Gdańsk: czwartek, 17 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 13.09.2009.godz.16:45

strona 2/5

5 września 2009, 10:40 / sobota
A Wołąkiewicz ?
5 września 2009, 10:44 / sobota
Pivek wiekszosc z nas myslala ze z Odraz pojdzie latwo i przyjemnie, rzeczywistosc okazala sie inna :)
5 września 2009, 10:45 / sobota
Pivek wiselka napisał: ". . . BRACIA nie oszukujac sie remis z Wisełka jest dla was zajebistym sukcesem pilkarsko naprawde ustepujecie Wiselce io to naprawde pod kazdym wzgledem . . . "

pod KAŻDYM względem ? ? ? a to ciekawe, ciekawe
to może ja skromnie tylko o względzie sportowym bo rozumiem to tylko może mogłeś miec na myśli,
Boże Święty, żeby tylko nasi piłkarze nie przeczytali wpisu Pivek'a bo jak nic wyjdą na kolanach,
a Tobie przypominam, ostatnio dwa razy goniliście wynik i się Wam . . . udało : )
teraz zobaczymy . . . życie pokaże, to tylko (aż?) fubol, co jak co trzech nóg nikt z Waszych grajków nie ma ; ) w kazdym razie oczekuję ze Lechiści nie położą się plackiem po Twoich wieszczeniach nawet . . . jeśli "nieszczęśni" je przeczytają

ps. a tak na poważnie ; ) może już dość rozdawnictwa punktów na własnym stadionie ? ?
5 września 2009, 10:58 / sobota
ja tu sie nie chce z wami klucic i wogole bo to bez sensu tylko takie sa realia jak juz napisalem Lechia pilkarsko jest slabsza i tylko i wylacznie:) boisko wszsytko pokaze pozdrawiam najwazniejsza jest przyjazn miedzy nami kibicami:)
5 września 2009, 11:56 / sobota
Pivek

Wisla mogla pokazac jaka mocna jest z Levadia przeciez Levadia byla slabsza tak jak piszesz ze jest Lechia a jednak wygrali w dwumeczu a tak narobili wstydu na cala Polske i kuniec pucharow. Wiec mysle ze jak beda grali z taka skutecznoscia jak z Levadia mozemy nawet wygrac. Ale jak przegramy trudno na paperze maja lepsza druzyne...... Na papierze
5 września 2009, 12:02 / sobota
pivek

A teraz tak na poważnie. Przecież wiesz, że gdyby kibice Lechii sześć razy mniej krzyknęli Wisła Kraków i gdyby nie krzyknęli Marek Zieńczuk, to przegralibyście mecz w Gdańsku i z powtórki mistrzostwa byłyby nici. Myślę, że tym razem kibice Lechii będą bardziej powściągliwi i 3 punkty zostana w Gdańsku.

Czuję w moczu, pierwszą porażkę Wisełki, nie, ŚWL nigdy nie przegrywa.
Czuję w moczu, pierwsze zwycięstwo Lechii na T29 w nowym sezonie.
5 września 2009, 12:04 / sobota
Trampi, pierwsze zwycięstwo Lechii w nowym sezonie było przecież w Derbach :)
5 września 2009, 13:31 / sobota
z jednym napastnikiem wlasnie :)
5 września 2009, 13:43 / sobota
Jak to szybko można się przyzwyczaić do wygranych z arką.

Oczywiście, Lechia - arka 3-0
5 września 2009, 13:51 / sobota
piwek zaprezentował typowy dla osób/kibiców majacych dużo wyższe mniemanie o sobie sposób przedstawiania faktów, cyniczy zresztą...gdy starając się podkreslic nie znaczące sportowo cechy rywala podkresla oczywistość wyższości jego drużyny nad rywalem..to zwykły cynizm. I chociaz przyjaźń kibiców Wisły i Lechii nie jest fikcją ale piekną prawdą, to wyzbycie się szowinizmu jest nie obce nawet kibicom zaprzyjaźnionych drużyn...bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..za dwa lata po kolejnym blamażu Wisły w eliminacjach LM Cupiała może trafić szlag albo co innego i wtedy skończy się bufonowanie na ekranie. To po pierwsze po drugie, popieram głosy kibiców ktorzy wpisuja na tym portalu, że kibicowanie Wisle na stadionie w Gdańsku jest nieporozumieniem..poza kilkoma przyśpiewkami wspólnymi powinniśmy wspierac nasza Lechię.
5 września 2009, 14:07 / sobota
A ja musze tu chyba troche obiektywizmu wlac !
Bo widze ze juz niektorzy zapomnieli jak miała przjechac Odra i niektorzy sie napinali mowiac ze ich sklepiemy 3-0 conajmniej. A czyż to nie jest cynizm ?? Czyzby on działał tylko w jedna strone?

