Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 4/13

7 września 2009, 12:18 / poniedziałek
Lechia wielka jest tu nie ma nikt z tego forum raczej watpliwosci. Ale jezeli ma byc wielkim klubem w troche innym tego slowa znaczeniu wielkim europejskim klubem przynoszacym zyski, bedacym marką, to nie ma grzyba we wsi aby na stadionie na krzeselkach nie widnial napis LECHIA / LECHIA GDAŃSK / moze herb Lechii, moze herb Gdańska ale napis musi być, za 10-15 lat beda przyjezdzali ludzie z calej europy i beda chodzili zwiedzac stadion i kazdy z nich bedzie chcial miec zdjecie na NASZYM stadionie z napisem w tle. Miasto nie ma prawa sie od nas odwrocic w takim momencie, nie mozemy isc na zaden kompromis a miasto NIE MA PRAWA robic NAM stadionu w nienaszych barwach. Chca zolto pomaranczowy stadion ok, ale my zostajemy na T29. Lechia to MY! Lechia jest Biało Zielona, i Gdańsk za duzo zawdziecza nam, Lechia duzo zawdziecza Miastu, nie zepsujmy tego układu.
Pozdrawiam
7 września 2009, 13:29 / poniedziałek
Generalnie to bym został na T29, tam jest nasze miejsce, tam nasza tradycja... no ale jeśli musimy sie przenosić to wiadomo że głupio będzie wejść na trybuny witające nas żałosnym wyglądem, nie wiem w czym problem bo i tak wzrokiem nie ogarniesz zewnętrznej fasady i wewnętrznych trybun.Więc w środki "bursztynu może być Biało -Zielono i tyle.A jak nie to se telebima na T29 bedziemy wynajmować i transmisja z baltica jak ta lala.
7 września 2009, 19:54 / poniedziałek
To jest stadion piłkarski budowany w Gdańsku dla Gdańszczan dlatego musi być biało zielony (biały lub zialony). Piłkarski Gdańsk to Lechia tak było jest i będzie.
To jedyny klub który kochają kibce piłkarscy w Naszym mieście, kochaliśmy go i kochamy pomimo tego, że nie był ulubieńcem władz Gdańska. Nowożytna historia Gdańska
z której jesteśmy dumni i dzięki której jesteśmy znani na świecie to histjioria Lechii i jej kibiców (biało-zielona solidarność). Dlaczego próbujecie zepchnąć Lechię na margines Stadionu
Piłkarskiego budowanego w Gdańsku. Czy my kibice tak wiele chcemy? Walczyliśmy o demokrację i chcemy uszanowania jej reguł !
7 września 2009, 20:37 / poniedziałek
Zwycięstwo ,,Positive news from Poland...'' !!!! Michel Platini za biało-zieloną Letnicą !!!
odnośnik

Prezydent UEFA potwierdza na swojej oficjalnej stronie intrenetowej ,, Trójmiasto do Lechii należy .. odnośnik ''
7 września 2009, 20:43 / poniedziałek
Zapraszam wszystkim na spotkanie z pilkarzami w World House w srode 9.09.2009 o godzinie 17.30 w sklepie partnerskim Lechi Gdansk
centrum Chrobry ul.Hallera 132 box 43 serdecznie wszystkich kibicow zapraszamy World House
7 września 2009, 20:44 / poniedziałek
Ty debilu, wyjazd z tego forum. Jedno info wystarcza.
7 września 2009, 20:47 / poniedziałek
sam jestes debilem kobiety prostaku sie nie obraza jaki z ciebie kibic jest
7 września 2009, 20:49 / poniedziałek
prawdziwy powód żółto-czerwonych krzesełek: odnośnik

