Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Trenerze?!!!!

strona 1/2

29 sierpnia 2009, 20:21 / sobota
Jadąc na fali szczęścia panie trenejro daleko nie zajedziesz!
Zmiany fatalne,jak można trzymac na murawie zawodnikow którzy graja gorzej od mojej siostry@!!!Balic ,Rogaliski żenada czy pan tego nie widzi ? panie trenerze grajac wiekszosc meczu jednym napastnikiem to mozna grac ale z legia na lazienkoskiej a nie ze slabym Slaskiem u siebie w domu!!DZisiaj stracilismy kolejne punkty i tracic je bedziemy nadal !!!
29 sierpnia 2009, 20:22 / sobota
to zmien klub jak się na T29 nie podoba
29 sierpnia 2009, 20:31 / sobota
Bajić garł słabo????????? buhahahhaa
ty jakis inny mecz człowieku ogladałes
nie no tu jakis cenzus powinien byc na tym forum.
wieku, intelktu, kumania bazy.. czegokolwiek
zart dobry przysiegam :)
29 sierpnia 2009, 20:36 / sobota
ty wyżej, a jak ty mecz ogladales skoro sie nei zgadasz z opienią, że bajic grał slabo?
Ten drewniak grał beznadziejnie, juz Pietrowski, który za neigo wszedł miał więcej ambicji i lepszych zagran. Chlopak ma jaja w porownaniu do spacerujacej panienki Bajica.
A Rogal miał dobre 10-15 minut w drugiej polowie, reszta meczu fatalna.
Panie Kafarski, dwóch napastnikow w meczach u siebei to konieczność.!
29 sierpnia 2009, 20:40 / sobota
a idzcie wy wszyscy w piz.... fachowcy od siedmiu bolesci
:)
beka z was i tyle.
szczylki
29 sierpnia 2009, 20:41 / sobota
ty murek uważaj do kogo piszesz "szczylki"
w internecie kozak jesteś
29 sierpnia 2009, 20:45 / sobota
Bajić dobry mecz, zresztą już drugi z rzędu. Spokój, dobre przytrzymanie piłki i niezły odbiór. Trener dobre zmiany, zresztą łatwe do przewidzenia ze względu na krótką ławkę. Gdybyśmy grali dwoma napastnikami to nasz środek pomocy nie funkcjonowałby tak jak do tej pory więc nie dziwię się że grał tylko Lukjanovsem z przodu. Póki co naszym atutem jest druga linia co się sprawdza - patrz tabela. Pozdrawiam
29 sierpnia 2009, 20:48 / sobota
Kozak był tylko jednen w Lechii
Maciej
:)
powiedzcie jeszcze cos madrego.
prosze
broendby pojdz po bandzie...
daj z siebie wiecej.
zbluzgaj kogos.
a moze zwolnij z pracy
opluj
pokaz na co cie stac
29 sierpnia 2009, 20:50 / sobota
Sprawdza się, ale tylko na wyjazdach!
29 sierpnia 2009, 20:50 / sobota
bylo dobrze,2 polowa momentami znakomita w naszym wykonaniu,zabraklo szczescia w sytuacjach pod bramka,i tyle.Pilkarze dopiero sie zgrywaja Lukjanovs i Nowak musza jak sie lepiej zgraja z reszta szespolu to bedzie maszyna na pierwsza 6 ekstraklasy
29 sierpnia 2009, 21:03 / sobota
Bajic jest strasznie drewniany ale wygrywa główki i przedłuża wrzuty z autu. Coś tam niby wnosi do zespołu ale bez przesady że rozgrywa świetne mecze ! Nie na darmo go Górnik zwolnił. Może jednak spróbujmy zagrać od początku dwoma napastnikami i zobaczymy co z tego będzie bo gramy ładnie dla oka ale nieskutecznie z przodu.
29 sierpnia 2009, 21:12 / sobota
Bajic drewniany ??? bądźmy poważni, jest duży, ale technicznie jest jednym z najlepszych w tej drużynie. wystarczy zobaczyć jakim zaufaniem darzy go reszta, przecież przez niego przechodziły wszystkie piłki. zresztą żeby zobaczyć kto jest drewniany a kto nie wystarczy przejść się na trening. Kafarski wie co robi wystawiając Bajicia, zresztą dobrze robi. dobry jego mecz dziś, tydzień temu najlepszy na boisku obok Huberta, dobre tez zawody z Cracovią.
29 sierpnia 2009, 21:16 / sobota
Wam sie popierdoliło w głowach??? złe wyniki ma Lechia??? jest w czołówce!a jeszcze z 5 latemu można było tylko pomarzyc o chociażby EKSTRAKLASIE!!! KIBICE SUKCESU,A TY tbg jak ci nie pasuja wyniki to zmien klub... TYLKO LECHIA
29 sierpnia 2009, 21:42 / sobota
Wasze za przeproszeniem pierdolenie smutow i tak nic tu nie da, bo nikt kto moglby cos zmienic w skladzie tego nie czyta:)
29 sierpnia 2009, 21:54 / sobota
I dobrze, że nie czyta, bo schizofrenii by się nabawił.
Czasem odnoszę wrażenie, że ludzie chcieliby przy T29 Barcelone oglądać.
Ludzie, nie ten poziom, nie te umiejętności.
Jeżeli co trzeci polski piłkarz potrafi przyjąć piłkę tak by mu nie odskoczyła to nie wymagajcie od Lechii by grała bez głupich strat i niecelnych podań.
Ode mnie szacun dla Kafara za to, że potrafił tak dobrze poukładać grę mając takich piłkarzy jakimi dysponuje Lechia.
Wolicie wrócić do gry za Zielińskiego? To dopiero był dramat.
Lechia po 5 kolejkach jest w czołówce. Jestem bardzo ciekaw jak zaprezentuje się z Wisłą, Jagą czy Lechem.
Wydaje mi się, że będzie widać różnice w porównaniu z zeszłym sezonem i to mi wystarczy. Wam też powinno i jeszcze raz zwrócę się z prośbą;
Zostańcie po meczu chociaż z 5/10 minut by podziękować piłkarzom i TRENEROWI za spotkanie.
29 sierpnia 2009, 22:03 / sobota
lTakie mecze trzeba wygrywac i chuj!!
Balic to drewniak pierwszej klasy i mówiąc tu o dobrym meczu nie rozmieszajcie mnie prosze!!!
Na razie mielismy slabych przeciwników wiec co do lokaty jaka zajmujemy nie bede sie wypowiadał!!Napawano jest nas stac na wiecej i sam w to mocno wierze ,ze bedzie dobrze ale jak na razie to z graniem do tylu ,powolnym baliciem i drewnianym rogalskim to szybko spadniemy na ziemie!!!Dlaczego szansy nie dostal Kowalczyk? Który na pewno wprowadził by wiele ożywienia w końcówce meczu ?
A co do Lechii to chodze juz na nią 40 lat wiec nie mowcie mi tu o zmianie klubu!!
29 sierpnia 2009, 22:12 / sobota
TBG - to już najwyższa pora zmienić klub, skoro nazwiska grających w Lechii piłkarzy są dla ciebie za trudne do zapamiętania (kto to jest balić?)

