Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk-Zagłebie Lubin 25.09.2009.godz.20

strona 2/6

23 września 2009, 15:18 / środa
No, u lubinkow coraz większe ciśnienie na wyjazd do Gdańska.Zdaje się,że wraz z śledziami zapełnią cały sektor gości odnośnik
tak więc atmosfera na trybunach zapowiada sie ciekawa.
23 września 2009, 15:46 / środa
To zupelnie odwrotnie niz u nas. Jak bedzie 10.000 to bedzie dobrze bo wczoraj pod kasami nie widzialem nawet jednej osoby.
23 września 2009, 15:46 / środa
I taka sama mobilizacja ma być u nas na wyjazd do bytomia! a potem do chorzowa!
bez pierdolenia każdy jedzie!
A lubinki i rybie łby mają się obsrać jak poczują atmosferę T29!
23 września 2009, 16:57 / środa
No i oni maja wyjazd za jedyne 65 zl ,niemozna tak zorganizować u nas ??? to z pewnoscia bylo by nas wiecej na wyjazdach,bo znam nie jedna osobe co by chciała pojechac na mecz ,no ale srodki finansowe nie pozwalaja...
23 września 2009, 17:55 / środa
Łuki
nie można u nas tak tanio zorganizować:( zobacz sobie najpierw na jakimś tam Zumi -srumi jaka jest odległość z Gdańska do Lubina, następnie z Gdanska do Bytomia zobacz sobie jaka jest różnica w odległości i będziesz już wiedział czemu jest drożej:(
a po drugie to wierz mi, że od dziś lubinki sprzedają spóźnialskim już drożej i cena na wyjazd do Gdańska wynosi 80-PLN!!! i powiem ci lepiej ,ludzie tam kupują i nie płaczą ,że teraz jest drożej:)
a po trzecie jak znajdziesz jakiegoś sponsora co do rzuci się do takiego wyjazdu lub sam to zrobisz, to na pewno cena wyjazdu do Bytomia będzie tańsza.
23 września 2009, 18:37 / środa
Mam dosc kiepska informacje, Kafar nie zrobi zadnych zmian na mecz z Lubinem. Czyli standardowo sam Luka w ataku, Rogal gdzie pali glupa i udaje, ze gra, i Bak w bramce...Niechce krakac ale, nie zapowiada sie nic dobrego...
23 września 2009, 19:07 / środa
Jak chciałbym kupić bilet dla Braci z Wrocławia, to mi sprzedadzą czy dalej te foty pstrykają?
23 września 2009, 19:11 / środa
Mozesz podac pesel kolegi, zaplacic, a kolega jak przyjedzie to zrobia mu fote i odbierze bilet. pozdrawiam.
24 września 2009, 01:50 / czwartek
Co do skladu to mysle, ze Kararski nie wystawi Kapsy. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie 4-4-2 i w napadzie Buzala z Lukjanovsem albo Kowalczyk i Lukjanovs.
TYLKO 3pkt!!!
24 września 2009, 08:22 / czwartek
Surma przeszedl grype i do wczoraj nie trenowal, bo jeszcze go miesnie bolaly, ale w "18" bedzie.
Kogo za Rogala? Wisniewski? Kowalczyk? Obawiam się, że się rozczarujemy, może trzeba zacząć dawać szansę komuś typu Kawa?
24 września 2009, 08:43 / czwartek
Dobry wpis!Może Kawa, ja jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak przy okazji Lechia musi wygrac!!!
24 września 2009, 08:49 / czwartek
Jak umie grać z kontuzją to też jestem za!!!
24 września 2009, 09:30 / czwartek
@Lechista UK

