Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 13/13

9 października 2009, 12:51 / piątek
czyli pozostały co najmniej 2 ważne sprawy do załatwienia:

Miejsce na nasze flagi, muszą byc co najmniej 2 zdekomercjalizowane trybuny(a raczej plot przed trybunami). Tylko niespecjalnie jest z kim na ten temat rozmawiac, bo to chyba będzie leżało w gestii operatora, a tego jeszcze nie ma.

Cena biletów. Przynajmniej jedna trybuna powinna miec niższe ceny biletów, porównywalne z cenami jakie dziś są na prostej. Może to byc najmniej atrakcyjna częśc miejsc(np łuk za bramkami na górnym poziomie) ale tak by mogła pomieścic najbardziej zaangażowanych kibiców(conajmniej 9000 miejsc), których nie będzie stac na karnet po 400+ zł. Podstawą do kupna karnetu na tą trybunę mogło by byc posiadanie karnetu na conajmniej 3-4 rundy sprzed przenosin. Tutaj partnerem do rozmowy jest chyba klub, bo jeśli dobrze rozumiem to do klubu mają frunąc pieniądze z biletów
9 października 2009, 12:58 / piątek
nie bedzie żadnych płotów. nie jesteśmy zwierzetami.
9 października 2009, 13:05 / piątek
naprawde wierzysz ze w Polsce policja pozwoli na organizowanie imprezy masowej(jakiejkolwiek nie tylko meczów piłkarskich) bez materialnej zapory? płotu, barierek, fosy ?
9 października 2009, 13:50 / piątek
A w Lubinie jak jest? Jedynym utrudnieniem dla wybiegających jest fakt, że jak wybiegniesz.. to już nie wbiegniesz :) 3m wysokości utrudniają ten manewr. Chyba tylko poszczególne sektory oddzielone są "płotem". No klatka na pewno. :) A co do umówienia się na sektor tańszy, taki musi być - bez krzesełek, bez różowego papieru w kiblach, czy keczupu do kiełbasek - ale być musi. I to nie w rogu, tylko za którąś z bramek, tak jak to jest na poważnych stadionach.
9 października 2009, 13:58 / piątek
Buziek - pierdolisz jak potłuczony - za przeproszeniem.
Jaki najgorszy sektor? W okolicach księżyca pod bursztynowym sklepieniem ?

Sektor sami sobie wybierzemy... i tam mają być przyzwoite ceny... (krzesełka nieobowiązkowe).

To jest kolejna sprawa do załatwienia przez kibiców.

Oczywiście powyższy pogląd dotyczy 4 meczy w sezonie, które ewentualnie rozegramy na ADAMOWICZ ARENA i które zaszczycimy swoją obecnością.
Reszta na T29.
9 października 2009, 21:08 / piątek
Mareczku ubawilem sie do łez..najpierw walczymy o krzesełka, żeby ich potem nie było? daj z 50melonów i wtedy sobie planuj i rządź..to chyba histeria jakaś:) o bezpieczeństwo na stadionach zadba inwestor a dla miejsca na "MŁYN" pewnie będą jeszcze ze 3 ankiety więc spokojnie:)
24 maja 2010, 17:36 / poniedziałek
Dziś PGE podpisało umowę o nazwie stadionu.

Ciekawe jak sponsor tytularny stadionu zapatruje się na współpracę z kibicami (czyt. napis), ale oni raczej nie powinni robić problemu i zasponsoraować napis.

Lwy powinny w imieniu wszystkich Kibiców Lechii Gdańsk przesłać gratulacjie i podpytać przy okazji.
25 maja 2010, 08:32 / wtorek
25 maja 2010, 11:43 / wtorek
Lwy wiedzą co mają robić. Jeżeli jestes członkiem LP to daj pomysł na zebraniu i napewno Cie wysłuchają. Jeżeli nie jesteś członkiem nic nie stoi na przeszkodzie abyś nim został i starał się swoje pomysły wdrażać w życie.
25 maja 2010, 11:53 / wtorek
Zegar a czemu niby mają modernizować dworzec w Gdynii?? Ma to jakis związek z Euro bo mi się nie wydaje...
25 maja 2010, 11:57 / wtorek
hehe podmienili linka odnośnik
25 maja 2010, 14:40 / wtorek
prawda ja nie kwestionuję czy LP wie co ma robić i ich zasłóg.

