Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 7/13

12 września 2009, 16:04 / sobota
Pique jak to sie mowi? "skoncz pieprzyc" !! BIEG nie ma prawa udostepnic nam materialów z projektu bo jest to chronione prawem autorskim(a z tego co wiem architekci tak chetnie nie zbywaja praw autorskich) to raz, za projekt placi inwestor i nie jest w naszej gestii robienie darmowych poprawek do tego projektu. Trzy zas BIEG moze sobie ustepowac albo i nie, co nakaze inwestor(glownie miasto) to BIEG jako wykonawca ma obowiązek sie dostosowac.

ps. nie wiem czy wiesz jeden z ministrow na początku lat 90 wystepowal w jeans-ach i polo i jakos jemu to nie uwlaczalo
12 września 2009, 16:12 / sobota
To jest strona kontaktowa niemieckiego (a jakże, w końcu rządzi Adamowicz) biura robiącego projekt BA odnośnik Jak widać kontaktów jest sporo, ale może komuś z Was obiło się w mediach o uszy nazwisko głównego projektanta? Byle frajer od podnoszenia u nich telefonów pewnie gówno wie. Ale jakby ktoś z nas szprechający przedzwonił i trafił do kogoś decyzyjnego, to udałoby się uzyskać informacje na ile zmiany są możliwe.

ps. nie wrzucajmy sobie na forum, bo to będzie jeszcze jeden argument przeciwko, że kibice sami ze sobą nie potrafią się dogadać i wypracować wspólnych pomysłów.
12 września 2009, 16:24 / sobota
chyba żartujesz, że osoba z zewnątrz otrzyma jakiekoliwek informacje na temat projektu. Stroną dla RKW jest inwestor czyli miasto Gdańsk oraz spółka bieg 2012; bo z nimi mają podpisaną umowę. Biuro architektoniczne to nie infolinia.
RKW ma biuro w Gdańsku na ul. Piwnej 28/31 oraz zatrudnia też polskich architektów. Szefem zespołu jest Wojciech Grabianowski (info z artkułu w wyborczej).
Pozostaje poczekać na kompromisowe propozycje architektów zgodnie z wypowiedziami z wyborczej:

- Jest możliwa zmiana kolorów tak, żeby różnobarwne kolory krzesełek były bardziej zbliżone do zielonego. W końcu istnieje także zielony bursztyn - mówił Trykosko.
- Również zdajemy sobie sprawę, że jest wiele odcieni zielonego, kompromis jest możliwy - dodawał Jadwiszczok. - Uzgodnienia po spotkaniu są takie, że projektanci przygotują nowe wersję projektu krzesełek, która ma wychodzić naprzeciw naszym oczekiwaniom. To krok w dobrą stronę, choć za wcześnie, by mówić, że sprawa jest bliska rozwiązania.
- Cieszymy się ze spotkania z kibicami. Przedstawione przez nich koncepcje przekażemy projektantom z firmy RKW, aby mogli poszukać kolorystycznego kompromisu, jaki - mam nadzieję wspólnie z kibicami - przedstawimy prezydentowi Gdańska - podsumował Michał Kruszyński, rzecznik BIEG 2012.

A to że ferajna Admowicza zamieszcza psedosondaż już teraz nie czekając ne w/w wersje to skandal i tyle; i to najbardziej wkurwia mnie od wczoraj
12 września 2009, 16:31 / sobota
pique: "moja" :) wizualizacja odnośnik jest prostym naniesieniem kolorów na szablon zamieszczony zresztą na tym forum. W taki sam sposób BIEG ujawnił kolory zółto - pomarańczowe. Nie oceniam tego, a i sam uważam że powinno się przygotować profesjonalną wizualizację, ale widziałem gorsze :)) Bo zresztą strach pokazać ze względu na kolory czy układ?

Zresztą napisałem już o tym 5 września "uważam że powinniśmy dopilnować aby wizualizacje w biało - zielonych kolorach były wykonane profesjonalnie ".

Co do ubioru naszych reprezentantów to faktycznie pierwsze spojrzenie na zdjęcie i ZONK. Niejaki Czyżniewski swego czasu uznał Lechistów za profesjonalistów a swoich śledzi zjebał za stroje. Jeśli mają być barwy biało - zielone reprezentanci też MUSZĄ je reprezentować. Ma zdanie bliskie pewności że wszyscy mają coś zielonego :))

Tak więc, albo jest prawdą że BIEG tworzy wizualizacje w kolorach biało - zielonych albo trzeba zrobić to profesjonalnie. Warto wykorzystać głos pbks zlecić wykonanie lub zrobić konkurs na kolorystykę biało zieloną tak aby mieć super wizualizacje i układ krzesełek.

