Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 2/13

3 września 2009, 11:38 / czwartek
Zarząd LG powinien wstrzymać negocjacje dotyczące warunków najmu AA (Adamowicz Arena) do czasu przyklepania barwy krzesełek na białe i zielone.
Zawsze przecież możemy grać przy T29.
3 września 2009, 12:27 / czwartek
Dla mnie odpowiednim kompromisem bedą krzeselka koloru bieli, zaznaczajac ze wszelkie wolne przestrzenie beda zielone. A na przynajmniej 2 sektorach(za bramkami) bedzie wyrazny i duzy herb Lechii
3 września 2009, 12:35 / czwartek
Jesli barwy klubowe nie zostana odpowiednio wyeksoponowane to zachecalbym Lwy do ogloszenia bojkotu nowego stadionu, az do czasu zmiany kolorystyki. Chcialbym by tak wlasnie toczyly sie rozmowy. Wyjscie do dyskusji bylby stadion bialo zielony(Zielen na dole trybun, biel na gorze) i w wyniku negocjacji mozna odposcic zielone krzeselka, zastepujac je lekkimi elementami konstrukcji w barwach lisci. Kazde inne, mniejsze zamanifestowanie barw klubowych bedzie oznaczac koniec rozmow. Jestem pewien ze zarzad klubu nie pojdzie na wojne(a tym samym nas poprze) z najwiekszym stowarzyszeniem kibicow na pomorzu
3 września 2009, 13:06 / czwartek
zero kompromisów!!!!

jak dla mnie właśnie rozwiązanie kompromisowe spowoduje, ze stadion będzie brzydszy, paradoksalnie. Najlepszym rozwiazaniem byłby dobór odpowiedniego odcienia zieleni. Pzrykład Zegara wydaje się wręcz idealny.

p.s. przeglądałem wyniki ankiety. Dziwi mnie trache, że ktos wchodzi na stronę Lechia.gda (co znaczy że jest Lechistą) i oddaje głos na kolorowe gówno. Takich głosów jest ok. 100.
3 września 2009, 13:15 / czwartek
prośba do moderatora o poprawienie literówki w tytule wątku:
powinny być "Konsultacje"
jakoś mnie to irytuje na równi z tą żarówą na trybunach ze stronki bieg2012

Pzdr
3 września 2009, 13:16 / czwartek
Białe krzesełka są chyba do zaakceptowania? Zawsze mi się podobało zestawienie barw Lechii z przewagą bieli. Tym bardziej, że nasze barwy są Biało - Zielone, a nie Zielono - Białe.
3 września 2009, 13:19 / czwartek
odnośnik

w tej ankiecie tez zaglosujcie... a co do klikania w akiecie na naszej stronie, to mozesz mi wierzyc albo i nie uzytkownicy skyscrapercity wertuja to forum dosyc wnikliwie
3 września 2009, 13:52 / czwartek
wariat dobrze gada, dać mu wódki
mi też : ) przewaga bieli czy nawet sama biel bardziej się podobała, zawsze : )
3 września 2009, 14:44 / czwartek
Te ogólnie dostępne ankiety to chuja warte są. Np. ludzie którzy nie bardzo przepadają za Lechią zawsze zagłosują inaczej. Ja np mimo swoich już prawie 30stu lat przezytych zawsze na forum arki pod ukrytym nickiem glosuje inaczej niz te dziwki, np zeby nie zwalniać michniewicza po 12 porażce z zrzedu itd. Poza tym uważam,że wszystko co tyczy się Lechii i ociera sie o sprawy kibicowskie to powinno być załatwiane i podjemowane decyzji u "starszyzny" bez pytania ogołu, bo jak wiadomo ten ogół jest mocno napływowy wraz z róznymi wydarzeniami, awanse, nowy stadion itd, wiec zdanie wszystkich moze byc na dzis zdaniem wszystkich,ale juz za 3 sezony tych wszystkich moze nie byc.
Bardzo podoba mi sie pomysł Verde,żeby wymęczyć listy od vipów z apelem o sprawe krzesełek i to nie listy do adamowicza tylko otwarte,żeby sprawa nabrała wrzawy nieco. Kilka apeli od Tuska, Wałesy, Kurskiego, metropolity, i kogo tam sie jeszcze da, plus kilkanascie tys kibicow... Adamowicz nie odwazy sie do sprawy podjesc na luzie,a sie zepnie w sobie,zeby na koniec ogłosić swoj sukces - i niech oglasza.
Mozna w ogolę liczyć na to,że Lwy powiedzą przed spotkaniem z tymi od stadionu z jakimi prpoozycjami idą?
Fajny jest ten pomysł Wariata z pierwszego postu , ta zieleń nic sie jakby nie gryzie z bursztynem.

