Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Konsultacje Lwów Północy - stadion w Letnicy

strona 9/13

16 września 2009, 19:34 / środa
Sądziłem po Twojej wypowiedzi ze prócz projektu chcesz zeby jeszcze podali Ci argumenty ktorymi bede próbować je wspierać ;) możliwe, że poprostu się nie zrozumieliśmy do końca ;)

Co do tych projektów to wydaje mi się, że to głosowanie nad projektami na głownej stronie lechia.gda.pl, może być odpowiedzią na Twoje pytanie :)
16 września 2009, 19:37 / środa
niemcy robią nowe projekty krzesełek tak? Na spotkaniu za 2 ( DWA ) tygodnie30 września 2009r. n.e. mają zostać przedstawione przedstawicielom kibiców.

Cyt. z blogu bursztynka ,, Pod koniec września wydam w tej sprawie decyzję. Ale nie wedle własnego widzimisię. Z uwagą śledzę medialną dyskusję. W tych dniach wiele czasu i ja i moi współpracownicy poświęcamy na konsultacje - z architektami, kibicami itd.''

w chuja nas robią i tyle, kontfontacji nie unikniemy i idziemy na wojnę. Będziemy na leprzej pozycji jeśli pierwsi zadamy cios!!!
2.westerplatte nie będzie!!! szykujemy działa !!!
16 września 2009, 19:54 / środa
trzeba postawić sprawę na ostrzu noża.
Prezydent okazał sie farbowanym lisem, trzyma z bursztynami i debili z ludzi robi swoja chorą ankietą.
Zrobić jeden projekt z zielonymi krzesłami z białym napisem LECHIA, herbem klubu .BASTA

Zrobić ankietę 20,09-27,09, żeby wszyscy głosowali ja jedną opcję. pokazać na spotkaniu 30 (koniecznie bursztynka zaprosić), i niech na zajutrz przygotuja profesjonalne ułozenie krzesełek do zaakceptowania przez stowarzyszenie. bez pierdolenia bo juz za długo przeciąga sie ta paranoja
16 września 2009, 21:28 / środa
My tu gadu gadu o krzesełkach a temat jest o wiele szerszy- odnośnik
16 września 2009, 21:38 / środa
mnie te wizualizacjie piqeta nie satysfakcjonują do końca

projekt3 jest najpopularniejszy, więc postaram się go trochę podrasować.
,,projekt3stjuningowany'' jakieś uwagi?, zajmie mi to mniej czasu iż niemieckim designerom.
16 września 2009, 21:40 / środa
mnie też : )
16 września 2009, 21:45 / środa
Artykuł Marcina Gałka świetnie obrazuje sytuację.

Myślę że większość z nas wie że głosowanie w ankiecie nie będzie miało kluczowego znaczenia, ale chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę że warto wytrącać każdy możliwy argument z ręki tych, co chcą pstrokatych krzesełek. Jeśli decyzja będzie negatywna ze względu na dogadywanie się z np. Lotosem, to niech to powiedzą wprost. Będzie głupio jak obalą nasze pomysły argumentem sondy którą bez zaangażowania naszego (a przy udziale Śledzi) możemy przegrać.

Co do samego projektu Pique to koszulka jest bardzo fajna, tylko że poza nią wszystkie krzesełka są pomarańczowe a to mi się już nie podoba. Dużo lepsza ta z biało-zielonymi krzesełkami i napisem Lechia.

Moim zdaniem jeśli Lwy pójdą z projektem z koszulką "12" na spotkanie z panami przeBIEGłymi, to kompromis będzie wyglądać tak: wasza koszulka na 1/6 powierzchni, reszta - nasze pstrokate krzesełka. I będziemy w dupie. Więc jeśli pomysł z koszulką, to w połączeniu z innymi biało-zielonymi siedziskami (może w innym odcieniu).
16 września 2009, 21:47 / środa
koszulka jest koszmarna
16 września 2009, 21:56 / środa
co do tekstu Marcina który jest tu ostatnio przywoływany,
przypominam słowa Kuchara sprzed trzech miesięcy
CYTAT:
" .. ..
pyt: Klub wiele straci gdy jednak nie dojdzie do porozumienia w kwestii użytkowania Baltic Arena i zmuszony będzie grać dalej przy Traugutta?

