Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 6/13

12 września 2009, 11:59 / sobota
Chodzi poprostu o to ze kazdy podatnik nawet nie co nie chodzi na Lechie 'dal' na stadion dlatego pewnie ankieta jest do wszystkich...Z jednej strony to glupie, ale z drugiej troche logiki w tym jest, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...
Co do spotkania to jestem w lekkim szoku, ze oni wogole dopuscili jakies inne warianty do swoich lbow...Poczekamy 10 dni, ciekawe co wymysla. Takie cos jak teraz tylko ze zamiast pomarancz-czerwony zrobic od najjasniejszego odcienia zielonego na dole (Nawet moze troche mialego na samym dole) do coraz ciemniejszego w gore. Na "prostej" napis z krzeselek innego koloru "Lechia Gdansk" i wszyscy sa zadowoleni...
12 września 2009, 12:04 / sobota
Sprawa jest bardzo prosta. Na pierwszy mecz wszyscy przynosza ze soba farbe. Ultrasi ustawiaja odpowiednio ludzi i podczas hymnu każdy maluje swoje krzesło na biało lub zielono :)

Cały mecz na stojąco i mamy piękne barwy na stadionie. Nie tak piękne jak mogą być, ale z tymi chamami inaczej nie można :)
12 września 2009, 12:05 / sobota
tego nie doczytałem o uwzględnieniu głosów tych co nie chodzą i NIE BĘDĄ CHODZIĆ cudownie

mnie się wydaje że kibice nie są potrzebni w tym modelu hipernowoczesnego stadionu

obym się mylił ale chyba celem jest pozbycie się kibiców i postawienie na pikników

rozumiem że koszt budowy ponosi cały Gdańsk i fundator może mieć swoje zdanie, ale dotyczy to generalnie prywatnych inwestorów bo to ich pieniądze i później problem

natomiast głosy "jestem podatnikiem więc chcę sraczkowatej BA" powalają mnie

przy założeniu że BA będzie kosztowała 800 mln zł tyle jest założone przeciętnie na głowę Polaka przypada 3,70 zł na przeciętnego Gdańszczanina 1380 zł (3,70 + 1376,40) tak więc Gdańszczanin płaci 372 razy więcej od przeciętnego Polaka
12 września 2009, 12:11 / sobota
i jeszcze jedno

sondażu gdzie braliby udział wszyscy Gdańszczanie (czyli również osoby które nie były i nie będą na meczu) nie obawiałbym się większość jest za biało - zielonymi
12 września 2009, 12:18 / sobota
ja też idę posłucham tego pajaca na pikniku i zdam wam szczegółową relację
12 września 2009, 12:19 / sobota
Tak czy siak pokrywać dług będą z naszych pieniędzy bo z biletów więc w czym problem ?
12 września 2009, 12:23 / sobota
Bojkot Lotos Areny. Tyle w temacie.

A flaga z tym zdrajcą powinna spłonąć na następnym meczu. Mam też nadzieję, że ultrasi przygotowali jakiś transparent w tej sprawie.
12 września 2009, 12:27 / sobota
powinna spłonąć też czerwona kukła adamovittscha- tylko na sektorze leśnym !!!
12 września 2009, 12:34 / sobota
"Musimy znaleźć nowych sympatyków Lechii od Słupska po Olsztyn. Ci, którzy teraz protestują, w przyszłości będą stanowić mniejszość." Ostro z tym pojechał, tak w ogóle abstrahując to trzeba mieć niezłe samo zaparcie żeby przyjść zwiedzać Baltic Arene, kiedy bilet będzie nie dużo droższy bo raczej bez skoku widowiska na boisku ceny nie pójdą mocno w górę. Zresztą ktoś też chyba zapomniał, że na zachodzie ludzie idą zwiedzać stadiony najlepszych klubów tego świata gdzie trofeum stoi na trofeum a u nas co obejrzą? Spotkają jakaś gwiazdę czy światowych średniaków? Czas mam wrażenie że oni żyją w innym świecie.
12 września 2009, 12:36 / sobota
@Wariat

