Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:


Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 8/13

14 września 2009, 11:17 / poniedziałek
Kolego pique, podziwiam Twoją włożoną pracę i na pewno będziemy chcieli to wykorzystać. Prosze Cię o kontakt na adres: info@lwypolnocy.pl.

Co do ankiety to mineło od jej ogłoszenia w piątkowe popołudnie zaledwie 2 dni i to weekendowe z gościną Wisły. Sam chyba rozumiesz, że na działania czasu nie było, nawet jeszcze nie opublikowaliśmy relacji po spotkaniu z BIEG. Nasze stanowisko wobec ankiety jest zawarte w artykule z sobotniego wydania gazety wyborczej.

Co do marynarki lub jej braku to nie ma co wierzyć, że strój lub argumenty, które wszyscy znają od dawna mogły kogoś do czegoś przekonać. Zresztą to, że kibic wystepuje w stroju kibica nie jest czymś niezwykłym. Lwy to nie są politycy, lecz po prostu kibice.
14 września 2009, 11:20 / poniedziałek
Wypowiedź Adamowicza o tym, że zapełni stadion kibicami z Olsztyna a kibice Lechii będa mniejszością to jawny skandal!!! ten człowiek podawał się za kibica, ale wynika z tego że nie ma o tym pojęcia!!!

Paweł Adamowicz - Lechia JUŻ tobie dziękuje pseudokibicu!
14 września 2009, 11:44 / poniedziałek
ze zmian wyników widac ze w głosowanie zangażowany jest chyba cały UM (oczywiscie na wariant nr 2), bo wariant nr 1 jest zastanawiający...sorry IDIOTYCZNY, a jak bedzie wyglądał stadion z biało-zielonymi krzesełkami podczas meczu Lechii ? Inaczej?

Głosujmy pomimo chamskich zagrywek ze strony adamowicza, nie dajmy mu argumenty do przeforsowania jego g.... koncepcji!

TYLKO LECHIA!
14 września 2009, 12:20 / poniedziałek
Panowie.

Jeszcze jedna sprawa.

Gdzie na BA będą wisiały flagi?

odnośnik

Z tego obrazka wynika, że właściwie żadnej z obecnych flag nie będzie dało się powiesić, tak? Bo te płotki przed dolnym sektorem to metr, może półtora wysokości. A u góry na bank będą wisieli sponsorzy i będzie wojna z ochroną?

Była o tym mowa?
14 września 2009, 12:29 / poniedziałek
pique,skontaktowales sie z Lwami Polnocy ?
Dowiesz sie wszystkiego,co Ciebie interesuje,tym bardziej,ze jeszcze caly czas trwaja negocjacje.
14 września 2009, 12:40 / poniedziałek
Tak, poszedł mail.

Co jeszcze można by było w te trybuny wrzucić? Jakieś inne pomysły układów krzesełek?
14 września 2009, 12:51 / poniedziałek
pique - z obrazku wynika że dużo miejsca na flagi jest na konstrukcji dachu :)
a swoją drogą wierzysz w to że przynajmniej przez najbliższe 10 lat nie będzie żadnych konstrukcji oddzielających kibiców od murawy ? Ja w to nie wierze.
14 września 2009, 12:55 / poniedziałek
Ale zamiast płotu może będzie jakaś fosa, z lwami? ;)

Dobra, dobra, wolę zapytać niż potem rzucać mięsem że coś przepadło.
14 września 2009, 14:19 / poniedziałek
PODSUMOWANIE SPOTKANIA LWÓW PÓŁNOCY Z BIEG 2012

W dniu 10 września br. przedstawiciele Lwów Północy, reprezentujący kibiców Lechii, spotkali się z przedstawicielami spółki BIEG 2012, która odpowiedzialna jest za budowę stadionu piłkarskiego na gdańskiej Letnicy.
Tematem przewodnim była kolorystyka krzesełek na nowo powstającym obiekcie.

