Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków 13.09.2009.godz.16:45

strona 4/5

13 września 2009, 21:11 / niedziela
Megii:
chyba byłaś za bardzo zajęta ściąganiem koszulki i pokazywaniem gołego brzucha i źle zapiętego stanika, bo pierdolisz jakbyś na meczu nie była. nie wiem czy zauważyłaś ale i Wiślacy śpiewali hymn Lechii. i nikt z nich nie miał do siebie nawzajem pretensji, że śpiewa hymn 'przeciwnika'. z tego co piszesz przyjaźń i zgoda są tylko i wyłącznie wtedy kiedy ze sobą nie gramy? a gdy przychodzi wspólny mecz zgodę mamy traktować jak arkę albo inną amice? nie pamiętasz jak Diaz schodził z boiska wygwizdany ? wstyd mi, że tak potraktowano naszych braci i mam nadzieję, że tak nie potraktują nas jak będziemy gościć u Wisełki.
_
co do gry: nieporadność, brak skuteczności. mam wrażenie, że Kafar nie miał pomysłu na ten mecz. co do zachowania piłkarzy: wcale się nie dziwię. po meczu ze Śląskiem kłaniali się przy pustych trybunach...
WISŁA z LECHIĄ aaaaaeeeeaoooooo
13 września 2009, 21:17 / niedziela
wiselka a Tobie sie troche w glowce nie popierdolilo? Nie zakumales dlaczego Diaz zostal wygwizdany? Nie widziales, ze nawet rudy sedzia wypychal (doslownie)go z boiska tak bardzo ciazyly mu olowie w kieszeniach i stawial krok za krokiem w odleglosciach czasowych 15 sekund? Wez sie pierdolnij w leb zanim cos napiszesz.
13 września 2009, 21:28 / niedziela
Tego chuja Diaza powinno sie potraktowac cyklonem B za to co ta malpa wyprawiala!
13 września 2009, 21:41 / niedziela
oszołom odstaw to gowno albo wez tylko połowe. Lokjanovs zagrał dobry mecz oprocz jednego wielkiego bledu kiedy nie przyjał pilki bo wedy byla sytuacja bramkowa. najbarzdziej wkurwiaał dzis rogal ale za niego wszedł wisniewski ktory zjebal setke! nie mamy lepszego naz luki tylko brakuje mu partnera w ataku. najlepszy w naszej druzynie to mysona dzisiaj ale ogolnie Lechia nie wypadła zle na tle mistrza polski!
13 września 2009, 21:47 / niedziela
ogan .... czekam na pietnascie nastepnych kolejnych meczy gdy powiesz ...." Ivan zagral dobry mecz tylko". Je bede sobie bral co chce i w jakich ilosciach chce ale przede wszystkim chce od napastnika bramek. No wlasnie od napastnika a nie od chcebardzostrzelacbramki napastnika.
13 września 2009, 21:54 / niedziela
Według mnie zagraliśmy dobry mecz i mogliśmy go wygrać a przynajmniej zremisować z tak kiepsko grającą Wisłą. Zgadzam się z Oszołomem, że kurczowe trzymanie się ustawienia z 1 napastnikiem Liukanovsem, którego jedyną zaletą jest szybkość, ale już zero przyjęcia piłki, które jest podstawowym atrybutem dobrego napastnika itd. to błąd. Jak dla mnie Baijć - dobrze, tylko niestety brakuje mu szybkości, ale tej już mieć nie będzie ale dobrze kreuje grę, no i Nowak moim zdaniem też dobrze sobie radzi w pomocy wbrew komentarzom niektórych.
13 września 2009, 22:13 / niedziela
ultima thule chyba Ci sie coś w głowie popierdoliło. Potraktujcie surme cyklonem b. Dla każdego prawdziwego kibica nie powinien liczyć się wynik, tylko to że mieliśmy okazje spotkać się z braćmi. Ja niestety nie miałem wystarczająco pieniędzy żeby dzisiaj do Gdańska przyjechac i dopingować 2 ukochane kluby, za to wypilismy kilkanaście razy wasze zdrowie w krakowie. Wisła z Lechią!
13 września 2009, 22:21 / niedziela
Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszzych piłkarzy... Niewiele zabrakło do dobrego wyniku, przede wszystkim umiejetności wykańczania akcji... Przede wszystkim konieczna jest jednak gra dwoma napastnikami, Wania ma od razu taką obstawę, że sam z przodu nic nie zdziała...

