Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 13.09.2009.godz.16:45

strona 3/5

11 września 2009, 18:10 / piątek
Pod kasami pusto, biletow jest jeszcze ponad 2000...
11 września 2009, 18:29 / piątek
Pewnie będzie tak jak przed meczem ze Śląskiem.Wszyscy w dniu meczu będą chcieli kupić i zrobią się kolejki na 2 godziny stania ;]
11 września 2009, 18:40 / piątek
"Stawiamy, że w niedzielę na boisku pojawi się Maciej Rogalski. Szybki, przebojowy, dynamiczny pomocnik może z powodzeniem wymieniać się pozycjami z Marcinem Kaczmarkiem, co jest sporym atutem Lechii."

Ze strony Wisełki o Rogalskim :)
11 września 2009, 19:32 / piątek
dawiddo i taki jesteś kibic naszej Lechii , że tylko minusy widzisz , wstyd mi za siebie z Lechią na dobre i na złe a może to Rogalski zagra super meczyk i co będziesz sapał że to tylko wypadek przy pracy ?
11 września 2009, 19:48 / piątek
dobrze ze tobie wtyd za siebie :)
11 września 2009, 21:33 / piątek
Witam, potrzebuję osoby zaufanej, chce kupić 2 bilety a jestem z Chojnic i nie mam nikogo w Gd kto by mi je zakupił znajdzie się ktoś taki? jeśli tak to prosze o kontakt 13854301 ... Pozdrawiam!
11 września 2009, 21:45 / piątek
W dzisiejszej Wybiorczej w wywiadzie Kafar zaapelował o "zachowanie proporcji" w meczu przyjaźni dla niekumatych o DOPINGOWANIE LECHII...
TYLKO BKS
11 września 2009, 22:14 / piątek
co za czasy : /
11 września 2009, 22:46 / piątek
W zeszłym sezonie z czołowa piątką: Wisła, Legia, Amika, Groclin, Bełchatów zdobyliśmy ledwie punkcik - czas, by wreszcie pokonywać najsilniejsze zespoły. Tak naprawdę dwa najbliższe mecze pokażą prawdziwą siłę Lechii, jeśli tylko nasi gracze się nie przestraszą (a nie powinni) Wisły, to myślę, że krakowianie po raz pierwszy w tym sezonie stracą punkty. Sporym osłabieniem dla Wisły będzie brak Marcelo - bo Jop to zdecydowanie nie ten poziom, poza tym Brazylijczyk praktycznie wszystkie główki wygrywał, był niezmiernie groźny podczas stałych fragmentów.
11 września 2009, 23:18 / piątek
Jakby byli na Mesie ostatnio to by widzieli jak sie kurwa atakuje...atak, i odrazu leci 5-ciu na bramke przeciwnika...strata, wszyscy wracaja...Bo kurwa jednym napastnikiem i schowanym rogalem to mozemy odrazu oddac 3pkt Wisle...Czy to jest az takie ciezkie do ogarniecia? Kazdy, nawet slepy widzi, ze jak Lechia atakuje, i cisnie rywala to nie ma znaczenia czy to Wisla czy Trabki Wielkie ale przeciwnik nie ma nic do powiedzenia. A jak sie kurwa cofna to zaczynaja sie podania przez cale boisko do Luki ktory w 70-tej minucie bo prawie calym meczu biegania jak glupi nie ma juz sily, a Rogal cieszy jape i podaje do tylu...

ZAPIERDALAC LECHIA!
12 września 2009, 07:48 / sobota
chujowy z Ciebie statystyk Konri, zdobyliśmy 2 pkt :-)
12 września 2009, 10:16 / sobota
I to obydwa punkty z Dyskopolo.
12 września 2009, 15:44 / sobota
jozi, bo faktycznie to jest tak, ze pilkarze rozumieja każda zgodę ale grac chca przy dopingu dla swojej druzyny i uważam że Kafar powiedział to w porę, myślę że ostatnio jesteśmy zbyt gościnni biorac pod uwage doping dla Wisły i Ślaska a dodatkowo pozwalamy nieudacznikom wybierac wystroj nowego stadionu na którym zagra Lechia..jeżeli chcecie zeby nasze słowa miały wage i były powtarzane w kraju to trzeba krzyczec do Adamowicza przed meczem na meczu i po meczu! Lechia jest biało-zielona! nowy stadion tez ma byc biało-zielony, dla kombinacji i kunktatorstwa mówimy nie!
12 września 2009, 15:50 / sobota
Myślę że na najbliższym meczu powinniśmy nacisk położyć głównie na doping akcentujący biało- zielone barwy i prezydenta miasta
12 września 2009, 21:26 / sobota
Jak z biletami drodzy Lechisci? Nie chcialbym dymac z drugiego konca Polski i pocalowac klamke. Co tam.. i tak jade z samego rana :) Wisła z Lechia!!!
12 września 2009, 21:58 / sobota
JacaTS:

