Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 11/13

25 września 2009, 10:16 / piątek
może najlepszym rozwiązaniem była by ankieta wyboru na dwa bieg-owe przykłady i problem się demokratycznie rozwiąże..
25 września 2009, 10:51 / piątek
najgorszym
25 września 2009, 11:17 / piątek
fan-Lechii zgadzam się z Tobą, mamy swoich przedstawicieli Lwy mają 100% poparcia
Teraz jak oficjalnie projekty zostaną przesłane Stowarzyszeniu, możemy najwyżej podyskutować i pokonsultować się by ulepszyć to co pokazali.
odnośnik moje stanowisko jest takie: wyraźny kontrastujący ciemno-zielony napis LECHIA na dolnej trybunie. A nie jakiś biały rozmyty u góry i murzyńską czcionką robiony na sraczkowym tle
25 września 2009, 11:38 / piątek
Zegar dlaczego projekty BIEGu sa brzydkie,natomiast Twoje jeszcze brzydsze?
Jak Ty to robisz?:)))

Tyle sie gada o choragiewkach ze nie wyjda.....o czcionce napisu juz nie wspomne.
25 września 2009, 12:08 / piątek
Pilsner co ty wiesz o krzesełkach? Ja na herby się nie upieram a obciachowe to masz buty.
25 września 2009, 12:36 / piątek
Generalnie sam kolor krzesełek w tym najnowszym projekcie mi się podoba. I nie będzie się żarł z tą częścią stadionu, ktora będzie bursztynowa. Co do napisu: biały lub ciemnozielony (chociaż to już gorzej), duże drukwane litery, żadnych herbów, bo one chyba nie wyjdą za dobrze.
25 września 2009, 13:08 / piątek
a dla mnie obie te wizki(zprezentowane w panoramie) są zadowalające. Sądzę ze aby uzyskac kompromis trzeba bedzie zrezygnowac z jakiegos wielkiego napisu, ale barwy Lechii mi w 100% wystarczą. Tak wiec ja juz urywam dyskusje do czasu aż Lwy zamieszczą oficjalnie te wizualizacje
25 września 2009, 13:24 / piątek
Ta z roznymi odcieniami zielonego jest OK. Ta z napisem i herbem to dobry pomysl ale akurat to wykonanie/rozmieszczenie mi sie nie podoba...Ale wszystko zmierza w dobrym kierunku!
25 września 2009, 15:13 / piątek
Kolor krzesełek taki jak na projekcie Zegara napis Lechia bądź Lechia Gdańsk na biało i tyle, walczmy o to.
25 września 2009, 16:32 / piątek
Zegar: dla mnie kolory biało zielone muszą być wyraźne

odnośnik

lub z nazwą

odnośnik

wstawienie koloru żółtego mnie przypomina sraczkę odnośnik

a szarego do zielonego jak pięść do nosa
25 września 2009, 16:40 / piątek
a jak komuś mało napisów to mam RCD ESPANYOL

odnośnik
25 września 2009, 20:59 / piątek
Wielki szacunek dla Mikołaja Chrzana, od samego początku afery czynnie nas wspomagał i mimo iz pracuje tam gdzie pracuje. Dziś jeszcze napisze do niego maila z podziekowaniami odnośnik
26 września 2009, 21:16 / sobota
napis zielony odnośnik
napis biały odnośnik
tu cienio wany odnośnik

odnośnik dla tych co uparcie twierdzą, że dziwnej czcionki używam
i projekt specjalny dla Pilsnera odnośnik
26 września 2009, 22:14 / sobota
zegar weź na tych swoich projektach spróbuj herb zrobić tak by jednemu pikselowi odpowiadało jedno krzesełko, bo nałożyć jeden jpg na drugi to każdy głupek potrafi.
Równie dobrze można twierdzić że na trybunach z krzesełek na stadionie da się ułożyć Bitwę pod Grunwaldem czy inną Panoramę Racławicką.
26 września 2009, 23:48 / sobota
Sew prześlij mi ten projekt krzesełek bo ja go nie mam

