Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 13.09.2009.godz.16:45

strona 1/5

29 sierpnia 2009, 22:42 / sobota
Wszystko w temacie.
29 sierpnia 2009, 22:48 / sobota
Tylko zwycięstwo, Lechijko tylko zwycięstwo!!!

mam nadzieję, że ten szpital polowy na T29 zostanie zlikwidowany.
Hubcio wracaj do zdrowia.

czyżby 13tego zwycięska passa Wisły Kraków została ...
30 sierpnia 2009, 02:14 / niedziela
Zobaczymy jak zaprezentuje sie druzyna po dwutygodniowej przerwie, ja osobiscie boje sie takich przerw. Ale na dzis dzien jest dobrze, wkoncu mamy 3 miejsce w e-klasie... a moze byc jeszcze lepiej po meczu z Białą Gwiazdą, licze na walke od pierwszej minuty az do ostatniego gwizdka, ze tak sie wyraze, sedziego
30 sierpnia 2009, 15:35 / niedziela
mam nadzieje że posędziuje nam Japoniec, byle nie Siejewicz...i liczę na to, że 6 zwycięstw z rzędu to dla Wisły kapke za dużo...
30 sierpnia 2009, 23:57 / niedziela
Dla mnie Lechia w zbliżającym spotkaniu, będzie faworytem. Drobna korekta taktyki a krakowskie drużyny nabawią się choroby morskiej.
3:0
31 sierpnia 2009, 00:36 / poniedziałek
4 do zera i cupiał zwolni skorże macieja
31 sierpnia 2009, 11:09 / poniedziałek
Remis w tym spotkaniu to dla nas bedzie dobry rezultat.Wisła jest w gazie,i wygrywa wszystko,szkoda ze z taka forma nie podeszli do dwumeczu z levadia,spokojnie przejechali by sie po nich.Wisła w Polskiej lidze jest bez porazki w tym roku to mowi samo za siebie.Napewno w Gdańsku bedziemy mieli mecz kolejki
31 sierpnia 2009, 12:42 / poniedziałek
a ja mysle ze tutaj nie bedzie problemem zdobycie 3 pkt dla Lechii, ogladalem mecz Wisla - Jaga i pilkarze z bialegostoku wygladali na przerazonych... Jesli nasi gracze nie przestrasza sie Wisły juz na wstepie to bez problemu 3 pkt zostana w Gdansku
31 sierpnia 2009, 12:55 / poniedziałek
nie wiem jaki wynik, ale sądzę że remis co najmniej. plus bramka Wani w końcu.
31 sierpnia 2009, 13:17 / poniedziałek
Buźku ja zgadzam się w stu procentach z tobą, Wisła nie pokazała porywającego futbolu, a jaga na własne życzenie nie chciała wygrać. Trzeba podejść z ambicją i wiarą we własne umiejętności i zwyciestwo. szkoda, że mecz nie na wyjeździe.
Bij Mistrza !!!
31 sierpnia 2009, 14:11 / poniedziałek
Oj bracie ale wy macie marzenia:p Wystarczyło nam 10 minut dobrej gry z Jaga by wygrać, więc jak z wami zagramy chociaż 50 minut tak dobrze + dobra skuteczność to może być powtórka z maja tylko że bez tych 2 waszych goli.
Skąd wy wiecie że wasi piłkarze nie wyjdą z szatni wystraszeni tak jak Jaga??:)
Do zobaczenia 13 wrzesnia i niech wygra lepszy - czytaj Wisła:)
31 sierpnia 2009, 14:21 / poniedziałek
Misek bracie,Wiselka nigdy nie zagrala dobrych 50 minut :) w calej swojej histori, zeby z Lechia wygrac to trzeba grac na wysokich obrotch 90 minut i miec duuuuuzo szczesia,wiec troche Wisle brakuje :)))) 1-1 !