Przeciez napisalem pare postow wyzej, nie bedzie zadnych zmian. Kafar sobie ponoc upierdolil, ze beda grac 1 napastnikiem a tylko Kafar decyduje. Strasznie sie boje o ten mecz (niestety obawy o wynik z najslabsza druzyna ligi nie wrozy dobrze).
24 września 2009, 10:06 / czwartek
A przy okazji to Zaglebie mialo spore problemy z frekwencja na ten wyjazd ale jest szansa, ze zapelnia klatke bo Arka dostala od nich bodajze 130 biletow, i do tego bedzie wspomagac ich Zawisza.
24 września 2009, 11:52 / czwartek
niech ich wspomaga nawet i nandrolon jak dostaną 2 bramy to będą siedzieli z podkulonymi ogonami..jesli w tym meczu nie będzie poważnego przemeblowania składu to dla trenera może sie skończyć niedobrze..
24 września 2009, 13:26 / czwartek
Materiał VIDEO z treningu Lechii + wywiad z trenerem i zawodnikami - odnośnik
24 września 2009, 13:37 / czwartek
Ośmiu kibicom, którzy w tym sezonie złamali prawo, grożą surowe kary pieniężne. Ile? Np. za zakrywanie twarzy - co najmniej 10 tysięcy złotych. Za wnoszenie alkoholu - 2 tysiące. Czy Lechia będzie teraz bezpieczna?
Przed piątkowym meczem z Zagłębiem Lubin, kibicom rozdanych zostanie 10 tys. ulotek informujących o karach, jakie im grożą za poszczególne wykroczenia.

- Nie wyciągamy kija na kibiców, ale chcemy ich uświadomić. Muszą zdawać sobie sprawę, jakie konsekwencje czekają za zakłócanie porządku na stadionie - mówi rzecznik Lechii Błażej Słowikowski.
Np. za próbę wniesienia alkoholu na stadion czeka grzywna co najmniej 2 tys. zł, odpalenie środków pirotechnicznych (czyli racy) - minimum 7,6 tys. zł. Kary ustala sąd wg tzw. stawki dziennej, liczonej na podstawie dochodów sprawcy - czyli im wyższe zarobki, tym wyższa kara.

Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych, pozwalająca na wymierzanie takich kar, obowiązuje już od początku tego sezonu. Po pierwszych meczach toczy się już osiem postępowań przeciwko sprawcom incydentów. Ale klub chce jeszcze poprawić skuteczność ich identyfikowania i karania.

Lechia jest w czołówce klubów karanych za wybryki kibiców. W poprzednim sezonie w tabeli kar załapała się na podium, była trzecia. W sumie musiała zapłacić aż 100 tys. zł!

- W ten sposób straciliśmy pieniądze, które mogliśmy wydać np. na piłki czy stroje dla młodych piłkarzy. Nie rozumiem kibiców, którzy przekonują o swojej miłości do klubu, ale odpalają race. To proste: kochasz Lechię, to nie szkodź jej - apeluje dyrektor ds. marketingu gdańskiego klubu Paweł Żelem, który przyszedł ze Śląska Wrocław z polecenia nowego właściciela gdańskiego klubu Andrzeja Kuchara. - We Wrocławiu też uświadamialiśmy kibiców i w ciągu kilku miesięcy ich zachowanie znacznie się poprawiło - dodaje Żelem.

Nie stosujący się do prawa kibice, muszą się liczyć z podwójną karą. Oprócz kar wymierzanych przez sądy, Lechia będzie im też wytaczać procesy cywilne i w ten sposób odzyskiwać pieniądze, które zapłaci do PZPN.

- Jeśli Lechia kojarzyć się będzie z incydentami, to nigdy nie zapełnimy Baltic Areny, nie przyciągniemy na mecze tzw. "pikników", czyli spokojnych kibiców, którzy przychodzą na mecze z rodziną. Czy to się komuś podoba czy nie, takich kibiców potrzebujemy - tłumaczy Żelem.