pozdr
13 września 2009, 22:24 / niedziela
Szkoda tylko, że kara 1 meczu bez publicznosci bedzie odwieszona... także zapewne następny mecz odbędziemy na sektorze leśnym.

Na jednym z sektorow została odpalona raca, a wiemy jakie te chuje z PZPNu robia z tym problemy i kary nakladaja, a ze jest to wykroczenie wedlug nich to kara odwieszona zapewne bedzie...
13 września 2009, 22:24 / niedziela
Cieszy dobra gra naszych piłkarzy pomimo porażki! Duży plus dla Huberta oraz Marko. Kolejny dobry mecz Ivansa i aż boję się pomyśleć jakby wyglądała nasza gra z przodu gdyby np: grał Kowalczyk!!! Idąc dalej gdyby do tego doszedł drugi napastnik ( Buzi, Zabłocki ) kosztem jakiegoś pomocnika (np: Nowaka lub Bajicia) to myślę że skończyłoby się na 0:4 i pewnie dziś byśmy mieli z 5 pkt. i ogon tabeli. My póki co nie mamy drugiego napastnika dobrej klasy stąd zapewne taka taktyka Kafara. Dziś nie byliśmy dużo gorsi a przypomnę że graliśmy z mistrzem Polski i obecnym liderem. Pozdrawiam
13 września 2009, 22:27 / niedziela
Wisła Zawsze Z Lechią!!! A ci co tego nie rozumieją nie się pierdolną w łeb
13 września 2009, 23:10 / niedziela
a ja zanim sie wypowiem na temat gry to sobie obejze ten mecz w TV ;]
13 września 2009, 23:34 / niedziela
na tle mistrza polski wypadliśmy nie zle tylko ta skuteczność. Najlepszy dziś zdecydowanie Marko ,i nie da się ukryć że Paweł i Łukasz zagrali po niżej swojego poziomu. Szkoda tych punktów bo można było przynajmniej jeden urwać. Zastanawia też forma Matiego bo czasami ma się wrażenie jak by ten chłopak był myślami gdzieś indziej i robi babole,Kafar zrób coś z tym bo jego limit szczęścia chyba się wyczerpał. Generalnie mecz mógł się podobać zwłaszcza to już chyba tradycja w drugiej połowie. A Wisła nie pokazała nic wielkiego i jak sami jej kibice przyznali Brożek zupełnie bez formy... TYLKO LECHIA!!!!
13 września 2009, 23:41 / niedziela
Troche mi wstyd, ze taka CIENKA druzyna jak Wisla jest poza zasiegiem calej ekstraklasy. To tylko pokazuje jaki zalosny poziom ma nasza ekstraklasa. Co do Lechii, to tak: Rogal won, za niego Kowal, ustawienie druzyny bardziej ofensywanie (i w takim meczu jak dzis wygralibysmy 2-0). Nie wiem jak dlugo mam to jeszcze powtarzac...
13 września 2009, 23:42 / niedziela
Panowie... ja nigdy nie stekam, nie placze i nie rzucam kurwami po porazce.. .tak dlugo jak widze walke dla mnie jest ok. Ale dzisiaj cos musze powiedziec!. Kurwa!. Jak gracz klubu z Ekstraklasy nie potrafi przyjac pilki to kurwa rece opadaja. Pierwsza setka, po zajebistym podaniu Wani, Surma przedluza i Zablockiemu pilka odskakuje na dwa metry!!! No zesz kurwa mac!. I druga akcja, ManU podaje idealna pilke do Kowala, a Kowal co? gowno!

