Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 10/13

22 września 2009, 10:24 / wtorek
wiadomo jakie przysłali projekty ??
22 września 2009, 12:43 / wtorek
BIEG 2012 poinformował Stowarzyszenie dzisiaj, że do dnia dzisiajszego projektant nie przesłał jeszcze projektu "kompromisowego". Kiedy oczekiwany projekt trafi do BIEG to zostanie niezwłocznie przesłany Stowarzyszeniu, które zaprezentuje projekt kibicom i rozpocznie z nimi konsultacje. Czyli na razie musimy uzbroić się w cierpliwość.
W konsekwencji tego przesunie się termin spotkania Lwów z BIEG z 30.IX na 8. X.
Mamy zapewnienie, że do tego czasu nie zostaną podjęte przez inwestora żadne decyzje w temacie krzesełek.
22 września 2009, 12:56 / wtorek
Ja bardziej oczekuje na kolejne "podstepne" zagranie ze strony BIEG/Adamowicz, być może to opóźnienie też jest wpisane w ich taktykę.
Ze strony głównej www.gdansk.pl zniknął link zachęcający gdańszczan do głosowanie, z kolei pojawił sie na stronie BIEG-u (być może z powodu małego poparcia "słusznej" wersji ze strony gdańszczan postanowiono poszukac zwolenników gdzie indziej).

Wiem ze ta ankieta nie jest wiążąca, ale uważam ze nie należy dać choćby jednego argumentu tym krętaczom i trzeba być czujnym!
odnośnik

TYLKO LECHIA!
22 września 2009, 13:05 / wtorek
Cyganus, na stronie BIEG-u link byl tego samego dnia gdy pojawila sie ankieta. Co do terminu to, jesli mnie pamiec nie myli bo obecnie nie moge tego znalezc na necie, zgodnie z terminarzem krzesełka muszą by zamowione do konca pazdziernika(chociaz plany moga ulegac zmianom). Nie wiem czy 22 dni to wystarczająco duzo czasu na przedyskutowanie projektu w naszym gronie, a nastepnie na przeforsowanie zmian przez Lwy... No ale trzeba byc dobrej mysli
22 września 2009, 13:26 / wtorek
buziuk, byc może tak było, ale i tak im nie wierzę (szczególnie w ich czyste intencje). Co do dyskusji to mysle ze 7-10 dni wystarczy na burzliwą dyskusje, a moze nie bedzie czego dyskutowac? Propozycje beda tak dobre lub ewidentnie do bani.
TYLKO LECHIA!
22 września 2009, 14:43 / wtorek
proponuje kompromis i zrobic takie krzeselka:
odnośnik
:)
22 września 2009, 20:39 / wtorek
bieg łże jak pies a wtakie tłumaczenie to nawet dzieci nie uwierzą.
odnośnik
23 września 2009, 21:14 / środa
"inteligent" z gw o krzesełkach
Motto : "Chciałbym, aby krzesełka na Baltic Arenie były zajęte.."
odnośnik
23 września 2009, 21:20 / środa
Marek Górlikowski - haha co za palant
23 września 2009, 21:36 / środa
hahaha! nigdy na meczu nie był, a wypowiada sie jak znawca tematu sportowego, a najlepsze to są jak zwykle komentarze: "to stadion dla gdańszczan, a nie dla Lechii" :) nie no z każdym dniem coraz więcej tego się pojawia w prasie i necie .
moze kiedyś zrozumieją , że bez Lechii ten stadion nie będzie istniał.
23 września 2009, 21:40 / środa
Zalosny artykuł jak dla mnie. I nawet nie chodzi o meritum(przywiązanie do zolto-czerwonej kupy) ale o jezyk jakim to opisuje.
Czuje sie obrazony slowami jakich uzywa ten redaktorek, poczuciem wyzszosci, przebijającym przekonaniem ze tylko on ma racje a cala reszta(chocby bylo to zdecydowana wiekszosc) sie myli. Uznaniem kibiców za bezmyslnych debili, niewedukowanych głupków.
Zwyczajnie człowiek żyjący w stereotypach i je utrwalający. Jeśli jutro ten "artykuł" zostanie wydrukowany to napisze pisemne zażalenie do GW i zażądam przeprosin za takie potraktowanie mnie kibica oraz mnie czytelnika
23 września 2009, 21:46 / środa
Ten pijaczyna z przetłuszczonymi włosami chciał byc zabawny, wśród czytelników koszernej na pewno się znajdą tacy, którym pasuje jego "poczucie humoru'.
Cały paszkwil nic nie wnosi do tematu, bo powiela argumenty typu Gedania i "nie bo nie, nie będą kibice mówić jak ma być na stadionie". Wybiórcza wraca do swoich ulubionych tonów, może dostali zjebke od michnika.
23 września 2009, 22:19 / środa
Gdybym byl chamem, to bym powiedzial: jaki ryj, taki dziennikarz. Ale, ze jestem kulturalny to nie powiem :)A co do nowych koncepcji to czy bieg2012 nie dal RKW 10-ciu dni na przygotowanie nowej kolorystyki? 10 dni minelo i cisza. Ktos cos wie?
23 września 2009, 22:31 / środa
Co mądrego może napisać przygłup??