ps. wszystkiego najlepszego Khatos ! ale i tak facetem dopiero bedziesz jak podymasz. Narazie dostaniesz dowód
3 września 2009, 15:55 / czwartek
ułożenie krzesełek i kolorystyka proponowana przez BIEGaczy ewidentnie zgapiona jest od Chińczyków z pyciego gniazda odnośnik
Moim zdaniem pomarańczowe krzesełka będą się gryzły z murawą.
3 września 2009, 16:10 / czwartek
no i rzecznik dostal podobno zakaz wypowiadania sie do odwolania

odnośnik
wczoraj napisalem do ekstraklasa.wp dzis juz jest, dzis napisalem do Dziennika Baltyckiego zobaczymy jutro ;]
3 września 2009, 16:13 / czwartek
Mam pytanie czy jesli zielony nie pasuje do zewnętrznego koloru ścian to czy murawa też bedzie w kolorze żółto czerwonym?? Sędzia też nie może biegac w czarnym stroju bo nie pasuje ten kolor do stadionu. A kibiców ochroniarze bedą wpuszczac tylko tych w czerwonych kurtkach.
3 września 2009, 16:14 / czwartek
ale oni ladni miekna, jednak Tusk sie na cos przydal... jesli sprawa zostanie zakonczona zgodnie z moimi oczekiwaniami to ma moj glos
3 września 2009, 16:42 / czwartek
Konultacje, konultacje a spotkanie już 10tego Przymorze całe nie zmieści się w gabinecie niedorzecznika, ale jakiś biało-zielony heppenig z flagami, racami należy zrobić. To gdzie i o której mamy dokładnie przyjść ???
3 września 2009, 21:48 / czwartek
Teraz nie ważne czy jest się za PełO czy nie to głos Tuska się przyda. Trzeba twardo stawiać przy swoim, bo z drugiej strony jeśli nie będą się z liczyć z nami kibicami którzy też prawdę powiedziawszy będą łożyć tez sporo na ten obiekt i na co dzień jakby go używać to na siłę nie chciałbym aby wsadzili nam jakieś 6 odcieni żółtego bursztynowego krzesełkowego gówna. Niech będą białe krzesełka z drobnymi elementami zielonego ale żeby jakieś elemnty naszych barw były !!
3 września 2009, 22:21 / czwartek
odnośnik

głosujcie na biało-zielone !!!

wpisujcie w tym temacie linki do podobnych ankiet
3 września 2009, 22:30 / czwartek
jestem mile zaskoczony słowami naszego prezydnta bo jeszcze niecały, bodajrze, rok temu słyszałem, że kazda inna opcja poza bursztynem jest niemozliwa bo wprowadzi pstrokaciznę. Ale jak na polityka przystalo zmienil zdanie, pewnie po trosze pod Naszym wpływem a po części wodza z W-wy. Podziały partyjne na bok, liczy się tylko Lechia!!!
4 września 2009, 03:37 / piątek
odnośnik

czy nie może być tak jak na obrazku? białe trybuny - zielona trawka <-- :D
4 września 2009, 08:51 / piątek
teraz na każdym portalu banda płaczków nie interesujących sie Lechią i w ogóle piłką nożną ryczy ze stadion ma zostac w kolorze sraczkowatym. Oczywiscie śledziuchy im wtórują.
A potem zamkną gęby i na stadion przyjda jak bedzie darmowa kiełbasa i koncert Maxela.

Tylko LECHIA!
4 września 2009, 08:54 / piątek
Witam.
Aby przypadkiem urzędnicy nie twierdzili, że kolor krzesełek to dla nich nowa sprawa przesyłam linka do wypowiedzi Wierzby z lutego 2006, trzeci akapit.
Do Lwów - to też możecie wykorzystać na spotkaniu:

odnośnik
4 września 2009, 12:50 / piątek
ja chciałbym, żeby nowy stadion Lechii wyglądał tak odnośnik to znaczy żeby koniecznie znalazły się na krzesełkach te herby i napis.
Można też odwócić rozjaśnienie zieleni czyli ciemno zielone na dolnych rzędach (na styku z murawą) a jasne na górze.
4 września 2009, 13:05 / piątek
" Poprosiłem spółkę BIEG 2012 o przygotowanie profesjonalnych wizualizacji, na których przedstawione będą różne warianty kolorów krzesełek, w połączeniu z całą konstrukcją stadionu.Pojawią się wkrótce na stronie internetowej spółki, a także na miejskiej stronie www.gdansk.pl. Gorąco zachęcam, by przed zajęciem głosu, spojrzeć na te projekty. Naszą debatę zakończymy być może jakąś formą głosowania: ankietą w internecie albo telefonicznym sondażem wśród gdańszczan."