wszystko to co do tej pory widziałeś to są WIZUALIZACJE
nawet niegrzecznik Biegu2012 tego nie wie więc z kąt Ty możesz to wiedzieć
panoramę racławicką można zrobić z 44000 krzesełek
można nawet zrobić biało-zielone krzesełka !!!!
jak wpizde dostaniesz to możesz dostać jeszcze bardziej to jest kwestia wyobraźni, a Ty masz jej za mało bo w dzieciństwie za dużo telewizji oglądałeś
pozdrawiam

a to co ostatnio wrzuciłem to zdjęcie wizualizacji dla tego jest takie szare

swoją drogą bieg przegiął pałę
27 września 2009, 01:44 / niedziela
odnośnik idziemy barwy bierzemy
27 września 2009, 10:40 / niedziela
odnośnik
zegar tu powyżej masz ten beznadziejny projekt biegu i jest tam powiększona ćwiartka stadionu gzie dość dobrze widać każde krzesełko. Poświęć trochę swojego czasu i wypikseluj tam nasz herb i wtedy będziesz miał argument w ręku.
Herb Legii (ten nowy-stary) pewnie dało by się ułożyć gdyż jest bardzo prosty, natomiast nasz ma za dużo szczegółów.
Co do klubowej czcionki to nie jestem przekonany do niej, gdyż istnieje ona dopiero od paru sezonów i nie jest związana z naszą tradycją, a poza tym zwyczajnie mi się nie podoba.
27 września 2009, 12:27 / niedziela
Urywek tego co powiedzial Schiri (typ z uefa odpowiedzialny za organizacje euro 2012), mysle ze warto byloby to zacytowac szefom biegu2012...

"Wykorzystanie obiektów po turnieju jest niezwykle istotne - przyznał Schirgi. - Przywiązujemy do tego wielką wagę, mając w pamięci Portugalię, która wybudowała wspaniałe stadiony nie mając planu ich zagospodarowania po mistrzostwach. Wraz z zakończeniem ME skończyło się życie stadionów. Teraz stoją puste, co jest przedmiotem troski ich właścicieli (...)"
27 września 2009, 19:35 / niedziela
vid 11 - oczywista sprawa...ale bieg ma zbudowac i oddać, co będzie potem maja w dupie..
27 września 2009, 19:47 / niedziela
Fakt, zamist biegowi2012 to miastu...Tak czy siak kazdy wie w czym rzecz. Jako inwestor powinno ich to interesowac...Bo ciekawe czy zakladaja taki wariant, ze Lechia zostanie na T29...I CIEKAW JESTEM CO WTEDY ZROBI MIASTO!
27 września 2009, 19:58 / niedziela
Sęk w tym ze T29 nie nalezy do Lechii a do wlasnie do miasta i mimo wieloletniej umowy na uzytkowanie to miasto robiąc na złosc moze jąwypowiedziec zapłacic kare(o ile taka jest bo umowy nie czytalem) i miec w dupie. Klub na 100% nie pójdzie na wojne z miastem
27 września 2009, 20:03 / niedziela
tak buziek, dla takiego projektu wręcz narodowego jak stadion w Gdańsku można zniszczyc człowieka zanim się jeszcze ruszy..nikt z zarządu Lechii się nie ruszy..i tak wszystko zawsze załatwiają kibice..
28 września 2009, 09:24 / poniedziałek
na lechia.net jest juz ankieta z projektami stadionu (projekty RKW i kibicowskie).
Do 30 Lwy musza wypracowac - nasze stanowisko (kibiców).
Głosujmy!
28 września 2009, 12:17 / poniedziałek
sąda jest zepsuta i głosować nie można, albo ja na zły projekt głosowałem;)
brakuje też tego projektu odnośnik
28 września 2009, 14:25 / poniedziałek
1.na ki chuj głosować można na żółte krzesełka skoro je wszyscy publicznie wyśmiali
2.co to znaczy któryś z projektów Kibiców
3.po co pytać się kogoś czy ma w to wbite ???
co za geniusz zrobił tą ankietę ?
Czy ankieta będzie zmieniona i będzie działać ???