ciekawe ile dali?
7 września 2009, 20:50 / poniedziałek
Kobiet sie nie obraza, fakt ale primo nikt nie wie czy jestes kobietą, secundo Twoje wypowiedzi są debilne wiec nazwanie Cie debilem nie powinno byc obraza. Jak prawda moze byc obrazliwa? Pisanie o jedynm wydarzeniu w 4 roznych tematach, ktore to tematy nijak maja sie do spotkania z pilkarzami jest zwyklym spamem, wiec jesli jestes kobietą to podwin sukienke i zmien forum
7 września 2009, 20:52 / poniedziałek
a Pani to jakaś natarczywa jest, A na mecz w sobotę pani przyjdzie? A spalony może być na własnej połowie?
7 września 2009, 20:56 / poniedziałek
jestesmy sklepem partnerskim Lechi i zalezalo nam aby wszyscy wiedzieli nie wazne ze nie wiedzial czy jestem kobieta zeby wyzywac kogos od debili to tylko o nim swiadczy i nie 4 info tylko 2 jak juz cos kolego a z ta spodnica to przemilcze szkoda gadac.......................
7 września 2009, 20:57 / poniedziałek
spamujaca babo idiotko- Lechii dwa ii na koncu!!!! zapraszasz pilkarzy, a nie wiesz jak poprawnie nazwe klubu napisac!!! na pamiatkach tez masz bledy??
7 września 2009, 20:59 / poniedziałek
,,Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy'' czytanie ze zrozumieniem się kłania, gdzie jest ta ulica Chrobrego??
7 września 2009, 21:00 / poniedziałek
no to wyliczmy:

Ekstraklasa sezon 09/10
Konsultacje
nowo zalozony temat, ktorego juz chyba nie ma

jesli zalezalo Ci na rozglosie to sie udalo, masz rozglos tylko nie wiem czy wysylanie do tak "waznego" zadanie Ciebie nie bylo bledem sklepu
7 września 2009, 21:04 / poniedziałek
na jakim rozglosie?podalismy tylko informacje nie widzialam ze taka afera bedzie sory
7 września 2009, 21:05 / poniedziałek
mozna to zrobic w 1 temacie a nie w 30 naraz... inna opcja to napisac maila do redakcji strony i news pojawilby sie na glownej zapewne...
7 września 2009, 21:14 / poniedziałek
ojeju dobrze ze nie w 100, jest na glownej stronie lechia.pl
7 września 2009, 21:23 / poniedziałek
zaprosilam pilakarzy reklamuje klub i rzeczy klubu a nie swoje wiec sie zastanow kogo obrazasz moze ty na opasce zelowej lub dlugopisie robisz interes zycia te pieniadze sa dla klubu a nie dla mnie to rzeczy lechii i tylko lechiiiiii i powinies byc szczesliwy ze mozesz przyjsc do sklepu gdzie sa rzeczy naszego klubu i jak zapraszam na spotkanie to troche szacunku niechcesz to nie przychoc ja przezyje.........
7 września 2009, 21:29 / poniedziałek
Skoro jest na glownej to po kiego chuja piszesz to tutaj w kilku roznych tematach, ktore nijak sie maja do tego spotkania. Czy naprawde myslisz ze w ten sposob zachecisz kogos do przyjscia na to spotkanie, lub do sklepu ?
ps. Lechii zawsze wielka litera !

a co do tematu to chyba wybiórcza stara sie zdobyc nowych czytelnikow w naszych osobach odnośnik
7 września 2009, 21:32 / poniedziałek
No właśnie ! jak ktoś nie chcę to..... nie przychoĆ ;)
7 września 2009, 22:21 / poniedziałek
Wyborcza rzeczywiście mocno optuje za biało - zielonymi krzesełkami, ale każdy z tekstów ma dość spójne uzasadnienie i za to chwała autorom.
8 września 2009, 09:58 / wtorek
Panie i Panowie!