odp K.: W sytuacji gdy nie będziemy grać na Baltic Arena, Lechii po prostu NIE MA . . . ." odnośnik

mądrej głowie dość po słowie
17 września 2009, 07:34 / czwartek
Z wypowiedzi pana Kuchara "W pierwszych latach liczymy na 2,5 mln złotych zysku, przy założeniu, że na każdym meczu będzie komplet widzów."
To ja nie mam pytań, jeśli on liczy na komplety to nie ma prawa się to udać.
Jak dla mnie na większość meczów to przyjdzie do 25 000 kibiców na trzy może ponad 30 000.
Nie oszukujmy się, jak magia stadiony przestania działać to bedą przychodzić tylko kibice Lechii którzy interesują się piłką. Skoro teraz przychodzi po 12 000 to na nowym stadionie będzie góra dwa razy więcej.
17 września 2009, 10:08 / czwartek
Ursus, te chyba lewą nogą dziś wstałeś? Albo, za dużo pod dzwiami bursztynka warujesz gupku. Choć z twojej gatki, logyky i merytotyky to za dużo enternetu na nałeb Ci się żuciło.
Powtarzasz identiko wierszyk chopaków z skypocośtamblabla, i co będzie trzeba poszukać Kybyców od Olsztyna do Szczecina?
Ja wam coś powiem od serca. W łeb sie pierdolnijcie młotkem bo ta wasza zaraza pleni się po całym Trójmieście.

Na T29 wasza ustawa o imprezach masowych zabrania wpuszczać więcej niż 12 tyś. więc więcej nie sprzedają biletów bo już by przychodziło po 20 , a w 2012 zdecydujemy czy Lechia będzie grała w centrum handlowym ,,Amber'' w Letnicy
17 września 2009, 10:41 / czwartek
Dobra ziom, pokazałeś swój poziom.
Cham pozostanie chamem, dlatego czuję się zwolniony z dalszej polemiki z tobą.
A wracając do tematu, 45 k na każdym meczu (100% obłożenia miejsc) to tak naprawdę wynik byłby godny pozazdroszczenia i tak naprawdę nierelany do utrzymania nawet przez dwa-trzy sezony.
Są oczywiście ligi gdzie można zaobserwować takie mecze ale nawet jak oglądam mecze hiszpańskie czy włoskie to widać że jak nie grają drużyny z czołówki lub uznane firmy to stadiony nie zapełniają się do ostatniego miejsca.
Francuskie stadiony też nie wyglądają przeważnie na zapełnione do ostatniego miejsca.
Przy kondycji naszej ligi, poziomów meczów, kulturze kibicowania (czego poprzedni post jest dobrym przykładem), infrastrukturą komunikacyjną nie jest to po prostu możliwe.
odnośnik
Tu są dane że w ilości kibiców na 19 miejscu w europie jest Atlético Madryt ze średnią 45 325 a na miejscu 28 z liczbą 40 710 kibiców. Walencja ma 810 064 mieszkańców a stadion na 55 000 i mimo to nie jest w stanie zapełnić tego stadionu przy jednak zdecydowanie większej marce i zupełnie innej kulturze i tradycji kibicowania.
Dlatego też trzeba pochwalić działania Lwów Północy, akcje promujące Lechię, zmieniające wizerunek kibiców (fakt że głównie kreowany przez zakłamane media). Bo to właśnie te działania pozwolą zwiększyć ilość osób odwiedzających stadion, na pewno tego nie zrobią zaklęcia i pobożne życzenia.
17 września 2009, 10:47 / czwartek
mi koncepcje Pique też nie pasują. Jak rozumiem są wynikiem kompromisu. Dlatego jeszcze raz- zero kompromisów. Nie z przekory, ale dla estetyki. Niech to coś wygląda jak stadion pilkarski a nie dziwoląg.
Opcja z koszulka- koszmar, wiocha na maxa.