31 sierpnia 2009, 14:36 / poniedziałek
To, że Wisła wygrywa w lidze wszystko jak na razie świadczy raczej o niskim poziomie Ekstraklasy, a nie sile Wisełki. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i dotychczas najtrudniejsza przeprawa dla krakowian. Czas, by zacząć zdobywać punkty z Wisłą, Legią i Amiką.
31 sierpnia 2009, 17:49 / poniedziałek
Drogi Miśkupb, martw ty się chłopie o to, żeby Wisła nie zagrała tak ja z Levadią. Bo wtedy będzie tak jak w maju, tylko z zerem zamiast 4. Trochę chyba się zagalopowałeś ze swoimi prognozami.
31 sierpnia 2009, 19:13 / poniedziałek
Jak tu już ktoś napisał Wisełka jest słaba tyle że cała liga jest o klasę gorsza wg mnie.
Znów pojawił się temat odejścia Brożka do Fulham "za pięc 12" więc może byc to dla nich osłabienie nie do odbudowania w te 2 tygodnie...
Wierzę w Lechijkę ale jestem i realistą .Siłą drużyny z przeciętną drużyną jest pomoc , ale z Wisłą wynik może tylko przesądzic dobry napastnik z naszej strony. Czy Lechia takiego posiada??
Jeśli chodzi o Lukjanovsa to marzy mi się aby nie było powtórki z Dariusza Zgutczyńskiego :D który przyszedł strzelac bramki dla Lechii a strzelil bodajże na 4:0 -z karnego- z Pogonią Oleśnica (ostatnia w tabeli) w ...OSTATNIEJ kolejce :P dobry był jak wisiał na plocie po tym chyba 5 minut :))))
31 sierpnia 2009, 19:34 / poniedziałek
To jak Wisełka wg was jest taka marna i słaba to dlaczego mamy komplet punktów i ledwie 2 bramki stracone? To wg waszego rozumowania Lechia jest jeszcze bardziej słaba bo jakoś nie widze jej w pierwszej 3.
My wcale nie musimy zagrać 50 dobrych minut - zagramy jak w meczach ostatnich dobre 20 minut - bedzie 3-0 i po meczu:p Po co się wiecej męczyć??hehe
Nie ma co gdybać zobaczymy 13:)
31 sierpnia 2009, 19:41 / poniedziałek
Tak dobrze przeczytałeś Lechia jest słabsza od Wisły i to jest niepodważalne , nie wiem czemu wyskoczyłeś z tym 3. miejscem :) my gramy o 8 lub wyżej...
wszystko się rozbija o słabą ligę a to ,że Wisła już nie jest drużyną tą samą jak w latach 2003-05 to już inna sprawa...
Powtórzę Wisełka w Pl jest No. 1 ja poruszyłem temat naszej słabej ligi ale chyba nie chcialeś czytac miedzy wierszami...pozdro Wiślaku
Ps. remis Lechii biorę w ciemno :)
31 sierpnia 2009, 19:59 / poniedziałek
Akurat kolego spalonyŻYWCEM ten post nie był skierowany do siebie tylko to kolegów wyżej ciebie którzy są strasznie pewni zwycięstwa z Wisełką:)
Oczywiście że to nie jest Wisła za Henia ale już strasznie dużo nie brakuje i jakby grali całe mecze jak grają swoje najlepsze 20-30 minut to by były same pogromy. Licze na to że jak wróci Boguski, Garguła i Singlar to może być jeszczeee lepiej niż jest:)
31 sierpnia 2009, 20:22 / poniedziałek
Miśku ja Wisełce życzę jak najlepiej, Mistrzostwa Polski i Sukcesów w Lidze Europa lub Mistrzów.
Jakoś w odróżnieniu od Ciebie Bracie nie jestem zachwycony stylem gry Wisełki, aczkolwiek gra Lechijki napawa optymizmem i też jest daleka od zachwytów. Nie sądzisz, że 20-30 minut przyzwoitej gry jak na Majstra to przystoi? Jak sądzisz, odpowiedz mi, czy Wisła jest silniejsza niż na wiosnę? No i najpiękniejszy gol sezonu dał Wam zwycięstwo z charhą gdynia.