Na początku prezes spółki pan Ryszard Trykosko przedstawił dość obszerną prezentację całego obiektu. Pojawiła się w niej także wizualizacja krzesełek w kolorach bursztynowych. Pracownicy BIEG-u argumentowali taką kolorystykę spójnością architektoniczną stadionu i estetyką którą ma wyrażać połączenie barw krzesełek i płyt poliwęglanowych pokrywających stadion od zewnątrz. Zabieg ten ma być pomocny w promocji funkcji komercyjnej stadionu, między innymi ma zapewniać cieszące oko widoki z lóż VIP. Podkreślano, że stadion będzie się utrzymywał głównie dzięki powierzchniom komercyjnym, gdyż w dniu meczu większość zysków generowanych na obiekcie ma trafiać do kieszeni Lechii. Padły także argumenty na temat wymogów telewizji, która chciałaby, żeby stadion wyglądał zawsze jak pełen, co zagwarantować ma właśnie niejednolita kolorystyka. Jednak, ani członków stowarzyszenia, ani zapewne kibiców Lechii, taka argumentacja nie przekonała.

Z naszej strony padały argumenty o przywiązaniu do barw klubowych, które są czymś więcej niż tylko kolorami i przedkładamy je nad subiektywnie estetyczny wygląd. Argument "telewizyjny" też szybko udało się zbić, gdyż nawet pracownicy BIEG-u zdają sobie sprawę, że na wszystkich meczach EURO będzie komplet publiczności, a poza tym użytkownikiem piłkarskim stadionu będzie praktycznie tylko Lechia. W takim kontekście to biało-zielone, a nie bursztynowe trybuny w przypadku nie zapewnienia kompletu publiczności będą powodowały wizualny efekt pełnego stadionu, gdyż jak wiadomo kibice będą ubrani w biało-zielone barwy. Podkreślaliśmy także z całą mocą, że mimo wszechstronnego użytkowania obiektu, to kibice będą największą grupą odwiedzającą stadion nie tylko w trakcie meczów. Szczerze także wątpimy, że loże VIP będą pękały w szwach 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Pracownicy BIEG-u także przyznali, że duże koncerty lub inne wydarzenia będą odbywały się dwa razy do roku, gdy murawa będzie wymieniana. Staraliśmy się zaprezentować również inne argumenty, które pracownicy spółki próbowali kontrować. Dyskusja przybierała formę coraz bardziej burzliwej i mało konstruktywnej, dlatego obie strony postanowiły wyznaczyć datę kolejnego spotkania.

Najważniejszym ustaleniem spotkania jest jednak deklaracja Prezesa Trykosko o przesłaniu naszych postulatów firmie architektonicznej odpowiedzialnej za projekt, aby ta przygotowała projekt kompromisowy z uwzględnieniem bieli i zieleni na trybunach. Taką wizualizację mamy otrzymać do dnia 21 września, aby następnie zapoznać się z nią i skonsultować wśród kibiców.

Na 30 września wyznaczono kolejne spotkanie w sprawie kolorystyki krzesełek, jeżeli uda się wypracować kompromis, wspólny projekt powędruje na stół prezydenta Pawła Adamowicza.

źródło : www.lwypolnocy.pl
15 września 2009, 01:32 / wtorek
PANOWIE GŁOSOWAĆ!!
odnośnik

CO PRAWDA TROCHĘ MANIPULACJI NA MOJE W TYM JEST, ALE ZAGŁOSOWAĆ WARTO!!
15 września 2009, 10:44 / wtorek
15 września 2009, 12:37 / wtorek
trojmiasto.pl
odnośnik
hm..propozycje jakby znajome ;)
pique, przesyłałeś swoje wizki do redakcji trojmiasto.pl?