Poza tym takich jak ty Lechia nie potrzebuje.

Bez pozdrowienia.
29 sierpnia 2009, 22:20 / sobota
chodzisz na Lechie 40 lat??? chyba 40 dni.Nie pierdol ze chodzisz na Lechie 40 lat bo bys takiej żenady tu nie pisał:]
29 sierpnia 2009, 22:24 / sobota
TBG, jeśli chodzisz na Lechię 40 lat, to znaczy że masz na karku conajmniej 50 wiosen. Jednak styl twojego pisania, wskazuje że masz mleko pod nosem, a na piłce znasz się średnio, żeby nie napisać wcale.

Bajić zagrał kolejny dobry mecz. Moim zdaniem, wprowadza sporo spokoju do gry i dobrze rozprowadza piłki. Z jego podań, Lechia miała najwięcej szans na zdobycie gola.

Dziś byłoby zwycięstwo, gdybyśmy mieli skrzydłowych. O Rogalu nie chce mi się już pisać, znów zagrał na swoim marnym poziomie. Niestety dziś o wiele gorszy był od niego Kaczmarek. Pierwszą połowę przeczłapał po boisku. W drugiej coś tam pobiegał, ale moim zdaniem przeszedł obok meczu.
29 sierpnia 2009, 22:31 / sobota
doczepiliście się do TBG ale faktem jest że z Ivansem trzeba coś zrobić