Można pisać tutaj w komentarzach.
Uważam, że warto teraz zawalczyć.

odnośnik
8 września 2009, 20:34 / wtorek
12% odnośnik ????
8 września 2009, 20:41 / wtorek
Jakieś śledziuchy pewnie głosowały...
8 września 2009, 23:29 / wtorek
już 11,7 odnośnik
9 września 2009, 00:02 / środa
zegar chodziłes moze do podstawówki na suchaninie?
9 września 2009, 10:10 / środa
11,6 odnośnik zostało 12h30min zejdziemy do 10 ?
9 września 2009, 14:03 / środa
11,4 szybko spada odnośnik
9 września 2009, 14:19 / środa
czym Ty się chłopie podniecasz!!
Jak chcesz coś pomóc sprawie, to wypowiedz się tutaj odnośnik
Zachęcam wszystkich.
Na pewno nikt nie będzie brał pod uwagę wyników ankiety na stronie Kibiców LG.
9 września 2009, 15:08 / środa
rzaden cienio się nie wpisał ??? odnośnik
9 września 2009, 15:45 / środa
cienio się nie wpisał, co nie znaczy, że ja się nie wpisałem
9 września 2009, 17:27 / środa
i po co sie gryziecie ?

odnośnik wojewoda z nami
9 września 2009, 18:44 / środa
chuj z krzesełakmi jak wojewoda jest z nami
9 września 2009, 21:08 / środa
Ciekawe kto jutro reprezentować będzie Bieg2012??? Czy pojawi się osławiony niegrzecznik, czy to będzie prezes? Jakie projekty w tym czasie przygotowało pomarańczowe studio architektoniczne. Czekamy na relację stowarzyszenia z posiedzenia.
Zero tolerancji dla kompromistów !!! odnośnik
10 września 2009, 20:03 / czwartek
Czy coś wiadomo, jakie efekty dzisiejszego spotkania?
10 września 2009, 20:13 / czwartek
wyborcza.pl

Krzesełka na stadionie. Zielony bursztyn?
Spotkanie rozpoczęło się o godz. 16, w kontenerowym "biurowcu" spółki BIEG 2012, tuż przy placu budowy stadionu. Brało w nim udział kilkunastu kibiców ze stowarzyszenia Lwy Północy i pracowników komunalnej spółki, która odpowiada za budowę stadionu piłkarskiego w Letnicy.
Spotkanie miało charakter roboczy, było zamknięte dla dziennikarzy. Główny temat: kolor krzesełek na nowym stadionie.

Przypomnijmy, od początku września - m.in. na łamach "Gazety" - trwa gorąca dyskusja wywołana szczegółowym projektem stadionu, z którego wynika, że krzesełka mają mieć kolory "bursztynowe": żółte, pomarańczowe, czerwone i bordowe. To wywołało oburzenie kibiców Lechii Gdańsk, bo oznaczałoby, że stadion, na którym mecze ma rozgrywać gdańska drużyna, będzie przypominał barwy... Korony Kielce lub Jagiellonii Białystok.

- Na to nie będzie zgody - mówił przed spotkaniem Marcin Jadwiszczok, rzecznik stowarzyszenia Lwy Północy. - Naszym celem są krzesełka w kolorach klubu, czyli biało-zielone. To Lechia będzie głównym użytkownikiem stadionu. Nie możemy zapominać o tradycji.

- Sam od lat jestem kibicem Lechii. Ale zależy mi, żeby zbudować piękny stadion, taki, którego inni kibice będą nam zazdrościli. Zaproponowane przez nas kolory to nie przypadek, one komponują się z bursztynowym dachem. Zwykłe, biało-zielone krzesełka zniweczą zamysł projektantów - przekonywał Ryszard Trykosko, prezes BIEG 2012.

Ale obie strony zapewniały, że zależy im na osiągnięciu kompromisu. I rzeczywiście - po spotkaniu wiele wskazuje na to, że taki kompromis może zostać osiągnięty.

- Jest możliwa zmiana kolorów tak, żeby różnobarwne kolory krzesełek były bardziej zbliżone do zielonego. W końcu istnieje także zielony bursztyn - mówił Trykosko.

- Również zdajemy sobie sprawę, że jest wiele odcieni zielonego, kompromis jest możliwy - dodawał Jadwiszczok. - Uzgodnienia po spotkaniu są takie, że projektanci przygotują nowe wersję projektu krzesełek, która ma wychodzić naprzeciw naszym oczekiwaniom. To krok w dobrą stronę, choć za wcześnie, by mówić, że sprawa jest bliska rozwiązania.

