Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Mateusz Bąk - czas odpocząć

strona 1/2

21 września 2009, 13:49 / poniedziałek
Witam , uważam że za zasługi nie można grać wiecznie więc nadszedł czas aby Bączek odpoczął sobie na ławce i dał szanse wykazać się Kapsie który na pewno głodny jest gry i chciałby udowodnić że też jest dobrym bramkarzem...Uważam że Mateusz popełnił za dużo głupich błędów w ostatnich meczach a ławka pozwoli mu na wydobycie z siebie sportowej złości która pomoże mu w treningach i koncentracji aby mógł powrócić między słupki jako pierwszy bramkarz..
21 września 2009, 14:57 / poniedziałek
witam ,ja uwazam troche inaczej ..proponuje wiec ulicami do studzienki i zamenhoffa.. dorzuce jeszce od siebie ze wypadaloby okupic biedronke !!!!
nie jedna.. i netto miedzy chelmem a ujesciskiem .. juz przygotowalem plakaty bojkotujace ..alez panie profesorze....

KTO ZA??

LISTA
1. JA
2.
3.
4.

LICZE NA WASZE POPARCIE w koncu wybory niedlugo a chcialbym dostac sie do sejmika osiedlowego !

wpisywac sie nie narzekac!
21 września 2009, 15:05 / poniedziałek
Obrona jest chujowa,zostawcie Bąk wspokoju,no normalne ze wpadki sie zdarzaja ale nie robcie z niego łamagi ,BAK MUSI BRONIĆ!!!
21 września 2009, 15:08 / poniedziałek
a uwazam ze to kolejny kretynski temat!!! za pare dni bedzie WOŁAKIEWICZ MUSI ODEJSC a ktos inny załozy Wołąkiewicz musi zostać,ludzie pojebało sie wam w głowach!!!
21 września 2009, 15:09 / poniedziałek
KTO ZA??

LISTA
1. JA
2. JA
3.
4.
21 września 2009, 15:34 / poniedziałek
o kurde to teraz ustalamy sklad w drodze plebiscytu ludowego ? ;] no to ja musze powiedziec ze jestem jak najbardziej za. To znaczy Bąk musi zostac, a moze nie ? to ja glosuje za... chyba zeby przeciw ? ;]
21 września 2009, 15:41 / poniedziałek
nie nie... nie glosujemy tu w psrawie Baka ..

sprawa jest duzo wazniejsza!!!!!!!!!!!!!!

Panowie tutaj chodzi o pieniadze ... jak dostane sie do sejmiku osiedlowego to .. potem krok do wojewodzkiego .. nastepnie sejm uklady stolki .. siano bedzie .. i obiecuje kazdemu !!!!
ze ustale sklad najwlasciwszy jaki trzeba .. sciagne ballacka i na bramke bufona !

w napadzie schevchenko bedzie !!!
zeby nie bylo ze brak slowian u nas!

oczywiscie bajic przejdzie kuracje sterydowa!

wiec jak ??