nie wiem dlaczego ale wyczowam podstep, kto mi zagwarantuje ze BIEG celowo nie przygotuje jakiejs wizualizacji ktora bedzie zupelnie nieestetyczna, no i sondaz telofoniczny wykonywany przez UM to juz totalne przegiecie
4 września 2009, 13:07 / piątek
dlatego nalezy wykonac kilka wizualizacji autorskich tak by miec atut w reku gdyby stalo sie tak jak sie tego obawiam. Pierwsza juz mamy i mam kilka zastrzezen, herby sa zbyt duze i kolor zielony w dolnych partiach trybun zbyt wyrazisty nalezaloby wybrac troszke bledszy. Po za tymi uwaami podoba mi sie ta wizja
4 września 2009, 13:33 / piątek
tak jak już było powiedziane zieleń ma wiele odcieni i można wybrać coś co zadowoli nas kibiców i będzie pasowało do bursztynu, nie psując estetyki stadionu
odnośnik
poza tym jedna z trybun powinna, zamiast standardowego oznaczenia, nazywać się T29 tam powinien być młyn.
4 września 2009, 14:19 / piątek
Krzesełka muszą być Biało-Zielone. żadnych kompromisów.Z białymi problemu nie będzie.O Zielone trzeba walczyć aby była dobra odcień. Nie zbyt jasna i nie zbyt ciemna. Wierzę że się uda to wywalczyć bo przecież Reprezentacja będzie grała raz na ruski rok a my co dwa tygodnie i to bedzie nasz stadion. Jako stadion gospodarzy krzesełka powinny miec biało-zielone Kolory !
4 września 2009, 15:07 / piątek
"Naszą debatę zakończymy być może jakąś formą głosowania: ankietą w internecie albo telefonicznym sondażem wśród gdańszczan."
Nie wróżę nic dobrego jesli bedzie taka forma uzyskania opinii mieszkańców. Jeśli jeszcze sformułują "odpowiednio" pytanie to leżymy, bo jesli jakis dziadek dostanie telefon i go zapytają czy stadion ma wyglądać jak na przepięknej wizualizacji projektanta (wielokrotnie nagradzanego), czy stadion ma byc tak jak chcą KIBOLE Lechii to zgadnijcie jaka bedzie odpowiedź?!
Niestety wystarczy spojrzec na forum trojmiasto.pl i zobaczyć opinie, dla wiekszosci mądrali, Stowarzyszenie Kibiców to tzw. kibole, pseudokibice, łyse karki co straszą dzieci i nie na złość nam (zainnteresowanym) trzeba wybrac inny choćby bezsensowny projekt. Oczywiscie ten stereotyp to zasługa mediów i nic w krótkim czasie sie nie zmieni.
Lepszą formą głosowania byłaby możliwosc zagłosowania osobiscie np. w UM lub w klubie(przed meczem), przynajmniej przyjdą ci co są zainteresowani, a marudom z interenetu nie bedzie sie chciało przyjsc.
TYLKO LECHIA!
4 września 2009, 15:18 / piątek
Sprawę trzeba postawić jasno, w mojej ocenie nie ma sensu iść na żadne ustępstwa - krzesełka mają być biało-zielone i kropka. Bo tak się składa, że jak już pisaliście - bez spotkań Lechii ten obiekt będzie przynosił spore straty budżetowi miasta, przecież nie zostanie on wybudowany po to, by odbywały się na nim raz na jakiś czas koncerty.
4 września 2009, 15:35 / piątek
projekt z żółcią odnośnik ja nie jestem do końca przekonany.
z chęcią obejrzałbym inne koncepcje- tu jest wzór odnośnik można wydrókować i dać dzieciakom kredki, farby niech się wykażą
4 września 2009, 17:21 / piątek
propozycja Adamowiczas śmierdzi na odległość. Bedzie jak mówicie. Pokażą zjebane opcje w barwach b-z i podzwanią po swoich kumplach albo tylko powiedza że dzwonili i dupa zimna. Dlatego proponuję trzymać się swego i przyjmowac żadnych rozwiązań kompromisowych dotyczacych wyboru kolorów, badz sposobu wyboru. Żadnych ankiet, żadnych telefonów!!!! Tylko konsutacje z przedstawicielami kibiców!!!
4 września 2009, 17:59 / piątek
Jeśli na BA mają być żółtoczerwone krzesełka to niech gra tam Jagielonia.
Mi się coraz bardziej podoba na T29.
Kameralnie na 15 000 ludków i u SIEBIE!!!
Dla mnie to jest najważniejsze.
Jeśli jesteśmy w stanie zbojkotować BA wszyscy albo choć w 80% to nie mam parcia na tamtan stadion.
Jeszcze jakiś jełop z BIGu będzie mówił dla kogo buduje.
Dostał kase i niech zapier...ala, i jak mu każą wszędzie zamontować drzwi wachadłowe to będzie montował!!!
Teraz zobaczymy ile waży słowo adamowicza i Tuska.
Bo podpiąć się pod Lechie to i Kaczyński potrafiłby. Wiadomo, elektorat coraz większy...