Do zobaczenia 13tego w Gdańsku- szacun.
31 sierpnia 2009, 21:56 / poniedziałek
A po co Wiśle grac wiecej niz 20 minut na wysokich obrotach,skoro tyle wystarczy jak narazie zeby ogrywac kazdego w tym sezonie.To swiadczy tylko o ich klasie
31 sierpnia 2009, 21:59 / poniedziałek
Drogi Miscku, jesli wisła zagra z nami to co z Jagiellonią czy Ruchem, a nasi kopacze sie nie przestrasza to 3 pkt zostana w Gdańsku, zauwaz ze nikt tu nie pisał ze Wisła jest słaba tylko tyle ze Wisła ostatnio czesto gra mocno rozkojarzona i traci głupie bramki, tutaj jest duza przestrzen dla Lechii. Ddatkowo po 5 kolejnych zwyciestwach na 99% Wasi kopacze bedą rozluźnieni, a poziom ligi nie jest az tak nierowny by koncentracja nie miala znaczenia
31 sierpnia 2009, 21:59 / poniedziałek
To swiadczy o tym jak słaba jest polska liga
31 sierpnia 2009, 22:42 / poniedziałek
Hmm zauwazyłem ze jak pisze swoje prorocze zdanie przed kazdym meczem to wygrywamy ... wiec pal to licho :

"Ja licze na remis i dobra gre Lechijki.. "

I nawet jak mam zaraz dostac zjebke od zegara to poęwięce sie w imie 3 punktów dla Lechii :):)
31 sierpnia 2009, 22:56 / poniedziałek
Nie KURAKU
Nie po to Taternik jedze w Alpy, żeby se na Giewont popatrzyć ???
Tylko zwycięstwo !!!
1 września 2009, 11:31 / wtorek
Kolego "zegar" oczywiście że nie jestem zbyt zadowolony z poziomu jaki Wisełka prezentuje. Owszem momenty tak jak pisałem 30-40 minut w meczu są rewelacyjne czasami ale to jak na majstra i głównego w chwili obecnej kandydata na Mistrza to troche mało. Jednak wedle powiedzenia gra się tak jak przeciwnik na to pozwala, a że przeciwnicy za wiele nie zaprezentowali w tych meczach - no oprócz może Arki bo oni grali chyba z nami najlepiej to Wisła grała jak chciała.
Nikt nie daje też gwarancji że Wasi piłkarze nie wyjdą na murawe na nogach z waty bo przyjechał mistrz i lider - oczywiście dla nas byłoby to lepsze bo kolejne łatwe zwycięstwo ale ja wole żeby wreszcie ktoś pomęczył Mistrzów i żeby wreszcie mogli pokazać że grać umieją. Wtedy na pewno Wiślacy wreszcie będą musieli wejść na wyższe obroty przez więcej niż wspomniane 30-40 minut i grać dobrze cały mecz.
Mam nadzieje że widowisko będzie bardzo dobre i że wygra lepszy (oczywiście stawiam na Wisłe - ale jeśli Lechijka będzie godnym rywalem i będzie z nami grałą jak równy z równym to życze jej remisu:)
1 września 2009, 22:39 / wtorek
A ja proponuję adminowi zastanowić się nad zablokowaniem tego tematu po zakończonym meczu do czasu aż opadną emocje i nikt nie będzie miał do nikogo pretensji której drużenie spod zegara bardziej kibicowano.
__
1:1
2 września 2009, 05:23 / środa
wiselka Twoj wpis smierdzi mi prowokacja!! udowodnij od kiedy jestes na forum, ze masz ip z gdanska i ze Twojego ciala nie pokrywia rybia luska!!.... jak mozna zapomniec o sektorze lesnym??