Dziwi nieobecność w ankiecie na Lechia.gda propozycji Zegara. Skoro zwycięzka opcja ma być naszą kibicowską to głosujmy na WSZYSTKIE propozycje.
17 września 2009, 10:51 / czwartek
"kulturze kibicowania (czego poprzedni post jest dobrym przykładem)" brawo Ursus:)) Przekonałeś mnie, podzielam pogląd Zegara.
17 września 2009, 11:25 / czwartek
żeby wypełnic stadion Lechia będzie musiała grac przynajmniej w LE. Na takie mecze jak z Arką czy Wisłą napewno będzie ponad 35000. Ale mecze z taką Odrą to co najwyżej 20000.
17 września 2009, 11:36 / czwartek
Zegar, głupoty piszesz i tyle. Pewnie dlatego, że jeszcze jesteś młodzieńcem i wiele rzeczy tylko ci się wydaje. Ja też kiedyś miałem 20 lat i wtedy wydawało mi się, że gdy Lechia będzie grać w 1 lidze na każdym meczu będzie komplet. Tymczasem od wielkiego dzwonu w 95r na mecz z Legią przyszło zaledwie 15-17tyś. Dziś nasz potencjał jest na takim samym poziomie i to z kibicami ze Słupska, Tczewa, Mławy czy Olsztyna. Prawda jest taka, że statystycznym mieszkańcom Gdańska kibice Lechii nie kojarzą się dobrze i to jest prawdziwy problem w tym temacie. Pozdrawiam!
17 września 2009, 11:50 / czwartek
Zeby na mecze przychodzilo po 35tys ludzi trzeba stworzyc odpowiednia atmosfere, promocje, no i oczywiscie bardzo wazna bedzie cena biletow...Billety po te 30-40zl (10 euro) to jest naprawde dobra cena. Poza tym jak patrzylem na wizki to trybuny sa trasznie pionowe, albo tylko sprawiaja takie wrazenie. No kurwa nie wpuszczanie pierdolonych zuli i chlorow tak jak to jest teraz, bo na Wisle jakis stary skurwiel przedemna polozyl sobie pudelko od pizzy na glowie jak zaczelo padac...
17 września 2009, 11:54 / czwartek
marys, tez dawno temu miałem 20 lat i 95 pamietam. I powiem tak- jeśli teraz przychodzi 12 to wtedy chodziło góra 10 tysięcy. Oceniam na podstawie wypełnienia stadionu.

Co do tematu- pierwszy sezon to bedzie zachwyt stadionem (choc dla mnie nie ma czym:)) Następny spadek liczby widzów. Potem obniżka cen biletow (rynek) i mamy ok.35 tys. na meczach. Oczywiście podstawą do wszelkich spekulacji są biało-zielone krzesełka!!
17 września 2009, 11:58 / czwartek
vid, i co z tego że se pudełko położył??? A mi się nie podobał kolor twoich spodni i fryzura
17 września 2009, 12:09 / czwartek
projekt3 Piqeta z poprawkami
odnośnik
odnośnik
odnośnik
17 września 2009, 12:15 / czwartek
no. O wiele lepszy, bez zbednego żółtego gówna:)
17 września 2009, 12:19 / czwartek
@zzz - to że nie pasują Ci moje obrazki - o to chodzi, wolny kraj przecież, wolne gusty. Tylko niech za tym idzie coś konstruktywnego dla sprawy. Mi tez nie pasowała wizka na www.gdansk.pl dlatego zrobiłem swoje.

Spróbuj chociaż słowami opisać czego byś chciał. Kolor, układ?

Miki wspominał że zrobi swoje - i zajebiście, właśnie na to czekam. Mam nadzieję że będą milion razy lepsze od moich i skończą się dylematy.

---

W korespondencji z lechia.gda.pl wyraźnie sugerowałem zebranie możliwie wszystkich projektów, konsultację z Lwami, dopiero sondaż.