adamowicz swoim sonadażem skompromitował się ostatecznie
15 września 2009, 13:10 / wtorek
A ja zapytam - dlaczego nie została przesłana PIERWSZA wizka, którą zrobił pique i które kilka osób na forum oceniło jak tą najładniejszą? Po co na siłę walić ten złoty kolor na krzesełkach, skoro złoty jest dach. Moim subiektywnym zdaniem, najlepiej to wyglądało, kiedy zieleń murawy na krzesełkach przechodziła w kolor biały na górze, który jest kolorem neutralnym i który ANI TROCHĘ nie gryzł się z żółtym dachem? Ta opcja z górnymi, złotymi trybunami nie podoba mi się wcale i kieruję się tu właśnie tylko wzgledami estetycznymi. Wszystko robimy jakoś chaotycznie. Niby ktoś, coś dyskutuje na forum, ktoś zrobi jakąś wizkę, po czym prześle ją sam na opiniotwórczą stronę bez żadnych konsultacji itp. Odpowiedzmy sobie, czy aby napewno ta opcja zielono-zółta jest dla nas satysfakcjonująca i czy znowu sobie nie strzeliliśmy w stopę?
15 września 2009, 13:14 / wtorek
Czytam to wszystko i zupełnie nie kumam o co chodzi. Koncepcje srepcje i duperele jakieś. Jeśli Lechia ma tam grać, to muszą być nasze barwy i nie ma o czym gadać. Mi tam dobrze jest na T29 i wcale nie muszę się nigdzie przenosić. Nie, to kurwa nie, zostajemy na Traugutta i niech miasto się martwi. Kuchar odejdzie ? Jakoś przez tyle lat radziliśmy sobie bez niego. Nie będzie Kuchara, będzie kto inny.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to może chodzi o kasę ? Może ktoś już trzaska te bursztynowe krzesełka ? I będzie mniej kasy do podziału ?

Przypominam też wszystkim, a szczególnie ratuszowi, że w przyszłym roku będą wybory samorządowe... Będą bursztynowe krzesełka - Będzie 20 tys głosów mniej na Platformę...

I tyle w temacie.
15 września 2009, 13:42 / wtorek
Butthead wszyscy wiedzą o co chodzi, miasto licytuje juz po cichu z Lotosem cene za sponsorig tytularny, a przynajmniej takie sluchy po miescie chodzą
15 września 2009, 13:53 / wtorek
zamiast marudzic głosujcie odnośnik .
Niepotrzebne nam takie amatorskie artykuły (trojmiasto.pl trzyma swój niski poziom od czasu tej fontanny) tylko nakręcają tym "małyszów", śledzi i innych małozainteresowanych , którzy chętnie krzyczą ze chcą gówniane kolory na stadionie (na złość nam tym "wrednym" kibolom-haha Lechii).
Nastepnie nigdy lub jednorazowo pojawią sie na tym stadionie, a my bedziemy musieli sobie radzić z krzesełkami w kolorze uryny.
Tym którzy tak chętnie krzyczą: "zostaniemy na T29" przypominam ze stadionem zarządza MOSIR (Miejski....).
Lepiej sie sprężyć i powalczyć o porządny wygląd stadionu niż obudzić sie potem z ręką w nocniku.

TYLKO LECHIA!
15 września 2009, 14:12 / wtorek
śledzie zamieścili na arkowcy.pl temat z linkiem i namawiają zeby glosowac na złote krzesełka jak zwykle kompleksy :D
15 września 2009, 14:27 / wtorek
To sie nazywa kibicowska solidarność wg śledzi i jak tu ich szanować?
W sumie spodziewałem sie tego po nich.

Swoją drogą to ciekawe ze Ukraina wybudowała Narodowy stadion Rugby w Gdyni (skoro jest"narodowy" to znaczy ze w barwach narodowych).

