Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 18.09.2009.godz.20:00

strona 3/6

18 września 2009, 22:01 / piątek
Po meczu...

Baczek to jednak nie jest bramkarz na pierwszy sklad. Mam nadzieje, ze na nastepny mecz do bramki wroci Kapsa.

Najbardziej staral sie Ivans, w drugiej polowie Kowalczyk.

Mozna sie cieszyc, ze skonczylo sie tylko na 0:2.
Zapic, zapomniec.

Widzimy sie za tydzien!

LECHIA!!!
Kaczmarek, Surma, K.Bąk(mimo winy przy pierwszej bramce) i Kowalczyk na plus, o reszcie nie będę sie wypowiadał bo nie chce byc niegrzeczny. Powiem tylko ze pierwszy raz w tym sezonie jest mi przykro
Kafarski, M. Bąk i Rogalski ... wracajcie z buta , to będzie wasza pokuta!

1) Nikt mi kurwa nie wmówi, że Kafar spierdolił sprawę z taktyką i zmianami (w poprzednim meczu zrobił identyczne zmiany praktycznie w tych samych minutach!) to o czymś świadczy chyba...

2) Nikt mi kurwa nie wmówi ,że 2 bramki nie były M. Bąka, a to co odpierdalał pod koniec wybijając na rożny piłki ,które powinien złapać nawet junior to jużparanoja. Ten człowiek chce się popisać, że potrafi efektownie interweniowac, żeby nie mówiło się o jego błędach?!

3) Nikt mi kurwa nie wmówi, ze Rogalski nadaje się do pierwszego składu, a z resztą co tu pisać wystarczy samo ROGAL i wszystko jasne...
18 września 2009, 22:02 / piątek
- Trzeba zacząć grać 4-4-2
- Kapsa za Bąka
- Ivans do pomocy (bo jak dla mnie to to nie jest napastnik...) za Nowaka, a na atak dać Buzałe/Zabłockiego - Kowalczyka
- Wiśnia za Rogala
- Wyjebać na zbity pysk tego pseudo piłkarza manuszewskiego !!
- Dać w końcu szanse Rybskiemu

Jeżeli tak zaczniemy grać to może w końcu coś się ruszy. Kafar musi przejrzeć na oczy...
18 września 2009, 22:03 / piątek
reasumując jakże udany występ, nie ublizając pilkarzom, bo oni grali dobrze, pozostawiam gdańskiej Dumie do rozsądzenia, czy dalej maltretować się występami gwiazdy gdańskiego"Schmeichela", czy może spokojnie postawić na 2 napastników, Kowalczyka z Luką i Kapse jako bramkarza...bo jak postawie w bramie stracha na wróble to chociaż odbije piłę przed siebie..dosyć zartow..Bąk nie widzisz że jesteś cienki i robisz chłopakom niedźwiedzia przysługę, odejdź, bądź facet rozsądny.. a trenerowi Kafarskiemu życzę, żeby spełnił moje marzenia..
18 września 2009, 22:03 / piątek
sory panowie ale tak cienki meczy kazdeego wkurwi
18 września 2009, 22:05 / piątek
Piękny początek, tylko początek. Presing, kontrola i jeb.... po pięknym początku. Trzy kwestie:
1. Na chuj skupiamy się głównie na grze w obronie skoro i tak gała wpada do siaty po tradycyjnie głupich błędach, poćwiczcie grę w ataku i może nadrobicie.

2. W zeszłym sezonie człowiek, który prawie doprowadził do zdemolowania Lechii trzymał się twardo nastawienia defensywnego i ustawienia 4-5-1, widać było jakie efekty tej taktyki były i uważam, że po pięknym początku wraca stare.

3. Nie ma wiary, nie ma punktów. Dlaczego z Discopolo można zagrać z zębem, a z Legią, która nie gra nic specjalnego srać po gaciach?

P.S. Statystyki

Strzały 25 - 4

Rożne (tego nie pamiętam) 10-0

No i ta najważniejsza 2:0 niestety.

