Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Pytanie!!!

strona 1/1

1

3 września 2009, 06:29 / czwartek
na mecz z Wiselka biore syna tego dnia chlopak skonczy 2 lata i odnosnie jaki bilet obowiazuje dla malego
3 września 2009, 07:22 / czwartek
dzieciak wchodzi za darmo
pzdr
3 września 2009, 09:10 / czwartek
Dokładnie jak masz bilet dla siebie to małego na ręce i przechodzisz przez bramki. Pozdro LG
3 września 2009, 09:20 / czwartek
karnet mam
3 września 2009, 09:33 / czwartek
o a to ciekawe? do ilu lat dzieci wchodza za darmo? może ktoś wie?
3 września 2009, 11:03 / czwartek
Witam !!!
11.04.2009 na mecz z Belchatowem poszedlem z moim synem, ktory mail wtedy 2,5 roku. Chcialem mu kupic ulgowy bilet, poniewaz oficjalna informacja klubu jest taka, ze bilet ulgowy przysluguje dzieciom do lat 12-tu, ale pani w kasie powiedziala, za dla "niego" nie trzeba, OK. Poszedlem na stadion, maly na rekach i wczodze przez bramo-furty, a koles na ochronie mowi , ze musze miec dla syna ulgowy bilet !!! Tym razem wejde, ale nastepnym musze kupic bilet - powiedzial. O co tu chodzi pomyslalem i wszedlem. Na razie nie bylo tego nastepnego razu i nie wiem jak wyglada sytuacja w tym sezonie . Oficjalna informacja klubu - bilet ulgowy jest dla dzieci do lat 12-tu, czyli wynika z tego, ze dla dwu latka trzeba miec bilet. Jak to jest w rzeczywistosci to nie wiem, choc widzialem na meczu ze Slaskiem , ze ktos wczodzil przez furty z dzieckiem na rekach. Jednym slowem jest maly balagan w tej kwesti.

Pozdro.
3 września 2009, 11:21 / czwartek
według moich informacji ojciec przed 60-tką nie może wejść na sektor "ulgowy". Natomiast dziecko do 12 lat posiadające bilet ulgowy nie może wejść na inny niż "ulgowy" sektor. Stąd aby wejść z dzieckiem na stadion trzeba mu kupić zwykły bilet (oczywiście pod warunkiem że opiekun ma mniej niż 60 lat). Nie musze chyba pisać com pomyślał kiedy dostałem takie info.