TYLKO LECHIA!!!!
15 września 2009, 14:36 / wtorek
15 września 2009, 14:59 / wtorek
jesli chodzi o tą ankiete, to moze Lwy poprosiłyby administrację serwisów zaprzyjaznionych klubów(Slask, Wisła, Gryf, Pomka) o zamieszczenie informacji wraz z linkiem do glosu nr na stronie glównej. Wytarczy krotka wiadomosc, a powinna zaprocentowac kilkoma setkami glosów
15 września 2009, 15:13 / wtorek
to jest też okazja to odwiedzenia starych znajomych i dalszej rodziny, ja zaraz jadę do rumi odwiedzić kuzyna. Każdy głos jest ważny!!!
15 września 2009, 15:14 / wtorek
Tak jak mawia popek z firmy-----WALCZYMY O COŚ !!!
15 września 2009, 16:06 / wtorek
Kibice Wisły, Śląska Gryfu i innych zgód na pewno będą czesciej na tym stadionie (przynajmniej 2 razy w roku) niz większosc tych co zagłosowała za złotymi krzesełkami.
15 września 2009, 16:24 / wtorek
@Tomas, @wariat,

Tak, to ja podesłałem info do nich, że nie jest tak, że kibice Lechii nie mają swojego zdania. Poprosiłem by w miarę możliwości publikowali inne koncepcje, by tylko przykryć fatalne wrażenie wersji tej durnej zieleni ze strony Urzędu Miasta.

Ale dlaczego wybrane zostały takie - ręka na biało-zielonym sercu - nie wiem. Nie wiem dlaczego nie ma tej zwykłej białozielonej o której pisze wariat (też ją lubię, wydaje się dość uniwersalna), dlaczego nie ma 'LG', dlaczego nie ma '12 zawodnika' (ta z kolei to mój faworyt)...

Uważam że im więcej naszych propozycji tym lepiej. Im więcej jest biało-zielonych, w kontrze do tych 'biegowych', tym lepiej dla nas.

A która jedna-jedyna-ostateczna zostanie wybrana - zróbmy sondaż, proste. Jeden tu, jeden na Lechia.net, potem oficjalne przyklepanie przez Lwy i Klub i wspólne (!!!) wyjście z tym do BIEGu i Miasta.

Róbmy wokół tego dużo szumu, zarzucajmy swoimi pomysłami media. Im więcej będzie *nas* jako osób uczestniczących w publicznej dyskusji, tym wieksza szansa na sukces.

Ale:

- napisałem o tym do redakcji lechia.gda.pl, by zrobili sondaż - cisza,

- do Lwów mail - cisza.

Co można więcej zrobić? Nawet nie wiem - wymyslac coś więcej?

Świetnie wyglądają głowy na Preston North End. Na siłę mógłbym znane postaci Lechii probowac umieścić w krzesełkach (żadna to filozofia), ale... jak mnie nie napędza nikt kto za to jest odpowiedzialny, to... po kiego grzyba ja to mam robić, co?
15 września 2009, 16:32 / wtorek
Widzę że po zwróceniu uwagi, przybyły jeszcze dwie na stronie Trójmiasta...

Co do serwisu trojmiasto.pl zastrzezen nie mam, więc nie rzucajcie jobów, proszę. Nasze obrazki zostały opublikowane, więc jeśli nie są neutralni, to wydają się delikatnie przychylni.

Publikacja gdziekolwiek jakichkolwiek wizualizacji innych niż BIEGowe, robi dobrze naszej sprawie. Miejcie dla nich szacunek.

Miejsce szacunek jak dla każdego dziennikarza. Oni w całej tej sprawie media są ważnym elementem, co sami zauważyliście czytając listy Tusków.
15 września 2009, 16:50 / wtorek
gratki pique; trzeba wykorzystywać media ; większość z nich w tej sprawie jest nam przychylna- nawet gw ;-)

cytat z artykułu na trojmiasto.pl
Emilia Salach-Pezowicz, p.o kierownika biura prasowego UM Gdańsk o kolorach użytych w wizualizacji miasta:
Zapewniam, że kolory użyte w wizualizacji to barwy najbardziej zbliżone do naturalnych barw Lechii Gdańsk! Cieniowane trybuny, przez co miejscami zieleń wydaje się jaskrawa, to efekt światła, które "widzi" system, w którym przygotowana jest wizualizacja. Jest on wynikiem wpadającego przez otwartą przestrzeń dachu światła dziennego - tak faktycznie będzie.

no tak ferajna budynia trzyma się mocno..