LISTA
1.JA
2.JA
3.
4.
licze na wasze glosy zbiore i zglosze sie sam !
21 września 2009, 15:59 / poniedziałek
Trochę przykre że najbardziej zasłużony zawodnik odrodzonej Lechii po gorszym meczu zamiast być wspieranym jest mieszany z błotem przez nowe "gwiazdy" tego schodzącego na psy forum.
21 września 2009, 16:20 / poniedziałek
Adix LG dokładnie,dlatego odpier... sie od Baka ,tylko lepiej spojrzcie jakie bledy popelniaja obroncy!!! Temat do wyjebania!!!!
21 września 2009, 16:22 / poniedziałek
Ramka moze sie przedstaw skad sie wziales , od kiedy na forum , cos o sobie napisz , czemu chcesz zalatwic miejsce Kapslowi w drodze plebiscytu a nie zeby wywalczyl je na boisku . Jestes chorym schizofrenem zakladajacym wiele nickow ale zdradza cie jedno nienawisc od kilku lat do Baczka . Ja jestem za bramkarzem lepszym ale o tym decyduje tylko i wylacznie boisko . Ramka czas odpoczac - na badania , do lekarza i szpitala .
21 września 2009, 16:26 / poniedziałek
Kro - w sprawie bramkarzy to akurat Ty masz spaczone spojrzenie :) te Twoje "Baczusiowanie" na forum przyprawia o wymioty :)
21 września 2009, 16:37 / poniedziałek
Sprobuj jeszcze raz przeczytac moj wpis moze ze zrozumieniem . Nie rozumiem co masz do mnie ale jak chcesz to mozemy sobie to wyjasnic . To jest forum Lechii i o jej zawodnikach . Ode mnie trzy huje w bok .
21 września 2009, 17:38 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 września 2009, 17:40 / poniedziałek
Jemu nie chodzilo o Twoj poprzedni wpis,a o wpis w ''Artykuly''.
Nie chce sie wpieprzac,ale wlasnie nie masz racji Kro.
Choc jestem ''Baczkowcem'',to trzeba mowic prawde-jest w cienkiej formie i zanosi sie,ze ta jego forma,to norma-teraz.
Ha,co nie znaczy,ze Kapsa jest lepszy,bo obydwoje nic nie graja na przedpolu,a i wydaje sie,ze Baczek ma lepszy refleks.
Niestety,prawda jest taka,ze nie mamy dobrych zmiennikow-to sie tez tyczy graczy z pola i jak czytam propozycje :Kapsa za Baczka,a Wisnia za Rogala,to nie wiem,czy sie smiac,czy plakac.
Zwroccie uwage,ze wystarczylo,ze Nowak z Surma obnizyli swoje loty i juz jest lipa,bo na skrzydlach.......nie bede konczyl :-)
Domagacie sie drugiego napastnika,ale kto ma grac ?!
Wszyscy sa bez formy,to nic dziwnego,ze Kafar ma jedno w glowie-nie stracic gola !
Trener mowi,ze druzyna wyszla na mecz wystraszona,a przepraszam bardzo,jak widza swojego trenera przestraszonego,to jak maja grac ?!
Jeszcze brakuje,zeby na mecz z Zaglebiem,wyszli w ustawieniu :1-4-6 :-)
21 września 2009, 17:43 / poniedziałek
Z tego co pamietam to nawet komentator C+ wypomnial Bączkowi "dalekie" wykopy na 20 metr...przed swoim polem karnym...Dałbym jednak szanse Kapsie na pokazanie sie, jesli zaprezentuje sie gorzej to niech dalej Bączek broni...
21 września 2009, 18:31 / poniedziałek
Czarny nie Nowak z Surma obnizyli loty tylko dostali od paru meczy, bodajże od Groclinu do grania piłką Bajica i Rogala, to bądź tu mądry i graj z takimi : /
Wiśnia też inaczej wygląda jak ma obok siebie Surmę, Nowaka, Kaczmarka, aniżeli tych dwóch,
oczywiście Bajiciowi i Rogalowi uda się jedno a może nawet i kilka zagrań w meczu ale per saldo . . . zdejmują z Lechii ogień, no i od Groclinu zdjęli,