A tu trzeba działać!
Albo na BA największą imprezą będą dożynki w gronie pracowników bIEGU i ich matek i córek.
4 września 2009, 18:11 / piątek
czyli albo bialo-zielono albo nasza noga tam nie postanie ? ja jestem jaknajbardziej za, jesli Lwy zostaną postawione pod sciana powinny przypomniec Adamowiczowi flage "Pawel Adamowicz Lechia tobie kibicuje", a nastepnie oglosic bojkot. Nie dac sie przekupic zadnymi zielonymi banerami wsrod zolto-czerwonej kupy, ani nawet darmowym lokalem na stadionie dla LP.

Walczmy o swoje, mi jest dobrze na T29. Rozumiem ze tutaj Lechia bedzie sie rozwijac nieco wolniej ale moge zaplacic tą cene bo jak inaczej mam patrzec w lustro, stalbym sie podobny do kibica drukarki, ktoremu cos daja(najczesciej cos ukradzionego i 2 klasy) a Ci sie ciesza jakby wygrali lige mistrzow.

Od razu sprawdzimy wartosc Kuchara, jesli nie bedzie cierpliwy i bedzie sie staral forsowac BA mimo naszego sprzeciwu to zbyt wiele nie zarobi. Powinien o tym wiedziec, Lechia to MY

a co do konsultacji to ja mam swoje trzy postulaty:

Krzeselka bialo-zielone(biale lub zielone rowniez mi nie beda przeszkadzac)

Zabezpieczenie miejsca na nasze flagi

Jesli by trybuny mialy byc jednolitego koloru(biale lub zielone) to zagwarantowanie konstrukcji lekkiej wprowadzajacej drugi kolor na czas meczy
4 września 2009, 18:22 / piątek
i jeszcze jedna rzecz:

powiedziec Adamowiczowi zeby zarzucil pomysl ankiety, przypominajac ze taka juz sie odbyla, a wynik jest znany. Nie zyjemy za komuny by glosowac do skutku
4 września 2009, 19:34 / piątek
4 września 2009, 19:39 / piątek
ZERO TOLERANCJI dla pomarańczowej opcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---tyko biel i zieleń na stadionie w Letnicy---
4 września 2009, 20:01 / piątek
nie wiedziałem gdzie to wkleić : )
odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik odnośnik

co to ja jeszcze? może tylko tyle, że są sprawy nienegocjowalne, nieankietowalne nierozmienialne,
i tego się trzymajmy, mimo wszystko
nie udawajmy że . . . pada deszcz,
4 września 2009, 20:57 / piątek
ale jak w "biegu" zobacza to zdjecie odnośnik to zostana przy swoim projekcie ;)
4 września 2009, 21:18 / piątek
buziek i jeszcze jedno- ma byc zajebisty napis "Lechia Gdańsk". Najlepiej gotykiem:) i Herb klubu
4 września 2009, 21:39 / piątek
a i zeby bylo jasne, jesli barwy nie zostana nalezycie wyeksponowane a Lwy zadecyduja ze nie bedzie bojkotu to ja oczywiscie nie bede do niego namawial(jeszcze by nam podzialow brakowalo) poprostu zrobie swoj wlasny maly bojkocik ;]
4 września 2009, 21:44 / piątek
odnośnik a może pasiak jak naT29 byłby lepszy
4 września 2009, 21:50 / piątek
ps. jeszcze jedna rada, jesli miasto badz BIEG bedzie chcial przesowac decyzje o kolorystyce trybun w czasie. Nie wolno sie na to godzic, bo jesli dobrze pamietam harmonogram zamowien to krzeselka najpozniej musza byc zamowione do polowy pazdziernika. A potem bedzie krzyk ze kibice narazaja miasto i BIEG na straty
4 września 2009, 21:52 / piątek
miki, ten mi sie najbardziej podoba. Nawet nie musialoby byc napisu LECHIA czy herbu, odrazu widac kogo ten stadion ma byc
4 września 2009, 22:32 / piątek
miki, brawo! Co prawda białych krzesełek mogloby byc nieco wiecej ale kierunek powinien byc dokladnie taki, od zieleni przy murawie do bieli na koronie. Ten sam pomysł chodził mi po głowie ale nie bardzo potrafiłem go zwizualizować. Strzał w dziesiątke!