Mordę ma taką, jakby chlał wódę pędzoną na myszach. Od tego chlania, tak mu się we łbie pojebało, że zapomniał że owa wóda na myszach, to wytwór wyspiarzy. A ci miejszkają raczej na północy.

Podły cham zabiera głos, w sprawie która go nie dotyczy. Bo znając życie, jego droga na stadion zakończy się w pierwszym lepszym pubie.
23 września 2009, 22:32 / środa
Kilka postów wyżej 'Lwy Północy' wyjaśnia tę kwestie.
24 września 2009, 01:49 / czwartek
Mysz poludnia go jebala ! Dziwnym trafem w komentarzach sa same przychylne opinie. Pewnie wyborcza na cenzurze jedzie. Jebac sierp ! Przypierdolic mlotem i rozkurwic czerwona holote ! Calkiem dobre haslo wyszlo :)
24 września 2009, 07:03 / czwartek
24 września 2009, 08:21 / czwartek
ależ dajcie spokój,
ten typ z przetłuszczonymi włosami już po raz wtóry co najmniej lansuje "senwne" inaczej argumenty,
że należy równie poważnie traktować argumenty o ewentualnym wypelnieniu stadionu sympatykami Geadanii,
że kibice Arki mają niby mieć równe pretensje do kolorystyki stadionu chociaż poza gigantyczną redystrybucją pieniądza w polskim systemie podatkowym mają z nim tyle samo wspólnego co ze stadionem we Wrocławiu i Chorzowie, oraz tyle samo co ja z pieniędzmi beznadziejnie wydanymi na edukację kogoś kto z niskich, najniższych pobudek ośmieszając innych ludzi i inne społeczności a taką jest gdańska społeczność kibicowska zwyczajnie ich obraża

co ta miernota pisze to ręce opadają

" . . . To ze mną jest coś nie tak, skoro nie rozumiem jak ważny jest to problem. Jednak chciałem wiedzieć, chciałem się uczyć. Odbyłem więc przymusowo kilka sesji z kolegami kibicami . . ."

Kurwa przygłupie, chciałeś czy uległeś przymusowi analfabeto ? ? ?
Jak ktoś myli dobrowolnie z przymusowo, to powiedzcie sami czy te pieniądze (równiez moje i Wasze) na jego edukację nie były zmarnowane i My też się na to niestety beznadziejnie składaliśmy w formie podatków jawnych i ukrytych
kto, kiedy i w jaki sposób go przyusił, i co jełopa przedsięwzięła aby przymusowi nie ulec ? ? ?
to jasne ze . . . . nie za tęgo z tym by język giętki i tede, niby jakis warsztat dziennikarz powinien mieć i umieć kojarzyć pojęcia wydawaloby się elementarne, po powyzszym widać że powinien nie znaczy musi, przynajmniej w wybiórczej