nie ma dymu bez ognia

zeście się przypięli do Mateusza i żebysz było o co . . . czas mnie goni

ps. Kowal zawinił a Cygana będą wieszać
21 września 2009, 18:33 / poniedziałek
verde
Kowalczyk zawinił a Pawlaka będą wieszać? :)
21 września 2009, 18:36 / poniedziałek
Kowalczyk na boisko Pawlak na śmietnisko : )
21 września 2009, 19:02 / poniedziałek
PAWEL KAPSA NA BRAMKE Chociaz na jeden mecz dla porownania i wtedy sobie bedziecie dyskutowac kto gra lepiej kto gra gorzej a nie kto jest bardziej zasluzony?!?!?! a kto nam pokazał kiedys srodkowy palec ??? a kto ratował flage w meczu z Lechem ??
Kozystajac z okazji PAWLE NIECH SIE CORKA ZDROWO CHOWA GRATULUJE I Najlepszego!!!!!
21 września 2009, 20:29 / poniedziałek
Mati,czas odpocząć. Przerwa Ci dobrze zrobi. Niech Gładyś w końcu Cię nauczy
(o ile potrafi )wprowadzać piłkę o gry i wykopywać piątki z pola bramkowego.
Jak dokopiesz 500 razy do środka boiska to wracaj ,bo za zasługi dla Lechijki wiecznie grać nie będziesz.Paweł wracaj do bramki ,a Kafar zmień coś w składzie na mecz z zagłębiem,bo 180 minut bez celnego strzału w światło bramki to porażka.Proponuję posadzić na ławę naszego ulubieńca Rogalskiego i zagrać w końcu dwoma napastnikami (przynajmniej u siebie),bo jak nie taraz to z kim ...
Lechia ma wygrać. TYLKO LECHIA.!
21 września 2009, 20:51 / poniedziałek
Co za down założył ten wątek,taki dobry z Ciebie dobry golkiper to wpadaj na trening Lechii i pokaż Bączkowi jaki jesteś zajebisty.
21 września 2009, 21:19 / poniedziałek
w druzynie powinna byc zdrowa rywalizacja.nazwiska nie graja..jestes bez formy,robisz czeste bledy-odpoczywasz w rezerwie a za ciebie wchodzi nowy gracz.tak jest w kazdej druzynie.zadnych swietych krow.bledy kazdemu sie zdarzaja,ale jesli sa robione zbyt czesto to znak ,ze czas dac szanse komus innemu.nie ma grania za zaslugi,za kontakty z kibicami.powinna liczyc sie tylko forma zawodnika i jego chec walki.tyle w temacie
21 września 2009, 21:29 / poniedziałek
Myślę,że odrobina krytyki w nieprzepelnionej nienawiścią wersji jeszcze nikomu nie zaszkodziła,tj. nikt tu nie napisal Bączek won,czy wypier..... po prostu czas by odpoczął jeden mecz ten najbliższy pucharowy.
Pamiętam występy Bączka od A-klasy itd. aż do 4ligi i nie miał tam wielu okazji do interwencji -( to chyba nie wymaga komentarza , każdy pamięta rozmiary zwycięstw)czasy się jednak zmieniły i liga też... ale,żeby nie przedłużac ta sytuacja z Matim jest baaaardzo podobna do Cabaja, który też grał (gra) od IIIligi z craxą i jest takim bramkarzem,że od czasu do czasu przymierzano go do kadry a potem mieszał dobre mecze z głupimi interwencjami...Ta cala sytuacja jest zajebiście podobna(vide Bączek w Wiśle) tyle,że problemem Cabaja jest brak zmiennika,a u nas Bączek takiego ma . I aby pomóc Mati'emu trener powinien wystawiac obu. Tak jak to jest z zawodnikiem z pola . Nikt nie jest doskonały, nie jesteśmy maszynami,nie masz formy-łąwa.Brutalne ale po mądrej rozmowie Kafara z Bąkiem to tylko wyjdzie jemu i całej drużynie na dobre.....
Bączek 3maj się. My wierzymyyyyyy!!!!!!
21 września 2009, 21:34 / poniedziałek
Jeszcze jedno bo taki temat powstaje po porażkach a prawda jest taka,że obrona gra słabo a tu się obrywa Mateuszowi...Ale to tylko dla mobilizacji tak dla jasności....
21 września 2009, 21:34 / poniedziałek
Jak mozna domagac sie zmiany bramkarza ktory nalezy do najlepszych zawodnikow druzyny w kazdym meczu . To dywersja przeciwko wlasnemu zespolowi . Ci co chcieli ogladac Kapse widzieli jak sobie swietnie radzil w meczach ME ( 6 bramek ) i rezerw ( 3) . A teraz ma bronic w ekstraklasie . Czym sie kierujecie piszac takie bzdury . Jaka szanse ma dostac czyscie poglupieli . Baczek to bramkarz z innej bajki i prezentuje sie super . W meczu z Legia uratowal nas przed katastrofa . Opanujcie sie i dajcie wprowadzac w maline przez idiote .
21 września 2009, 22:35 / poniedziałek
ten temat to szczyt kretynstwa i odrazu do wykasowania. Jestem w szoku ze ktos wogule wpadł na taki pomysł tematu! kurwa ramka ty wogule ogladałeś mecze Lechii ostatnio?! Moderetor do roboty!