Po drugie. Uwazam ze doping powinien byc równo dla kazdej ze stron. Czyzby juz niektórzy zapomnieli jak wspaniale nas ugoszczono rok temu ? Wspaniale odspiewane hymny (nasz pierwszy !!!) a nie jak ostatnio spiewane były niemal razem bo kazdy spiewał swoje!
Kazdy uzywa stwierdzenia bracia bracia bracia a niektorzy rzucaja tym hasłem jak szmata o podłoge! To do czegos zobowiazuje! Po przegranym meczu 2-4 niektrzy o tym zapomnieli albo wogole nie mieli pojecia co to znaczy! I teraz zaczyna sie to samo. To nie jest kurwa zgoda z całym szacunekiem z Pomezania Malbork tylko pielegnowana z najwyzsza staarannoscia tradycja WŚL.
Wiec prosze co niektórych by jednak z wiekszym taktem wylewali swoje żale.
5 września 2009, 14:16 / sobota
Pivek ma racje piszac ze remis bedzie dla nas bardzo dobrym rezultatem.Wg mnie ci co pisza,ze pocisniemy Wisłe 3:0 nie do końca maja kontakt z rzeczywistoscia,a w razie porazki pierwsi beda bluzgac na swoich piłkarzy i trenerów.Trzeba trzeżwo spojrzec na fakt ze Wisła na naszym krajowym podwórku jest obecnie w najwyzszej formie.Brozek z Maleckim graja miedzy soba juz na pamiec,potrafia rozklepac kazda defensywe w Polsce.Pamietajmy ze my mamy najwieksze kłopoty własnie w srodku obrony dlatego obawiam sie,ze to moze byc dla nas zabójcze.Jednak wierze w Kafara,ze cos wymysli specjalnego na ten mecz,i uda sie zaskoczyc jakos Wisłe.Moze w końcu Lukjanovs sie przełamie,i cos strzeli.Jedno jest pewne w Gdańsku bedzie mecz kolejki,i zarazem sprawdzian dla Lechii,czy ma szanse stac sie rewelacja sezonu.MY WIERZYMYYYYYYYY
5 września 2009, 14:22 / sobota
KURAK nikt nie zapomnial jak nas Wisła ugoscila rok temu,ci co pisali ze było za duzo dopingu dla Wisły po prostu nie byłi w Krakowie,nie maja pojecia o niczym,im Lechia bedzie lepiej grała tym bedzie niestety coraz wiecej takich kibiców sukcesu.Na szczescie takie wynalazki widoczne sa tylko na forum,bo na stadionie nie maja nic do gadania AMEN
5 września 2009, 15:31 / sobota
Kurak odpieprz sie od Pomki, a z reszta sie zgadzam
5 września 2009, 15:34 / sobota
i pisze po raz 6 w tym sezonie, dla mnie lepsza jest przegrana 7-0 po odwaznym i otwartym meczu, niz gra na remis. Remis to nie jest zaden sukces, nwet z tak dobra druzyna jak Wisła. Nie zadowala nikogo, a wrecz budzi rozgorycznie.
5 września 2009, 15:58 / sobota
jacy sie wszyscy "ostrozni" w typowaniu zrobili..normalnie od 3-0 do 0-7:)...na to, że Wisła może nie wygrać w Gdańsku można przedstawic kilka powodów..pierwszy matematyczny, drugi kibicowski(bez szowinizmu), sześć zwycięstw z rzędu to trudna sztuka i nie zawsze wychodzi, a to że przed meczem z odra wielu widziało 3pkt to nie szowinizm ale rozbudzone apetyty, trudno oczekiwac innego po 6-2 na wyjeździe i koncertowej grze:) ale ja nie latam po forum Wisły i nie opowiadam jak my się kochamy na stadionie, żeby skromnie przyznac że i tak dostana w dupe i tak, to się nazywa cynizm..ale czasami trudno przedstawic swój pogląd żeby nie zostac objebanym..wystarczy, że realnie podchodzę do mozliwości, biorąc nawet pod uwagę rozpedzona Wisłę z końca poprzedniego sezonu i duzo słabsza Lechię..były emocje co? ale nie musze przyznac rozbrajajaco szczerze że zanim rozpocznie sie mecz, na łuku prostej padne na kolana i poproszę Wisłę żeby nie strzelali za dużo..lepiej wypić sobie piwko wziąc szaliczek i z kolegami wyśpiewać cały mecz, patrzeć jak Wisła dostaje manto z dwóch pieknych kontr i poszaleć po meczu..zawsze wole mówić co myslę niz udawać że nie wierzę w zwycięstwo..
5 września 2009, 16:16 / sobota
kosiarz ja nie typuje wyniku 0-7, napisalem wczesniej ze jesli nasi pilkarze sie nie przestrasza Wisly to bez problemu wygraja to spotkanie. Te 0-7 to tylko po to by pokazac ze latwiej bedzie mi zaakceptowac najwyzsza nawet porazke niz remis po obronie czestochowy.
5 września 2009, 16:20 / sobota
Nie wazne z kim gramy Kafar i tak wyjdzie 4-5-1 z Wania na napadzie, przy uwaznej grze mozemy wymeczyc remis lub 1:0 jak z teoretycznie lepszym Groclinem
5 września 2009, 16:21 / sobota
dobra dobra sie rozumie:)
5 września 2009, 16:55 / sobota
Ja tam dopinguje tylko Lechijke...a z Wiślakami to się mogę wódeczki/piwka napić:)
TYLKO BKS
5 września 2009, 19:02 / sobota
KURAK: " . . .Uwazam ze doping powinien byc równo dla kazdej ze stron. Czyzby juz niektórzy zapomnieli jak wspaniale nas ugoszczono rok temu ? ..."
? ? ? ? Co ma piernik do wiatraka ?