Dziś niegrzecznik bieg2012 stwierdził, że nie będzie napisu LECHIA na PGE.

,,w Gdańsku narodziła się nowa Tradycja..,, :(
25 maja 2010, 20:33 / wtorek
pożyjemy zobaczymy..może trzeba zrobic napis: "KRUSZYNSKY"
25 maja 2010, 20:41 / wtorek
a czy jakiś stadion na Euro ma nazwę klubu na krzesełkach ? może po euro będzie można pogadać.
25 maja 2010, 20:47 / wtorek
Szachtar
Schalke chyba tez miało na MŚ jeśli mnie pamięć nie myli.
25 maja 2010, 21:26 / wtorek
a jak to bedzie w innych polskich miastach ???
Bedą miec jakieś napisy? - Amica w Poznaniu, czy WKS we Wrocku?

TYLKO LECHIA!
26 maja 2010, 09:09 / środa
euro bym się w ogóle nie przejmował bo trwa to może ze 2 tyg, więc pod kątem napisu krzesełkowego nie ma co w ogóle rozmawiać, wszystko rozbija się o to co będzie po turnieju. Myślę, że każdy nowo wybudowany stadion (poza narodowym oczywiście, o ile nie będzie napisu: Polska) w mieście piłkarskim będzie miał ułożoną nazwę stałego użytkownika stadionu, czyli drużyny piłkarskiej i tak samo musi być na PGE Arenie inaczej nie widzę, a kto widzi inaczej to widocznie mało jeździł po stadionach i podglądał z nich to co chciał podglądać. A stadiony są dla kibiców nie dla BIEGU ani Kruszyńskiego, a dla kibiców najważniejsza jest tożsamość wszystkiego co wiąże się z klubem. O napis LECHIA jestem spokojny, o ile BIEG chce mieć spokojne życie.
26 maja 2010, 10:02 / środa
kosiarz

ja o napis nie był bym taki spokojny odnośnik tu dziś zaprzecza, że napis powstanie; ale swoją drogą też (kiedyś hehe) twierdził, że krzesełka będą pomarańczowe.

Dla sponsora tylularnego stadionu liczy się tylko reklama a oni twierdzą, że inwestycja (35 milionów ZŁ) zwróci im się 3 krotnie!
Można się domyślać że PGE ułoży swoje logo z krzesełek, bo od otwarcia stadionu do EURO2012 jest rok czasu ! a wymiana kilkuset krzesełek na te 3 tyg. EURO2012 to nie wielka filozofia.

ja zazdroszczę Wiślakom i SKWK, że choć ich prezydent też im bruździł potrafili dopiąć swego i na R22 czują cię jak u siebie w domu odnośnik a my mamy przenieść się do galerii handlowej.
wystarczy chcieć
26 maja 2010, 11:11 / środa
co ty pieprzysz, nigdzie nie ma mowy, że będzie jakiś napis "PGE", więc przestań bruździć, po EURO bedzie napis "Lechia", tylko narazie miasto nie chce tego przyznać oficjalnie, żeby nie narazić się na protesty przeciwników w trakcie budowy. Zrozum baranie, że w umowie sponsorskiej jest wyraźnei napisane, co wchodzi w cenę tych 35 milionów i napis z krzesełek się w tym nie zawiera.

Za rok, półtora, jak już żaden oszołom nie będzie mógł bełkotać, że nie zdążymy się przygotować do EURO, miasto będzie miało silniejszą pozycję i wtedy oficjlanie zgodzi się na tą zmianę po EURO. No chyba, że ogłosi to dopiero po EURO, ale to tak naprawdę wszystko jedno.
26 maja 2010, 11:49 / środa
ale urwał !!!

