Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Polonia Bytom - LECHIA GDAŃSK ZAPISY NA WYJAZD

strona 2/2

29 września 2009, 21:49 / wtorek
Właśnie potwierdziłeś to co napisałem:))))
29 września 2009, 22:12 / wtorek
L P
29 września 2009, 18:38 / wtorek
================================================== =====Dziewczyna, która tam pracuje ma całkowity zakaz zapisów w taki sposób od swojego szefa.
================================================== =====

To jest bzdura!!!! Nie dostała żadnego zakazu, od swojego szefa.
30 września 2009, 16:47 / środa
No to chyba ta dziewczyna dzisiaj zlamala zakaz :) Dopiero co wrocilem z zapisow i nie bylo tam nikogo ze Stowarzyszenia tylko sama dziewczyna byla. Zapisala wszystko na kartce spytałem sie o ktorej i gdzie jest zbiórka to odpowiedziala ze nie jest pewna i niechce mnie w bład wprowadzac...
30 września 2009, 17:31 / środa
Widzisz dawido jaki Ty sprytny... Fajnie, że sie z nami podzieliles tymi newsami... Dziwne, że nie widziala o ktorej wyjazd - przecierz wszyscy wiedza ze pociag rusza 3.14 rano.
30 września 2009, 17:39 / środa
Mógłbys nie pisac tego na necie, chyba nie chcemy powtórki z wodzisławia....
30 września 2009, 17:51 / środa
ja teraz mam nauczkę a bietu nie. Doba rada dla wszystkich nie odkładać biletu na ostatni dzień.
Może jutro jeszcze krótki dyżór dla spóźnialskich???
30 września 2009, 18:11 / środa
Jutro ostatni dzień zapisów w godzinach 14-18.
Widzisz kolego byłeś w godzinach zapisów, więc Cie zapisała gdyż czasem człek musi obiad zjeśc...
1 października 2009, 00:21 / czwartek
Dobrze Panie LP ale skad ja mam wiedziec tera na ktora jest zbiorka ? Nie bede sie sugerowal tym co napisal ktos tu na forum bo troche juz to forum znam ... Czekam na info od LP albo jakis numer na ktory mozna sie skontaktowac ze Stowarzyszeniem
1 października 2009, 00:33 / czwartek
Na moje oko masz dwie opcje;

- iść jutro do Lechisty i się zapytać..;
- przyjść na miejsce zbiórki w sobotę chociażby o północy i czekać aż się ludzie będą zbierać :))
1 października 2009, 08:18 / czwartek
witam, jestem Kibicem Wisly z górnego śląska i chetnie poszedlbym na ten mecz wspomoc Was braci z Gdanska. Czy bylby ktos w stanie zalatwic mi bilet na sektor gosci i podac mi go pod stadionem w Bytomiu? Prosze o kontakt jezeli ktos jest sklonny to zrobic.
1 października 2009, 09:35 / czwartek
Do kibica Wisły!!
Zapisz się na mecz poprzez SKWK i nie ma problemu.

Druga sprawa dotycząca miejsca zbiórki. zadzwoń dziś pomiędzy godziną 14 a 18 do Lwów Północy. Osoba zapisująca sprawdzi czy jesteś na liście wyjazdowej i na tej podstawie udzieli Tobie wszelkich informacji dotyczących wyjazdu.
1 października 2009, 12:17 / czwartek
Dziś wyjątkowo w ostatni dzień zapisów będzie dyżur w hotlelu ROKO na terenie stadionu w godzinach 18:30 - 20:00
1 października 2009, 15:10 / czwartek
Dobra wiadomość. To ja w takim razie przyjadę do Roko, tylko zbiorę dane osób na wyjazd.Tym razem Rumia godnie zaprezentuje sie w Bytomiu!!!
Każdy kto może niech bierze siano i biegnie na zapisy. Panowie to jest jeden z lepszych wyjazdów!! Nie ociągać się ,brać kasiorę i biegiem do Lechisty lub Roko.
Niech Kurewska Polonia Bytomska wie kto ją odwiedzi.
Tylko BKS Lechia!!!
1 października 2009, 15:10 / czwartek
LP lepiej bedzi jak podejde dzis do Roko w tych godzinach :)
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448