A My Swoje!! Głosować!!!
15 września 2009, 16:58 / wtorek
Dopiero widzę, że to jest na czołówce Trojmiasta - fajna sprawa:

odnośnik
15 września 2009, 17:07 / wtorek
odnośnik

wazne!
15 września 2009, 18:37 / wtorek
"Emilia Salach-Pezowicz, p.o kierownika biura prasowego UM Gdańsk o kolorach użytych w wizualizacji miasta:
Zapewniam, że kolory użyte w wizualizacji to barwy najbardziej zbliżone do naturalnych barw Lechii Gdańsk!"

Nie wiedziałem ze Lechia ma barwy seledynowo-białe, to granda, oszukują nas sprzedając nam koszulki biało-zielone, oszukują nas dzienikarze pisząc o Lechii biał-zieloni. Dziękuje pani Emili za wyjawienie prawdy o kolorach klubowych! Idę jutro do "Lechisty" z żadaniem wymiany koszulki na seledynowy!

TYLKO LECHIA!
15 września 2009, 18:54 / wtorek
Emilia Salach-Pezowicz, p.o kierownika biura prasowego UM Gdańsk?
A jeszcze niedawno w MSWiA pracowała.
odnośnik

Widać że towarzysze zasłużonych wysyłają na ważny front ideologiczny, zawsze Lechia była przeszkodą dla tej lewicowej sotni. Teraz też walka z Lechia jest podstawowym widać zajęciem tw. Emilka :)

Tu jej oficjalna pensja i dodatki
odnośnik

A ile bierze od Bieg2012 pod stołem?
15 września 2009, 21:46 / wtorek
odnośnik

Głosować tutaj, bo póki co (o ile to prawda) bursztyn ma więcej głosów od barw Lechii!
15 września 2009, 21:59 / wtorek
leśny_źwierz to jedyny sondarz jaki możemy przegrać. wszystkie do tej pory wygraliśmy w cuglach, można zrobić jakieś zestawienie sondaży ale to i tak nie przekona malowanego bursztynowego lisa
15 września 2009, 22:45 / wtorek
a ja znalazłem taki tekst odnośnik
czyli Adamowicz chyba pujdzie na bok hehe
16 września 2009, 09:23 / środa
odnośnik

ponawiam apel. Głosów jest na prawdę mało!!! Głosować!!!

Z całym szacunkiem dla kolegi z forum ale jego propozycje kompromisu wyglądają pstrokato co skrzętnie to wykorzystał dziennikarz trojmiasto.pl
16 września 2009, 09:47 / środa
Jak dla mnie w tym sądażu kibicowskie projekty mają 48% głosów.
16 września 2009, 13:48 / środa
Patologia reprezentacyjna to tylko czubek góry lodowej. Żeby było normalnie na szczycie, musi być uporządkowane zaplecze. Baza i nadbudowa, o tym pisał klasyk już dawno. A czy jest normalnym kraj, w którym premier zabiera głos w temacie koloru krzesełek na stadionie piłkarskim? W ostatnich dniach wybuchła w Gdańsku spora dyskusja na temat koloru siedzisk na budowanej Baltic Arenie. Na marginesie: czy nie można było się pokusić o nazwę w języku polskim?!

Projekt przewiduje krzesełka bursztynowe, gdańscy kibice nie wyobrażają sobie innych barw niż biało-zielone Lechii. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają anonimowi internauci, którzy wiedzę o życiu czerpią z mediów. „Nie będą kibole dyktować jak ma wyglądać stadion” – krzyczą zza monitora co odważniejsi. Dobrze, niech będzie, zostajemy na Traugutta, zobaczymy czy bursztynowa Arena zarobi na siebie bez futbolu? Czy trybuny stadionu Realu Madryt mają kolory blau-grana, a Chelsea – czerwone barwy Manchester United?