21 września 2009, 22:40 / poniedziałek
Weźcie się ogarnijcie. Temat do wypierdolenia.
21 września 2009, 23:26 / poniedziałek
wszystkim narzekającym na glupawe popisy Bąka polecam ten filmik odnośnik
22 września 2009, 00:11 / wtorek
Kro widze, ze zalozyles sobie dzisiaj nowe konto :)
(patrz post niejakiego Chez )
22 września 2009, 00:53 / wtorek
Na widowni siedzi ok 12000 chłopa a doping jakby to było 1000 , zawiesić doping.
Bąk na dyrygenta , piłkarze do młyna ja na boisko , piwko tylko z lodówki.
Lubie to forum.
pozdro z Malty.
22 września 2009, 06:38 / wtorek
Zgadzam sie z zalozycielem tematu,dwie spoznione interwencje w meczu na Łazienkowskiej do tego niepewny na przedpolu....czyż nie jest tak drodzy forumowicze,kibice,sympatycy bialo-zielonej ekipy?Kapsa na Lubin w podstawowym na Zaglebie L...
Tylko Lechia!
22 września 2009, 08:52 / wtorek
Prawda jest taka, że zarówno Bączek jak i Kapsa jakieś 2 lata temu stanęli w miejscu. Obaj przestali się rozwijać. Nie wiem, czy jest to wina obu bramkarzy, czy trenera bramkarzy w Lechii. Obaj mają problemy z grą na przedpolu. Obaj też, nie zachwycają w ostatnich meczach. Tak więc może zamiast zmieniać bramkarza, należałoby wzmocnić sztab trenerski??
22 września 2009, 08:55 / wtorek
Ludzie! Czy jak jest temat o Matim to zaraz wy dodajecie od siebie, ze wszyscy, ktorzy uwazaja ze jest w beznadziejnej formie wini go o porazki! NIE tak nie jest cala druzyna gra do dupy a Baczek jest w BEZNADZIEJNEJ FORMIE!!!! KUREWSKO BEZNADZIEJNEJ! od podstaw , wprowadzenie pilki po pewnosc w bramce do lacucha 20 cm uwierajacego w szyje! CZAS ODPOCZAC KAPSEL NA BOISKO!
Za zaslugi buduje sie pomniki....
22 września 2009, 10:09 / wtorek
Nazwisko do czegoś zobowiązuje. Więc Mateuszek powinien się w bramce kręcić i ruszać jak mało kto, a nie stać jak słup soli, bo aż serce boli, gdy Lechia przez takie wielbłądy jak ze Śląskiem czy Legią traci gole. Zresztą inny Bączek, mianowicie Bączek K., w ubiegłej rundzie też zafundował nam kilka spektakularnych kiksów, przez które Lechia straciła ważne punkty. Do Bączków trzeba więc mieć ograniczone zaufanie. Pora najwyższa na zmiany, niech Kapsa stanie do bramy. Bohater to z końcówki ubiegłej rundy, bo też to między innymi dzięki jego wspaniałej grze udało się uratować „ekstra”klasę. A jak Kafarski nie wyciągnie wniosków i dalej kurczowo będzie trzymał M. Baczka, to trudno, to trzeba będzie wesprzeć chłopaka głośnym skandowaniem „Mateusz Bączek, nie puszczaj piłeczki z rączek”. Może pobudzi to u niego refleks, z którym ostatnio jest słabiutko.
A i niech Kafar tego Wiśniewskiego nie wpuszcza na boiska, bo nerwicy można dostać oglądając jego poczynania. Wreszcie przydałoby się zagrać dwoma napastnikami od początku – do Lukjanovsa niech dołączy Kowalczyk. I czemu Ryba nie dostaje szansy?
22 września 2009, 10:51 / wtorek
z całym szcunkiem do Mateusza uważam że zdrowa rywalizacja nikomu nie zaszkodzila jeszcze, a mając dwóch równorzędnych bramkarzy powinno dać sie szanse pokazania Pawłowi.
22 września 2009, 10:52 / wtorek
Kowalczyk nie lubi sie z Kafarem i musi odejsc jak Peki...Ryba ma anemie i potrzebuje ostra, konska diete bialkowa plus silownia, inaczej moze pograc pilke plazowa albo z Kowalem pod blokiem na brodnie przy czarnym specjalu i whisky z tesco...Co do Kynia Baczka to najbardziej oszolomiony gracz naszej ekipy:)
22 września 2009, 11:02 / wtorek
Od 10 lat pisze tylko pod swoim nickiem . Jestem na urlopie i korzystam z obcego kompa . Ale jestes czujny - dzieki ale nie mam na to wplywu . Uwazam ze ten temat to sterowane polowanie na czarownice . Nie dam sie zwariowac . Be ze mnie . Nie chce miec z tym nic wspolnego . Z Legia zagralismy slabo ale Mati byl tam naszym najlepszym zawodnikiem . Bardzo chcialbym sie mylic ze zmiana bramkarza moze cokolwiek zmienic w grze Lechii . Do zobaczenia na meczu .
22 września 2009, 11:06 / wtorek
Kro- otworz oczy...
22 września 2009, 12:10 / wtorek
"inaczej moze pograc pilke plazowa albo z Kowalem pod blokiem na brodnie przy czarnym specjalu "
O ile sie orientuje bedzie problem ze zdobyciem czarnego specjala w Warszawie :)