2 września 2009, 12:29 / środa
Remis w tym meczu to szczyt marzen. Pamietam poprzedni mecz w Gdansku gdy remis byl bardzo blisko, a Łobodzinski zalatwil Lechie w 10 minut. Wisla to taki zespol ktory potrafi przesądzic dosc szybko losy spotkania,dlatego obrona powinna byc bardzo skoncentrowana. W sumie Lechia powinna grac tak jak na wyjezdzie, obrona i wychodzic z kontrą i moze cos wpadnie. Odkrycie sie przed Wisłą oznaczałoby wysoką porazke. Ale mysle ze Kafarski to doskonale wie.
2 września 2009, 13:56 / środa
Łobo mial szczescie dlatego "zalatwil Lechie" w 10min przez caly sezon chuja gral na pusta bramke nie trafial zreszta potwierdza to do tej pory w tym sezonie ze pilkarz to z niego marny. Ale powolanie do reprezentacji ma.....
2 września 2009, 17:44 / środa
problem jest taki,ze na tym forum nie da rady zamknac tematu a pozniej go odblokowac:)
2 września 2009, 17:46 / środa
jop, phpBB klania sie w pas ;]
2 września 2009, 17:54 / środa
Troche odbiegne od dyskusji, ale nie orientuje sie ktos w jaki sposob moge zakupic bilet na powyzszy mecz? Obecnie jestem na emigracji i jak najczesciej jest to mozliwe i jestem w Gdanku to jestem na meczu Lechii, nigdy nie bylo klopotow zeby ktos zakupil mi bilet az do czasu gdy w tym sezonie wprowadzili zmiany(zdjecie, dowod itp) w Gdansku bede w piatek a mecz jest w niedziele, a obawiam sie ze do piatku bilety sie juz dawno rozejda.. W jaki sposob moge zakupic bilet! Nie wiem czy ten watek juz byl poruszany, przgladalem forum ale nie znalazlem, z gory dzieki za konkretna odpowiedz.
2 września 2009, 18:27 / środa
Prześlij komuś skan dokumentu z peselem. W razie potrzeby przed meczem dasz sobie pstryknąć fotkę w kasie i będzie OK.
2 września 2009, 18:56 / środa
dzieki
2 września 2009, 18:59 / środa
W dniu meczu nie bedzie ani sprzedazy ani dorobienia zdjecia.Jedynie mozesz bilet za mowic droga mailowa w klubie i odebrac w klubie przed meczem . Pozdro88
2 września 2009, 19:38 / środa
uwazam ze mecz z Wisla jest jak najbardziej do wygrania.Wisla nie gra rewelacyjnie.niby wygrywa,ale nie gra porywajacej pilki.nie zrobila w sumie zadnych wzmocnien,a wrecz sie oslabila.Lechia juz na wiosne mogla z Wisla wygrac dzieki bardzo dobrej grze.:)mysle,ze wtedy Lechia napedzila strachu przyszlemu mistrzowi Polski.tym razem Lechia wygra:)
2 września 2009, 20:22 / środa
nie nalezy zapominac ze kilkoro piłkarzy Wisly jest powolanych na gre w reprezentacji wiec moga byc albo zmeczeni trudnymi meczami,albo (czego im NIE zycze) moga nazekac na jakies urazy..my w tym czasie powinnismy spokojnie przygotowywac sie na swoich obiektach do meczu...osobiscie uwazam ze Wisla jest do ogrania bo lepiej wychodza nam mecze z lepszymi (patrz Polonia,lub II polowa zs Slaskiem)ale wszystko zweryfikuje boisko,tylko nie mozemy przespac pierwszej polowy....pozdrawiam
4 września 2009, 11:44 / piątek
4 września 2009, 22:34 / piątek
No i ch*j... dowiedziałem się, że nie będe mógł być na meczu... zaj***ć się można. Licze na wygraną Lechii ! Niech piłkarze pokażą, że nasze miejsce w tabeli nie jest przypadkowe.