Skoro sondaż się pojawił, to może redakcja uznała że nie ma innych sensownych obrazków?
17 września 2009, 12:32 / czwartek
proszę bardzo odnośnik

propozycja cały czas przewijała się w wątku. Doceniam Twój wysilek ale wybacz czasu mało (decyzję trza podjac niebawem) wiec nie ma czasu na kwieciste gadki tylko walić konkretami. Jeśli Cię uraziłem sory.

Jeszcze raz- niech to wygląda jak stadion piłkarski, czyli jednolite (biało-zielone, całe białe lub całe zielone) trybuny bez żadnych ozdobników, przejśc z żółc lub szarość. Żadnych koszulek, pasów.
17 września 2009, 12:35 / czwartek
@ Miki, zzz...

Według mnie nie będzie estetycznie wyglądał tak mały napis właśnie tą 'firmową' czcionką. Jest po pierwsze pochyły, po drugie ma zmienne grubości części liter (pionowe grubsze, poziome cieńsze), po trzecie zaokrąglone narożniki.

Mam wrażenie że na świecie wszędzie operuje się jak najprostszą, zwykłą czcionką, poza logosami jak Vodafone na Manchesterze.

Ale by się nie spierać a być pewnym, trzeba by to spróbować zrobić na pliku który leży na stronie BIEG - ten prosty, wyraźny rzut z góry, samych krzesełek - i na nim kolorować krzesełko po krzesełku.

Druga sprawa: nie mam zielonego pojęcia jak zamierzacie ułożyć z krzesełek krzyże i koronę w herbie Gdańska na fladze Lechii. A napis 'KS LECHIA'? To kompletnie niemożliwe - Wasz herb mieści się na obszarze chyba 9 (3x3) krzesełek!

Po trzecie ten żywy, soczysty odcień zieleni będzie według mnie gryzł się z raczej bladymi kolorami bursztynu dachu, ale może to można przeżyć.

No i po czwarte, nie wiem dlaczego akurat chcesz pisać na mniejszej trybunie za bramką, zamiast wzdłuż prostej?
17 września 2009, 12:40 / czwartek
Rozpisywanie się o kompletnym zapełnieniu BA to "zaklinanie rzeczywistości".

W najlepszym okresie rozwoju i ciśnienia na piłkę w Polsce, czyli w latach 70-tych na Lechię przychodziło ok. 20000 kibiców.
A pamiętajmy, że w tamtych czasach nie było zbytniej konkurencji dla piłkarskiego widowiska.
- TV - jeden, później dwa nędzne programy
- internet - brak
- multikina - brak
- McDonaldy i podobne - brak
- weekendowe wyjazdy rodzinne - w bardzo ograniczonym zakresie
- koncerty - w bardzo ograniczonym zakresie
itd. można wymieniać.

Piłka w Gdańsku (i nie tylko) była jedną z niewielu rozrywek, w której uczestniczyło społeczeństwo. A sami widzicie, że uczestniczyło w niej niewielu gdańszczan. Nie wspominając o przystępnych cenach biletów i darmowym wpuszczaniu dzieci, oraz otwieraniu bram stadionu na drugą połowę, kiedy to wszyscy zainteresowani mogli wejść za free. Do tego nieograniczona ilość gości.

Pieprzenie, że na Lechię nie przychodzi więcej ludzi ze względu na brak bezpieczeństwa jest kolejnym przekłamaniem. W tamtych czasach miały miejsce zadymy na STADIONIE, o okołostadionowych nie wspominając. Nikogo to nie zrażało do przyjścia na kolejny mecz.

Nie oszukujmy się, wielkiego ciśnienia na piłkę w Gdańsku nie ma. Stadion jest zapełniony, ale bilety sprzedawane są nawet w dniu meczu, więc nie mówcie mi o większej ilości chętnych niż pojemność stadionu.

20000 publika (gdańszczanie + najbliższe okolice) to będzie średnia na BA. Ilu przyjedzie z odleglejszych miejscowości? Chyba, że Miasto po niskich kosztach zorganizuje w dniu meczu czartery autobusowe.