I sprawa Wani... Z calym szacunkiem dla wszystkich jego oponentow (dla Ciebie Antek szczegolnie... Trzeba byc slepym zeby nie widziec jaka robote ten chlopak robi... Zapierdala od jednego pola karnego do drugiego, walczy o kazda pilke, jest wszedzie. Ale kto ma mu pomoc? Slaby dzisiaj Nowak, czy obrazony Zablocki?
13 września 2009, 23:44 / niedziela
a na temat gry Rogala to mozna by juz pięcioksiąg tysiąc stronnicowy napisać....... i to raczej nie w ciepłych słowach.....
14 września 2009, 00:27 / poniedziałek
Mecz w wykonaniu Lechii bardzo dobry ,nie ma juz tego co mnie irytowało za czasów koali... w meczach z czołówką porażka jeszcze w szatni i wychodzenie na miękkich nogach.
Jeżeli na tle zdecydowanie najlepszej polskiej ekipy nasza rzeczywista wartość wygląda tak jak dzisiejszy mecz... to naprawdę można być optymistą. Zwycięstwo Wisły według mnie mocno szczęśliwe...
Inna sprawa to kwestia ustawienia ,tak jak nasz wyjściowy skład sprawdza się na wyjazdach i tu nic bym nie zmieniał ,tak u siebie granie z przodu jednym Łotyszem to chyba nie do końca optymalne rozwiązanie...Lukjanovs według mnie jest bardzo wartościowym zawodnikiem, odwala kawał roboty na boisku, tyle że kompletnie nie nadaje się na jedynego wysuniętego napastnika, bo w praktyce często wygląda to tak jakbysmy grali ustawieniem 4-6-0...
14 września 2009, 00:28 / poniedziałek
vid11 co ty wiesz o piłce???
Lechia grała jak Wisła, a Wisła grała jak Lewadia.
Wisła to sprajt, a Lechia to pragnienie...

... w moim sercu- LECHIA!
14 września 2009, 00:40 / poniedziałek
14 września 2009, 02:19 / poniedziałek
Mecz z powodu wyjazdu ogladalem w TV

podzielam zdanie Bajic, Hubert, Ivans, Mysona na +

Surma i Nowak dzisiaj slabiej

Wisnia ostatnio wogole bez formy

Po wejscu Kowalczyka gra ozywila sie

Baczek zagral poprawnie nie mial szans przy obronie strzalu.

Mecz byl bardzo ciekawy, bardzo fajnie sie go ogladalo, duzo akcji.