KURAK:"....Wspaniale odspiewane hymny (nasz pierwszy !!!) a nie jak ostatnio spiewane były niemal razem bo kazdy spiewał swoje! ...."
Każdy śpiewał swoje bo wszędzie i zawsze, zwłaszcza na meczach przyjaźni, dobry obyczaj nakazuje najpierw odegrać lub odśpiewać hymn gości. W Gdańsku spiker kierując się powszechnym obyczajem najpierw puścił hymn Wisły przez nagłośnienie, kibice Wisły polecieli ze swoim, a My ze swoim i wyszła troszkę kiszka. O ile mnie pamięć nie myli w Krakowie takich rozterek nie miano, dostaliśmy okazję odśpiewać nasz hymn dopiero po gospodarzach, a my że fajnie jest, nie przeszkadzaliśmy (no comments)

KURAK: "...Kazdy uzywa stwierdzenia bracia bracia bracia a niektorzy rzucaja tym hasłem jak szmata o podłoge! ..."
święte słowa,

KURAK: " ... To nie jest kurwa zgoda z całym szacunekiem z Pomezania Malbork tylko pielegnowana z najwyzsza staarannoscia tradycja WŚL..."
jebnij się w łeb
5 września 2009, 19:35 / sobota
Niektorzy powinni sie leczyc... cieszmy sie ze ani Wisla ani Lechia nie zrobia sobie krzywdy i skonczy sie 2:2 :)
5 września 2009, 19:39 / sobota
a ja tam wierze w Lechie...juz na wiosne moglismy z Wisla wygrac.Wisla wygrala dzieki fuksom (dobry dzien Lobodzinskiego,dobry doping dla M. Zienczuka:) i ogolnie dla Wisly ).gdyby na poczatku drugiej polowy pilka po bledzie bramkarza Wisly wpadla do bramki ,a nie uderzyla w slupek-byloby po meczu .Wisla jest jak najbardziej do ogrania.oczywiscie nie mowie tu o wyniku 3-0 dla Lechii,ale 1-0 lub 2-1 moze byc....
5 września 2009, 19:43 / sobota
Za porównanie z Pomezania wszystkich urażonych przepraszam.
6 września 2009, 16:10 / niedziela
mam pytanie, wypralem karnet.. wyciagnalem go z pralki w jednym kawalku teraz dobrze schnie, wejde z nim na wisle? lub jak pojde do klubu i powiem jaka sytuacja wyrobia mi nowy? wie ktos moze jak to wyglada?
6 września 2009, 19:23 / niedziela
jaki wynik,????
6 września 2009, 19:49 / niedziela
sorry za dużo......
6 września 2009, 20:19 / niedziela
Oli, jakim proszkiem go prales ? Jezeli IXI to juz na niego nie wejdziesz.