To jest LECHIA - tu trzeba zapierdalać.
Słabo, nawet bardzo, zgdzam sie ze 2:0 to najnizszy wymiar kary, 0 celnych strzałów, 0 rożnych (9 Legii), po zmianach jeszcze gorsza gra, miałem wrażenie ze w 88 minucie jest 1:0 dl nas, bo Legia tak cisneła a my obrona Częstochowy....
Zabłocki zrobił chyba wszystkie spalone, Kowalczyk z piłą prół do linii i lobem na srodek boiska, Wiśnia...hmm ciężko cos napisac bo go nie zauważyłem.

Oby za tydzień Kafar cos wymyslił, bo na Franca Smudę taka taktyka na pewno nie wystarczy.
Zagrałbym Wanią i Zabłockim od 1 minuty, dać szanse Kapsie.

TYLKO LECHIA!
Panie trenerze mam pytanie do tego pkt.

- Wyjebać na zbity pysk tego pseudo piłkarza manuszewskiego !!

Kogo wtedy wstawisz na obrone jak my mamy 5 obroncow na cala druzyne ktorzy cos prezentuja na ekstraklase i tak jak teraz gdy Cvirik jest kontuzjowany to praktycznie mamy 4 i 4 musi zagrac? wstawisz pomocnika czy napastnika w to miejsce? a moze Dominiak jako masazysta sie zapisze na szybki kurs obrony?
18 września 2009, 22:06 / piątek
ciężko kogoś wyróżnić po takim meczu, Kafar chyba widzi ze forma gdzieś ucieka i czas coś zmienić bo przywiązanie do nazwisk nie służy tej ekipie.Trochę odwagi trenerze ... TYLKO LECHIA!!!
piach, wstyd, zero pomysłu, zaangażowania. taktyka??? jaka ku... taktyka. brak. czas na potrząśnięcie trenerem i zespołem.
benek wez se zagraj w fife .............

Baczek czlowiek Lechii i tak zostanie raz jest lepeij raz gorzej bronil zajebiscie kiedys a teraz jak ma slaby mecz to go kurwa do 4 ligi chcesz kopnac wez czlowieku przemysl co piszesz pozdro z emigracji dla calej Biało-Zielonej Braci!!!

ps szukac trzeba punktow z Miedzianymi tylko trzeba zagrac ofensywnie 2 napastnikami i wyjsc i odrazu do ataku Panie Kafar.

No i bede na tym meczu MORENA 100% LECHIA!!!!
18 września 2009, 22:07 / piątek
Brakuje Piatka,Buzaly i Cvirika ;( Niech Kozans sie szybko leczy bo chce zobaczyc jego gre!
18 września 2009, 22:08 / piątek
M.Bąk, Rogal, Bajić, Kafar - dno