Skoro w "sprawie Bączka" głos zabrał nawet nasz król nart Adam M. to należy uznać temat za wyczerpany, no chyba ze niejaki K-far bedzie chciał sie wpisać.

TYLKO LECHIA!
22 września 2009, 12:45 / wtorek
Przy pierwszej bramce na pewno to nie był błąd Bąka. Straszliwej dupy dali po kolei Manek, Bąk Krzysiu i Wołąkiewicz. Z tym, że Manek to był cień zawodnika nie tylko w tej akcji, ale w całym meczu. Dośrodkowanie było, co prawda na 3-ci metr, ale bardzo sinle na krótki słupek i obok nogi obrońcy. W tej akcji nie widzę błedu Bąka.

Przy drugiej akcji rzeczywiście błąd, ale nie jakiś katastrofalny. Nigdy bramkarz nie powinien wchodzić w akcję na trzeciego, a w tej akcji właśnie tak było. Z zawodnikiem biegł Hubert i dopóki akcja nie była wyjaśniona Bąk nie powinien wychodzić z bramki.

Ludzie nie dajmy się zwariować!! Z wpisów wynika, że mecz przegraliśmy przez bramkarza. Prawda jest taka, że cały zespół zagrał fatalnie i bojaźliwie. Zrobiliśmy w meczu jedną akcję. Reszta meczu padlina.

Bramkarz, to newralgiczna pozycja na boisku i nie zmienia się go po jednym niezbyt udanym meczu. Gdyby jednak się okazało, że Bączek nie jest silnym punktem drużyny dał bym szansę Kapslowi, ale gdzieś tak po 10 kolejce. Wtedy można ocenić postawę jako całość.

Tyle ode mnie.
23 września 2009, 10:59 / środa
żeby mieć porównanie obu bramkarzy trzeba ich obu widzieć w grze o punkty. Bąka już się naoglądałem, zdanie sobie wyrobiłem, teraz proszę treneiro żeby mnie zaskoczył pozytywnie i wyrysował Mateuszkowi wybieg kredą do 16 metra...jeśli ma bronić bramki Lechii Gdańsk..
23 września 2009, 11:27 / środa
jakbyś obserwował uważnie, wyjść na 16 metr i wyjasnienie sytuacji w samym meczu z Legią było kilka,
poza tem . . . swoje już napisałes będziesz to robił po kilkadziesiąt razy dziennie do skutku ? ? ?
to i ja powtórzę: obarczanie Mateusza winą za porażkę w Warszawie jest przykładem tylko i wyłącznie na to ze nie wszystkim jest dane umieć spokojnie, obiektywnie, fachowo, tzn zgodnie ze sztuką przeanalizować sytuacje (choćby z powtórek) z wydawałoby się nie az tak skomplikowanej gry jaką jest futbol