Inna sprawa to media. Teraz w mediach (na przykładzie trojmiasto.pl) będzie siedziała wizualizacja ta z sondy. Trzeba zrobić wizualizację i umieścić w wybiórczej. Wykorzystać ją póki nie jedzie na nas :) Nie możemy dopuścić aby zwykły Gdańszczanin uznał że "nie pasują kolory biało zielone" bo widział spreparowaną wizualizację.
12 września 2009, 16:44 / sobota
@Czarny - pod nikogo sie nie podszywam. To po pierwsze. Nick wziął się z maskotki mundialu w Meksyku, z których metalowy kalendarz Z HERBEM LECHII stoi na moim stole.

Po drugie - nie obraziłem Cie ani jednym słowem. Niekumającym nazwałem Cie wyłacznie w tej jednej sytuacji, kiedy to nie ma sensu bluzgac i jebac wokół, a robić sensowne poważne rzeczy.

Po trzecie - leszczem to juz chyba nie jestem, na koncie prawie 50 wyjazdów na Lechię, tylko na pierwszą i drugą ligę.

Po czwarte - graba, przyjacielu, bo przecież z kolegą po szalu obydwaj nie zamierzamy się obrażać?

Do rzeczy - na szybko znowu, najprostsza opcja godząca w moim wyobrażeniu nasze interesy i BIEGu:

I. zieleń murawy przedłużona na krzesełka przechodzi w biel

odnośnik

II. zieleń murawy przedłużona na krzesełka przechodzi w biel, z góry zółć bursztynu przechodzi w biel

odnośnik

III. zieleń murawy przedłużona na krzesełka przechodzi w biel, z góry zółć bursztynu przechodzi w biel, napis LECHIA na krzesełkach

odnośnik

Więcej i inaczej wieczorem, jest co ogladac w tv.
12 września 2009, 16:48 / sobota
Ten trzeci obrazek tu w wersji prawidłowej, realnie widzianej, przy nierozjaśnionych krzesełkach:

odnośnik
12 września 2009, 16:53 / sobota
a tutaj kolejny sondaż Dziennik Bałtycki

odnośnik
12 września 2009, 16:54 / sobota
Jak to jest,że projekty stadionu z krzesełkami, które są tu wrzucane przez kibiców są nieporównywalnie lepsze od tego syfu na stronie miasta gdzie jest ankieta. Chyba,że "wariat", "zegar" i inni są jakimiś wybitnymi grafikami, których w UM czy u tych ciuli od stadionu brakuje.
Nieźle wyglądają te projekty, które wrzucił kolega wyżej. Może poza tym z napisem, bo sam napis jakiś niemrawy.
12 września 2009, 17:16 / sobota
Nie jestem na tyle naiwny żeby myśleć że RKW udostępnia każdemu zainteresowanemu projekt, liczyłem raczej na to że skoro mają na koncie kilka projektów stadionów to może też wypracowali jakąś politykę informacyjną, chociażby dla mediów. Bo jeśli Adamowicz powie, że krzesełka muszą być żółto-czerwone dlatego że projektantowi nie pasują inne, to chciałbym to usłyszeć od projektanta.

Obawiam się sytuacji w której Adamowicz zadecyduje o sraczkowatych krzesełkach i sam umyje ręce zwalając wszystko na projektantów i spójność ich wizji. Poza tym presję w temacie należy wywierać wszędzie, to jest tylko jeden z elementów - o innych pisałem wcześniej (referendum na meczu, petycja, transparent). Może jeszcze w przypadku zbyt podejrzanych wyników sondy telefonicznej zamówionej przez Adamowicza zamówić w innym ośrodku badawczym podobną, za naszą kasę (zrzuta do puchy przed meczem).
12 września 2009, 18:03 / sobota
Oficjalna przemówiła odnośnik
12 września 2009, 18:05 / sobota
odnośnik biało-zielona wojna rozpoczęta, a kto z Lechistami zadziera ten ginie
12 września 2009, 18:28 / sobota
Dobra, ostatnia, poprawiona trzecia wersja trzeciej opcji opisanej wyżej, teraz koszykówka w tv. W siatę w finale już jesteśmy.

odnośnik

Dla tych którym nie pasuje kolor - kolor jest taki a nie inny z jasnych powodów: wychodzi wprost z murawy, jest jej przedłużeniem, wlaśnie po to by tworzyć całość z bursztynem, by móc nie słyszeć od przeciwników 'skąd zielony'...