Pytanie odnosnie dzieci- do którego roku dziecko wchodzi za darmo???
3 września 2009, 11:22 / czwartek
Dzwoniłem do klubu powiedzieli że dzieci do 2 lat za darmo więc się nie przejmuj i wchodź z nim na rękach pozdro LG
3 września 2009, 12:34 / czwartek
Na mecz ze Śląskiem wybrałem się z 7 letnim synem, posiadam karnet na prostą więc pytam się pani w okienku czy jak kupię dziecku bilet ulgowy, to czy będziemy mogli wejść na prostą, lub odwrotnie czy ja będę mógł wejść razem z synem na sektor ulgowy, niestety nie, musiałem kupić normalny bilet 7 latkowi, paranoja, pani w kasie uśmiechając się dodała, jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Wiem że są kluby ekstraklasowe w Polsce gdzie dzieci do lat 10 wchodzą za darmo, ale polityka p.Kuchara jest prosta, zarobić jak najwięcej siana nie ważne jakimi środkami.
3 września 2009, 12:39 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 września 2009, 12:41 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 września 2009, 12:42 / czwartek
Czy Wy zastanawiacie sie,co wypisujecie ???!!!
3 września 2009, 12:58 / czwartek
może warto ustalić dolną ranicę wieku dla dzieci które mogą wchodzić za free. Kupować bilet za 30 zł dla 2 latka, paranoja???
3 września 2009, 13:24 / czwartek
dla mnie to wogóle cały ten sektor rodzinny to chory pomysł. a jak by była awantura to kto jest najbliżej calego zdarzenia? :) dzieci i ich rodzice po 60stce...haha
3 września 2009, 16:15 / czwartek
dzieki wiadomo palantom chodzi o kase!!!! kupcie przyjdzie a potem spierda..lajcie:)
3 września 2009, 16:50 / czwartek
Mieszacie w ogole dwie sprawy. Na sektor rodzinny/ulgowy jest jeden bilet ulgowy dla osoby doroslej ktora wchodzi z 1-3 dziecmi do 12 lat. A osoby dorosle po 60 tez moga kupic bilet ulgowy i wejsc na rodzinny. A same dzieci do 12 lat tez moga sobie kupic bilet na rodzinny
3 września 2009, 17:03 / czwartek
Na mecz z odrą wzięłem swojego chrześniaka -7 lat , no i nie mogłem kupić biletu na rodzinny dla siebie , bo pani w okienku wyskoczyło, że mam karnet na zegar i system nie pozwala jej sprzedać mi biletu na ten sektor. Także musiałem dzieciakowi kupić bilet normalny na zegar. W dupie mam te 10zl, ale to jest pojebane jakieś, mając karnet na jeden sektor możesz jeden z drugim zapomnieć, że kupisz normalnie bilet w kasie na inny np.chcąc zabrać dzicko, żone itp. Trzeba żura chyba z pod sklepu przyprowadzić z dowodem i wtedy sie uda:)
3 września 2009, 18:14 / czwartek
maciek, jesteś w błędzie. Sytuacja chora. Nie po to kupowałem karnet by teraz po bilety (30 zł za 2 latka) dla syna stać.
3 września 2009, 18:22 / czwartek
tak swoją drogą zeby z dwulatkiem iść na mecz to też trzeba mieć niezłą fantazję. niedługo z noworodkami będzie się chodzić. przeciueż on tyle z tego meczu zapoamięta, że ho ho. a wogóle w jakim skupieniu ogląda taki dwulatek mecz.. wprost oczu od murawy oderwać nie może....
3 września 2009, 18:26 / czwartek
a moze pomysl o tym ze ktos ma malo czasu i chce spedzic czas z synem, a jednoczesnie czuje potrzebe bycia na meczu. Co bys wybral zabranie dwulatka na mecz czy rezygnacje z bycia z synem/rezygnacje z meczu
3 września 2009, 18:46 / czwartek
muremzatrenerem a jaki wiek Twoim zdaniem jest najodpowiedniejszy na bycie kibicem Lechii?Podaj moze granice wieku dla dzieciaka od kiedy moze wejśc na mecz.Ja zaczynalem w wózeczku kolego i juz mi tak zostało.Moze chłopczyk i nie zakuma gdzie i po co jest ale niech juz chlonie biało-zielony klimat.
Znasz to powiedzenie:czym skorupka za mlodu....itd.Potem to zaprocentuje.
I dlatego popieram ze to zwykłe w chuja granie i żenada -dla kilkulatków kupować bilety.
3 września 2009, 19:51 / czwartek
jesli mozna to niech cos powia lwy pólnocy oni wiedza co i jak
3 września 2009, 21:03 / czwartek
Koles,jak juz,to Lwy Polnocy.
To,ze masz zjebany nick,nie upowaznia Ciebie do pisania byle jak !
3 września 2009, 21:10 / czwartek
muremzatrenerem
też tak myślałem póki nie mialem dzieci:)) jednym tchem moge Ci podac co najmniej kilka powodów dla których to ma sens.
3 września 2009, 21:13 / czwartek
Mój miał 2 lata 11 miesięcy i 7 dni jak Lechia w IV lidze wygrała z Wierzycą 2-0 :))
Teraz oglądając zdjęcia pyta się dlaczego tak mało ludzi było kiedyś na stadionie. Pozdrawiam
3 września 2009, 21:53 / czwartek
A ja na mecz z Odra kupiłem żonie bilet na ulgowy (ja mam karnet na prostą) i co z tego? Przeszła przez budofurtki, poszła "szlakiem" wprost na sektor ulgowy i przed owym sektorem skręciła na prostą. Nikt jej nic nie powiedział.
3 września 2009, 22:34 / czwartek
można i tak:)) Mam zbyt dużo szacunku do klubu, do siebie i przede wszystkim poczucia odpowiedzialności za dziecko by sie w takie hocki klocki bawić.
3 września 2009, 22:51 / czwartek
Komu przysługuje bilet na sektor Ulgowy?
Bilet przysługuje kobietom, dzieciom do lat 12 oraz osobom powyżej 60 lat. Mogą go również zakupić rodziny (rodzice z dzieckiem/dziećmi) po wypełnieniu odpowiedniego formularza dostępnego w kasie bądź na stronie internetowej. Przy zakupie do formularza podpinane są bilety ulgowe. Formularz odrywany jest przez pracownika ochrony przy wejściu na sektor ulgowy.
lechia.pl
3 września 2009, 23:26 / czwartek
dzięki za wyszukanie. Tylko ze juz wykupilem karnet i (jak wspomniał jeden z przedmówców) istnieję już w ewidencji klubowej więc biletu kupić nie mogę.

W tej sprawie dzwoniłem do klubu z zapytaniem co można zrobić. Odpowiedz była jedna- kupić dziecku bilet (normalny) na sektor gdzie mam karnet.
4 września 2009, 23:06 / piątek
maciek496 masz racje.ostatnio na Śląsku byłem z całą rodziną.Moja 5 cio letnia córka debiutowala na meczu:)spodobalo się.ech może za pare lat ruszy na wyjazd ze mną?reasumując tak jak napisał przedmówca nie musisz mieć 60 lat aby wejsc na ulgowy.wystarczy ten formularz.
5 września 2009, 13:00 / sobota
to należy wymienić bądz dokształcić człowieka, który odbiera telefony w klubie (dzial sportowy i organizacyjny) bowiem wprowadza ludzi w błąd.
5 września 2009, 22:47 / sobota
tak z ciekawosci powiedzcie mi jak to robicie ze dziecko mecz oglada,przeciez jakies barany wymyslili ze trzeba stac wiec w jaki sposob maly berbec widzi boisko
5 września 2009, 23:07 / sobota
czart wykonaj komende odwrotu i nie siej fermentu w internecie
6 września 2009, 03:41 / niedziela
czart zobacz czy ci dokladnie hymn wydrukowali, zebys sie nie zacial przy spiewaniu z kartki... I pamietaj, ze juz jest pomoc dla takich jak ty!...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010