Gdańsk: piątek, 3 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

graf na karwinach LECHIA GDAŃSK

strona 2/2

6 października 2009, 14:59 / wtorek
tu w trochę lepszej jakości:

odnośnik

Sopot z Lechią!
8 października 2009, 04:40 / czwartek
dzienks za fotkę
to dzisiejsza niespodzianka dla śledzi
na grafie młoda arka w Gdyni
powstał taki graf
linki poniżej
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
9 października 2009, 02:07 / piątek
to link do większości grafiti z karwin

odnośnik
20 listopada 2009, 20:52 / piątek
niestety graf na murze od strony glownej ulicy zamazany a na nim wielki brzydki napis robiony walkiem ;-)...panowie zrobcie z tym cos....
4 grudnia 2009, 00:47 / piątek
odnośnik
chwm
odnośnik ... ia_karwiny
chwm napis lechia karwiny
odnośnik ... ny_redlowo
lechia karwiny redłowo
odnośnik ... _redlowo_2
lechia karwiny redłowo 2
odnośnik ... wierzowiec
OBRAZY/PRZEGLĄDANIE
lechia karwiny wierzowiec
odnośnik
chwm b
odnośnik
chwm b 1
odnośnik
lechia k
odnośnik ... wierzowiec
lechia karwiny wierzowiec
odnośnik ... erzowiec_2
Lechia karwiny wierzowiec 2
odnośnik ... erzowiec_3
Lechia karwiny wierzowiec 3

to linki do 4 nowych grafiti karwiny
jeżeli ktoś ma to niech wrzuci fotki z dnia

-- Śr, 2 gru 2009, 04:25 --

odnośnik
4 grudnia 2009, 15:27 / piątek
lepsza jakość
odnośnik
odnośnik
graf w gdyni w dzień LECHIA KARWINY REDŁOWO
15 grudnia 2009, 11:41 / wtorek
Brawo wariaty, hehe:)

Aejaejao!!!
17 grudnia 2009, 09:44 / czwartek
oprocz tego ze fajna intencja to nic wiecej, wykonanie zalosne widac ze jestes zwyklym toyem, crossujesz inne prace a poziomem nie dorownujesz do tych ktorych pojechales. 5 za pomysl pała za wykonanie. I co masz wspolnego z ChWM ze sie za nich podpisujesz ? Czy to tak mozna ?
17 grudnia 2009, 16:13 / czwartek
jasniepan a kim ty jesteś żeby kogoś oceniać?
17 grudnia 2009, 17:28 / czwartek
Może jasniepan by lepiej to zrobił??

Wierne ideałom Karviny element Biało-Zielonej rodziny
17 grudnia 2009, 21:21 / czwartek
gwarantuje tobie, ze zrobil bym to lepiej i znam wiele dzieciakow ktore zrobily by to lepiej to raz. wyprzedzajac twoje kolejne glupie pytanie odpowiadam: zrobilem nie jedna taka praca dla Lechii a dwie z nich widziales nie raz to tobie gwarantuje. Dlaczego oceniam ? bo sie tym zajmuje bo to lubie kocham i wiem czym to jest i boli mnie ze przez takich jak ten co to malowal poniszczone sa domy/sciany i inne miejsca które sobie mogli podarowac(poniszczone - a nie "pomalowane")
(i tu chcialem tylko koledze nadmienic [ibum-lat ~18 karwiny], ze na pewnym gdanskim osiedlu przegial pale i zniszczyl kilka domow ktorych nie powinien ale to juz sobie pewnie wyjasni z wlascicielami)
Niepotrafisz NIE RÓB, chcesz zrobic - pocwicz potrenuj naucz sie a nie wylazisz z gównem do ludzi. Tyle w temacie, jak pisalem 5 za pomysl pała za wykonanie.
18 grudnia 2009, 19:47 / piątek
jasniepan to zasuwaj na karwiny i pokaz na co cie stac czekamy na zdjecia tutaj

pozdro dla wariatow z Karwin
19 grudnia 2009, 13:22 / sobota
Dwa grafy (repliki flag: TKWM i Pruszcz Gdański) na T29 zniszczone (zamalowane herby). Czyżby znowu frajerska akcja szparkowców?
19 grudnia 2009, 13:58 / sobota
Nie, samo się pomazało...
20 grudnia 2009, 17:47 / niedziela
Kur#@!!, dziwicie sie Panowie?! Bo ja nie. Wiadomo bylo ze jak zaczniemy mazac grafy sledzi, to rozwala tez kilka naszych. Mozemy sie cieszyc z zamazanych wrzut na Karwinach, ale pytanie czy warto, bo koszty odnowienia grafow na T29 sa znacznie,znacznie wieksze...
Jak sie uderzy w stol, to nozyce zawsze sie odezwa...
29 stycznia 2011, 09:47 / sobota
odnośnik Wrzeszcz - nie lubimy obcych!
9 lutego 2011, 03:40 / środa
Ja wiem ,że to jest temat graffu na Karvinach , ale ten post przed moim mnie zachęcił :) . Drażnił mnie bardzo napis na elewacji pewnego pubiku w Kościerzynie . Pomyślałem sobie ,że jesli dodam do niego jakieś obraźliwe słowo , to śledzie to zamalują. Co zrobic by musieli pomalowac całą elewację . Proszę bardzo :
odnośnik
Od ostatnich derbów jeszcze nikt nie próbował się tego pozbyc. A może im się podoba ? Pozdrawiam
9 lutego 2011, 11:42 / środa
Z faktami się nie polemizuje. Może to do nich w końcu dotarło.
Gratki za wenę twórczą.
16 marca 2011, 14:42 / środa
10 lipca 2011, 18:39 / niedziela
Czy w Brzeźnie nikt się nie przejmuje śledziowymi bohomazami obrażającymi Lechię i chwalącymi arkę, na garażach za blokiem Korzeniowskiego 19/21 oraz na boku tego budynku? Te bohomazy widać, że istnieją już od jakichś 4 miesięcy, bo jest tam tekst o derbach. Za to po drugiej stronie ulicy, na szarych drzwiach wieżowca (chyba tam była pralnia, czy coś takiego) widnieje napis J***ć BKS i "tylko arka"...
12 lipca 2011, 07:18 / wtorek
no to jak widzisz to ciężko zamazać ? 15 zł pucha no to działaj.
12 lipca 2011, 10:38 / wtorek
Zawsze taki mądry jesteś, czy tylko teraz taki przebłysk miałeś? Równie dobrze po przeczytaniu tego mógłbyś sam wziąć puchę i pojechać zamalować te bohomazy we wskazane miejsce. 15 zł to nie wydatek. Po 2 nie będę z Przymorza zaiwaniał z puchą tylko dlatego, że w Brzeźnie mają ewidentnie wyjebane na to, że śledzie obrażają Lechię na murach ich dzielnicy. To jest ich osiedle i sami powinni zadbać aby raz, dwa te napisy zakończyły swój byt, a wygląda na to, że od paru miesięcy nikomu na tym nie zależy...
13 lipca 2011, 09:13 / środa
no to łądnie masz :) ty równie dobrze mógłbyś tego nie pisać i nie podawać adresu tych wrzutów tylko sam zadziałać , a jak wyżej wspomniałeś 15 zł to nie majątek :)
13 lipca 2011, 09:28 / środa
Panowie, w tym czasie już dawno mogłoby to być zamazane przez jednego z Was i nie byłoby tematu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.209