Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Protest !

strona 1/1

17 września 2009, 18:49 / czwartek
PROTEST
Rusza protest kibiców przeciwko PZPN! Pierwszą poważną okazją do pokazania im, że mamy ich dość to 14.10.2009 mecz Polska - Słowacja. Apel do wszystkich kibiców w całej Polsce - ZBOJKOTUJMY ten mecz!!! Jeśli jesteś moderatorem fora internetowego związanego z piłką nożna umieść podobny apel! 14.10.2009 - stadion powinien świecić pustkami. 0 biletów - 0 kasy dla PZPN-u! Do akcji włączyła się ogromna rzesza forumowiczów z największych polskich portali informacyjnych . Serbia na koniec eliminacji grała przy pustych trybunach. Bośnia i Hercegowina grała również przy pustych trybunach, ale tam jeszcze do protestu dołączyło się 13 najlepszych graczy i padł ich związek piłki przestępczej. Zróbmy coś dobrego dla polskiej piłki nożnej! Nam tez może się udać!Proszę skopiujcie ten komunikat i umieśćcie go na innych forach.
17 września 2009, 19:10 / czwartek
ZDECYDOWANIE POPIERAM!!!! trzeba tych pedałów wkoncu usunać !!!! banda skorumpowanych złodzieji... Je... PZPN!!!
17 września 2009, 20:06 / czwartek
i chuj ten protest da bo pikniki i tak pójdą na ten mecz..
17 września 2009, 22:00 / czwartek
Dobra inicjatywa - 100% poparcia!!!
Temat bez podziałów na takich i owakich zwyczajnie pusty stadion i tyle.
Pozdrawiam
17 września 2009, 23:07 / czwartek
Pomysł ciekawy, ale może się łatwo sypnąć jeśli jakimś cudem wygramy z Czechami (też rozbitymi). Myślę, że na to po cichu liczą prostaki (by Monika Olejnik) z PZPN zatrudniając Majewskiego, człowieka wybranego spośród własnego grona. Liczą na cud.
18 września 2009, 09:55 / piątek
spokojnie, spokojnie panowie. Jaki mamy stosunek do pzpn każdy wie. Warto by się dowiedziec jakie sa postulaty protestujących, kto go organizuje. Bo dotychczas wyglada to w ten sposób, że jak komuś sie stanie lekka krzywda to jest wielkie halo a jak Nam dowalają drakońskie, niewspółmierne z przewinieniem kary to cicho-sza.
18 września 2009, 10:56 / piątek
Rozbicie tej zorganizowanej grupy przestępczej graniczy z códem. Cały system siedzisk nagród i kar mają zbudowany w perfidnie diabelski sposób. A człowiek to z natury leniwa istota. DZIAŁACZ, CZŁONEK... to brzmi mobilitująco odpowiedzialność, żadna a kapucha przednia i te wyjazdy delegacje, zjazdy.
Teraz jest idealna okazja. Przez 2 lata Repra gra sparingi, w pucharach na szczęście nie gra żadna ekipa z pzpnu.
Metoda rozbicia jest tylko jedna. Putina: rozgonić całe towarzystwo wpizdu!
uefa postraszyła przed erło Rosję dyskwalifikacją, Rosja doszła do ćwierćfinału ich kluby grają LM. A u nas Drzewiecki to giętka pała wiemy jak mu wyszło.

U nas zakład organizuje wyjazd autokaru na mecz a płacić nic nie trzeba bo kaska z jakiegoś funduszu idzie, każdy zapisać się może ale jak zawsze pojedzie dyrekcja, kierownictwo i zaufani ludzie ze ,,stażem,, ;(

Szlachetna inicjatywa, ja nie jadę.
18 września 2009, 12:54 / piątek
18 września 2009, 16:50 / piątek
19 września 2009, 12:43 / sobota
Idę o zakład że nasze czcigodne grajki w meczu z Czechami zagrają tak żeby mecz ze Słowacją był ostatnim meczem Doktora jako selekcjonera. Podłożą się i tyle bo z niego wielkiego trenera nie będzie i oni o tym wiedzą. Mecz ze Słowacją powinien się odbyć przy pustych trybunach, chociaż co to da. Przecież nie posypią głowy popiołem i nie przyznają sie do błędów
19 września 2009, 14:02 / sobota
da to kilkadziesiat tysiecy zlotych mniej dla PZPN-u ;]
20 września 2009, 11:45 / niedziela
Ja nie neguje samego pomysłu, bo jestem jak najbardziej za. chodzi o to że tym ludziom nic nie jest w stanie zdjąć klapek z oczu bo są tak bardzo ograniczeni. a ze zdaniem kogokolwiek (opinii publ, kibiców) to oni nie liczyli się nigdy
22 września 2009, 23:50 / wtorek
zamiast boruca powinien majewski stanac , chcialbym aby kazdy odmowil mu gry!! jakie on ma osiagniecia??? puchar z amica wronki ...badzmy powazni....selekcjoner winien miec awanse mistrzostwa puchary europejskie....juz jednego kiedys mielismy bonka co z lotwa u siebei przegral!!!!! cofnelismy sie o pare dobrych lat !!!!!! jestem za bojkotem meczy wsrod kibicow i pilkarzy
23 września 2009, 08:59 / środa
co do bojkotu wśród piłkarzy to oni dopieroco zbojkotowali letnie zgrupowanie w RPA.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.482