-------------------------------------------------- ----------

To nie o tym Żelemie pisano na fanslasku?
24 września 2009, 13:43 / czwartek
właśnie o tym.
powinno pójść na meczu "żelem! co? ty kurwo!"
24 września 2009, 13:44 / czwartek
proponuje taki układ- na stadionie jest spokój a klub dofinansowuje wyjazdy.
24 września 2009, 13:47 / czwartek
taki uklad nie przejdzie z 3 powodów.
1. Klub w gruncie rzeczy ma gdziec wyjazdy, a przynajmniej ja tak to widze
2. Kary na Lechie nakładane są i będa niezależnie od naszego zachowania
3. Nie upilnujemy wszystkich i zawsze znajdzie sie jakis "bohater" ktory rzuci butelkę na boisko
24 września 2009, 13:48 / czwartek
dokładnie ten :/
24 września 2009, 14:02 / czwartek
razem znimi sledzie i zawisza
24 września 2009, 14:07 / czwartek
1. motywacja typu- mogliśmy tę kasę przekazać na szkolenie młodzieży cienko mnie przekonuje.
2. z upilnowanim jest łatwiej niz Ci się wydaje.
3. zgadzam sie ze kary są niewspółmierne do wykroczen, a ostatnio wręcz bezpodstawne, ale może byc tak, ze nie dostaniemy zadnej (patrz pkt 2)
24 września 2009, 14:16 / czwartek
Bałkańskiego uniesienia nie da sie wyhamowac piętą...
24 września 2009, 14:17 / czwartek
Sędzia meczu: Marcin Szulc z Warszawy.
24 września 2009, 14:44 / czwartek
No i wychodzi mizeria naszej kadry. W "18" na Lubin praktycznie żadnych zmian, a więc można już zakładać że wyjdzie identyczna "11" jak z Legią oraz Wisłą. Trener da im kolejną szansę na pokazanie, że słaby występ z Wisłą i potem z Legią to był wypadek przy pracy. Myślę, że największe problemy będziemy mieć ze zgadnięciem jakich czterech obrońców desygnuje do gry T.Kafarski. Hmm, nie podejmuję się zgadywania bo wybór jest naprawdę ciężki... Smutne jest to, że nie pomyślano o faktycznym wzmocnieniu defensywy, która już w zeszłym roku spisywała się słabo.
24 września 2009, 15:05 / czwartek
Kogo w takiej sytuacji obchodzi defensywa...Jak w ostatnich trzech meczach nie strzelaja ani jednej bramki a Kafar dalej upiera sie na samego Luke w ataku...Za to co Kafar zrobil w koncowce zeszlego sezonu ma u mnie spory kredyt zaufania...Chociaz uwazam, ze popelnia teraz ogromny blad...

W piatek TYLKO ZWYCIESTWO!
24 września 2009, 15:12 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 września 2009, 17:01 / czwartek
OK, przepraszam, przeoczyłem, że Kawa ma cały czas kontuzję, ostatnio zaglądam do newsów raz na parę dni, a na forum jakoś ostatnio nic o tym chyba nie było
24 września 2009, 17:32 / czwartek
wczoraj był razem z wiecznie młodym talentem Hirszem na prostej podczas meczu Mesy i nie wygladal jakos na kontuzjowanego bo kicał jak zajaczek
24 września 2009, 17:38 / czwartek
Koniecznie jutro trzeba wygrać, bo Zagłębie ma naprawdę słaby skład. To jeden z nielicznych zespołów mających słabszą defensywę niż my: Kapias, Jasiński, Łabędzki, Costa; jednym ich atutem jest Smuda i Traore (w mojej ocenie naprawdę jeden z ciekawszych napastników w polskiej lidze).