Nim się kurva obudzimy będziemy w strefie spadkowej.Zmienić to ustawienie i Luka z Kowalem w ataku, Piątek do pomocy po kontuzji za Bajica.Noi Kapsik do bramy, który świetnie gra na przedpolu.
18 września 2009, 22:09 / piątek
Simek86 - za manuszewskiego można dać kogoś z ME...
18 września 2009, 22:09 / piątek
hubi czleku nie przyznawaj sie zel z moreny
18 września 2009, 22:11 / piątek
hubi jak Bak to jest człowiek Lechi to niech sobie gwiazde w alei Zasłuzonych wyrobi, a na razie to kurwa robi z plasteline w bramce, jest na smyczy przywiazany do słupka i rozpierdala cała robote Lechistów, więc weź ten swój sentymentalizm postępujący schowaj kurwa dla swoich przodków. Jest kurwa słaby i nie ma dla niego miejsca pewnie nawet w mlodej, a za zaslugi to juz mówiłem gdzie sobnie może..
18 września 2009, 22:13 / piątek
A ja powiem tak... bezbarwni to mało powiedziane...My po prostu nie istnieliśmy...I to jest już drugi kubeł zimnej wody(po odrze)..Śmieszyły mnie opinie że lepiej gramy na wyjazdach, dla tych co tak twierdzili niech se obejrzą powtórkę meczu...
Podsumowując powiem tak:
Lukjanovs pomimo że uważam że robi dobrą robotę , albo dostanie 2 napadziora, albo niech lepiej gra jako ofensywny pomocnik..tylko że brakuje nam napastnika wówczas z prawdziwego zdarzenia.I w tym momencie przypomina mi się stwierdzenie "włodarzy" Lechii że nie potrzebujemy żadnego znanego nazwiska,bo i tak więcej kibiców na stadion nie wciśniemy...TYLKO że te znane nazwiska może by strzelały.
Wg mnie 8 miejsce nieosiągalne( i pewno teraz odezwą się głosy że jak wygrywamy to tra la la la)...
Kafar z całym szacunkiem do Niego ale brak mu jaj. Już na początku 2 połowy powinniśmy grać 2 napastnikiem...Chyba przeczytał o jedną książkę za mało...
Bąk Mati...hmmm wg mnie to nie bramkarz na ekstraklasę...dużo baboli i parad pod publikę...wiem że jest z nami od zawsze ale MOŻE CZAS ZACZĄĆ SZUKAĆ JAKIEGOŚ BRAMKARZA, bo osobiście ani Bąk ani Kapsa nie gwarantują nam sukcesu....
Aaaa i nie jestem "kibicem sukcesu" ale wkurza mnie jak przegrywamy.
TYLKO BKS
Ps. Coś czuję w moczu że trza będzie pojechać na ostatni mecz o wszystko na ostatnią kolejkę wiosną..tak jak z Piastem
Moze J. Dudka byscie zatrudnili co??? dajcie spokuj juz Bakowi nie jeden z was krzyczal Mateusz Baczek na T29 po dobrej interwenci a teraz go opluwacie jedyny co jest z nami od poczatku ludzie wyluzujcie !!!
A kto zagrał dobrze? ;] Trudno, zdarza się. W końcu Legia to druga siła w kraju. Mecz w naszym wykonaniu to obraz nędzy i rozpaczy.

Bąka za to pajacowanie przy strzałach które ja bym złapał robiąc dwa kroki odsunąłbym do rezerw na co najmniej jeden mecz.

Cała obrona tragicznie. Najsłabiej chyba Manuszewski - 95% piłek laga w przód, pozostałe 5% podanie do Huberta.

Pomoc słabiutko, Rogal dzisiaj poziomem wcale się tak nie "wyróżniał" wśród naszych grajków.

Atak - Lukjanovs, duże umiejętności, ale niestety zamiast grać na ataku biega po skrzydłach. Gdyby grał w stylu Zabłockiego - na linii spalonego czekając na podania, myślę że miałby na koncie już kilka bramek. De facto gramy systemem 4-6-0