oczywiście, w wolnym kraju wolnych ludzi kibice Arki nie składali by się na stadion budowany w Gdańsku bo i nic im do tego,
tak jak ja nie składałbym się na edukację typa który zieje do mnie z gazety przetłuszczonymi włosami i tanią zgryźliwością,
tyle że analfabeta nie rozumie, skąd może, że to kwestia stopnia redystrybucji pieniądza, systemu podatkowego, i nic więcej ! ! No nic

" . . . ale jeśli chodzi o tożsamość i tradycję w Gdańsku to równie miejski, a na pewno bardziej dla historii zasłużony jest klub Gedania . . . " dla historii ? ? ? jakiej historii ? ? chyba historii ludzi którzy męczą się na okoliczność tego dyskomfortu psychicznego iż gospodarzem na nowo budowanym w Gdansku stadionie piłkarskim chce być społeczność kibicowska która od kilku dziesięcioleci wspótworzy świadomość lokalną dalece wykraczającą poza ramy sportowe, którą tworzą rzesze pokoleń Gańszczan, Gdańszczanek i mieszkańców regionu, która pod względem liczebności a i własnie dokonań także historycznych nie tylko nie ma sobie równych w regionie, ale jest ewenementem w skali ogólnokrajowej

Pisze jełopa o Tusku: " . . . pisze dwa dni po obchodach na Westerplatte premier państwa polskiego . . ."
a zapewne nie zdaje sobie sprawy, że poza jak już pisałem tanią zgryźliwością na łamach a jakże "otwartej" i tolerancyjnej gazety firmuje zamordyzm w najczystrzej postaci. Dać takiemu móc wpływac na bieg wydarzeń a za niedługo mielibyśmy dokładnie rozpisane co komu kiedy i wjakie dni wolno a czego nie wolno, ze szczególnym uwzglednieniem odstępu czasowego od rocznicy ataku na Westerpatte a i pewnie od innych rocznic i okazji też.
Dziwi tolerowanie takiego zamordysty na łamach gówno prawdy, czy dziwi ? ? ? ; )

Skoro już o salwach śmiechu . . . . . ( u mnie wywołuje je np stwierdzenie że coś NAWET znalazło się w szkle kontaktowym, podczas oglądania którego wazelina przelewa się całymi cysternami az niesmak bierze) . . . otóż wracając do salw smiechu . . . . po jednym wielkim obnażaniu swej miałkości i mierności horyzontów myślowych przetłuszczone włosy konstatują: " . . . To dyskusja ślepego o kolorach, ślepego na to, co naprawdę ważne dla przyszłości stadionu. . . . "

Ja oczywiście mam wyobrażenie że ślepy na otaczającą rzeczywistość, nie rozumiejący jej, kłócoący się z nią też chce siś móc wypowiedzieć na zasadzieczasami człowiek musi inaczej się udusi, w sumie wolny kraj, ale . . . .
nie przesadzajmy, tak własnie traktujmy jego wynurzenia.
24 września 2009, 08:33 / czwartek
mnie juz wk.... nazywanie nas "tępymi kibolami", ciągle te same bajki (typu stadion Piłkarski nie dla Lechii tylko dla Gdańska) - to kto tam bedzie grał? Urzędnicy kontra
red. Górlikowski i partnerzy?
W sumie nie ma jednak co płakać, tylko trzeba dalej walczyć i dalej zachęcam do głosowania w ankiecie, bo zwolennicy urynowego stadionu nie rezygnują i głosują a u nas jakby zadyszka...