Jakakolwiek strata punktów nie wchodzi w grę, bo może się niedługo zacząć robić nerwowo (czekają nas dwa wyjazdy na Śląsk, a potem mecz z Amiką).
24 września 2009, 18:21 / czwartek
mam nadzieje ze wygramy.w koncu z kim jak nie z zaglebiem ....:)wprawdzie na lawce bedzie Franz ale on w koncu nie gra :)jestem ciekawy jaka taktyka jutro zagramy...mam nadzieje ze ofensywnie...trzeba wykorzystac to ze maja slaba obrone...poza tym trzy punkty troche poprawilyby humory w zespole...ciekawe kto na bramce? :)
24 września 2009, 18:39 / czwartek
konri, dokładnie tak jak piszesz - należy się bać Franza i Traore, a tym bardziej jak sobie przypomnimy mecz z Odrą, przed którym dopisaliśmy sobie 3 punkty i w którym załatwili nas:
- TRENER Wieczorek (nie uchodzący za tak dobrego jak Smuda), który skutecznie zneutralizował naszą grę przewidując taktykę i ustawienie (a przewidzieć jest coraz łatwiej, bo się nie zmienia...)
- Bueno (dziś trzeba uważać na Traore)

Ja mam nadzieję na jeszcze jedno: że nie będzie partii szachów i asekuracyjnego badania się w I połowie. Mamy się na nich rzucić i próbować prowadzić 2-0 do przerwy, a jak się nie uda, to chociaż ich zmęczyć przed 2 połową. Pierwsze połowy z Odrą, Śląskiem i Wisłą to były dość nudne, w naszym wykonaniu, partie szachów. Przeciwnicy bardzo różni a zdobyliśmy 1 punkt.
24 września 2009, 21:49 / czwartek
Nie ważne czy zagramy jednym, dwoma ,trzema, czterema :) napastnikami, najważniejsze jest zwycięstwo i trzy punkty na koncie Lechii!!! Niech piłkarze pokażą ,że mają jaja i chcą zwyciężać.Prawda jest taka,że w I połowie trzeba lubinkom wybic z głowy chęć wywiezienia jakiegokolwiek dobrego dla nich wyniku.Tylko zwycięstwo Lechiko!!!
i przy okazji uwaga dla osób podróżujących SKM w barwach ,szczególnie od strony śledziowa.Zachowanie ostrożności nie zaszkodzi a pozwoli uniknąc nie przyjemnych zdarzeń.do zobaczenia na meczu!!!
25 września 2009, 08:09 / piątek
Mateusz Bąk
Krzysztof Bąk - Jacek Manuszewski - Hubert Wołąkiewicz - Arkadiusz Mysona

Piotr Wiśniewski - Łukasz Surma - Paweł Nowak - Marcin Kaczmarek

Ivans Lukjanovs - Paweł Buzała (Kowalczyk)

Tak wedlug mnie powinnismy dzis zagrac. Bak zostanie w bramce bo Kafar nie zdecyduje sie az na tyle nowych zmian. Zaglebie ma zagrac niby bez Stasiaka i Pawlowskiego tyle ze jakos ciezko znalezc jakiekolwiek informacje na ten temat w necie. JEzeli Surma nie wyleczy grypy to na bank zagramy jednym napadziorem Ivansem a przed nim zapewne wystapi Rybski a w pomocy Bajic.
25 września 2009, 08:17 / piątek
OBYM SIE MYLIL ALE CZUJE ZE BONCZEK PUSCI FARFOCLA!
25 września 2009, 08:19 / piątek
OBYM SIE MYLIL ALE CZUJE ZE CZAS WALKI PUSCI BĄKA
25 września 2009, 08:23 / piątek
Bo Baczek jest strasznie niepewny w bramce...obroni trudna pilke a za chwile zawali latwa sytuacje. Poza tym nie ma co dyskutowac czy Kapsa czy Bak niech nasi zagraja tak jak na poczatku rundy a Franek SMuda nic nie poradzi. Zaglebie nie gra dobrze i jest do klepnienia. MAmy lepszy sklad i powinnismy to wykorzystac bo wygrana w tym meczu daje nam poki co spokojny byt a porazka nerwowke. I niech wreszcie wraca Piatek .
25 września 2009, 08:39 / piątek
boczek 2 jajka pomidor, bułeczka, a ja tu czytam, że Kafarski podobno na treningach rzągluje!!!
A na dodatek jakieś experymenty czy sztuczki ma dziś pokazać z 2 Rybami ???
Co z tego wyjdzie

Zwycięstwo Lechijko !!! biało-zielona Letnica !!!