Po meczu zabawa w inne układy.

Piszcie co myślicie, szczególnie *dlaczego* Wam się NIE podoba.
12 września 2009, 18:31 / sobota
Jeszcze jedno w tej koncepcji - wedug mojego jej widzenia - jest jej dobrą stroną:

spójrzcie - żółć schodząca z góry jakby obniżała stadion optycznie, przez jej połączenie z dachem. Może się więc okazać, że przy meczach gdzie będzie 15-20 tysięcy ludzi (pewnie zwykły mecz ligowy) optycznie zniweluje tą pustą, niewykorzystaną, liczbę krzesełek.
12 września 2009, 19:28 / sobota
wersja z napisem LECHIA jest dobra, ale co do kolorów bursztynu to oczywoste że NIE.. pisałem wcześniej i sami widzieliscie jak wygląda stadion Szachtara Donieck, jakby to Kruszyński powiedział: jak gówno w wannie, ale najważniejsze, że w tym sraczkowatym ceglastym kolorze Szachtarowcy czuja sie jak w domu! Co ma do tego fakt, ze na zewnątrz stadion wyglada jak wanna z wodą??NIC! bo przy definicji stadionu Kruszyńskiego nikt w Doniecku nie zamierzał by przychodzic co tydzień na mecze swojej drużyny i przebywac w "aureoli" blasków i cieni klubu Dymao Kijow(oni sa chyba biało-niebiescy), a takie właśnie barwy fajnie komponowały by się z kopułą stadionowej wanny..Efekt wizualny jest niekiedy duzo mniej ważny niż tradycja i historia, która chce sie nam odebrać, a "fascynatom" z biegu proponuje "szkiełko medrca", gdyż ich oczy sa ślepe..a sponsor nowego stadionu zawsze się znajdzie..
12 września 2009, 20:35 / sobota
pique - dobry jest ten projekt ze złocistym zakończeniem najwyższych rzędów krzesełek (zresztą proponowałem na forum cos takiego tydzień temu).
Ty fajnie to "zwizualizowałeś", mam nadzieje ze ignororanci z Bieg-u czasem czytają to forum i skorzystają z naszych propozycji.

Liczy sie TYLKO LECHIA!
12 września 2009, 22:29 / sobota
Opcja 2. Pionowe pasy.

I. pionowe biało-zielone pasy

odnośnik

II. pionowe biało-zielone pasy, u góry przykryte żółcią bursztynu

odnośnik

II. pionowe biało-zielone pasy, u góry przykryte żółcią bursztynu, napis LECHIA

odnośnik

---

Oraz raz jeszcze zmieniona wersja III opcji 1 - większy napis.

odnośnik
12 września 2009, 22:30 / sobota
to ostatnie jest ok jak dla mnie, zreszta tutaj bylo juz wiele wizek, ktore sa o niebo lepsze od tej przedstawionej przez miasto
12 września 2009, 23:25 / sobota
Opcja 3.

I. Wciąż żółć bursztynu u góry, wciąż zieleń murawy u dołu, na niej litery LG i herb Gdańska. Granica bieli i zieleni wyraźna.

odnośnik

II. Wciąż żółć bursztynu u góry, wciąż zieleń murawy u dołu, na niej litery LG i herb Gdańska. Granica bieli i zieleni rozmyta.

odnośnik

Herb tak dokładnie jak tu nie wyjdzie, ale wystarczy 'rozdzielczości' krzesełek by był przyjemnie czytelny.
12 września 2009, 23:54 / sobota
Opcja 4. 'Dół Lechii, a na górze zdechli' ;)