Mecz byl do wygrania lub zremisowania

Pozdrowienia dla Wisly Krakow!!
14 września 2009, 07:12 / poniedziałek
Z calym szacunkiem dla Ciebie Bialo-Zielony, napastnika nie rozlicza sie z bezproduktywnego biegana od jednego pola karnego do drugiego lecz z bramek i asyst a tych niestety Wania nie zalicza. I obym sie mylil ale z jego technika( np przyjecia pilki czy walka sam na sam) dlugo dlugo nie zaliczy. Trzeba bylo jakiegos zawodowego sprintera zatrudnic. Robil by dokladnie to samo ale za mniejsze pieniadze. Dajcie mu jeszcze kredyt zaufania przez kolejnych 15 kolejek. Moze strzeli jakas przypadkowa bramke po zablakanej pilce. Nie zarzucam mu braku checi ale poprostu brak umiejetnosci. Nie tylko jemu zreszta. Do cholery Panowie jak juz mowilem .... przez 95 minut ani JEDNEGO strzalu w swiatlo bramki. Co jest ? Czy bramka za male wymiary ma? A to troche wkurwia bo Wiselka byla jak najbardziej do ogrania.To tyle.
14 września 2009, 09:07 / poniedziałek
Błąd trenera. Granie na remis. Tyle.
14 września 2009, 09:57 / poniedziałek
A ja się kurwa pytam czemu nasi grajkowie po meczu nie podeszli do nas ,tylko szybko pod ciepłe prysznice spierdolili ,to Ja stoję drze ryja cały mecz gacie mokre jak cała reszta i czekam na nich o oni totalnie w dupie mieli kibiców ,Wiślacy podeszli a nasi jak szczury szybciutko do dziury. A i Rogaldinio co spierdolił to jego!!!
14 września 2009, 10:18 / poniedziałek
gdzie w necie mozna zobaczyc caly mecz?
14 września 2009, 10:59 / poniedziałek
A chuj z tym wynikiem...Najwieksza radosc sprawilo ponowne zobaczenie tych samych zapijaczonych twarzy:)A Megi niech uda sie do zlewozmywaka bo z takim podejsciem to jest idealne wrecz miejsce dla niej..
14 września 2009, 11:10 / poniedziałek
A ja swoje zdanie wygłoszę...Wisła z Lechia ok...ale jak się gości zaprasza do domu i Ci goście obrażają członków rodziny to kit z takimi gości...chodzi mi tu głównie o zachowanie niektórych Wiślaków co cały czas szydzili z Nowaka i Surmy..A Ci piłkarze grają w Lechii i nawet dlatego należy im się szacunek...
TYLKO BKS
14 września 2009, 20:33 / poniedziałek
wybierz sobie najwieksza kurwe z Arki, ktora mowila rozne brzydkie rzeczy o Lechii. Wyobraz sobie ze kupuje go Wisla i ta kurwa parszywa gra przeciwko Lechii. Na koniec wyobraz sobie swoja reakcje. A dopiero wtedy skomentuj zachowanie tamtych kibicow Wisly.
14 września 2009, 20:49 / poniedziałek
ortodonta.a te jak mowisz "kurwy" to kto?czyzbys mial na mysli ludzi ,ktorzy graja teraz w Lechii?zastanow sie co piszesz.a co do meczu....Wisla cienka,nic w Gdansku nie pokazala.przy odwazniejszej grze (czytaj :grze z DWOMA napastnikami) byla jak najbardziej do ogrania.nie bylo widac roznicy miedzy Lechia a mistrzem Polski.mam nadzieje,ze nie bedziemy grac do konca sezonu jednym napastnikiem?:) jesli tak,to sprzedajmy wszystkich poza Ljukanovsem :)a tak powaznie,to nie mozna kazdego meczu gracz takim samym ustawieniem...legła juz wie jak gramy,wystarczy ze odetna od pilek Ljukanovsa i pozamiatane.Treneiro!!! prosimy i blagamy :) o gre dwoma napastnikami......... sam Ljuka tylko narobi kilometrow..............bezproduktywnie
15 września 2009, 08:12 / wtorek
Jedno mnie zastanawia: wychwalanie gry Bajica. Przecież jego grę w najlepszym wypadku można określić jako słabą. Zawodnik z takimi warunkami fizycznymi naprawdę gra jak drewniak, wierzę, że będą jeszcze z niego ludzie, ale na razie jest cienko...
15 września 2009, 10:10 / wtorek
15 września 2009, 10:16 / wtorek
Ramzes87LG możesz go ściągnąć stąd:

odnośnik

ale musisz być tam zalogowany
15 września 2009, 11:39 / wtorek
@Matti: To Ty chyba inne mecze oglądasz, albo masz marne pojęcie o piłce.
15 września 2009, 16:13 / wtorek
Tak oczywiście, za to Ty jesteś znawcą piłki nożnej, gratuluję dobrego gustu...
15 września 2009, 17:29 / wtorek
Akurat Bajic z meczu na mecz gra coraz lepiej i napewno nie jest słabszy od innych...
15 września 2009, 18:18 / wtorek
No i tradycyjnie: szkoda.
Wisła w skrócie - chciała wygrać najmniejszym nakładem zaangażowania i chyba im się to udało, Wisła aż prosiła się, aby wyjeżdżając z Gdańska nadal miała 15 punktów, ale niestety Lechia nie stworzyła sobie 3-4 klarownych sytuacji z których mogłaby strzelić 1-2 bramki. Wisła jest fajnie zorganizowana, ale poza tym nic w Gdańsku nie pokazała. Reprezentanci Brożek i Łobo ładnie odzwierciedlają stan naszej kadry narodowej. Małecki i Diaz znów wkurzali swoim tanim cwaniaczkowaniem. Co nie zmienia faktu, że w 6 meczach mają 18 punktów...