NIX gadasz jak śledź po derbach;)

-,,miasto nie chce tego przyznać oficjalnie, żeby nie narazić się na protesty przeciwników,, ???
to adamonicz boi się, że śledzie będą protestować przeciwko napisowi LECHIA tak jak protestowali przeciwko sraczkowym krzesełkom?

-nie obchodzi mnie co podpisuje jakieś pge, napis LECHIA powinien być najlepiej taki odnośnik jak na T29
26 maja 2010, 12:13 / środa
sorry przesadziłem z tym baranem i pieprzeniem.

Co nie zmienia faktu, że napis Lechia moim zdaniem będzie, wiec radzę się nie przejmować :)
26 maja 2010, 22:28 / środa
Jak tak dalej pójdzie to żadnego napisu nie będzie!!!

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle po Euro miasto miałoby wydawać kasę na wymianę dopiero co zamontowanych krzesełek.

Ile trzeba było walczyć o kolor, który w jakimś tam stopniu będzie zbliżony do naszych barw.

Nadchodzą wybory prezydenckie, samorządowe. Jest świetna okazja, żeby powalczyć o napis!
Lechia.gda.pl z innymi naszymi serwisami, może też z Lwami, mogliby ruszyć z jakąś akcją - odpytywanie polityków:
- jak widzą temat kibiców Lechii,
- czy utożsamiają się z naszym klubem,
- co sądzą o jedynym słusznym napisie na nowym stadionie
- jak zamierzają nam pomóc w umieszczeniu napisu :)

Może jakiś osobny dział na www - "Sprzymierzeńcy w polityce".

Spróbujmy przy okazji ugrać coś dla siebie!

BTW:
Co do forum skyscraper - sorry, ale muszę sobie ulżyć ;)
"625" to stara K U R W A,
"625" jebany jest,
...

dostałem dożywotniego bana chyba za samo użycie słowa krzesełka, żadnych ostrzeżeń, dla gościa nic nie znaczy nawet "bezwypadkowy" staż na tym forum - jak za komuny!
26 maja 2010, 22:49 / środa
Mysle,ze z ta polityka,to zly pomysl.
Ci,co kochali Lechie,''zostali'' w Smolensku-niestety.
Jesli sie nie zgodza na napis,to proponuje rozwalic wszystkie krzeselka wzorem napisu,a sam napis ja wymaluje lawkowcem na betonie.

P.S
625 to chuj !
27 maja 2010, 08:25 / czwartek
Czarny poco rozwalać od razu... Jak krzesełka będą jakie będą to po Euro każdy kibic przychodzi z farbą i maluje parę krzesełek.
A tak na poważnie co z tymi ustaleniami co były dawno z adamowiczem i tymi innymi ludźmi z biegu odnośnie krzesełek?
27 maja 2010, 11:17 / czwartek
Zawsze mozna probowac podbic z tematem zrobienia zbiorki wsrod kibicow na krzesleka by ulozyly napis.
Nie chce byc zlym wieszczem ale idzie to w zlym kierunku, na stronie BIEGU/w mediach pokazywano fotki krzeselek a na nich ulozony napis.
Jesli mysla, ze zrobia nam jebane multikino a my sie podporzadkujemy do ich idiotycznych pomyslow to moga sie grubo przeliczyc(vide: Legia), mi jest dobrze na T29 i zapewne wielu z Nas nie bedzie plakac jesli jakims trafem by nas wychujano z gry na Letnicy.
Jak beda nas w chuja robic moga stracic tych co atmosfere, majaca sciagnac te dodatkowe tysiace ludzi, robia na T29 i beda(lub tez nie) robic na BA.
Lata mi zatem czy biegi i inne Adamowicze chca czy nie chca napisu. My chcemy, to MY bedziemy na ten stadion chodzic i to my bedziemy placic za bilety i inne cuda na kiju.
1 ..... 11 12 13
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022