Lotos Arena to nazwa nowej hali w Lodzi...
12 września 2009, 12:43 / sobota
vid11, Atlas Arena to nazwa tej hali. Lotos Arena się będzie nazywać Stadion Adamowicza w Gdańsku, można się zakładać.
12 września 2009, 12:50 / sobota
Kibice Lechii!dzisiaj na 14-15 bądźmy wszyscy solidarni i pokażmy Adamowiczowi i jego ciurom z biegu tym smarkatym gnojkom od tzw. projektów do kogo należy ostatnie zdanie! Dla kogo to robią i co sobie wyobrażają!Tylko Lechia biało zieloni!
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą barw!
12 września 2009, 12:57 / sobota
Pieprzyć te wszystkie manipulowane sondaże i ankiety...
Od pierwszego gwizdka w meczu z Wisłą (a może i już przed meczem) powinniśmy zaśpiewać na pełnej ... jakże piękne i wymowne słowa odnośnik

Tak długo i głośno aby panu A. (który zapewne pojawi się na trybunach) wbiło się to do uszu i prześladowało w snach
12 września 2009, 12:58 / sobota
Osobiście jestem tak wkur.... na to co się dzieje i na to jak nikt nas w tym zasranym mieście nie szanuje, mimo tego co dla niego zrobiliśmy, że aż sobie papierosa zapalę.

Teraz nastąpi prawdziwy sprawdzian lojalności klubu wobec kibiców. Obawiam się, że będzie bardzo ciężko nowemu właścicielowi zrezygnować z zarabiania bejcu na Arenie, ale tylko bojkotem można tu chyba coś wywalczyć. Niech się Adamowicz tłumaczy z deficytowego pomnika za 600 baniek.

Boże, jakie to społeczeństwo jest tępe...
12 września 2009, 12:59 / sobota
przecież ten pajac zadłużył Gdańsk na dziesięciolecia i teraz sra aby to chociaż strat nie przynosiło, nie mówiąc o zyskach. więc jeśli Lotos zastrzeże sobie ten pomarańcz to i będzie pomarańcz.
12 września 2009, 13:08 / sobota
I co z tego? Nazwa tego stadionu nie jest więcej warta niż 1-2mln rocznie. Lechia na utrzymanie tego pomarańczowego syfu może wygenerować o wieeeele większy zysk.
12 września 2009, 13:11 / sobota
Po co bojkot?

Wystarczy jedna decyzja pzpn-u o zamknięciu stadionu, a o to nietrudno.

I cały misterny plan zdobywania kasy na spłatę kredytu "w pizdu"...
12 września 2009, 13:12 / sobota
odnośnik
".....Prezentacja jest efektem trwającej od kilku dni wrzawy ROZPETANEJ STWIERDZENIEM premiera Donalda Tuska, że krzesełka na stadionie - arenie finałów piłkarskich mistrzostw Euro 2012 - powinny być biało-zielone. Temat PODCHWYCILI kibice Lechii....................Musimy znaleźć nowych sympatyków Lechii od Słupska po Olsztyn. Ci, którzy teraz protestują, w przyszłości będą stanowić mniejszość."

jeszcze jakieś pytania ? ? ? ? ?
bo ja nie mam
12 września 2009, 13:17 / sobota
może tylko, nia da sie pod niefortunną podciągnąć wypowiedź Adamowicza o poszukiwaniu nowych kibiców Lechii, takiej Lechii w której My będziemy w mniejszosci.
Trzeba być kretynem by wymysleć sobie nową inną Lechię bez nas, taką na własny bursztynowy pomyślunek.
jak napisałem wyżej ja już żadych pytań nie mam, co do Pawłowego Bursztynu jak i samego Pawła.
ciekawe kiedy i jakie stanowisko w tym konflikcie zajmie nasz Zarząd.
12 września 2009, 13:18 / sobota
"Musimy znaleźć nowych sympatyków Lechii od Słupska po Olsztyn"

mnie się wydaje że sympatyk Lechii jest biało - zielony

pytanie generalne JAKIE JEST STANOWISKO KLUBU?

jeśli klub postawi na BA może być ciężko wygrać wiele osób pojawi się z samego faktu powstania nowego stadionu, część Lechistów pewnie by nie bojkotowała BA

klub do tej pory się nie wypowiadał, ale cały czas myślę na tym:

jaki cel przyświeca klubowi dając polecenie awansu do III ligi rezerwom?
12 września 2009, 13:20 / sobota
Biało Zielony stadion Biało Zieloni Kibice te barwy to dla Nas więcej niż zycie.