Wielki plus: Bajić, całkowicie mnie zaskakuje w meczach ze Śląskiem i Wisłą, nie wiem co Kafar z nim zrobił, ale to coraz mocniejszy punkt programu. Myślę, że Piątek zaczyna mieć poważnego konkurenta do "11" po powrocie do zdrowia.

Na plus: Hubert (naprawdę mi się podobał) i Manu, aktywność Nowaka (niewiele z niej wynikało) i Kaczmarka.

Na swoim poziomie zagrał niestety Lukjanovs i zaczynam dojrzewać do stwierdzenia, że jemu potrzebny jest partner do gry w ataku, który zdejmie z niego jednego z dwóch kryjących go obrońców. Niemniej Ivans bardzo chce... to widać. Na swoim poziomie też Krzysztof Bąk i Mysona.

Bączek: nieźle, poza fatalnym podaniem do Wiślaka, co to miało być??

Na minus: zdecydowanie Rogal, rzadko go krytykuję, ale moim zdaniem Kowalczyk i Wiśniewski powinni poważnie powalczyć i miejsce na boku pomocy, bo ewidentnie jest tam wakat. Z tym, że Kowalczyk nawet jak ma kilka minut, żeby pokazać, że warto na niego stawiać, to trzema bezmyślnymi zagraniami potrafi całkowicie zniechęcić do kładzenia w nim jakichkolwiek nadziei....

Fatalnie się ułożyło, że w okresie optycznej przewagi i podczas ulewy, która wyraźnie bardziej przeszkadzała w grze Wiśle niż nam, tracimy łatwo bramkę... We wszystkich meczach u siebie w tym sezonie przegrywaliśmy 0-1. Może czas najwyższy bardziej wsiadać na rywali w pierwszych 30 minutach meczu a nie uprawaić te szachy?
15 września 2009, 18:32 / wtorek
Ja pójdę dalej i za porażkę obarczę Wiśnie i Kowalczyka. Wisła nie stworzyła sobie ani jednej tak klarownej sytucji, jakie oni mieli po jednej w końcówce meczu. Co zrobił Wiśniewski z piłką będąc w prostej pozycji sam na sam z Pawełkiem na 15 metrze, wie chyba tylko on sam. Kowal miał trochę trudniejszą, ale też meczową piłkę, którą napastnik grający w ekstraklasie musi wykorzystać.
15 września 2009, 20:33 / wtorek
dobre wrażenie na Wiślakach musiała zrobić prosta zaraz przy wejśćiu.. przy śpiewaniu hymnu jednego i drugiego wszyscy stali trzymali szaliki jak te pizdy i zamiast śpiewać patrzeli sie na siebie..całe szczęście , że nie siedzieli jak co niektórzy z krytej..to już jest żenada fajnie oglądać mecz przy pełnych trybunach,ale jeśli niektórym ciężko jest zaśpiewać na początku nie wiadomo z jakiego powodu , może po prostu nie znają hymnów ,to trzeba się zastanowić nad sensem przychodzenia na mecz. Deszcz też miał znaczenie jak widać bo w pewnym momencie można było pomyśleć , ze to koniec meczu ponieważ tylu ludzi udawało się do wyjścia uciekając przed deszczem..
15 września 2009, 20:54 / wtorek
Myślę, ze wystarczy już tego marudzenia o zachowaniu "to tych to tamtych" na trybunach. Nic to nie zmieni.
Lepiej sie skupic na analizie meczu.
Ja chyba długo nie wybacze Wiśni tego babola z 75 min.
Jak można............ech

Tylko Lechia!
15 września 2009, 21:09 / wtorek
FcBull .... wiem, ze za chwile posypia sie gromy na moja glowe ale spoko... przyzwyczailem sie. Posluchaj a czy nie pomyslales , ze sa ludzie (od razu mowie , ze nie naleze do takich) ktorzy nie po to przychodza na mecz aby drzec pizdy ale po to by obejrzec pilke nozna?