bo wypisywanie ze miał wyjśc do zagrania zanim piłka została zagrana, miał antycypować jak czasem sę zdaza przy rzutach karnych, ze nie był szybszy od piłki i od zamysłu zagrywajacego, ze trzymanie na ostrym kącie krótkiego słupka to jakoby dyskwalifikujace jest, ze refleks, że czas reakcji, refleks ma się opierać nie na czytaniu gry, ustawianiu się pod nią, ale na zgaduj zgadula własnie, ruszaniu tam gdzie piłka nie ruszyła jeszcze, albo jeśli nie ruszaniu wcześniej od pilki to chociaż bycia szybszym od niej,
jak się podobne czyta to . . . . ręce opadają
tymczasem
co do tego jak potrafi zachować się Kapsa, jaką jakość wnosi do bramki jeżeli chodzi o . . właściwie wszystko, spokój w tyłach, grę przed linią, warsztat bramkarski, niedawno, w temacie obok Ci przypomniałem,
teraz powtórzę tylko jeden link, jak dla mnie rozstrzygajacy, a można by się bawić i powyszukiwac takich kwiatków w wykonaniu Pawła pod dziesięć za ostatni tylko rok, przyjrzyj się uważnie pierwzej powtórce odnośnik nawet kilka razy
to nie jest wyjątek, Paweł po prostu tak broni
23 września 2009, 11:29 / środa
a może nigdy go nawet nie widziałeś w bramce? bo takie mam wrażenie po twoich wpisach... pieprzysz ciągle o tym samym starczy jedna wypowiedz a nie "20" na ten sam temat każdy już zna twoje zdanie. wyluzuj
23 września 2009, 12:44 / środa
Zróbcie im konkurs rzutów karnych................... w tedy wybierzcie se najlepszego kretyni
23 września 2009, 12:51 / środa
verde tak..możemy podyskutować..co jeszcze ciekawego napiszesz:))pokaz mecz Kapsy z czasów kiedy mistrza europy juniorów zdobywał..czemu tego nie pokażesz? co mnie obchodzi mecz sprzed roku, w najważniejszym w Gliwicach nie puścił bramy a został odsunięty od pierwszej kolejki..to tak się buduje drużynę??popisz sobie jeszcze...a Mateuszka to oglądałem "wyjście" z bramy..dokładnie wtedy kiedy dostał drugą brameczkę..dokładnie w ostatniej kolejce..
23 września 2009, 12:54 / środa
Adix LG od tego jest forum i od tego jest na nim dyskusja..
3 grudnia 2009, 10:09 / czwartek
Witam,

dochodziły mnie słuchy o niesportowym prowadzeniu się Mateusza, ale w to nie wierzyłem... do wczoraj - widziałem go pod Krewetką, przy głównym wejściu do salonu Orange z 5 przydupasami (wyglądającymi jak geje) z petem i ostentacyjnie palił... w czasie kiedy tam stałem wypalił co najmniej dwa.. ciekawostka, że profesjonalny piłkarz coś takiego odpiepsza i to jeszcze w środku Gdańska??

Czas chyba się nim zająć a nie dawać mu odpocząć!

pozdro.
3 grudnia 2009, 10:21 / czwartek
Ty jebany Szerloku Holmsu. Tobą trzeba się zająć i to kurwa szybko. jeżli ci to gnojku przeszkadzało,ze widziałeś palącego Baczka fajki, to było mu to powiedzieć osobiście,parówo jebana, a nie pisać takie farmazony na forum.
Dla mnie to on może palić i paczkę fajek dziennie, byle by tylko na treningu i boisku dawał z siebie wszystko. A o tym kto bedzie bronił aktualnie w bramce Lechii ,to będzie decydował trener bramkarzy i Kafar, a nie ty kutasie.
3 grudnia 2009, 10:22 / czwartek
uwierz mi ze nawet nie wiesz jak wielu pilkarzy pali papierosy.pilkarz tez czlowiek
3 grudnia 2009, 12:15 / czwartek
Chyba Szerloku Holmsie hehe, jak nie rozumiesz na czym polega PROFESJONALNE podejscie do zawodu to sie nie wypowiadaj. Dla mnie pilkarz/bramkarz ktory pali jest "spalony" i na pewno nie bedzie mial takiej wydajnosci jak niepalacy. Za niesportowe prowadzenie powinien byc odsuniety ze skladu.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.551