napastnik jest od strzelania goli a nie od robienia dobrego wrażenia jak tak dalej pójdzie będzie wspaniałym Kowalczykiem grającym 100% meczy i nie potrafiącym bramki strzelić
29 sierpnia 2009, 22:34 / sobota
Drewniana to była cała drużyna w pierwszej połowie.Kafarski żle robi że u siebie ustawia drużynę 4-5-1.Druga połowa to już Lechia ktorą chce sie oglądać (choc troche jeszcze brakowało).Jeśli się gra średnią jedna połowę to sie meczu nie wygra.Jesli się gra jednym Wanią z przodu to nie wiele z tego wynika(0-z odrą i 1-pkt ze Sląskiem.Lechia musi u siebie grac 4-4-2 a 4-5-1 na wyjazdach oraz u siebie z Wisłą ,Lechem,Legią.
Noty za pierwszą połowę dla wszystkich zawodników:0(totalny brak chęci do gry)
nota za II-połowę:
Bąk-poprawny 5
Bąk.K-6
Maniek-5
Cviric-5
Mysona-5
kaczmarek-5
Nowak-5
Surma-6
Nowak-6
Bajić-6
Rogal-7
Ivans-7
Zabłocki-Brak podań do niego za malo biegał
Pietrowski-2 najsłabszy w drugiej połowie.
Wiśnia-Słabiutko.
Kafar-jak nie chce skorzystać z Kowala to niech z nim rozwiązą kontrakt.Wpuszcza żółtodzioba zamiast doswiadczonego szybkiego zawodnika który mógl ożywić grę.
Ale to tylko moje spostrzeżenia.Trzeciego takiego meczu u nas chyba nikt nie wytrzyma.Mam nadzieje że z Wisłą sie zepną i powalczą.
Pozdro dla wszystkich .
29 sierpnia 2009, 22:38 / sobota
bajic wprowadzil wiele spokoju?!
chciales napisac spokuju w spowalnianiu wielu akcji wychodzących ze środka pola!!
widze ze sie znasz Zeto na pilce!!hahaha!!
zawodnik do rezerw od zaraz!!
29 sierpnia 2009, 23:19 / sobota
Małolaci przed kompem: "Bajic grał słabo" buahahahahahaha - dzieciaczki, Pan Bajic gra bardzo technicznie- brawa dla Niego i tyle w temacie.

Panie trenerze- wypier... Pan z drużyny Macieja Rogalskiego (vel z klanu) co on u Nas jeszcze robi?
29 sierpnia 2009, 23:28 / sobota
no i to co zawsze, Lechijka nie wygrala a juz zaczyna sie, po poprzednim meczu wszyscy byliscie wniebo wzieci teraz remis to juz kazdy ma pretensje,sprzed monitora to kazdy moze doradzac i uwazac sie za super trenera za duzo gracie w championship managera,a jesli jestescie takimi znawcami to czemu nikt z was nie jest trenerem???? troche zaufania do Kafara, narazie super nam idzie 3 zwyciestwa jeden remis jedna porazka przestancie wkoncu narzekac

juz zauwazylem to jakis czas temu Lechia nie wygra to jest wysyp super znawcow i kazdy daje super rady i jedzie po pilkarzach
29 sierpnia 2009, 23:30 / sobota
FanMysony - Rogal strzela bramki i to wystarcza
29 sierpnia 2009, 23:40 / sobota
TAK MOZNA GRAC NA WYJAZDACH

bak-wołakiewicz-cvirik-mysona

kaczmarek-surma-bajic-kowalczyk

nowak

WANIA

TAK MOZNA U NAAS

bak-wolakiewicz-cvirik-mysona

kaczmarek-surma-nowak-wisnia

WANIA-kowalczyk(buzała,rybski.zabłocki)
30 sierpnia 2009, 01:11 / niedziela
jeśli pada deszcz to jest wina rogala
jeśli świeci śłońce to jest wina rogala
jak jest mgła to jest wina rogala

tylko każdy trener po kolei wystawia go w składzie
każdy widzi, że on mocno pracuje może nie jak kaka ale on jest dłużej w zespole i zasługuje na szacunek