Jakoś jestem dziwnie spokojny, że głos kibiców zostanie uwzględniony. Co nie zmienia faktu, iż mieszkająca w Londynie koleżanka, której opowiadałem całą historię, myślała, że żartuję. Nie potrafiła sobie wyobrazić, żeby premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, miał się wypowiadać w sprawie krzesełek.

Kto winien?

Kogo kibice obwiniają za zapaść polskiego futbolu, można było przekonać się na stadionie Gdańsku w niedzielne popołudnie. Mimo że był to tzw. mecz przyjaźni, między Lechią a krakowską Wisłą, zamiast dopingu dla obu drużyn, po pierwszym gwizdku poleciały soczyste pozdrowienia dla PZPN i obecnego prezesa. Pan Leo wyjechał, a my nie mamy wyboru, musimy tu zostać i czekać na lepsze czasy. Zresztą Holender nie jest tak święty i niewinny jakby chcieli niektórzy.
AUTOR:MACIEJ SŁOMIŃSKI
16 września 2009, 14:30 / środa
skąd jest ten artykuł?
nie wiem co jest tak karygodnego w tym że Tusk napisał list w sprawie krzesełek?? czy napisał go na posiedzeniu Rady Ministrów~? czy zaprezentował na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu??
Premier też człowiek i może zabrać prywatnie głos w sprawie ważnej dla jego regionu..
Nie jestem jakimś wielkim jego zwolennikiem ale gdyby nie ten fakt to adamowicz dalej by bujał w bursztynowych obłoakach uznając razem z bieg2012 sprawę za zamkniętą..
16 września 2009, 16:02 / środa
Z Tuskiem to jest tak że jak może sobie załapać parę punktów tym razem u kibiców, to mówi o biało-zielonych krzesełkach, a jak ich nie będzie to umyje ręce i powie "nie moja decyzja, ale ja chciałem!". Ale żeby po cichu potrząsnąć Adamowiczem i jako szef partii przywołać budynia do porządku, to go nie ma.

Ludzie, chcecie głosować to róbcie to przez bramki proxy! W ten sposób każdy ma możliwość oddania nieograniczonej niemalże liczby głosów, zamiast jechać do wujka do Rumii by kliknąć raz za niego. Dawałem już wcześniej adres, tutaj macie listę bramek odnośnik - klikacie na jakąś, wklejacie link z ankietą i jazda! Tylko na tej stronce jest jakieś 2400 bramek z których można oddać głos, nawet jak tylko połowa działa to można z tego zrobić 1200 głosów!
16 września 2009, 16:38 / środa
h.cumberdale - owe 2400 bramek to tak naprawde ok 200 bramek reszta to te same strony i odsyłacze do nich. I wszystkie "wyklikane", także klikanie u wujka w Rumii też ma sens, jeśli choć połowa obecnych na meczu z Wisła kliknie to mamy 6000 głosów, także w kupie siła!

TYLKO LECHIA!!!
16 września 2009, 16:46 / środa
kupom mości panowie
16 września 2009, 17:28 / środa
lechia.net
Zielone krzesełka – konieczny kompromis!
odnośnik
16 września 2009, 17:53 / środa
Cygnus x-1, oczywiście latanie po wujkach i ciociach ma jak najbardziej sens, ale jeśli ktoś nie ma takiej możliwości to może oddawać głosy przez bramki. Moich kilka już tam jest, nawet jeśli faktycznie jest to tylko 200 działających bramek to warto te głosy pozyskać.

Musimy działać na wszystkich frontach, każdy z nas wie jak to jest zajebiście ważna sprawa.

