Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 2009-10-03 godz. 19:15

strona 4/4

4 października 2009, 14:13 / niedziela
grucha604 napisał: " . . . . na poczatku sezonu gra z klepki i kilka szybkich podan to nie byl dla nich problem, teraz razi dosc niedokladnosc i podawanie nie w tempo . . . "

bo na początku na placu nie było miejsca dla Rogala i Bajica (tak wiem że ten drugi zaczął grać od Groclinu)

gra w Bytomiu nieco drgnęła kiedy na boisku nie było już zadnego z nich,
co z tego że Bajić nie traci głupio piłek skoro . . . po raz setny powtarzam: zdejmuje ogień z Lechii, wychodzi na boisko żeby sobie pochodzić ? ? spacerowicz w dupę lepszy,
jak go posadzimy na ławie obok Rogala Lechia znów zacznie . . . grać : ) taką am koncepcję ; )

Cwirek - nieporozumienie, totalnie zagubiony, powtórzę bo nieustannie daje ku temu powody, sprawia wrażenie jakby pierwszy raz wyszedł na boisko i nie wie jeszcze o co w tej grze chodzi, jak indyk z obciętym łbem, jego odnajdywanie się na boisku, ustawianie do gry, do piłki i do przeciwnika to jedna wielka porażka,
4 października 2009, 15:03 / niedziela
Mi sie wydaje, ze niektorym to sie popierdolilo w glowkach troche. Po 9 kolejce jestesmy na 5-tym miejscu, pozostal nam jeszcze 1-2 ciezkie mecze (Ruch i powiedzmy ze Amica). A nie wiem czy ktos pamieta gdzie bylismy w zeszlym sezonie... Jak ktos tu kurwa pisze, ze nasi nie walcza czy kurwa cos w tym stylu to krew mnie zalewa. Moze pedal jeden z drugim przestanie wyzywac Rogala na prostej bo ma slabsza forme, bo jak ja bym gral tylko co on w Lechii i pedal jeden z drugim na prostej by mnie wyzywal od kurew i cweli (jak to mialo miejsce w meczu z Zaglebiem) to odrazu bym srodkowy palec pokazal. No ale wracajac do sobotniego meczu to nasza wygrana wisiala w powierzu, no szkoda ale i tak jestem zadowolony. Buzi sie nie nadaje na caly mecz bo po godzinie nie ma juz sily, zreszta sam to mowil. Jako wchodzacy w 60-tej minucie jest swietny. Mam nadzieje, ze nasza liczba w Chorzowie bedzie konkretna bo w Bytomiu bardzo skromnie...Wszyscy do Chorzowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
4 października 2009, 16:05 / niedziela
ZGADZAM SIĘ W TY SEZONIE NIE MA CO NARZEKAC BO JEST NIE NAJGORZEJ MOGŁO PEWNIE BYC LEPIEJ ALE CIESZMY SIĘ Z TEGO CO JEST WSPIERAJMY NASZA DRUŻYNĘ SKROMNIE NAS BYŁO W BYTOMIU ALE BYLIŚMY I WARTO BYŁO TŁUC SIE TAK DALEKO DO CHORZOWA POWINNIŚMY SIĘ BARDZIEJ ZMOBILIZOWAC
4 października 2009, 17:15 / niedziela
Brawa dla FC za ten wyjazd bardzo dobra liczba. Jak zwykle spore wsparcie zgód. Wyjazd na plus. Polonia kibicowsko średnia i kompletnie nie radząca sobie z ciętymi ripostami z naszej strony:)
PS.
1.) Podziękowania dla przyjaciól z Śląska za zgrzewki Piasta na powrotną drogę:)
2.) Mniej pierdolenia na forum !! Wszyscy do Chorzowa !!!!!!

W Moim Sercu tylko LECHIA
4 października 2009, 17:58 / niedziela
Zgadzam sie poprzednikiem choc moglo by nas tam pojechac wiecej gdyby polowa nie kalkulowala bo ktos tam nie jedzie wyjazd na wielki + pozdro
4 października 2009, 18:13 / niedziela
No w końcu, ostatnie wpisy ludzi jeżdzących od razu lepiej się czyta, a nie płacz i narzekanie jak zwykle tych co nie byli.
Gra była dużo lepsza niż z Lubinkami, a nawet jak nie idzie to walki i ambicji chłopakom nie można odmówić.
No i duży pozytyw jak powyżej wspomniano to nasze FC. Szacun oby tak dalej, mobilizować się nawzajem na jeżdżenie, bo wyjazdy to sól kibicowania.
Oby za 2 tyg na Ruchu było nas 3 razy więcej mimo ciężkiego terminu. Runda krótka mało wyjazdów więc nic tylko jeździć.
4 października 2009, 19:06 / niedziela
Limit szczęścia wykorzystany!
4 października 2009, 19:14 / niedziela
tez tam mysle
4 października 2009, 19:27 / niedziela
moze w koncu na wyjazdy rusza dupe co na TG 29 prowadza doping?
4 października 2009, 19:45 / niedziela
Vid napisał:
"Mi sie wydaje, ze niektorym to sie popierdolilo w glowkach troche. Po 9 kolejce jestesmy na 5-tym miejscu"