:)

odnośnik

Każdy o tym wie.
12 września 2009, 13:24 / sobota
biuro.tusk@op.pl

pisac ze budyn nas oszukuje, jawnie manipulując wynikami ankiety, dodajac do tego ze przenosimy swoje glosy na opozycje zarowno w wyborach samorządowych jak i centralnych gdyz jestesmy zawiedzeni postępowaniem przedstawiciela PO
12 września 2009, 13:25 / sobota
Może Pawełka przed "zmianą" kibiców przekona statystyka?

sportowefakty.pl

1. Korona Kielce - 12.358 (3 mecze, łącznie 37.074)
2. Lechia Gdańsk - 12.333 (3 mecze, łącznie 37.000)
3. KGHM Zagłębie Lubin - 8.509 (3 mecze, łącznie 25.528)
4. Ruch Chorzów - 8.500 (3 mecze, łącznie 25.500)
5 Arka Gdynia - 7.000 (2 mecze, łącznie 14.000)
6. Śląsk Wrocław - 6.500 (2 mecze, łącznie 13.000)
7. Jagiellonia Białystok - 5.354 (3 mecze, łącznie 16.062)
8. Polonia Bytom - 5.000 (2 mecze, łącznie 10.000)
9. Legia Warszawa - 5.000 (3 mecze, łącznie 15.000)
10. Odra Wodzisław Śląski - 4.800 (2 mecze, łącznie 9.600)
12 września 2009, 13:33 / sobota
E tam trzeba Adamowiczowi prosto powiedziec ze zgoda zerwana i zaspiewac Adamowicz ty zdrajco albo sledziu albo Biało zielona, bialo zielona Letnica A panu Donaldowi podziekowac zza wsparcie
12 września 2009, 13:37 / sobota
Lwy powinny zatrudnic dobrego grafika i samemu przygotowac z trzy prfesjonalne projekty.
Mozliwe ze to nic nie da, ale przynajmiej da sie udowodnic ze jednak mozna zrobic cos fajnego zdobywac punkty w mediach.
W innym wypadku znowu beda powstawac jakies beznadziejne projekty i Adamowicz rozlozy rece aby stwierdzic "No widzicie, nic nie pasuje wiec robimy ciapki zolto czerwone".
12 września 2009, 13:40 / sobota
niestety wszystko zmierza do końcowego efektu pstrokacizny bursztynowej..
heh wydaje mi się że Orange Arena jest brana pod uwagę....
Dlaczego Władze Klubu nie zajmują oficjalnie stanowiska w tej sprawie>??????
Dlaczego nie biorą udziału w konsultacjach??
Koszt utrzymania takiego obiektu to kilkadziesiąt mln rocznie. Większość kosztów ponosić będzie klub piłkarski; pieprzenie bieg2012 o innych żródłach to rzeczywistość wirtualna.. (vide rzecznik "..Lechia to tylko dodatek..")
Jeżeli nie chcą uszanować tradycji klubu Lechia to niech sami utrzymują to estetyczne piękno..
Ogólnie wkurwia mnie ta sytuacja coraz bardziej.. po co nam to euro???
gdyby nie ta impreza to mielibyśmy porządny stadion na T29....
12 września 2009, 13:44 / sobota
A ja myślę, że gdyby cała elewacja stadionu czyli dach i ściany byłyby w kolorze zielonego bursztynu to problem z krzesełkami byłby rozwiązany :))
...potrafiłby ktoś zrobić wizualizacje stadionu z taką opcją ?