odnośnik

TYLKO LECHIA!!!
24 września 2009, 09:03 / czwartek
no i ch.. jak wykształceni esteci chca bursztynowego stadionu niech sobie chodzą na Majkela Dżeksona czy inne dziwa - zostajemy na Traugutta, ja tam płakać z tego powodu nie będę, wręcz przeciwnie.
24 września 2009, 09:06 / czwartek
a tak z ciekawości spytam, ile jest klubów w Polsce grających na swoich stadionach a nie miejskich? już nie wspomnę o tych nowych budowanych na euro. Wrocław, Poznań, Kraków. wszystkie mają krzesełka w barwach klubowych i nikt tam nie płacze. szkoda, że taki klimat robi się wokół gdańskiej piłki. no ale jak widać, komuś bardzo na tym zależy.
24 września 2009, 09:17 / czwartek
maćko - "no i ch.. jak wykształceni esteci chca bursztynowego stadionu niech sobie chodzą na Majkela Dżeksona czy inne dziwa - zostajemy na Traugutta, ja tam płakać z tego powodu nie będę, wręcz przeciwnie."

Święte słowa.

Ze swojej strony dodam, że w przyszłym roku odbędą się WYBORY SAMORZĄDOWE.
24 września 2009, 10:01 / czwartek
"no i ch.. jak wykształceni esteci chca bursztynowego stadionu" - dlaczego przylgnęło do wszystkich ze to jest estetyczne?!
Dlaczego sami powielamy opinie ze wykształceni i kulturalni chcą żółto-czerwone (nie bursztynowe - nazywajmy rzeczy po imieniu)siedziska , a głupawa horda łysych karków zwana dalej kibolami Lechii chce elementów nawiązujących do barw klubowych.
Strukturą wykształcenia kibice Lechii nie odstają od struktury całego Gdańska, więc dlaczego ja mam być uważany za nieznającego sie na estetyce głupka, a wszyscy oportuniści to światowej klasy esteci po ASP.
Kolor siedzisk nie był tematem w poczatkowej fazie projektowania jeśli ktoś nie wierzy to radzę zobaczyć bilboard na ul. Marynarki Polskiej/Załogowej.
Wnętrze stadionu jest tam szare - czyli do uzupełnienia, teraz ktoś wymyślił barwy Biedronki i wmawia ze projektant miał taką wizję. Jeśli ktoś z BIEGu wcześniej wykazałby sie znajomoscią tematu to zleciłby projekt nawiązujący do barw Lechii, a tak biuro projektowe zrobiło bez zadnych sugestii, czyli jak widzi mi się.
I teraz jest cała zadyma

Tylko LECHIA!
24 września 2009, 10:08 / czwartek
trochę dystansu, to była ironia.
24 września 2009, 10:20 / czwartek
macko - jasne ze tak!
Ale jak poczyta sie rózne fora to tak to wygląda, ze my jesteśmy przedstawieni tam nie jak przeciwnicy w dyskusji tylko jak przygłupy z którymi nie można poważnie toczyć dyskusji
i to mnie wk....
24 września 2009, 11:16 / czwartek
no wiesz ja nie mam potrzeby żeby mnie cenili czytelnicy czy pracownicy gazety wyborczej. przez lata medialnego bombardowania przez iti, onet itd. wyrobili sobie zdanie na nasz temat. nie widzą swojej śmieszności, ze nigdy nie będąc na meczu chcą nam cokolwiek dyktować. choćbyśmy wybudowali na stadionie pomnik nelsona mandeli nic się nie zmieni. zresztą mój stosunek dla wyżej wymienionych też się nie zmieni. będę miał dla nich tylko i wyłącznie pogardę.