pozdro
4 września 2009, 22:35 / piątek
BRACIA nie oszukujac sie remis z Wisełka jest dla was zajebistym sukcesem pilkarsko naprawde ustepujecie Wiselce io to naprawde pod kazdym wzgledem ale pamietajcie Braci sie nie traci:) WISŁA LECHIA
4 września 2009, 23:14 / piątek
Jaaaaaasne...Jak zagracie tak jak ze sledziami to zaliczycie pierwsza porazke w sezonie, co do tego nie mam watpliwosci...A kto pilkarsko jest lepszy na dzien dzisiejszy to sie okaze na boisku bo wasza gra ostatnio (mimo, ze same wygrane) pozostawia wieeeele do zyczenia...Wszystko tak naprawde (moze to dziwne) zalezy od tego jak zagra Lechia...Jak znowu Luka w ataku i rogal bedzie sie chowac za oboncami to kibel...A jak Kafar ustawi zespol ofensywnie to przy skutecznosci mysle, ze Wisla nie bedzie miala wiele do powiedzenia...
4 września 2009, 23:56 / piątek
i tu sie zgodze z Toba vid :) tylko ze watpie zeby Kafar ustawil zespol ofenswnie pod MP mimo ze gramy u siebie. Zauwazylem ze Kafar troche boi sie jednak podejmowac ryzyko, a ja twierdze ze jak spasc to z wysokiego konia :) takze mimo tego licze na wyrownana walke i jak nie uda sie wygrac Lechii to juz niech ten 1 punkt bedzie tak z przymruzeniem oka :)
5 września 2009, 00:23 / sobota
Ale przeciez nawet slepy, nieznajacy sie na pilce widzi, ze gra ofensywna to jest wlasnie to...Jak sie cofna, to mogila ale jak tylko zaatakuja to przeciwnik jaki on by nie byl nie moze podejsc nawet do polowy boiska...ATAK, ATAK I JESZCZE RAZ ATAK!
5 września 2009, 01:32 / sobota
simek na podstawie jakich meczy sadzisz,ze kafar boi sie podejmowac ryzyka?? chyba ci sie kafar z koala pomylil
5 września 2009, 01:36 / sobota
Na postawie meczu z Odra chociazby gdzie Wania gral z przodu sam i nie mogl nic zrobic... u siebie nie gra sie 1 napastnikiem, mimo tego ze mamy mocna pomoc to nalezy wyjsc 2 napastnikami. Gra 1 napadziorem moze przynosic efekty na wyjazdach, co zreszta obecnie ma miejsce ;)
5 września 2009, 08:31 / sobota
Oj chlopaki szkoda ze sie tak strasznie oszukujecie:) pozdrawiam do zobaczenia w Gdansku:)
5 września 2009, 08:41 / sobota
nie badz pewnym wygranej gdy gra sie toczy
5 września 2009, 08:59 / sobota
ja nie jestem pewny wygranej bo obiektywnie patrzac moze byc remis ale napewno nie bedzie przegranej a widze ze chlopakow tu fantazja poniesla i wypisuja ze 3-0 4-0 wygraja :D Lechia niech wygrywa po 3-0 ale z Wisełka jest to nie osiagalne mamy najlepsza obrone w polsce jeszcze jak by byl dobry bramkarz :/ ale powodzenia zawsze zycze wam wygranej i zawsze maw was w sercu:) WIsła Lechia
5 września 2009, 09:15 / sobota
A ja pragne przypomniec ze Lechia to juz nei jest ten sam zespół co w zeszłym zezonie. Ja bym miał jedno tylko zyczenie by zagrac dwoma napadziorami Ivans i Kowal nawet kosztem Bajica czy nawet Piatka jesli sie wykuruje! I mam nadzieje ze zaden z obronców nie bedzie chciał poprawic pieknego strzału Mrowca. Im blizej meczu tym bardziej wierze w zwyciestwo.
5 września 2009, 09:20 / sobota
Piatek sie nie wykuruje bo jest po operacji...
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025