Biało-Zieloni, Biało-Zieloni heeejaa hej Zieloni ;)
12 września 2009, 13:50 / sobota
Jordan
post RomeY-a ze 4 strony wątku ; ostatni
to chyba ze spotkania Lwów Północy z bieg-iem
12 września 2009, 13:51 / sobota
Jordan to juz nie przejdzie, koszt zmiany projektu jest zbyt duzy by ktos z miasta/biegu sie na to zgodzil.
12 września 2009, 14:04 / sobota
Od samego początku byłem negatywnie nastawiony do nowego stadionu. No ale jeśli już powstaje to niech chociaż przypomina prawdziwy nasz dom... Poza tym budowanie stadionu o kilkanaście tysięcy więcej miejsc po to tylko aby można było rozegrać jeden meczyk ćwierćfinałowy więcej to bzdura... ten stadion powinien mieć maksymalnie 30 tysięcy miejsc. Po chuj nam on taki ogromny...
12 września 2009, 14:05 / sobota
Nikt nie mowil o tym ze Lechia to bedzie dodatek bo to oczywista nieprawda. Ta cala "reszta" z czego ma sie stadion utrzymac to powierzchnia uzytkowa...Ale Juz to widze jak na stadion w szczerym polu (bo nie oszukujmy sie, ze w poblizu nic nie powstanie) nagle bedzie sie zjezdzac tysiace biznesmenow aby wynajmowac biura, ludzie zamiast do swojego lidl szli do 'supermarketu' na stadionie...Mi tam jest dobrze na T29 i jezeli oni chca miec tysiace ludzi tym stadionie, i miony zyskow to tak czy siak beda musieli sie w mniejszym lub wiekszym stopniu dostosowac do woli kibicow. Pytalem tego koleszke z biegu o to jakie imprezy planuja na codzien na samym stadionie (bo np jeden z nowo budowanych stadionow nie w Polsce, gdzie budowa dopiero sie zaczela ma juz podpisane umowy na caly rok 2011 na 17 imprez masowych czyli koncerty itp) a tutaj ani widu ani slychu, jedyne co uslyszalem na ten temat to "prowadzimy wiele rozmow na ten temat"........A w 2011/12 bedzie juz z 10 nowych duzych stadionow, troche nowych hal i nie bedzie tak jak teraz ze nie ma wyboru...I o kazda impreze bedzie walka...
12 września 2009, 14:11 / sobota
a niech sobie montuja zolto-czerwona kupe, pol roku bojkotu(o ile Lwy sie na niego zdecyduja) i wszystkich decydentów czeka prokurator
odnośnik

czyzby klub zacząl sie budzic ?
12 września 2009, 14:13 / sobota
Jesli już robicie wizualizacje to zróbcie cos na kształt tego
odnośnik
bo z tych mało co widać...
odnośnik

wariat
12 września 2009, 13:08 / sobota
I co z tego? Nazwa tego stadionu nie jest więcej warta niż 1-2mln rocznie. Lechia na utrzymanie tego pomarańczowego syfu może wygenerować o wieeeele większy zysk.

No i Lechia będzie generować pomarańczowe gówno + kasa sponsora tytularnego.

By żyło się lepiej.
12 września 2009, 14:38 / sobota
zrobiłem na podstawie oficjalnej wersji, rozkładu pomarańczy

niestety ale nie mam możliwości BIEGu :)
12 września 2009, 14:56 / sobota
A tak:

odnośnik
12 września 2009, 14:59 / sobota
12 września 2009, 15:01 / sobota
kurwa, poprawka
odnośnik
stąd
odnośnik
lepsze niż te wszystkie ciapki plamki ale jeszcze nie to,
12 września 2009, 15:03 / sobota
Cos Wam napiszę.

Jeśli przepieprzymy kolor krzesełek na naszym stadionie, będzie to wyłączcie nasza wina.

Patrzę na zdjęcia z konsultacji i nie widzę siły jaką prezentują kibice. Ręce mi opadają jak widzę kolesia w koszulce Wisły. Łegowo nawet na marynarkę nie stać? To nie był do k. nędzy mecz, ale powazne spotkanie, na którym należało się poważnie zaprezentować.

Trzeba było mieć pendrive z profesjonalnie zrobionymi wizualizacjami, które by byly argumentem w dyskusji. A tymczasem poszło paru 'fanw' i gówno załatwiło.