Piszesz tak ... cytuje:

"fajnie oglądać mecz przy pełnych trybunach,ale jeśli niektórym ciężko jest zaśpiewać na początku nie wiadomo z jakiego powodu , może po prostu nie znają hymnów ,to trzeba się zastanowić nad sensem przychodzenia na mecz"

To dziala w dwie strony Bull .. tak samo mozna napisac "jesli chcecie z jakiegos powodu drzec pyski to nalezy zastanowic sie nad wstapieniem do choru".

Badz szczesliwy, ze ludzie przychodza i przynosza pieniadze. I to wcale nie male bo 4 dychy za bilet na prosta to pod wzgledem ceny naprawde europejska champions league. Szkoda, ze poziom naszej pilki warty jakies 4 ... ale zlote. I pozostaw to kolego Bull innym czy spiewaja czy nie. Szczegolnie na krytej.To nie czas przymusowych masowek z lat 50-siatych. Pozdrawiam.
15 września 2009, 21:10 / wtorek
widział ktoś dokladnie wymiane zdań tuska z kurskim w przerwie meczu?
15 września 2009, 21:33 / wtorek
A my swoje odnośnik
15 września 2009, 22:23 / wtorek
Wielkie dzięki dla Matiego, który jako jedyny podszedł podziękować po meczu.

Reszta piłkarzyków Lechii zachowała się troszkę jak pizdeczki, a nie mieli prawa narzekać, że za dużo było dopingu dla Wisły, bo doping był zgodowy ale z wyraźną przewagą dla BKSu.
No cóż czas Legii utrzeć nocha, szkoda tylko że bez nas.
15 września 2009, 22:57 / wtorek
SZYK I ELEGNCJA :
gumis pozdro
i dla chlopakow a pociagu wicie ocb :)
TKWM
16 września 2009, 21:02 / środa
a ja z tego całego meczu wśród całej masy innych meczy zapamiętam najprawdopodobniej tylko tą ulotną->nieuloyną przyjemność jaką swoimi pojedynczymi interwencjami, odnajdywaniem się, czytaniem gry dał mym oczom Hubert Wołąkiewicz,
Hubert --> brawo, dziękuję
gdybyż to tylko ode mnie zalezało podpisywałbym w te pędy kontrakt na najblizsze 20 lat
17 września 2009, 18:58 / czwartek
Na klub Lechia Gdańsk nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych w związku incydentami podczas meczu 6. Kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Wisła Kraków: wywieszenie transparentów bez zatwierdzenia i nie związanych z meczem oraz wniesienie i odpalenie racy świetlnej.

ekstraklasa.org
17 września 2009, 19:11 / czwartek
Najważniejsze, że stadion nie jest zamknięty ;]
17 września 2009, 19:24 / czwartek
Kurwa za jedna race i trans z rozbiorami 5 tys...JA PIERDOLE!
17 września 2009, 19:37 / czwartek
z ta karą to rzeczywiście farsa..w programie Moniki Olejnik "kropka nad i" autorka nazwała pzpn w obecności min. Drzewieckiego prostakami i pzpn zamierza wytoczyc jej protest jesli nie przeprosi..Miotają się i ostatkiem sił karzą Lechię A SĄ NA WYLOCIE, NIKT ICH NIE CENI! Na miejscu zarządu Lechii miałbym w dupie ich kary! pzpn to patałachy, działaja na dobrze znanym systemie komunistycznym kija i marchewki gróźb i nic innego do sportu w tym kraju nie wnoszą. pzpn to prostaki i dno, mówie Wam dno!
17 września 2009, 23:00 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 września 2009, 23:02 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012