jeśli te niektóre dzisiejsze akcje rogala się Wam nie podobały to

proszę zrezygnować z przychodzenia na mecze
30 sierpnia 2009, 11:50 / niedziela
Ktos tu napisal że trener nic nie czyta .To bardzo żle o nim świadczy jeśli tak jest.Bo każda dobra sugestia jest b. cenna nawet jesli wychodzi od zwykłego kibica.Kafar jest zdolnym młodym trenerem ale wychodzi z niego uparty kaszub .Nie może dogadac się z niektórymi zawodnikami (Pęki) a teraz Kowal.Nie można tak robić z zawodnikami >kowal może nie jest wirtuozem ale jest szybki i przebojowy i to na podmęczonego rywala może być decydujące.I Kafar o tym wie bo każdy kto zna kowala o tym wie.Ale swoje uprzedzenia powinno się odłożyc na bok i jeśli w dwóch meczach u siebie nie idzie to znaczy że cos jest nie tak.Więc trzeba to zmienić i Trenar Kafarski napewno wyciągie wnioski. Jak nie to poleci on i jego warunkowa licencja i skończą się mażenia o Licencji -pro.lechia sobie poradzi najwyżej zajmie słabsze m-ce .Tak więc panie Kafar będe uparcie Panu wytykał błędy bo będe bardziej uparty niż Pan .Bo jedynym sposobem na upartego kaszuba jest bardziej uparty Kaszub lub zwariowany kibic.
30 sierpnia 2009, 12:22 / niedziela
Co to ma byc? Jeden przeciętny mecz i już zwalniamy Kafara? Proszę Was takimi tematami na forum tylko się ośmieszamy. Nie pamietasz kto utrzymal Lechię w zeszłym sezonie? Najlepiej niech może nasz kochany misiek z antypodów nas prowadzi... :/
30 sierpnia 2009, 12:31 / niedziela
nie zgadzam się z twierdzeniem Kafara, że Ślask to najlepiej zorganizowana drużyna z jaką graliśmy bo lepiej zorganizowana była przecietna odra, a Ślask w Gdańsku poza zwariowanymi solówkami gancarczyka grał mizernie. Za to zgodzę się z Kafarem, że Lechia w drugiej połowie grała tak jak sie należy. W pierwszej też jak przycisnęli to Śląsk cofnął sie całą drużyną na pole karne. Codo oceny zawodników to zawsze wygląda to tak jak wynik. jednak moim zdaniem wczoraj dwa straciliśmy i Wisłę trzeba ograć. Zresztą uważam, że po 5 zwycięstwach nastąpi u nich rozprężenie u nas natomiast powinno byc odwrotnie, ogromna mobilizacja i szykowanie się przez 2 tyg pod katem tego jednego rywala. W sumie 4 pkt z Wisłą i Śląskiem to uważam będzie dobry wynik i na taki liczę. Przyjaźń jest na trybunach. Na boisku jest walka.
30 sierpnia 2009, 14:32 / niedziela
Nikt nie zwalnia Kafara a na pewno nie ja.Chce tylko zwrocić uwage na pewne elementy ktore należy poprawić by gra u siebie byla lepsza.Czemu nie można od poczatku spotkania przycisnąć i strzelic jedną -dwie bramki (i wtedy grac tak jak w I połowie wczoraj i czekać na kontry).Przeciesz wczoraj jak Lechia przycisnęła Śląsk w II-połowie to po 15 minutach powinno byc 3-1.Znaczy się że potrafią tylko się nie chce.Bramka Gancarczyka choć piękna to troche przypadkowa-ok.Ale gdyby lechia prowadziła do 45 minuty 2-0 to nie było by problemu.A tak w II połowie trzeba odrabiać straty i nerwy i brak czasu i nie wykorzystane okazje.To jest przyczyna remisu wczoraj i przegranej z Odrą.Nie rządam od nich mistrzostwa bo wiadomo że to nie możliwe ale troche większego zaangarzowania w meczach u siebie , bo wyjazdy nawet im nieżle wychodzą.U siebie trzeba chyba bardziej ofensywnie spróbować (przynajmniej ze słabszymi drużynami).
30 sierpnia 2009, 14:55 / niedziela
Odnoszę wrażenie, ze niektórzy z Was w piłkę to nie grali nawet na wf-ie w podstawówce. Lechia jest w czołówce, do tego gra jedną z najładniejszych piłek w lidze, co chwile chwalona jest za styl, walkę, zaangażowanie. Piłkarze nie są zblazowanymi gwiazdeczkami, w większości utożsamiają się z klubem, a wy tu pierdolicie głodne kawałki o Kafarze, Bajiciu itp. Ogarnijcie się płaczki i lamenciarze bo tylko wstyd nam przynosicie !!!
30 sierpnia 2009, 15:04 / niedziela
maciek jest tylko jeden...z klanu-----patrz--->rogal