pierdolę tę całą areną. coraz mniej mam ochoty żeby tam chodzić.
24 września 2009, 11:35 / czwartek
moim zdaniem wpływ na kolor siedzeń powinni mieć tylko kibice którzy będą tam najczęstszymi gośćmi więc sondaż na temat koloru krzesełek powinien odbyć się w czasie meczu naszej Lechii nie na łamach żydowskich szmatławców w których wypowiadają się ludzie którzy nigdy nie zawitają na nowym stadionie jeśli chcą nas na tym obiekcie to powinni liczyć się z naszymi opiniami a ja widzę że zaczynają nas zbywać przesuwając termin przedstawienia kompromisowych projektów
24 września 2009, 11:43 / czwartek
facet w żywe oczy kpi. tradycje i historie Lechii ma w głębokim poważaniu. Ten artykuł jest zamówiony.
24 września 2009, 11:45 / czwartek
NIE UGNIJMY SIĘ DESTRUKTOROM! BO WARTO!
24 września 2009, 12:22 / czwartek
Tak na marginesie. Jak myślicie jeden zielony spray na ile krzesełek wystarczy ?
Ja myślę, że puszka starczy na 5-6 krzesełek. Skoro to nie nasz stadion to czym się przejmować ?
24 września 2009, 18:51 / czwartek
Może na pełną radość jeszcze za wcześnie,ale wygląda na to że akcja odnosi skutek.
24 września 2009, 19:25 / czwartek
Nie chce mi się wierzyć, ale z tego co widziałem dziś w TV Gdańsk to projekt przygotowywany przez BIEG będzie miał biało-zielone krzesełka. Coś takiego jak jak ten bursztynowy co przygotowali wtedy, tylko odcienie idą od ciemno zielonego na koronie do białego przy płycie. Czyli pełne ZWYCIĘSTWO! ...nie ujmując myśli projektantów.
24 września 2009, 19:27 / czwartek
pokazywali nową wizkę w dzisiejszej panoramie??
24 września 2009, 19:30 / czwartek
a jest info na lechia.net
Widzowie dzisiejszej Panoramy chyba jako pierwsi zobaczyli nowe projekty siedzisk nadesłane przez biuro projektowe.
Jak się dowiadujemy z materiału TV Gdańsk, firma RKW podesłała kilka nowych projektów siedzisk.
Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie wcześniejsze ustalenia, iż przed podaniem projektów do publicznego wglądu, zostaną one zaakceptowane przez Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy". Tak się niestety nie stało.
Z materiału video łatwo wywnioskować, iż z nadesłanych propozycji powinni być zadoweleni kibice Lechii. Jednakże na dokładniejsze analizy przyjdzie czas po zapoznaniu się z nadesłanymi wersjami.

-------------
dzisiejszego wydania jeszcze nie ma w necie
24 września 2009, 19:34 / czwartek
ja poczekam na ostateczną decyzje zanim zacznę wznosic rece w gescie triumfu... ;]

ps. jakby ktos mial gdzies zapis tego materialu niech wrzuci na jakis serwer(odsiebie.com youtube czy cos takiego)
24 września 2009, 19:49 / czwartek
odnośnik Chodzi chyba o to, ale nie widać tu konkretnego projektu, tylko kilka naszych, które pojawiły się wcześniej na forum
24 września 2009, 20:00 / czwartek
to nie są nasze tj. forumowe projekty. Rozbawila mnie wypowiedz rzecznika Budynia ;] cytuje:
Wyniki są takie no... nie ma wielkich roznic tak naprawde
jesli miedzy 4215 a 2827 nie ma wielkiej roznicy to ja nie wiem bo jak dla mnie to mamy przewage 1388. A liczba oddanych glosów na opcje nr 2 to ledwie 67% glosów na opcje Biało-Zieloną
24 września 2009, 20:07 / czwartek
trzeba poczekać na dokładne wizki; może już jutro Lwy je zamieszczą :)
wypowiedź rzecznika adamowicza żenada;
ale cóż jaki prezydent taki rzecznik
24 września 2009, 21:06 / czwartek
qrva! nawet nie potrafią sie przyznac ze zmanipulowaną ankietę przegrywają.
Koleś chyba matematykę zdał "za kury i jajka". Nie wiem jaką chciał róznice 200%????
Oczywiscie Budyń powie ze za zieloną wersją głosowało 4200 ludzi a Gdańska ma prawie 500tys + ludnosć Słupska i Elbląga, więc cóż znaczy te 4 tys głosów!
Głosujemy do końca! Sami widzicie jak kręcą a jak zwiekszymy przewagę to wybijemy im preteksty z łap!
odnośnik