I. U góry żółć bursztynu, cienowany lub nie, na dole pionowe pasy. Litery LG

odnośnik

II. U góry żółć bursztynu, cienowany lub nie, na dole pionowe pasy. Litery LG i herb Gdańska.

odnośnik
13 września 2009, 00:07 / niedziela
prezydent wchodzi na biało-zielony stadion odnośnik i wychodzi z bursztynka odnośnik
ankieta Zegara: odnośnik
13 września 2009, 00:09 / niedziela
lechia.net
Redakcja Lechia.net zwraca się prośbą o nadysłanie na nasz redakcyjny adres lechia.net@gmail.com. Na pewno są wśród Was graficy, którzy potrafią przygotować bardzo ciekawe propozycje. Nadesłene prace zostaną po konsultacjach ze stowarzyszeniem "Lwy Północy" zaprezentowane podczas kolejnego spotkanaia roboczego z przedstawicielami spółki BIEG2012.

pique
wersja III opcji 1 jest ok; kompromis pomiędzy naszymi barwami a bursztynkiem; może napis z grubszymi literami, można też jeszcze spróbować innych odcieni zieleni.
13 września 2009, 00:23 / niedziela
Hoho, to się porobiło!!!
Co wpis to ciekawsze wizualizacje można znaleźć na naszym forum. I to za free!!! Zawsze twierdziłem, że Lechista potrafi, bo robi to z serca... a nie za kasę.
Ja napisał Tomas wysyłajcie maile do lechia.net ze swoimi propozycjami. Nie zwlekajcie, czas odgrywa ważną rolę w tej "przepychance". Wszystkie trafią do LP. Będzie w czym wybierać!!!
A przy okazji zamknie się mordy "znawcom estetyki".

ps. Może pzpn nie zamknie nam BA, hihi.
13 września 2009, 00:25 / niedziela
@Tomas, mówisz i masz, ale mnie one nie przekonują.

Wydaje mi się, że wprowadzając nowy kolor, który może i jest ładniejszy w miejsce zgniłej zieleni murawy, rezygnujemy z tego argumentu spójności całości.

Ale - oglądajcie.

Opcja 1, wersja III:

mutacja 0: odnośnik
mutacja 1: odnośnik
mutacja 2: odnośnik
mutacja 3: odnośnik
mutacja 4: odnośnik
mutacja 5: odnośnik
mutacja 6: odnośnik
mutacja 7: odnośnik
mutacja 8: odnośnik
13 września 2009, 00:50 / niedziela
pique korzystaj raczej z tej wizki i czcionki oficjalnego logo odnośnik
13 września 2009, 01:30 / niedziela
pique - prośba o kontakt mailowy [dario.gdansk@gmail.com]
13 września 2009, 03:58 / niedziela
Uzupełnienia wcześniejszych propozycji o inne ujęcie. Widok na bramki, więc napisów raczej nie widać.

Zieleń murawy już inna, więc konsekwentnie zmienia się także kolor krzesełek.

Opcja 1, wersja III, z dwoma wariantami ilości żółtego u góry:
tu mniej odnośnik , a tu więcej odnośnik

Opcja 4, wersja I i II:
odnośnik
13 września 2009, 04:00 / niedziela
@zegar - nie ma sensu używanie żadnej specjalnej czcionki, bo 'rozdzielczość' krzesełek raczej nie pozwolą na oddanie niuansów danego fontu.
13 września 2009, 07:59 / niedziela
pique, co Ci szkodzi spróbowac:
1. Wywal bursztynek (kolor)
2. Podwyższ zielen co najmniej do połowy, jeśli nie do 2/3 wysokości trybuny
3. Skorzystaj z odcienia zieleni z oficjalnego logo, koniecznie!
4. Z czcionki też!
5. Wstaw na przeciwległych trybunach za bramkami (musimy je jakoś nazwac, bo to ani łuk ani zegar :) ) herby Lechii i Gdańska, ten z lwami.

Mysle, że to może fajnie wyjsc.
13 września 2009, 11:05 / niedziela
@rumia - kolego, chętnie mogę Wasze pomysły realizować, ale jednak nie wbrew własnemu zdaniu. Zobacz:

1. Wywal bursztynek (kolor)

Nie chcę go wywalać. Chcę rysować obrazki które będą posiadały elementy istotne dla obu stron. Bo my już nie idziemy do BIEGu i bierzemy co chcemy. My dostaniemy to, na co łaskawie się zgodzą, więc muszą również oni mieć w tych projektach swoje elementy - ten właśnie bursztyn.