Na chuj ta cała śmieszna ankieta, niech każdy kto czuje się kibicem reprezentowanym przez Lwy Północy przyjdzie do Lechisty i odda głos przy okazji
nie ma co ściemniać demokracji tak to niech prezydent bawi się w ankety
28 września 2009, 15:37 / poniedziałek
Zegar Twoja "aktywność" ws. BA jest zastraszająca :) ale powiedz tylko... dlaczego tutaj piszesz,żeby ktoś chodził do Lechisty i oddawał jakieś głosy,albo... o zgrozo męczył w "Lechiście" ze swoimi projektami. Przecież tam pracują ludzie, których wypada uszanować i nie męczyć swoimi wizjami. Nigdzie nie widziałem wpisu "LechistaSK" , "Zeto".czy "LP" gdzie zapraszają do sklepu do ankiety,czy wyrażania opinii swoich.
Oczywiście jeśli jest taka "akcja" to zwracam honor,ale jeśli to Twoje "jazdy" to zastanów się co piszesz na forum.
28 września 2009, 15:40 / poniedziałek
odnośnik nie wiem czy to dobre czy zle ale ja zrobilem to :) i jedno jest pewne napis nie wyjdzie na samych krzeslach bedzie trzeba pomalowac schody gdzie nie gdzie i wtedy wyjdzie fajnie.

Nie chcialo mi sie bawic w glebsze roboty wiec jest koncepcja i wydajemi sie zejest sluszna czekam na jakas opinie.

odnośnik
28 września 2009, 16:25 / poniedziałek
(Zegar Twoja "aktywność" ws. BA jest zastraszająca) Bo wierz mi ta kwestia bardzo na sercu leży, i gdyby więcej takich fan-Lechii jak Ty było to Buziek ja i wszyscy siedzieliby na krzesłach w barwach zboczonej jagielonii

A pomysł z głosowaniem w Lechiście jest alternatywą dla tej ,,ankiety,,- możemy zagłosować w bytomiu :)
zacznij działać jak ULG czy marudzić tylko potrafisz
28 września 2009, 17:07 / poniedziałek
To nie chodzi,czy to dobra alternatywa,czy też nie :) Chodzi o to,że to czyjś sklep,czyjaś powierzchnia i albo wypada zapytać właścicieli,albo ... wypada zapytać właścicieli.
Poza marudzeniem jeszcze nieźle gotuje :)
28 września 2009, 17:26 / poniedziałek
z tym głosowaniem w Lechiście to tylko rzuciłem hasło żeby zagłosować podczs zapisów na wyjazd kiedy i tak ktoś tam dyżuruje.
jaką metodą wybierzemy metodę głosowania ???

Ja wolałbym zagłosować w autokarze w drodze do bytomia bo nie będą w nim brały udziału śledzie i pikniki
Możemy zagłosować w ankiecie i widać, że nawet jedna z dwudziestu osób biorących udział w ankiecie głosowała za wersją barw jagielloni.
Tylko, żeby ta ankieta działała i była przemyślana bo czy jesteśmy za bursztynowymi czy za biało-zielonymi to głosowaliśmy na stonie prezydenta
Pomidorowa z ryżem !!!
29 września 2009, 11:47 / wtorek
napis z z projektu 2RKW jakiś niedorobiony
może ten będzie lepszy, większyodnośnik
biały odnośnik
lub taki odnośnik
29 września 2009, 12:17 / wtorek
Sugeruje taki napis ale w środku nasz cherb(flaga).Co wy na to?
30 września 2009, 10:44 / środa
Dziś jest kolejne spotkanie z Kibiców z przedstawicielami prezydenta.

W sondzie na Lechia.net do tej pory zagłosowało 39 osób.
Projekt 2 w świetle słonecznym stanie się jeszcze bardziej żółty.
Mi najbardziej pasuje Projekt 3 odnośnik z napisem.
Lwy powodzenia w negocjacjach;)
30 września 2009, 11:39 / środa
jesli chodzi o wersje z napisem to ciekawiej wyglądałaby gdyby na górnym rzedzie byl napis LECHIA zaczynający sie tam gdzie masz wstawione CH z 1 literą w kazdcym sektorze, a pod spodem napis GDAŃSk na tych samych sektorach tylko ze nizej
30 września 2009, 17:58 / środa
za lechia.net

Dosłownie przed chwilą została podjęta decyzja w sprawie koloru krzesełek na stadionie w Letnicy.