To Ty nie wiesz ze sezon bez tytułu jest sezonem zmarnowanym? ;]

A tak na poważnie to proponuje wszystkim molkontentom obejżec zeszłoroczny mecz Polonii Bytom z nami. Zobaczyc co sie dzialo po stracie pierwszej bramki i skończyc pierdolenie. Teraz kopacze umieli sie ogarnąc i po przerwie zagrac tak jak powinni od pierwszej minuty i tyle. A doping Polonia miała wcale nie kiepski, tylko tyle ze nie umieją odpowiadac na zaczepki ;]
4 października 2009, 19:58 / niedziela
I dodam jeszcze od siebie ze marudzenie po remisie z druzynami takimi jak Polonia Bytom, Ruch Chorzów czy nawet Wisła Kraków będzie uprawnione za 2-3 sezony gdy Kafarski będzie miał do dyspozycji budżet na poziomie 25-40 mln zł. z czego 7-12 mln Lechia będzie przeznaczac na transfery. Obecnie gra na 8 miejsce w lidze(przypominam ze obecnie mamy 6) i gra o wszystko w Pucharze Polski to dla mnie wymarzony scenariusz
4 października 2009, 20:05 / niedziela
Lechia mogla wygrac w tym meczu choc remis tez jest dobrym rezultatem. Polonia gra w tym sezonie bardzo dobrze. Zremisowala w Sosnowcu z Wisla.
Czasami denerwowali mnie zawodnicy Lechii bo oddawali pilki za darmo. Dopiero jak Wisnia wszedl na boisko to ozywila sie gra Lechii i padl gol. Mamy 2tyg przerwy i mam nadzieje, ze w Chorzowie zagramy lepsze spotkanie i wyjedziemy z jakimis pkt.
Na 50% lece do Polski za 2 tyg to zalapie sie na wyjazd :). Mam nadzieje, ze kibice Lechii sie zmobilizuja i do Chorzowa pojedzie duza ekipa.
Pozdrawiam.
4 października 2009, 20:11 / niedziela
Pytanie do gniazdowych, ciężko ruszyć dupę na wyjazd ? Wybieracie sobie wyjazdy czy co ? Jesteście znani w środowisku ze znajomych względów a żadnego przykładu nie dajecie !!! Najlepszy jest pan C. najwięcej ma do powiedzenia przy dopingu przy T29 drze się na ludzi, że to Lechia jest, że z całego serducha a jestem ciekawy kiedy ZADEBIUTUJE na wyjeździe... PARODIA !!!

P.S. rozumiem czasem kasa, brak czasu może być powodem, ale chyba nie w każdej wyjazdowej kolejce, dla chcącego nic trudnego, tylko trzeba chcieć...
4 października 2009, 20:14 / niedziela
Mecz jak najbardziej byl do wygrania chociaz na remis tez nie ma co nazekac. Smiesza mnie te wpisy Kapsa na plus :). Chłop nie wiedzial co sie dzieje przez wiekszosc meczu. raz sie gdzies tam rzucil i mianal z pilka naszczescie hubert byl na posterunku. innym razem pilka przeszla centymetry kolo slupka a on stal tylko i sie patrzał nawet ruchu nie wykonal. Jak dla mnie to zagrał baaardzo przecietnie zeby nie mowic slabo. Ogolnie wyjazd ciekawy szkoda tylko ze na takie wyjazdy jezdzimy w tykich malych liczbach a jak przyjdzie mecz zgodowy to na wyjazd z 1000osob sie znajdzie!
JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA LECHIA GRA!
4 października 2009, 20:49 / niedziela
Tak malo wyjazdow , ze mozna bylo wydac troche wiecej.. Mimo iz wyjazd drogi to warto bylo jechac ;)