I dla tych 25000 wolnych miejsc musimy walczyć o odpowiedni kolor krzesełek. Kolor pustej przestrzeni MUSI jednoznacznie wskazywać jaka drużyna rozgrywa tam mecz, bo reszta i tak będzie "przysłonięta" Bialo-Zieloną Bracią.
17 września 2009, 12:41 / czwartek
@ zzz znów:

odnośnik - przyjrzyj się w jakim miejscu znajduje się herb Gdańska. Na wejściu na sektor. Więc jest do dupy. Jak zaczniesz przesuwać flagę na boki, to zawsze coś Ci nie wejdzie. Już to przetrenowałem.

A w ogóle to przyjrzyj się jaki kształt ma krzyż w herbie - widzisz ilu trzeba krzesełek by oddać go choć w przybliżeniu, na dodatek w pochyleniu?

Teraz popatrz na napis na tym obrazku: on się nie mieści w pionie, to raz. Więc trzeba go zmniejszyć. Jak go zmniejszysz to pojawiają się problemu które opisałem dwa posty wyżej: pochyłość tekstu i szczegółowość fonta jest nie do oddania wiernie przy tym niskim poziomie rozdzielczości krzesełek.

Nie, nie uraziłeś, ale myślałem że przedstawicie coś co się trzyma kupy, a nie jest zupełnie oderwane od warunków w jakich ma funkcjonować.
17 września 2009, 12:45 / czwartek
'Teraz popatrz na napis na tym obrazku'

miało być oczywiście:

'Teraz popatrz na napis 'LECHIA GDAŃSK' na tym obrazku'
17 września 2009, 12:51 / czwartek
a czy opcja że nie zostajemy na Traugutta została już definitywnie przesądzona???
uważam że remont trybun (podniesienie ich i przybliżenie) do ilości 25-30tys byłby dla wszystkich najlepszym rozwiązaniem. Może należy wrócic do tej koncepcji???
17 września 2009, 12:54 / czwartek
Pigue, hmm... nie bedę z Toba polemizował, o wiele wiecej ogarniasz w temacie. Też mi sie napis nie podoba za bramką, wolę na prostej. Na opcję Mikiego przystałem bo spełnia (najbardziej) me oczekiwania. Sprawy techniczne to Twoja domena. Moje zdanie, zwykłego kibica, już znasz.
17 września 2009, 13:05 / czwartek
Ja bym wolał stadion na 30k, komu by zależało ten by wszedł na pewno, atmosfera by była zajebista bo na każdym meczu stadion by był wypełniony w pełni albo bardzo jej blisko. 44k to wymysł pod jeden(!) ćwierćfinał me2012, może jestem jakiś tępy ale nie widzę skąd nagle ma przybyć Lechii ponad 30k kibiców na każdym meczu kiedy dziś nie na każdym meczu przy T29 jest komplet. A nawet jak jest, to jakoś wielkiego tłumu tych co nie mogą wejść nie ma. Zauważcie jak fatalnie wygląda turyński Stadio delle Alpi podczas Ligi Mistrzów gdy przy pojemności 70k jest 40k kibiców - wszyscy siedzą na górze, kamery łapią tylko dół i wrażenie frekwencji jest jak rodem z Bałtyku... A koncepcja i pojemność stadionu właśnie taka, bo powstał na jedną imprezę - Italia '90.

Wracając do koncepcji, dla mnie najlepszy jest ten projekt Pique - odnośnik (i jak rozumiem to jest to samo co odnośnik z kilku powodów. Po pierwsze jest prosty, konkretny i skuteczny bez zbytniego wydziwiania. Z całym szacunkiem dla projektów miki_brzeźno i zzz (oraz dla ich twórców), są one słabe. Ogromnie istotnym elementem jest tutaj czcionka, wszelkie udziwnienia w tym temacie jak np ta pochyła z oficjalnej strony to kaprys który za 2 lata zniknie a za 5 będzie wyglądał jak dziś fryzury z lat 80-tych. Tylko czcionka prosta (ewentualnie gotyk, który nie wchodzi w grę:D) jest ponadczasowa. To samo się tyczy tworzenia mniej lub bardziej skomplikowanych grafik a także kolorystyki. Zieleń musi być stonowana (tu jest pole do dyskusji bo Pique omawiany projekt stworzył chyba w 4 odcieniach) a nie mieć barwę plazmy wyciekającej z jakiegoś potwora rodem z Quake'a czy innego Dooma.