chłop gra padake
30 sierpnia 2009, 15:10 / niedziela
Tak kolego.Gdyby nie Rogal wczoraj i ta jego padaka to Lechia by przegrała.może wirtuoz to z niego niewielki ale wypracował i wykonał karnego b pewnie i chwała mu za to.
30 sierpnia 2009, 15:23 / niedziela
...i właśnie tak jest zawsze,rogal strzela i jest wielki.Dla mnie Lechia wczoraj przegrała...
30 sierpnia 2009, 15:30 / niedziela
TELMET
30 sierpnia 2009, 15:10 / niedziela
Tak kolego.Gdyby nie Rogal wczoraj i ta jego padaka to Lechia by przegrała.może wirtuoz to z niego niewielki ale wypracował i wykonał karnego b pewnie i chwała mu za to.
==========================

I spierdolił kilka akcji, za co powinien przejść do rezerw!!!!! W pierwszej połwie, miał wyłożoną piłkę na 16 metrze. Co zrobił?? Źle podał. Z akcji wyszedł wieki chuj!!! Gdyby z tej akcji strzelił bramkę, chwaliłbym go pod niebiosy. Ale nie, on musi unikać odpowiedzialności.

Co do karnego, ok. Potrafi kopnąć piłkę tak, żeby przeleciała 11 metrów. Zresztą tak samo wykonywał rzuty rożne. Piłka po jego "centrach" spadała przed linią pola karnego. Gorzej od niego, zagrał wczoraj tylko Kaczmarek.
30 sierpnia 2009, 15:31 / niedziela
to byliśmy na różnych meczach..szczerze to ja też liczyłem na zwycięstwo, ale dorobek po 5 kolejkach musi budzić szacunek, to nie 1 liga że od razu celujemy w lidera, sorry reaval ale to co mówisz to dla mnie nieporozumienie, chłopakom trzeba oddać szacunek wszystkim i każdemu z osobna...Nie rozwalajcie tego co jest łupimi wpisami, np. chociaz w meczu z odra gra Mateusza mnie poprostu wściekala i nie omieszkałem tego napisać, to uważam że popełniłem błąd..jak gorzej zagrają po prostu ich nie chwalcie, jak super to chwalcie i gra..ale porządek musi być:)
30 sierpnia 2009, 15:44 / niedziela
Zeto masz racje kilka akcji spierdolił ale karnego wypracował.A Kaczmarek nie zawalił kilka akcji a Nowak miał 2-sytuacje na 14 metrze i co nie zwalił .A po co Kafar wpuszcza młokosa Pietrowskiego przy stanie 1-1 zamiast wprowadzić np:Kowala.A dlaczego Zabłocki był mało agresywny wszedł na ostanie 20 minut i stał w miejscu wogóle nieabsorbował obrońców.Ale ty masz pretensje tylko do Rogala.Tak naprawdę nikt wczoraj nie zagrał dobrze.
30 sierpnia 2009, 16:24 / niedziela
TELMET zamknij się ty znawco wszystkiego i wszystkich, chyba na meczu nie byłeś, że takie głupoty wypisujesz, że aż szkoda gadać
30 sierpnia 2009, 16:25 / niedziela
KONIEC pierdolenia na trenera i piłkarzy. I tak jest przezajebiście po 5 kolejkach więc kurwa cisza ! A wszyscy kibice sukcesu niech spierdalają fchuj, LECHIA was nie chce!

a temat najlepiej zamknąć!
30 sierpnia 2009, 17:21 / niedziela
TELMET- a czytać ze zrozumieniem potrafisz?? To przeczytaj sobie moje ostatnie zdanie w poprzednim poście.

Co do Rogala, nie mam do niego pretensji. "Gra" jak potrafi. Pretensje mam do zarządu, że podpisali z nim kolejny kontrakt.