Za 2 tyg wyjazd na Ruch , polaczenia rejsowkami wrecz idealne , wiec jakos 85 zloty wyjazd powinien kosztowac i powinno pojechac 3x tyle osob...
4 października 2009, 20:55 / niedziela
BRAWO LECHIA,,MOGLO BYC ZWYCIESTWO ALE REMIS TEZ JEST DOBRYM WYNIKIEM
4 października 2009, 20:59 / niedziela
Był wyjazd do Wągrowca... czemu było tylko 36 osób?
4 października 2009, 21:00 / niedziela
Ja odpadam z wyjazdami i kasa nie jest najmniejszym problemem w tym momencie. Ostatnio w tej rundzie nawet ledwo na mecze zdąrzam u siebie np. na Śląsku w 22 minucie dopiero mi się udało. Za to D. często się pojawia ale z drugiej strony jak widać czasem zapał ludzi na wyjeździe to część chce część nie ma ochoty a część jest pod dużym wpływem %%%.

Cóż Lechia jednak zdobywa pkt. na wyjazdach nie zależnie od stylu a teraz znowu Chorzów ciężki. Czyżby znowu powtórka i 33 godziny w trasie jak poprzedni wyjazd do Chorzowa??
4 października 2009, 21:08 / niedziela
Z tym piciem na wyjazdach to dużo się zmieniło ludzie zaczęli się pilnować, i akurat na Bytomiu potencjał do dopingu był jak nigdy tylko liczba za mała by śpiewać co konkretnego ... WSZYSCY DO CHORZOWA !!!
4 października 2009, 21:11 / niedziela
Pewno tak oby ale ostatni mecz w Gliwicach o utrzymanie to można było się za głowę złapać..... Chociaż pewno zza płota byłą ku temu lepsza okazja. Nawet jedni grilla odpalili bodajże z tego co pamiętam :)
4 października 2009, 21:23 / niedziela
W Wągrowcu bulo 44 osoby(na początku drugiej połowy osobiście liczylem ) o dziwo to tam nasz doping był dobry a chwilami bardzo dobry. Wiadomo ze mocno rwany bo 44 osoby caly mecz nie pociągną ale i tak lepszy niz czasem idzie z młyna. Uprzedzając durne wypowiedzi nie przypierdalam sie do mlyna tylko mówie jak jest, a czasem jest słabo... a co do picia na wyjeździe to w Bytomiu upity był jeden człowiek, a w drodze do Bytomia dwóch wiec na potencjał dłosowy jakoś tragicznie chyba nie wpływali
4 października 2009, 21:59 / niedziela
Paru niestety zaszalało już na samym początku...
Sektor gości wypas, za to reszta stadionu to bardzo trafne pytanie " Jo sie Wos pytom, czy tu gra Polonia Bytom?".
Wyjazd naprawdę udany. Na meczu mądrze prowadzony doping. Wielkie podziękowania dla Braci za wsparcie!!!!
4 października 2009, 22:04 / niedziela
Do Jordan:

Czekasz pewnie na mistrza... Obojetnie jakby Lechia nie grala i tak widac ze bedziesz mial cos do powiedzenia. Zapisz sie do szkolki trenerskiej ( po twojej oczywiscie karierze pilkarza ) i prosze spraw zeby Lechia miala Puchar LM! Cieszyc sie trzeba ze Lechia ciala nie daje. Jest motywacja, sa pieniadze, sa wyniki, sa KIBICE!!! Lechia Gdańsk!!!
4 października 2009, 22:15 / niedziela
Rzeczywiscie punkt w tym meczu jest najwazniejszy a ostatnie 15 minut w ofensywie ( tylko ) takie jakie chcialoby sie ogladac zawsze . Tez uwazam ze Kapsel nie popelnil w tym meczu bledow mogacych zmienic na niekorzysc wynik i tylko tyle . Dalej jest niepewny i powinien dac na tace za brak dalszych goli w pierwszej polowie . Ale to dopiero trzeci mecz moze bedzie lepiej ( w co oczywiscie nie wierze ) . Chcialbym odeslac atakujacych Baczka po meczu z Legia za " mogl zachowac sie lepiej przy bramkach Legii " do dzisiejszego meczu Chelsea - Liverpool . Reina puscil identyczne bramki ale zaden dziennikarz nie widzial w tym jego bledow . Dalej uwazam ze odsuniecie Matiego po meczu z Legia bylo brudna i sterowana prowokacja przez dziennikarza i internaute . To bylo zwykle swinstwo przy poparciu niestety Darka Gladysia . Obiektywizm i troche przyzwoitosci " Panowie " . Wstyd i smrod .
5 października 2009, 02:02 / poniedziałek
prawdą jest że w kwestii najebanych meneli sytuacja się polepszyła.
Skończyły się czasy chlania na umór , jadąc na wyjazd reprezentujesz Lechię dlatego należy się prezentować przyzwoicie.
W organizowanych przez Lwy wyjazdach będzie panowała prosta zasada ,jak nie wejdziesz na stadion z powodu %% wracasz na własną rękę.
5 października 2009, 07:46 / poniedziałek
Brawa dla Lechii za ten wynik. Gdy zobaczylem ze w 20 minucie prowadzi Polonia to pomyslalem ze zaczelo sie standardowo jak to w meczach z Polonia bywalo ze w ciagu 30 pierwszych minut Lechia traci bramke i tylko czekac az poleca nastepne. A tu mile zaskoczenie. Brawo za ambicje i gre do konca. Przy odrobinie szczescia moglismy wygrac, ale trzeba uczciwie powiedziec ze Polonia tez miala swoje szanse.
5 października 2009, 07:50 / poniedziałek
Kro zapomniales jeszcze o cyklistach, :D
5 października 2009, 10:41 / poniedziałek
Po tych wyjazdach na ten obskórny, brudny śląsk człowiek musi porządnie wypocząć na łonie natury jak się napatrzy na te bloki górnicze.