Jak bedziesz pod stadionem 2h,3h przed meczem to mysle, ze dostaniesz bilet w kasach, a jak nie to pozostaje tylko sektor lesny.
12 września 2009, 22:14 / sobota
No to kto pełnoletni niech wypije dziś wieczór za wygraną Naszej Lechii....
A jutro na całej pi.dzie doping dla naszej Lechiki...
Tylko BKS
12 września 2009, 22:18 / sobota
Mam pytanie gdzie w Gdańsku jest ajkiś pub w którym puszczaja mecze... chodzi mi glownie o to zeby obejrzec mecz w siatke naszych jutro final z Francja ;)
12 września 2009, 22:26 / sobota
jesli sie nie myle to w roosterze bedzie transmisja, to jest na Długiej kilka metrów od bramy
13 września 2009, 12:28 / niedziela
Witam, odkupię bilet na mecz z Wisełką jakby komuś się dziś posypało. Kolega przyjechał z UK i gała myślał, że dziś kupi w kasie. Jak cosik się wyklaruje to proszę o info na 502 665 443
13 września 2009, 12:33 / niedziela
W pubie Scryffy O,Brien, we wrzeszczu vis a vis Manhatanu napewno będzie meczyk Lechii, siatkę pewnie też pokarzą.
13 września 2009, 12:50 / niedziela
do rozpoczęcia 4 godziny, pora wychodzić.
Lechijko tyklo zwycięstwo !!!
13 września 2009, 13:24 / niedziela
do sprzedania bilet na skrajną tel. 661 120 408
13 września 2009, 13:52 / niedziela
Mam do sprzedania jeden bilet na kryta, cena nominalna 60zl. Jak ktos zainteresowany niech poda e-mail lub tel. Zadzwonie
13 września 2009, 14:27 / niedziela
Bilet nadal mam, wychodzę z domu bede pod tel 509670301
13 września 2009, 16:23 / niedziela
Wiec jaki bedzie wynik??? mam nadzieje ze do przodu i 3pkt zostano w Gdańsku ktos musi Wisłe zatrzymac lepiej zeby to sie stalo w Gdansku niz na jakims obcym terenie np pyrlandia czy inne tam amiki czy grocliny wiec czekam na meczyk!

Z Biało-Zielonym Pozdrowieniem z Norwegii
13 września 2009, 16:25 / niedziela
Czy ktoś jest w stanie podać mi jakąś transmisje meczu na necie bo jestem za granicą i chciałbym sobie obejżeć. Z góry wielkie dzieki
13 września 2009, 16:27 / niedziela
odnośnik

tylko sciagnij spocasta z tej strony i zainstaluj
13 września 2009, 17:07 / niedziela
Klikam na tego linka a mi sie pojawia speedway ;l
13 września 2009, 17:37 / niedziela
kurna mac co oni grają :(
13 września 2009, 17:45 / niedziela
odnośnik

spróbuj jescze raz na tego tylko mowie musisz zainstalowac sopcast
13 września 2009, 18:12 / niedziela
0:1
:-(
13 września 2009, 18:18 / niedziela
Relacjia z meczu 0-1 Malecki.
Oceny bak 6 wolo 7 manu 4 bak 5 rogalski 2 surma 7 bajic 6 kaczmarek 6 nowak 5 lukjonovs 1 :/
To som statystki z buka ! A co gra lukjo to 0 ! Sam nie strzeli wkońcu tej bramki rybski powinnien wejsc za rogala a nie wisnia za rogala!!!
13 września 2009, 18:48 / niedziela
tofik to chyba inny mecz ogladalismy skoro wanie wg ciebie ma 0 jak dla mnie 2 na boisku po Hubercie reszta hmm przseszła gdzies koło meczu... zero agresji 0 walik jakby sie cieszyli ze tylko 0:1
Teraz musi byc rechabilitacja w wawie

Pozdrawiam z Biało-Zielonej Wieliczki
13 września 2009, 18:52 / niedziela
Mecz niebył zły grali z glowa zwlasza w drugiej polowie nie bylo piłek wybijanych z obrony na chura niemówie ze wszystkich ale to jest ina druzyna juz jak w tamtym sezonie zabraklo znowu czegos w ataku tylko miec nadzieje ze Ivan sie przelamie w Fraszawce i strzeli w koncu ta bramke dla Lechii miejmy nadzieje ze na wage 3pkt tak wiec gratuklacje!!! dla MP Wisełki jeszcze raz mowie niewyglada to zle tylko brakuje na tego czegos na ataku wiec moze Kafar zdecyduje sie na 2 napastnikow zamiast Bajicia badz Rogalskiego ale to jest tylko moje spostrzrzenie Lechio czy wygraywasz czy nie ..........................
13 września 2009, 18:56 / niedziela
I podkreslam ze gralismy z Mistrzem Polski ktoremu nikt nie urwal nawet 2 pkt.