Następny mecz teoretycznie łatwiejszy. Mam nadzieję, że zejdziemy z tej równi pochyłej po której powoli staczamy się w otchłań drugiej połowy tabeli ;]
18 września 2009, 22:16 / piątek
hubi ty naprawdę jestes twardy gość!! Bąk dobry był na okręgówke ty tego nie chwytasz?? weź sobie wlej do serca nandrolon a nie czytaj harlequinów..niedługo za Bakiem do Cz-chowy pójdzoesz..chlopak grał 6 lat a teraz jest słaby i do widzenia..Lechia ma grac i wygrywać czy to jest takie trudne do pojęcia??
18 września 2009, 22:17 / piątek
Ej Benekk powiedz o co ci chodzi cisniesz na Baka bo Lechia przegrala?! Byłem, jestem i bede z MORENY!!!
18 września 2009, 22:19 / piątek
Otóz problem jest w tym że Lechia przegrywa po "interwencjach Baka", i stary nie osmieszaj się, bo jeszcze cie wezme za obrońcę z urzędu...
kosiarz a kto ma go zmienic ? uznajac ze jest slaby wymien tego mocnego. Tylko prosze oszczedz mi dyskusji o Kapsie, przejdz sie na mecz rezerw i zobacz jak broni i wtedy mozemy podyskutowac
czas baCZKA JUZ SKACZYL SIE A TY ZDEJMIJ JUZ OKOLARY I POPAREZ REALNIE NA GRE W BRAMCE LECHI
18 września 2009, 22:20 / piątek
Hubi...nie wypluwam..sęk w tym że życzę sobie abyśmy mieli choć jeden pewny punkt w zespole...a póki co go nie ma...a patrząc po tym co gra mateusz w bramie,może warto ściągnąć kogoś nowego abyśmy w końcu zaczeli mieć choć jeden pewny punkt...Na eksperymenty już za późno...
TYLKO BKS
Ps. Dla mnie Mati nie nadaje się na ekstraklase i tyle,i nie wiem co On Wam robi że go tak chwalicie
18 września 2009, 22:22 / piątek
spoko do Czestochowy jak bedzie trzeba to pojde.
zawalil mecz to jest prawda a K. Bak i Wolankiewicz co z nimi??? dobra zobaczymy co bedzie z Zaglebiem mam nadzieje ze bedzie 2 napastnikow pozdrawiam was Biało-Zieloni Bracia!!!
18 września 2009, 22:23 / piątek
kogo za Baka?? moją żonę i to od razu! a Kapsa w lidze zagra o niebo lepiej! i mi nie mów kogo za Baka bo stary przegrywamy dzięki niemu drugi mecz a jeden remisujemy, poza tym podobna spiewka była w zeszłym sezonie..on poza tym przynosi Lechii pecha! To z Kapsa weszlismy do ekstraklasy i to z Kapsą sie w niej utrzymalismy więc o co commone??na huj go było wyrzucac z bramki po meczu w Gliwicach?? pytam sie ??
18 września 2009, 22:24 / piątek
JESZCZE LECH I BĘDZIE Z GÓRKI.JAK ZIELU MÓWIŁ JEST POSTĘP W GRZE W TYM SEZONIE NA LEGII TYLKO 0-2.ZA JEKIES 2-3 LATA BEDZIE REMIS MOŻE.
LECHIA NIESTETY GAŚNIE.JEŚLI W NASTEPNYCH 4-MECZACH ZDOBĘDZIE MNIEJ NIŻ 3-4 PKT-Y TO BĘDZIE DRAMAT.
DZISIAJ KAFAR POPEŁNIŁ ZNOW BŁĄD .AKURAT DZIS GRA 4-5-1 BYŁA LEPSZA NIŻ 4-4-2.ALE CHWAŁA CHŁOPAKOM ZA AMBICJE I TRENEROWI ZA ODWAGĘ ZE ZMIANAMI.NIC WIĘCEJ DZIS NIE MOŻNA BYLO ZDZIAŁAĆ.NO CÓZ BRAKUJE NAM JESZCZE WIELE DO WISŁY I LEGII.
18 września 2009, 22:24 / piątek
22 wrzesnia Lechia gra PP, to chyba najlepsza mozliwosc przetestowania 4-4-2, moze Wania w koncu cos strzeli i w ogóle zespół zaskoczy.
Tak jak to było z Jarotą przed przyjsciem Kubickiego.

Bąk jest człowiekiem Lechii i jest od A-klasy w drużynie , ale obecną formą jest zagrożeniem dla.........Lechii.
ps. Szamotulski szuka klubu.....:)
18 września 2009, 22:25 / piątek
czyli uwazasz ze Kapsa bedzie lepiej bronił przeciwko napastnikom Zagłebia Ruchu czy Wisły niz broni strzaly Czarnych Pruszcz ? To ciekawe podejście
18 września 2009, 22:27 / piątek
Cygnus - nic dodać nic ująć...czekam na przełom równiez kadrowy w PP..
18 września 2009, 22:29 / piątek
buziek jeszcze ciekawsze jest podejście trenera do obsady bramki Lechii od 1 kolejki nowego sezonu.. przeczytaj sobie moje dwa wpisy wyżej jeszcze ze 4 razy to może zrozumiesz..
18 września 2009, 22:29 / piątek
Cala liga juz wie czego co Mateusz umie, a czego nie i beda go gnebic wrzutkami na 5-10 metr bo nawet debil wie ze zostanie przy slupku.....zreszta nie obylo sie od lekkich drwin komentatorow.
Na poczatek niech przestanie irytowac pajacowaniem, to moze bedzie wiecej obroncow jego talentu.