mecz w wykonaniu Lechii nie stał na wysokim poziomie i ciężko się patrzyło jak Polonia co rusz wyprowadza te kontry, no ale chyba limit szczęscia już wykorzystaliśmy jak to ktoś napisał.

i brawa za doping poprowadzony z głową.

teraz Chorzów.
5 października 2009, 10:45 / poniedziałek
marys
3 października 2009, 23:52 / sobota
...Za wyważoną krytykę pod adresem trenera i piłkarzy ??? Za to że trener i piłkarze pokazali kompletny brak charakteru nie próbując nawet dobić słaniającej się Polonii zadowalając się remisem ? ......

Jestem na 100% PEWNY, gdybyśmy poszli w końcówce do przodu i stracilibyśmy pechowo bramkę np. w 92 minucie, napisałbyś..
"Jebane Cioty, tak się nie gra, jak nie można meczu wygrać, to trzeba go zremisować"

PS. Trzeba szanować każdy punkt, bo może się okazać, że dzięki temu punktowi, nie będziemy np. trzęść dupeczkami w ostatniej kolejce, lub zachowamy sznsę na gre w pucharach do ostatniego meczu.
5 października 2009, 13:51 / poniedziałek
"Radek, ja przepraszam, że Ci wejdę w słowo, ale zobacz co zrobił Baić - zupełnie odpuścił w tej sytuacji Bażika."

odnośnik Na początku wyraźnie widać jak biegną razem.

Mecz z Zagłębiem i piłka w siatce Kapsy:

odnośnik

Nie mam pytań!
5 października 2009, 14:10 / poniedziałek
i tu masz Wariat racje, Baić dał ciała, ajego bierna postawa i całkowity brak ruchu powiazanego z szybkościa załamuje na maksa.
5 października 2009, 14:55 / poniedziałek
Ja się po nim niczego dobrego nie spodziewałem, i tak gra lepiej niż myślałem, bo poprzeczkę zawiesiłem bu bardzo nisko (jakby inaczej, skoro pogoniono go ze słabiuśkiego Zabrza?). Praktycznie jego jedyny plus to to, że potrafi się dobrze zastawić.
5 października 2009, 15:18 / poniedziałek
Ja wszystko rozumiem. Wolność słowa, Internet itd. Ale kurwa tego pierdolenia już zniść nie można. Normalnie jak baby. Tak źle i tak niedobrze. Każdego dnia odpalam to forum z nadzieję, że ktoś napisze coś ciekawego, a tutaj same Murinie i Ancelottie. Nie swoją kasę wydaliby na Ronaldinia i wogóle. Sami fachowcy.
90% wpisów to masakra.
Zeto. kontratak, Silnoręki (Kocur) wróćcie ;-)
5 października 2009, 15:32 / poniedziałek
cienio - moze byc problem z powrotem coniektorych, bo slyszalem ze tam afera jakas jest. Zeto dobieral sie do zony kontrataka czy odwrotnie :).
5 października 2009, 16:43 / poniedziałek
Bialo Zielony rozwaliles mnie tym wpisem hehehehhehe
5 października 2009, 17:40 / poniedziałek
Fanatic_BKS, aż specjalnie musiałem Ci odpowiedzieć, bo rozśmieszyłeś mnie tym pytaniem, kiedy zadebiutuję na wyjeździe. :) Zapewniam Cię, że debiut mam już daaaawno za sobą i jeżdżę jak tylko mogę i stoję sobie gdzieś z boku. Nigdy nie prowadzę dopingu, bo po prostu nie jestem osobą prowadzącą doping, a bębniarzem. To tyle z mojej strony - jeśli jeszcze coś nie jest dla Ciebie jasne, to zapraszam na meczu pod bęben, a nie wylewać żale na forum.
5 października 2009, 18:09 / poniedziałek
napisz wtedy kiedy byłes ostatnio na wyjezdzie a nie pierdolisz farmazony a na młynie to sie drzesz jak stare przescieradło.
5 października 2009, 18:26 / poniedziałek
Spokoj mi tu !
Chcecie sobie cos powiedziec,to na realu,a nie nw forum,tymbardziej,ze sie znacie z widzenia.