Poza tym, myślę że tak naprawdę nikt by nie miał nic przeciwko takiej wersji stadionu, a mam wrażenie że przy innych będą spory.

Pique, powiedz mi tylko czy w tej koncepcji którą wyróżniłem żółć u góry to refleksy od bursztynowej obudowy czy naturalny kolor krzesełek?
17 września 2009, 13:06 / czwartek
jeszcze jedno- odcień zieleni pasuje do bursztynowego dachu.

p.s Pojawiły sie wcześniej w temacie propozycje stadiony całego w bieli.
17 września 2009, 13:17 / czwartek
Widzę że dużo osób jednak też uważa tak jak ja, że zapełnienie BA na wszystkich meczach jest niemożliwe. Padają różne argumenty, chcę jeszcze dodać wątek sponsorski czy ogólnie zasobności klubu.
Jak na razie nie mamy porządnego sponsora, trudno bez finansów zbudować mocną drużynę a co za tym idzie zapełnić trybuny. Wiem że część od razu powie nie potrzebujemy kibiców sukcesu/pikników, ale tak naprawdę potrzebny jest każdy kibic.
Część kibiców przyjdzie na każdy mecz, na każdą ligę i za to im chwała że są z drużyną zawsze. Ale część mając do wyboru inne rozrywki, jak już wyżej Marek wspomniał teraz ich jest o wiele więcej niż kiedyś, wybierze inny sposób spędzania wolnego czasu.
Nie oszukujmy się, co by nie powiedzieć to Lechia konkuruje o dusze (czytaj portfele) ludzi na rynku. Dostarcza podobny z marketingowego punktu widzenia towar jak kina, teatry, zespoły muzyczne, internet. Teraz by co weekend oglądać najlepsze zespoły piłkarskie świata nie trzeba wiele.
Takie są fakty czy nam się to podoba czy nie.
Jeśli nie będzie miała do sprzedania dobrego produktu (widowiska) to będzie mogła liczyć np. na 10 tys kibiców, ale to powoduje mniejsze wpływy a co za tym idzie mniejszą możliwość kreowania widowiska i kółko się zamyka.
Dlatego tak ważne jest by krzesełka na BA symbolizowały nasz klub, będzie pozwalało to pokazać że my nie jesteśmy gośćmi na tym stadionie i nie można Lechii sprowadzać do podmiotu wykupującego powierzchnię handlową jak jakieś sklepiki czy bary szybkiej obsługi.
17 września 2009, 13:50 / czwartek
Tak jak napisali marys i MarekM komplety na nowym stadionie to mrzonka Budynia i niepoprawnych marzycieli.zegar chlopaku to co teraz przychodzi no moze ze 2-3 kola wiecej ,to maksimum naszych mozliwości.I to przy w miare dobrej grze i atrakcyjnych rywalach.W tej swietlanej przyszlosci,kiedy ma rozkwitnąć ten kwiatek to 25tys bedzie naprawde imponującym wynikiem.
Wiec polowa stadionu będzie pusta co przy tych sraczkowatych siedziskach dopełni miarę koszmaru.Tak naprawde podzielam obawy naszego Spikera,że za kilka lat obiekt popadnie w ruinę niestety, więc tym bardziej nie mozna odpuszczać inwestycji na Traugutta.Tekst Kuchara,że bez BA nie ma Lechii świadczy tylko o jego niewiedzy jakim klubem jest Lechia.Ona była jest i bedzie,póki my jesteśmy.
17 września 2009, 14:12 / czwartek
Ja się zapytam wprost.

Kto przychodzi na Lechię, dla widowiska piłkarskiego?

Ja widziałem jedno widowisko piłkarskie, na stadionie przy T29. To był mecz z Juventusem.

Niech się nie czarują chłopcy i dziewczęta z BIEGU, że na BA, puki co, odbywać się będą widowiska piłkarskie. 4 miliony EURO, trzeba dać za średniej klasy piłkarza, który wraz z innymi 10 piłkarzami, mógłby stworzyć widowisko piłkarskie na światowym poziomie. Nie wspomnę o ławce rezerwowych i innych duperelach.