Heil Lechia!!
4 września 2009, 23:15 / piątek
Buźku co ty pierdolisz za przeproszeniem??? Jak odpuścisz herb i nazwę Klubu to zostawią ci z akcentów Lechii biało-zieloną glazurowaną kratę na ścianie w sraczu.
To jest minimum przyzwoitości, wtedy można usiąść do stołu.

A tak na marginesie, co za debil wymyślił żółte siedziska??? Mam nadzieję, że ci ludzie z bióra projektu zostaną surowo ukarani za swą arogancję, a projektanci przyłożą się do kolejnych projektów.
Za co te hartkory dostają kasę? Ten rzecznik co w gdyni studia se zrobił może nie wiedział co mówi to z księżyca spadł?

I do sz. p. Adamowicza:

Panie drogi co to za argument z zapełnianiem stadionu kolorami? Bez sensu. Jak przyjdzie 4tyś na Marylę Rodowicz to stadion będzie mniej pusty bo siedziska biało-zielone a w kasie więcej pieniążków??? To jest antykomercjalizacja.
4 września 2009, 23:32 / piątek
tak jak przedstawia ML LG...jest też ZIELONY BURSZTYN!
Pokazać tym mądrym panom
i niech spadają na drzewo i nie wymyślają; ( za to "myślenie" trzepią kasiorę)
biało-zielone i finito!
5 września 2009, 08:49 / sobota
5 września 2009, 10:27 / sobota
uważam że powinniśmy dopilnować aby wizualizacje w biało - zielonych kolorach były wykonane profesjonalnie

odnośnie propozycji znajdujących się w wątku

uważam za niewykonalne umieszczenie herbu Lechii czy Gdańska na trybunie za pomocą krzesełek

również umieszczenie nazwy będzie trudne brakuje wystarczającej ilości równych sektorów aby nazwa Lechia była właściwie zaprezentowana efektem może być podobny

natomiast wszystkie nasze wizualizacje zakładają że kolor zielony będzie bliżej boiska i następnie rozjaśniał się w stronę wyższych poziomów

projektanci na BA poszli w inną stronę gdzie jasne kolory są przy murawie i dalej ciemnieją, pozwoliłem sobie wykonać trybuny gdzie białe (jasne) krzesełka są przy boisku

odnośnik
5 września 2009, 11:15 / sobota
O tym ze krzesełka miały być w takim kolorze jaki jest na projekcie pisałem już 1,5 roku temu .Dziwie się że stanowisko w tej sprawie (stowarzyszenie) zajęło dopiero teraz.
Co do samego projektu kolorystyki (od koloru żółto do bordo) układu siedzisk kolorów bym nie zmieniał. Zastąpił bym je kolorystyka od Bieli do różnych odcieni zielonego po czarny. Sam napis zrobił bym biały z czarną obwódką,a w sektorze gości natomiast herb miasta (lwy).

W samych bursztynach są zalane różnego rodzaju owady,liście,nasiona itp;
w Naszym "bursztynku" znajdować się będzie herb miasta i biało-zielony barwy klubu .
Inauguracja Lechia vs Juventus - lecz tym razem mecz w Wolnej Polsce.
5 września 2009, 11:25 / sobota
dopilnować trzeba i patrzeć na ręce bo uśpili naszą czyjność to takie jajca wychodzą.
Gdyby nie czujność Lechistów, Gdańsk stałby się pośmiewiskiem.

Do akcji podobno mają wkroczyć NIKowcy i CBAcy, bo na forum niedorzecznika chodzą już pogłoski o łapówkach i zaklepanym bez przetargu sponsorze tytularnym stadionu (dla tego tak się upierali przy kolorystyce siedzisk).

Lechia Biało-Zieloni !!!!
Judentus na inaugurację NIE
5 września 2009, 11:26 / sobota
Gedania właśnie o taki projekt Mi chodziło !
Tylko troszkę bym go rozjaśnił różnymi odcieniami zielonego i dodał bym więcej białego . Na prostej zrobił bym napis " Lechia " a w sektorze gości jak już wspominałem ( Gdańskie Lwy )
5 września 2009, 11:29 / sobota
jak juz to biale ogory a ciemniejsza zielen blizej murawy :) Jestesmy Bialo - Zielooni, a nie Zielono - Biali, a kolory czyta sie od góry :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.370