- Cieszymy się ze spotkania z kibicami. Przedstawione przez nich koncepcje przekażemy projektantom z firmy RKW, aby mogli poszukać kolorystycznego kompromisu, jaki - mam nadzieję wspólnie z kibicami - przedstawimy prezydentowi Gdańska - podsumował Michał Kruszyński, rzecznik BIEG 2012.

Nową koncepcję powinniśmy poznać do 22 września.
10 września 2009, 20:31 / czwartek
Mam nadzieje, że oprócz odcieni zielonego na krzesełkach, bedziemy mogli liczyc na napis "Lechia" lub klubowy herb, nie należy pasować w tej kampanii.
Ciekaw jestem tych propozycji 22 września.

TYLKO LECHIA!
10 września 2009, 20:36 / czwartek
Sprawozdanie z tego spotkanie zostanie zmieszczone dzisiaj w godzinach wieczornych. Termin nastepnego spotkania zostal ustalony. Do kompromisu MOIM ZDANIEM daleka droga.

PS. Niestety juz pojawilo sie pewne przeklamanie co do daty 22 wrzesnia. Ale mysle ze oficjalne stanowisko LP rozwieje wszelkie watpliwosci!!!!!
10 września 2009, 20:49 / czwartek
Cygnus, nie "lub" lecz "i". Napis I herb
10 września 2009, 20:55 / czwartek
Ja niestety podzielam zdanie Deadmana. Panowie i panie z Biegu żyją w zupełnie innym świecie. Miałem wrażenie, że nie chodzi o stadion a o centrum handlowe.
10 września 2009, 21:17 / czwartek
Ja się nie spodziewałem się, że BIEG dzisiaj ulegnie powie biało-zielony stadion z napisem i herbem. Mam nadzieje, że LP zwróciło uwagę im uwagę jak bardzo ważne jest dla ich "centrum handlowego", by było atrakcyjne dla klientów (kibiców). Nie zastosowanie się do naszych oczekiwań będzie skutkowało zmniejszeniem ich zysku lub też w skrajnym przypadku bojkotu tego stadionu.
11 września 2009, 01:16 / piątek
11 września 2009, 09:49 / piątek
sew nie badz naiwny, ja jestem swiecie przekonany ze oni maja nas poprostu gdzies.. to nei sa prawdziwi menadzerowie szukajacy kompromisy aby chociaz czesc kibicow do siebie przekonac, wychodza z zalozenia i obawiam sie, ze sluszne "beda kolorowe krzeselka to i tak beda na mecze przychodzic, a do centrum handlowego i tak beda przychodzic ludzie na zakupy a nie kibice przed meczem... "
i teraz pewnie bedzie to wszystko odwlekane w czasie aby nagle padło hasło "niestety bardzo bysmy chcieli ale w tej chwili juz sie nie da nic zrobic, krzeselka zostaly zamowione"
11 września 2009, 11:11 / piątek
Kibice i pracownicy Spółki BIEG 2012 szukali rozwiązań w kolorystyce stadionu, które pozwolą utożsamić obiekt z barwami Lechii Gdańsk, przy zachowaniu spójności architektonicznej. Temat kolorystyki krzesełek zdecydowanie zdominował inne zagadnienia, jednak spośród wielu pytań jakie przygotowało stowarzyszenie Lwy Północy to właśnie wyłącznie krzesełka wydają się być najtrudniejszym kompromisem. BIEG 2012 zobowiązał się przedstawione przez gości propozycje przesłać do projektanta – RKW – którego przedstawiciel zapewnił, epod koniec września biuro projektowe przedstawi propozycje kolorystyki krzesełek z użyciem bursztynowych odcieni zieleni. Rozmawiano także o innych ewentualnych biało-zielonych elementach, jak na przykład gigantyczne flagi podwieszane pod konstrukcję dachu czy możliwość wieszania flag na konstrukcji trybun, ozdobienie promenad barwami klubowymi oraz omówiono muzeum piłki nożnej planowane na obiekcie. Kibice pytali także o kwestie bezpieczeństwa i innych niż piłka nożna przedsięwzięć planowanych na gdańskim stadionie. Podsumowując: spośród kilkunastu punktów w których kibice zwarli swoje oczekiwania i potrzeby, tylko w jednej kwestii – dotyczącej krzesełek – BIEG 2012 musiał odmówić, jednak tylko do momentu znalezienia kompromisowego projektu kolorystyki krzesełek. Inne wskazane przez kibiców potrzeby znajda realizację po wybudowaniu obiektu.