Nie zyskaliście panowie ani szacunku swoją obecnością i prezencją, ani argumentami, bo nie mieliście takowych namacalnych. To co teraz robi Gedania to - z szacunkiem - ale to nie jest do pokazania nikomu powaznemu.

Jeszcze raz powtórzę - na własne życzenie stracimy krzesełka, bo ta prezentacja była naszą porażką.

Pozdro.
12 września 2009, 15:09 / sobota
Tak,to jest argument za tym,zeby stali przy swoim(pomaranczowe gowno)tylko dlatego,ze Ziut nie mial marynarki !
12 września 2009, 15:10 / sobota
I żeby to nie było puste tylko pieprzenie:

CHCECIE RATOWAC KRZESEŁKA?

1. Zdobądźcie pliki do wykonania profesjonalnej prezentacji od BIEGu,

2. Załatwcie fachowca by wykonał Wam 5-7 profesjonalnych projektów łączących nasze interesy bieli i zieleni z interesami BIEGu - bursztynem stadionu.

3. Wtedy przeprowadźcie rozsądną medialną ofensywę.

Inaczej, to dalej możecie zakładać sobie koszulki Wisły i zapierdalać do Urzędu. Ale wzbudzicie wyłącznie politowanie w oczach miasta.
12 września 2009, 15:22 / sobota
Moim osobistym zdaniem, to trochę my kibice zawiniliśmy, ponieważ na tym właśnie spotkaniu z BIEGiem należało zaprezentowac NASZ-kibiców wspólny projekt z krzesełkami, gdzie są one takie jakie byc powinny z odpowiednio dobranymi kolorami. Z tego co wiem, to nie było takiej prezentacji, jedynie prośba o biało-zielone krzesełka, no to teraz BIEG to wykorzystuje i stworzył własny "obrzydliwy" projekt, który widoczny jest na ankiecie (www.gdansk.pl). Gdybyśmy jako kibice mieli pomiędzy sobą dogadany wygląd projektu z krzesełkami biało zielonymi, które nie gryzą się kolorystycznie z kopułą stadionu tylko są do niej dopasowane, i przedstawili go jako nasze - za pośrednictwem LP - oficjalne stanowisko, to myśle nie byłoby tej farsy związanej z ankietą.
12 września 2009, 15:23 / sobota
pique - zamiast gadać i pouczać innych zrób coś sam.
12 września 2009, 15:25 / sobota
Simek - widzisz wyżej mój pomysł na bardzo szybko.

Chcesz więcej i lepiej - niech Lwy załatwią pliki źródłowe jakimi dysponuje BIEG i pracujący dla nich projektanci.
12 września 2009, 15:38 / sobota
@Czarny68 - chłopie, to dyskusja w sprawie ważnej dla na sprawy, kluczowej wręcz dla naszej satysfakcji z nowego obiektu, a moze dla działalności naszego klubu, jeśli dojdzie do bojkotu spotkań na Baltic Arena.

Zamilcz więc, lub zmień sposób wyrażania się, bo przez właśnie przez takich niekumających powagi sprawy sytuacja jest dramatyczna.

Ja nie będę chciał chodzić na mecze na których będę miał pod tyłkiem gówniane żólte krzesełko, Ty też nie, więc zróbmy wszystko by jeszcze to odwrócić. By nie musieć walczyć o powrót Lechii na Traugutta.
12 września 2009, 15:39 / sobota
co tu wymyslać?!wersja verde ta z prawej strony jest dobra wkomponować tylko napis LECHIA i gotowe, o co więcej chodzi?...
12 września 2009, 15:43 / sobota
spreparowane sądarze, przekłamanie rzeczywistości- dziennik bandycki.

KURWA, ZARZĄD MUSI PODJAĆ KONKRETNE KROKI

zarządzie, zawsze stałem za Wami. Zawsze byłem z Was dumny ale za przeproszeniem, kurwa, zachowujecie się jak pizdeczki!!! Tak, pizdeczki!!!!
prosze o

KONKRETNĄ ODEZWĘ, KONKRETNE STANOWISKO ŻE NA BURSZTYNKU LECHIA GRAĆ NIE BEDZIE

osobiscie moja noga tam nie powstanie, przerzucam się na młodą extraklasę.
12 września 2009, 15:48 / sobota
@Kosiarz - chodzi o to, że ta wersja z pionowymi pasami nijak ma się do stadionu, rozumiesz? Nijak pionowe bialo-zielone pasy nie grają z zółtym dachem.