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem z emigracjii!!!
13 września 2009, 19:43 / niedziela
Gra gra niestety bez punktow ale mam pretensje do zawodników ,że nawet nie podziekowali kibicom za doping Wisła swoim podziękowała.Potraktowali Nas jak ostatnich ,niepotrzebnych nikomu ludzi którzy przypadkowo przyszli popatrzeć na mecz.Wszyscy moknęli i robili swoje My dopingowaliśmy a oni grali tak się nie robi.Zostaliśmy przez naszych piłkarzypominięci.Weście sobie to i przemyślcie.
13 września 2009, 19:53 / niedziela
Wielki szacunek dla Mariusza Pawelka za pomeczowe zachowanie a dla reszty grajkow chuj wam w dupe frajerzy jak nie macie szacunku dla przemoczonych i dopingujacych was kibicow.
13 września 2009, 19:58 / niedziela
Żenada.
13 września 2009, 20:13 / niedziela
nie ważne z kim się gra zawsze trzeba grać z wiarą w zwycięstwo; inaczej to nie ma sensu,
odnoszę wrażenie że tej wiary dzisiaj zabrakło; niby były sytuacje ale - nieskuteczność, niedokładność etc.
4 mecze u siebie i tylko jedno zwycięstwo; trudno gramy dalej
za tydzień Legia, która jest w słabej formie - więc jest szansa tylko z wiarą i odważniej :) na wyjazdach w tym sezonie idzie dużo lepiej
13 września 2009, 20:19 / niedziela
O dziwo, dla mnie dzisiaj najlepszym zawodnikiem w Lechii obok Huberta & Ivansa był Bajić. Przy katastrofalnej grze Surmy & Nowaka trzymał całą pomoc w ryzach, grał spokojnie i pewnie, duży plus.

Mecz, niestety, ale przegrany przez Kafara. Znowu wychodzi u siebie jednym Lukjanovsem (który znowu gra zajebiście, ale jest SAM.), chujowe zmiany: Wiśniewski, który wszedł i nie chciało mu się biegać, a gdy raz podbiegł, to spierdolił setkę & Zabłocki, który z kolei chuj nie wie czemu grał na pozycji środkowego pomocnika. Jedyny + to Kowal, który od momentu wejścia stworzył większe zagrożenie niż Lechia przez całą drugą połowę (o ile nie przez cały mecz), z tym że on też jest napastnikiem & powinien pod nieobecność Buziego grać z Ivansem na ataku.

Zachowania grajków nie skomentuję, choć chuj mnie strzela...

Pe es. Niech Gładyś & Kafar wreszcie przejrzą na oczy i dadzą szansę Kapsie, bo na Bączka już się patrzeć nie da.
13 września 2009, 20:22 / niedziela
Jak oni mogą wygrać jak piłki nie umieją przyjąć?! Wiśnia przyjmuje w polu karnym a piłka mu spierdala na dwa metry, o Kowalczyku nie wspomnę.
13 września 2009, 20:26 / niedziela
Kowal stworzył zagrożenie... chyba dla Lechii
13 września 2009, 20:40 / niedziela
Jako zagorzała fanka Ivana, który za każdym razem daje z siebie wszystko co prawda goli jeszcze nie strzelił, ale przyjdzie taki czas :):):):).... Zastanawiający jest fakt iż moim przedmówcy mają pretensje i żal o nie poodziękowanie za doping natomiast sami śpiewali hymn Wisł. Jaki ma sens doping swojego przeciwnika. Rozumiem przyjażń ale bez przesady jeden z piłkarzy Wisły oploł Ivana a wy na to brawo super Kibice z Gdańska znani z huligaństwa...... nie mówe o wszystkich fanach bo jest s$poro grupa, która dopingowała Lechia
13 września 2009, 20:41 / niedziela
Yeste co do Bajicia pelna zgoda, dla mnie najlepszy na boisku ale Kowal slabiutki
nie dziwie sie ze grzeje ławę.
13 września 2009, 20:50 / niedziela
Do końca sezonu będziemy o Ivansie mówić - "dobry zawodnik, tylko bramek nie strzela" jeśli Kafar w końcu nie zrozumie, że MUSI mu dać drugiego napastnika do pomocy. Ivans co chwile schodzi do pomocników na odegrania, lub sam rozgrywa piłki w środku. Jego zadaniem powinna być gra pod stoperami i dopóki Kafarski tego nie zrozumie jego dorobek bramkowy jeszcze długo się nie zmieni.