Spośród trzech propozycji odrzucona została wzbudzająca najwięcej kontrowersji - opcja z krzesełkami w kolorze żółtym i czerwonym. Więcej informacji wkrótce.
30 września 2009, 17:59 / środa
nooo....bo już kose szykowałem..
30 września 2009, 18:00 / środa
Czyli jednak będę mógł iśc na ten stadion... kosiarz gratuluje nosa ;]
30 września 2009, 22:26 / środa
wyborcza.pl
Prezydent Gdańska w przyszłym tygodniu ostatecznie zdecyduje o barwie krzesełek. Trafią do niego dwa projekty: jeden z rekomendacją kibiców Lechii i drugi, przeciwko któremu nie będą specjalnie protestować
W środę o godz. 16 w kontenerowych biurowcach na placu budowy stadionu w Letnicy Ryszard Trykosko, szef spółki BIEG 2012, po raz drugi spotkał się z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy.
- Było konstruktywnie. Wspólnie ustaliliśmy, że do prezydenta Pawła Adamowicza trafią dwa przygotowane ostatnio przez architektów projekty - mówi prezes Trykosko.
W ubiegłym tygodniu BIEG zaprezentował dwie nowe wersje kolorów stadionowych siedzisk: zielono-bursztynową i szaro-zieloną. Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk popiera zdecydowanie tę drugą. - Chcielibyśmy, by właśnie na ten wariant zdecydował się prezydent Adamowicz - mówi Marcin Jadwiszczok, rzecznik Lwów Północy.

Nieoficjalnie kibice jednak przyznają, że doceniają obie propozycje. - Nawiązują do barw Lechii i są nieporównywalnie lepsze od pierwotnego, całkowicie bursztynowego wariantu. A przypomnijmy - sprawa krzesełek była przedstawiana jako ostatecznie zamknięta - mówią.

Nie rozstrzygnięto jednak sprawy napisu "Lechia Gdańsk", który miałby powstać na trybunach z krzesełek w jednym kolorze.

- Usłyszeliśmy, że UEFA nie zgadza się na takie rzeczy podczas Euro 2012. A po turnieju decyzja należeć będzie do operatora stadionu. Oczywiście naszym celem będzie, by taki napis powstał - mówi Jadwiszczok.

Cała dyskusja wybuchła na początku września, kiedy kibice dowiedzieli się, że trybuny mają mieć kolory bursztynowe (od żółtego po bordowy), nie mające nic wspólnego z biało-zielonymi barwami Lechii. A to właśnie gdański klub ma być głównym użytkownikiem stadionu.

Początkowo BIEG 2012 upierał się, że kolor trybun nie może być zmieniony. Wkrótce jednak firma zmieniła zdanie, a do debaty na temat krzesełek zachęcał też prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

I to on wkrótce tę debatę zakończy. - Decyzji prezydenta Pawła Adamowicza w sprawie krzesełek spodziewamy się w przyszłym tygodniu - mówiła Emilia Salach-Pezowicz z biura prasowego Urzędu Miejskiego.
Jak dowiedziała się "Gazeta", ostatnio do Adamowicza przyszedł list ze stowarzyszenia kibiców Arki Gdynia. Apelowali, by krzesełka na gdańskim stadionie pozostały bursztynowe.

--------------
kurwa; nie no te rolmopsy nie mają nawet resztek czegoś takiego jak honor
30 września 2009, 22:43 / środa
"Tomas 73
30 września 2009, 22:26 / środa
kurwa; nie no te rolmopsy nie mają nawet resztek czegoś takiego jak honor"

Honoru, to prawda, nie mają.
Ale mają za to tradycję.
Tak, tak, dobrze czytasz- tradycję.
W końcu byłby to kolejny już stadion, który by ukradli.
Jeszcze kilkanaście lat i ukradną wszystkie stadiony w woj. pomorskim, potem wyleją się na całą Polskę.
30 września 2009, 22:46 / środa
czy ten stadion do kurwy nedzy jest w Gdyni ze oni w ogole zabieraja w tej sprawie glos?? Chyba ich mocno pojebało!!
30 września 2009, 22:59 / środa
"- Usłyszeliśmy, że UEFA nie zgadza się na takie rzeczy podczas Euro 2012. A po turnieju decyzja należeć będzie do operatora stadionu. Oczywiście naszym celem będzie, by taki napis powstał - mówi Jadwiszczok."