Podsumowaniem spotkania będzie wspólnie wypracowana koncepcja graficzna rozmieszczenia i kolorystyki krzesełek, którą BIEG 2012 z Lwami Północy przedstawią inwestorowi – Prezydentowi Miasta Gdańska.

Michał Kruszyński, BIEG 2012
11 września 2009, 11:34 / piątek
Muzeum piłki noznej? Przeciez wczesniej planowano Muzeum Lechii Gdańsk! Czyli pojawia sie kolejny kwiatek! Z całym szacunkiem, ale do muzeum gdańskiego futbolu oprócz pamiątek związanych z Lechia trafic może jedynie coś o przedwojennej Gedanii, o ile cokolwiek takiego przetrwało wojnę. Czekam na wiadomość, że to nie muzeum piłki a...sportu i wtedy będzie jeszcze "weselej".
11 września 2009, 11:46 / piątek
skonczy sie na muzeum PZPN
11 września 2009, 11:49 / piątek
Z tego co powiedzieli przedstawiciele BIEG2012 to z koncepcji stworzenia muzeum sportu wycofali sie. Stwierdzli ze powstanie muzeum pilki noznej przy natychmiastowym zastrzezeniu ze bedzie ono dotyczyc tylko piki noznej w Gdansku. Mysle ze jest to do przelkniecia.

PS.Co do pozostalych okolic WMG to wioska na polnoc od nas ma przeciez swoj akcent na nk. Powinni sie cieszyc!
11 września 2009, 12:06 / piątek
Jedna kwestia mnie zastanawia. Brak zaangazowania klubu – a dokladniej spolki –
w sprawie kolorystyki krzeselek i tego co bedzie znajdowac sie na budowanym stadionie.
Nie znalazlem nigdzie oficjalnego stanowiska klubu w sprawie doboru kolorow na trybunach czy zagospodarowania przesterzeni nowego stadionu. Czyzby wladze spolki mialy podobne podejscie do kibicow jak ci z Bieg –u, jak bedzie stadion to kibice i tak przyjda, nie wazne jaki kolor beda mialy krzeselka, nie wazne czy bedzie tam muzeum Lechii czy sportu, jesli bedzie grala druzyna Lechii to przyjda tez kibice – klienci.

Nie wiem jak daleko sa zaawansowane negocjacje pomiedzy miastem a spolka Lechia w sprawie wynajecia stadionu. Ten temat w ogole nie jest poruszany przez klub. Zauwazcie, ze na oficjalnej stronie klubowej nie bylo nic na temat spotkania Lwow z Biegiem, nadal nie ma tam nic na ten temat. Czyzby wiadomosc o kontuzji jakiegos juniora, z calym szacunkiem dla niego, byla wazniejsza od wczorajszego spotkania. Czyzby mieli wazniejsze sprawy niz zapewnienie nam i sobie jak najlepszych warunkow na nowym stadionie.

Moze w ogole nie ma sobie co zawracac glowy kolorami krzeselek, nawet nie wiemy czy wladze spolki chca abysmy tam ogladali nasza Lechie.
11 września 2009, 12:25 / piątek
Po ostatnich meczach reprezentacji,siedze całymi dniami w swoim drewnianym dokmu,i pije od rana wóde,LEOOOOOOO LEOOOOO LEOOOOO
11 września 2009, 12:32 / piątek
odnośnik
odnośnik

prawa autorskie: Tamian
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.301