Wasyl, mecz dopiero za tydzien, pytasz troche za wczesnie o wynik.
6 września 2009, 20:29 / niedziela
olisadebe za nick nie wejdziesz na stadion
6 września 2009, 21:38 / niedziela
Ja pierdole, jestescie naprawde niemozliwi.

Olisadebee mysle ze niebedzie z tym zadnego problemu. Tylko radziłbym juz teraz isc bo wyrobienie duplikatu troche trwa. Wes ze soba dowod. Ewentualnie dostaniesz wejsciówke w postaci zwykłego darmowego biletu po zastrzezeniu karnetu.
6 września 2009, 22:44 / niedziela
dzięki Kurak
7 września 2009, 08:32 / poniedziałek
Kocur, lepiej skonsultować się z Zygmuntem Chajzerem :)) on zna proszki do prania jak własną kieszeń :D
8 września 2009, 10:55 / wtorek
Orientuje sie ktos jak wyglada ilosc jeszcze dostepnych biletów na mecz??
Kuzyn przyjezdza i moze dopsz zeby zobaczyl kawalek dobrej pilki i dopingu..:)
8 września 2009, 12:46 / wtorek
przypominam, ze aby ugoscic Naszych braci z Krakowa, nadal potrzebujemy ok 3500 zl...

PRZED MECZEM Z WISLA ROWNIEZ BEDZIE PROWADZONA ZBIORKA NA GOSCINE !!!

nie przechodzcie obojetnie obok puchy....
8 września 2009, 16:27 / wtorek
Nie bądź żyd... wrzuć na Wisłe !
9 września 2009, 12:28 / środa
kibice Wisły dostali 1.500 a jak wchodza pozostali ktorzy nie wpisali sie u nich na liste a przyjada na mecz?
TKWM
9 września 2009, 12:43 / środa
a Jak maja wejsc ? musza kupic wejsciowke
9 września 2009, 13:15 / środa
żeby nie było niespodzianek ,w dniu meczu nie będzie sprzedaży biletów.
Kibice Wisły zapisują się w Krakowie,chyba ze znajomi kupią im bilety w Gdańsku.
prosiłbym jednak unikać takich sytuacji ,ponieważ stowarzyszenie przygotuje się do przyjęcia Kibiców Wisły według liczby rozprowadzonych biletów przez SKWK.
Bilety ciągle są dostępne w Krakowie i z tego co mi wiadomo zostało ich dużo.
9 września 2009, 13:33 / środa
cześć, ma może ktoś jakąś graficzną zapowiedź tego meczu - chciałbym wstawić na stronę, a nie mam zdolności żeby zrobic cos fajnego. to ważny mecz i wydaje mi się, że Lechijka zrobi niespodzianke i ogra Mistrza. BKS + TSW
9 września 2009, 14:03 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 września 2009, 15:07 / środa
Jesli mozna to prosilbym o takie male info:
Czy kibice Wisły beda mieli pociag specjalny?
O ktorej planowo maja byc w Gdańsku?
9 września 2009, 15:24 / środa
Nie ma specjala
9 września 2009, 19:56 / środa
Czy do zakupu biletów też robią zdjęcia ? Czy potrzebny jest tylko Imię Nazwisko i Pesel? Proszę o sprawdzone informacje, z góry dzięki.
9 września 2009, 20:09 / środa
koledzy potrzebyhe jakis domek albo nocleg blisko centrum jak mozecie dajcie jakies namiary odrazu wielkie dzieki
9 września 2009, 22:55 / środa
odnośnik Piwku nie sądzisz, że Brożek po wakacjach stracił na szybkości ?
10 września 2009, 00:09 / czwartek
Lechia niesiona dopingiem, wrzuci coś do siatki, natomiast Wisła..hmm, są na fali, obstawiam sprawiedliwy remis 1:1
10 września 2009, 00:25 / czwartek
po najlepszym meczu sezonu padnie sprawiedliwy wynik 6:6
10 września 2009, 19:06 / czwartek
A sędziować nam będzie Marcin B. z Warszawy.
11 września 2009, 16:37 / piątek
ŁYSY82- proponuję wytypowac taki wynik (6:6) w LB, jako pewniak, dostaniesz "dyche", na piwo:)
11 września 2009, 17:48 / piątek
To jest pewne na 100% że jeśli nawet wszystkie bilety nie zostaną sprzedane to w dzień meczu i tak nie będzie sprzedaży?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250