TYLKO BIAŁO-ZIELONA LECHIA!
24 września 2009, 22:00 / czwartek
Bałem się, że te propozycje projektantów będą tak samo obiektywne jak ankieta na stronie urzędu miasta a tu taka niespodzianka. Dla mnie ich wizja jest zupełnie ok. I ten napis Lechia Gdańsk, czego więcej nam potrzeba? Nawet nie było zjebanego przejścia zieleni w gówno. Chyba wygrywamy to starcie. A wszystkim pizdom co ryje darli że krzesełka mają być jakiekiekolwiek byle nie w naszych barwach i gówno ich piłka nożna obchodzi chuj na rów! A my swoje!!!
24 września 2009, 22:06 / czwartek
wyborcza zamieszcza takie wizki
odnośnik
24 września 2009, 22:33 / czwartek
Z tych dwóch wizek zdecydowanie lepsza jest ta z odcieniami szarości.
O wiele bardziej wolałbym, by RKW umieściło barwę zieloną na dole a biel u góry.
Bardzo mi się podoba umieszczenie przez RKW napisu LECHIA GDAŃSK na górnym poziomie, dzięki czemu będzie on widoczny podczas imprez o niższej frekwencji.
24 września 2009, 22:47 / czwartek
mi również bardziej podoba się biało-zielony a nie ten sraczkowy z napisem.
napis ma być ciemno zielony na biało-zielonym -na dolnym poziomie !!!!!!!!!!!!
i wtedy będzie zajebiście wyglądało- to jest kompromis. ;)
24 września 2009, 22:53 / czwartek
Ni chuja! Zielony projekt z napisem Lechia Gdańsk jest lepszy. I bardziej "estetyczny" i bardziej w naszych barwach. Kolejny krok - forsujemy kolor dachu w ten sam deseń.
24 września 2009, 23:02 / czwartek
Jestem zdziwiony szczerze, bo wyglada na to że lechiści wygrali tą batalię... Mi ta wersja z biało-zielonym się naprawdę podoba. Dodał bym jeszcze napis z wersji sraczkowatej i pasuje!
24 września 2009, 23:06 / czwartek
kompromis odnośnik
24 września 2009, 23:07 / czwartek
bez przesady. :)
24 września 2009, 23:46 / czwartek
odnośnik co przesada herby ? napis musi musi być czytelny a nie jak w tamtym projekcie na górnym poziomie
jutro zwycięstwo odnośnik i nie będziemy się mieli czego wstydzić
25 września 2009, 00:19 / piątek
Nie rozumiem tego "nie bedziemy się mieli czego wstydzić" i zdjęcia z lubina. Chcesz porównać BA do stadionu lubinków ? Cytując klasyka... nie porównujmy szamba z perfumerią. Jakie by krzesełka na BA nie były to zestawienie tych dwóch stadionów do jakiejkolwiek rywalizacji/konkurencji... hah. Stadion w lubinie może konurować ze stadionem w Kielcach,albo z tym, który bedzie miał Bałtyk i kurwiska na doczepkę.
Co do projektów,które ma zaproponowac BIEG to mimo tego,że są dość niemrawe to jednak spore zaskoczenie,że nie wykombinowali nic po złości.
25 września 2009, 00:30 / piątek
Już kurwa się połapałem z tymi lubinkami :) tyle,żeś napisał to tak enigmatycznie,że miałem z początku problem z pojeciem o co Ci chodzi. Chociaż dalej nie wiem, czego Lechia miałaby się wstydzić i przed kim :)
To jak już się rozpisałem z wieczora to niech ktoś powie kiedy miasto/prezydent czy jakiś inny dżentelmen ogłosi wszem i wobec, które krzesełka beda na BA. Miało być koniec września,a koniec września zbliża się nieubłaganie wiec pewnie bedzie koniec stycznia, początek maja.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.411