Ty Hubi z Morena nie wyskakuj bo jeszcze pare mrocznych zakamarkow bym Ci tam pokazal.
18 września 2009, 22:30 / piątek
bo bonczek funflem trenejro jest :)
18 września 2009, 22:33 / piątek
Cygnus za to co napisałeś piję Twe zdrowie ...KAfar zrób to co napisał Cygnus...
Kiedyś trzeba testować..A na bramę to trza kogoś NOWEGO!!! a nie Kapse....bo to nic nie zmieni
TYLKO BKS
18 września 2009, 22:33 / piątek
Pilsner teraz mnie przestraszyles wiec juz postow niebede pisal mam nadzieje ze mnie na pistolet nie zabierzesz!!!
18 września 2009, 22:34 / piątek
każdy inteligentny człowiek z porażek wyciąga wnioski...
18 września 2009, 22:38 / piątek
Tak naprawdę Legia nic wielkiego w tym meczu nie pokazała... i to najbardziej boli że i tak wygrali w sumie bez wielkiego wysiłku. Panowie kopacze, czas się przebudzić po euforii z początku sezonu...
A co do gry Bączka... Momentami to krew mnie zalewa jak widzę te jego robinsonady pod publikę przy najprostszych strzałach, piąstkowanie gdy powinien łapać, łapanie gdy powinien piąstkować, o grze na przedpolu nie wspominam nawet... jak pisał wyżej Pilsner - więcej grania a mniej pajacowania w tej bramce a wyjdzie to i jemu i Lechii na dobre.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE....
18 września 2009, 22:40 / piątek
Panowie ogranijcie się nieco!
Owszem Matiemu za pajacowanie zjebki się należą(Głabyś nie omieszka go zbesztać napewno) ale to nie On ten mecz zajebał? Że nie wyszedł przy 1szej bramce? ,,Ekstra'' się K.Bąk zachował-zasłonił widoczność Matiemu i nie ruszył do Iwańskiego, a gdyby Mati dał krok do przodu to podejrzewam że Iwański by Go po krótkim pokarał.
Druga? Wyjść musiał bo ,,magiczni'' obrońcy byli mijani jak tyczki, nie mógł zostać na linii bo przy strzale, a tak by pewnie się stało, by nie drgnął gdyż Radovic oddawałby go z 7-8 metrów. Po prostu o tysięczną sekundy nie zdążył.
A reszta co?(poza efekciarstwem ale to głównie o końcówke chodzi). Przytaczacie statystyki więc pomyślcie dlaczego skończyło się ,,tylko'' 2:0, straszna ilość wrzutek, strzałów, dużo za dużo z 5-10metrów. Bączek zagrał poprawnie, jebanie Go jest odwracaniem kota ogonem Panowie.
Albo nigdy nie łapaliście albo zbytnio się sugerujecie komentatorami chyba, nie w bramce mamy problem a w polu!
18 września 2009, 22:41 / piątek
nie panowie..w Lechii już nie czas na eksperymenty, dla Bąka miejsca nie ma..
18 września 2009, 22:47 / piątek
franek ty sobie tysięczną sekundy poczekaj zanim coś pieprzniesz..nad posmiewiskiem świata nie będe sie użalał i kolejny mecz u siebie przegrywał bo Bąk jest cool..Bak to zły sen ktory już mija..i pajac nie ma prawa stać w bramie Lechii jesli myslimy o wygranych..on nas powala w przeciętność a na to nie ma zgody..
18 września 2009, 22:50 / piątek
Generalnie powinno być tak....Awansujemy do ekstraklasy....z drugoligowego składu dajemy szansę na grę w ekstraklasie wszystkim piłkarzom(oczywiście jakieś wzmocnienia się należą plus wypad ze składu słabeuszy)...mija cały sezon....Ktoś rozsądny (czytać trener) ustala kto wypad i na ich miejsce wzmocnienia....I zabawcie się w trenera,kogo byście zostawili a kogo wek????Czy wg Was np "Bąk" gwarantuje to coś na bramie?????Hmmm.......