W najbliższych latach, na BA ludzie będą przychodzić na Lechię, a nie na widowiska piłkarskie. Widowisk nie będzie, bo nie ma aktorów. Aktorów nie będzie, bo nie ma sponsorów itd.

Tak więc Panienki i Panowie z Biegu, nie myślcie tylko o kasce, jaką natrzepiecie przy okazji budowy BA, myślcie również o tym, dla kogo ją budujecie.

PS Przypominam, że BA to stadion piłkarski, a nie hala handlowo-widowiskowo-sportowa. Tak bynajmniej sądzę.
17 września 2009, 14:38 / czwartek
@trampi

Po czesci to jest wlasnie taka "hala". Zobacz ile tam bedzie metrow pow. handlowo-uslugowej do wynajecie...Na tym opierac sie beda zyski...Ale skoro bieg sadzi ze Lechia (jezeli wogole sie przeprowadzi na Baltic Arene) bedzie jednym z wielu zrodel utrzymania stadionu to ja sie kurwa pytam na huj zbudowali ten stadion. Trzeba bylo zbudowac pare biurowcow i na to samo by wyszlo...A skoro maja w 3miescie/Pomorzu druzyne ktora przyciagnie dziesiatki tysiecy ludzi jak Lechia to niech mnie oswica bo ja kurwa nie znam...Jak chca pusty stadion to prosze bardzo...W dupie mam ten stadion...Z wielka checia zostane na T29...
17 września 2009, 14:48 / czwartek
A czy wyobrażaliście sobie z 5 czy 10 lat temu że na mecz Górnik : Ruch przyjdzie 40ooo ?
Że na drugoligowy Górnik bedzie 20ooo chodzić ?
Jak nie będą drogie ceny biletów o nie będzie tak źle z frekwencją

Trzeba przycisnąć Adamowicza że będzie na wybory zorganizowany ruch przeciw niemu głosował na jego największego rywala.
A co o kolorach sądzą radni Gdańska ?
Kto nie z nami ten przeciw nam.
Kto za nami się nie wstawi na tego niech żaden głos nie padnie.
To demokraci, więc tylko posady się dla nich liczą i głosy. Tylko to im przemówi do główek, jakiś bojkot ? Jak będą pomarańczowe krzesełka to na pewno tam piwa nie kupie ani nic.
17 września 2009, 15:18 / czwartek
marys ursus .. rozryźliście mój profil psychologiczny całkiem nieźle
jak jestem młody to ,,mam prawo" być chamem i mieć marzenia.

a to jedno z nich: odnośnik
-wersja dla złotników odnośnik
-wersja dla młynarza odnośnik

Piqe nie sugeruj się zgniłą zielenią trawy dając ją na trybuny, bo ta twoja zieleń jest z listopada odnośnik i robiona przy słabym świetle. Bardziej pasuje zieleń majowa zgodna z barwami herbu Lechii odnośnik
17 września 2009, 15:31 / czwartek
zgodził bym się na wersję z napisem LECHIA na prostej ale czy nie można walnąć tego napisu jakimś fajnym gotykiem? robi zbyt "techniczne" wrażenie jak na stadion za 650 mln i z architektonicznym błyskiem kopuły...
17 września 2009, 15:42 / czwartek
nie wszystko co fajnie wygląda na komputerze da się wykonać równie dobrze w rzeczywistości. Nie widzę jakoś wykonania tego w gotyku. Napis jak już to najwyżej w prostej czcionce jak na T29 bo to jest poprostu realne do wykonania.
17 września 2009, 16:11 / czwartek
Kosiarz, h. cumberdale, można zrobić napis Lechia jakimś fajnym gotykiem, trzeba tylko chcieć (podajcie nam przykład ponadczasowej czcionki to coś porobimy z piqetem).
Pique spójrz na makietę krzesełek ( odnośnik )
Masz szerokie pole do popisu, a z krzesełek jak widziałeś można nawet czyjąś gębę ułożyć.
ten pomysł makiety robiłem ucząc się programu do grafiki;))) teraz zrobiłbym ją znacznie lepiej tak wiec może zrobimy parę projektów, żeby Lwy mogły coś pokazać na spotkaniu.
Dla Ciebie to tylko godzinka, a niemieccy projektanci od 10 do 30.09 głowia się się nad ,,krzesełkową bąbą" w Gdańsku.
Ale czy nie jest za późno, przedstawiciele kibiców zjawią się na spotkaniu i zostanie tylko bojkot i zaakceptowanie germańsko-biegowych wypocin???
17 września 2009, 19:50 / czwartek
bookman old style - moze nie jest ponad czasowa, ale nie jest to równiez pismo techniczne typu ARIAL i jest to czcionka agresywna:)..
17 września 2009, 23:25 / czwartek
Ze strony Adamowicza:
zaplanowane spotkania na dzień 2009.09.17