3. Skorzystaj z odcienia zieleni z oficjalnego logo, koniecznie!

Mieszając różne zielenie zrobimy z projektów papugę. To nie o to chodzi. Projekt pokazany BIEGowi ma być spójny estetycznie - ma korespondować z ich wyczuciem smaku i estetyki. Ograniczając liczbę kolorów wierzę że idę im na rękę, robię coś co będzie miało mało kontrargumentów...

4. Z czcionki też!
5. Wstaw na przeciwległych trybunach za bramkami (musimy je jakoś nazwac, bo to ani łuk ani zegar :) ) herby Lechii i Gdańska, ten z lwami.

Pisałem o tym zegarowi. To nie ma sensu. Przyjrzyj się tym elementom o których piszesz i weź do ręki szalik. To ten sam mechanizm: ilość krzesełek jest nie wystarczająca by oddać tak skomplikowany wzór.

Albo inaczej: pokaż mi zdjęcia innych stadionów gdzie ułożono z krzesełek skomplikowane wzory. Przekonaj mnie że ta praca ma sens.

Poza tym nie można walnąć na wszystkich trybunach wzorów i napisów bo stadion rzeczywiście zamieni się w choinkę. Myślmy o rozsądnych zagospodarowaniu prostych - to naprawdę nam wystarczy.
13 września 2009, 11:41 / niedziela
akurat Lgrumiafc1 ma rację nie ma sensu robić stadionu zielono - żółtego

a poza tym warto byłoby zwrócić uwagę na oficjalną wersję i argumenty BIEGu
13 września 2009, 11:48 / niedziela
@gedania - staram się połączyć biel i zieleń z bursztynem. W przyrodzie takich połączeń wiele odnośnik , w modzie również, więc nie musi to być niczym zdrożnym.

To oficjalne stanowisko - wskaż proszę co dokładnie masz na myśli? Link?
13 września 2009, 12:01 / niedziela
Oficjalna wersja odnośnik ma ciemniejsze krzesełka przy górze czyli dachu/ścianie bursztynka więc nawet BIEG na siłę nie wprowadził przejścia żółty - żółty ciemniejsze - jaśniejsze udają że ktoś na krzesełkach siedzi

jednym z argumentów jest efekt wypełnienia

odnośnik

oczywiście nie jestem zwolennikiem takiego układu ale efekt wypełnienia działa
13 września 2009, 12:07 / niedziela
odnośnik

na stronie Dziennika Bałtyckiego mamy aktualnie 75% jak ktoś nie głosował zapraszam

i dla rozweselenia wizualizacja przeciwnika naturalnych kolorów :)

odnośnik
13 września 2009, 12:16 / niedziela
odnośnik sławny sądaż prezydentusia
13 września 2009, 13:45 / niedziela
Co do sondażu - daję link gdzie na trzydziestu podstronach są tysiące adresów bramek proxy odnośnik Wystarczy wejść na jakąkolwiek bramkę, wkleić adres sondażu i kliknąć projekt nr 3. Jak widzę część bramek już jest wykorzystana bo pojawia się komunikat że głos został oddany (na projekt 3:D) ale wszedłem losowo na 10 stronę i tam żadna bramka nie była przez Lechistów używana. Część bramek nie działa, ale większość jest ok.

Pique - świetne projekty, jak dla mnie też wystarczający jest sam napis LECHIA, będzie to bardziej estetycznie i przede wszystkim konkretnie wyglądało. Mam też takie wrażenie (które nijak nie może zostać zweryfikowane), że światło które przejdzie przez żółte panele i będzie padać na białe krzesełka nie będzie aż tak bardzo rzutowało na zmianę ich koloru na żółty. Poza tym pamiętajmy, że zapewne większość meczów będziemy rozgrywać przy sztucznym oświetleniu (o zachmurzeniu nie wspominając) a wtedy jak rozumiem będzie tylko oświetlenie z wewnątrz, czyli nie będzie żadnego żółtego światła.
13 września 2009, 14:46 / niedziela
pique Twoja pierwsza wizka jest najlepsza odnośnik
Można ją uzupełnić jedynie o napisy. Zgadzam się z Tobą że żadne herby nie wyjdą bo "rozdzielczość" krzesełek na to po prostu nie pozwala.
Odpuść sobie tą żółć na górze bo jest po prostu brzydka, najlepiej jak neutralny biały styka się z bursztynową elewacją.
13 września 2009, 14:56 / niedziela
Opcja '12 zawodnik' :)))

Idea: a miejcie ten swój bursztyn, jaki tylko chcecie, jak chcecie, w ciapki, cipki... Ale nasza jest jedna trybuna i to nasze miejsce w naszym nowym domu...

widok I: odnośnik
widok II: odnośnik

Zalet mnóstwo. Od tego, że pojawia się naturalne miejsce dla fanatycznej części kibiców, po genialne oprawy, nawet te z mniejszą ilością kibiców i napisem 'LECHIA' nad głowami... Po nawet fakt, że podczas na przykład koncertu, tą jedną jedyną trybunę zasłoni... scena.