Dzisiaj na boisku najlepsi Hubert, Ivans, Marko

Najsłabsi SURMA!!!, Rogal, po wejściu także Kowal i Wiśnia
13 września 2009, 20:50 / niedziela
dokładnie! wystarczy obejrzeć skrót na ekstraklasa.tv i zobaczyc ze Wiśnia i Kowal gdyby umieli przyjąć piłkę to byłby conajmniej remis.
Qrva! przyjeżdzam do domu cały mokry a tu nawet kałuży nie ma...

Co do meczu- sporo niedokładnosci, BRAK UMIEJĘTNOSCI przyjęcia piłki, chyba jednak Kafar powinien ustawić drugiego napastnika (kosztem Rogala).

Szkoda tej "100" Wiśni, jeszcze teraz jak pomysle o tym to..........ehhhh

TYLKO LECHIA!!!
13 września 2009, 20:56 / niedziela
Dzien doberek to znow ja. Jezeli moge to moje skromne zdanie o meczu. Postawa calej druzyny ... jak najbardziej ok. Byla walka, wychodzenie do pilki, ladne wejscia indywidualne ale .... no wlasnie jedno ale, przez caly mecz nie bylismy w stanie raz , kurwa jego mac jeden jedyny raz trafic w swiatlo bramki. Tak byc nie moze, nie ma zawodnika ktory odwazy sie uderzyc. Nie da sie wjechac z pilka do bramki niestety. Zawodnikiem meczu jest dla mnie Mysona, waleczny, z pomyslem, stwarzajacy zagrozenie. Porazka meczu ( jak zreszta od pieciu meczy pod rzad) Ivan. Biega, biega, biega ( ale to moj bokser rowniez potrafi) i co ???? I gowno, nie potrafi przyjac pilki, wygrac pojedynku jeden na jeden, wygrac gornej pilki, dosrodkowac .... nie wspominajac juz o .... strzale na bramke. A chyba po to jest napastnik? Poprawcie mnie jesli sie myle. To byla szosta kolejka .... od szesciu slysze od proivanow o jego przelamaniu. Ile jeszcze bedziecie czekac? Porabalo was? Nie chce mi sie klocic i nie bede odpisywal na posty niekorych onanistow o wybiorczej itd .... poprostu wyrazilem swoje zdanie i Ivan juz mnie nie przekona. Za to wielu z Was chyba ak bo .... gdy kiedys tam w przyszlosci strzeli jakas przypadkowa bramke to zrobicie ( juz wielu z Was to robi) z niego bozyszcze a on niestety to przecietniak porownywalny do przeciatniaka ligi Lichtensteinu. To tyle ... i czekam na wrzuty:)
13 września 2009, 20:58 / niedziela
Dopingowali?? Haha nie rozśmieszaj mnie! Działo się coś przez chwilę jak popadało, zrobiło się zimno i trzeba się było poruszać. W pozostałych fragmentach nie można nawet wspomnieć o dopingu! Najpierw więc patrzmy na siebie, później na innych.

PS. Jak nasz młyn zdjął koszulki to aż na łuku grozą powiało ;]
13 września 2009, 21:02 / niedziela
Bajić na +, to jest o tyle dziwny piłkarz że czasem wydaje się jakby w ogóle nie miał techniki, piłka mu od nogi odskakuje i tak dalej ale dzisiaj kilka razy samym balansem ciała ośmieszał Wiślaków. Coś mi się wydaje że gdyby zaordynować mu indywidualne treningi, to za jakiś czas możemy mieć czołowego ligowego grajka.

Na plus również Kowalczyk, rozumiem pretensje że nie strzelił bramki, ale potrafił się znaleźć - jeśli grałby od początku (najlepiej w duecie z Wanią) to Wisła miałaby się czego bać. I pamiętajcie że piłkarz jak nie gra to nie czuje piłki. Ergo - byłby lepszy gdyby więcej grywał.

Świetny mecz Huberta, profesor pełną gębą. Niestety bramka padła od strony Mysony (podczas jego nieobecności) i tym bardziej mi szkoda, bo gdyby nie ta sytuacja to byłby moim faworytem do tytułu man of the match. Poza tą feralną bramką to wychodziło mu wszystko, i z przodu i z tyłu.

Słabo Surma, Nowak nie zachwycił, Wania... jak zwykle;)

Z jednej strony szkoda wyniku bo Wisła była do ogrania, z drugiej strony gramy jak równy z równym z mistrzem Polski i zasługujemy wg mnie przynajmniej na remis. A to nie jest zły prognostyk.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010