Wiem,ze to forum czyta redaktor Iwanski z '' Szybkiej Pilki'',wiec pozwole sobie na pewne ''doniesienie''.
Otoz,w ostatnim wydaniu tego magazynu,niejaki Mikolajczak podkreslil,ze gol dla Lechii byl przypadkowy,ble,ble,ble,bo nawet przy w polu karnym bylo tylko dwoch graczy Lechii i takie tam pierdoly.

Panie Iwanski,prosze powiedziec temu facetowi,ze nie dosc,ze jest chujem,to jeszcze klamczuchem !
W polu karnym bylo czterech (4) pilkarzy w trykotach bialo-zielonych,a piaty byl na 17-tym metrze !
Tak,zdaje sobie sprawe,ze sa to mocne slowa,ale poprostu pasuja do takich postaci.
5 października 2009, 19:47 / poniedziałek
Ja sie tam takimi smiesznymi komentarzami nie przejmuje wogole. W jakims wywiadzie jakis pionek z bytomia powiedzial ze to oni caly czas dominowali i ze remis to prezent od nich. Podobnie, ostatnio Stachura (trener Arki rugby) powiedzial, ze mimo, ze przegrali mecz z Lechia to i tak czuja sie wygranymi bo wszystkie punkty dla Lechii zdobylo Juri. Wracajac do pilki noznej, to jak bedziemy grali w pucharach to tez powiedza, ze fart, przypadek czy cos a jest takie przyslowie (chyba?) "psy szczekaja, a karawana jedzie dalej". Ja proponuje zaczac jezdzic na wyjazdy, bo do Krakowa nachlac sie jak swinia to 2000 ale gdzie indziej to wszyscy milion wymowek kurwa.
5 października 2009, 22:01 / poniedziałek
A propos wyjazdów do Krakowa i Wrocławia, powinna by zasada ze pierwszeństwo w kupnie zgodowych biletów mają Ci którzy jeżdżą za Lechią po pipidówach typu Wągrowiec czy Bytom. Zwyczajnie Ci, którzy wpłacili sianko na mniej atrakcyjne wyjazdy, jak np. Bytom Gliwice Wodzisław oraz wyjazdy PP. Po czym zjeździli pół kraju powinni miec 2-3 dni szybciej możliwośc kupienia biletu na Wisłę, Wrocław. Może to podniosłoby mobilizacje, a nie ze jedziemy w dwa autokary do klatki która na oko mieści 500 osób
5 października 2009, 22:21 / poniedziałek
Klatka w Bytomiu to i 1500 zmieści:)
5 października 2009, 22:29 / poniedziałek
fakt, jest całkiem spora

co nie zmienia faktu, że pojechaliśmy w słabej liczbie; nie wiem co się z ludźmi dzieje, do Warszawy brakło biletów dla chętnych, a do Bytomia jechaliśmy dwoma autokarami.. liczę, że na Chorzów będzie mobilizacja i pojedziemy tam w KONKRETNEJ! liczbie..
5 października 2009, 22:45 / poniedziałek
nie no krzeselek bylo mniej wiecej 500~600 ;] a wszyscy wiemy ze prawdziwy kibic musi siedziec na krzesełku by nie zasłaniac innym widowiska... a 500 to chyba byl limit biletów, jesli sie nie myle
6 października 2009, 08:30 / wtorek
To zdecydujcie się szanowni wyjazdowicze czy fajnie "że te same mordy zawsze" czy "hujowo że mała liczba" bo albo rybka albo cipka, haha!

Aejaejao!!!
6 października 2009, 08:52 / wtorek
a co za problem by jezdzily te same mordy w ilosci 300~600 a nie 100~200 ?
6 października 2009, 08:57 / wtorek
Dosyć żali, trzeba brać L4 i urlopy i na Chorzów! Kto się nie czuje na siłach niech zostanie w domu i tyle
6 października 2009, 14:00 / wtorek
Jak nie ma problemu to zobaczymy w piątek 16.10;)

Aejaejao!!!
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.511