Hm?
13 września 2009, 15:06 / niedziela
Dokładnie, ze wszystkich tych opcji, tylko ta pierwsza jest sensowna. Zieleń trawy przechodzi w neutralną biel, która się nie gryzie z dachem. I wygląda to bardzo OK.
13 września 2009, 15:10 / niedziela
Cała reszta to kaszana. Ta pierwsza wizka mogłaby być oficjalną wersją kibiców.
13 września 2009, 15:31 / niedziela
dałem link do ankiety adamowicza ze wskazaniem na trzeci wariant na n-k, śledzik.
głupi pomysł n-k ale może się raz przyda.
13 września 2009, 19:40 / niedziela
na meczu był dziś Donek, ale bursztynowy Pawełek nie zaszczycił nas swoją obecnością :(
13 września 2009, 20:46 / niedziela
@ pique

Zobacz co mozna zrobic na trybunie, przy odrobinie checi.

odnośnik
13 września 2009, 21:09 / niedziela
Dla mnie sytuacja, w której premier angażuje sie w debatę nt. koloru krzeselek świadczy o tym w jak chorym kraju żyjemy i jak niewielką mądrością jest Polska rządzona. ZUS ledwo zipie, zaraz stracimy niepodległość (Lizbona) ze stoczniami nas wyruchali, deficyt zajebisty nie mówiąc o długu publicznym a ten się tu krzesełkami zajmuje...
13 września 2009, 21:16 / niedziela
Premier nie może być kibicem? I wypowiadać się jako kibic a nie premier kraju?
13 września 2009, 21:16 / niedziela
whiteman, no włąsnie ludzie głodują, powodzie trzęsienia ziemi a ty chodzisz na jakieś mecze piłki kopanej....

Chłopie! Jedno nie ma nic wspólnego z drugim, jesli nie lubisz Tuska to twoje zdanie ale w sprawie LECHII powinniśmy byc jednością.

BIAŁO-ZIELONA LECHIA!!!
13 września 2009, 21:24 / niedziela
Whiteman
zapomniałeś jeszcze o AH1N1 ;-)
14 września 2009, 09:43 / poniedziałek
na stronie gdansk.pl w "sławnym" sondażu pojawiły się aktualne wyniki
odnośnik

aktualnie:
opcja 1. 389
opcja 2. 1513
opcja 3. 1897
14 września 2009, 10:46 / poniedziałek
Ankieta na stronie Gdańska i Dziennika jest do d.... Opcja biało zielona wygląda mówiąc delikatnie kiepsko. Nic dziwnego że tyle osób zagłosowało na bursztynek sam bym to zrobił.
@pique - dobra robota.
Szczególnie podobają mi się mutacja 0 1 i 7. Im bardziej kolor zielonych krzesełek robi się "oczojebny" tym gorzej.
Nie sądzę by przeszedł napis LECHIA. Niestety nazwa składa się z 6 liter a ładnie da się wkomponować 5. np. Legia;-)
Uważam że trochę spóźniliśmy się żeby robić jakieś wariacje w stylu napisów nie mówiąc już o herbach. Trzeba było zgłaszać pomysły na etapie projektu stadionu.
A z kolorkiem chyba da się coś zrobić.
14 września 2009, 10:59 / poniedziałek
1546
1950

nie spodziewalem sie takiej przewagi, biorąc pod uwage jaką wizke uje z UM wkleili do ankiety
14 września 2009, 11:05 / poniedziałek
Od pokazania 'światu' tej koszmarnej biało-zielonej opcji w ankiecie Urzedu Miasta minelo kilka dni.

Czy gdzies sie pokazalo stanowisko Stowarzyszenia, ze to nie jest nasza koncepcja? Podobno gdzieś coś było?

Może warto po prostu poprosić o podmianę na inny, nasz projekt? Były takie prośby?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.344