16:30 Spotkanie z prezesem Rhode Kellermann Wawrowsky (spółki, która zaprojektowała stadion piłkarski w Gdańśku) p. Kellermanem

Czyżby rozmowa o zmianie koloru? Oby!
18 września 2009, 07:04 / piątek
Pinochet- "Że na drugoligowy Górnik bedzie 20ooo chodzić ?
Jak nie będą drogie ceny biletów o nie będzie tak źle z frekwencją"

od siebie przypomnę, że nie tak dawno w clu zwiększenia frekfencji wpuszczano tam za darmo albo 5 zł. nie pamiętam dokładnie ale to jeden laps.

To jest klucz do (conajmniej) 3 tys. na trybunach. Jak nasałem wcześniej, pierwszy okres to zachwyt stadionem, potem marazm i wymuszenie obniżki cen a potem znowu pełny obiekt.

Czas jednak skończyć gadkę ilości widzów tylko skoncentrować się na wyglądzie obiektu. Nie można też uzależniać doboru koloru krzesełek od ilości widzów. Ten stadion to ma być wizytówka klubu a odwiedzający turyści mają czuć obacność ducha Lechii na odległość.
18 września 2009, 07:33 / piątek
odnośnik

Sami oszukują, kombinują, wprowadzają w błąd a dziwią się mediom.

Zauważyłem że na forum temat się podzielił na dwa wątki odnośnik , tu tak naprawdę powinno być o konsultacjach a nie o postępach prac, ale to tak się splata że czasami trudno wybrać :)
20 września 2009, 17:23 / niedziela
jest okazja do podyskutowania z bursztynkiem o krzesełkach odnośnik i Lwy konie cznie powinny tam się udzielić lub pokazać bo medialnie ma bardzo być.

swoją drogą parcie na szkło niegrzecznik i bursztynek to mają, bo organizować przecięcie wstęgi czegoś takiego odnośnik to przesada.
21 września 2009, 10:04 / poniedziałek
jasne i znowu nikogo nie będzie tak samo jak na festynie w Letnicy gdzie był Adamowicz..była okazja powiedzieć mu co boli..gdzie byliście?
21 września 2009, 11:39 / poniedziałek
A ty kosiarz gdzie byłeś? Powiedziałeś Adamowiczowi?
21 września 2009, 13:16 / poniedziałek
na festynie byłem z żoną i córeczką i mam fajne zdjęcia i było około 100-150 osób i na pewno wśród nich nie było kibiców Lechii i przyjechał Adamowicz i robił sobie foty z ludźmi a jak skromny dywersant byłem cicho bo w grupie jest raźniej hejnał..
21 września 2009, 13:45 / poniedziałek
ale grochóweczka to przednia była, a grilmena to powinni zmiecić bo przypalał ;)
21 września 2009, 16:38 / poniedziałek
Ciało-zielone: 4100
Czerwono-żółte: 2317(+572)

A dzis chyba mial BIEG dostarczyc Lwom nowy projekt krzesełek, tak wiec czekam i nasłuchuje. Bo jestem szczerze zaciekawiony tym co nam przedstawią...
1 ..... 7 8 9 10 11 ..... 13
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502