Pora wychodzić na mecz
Ja bardzooooooo chciałbym dziś usłyszeć ,,biało-zielone to barwy ....''
25 września 2009, 09:26 / piątek
Wie ktos moze czy bede jakas bezposrednia transmisja w radiu? Niestety pracuje do 22 i nie mam innej mozliwosci ogladania meczu.
Dzieki za odpowiedz
25 września 2009, 09:39 / piątek
Pracuje do 21. Mógłbym zdążyć tylko na ostatnie 5 minut. Jest szansa żebym wszedł za free czy nie ma takich zwyczajów na Lechii?
25 września 2009, 09:47 / piątek
Oby Lukjanovs sie przełamał nareszcie i mysle ze bedzie juz pozniej mu szlo

Bąk

K.Bak , Manek , Hubert , Mysona

Kaka , Bajic , Surma , Nowak

Lukjanovs , Buzi

Myśle , ze Bajic dobrze ostatnio grał i miejsce w pierwszej 11 mu sie nalezy

Do Boju Lechijko !!!
25 września 2009, 10:11 / piątek
Kapsa - Mysona, Manek, Hubert, Bak - Wiśnia, Surma, Rybski, Nowak - Buzała, Kowalczyk
25 września 2009, 11:06 / piątek
Bedzie jakas bezposrednia transmisja radiowa z meczu?
25 września 2009, 11:09 / piątek
zadzwoń do radia gdańsk i pr1 lub w maxie popytaj
25 września 2009, 11:45 / piątek
odnośnik

W związku z tym kibice wszystkich klubów podjęli decyzję o nie prowadzeniu dopingu przez pierwsze 45 minut w czasie meczów rozgrywanych w ten weekend.
25 września 2009, 12:09 / piątek
Sprzedam bilet na zegar za 25 zł ! kontakt. DarkLG@o2.pl (czekam do 15.30)
25 września 2009, 12:19 / piątek
Co to za protest ?!
Przeciez czerwoni maja wyjebane na doping,dla nich to zadna porazka,jedynie swojej druzynie nie pomozemy !
25 września 2009, 12:23 / piątek
Panowie, czy Was nie męczą te ciągłe spekulacje, wytykanie Kafarowi "błędów" i spięcia z innymi kibicami po szalu???? Chciałbym przypomnieć że celem na ten sezon jest środek tabeli, a nie jak niektórym się pochopnie po dwóch pierwszych meczach uroiło czołówka tabeli. Tak naprawdę to przegraliśmy dopiero jeden mecz z drużyną z którą powinniśmy wygrać, czyli z Odrą!!! Przed sezonem chyba nikt nie zakładał wygranej z Wisełką i Legią... Wygraliśmy mecze z drużynami,które są w tabeli pod nami, zremisowaliśmy ze Śląskiem który ma 9 punktów (czyli niemal tyle co My) ,a przegraliśmy z drużynami z czołówki!!!!! Cieszmy się tym jak jest, a nie jest źle, jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia celu, gra naszego zespołu jest o niebo lepsza niż w poprzednim sezonie, naprawdę widać w naszych zawodnikach potencjał!!!! Poczekajmy z ocenami do końca rundy!!!!!!!!

DZISIAJ TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!!!!!!!!
25 września 2009, 12:24 / piątek
popieram Czarnego68, oni będą siedzieć i się z nas kurwa śmiać ,a My zamiast wykorzystać atut T29 i pomóc Lechii będziemy chujowy protest robić, który czerwone świnie mają w dupie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.526