Zachowania Śledzi co do ankiety nie skomentuję, ręce opadają. Widocznie u nich tak jest, że jak się nie ma własnego to trzeba innemu spierdolić.
16 września 2009, 18:14 / środa
adres z listą bramek spełnił swoje zadanie ;-)
sam oddałem 30 głosów dzięki temu ;-)
16 września 2009, 18:22 / środa
Weźcie się ludzie opanujcie z tymi głosami, ankietami. Jeśli o czymś co jest związane z inewstycją za tyle milionów zł. ma decydować ankieta internetowa to... hah kurwa nawet nie wiem co napisać.
Przecież to jest paranoja. Myślę,że dziennikarze nie daliby żyć miastu i Adamowiczowi gdyby tak się stało,a dla samego Adamowicza to byłaby mega kompromitacja.
Każdy zrobił sobie ankiete, bo temat gorący.
Mam pytanie do kogoś z Lwów Północy , czy przed następnym spotkaniem ws. krzesełek dacie tu krótką informacje,lub na stronie Stowarzyszenia "z czym idziecie"? Chodzi mi o projekt jaki przedstawcie. Dzieki.
16 września 2009, 18:31 / środa
Aha i jeszcze :)
Czy nie lepiej mięć jedno stanowisko ws. koloru krzesełek wspólnie z Klubem i sponsorem? Byłaby wieksza siła rażenia w negocjacjach, gdyby jeden projekt popierały trzy hmm.. "instytucje" ;)
I jeszcze sam projekt... zakładając,że LP pójdzie z czymś na spotkanie to w jaki sposób bedzie projekt wybrany? Bo chyba nie znowu przez głoswania , sondaże i inne gówna. Osobiscie wolałbym,żeby decyzje podjeła "rada starszych" ,a reszta na pewno bedzie zadowolona,a jak nie bedzie to ... nie bedzie miała innego wyjscia.
Tak czy siak, dosyć tych sondaży pojebanych :)
16 września 2009, 18:39 / środa
Nie wydaje mi się aby było rozsądnym przedstawiać własne pomysły przed spotkaniem. To tak jakby jakiś kraj szykował się na wojnę i zadzwonił do przeciwnika na tydzień przed że będą atakować, a wniosek z tego taki ze przeciwnik ma wtedy czas na przygotowanie odpowiednich kontrargumentów, a że nasze forum jest filtrowane przez osoby z ssc to doskonale widać po tym pseudo forum znawców tematu, którzy chodzą na żużel albo raz w życiu na meczu byli no i oczywiście z (niedo)rzecznikiem BIEGu na czele.

Niech Stowarzyszenie przedstawi argumenty w odpowiednim czasie, czyli na nastepnym spotkaniu z BIEGiem i będzie to najrozsądniejszy czas na to.
16 września 2009, 18:49 / środa
Nie popadajmy w paranoje....
16 września 2009, 19:09 / środa
Nie popadam w paranoje tylko stwierdziłem fakt. Rozmowa z BIEGiem to nie jest gadka z dzieckiem, to są ludzie którzy zrobią wszystko by obalić nasze dążenia do Biało-Zielonych krzesełek i trzeba dawać im jak najmniej powodów do rzucania nam kłód pod nogi w dążeniu do naszego celu. A jak jesteś aż tak bardzo ciekawy co Lwy planują to skontaktuj się z nimi i tyle...
16 września 2009, 19:15 / środa
Co do kibicowskich koncepcji uważam, że ta z biało-zieloną koszulką jest super. Chyba nikt jeszcze nie ma takiej na świecie co? :) Mi się bardzo podoba a dodatkowo BIEG również to jakoś przeżył. Konkretny projekt.
16 września 2009, 19:22 / środa
Simek powiedz mi co zdjecie projektu (zaznaczam samo zdjecie,bez planów rozmowy heh) wrzucone na stronę kibiców Lechii może zaszkodzić w negocjacjach? :) ale tak mi napisz jakoś inaczej, niż o państwach, wojnach, żużlu itp.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.313