18 września 2009, 22:51 / piątek
ale on się nie łapal nawet do drugoligowej Lechii...
18 września 2009, 22:53 / piątek
KOSIARZU:
Przegrywanie PRZEZ kogoś to argument muła sprzed TV oglądającego Ligi Mistrzów a nigdy nie kopiącego piłki.
OK, ze Śląskiem Bączek dał dupy przy strzale Gancarczyka ale jeżeli twierdzisz że przy strzale Małeckiego też to.. aż nie wiem co napisać dalej bo mnie śmiech zatknął.. Tam jedynie pajacyk a'la Boruc by pomógł, ale przy jego robieniu trtzeba pamiętać że można dostać taką bramkę jak w Chorzowie Lafferty strzelił, czyli dziurę po prostu.
W zeszłym sezoniu broniłem Kapsla przed polowaniem na czarownice, teraz będę bronił Bączka bo to frajerski i bezsensowny atak jest. Krzysia Bąka sobie kopcie bo akurat jest za co..
18 września 2009, 22:54 / piątek
jedyne racjonalne wytlumaczenie jest takie, że Lechia chce go dobrze sprzedać więc musi grać...tłum menagerów już na Traugutta widzę...tłumy doslownie...trybuny trzeba dobudowac..
18 września 2009, 22:55 / piątek
Kapsa na bramke,a BAk do mlodej ekstraklasy.jest za cienki na pierwszy sklad.z nim na bramce jeszcze nie jeden mecze przegramy...ten czlowiek w kazdym meczu odpierdziela takie babole ze az glowa boli(ze Slaskiem,z sraxa,z przekratarka,z legla.... ile trenerze bedziesz mu dawac jeszcze szanse ... niech on przemysli swoja gre i postepowanie na boisku...na razie ekstraklasa to dla niego za wysokie progi... poza tym chyba juz czas zmienic taktyke i zagrac w koncu Dwoma napastnikami....gdyby nie mecz ze sraxa nasz dorobek bramkowy bylby cieniutki....Trenerze,przyznaj sie do bledu ze taktyka 4-5-1 nie zdala egzaminu... czlowiek uczy sie na bledach.tylko trzeba sie do nich umiec przyznac:) Tylko Lechia Gdansk. do zobaczenia na zaglebiu..........
18 września 2009, 22:57 / piątek
Ale generalnie tu nie chodzi tylko wg mnie o bramkarza,,,,trener powinien mieć jaja. wg mnie jak się przerywa 1 do 0 to nie ma większej różnicy czy przegra się 3 do 0 czy 4 do 0......Przy 1 do jaja trzeba wzmocnić ofensywę a nie czekać nie wiadomo ile...I może ktoś wtajemniczony mi powie czy jest jakiś konflikt na linii Trenejro-Kowalczyk????Bo w ustawieniu z dwoma napadziorami Luka i Kowal byli by oki..Kwestia tylko tego, aby ktos im dobrze podął piłe...ale Surma w parze z Nowakiem dadzą rade
Bramkarz lipa obrona jeszcze 3 razy gorzej pomoc tak na wpol dobrze a w ataku to co moze zrobic jede czlowiek??? wiec jest tu troche do przemyslenia dla trenejro jesli niezagra ofensywnie w nastepnym meczu to wyjdzie jak za czasow pan Zielinskiego wiec ... trzeba atakowac!
Franek - czyli K. Bąka mamy jak się wyraziłeś "kopać" za to że Manek dał się objechać, a M. Bąka za to że zawalił dwie bramy zostawić w spokoju?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229