Masz kumpla grafika, projektanta, architekta? Niech Ci wyjaśni.

Nie ma szans by krzesełka były tylko pod nas. Muszą i nam pasować, i BIEGowi. Inaczej zapomnij by BIEG na cokolwiek się zgodził.
12 września 2009, 15:57 / sobota
jeszcze się łudzicie?? komus zależy na tym by były takie jakie zaplanowano i tak bedzie. Dupki z biegu maja w to wyrąbane czy stadion bedzie finansową klapą czy nie, miasto jak widac też. Dlatego osoby ktore za tym stoją MUSZĄ być pociągniete do odpowiedzialnosci karnej za przepierdolenie społecznych pieniedzy, bo tak bedzie jesli Lechia tam nie zagra. Zyjąc w tym kraju wiele lat i widzac co się wokól dzieje ciezko to sobie wyobrazic, nie jestem prawnikiem. Wydaje mi się jednak, że nie bez znaczenia byłoby stanowcze stanowisko klubu że Lechia NIE ZAGRA na bursztynku.
12 września 2009, 16:02 / sobota
Trzeba walczyć! Nikt za darmo nie da nam biało-zielonych krzesełek. Jak my nie zrobimy wszystkiego co w naszej mocy, będzie dupa.

Jeśli jest możliwość aby Lwy się dogadały z kimś kto mógłby zrobić dobry biało-zielony projekt, byłoby super.

Ale nie można zaniedbywać też innych obszarów - nie wiem czy nie za późno, ale może by przeprowadzić małe referendum na jutrzejszym meczu? W końcu będą tam sami zainteresowani!

Kolejna rzecz, to petycja. Na zasadzie zbierania fizycznych podpisów pod konkretnym tekstem w którym domagamy się biało-zielonych krzesełek.
Jakby tak każdy pochodził po sąsiadach, zebrał nr dowodu, pesel i podpis, to wg mnie 100.000 (albo więcej) takich głosów miałoby swoją wagę.

To co konieczne, to zademonstrowanie jutro na meczu naszej woli. Myślę że wielki transparent na długość całej prostej z tekstem w stylu "NIE DLA ŻÓŁTO-CZERWONYCH KRZESEŁEK!!!" to konieczność.

Ale suka z Adamowicza się okazała, obojętnie dla finału sprawy za tak ordynarną manipulację z sondażem powinien zakończyć swoją [fatalną w wielu dla nas skutkach] polityczną karierę.

Co to ma niby znaczyć że będziemy mniejszością? A niby ci co mają dopełniać BA będą woleli pstrokatą wersję?! Jeśli biało-zielone krzesełka psują koncepcję, to niech projektant zmieni ogólną elewację na zielony bursztyn, jak to miał w swojej wizualizacji RomeY odnośnik

Walczmy, w końcu to stadion dla nas!
12 września 2009, 16:02 / sobota
pique,widac chlopie,ze to wlasnie Ty nic nie kumasz.
Personalnie przypierdalasz sie do ludzi na ogolnym forum.
Malo tego.
Kazesz mi zamilknac,lub zmienic styl wypowiadania sie.
A kim Ty kurwa jestes leszczu,ze mi kazesz cokolwiek ?!
Od trzydziestu dwoch lat nosze w sercu Lechie,a Ty mi cos nakazujesz ?!
Ja i moi znajomi,mamy wbite w ta BANDIT ARENE,bo zapewne i tak bedziemy mieli zakazy.Zreszta naszym domem i tak jest T29.
Przez 6 stron tego watku milczalem,ale jak ktos posadza o przyczyne porazki z tymi fajansiarzami personalnie po kibicach,to milczec nie bede.
Specjalnie nie usuwalem Twego wpisu,bo chcialem na niego odpowiedziec.

Albo jestes nie kumaty w te klocki,albo......podszywasz sie pod innym nickiem,ktorego znam,tym bardziej brawo.
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 13
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022