Cieszę się że Lechia zdobywa punkty. Niestety, aby spokojnie się utrzymać, trzeba ich jeszcze trochę zobyć. Z taką grą, jak pierwsza połowa ze Śląskiem i cały mecz z Odrą, raczej łatwo nie będzie. Przed nami mecze prawdy. Jeśli na koniec września, dalej będziemy w pierwszej 3, będę zajebiście szczęśliwy. Czego wszystkim kibicom Lechijki życzę.
30 sierpnia 2009, 19:14 / niedziela
Zeto Ty też się naucz czytac ze zrozumieniem moje posty.Wyrażnie napisałem że lechia zagrała słabo mecz z odra i I-połowę ze Śląskiem.Wymieniłem tylko swoje poglądy i przyczyny tej sytuacji i mam nadzieje że Kafar wyciagnie z tego wnioski.Bardzo mi pasują wymiany poglądów z tobą (ZETO)i szanuje twoje poglądy jak i innych tu obecnych ,ale nie będe czytał wyzwisk osób o odmiennych poglądach odemnie.Czy ja was wyzywam Panowie?Ja tylko chce dobra Lechii podobnie jak Wy.Więc nie wyzywajcie tylko wymieniajcie poglądy na poziomie.
30 sierpnia 2009, 20:51 / niedziela
kurwa co za ludzie! Skad was sie tyle nabrało bo jeszcze kilka sezonów temu byli tu normalni a nie kibice sukcesu Lechia na 3 miejscu a tu w kurwe płaczków na forum no nie wytrzymam! Ze Slask byl niby slaby co to za brednie! Chłopaki zagrali najlepiej jak mogli nie ma 3pkt jest 1pkt ale i tak jest zajebiscie wy to gorwa byscie zrzedzili nawet jak bysmy mieli 18pkt na 15 mozliwych bo zawsze na cos tam mozna ponarzekac. Kurwa ogarnijcie sie kibice sukcesu! nie bylo was kiedys tu tyle
31 sierpnia 2009, 08:58 / poniedziałek
TBG - spójrz tylko, jak zatytułowałeś wątek. Wszystko w tym temacie!! Zero ładu i składu. Podobnie, jak z twoją analizą meczu i zawodników.
31 sierpnia 2009, 12:06 / poniedziałek
W dupach sie koledzy Wam poprzewracało:) Lechia gra ładnie i z polotem, co roku pare krokow wyzej w tabeli! za duzo ogladacie LM:D i za duzo gracie w manegera:) Kafar dobrze wykorzystuje potecjal ktory ma. Gramy z polotem, technicznie, pilka! Wole gladac taka Lechie niz walenie do przodu na oslep. Chlopaki sie dopiero ucza "nowosc" w polskiej pilce, widac , ze gra sprawia im radoche, zasuwaja , walcza i chwala im za to! Co do Kowala, jezeli jest konflikt to Kafar powinien nie dpuszczac do takich sytuacji, na koncwoki go brakuje...Priorytetem to sciagniecie prawego obroncy i jakos bedziemy psuli krew konkurencji:)
31 sierpnia 2009, 12:15 / poniedziałek
po co prawy obronca? Krzysiu Bąk jest jednym z naszych najlepszych piłakrzy, az milo sie patrzy na jego grę i ambicje. Potrzebny to jest srodkowy obronca bo Cvirik sobie nie radzi.
31 sierpnia 2009, 12:19 / poniedziałek
Jezeli Kynio Bak jest dobrym prawym defensorem:) to mamy inne pojecie o pilce noznej:)
31 sierpnia 2009, 12:23 / poniedziałek
Krzynio Bąk jest bardzo dobrym prawym obrońcą jak na polskie warunki
31 sierpnia 2009, 12:47 / poniedziałek
Jesli chodzi o sciaganie obrońców to mysle ze Brzyski jednak by sie przydal na lewa strone. To ile on wklada w zwyciestwa Ruchu to poezja...
31 sierpnia 2009, 12:49 / poniedziałek
to ja już widzę co by się działo gdyby to była Lechia Zielińskiego:) hehe żaden wpis nie oparłby się cenzurze:)oj wy wariaty wariaty, popatrzcie sobie na historie klubu i dojdziecie do wniosku że tak naprawde to jesteśmy świadkami historycznych wydarzeń, najwyższe wyjazdowe zwycięstwo, najlepszy początek w lidze.. teraz nas czekają dwa najcięższe mecze w rudzie Wisła i Legia i pomóżmy chłopakom, przyjdźmy na ostatni trening przed Wisłą, niech wiedzą że jesteśmy z nimi!Trzeba to razem wziąć na klatę. W przeciwnym razie powiem wam kochani, że nie potraficie znieść ciśnienia związanego z ligą, a co dopiero piłkarze mają powiedzieć..po raz kolejny apeluję o spokój cisze i opanowanie..im ciszej tym lepiej, wariować to mamy na stadionie i gardła zdzierać, tutaj za klawiaturą oszczędzajcie się raczej:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278