a czy Angolom na euro UEFA kazała zamazywac nazwy klubów na obiektach??? znowu jakaś ściema.
30 września 2009, 23:01 / środa
to co mi przychodzi na mysl gdy czytam o tych parowkach z wioski rybackiej...

...kto się kurwą urodził hrabią nie umrze...
30 września 2009, 23:03 / środa
Lechiści zadajecie dziwne pytania odnośnie śledzi jakbyście oczekiwali jakiejkolwiek inteligencji z ich strony
30 września 2009, 23:06 / środa
zzz: u nas wszystko się przykrywa Unią Europejską lub w sprawie ME UEFĄ

w dniu otwartym dowiedziałem się że parkingu nie będzie gdyż względy bezpieczeństwa tego wymagają ROTFL a na marginesie największy parking w europie należy do Alianz Areny
30 września 2009, 23:07 / środa
Czy to cos,jest godne podejmowania dyskusji na ten temat?!
Uwazam,ze nie !

Prosze o wyrazanie swoich pogladow na temat.
30 września 2009, 23:12 / środa
a ja tam się tym pajacom nie dziwię, w końcu:

"Stadion ma mieć charakter gościnny. Nie chcemy za to pieniędzy. Oferta wobec Gdyni wpisuje się w proces tworzenia metropolii. Współpracować powinniśmy we wszystkich dziedzinach, również w sporcie. Jest to test na rozumienie metropolii."
tako rzekł sam Paweł "Budyń - Ankieter" Adamowicz ( odnośnik odnośnik )

a znając ich kurewską naturę... (nic dziwnego, zwłaszcza że w tym przypadku nawet nie zaproponowano im palca a odrazu całą rękę)

a co do nazw klubów itd. - jak dla mnie kolejny wykręt, przepisy zabraniają napewno używania nazw komercyjnych (czyli l***s arena będzie najwcześniej dopiero jakoś na jesień 2012 :)))))

szalom
30 września 2009, 23:22 / środa
prokolant syj: dla mnie sprawa jasna taki wpływ jaki udział w kosztach budowy. ten stadion powstaje głównie za pieniądze Gdańska udział mieszkańca Pcimia, Wąchocka i Gdyni to ok 3,70 zł na głowę Gdańszczanina 1100 zł (uwzględniłem wszystkie dotychczasowe koszty bez przetargu medialnego) na razie 650 mln ale zarezerwowane jest 800

więc niech spadają ...
30 września 2009, 23:24 / środa
Bieg i prezydent w dalszym ciągu grają na tą samą fałszywą śledziową nutę !!!

1. Na podpuchę na brzydkim bursztynowo-zielonkawym stadionie napisali ledwo widocznie Lechia Gdańsk, i myśleli że popszemy opcjię bursztyn-mix a później napis w trakcie instalacji krzesełek zniknie

2. Podczas spotkania na dniach otwartych poinformowałem tych gamoni, że na czas Euro stadion nie może nazywać się Orencz Arena bo uefa tego zabrania.
oni najwidoczniej podchwycili tę melodię i dośpiewali sobie refren, że nie może być napisu Lechia. Nie wiem czy kłamą ale jeśli tak to jazda z kurwami!!!!

My wierzymy tylko w BKS !!!
1 października 2009, 00:00 / czwartek
Panie prezydencie, panowie biegowie łżecie jak psy odnośnik
1 października 2009, 02:19 / czwartek
oto dowód na manipulacjię ludzi biegu przy projekcie z napisem odnośnik
nieudolnie wykonany napis rzekomo przez niemieckich projektantów
mam nadzieję że jutro prasa podchwyci temat byliśmy robieni w balona z sondą teraz z tymi projektami, oni nie chcą kompromisu ! przegieli
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.335