Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2009-10-16 godz. 20:00

strona 3/4

16 października 2009, 21:59 / piątek
Jak dla mnie Wiśniewski najgorszy
16 października 2009, 21:59 / piątek
kurwa mać !!! żenada to co oni grali w 2 połowie ! :/

Czy wygrywasz czy nie... !
16 października 2009, 22:00 / piątek
miłe złego początki :-(
Baijc, Rogal, Buzała poza skład meczowy, ci goście są dramatyczni. Kafar obudź się i pokaż, że umiesz pracować, bo na razie jedziesz na opiniach po pierwszych meczach. Teraz widać, że nie masz pomysłu chłopie...
Jakim cudem takie drewno jak rogal łapie sie do 1 skladu..!!!!

1 polowa niezle, ale w 2 juz mniej dokladnosci podan, mniej swobody w grze ;/.. szkoda wielka szkoda
pyry musza zapłacic za te stracone punkty.Tylko 3 punkty z Lechem(amica) !!!!
16 października 2009, 22:04 / piątek
kórwa może poza wątkiem,ale chuj!widzieliście ich tablice świetlną,jakiś krzyżak[niemiec] wyjąl miecz i zakończył mecz!!!!!!!!!
16 października 2009, 22:16 / piątek
Myslałem że 2 połowa inaczej bedzie wygladac :( brawo kapsa
16 października 2009, 22:18 / piątek
I -Połowa b dobra gra szkoda tylko tej bramki.Mogliśmy prowadzic a przynajmniej remisowac do przerwy.W drugiej połowie słabsza gra brak determinacji i umiejetności.W sumie zasłużone zwycięstwo ruchu ale szacunek dla naszych za walkę szczególnie w I-polowie.Szkoda pk-tów ale ogólnie gra była lepsza.Uważam że był to b. dobry mecz.
16 października 2009, 22:18 / piątek
czegos brakuje tej druzynie,tylko kurwa czego ???
16 października 2009, 22:26 / piątek
jebane szmaty z chorzowa sie ciesza,trzeba ich pocisnac w rewanzu na Traugutta bo tylko na to te kurwy zasługują.RUCH RUCH CHORZOWSKIE PSY !!!!!! ps.bez napinki !!!
16 października 2009, 22:36 / piątek
Kurwa ale scisnieniowany siedze,wyjebalbym komus w zeby przez ta porażke :(
16 października 2009, 22:42 / piątek
konfucjusz
Brakuje tej drużynie napastnika,prawdziwego napastnika a nie kaleki
16 października 2009, 22:55 / piątek
Dajcie nam kurwa napastnika !!!!! paczka fajek poszła,6 browarów poszło,i chuj z tego jest,gdzie nasze punkty????oddajcie nam nasze punkty:(((( ALE JESTEM WKURWIONY,3 PUNKTY Z PYRAMI BEDA TO ZAPOMNE I WYBACZE(jak nie bedzie 3 punktow to tez pewnie wybacze,bo z Lechijką na dobre i na złe )
16 października 2009, 22:56 / piątek
pierwsza polowa dobra.przynajmniej tak do 35 minuty.potem sie wszystko posypalo.w drugiej polowie nie bylo pomyslu na gre,zawodnika ktory to wszystko ogarnie i pociagnie zespol do walki.mam nadzieje ze sa juz robione przymiarki do transferow w przerwie zimowej?ze dwoch,trzech zawodnikow by sie przydalo.szkoda ze Lechia pozalowala grosza przed sezonem na Brzyskiego i Nykiela.uwazam ze Lechii potrzebny jest napastnik.odejmujac mecz ze sraxa Lechia strzelila tylko szesc bramek w dziesieciu kolejkach!!!.Ljuka duzo biega ale ze strzalami na bramke czy z przepychaniem sie z obroncami ma juz problem.ruch byl dzis lepszy i zasluzenie wygral.mysle ze na koniec sezonu bedzie miejsce 8-12.no chyba ze koncu zaczniemy strzelac bramki i grac swoje przez 90 minut a nie przez kilkadziesiat :)
16 października 2009, 22:57 / piątek
Nie napastnika tylko porządnego rozgrywającego i dwóch skrzydłowych którzy celnie zagrają do napastników.Lewego i Prawego obrońce (lepszych od obecnych).
To powinny byc priorytety na najbliższe okienko transferowe.A póżniej będziemy już lepiej grać.
16 października 2009, 23:14 / piątek
"To powinny byc priorytety na najbliższe okienko transferowe.A póżniej będziemy już lepiej grać."

Za co?

Czasy gdy za cos placilo sie workiem grochu i dzbankiem mleka juz dawno minely.... z calym szacunkiem, bez napinki ;)

Mimo ze mamy ten 18 mln zł budzet to raczej szastac gotowka na lewo prawo nikt nie bedzie zwlaszcza ze celem jest 8 miejsce, a nie walka o utrzymanie czy mistrzostwo. Sadze ze moze dojdzie 1 - 2 grajkow, ale raczej nie sadze zeby to byly kosztowne transfery czy znane nazwiska. Tylko ze skoro potrzebujemy napastnika, to jakis bedzie musial odejsc i w tej chwili najblizej tego są Rybski i Zabłocki. To samo tyczy sie w formacji pomocy. W przypadku gdyby jakas gotowka ze sprzedazy innego grajka sie znalazla to jak juz to szukalbym obroncy, bo tam to jest bida z nedza ze juz nawet myszy nie placza bo pozdychaly dawno...
16 października 2009, 23:36 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 października 2009, 23:42 / piątek
skoncz wasc, wstydu oszczedz...
16 października 2009, 23:44 / piątek
No i co PROIVANOWCY ? Dziesiaty mecz z rzedu i wielki CHUJ co? Ile kolejek temu pisalem, ze gowno z niego nie pilkarz. Ile razy, ze zapierdala po calym boisku jak sprinter i chuja to daje? Gdzie jestescie ci ktorzy z tego pilkarzyka (celowo nie pilkarza) zrobiliscie bozyszcze? To jest DREWNO panowie DREWNO. Napastnik, ktory w 10-ciu meczach nie strzela ani jednej bramki:). Gratuluje. Popodniecajcie sie dalej tym pseudograjkiem. Najlepiej piszcie do niego ody i hymny pochwalne (pokazac watki gdzie go na okreta gloryfikujecie?) az do konca sezonu hehe. A teraz mozecie sobie na mnie psy powieszac. Przyzwyczailem sie.

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami

Antek Oszolom
16 października 2009, 23:49 / piątek
slabo dzis zagral,słabo ivans nie wygrywal pojedynkow jeden na jeden,byl niewidoczny.Ale w poprzednich meczach udowodnił ze stac go na duzo.Stawialbym na niego dalej.Ten gosc juz mnie przekonal wczesniej.A pozatym jak nie on to kto??
17 października 2009, 00:02 / sobota
Też jestem wkurwiony.

Ogólnie rzecz biorąc, Lechia grała fajnie... do 35 minuty. Potem padaka i tu jest pytanie - czemu??? Nie wiem co to za powód, ale jakiś być musi. Panika po straconej bramce? Brak wiary w umiejętności i możliwość odwrócenia losów meczu? W Bytomiu bramka przypadkowa, pisałem, że ten fart nie będzie trwał wiecznie. Po raz kolejny mimo, że w pomocy wygląda to przyzwoicie, piłka chodzi od nogi do nogi, gdy już zbliżamy się pod bramkę, walimy głową w mur i żadnej porządnej sytuacji nie możemy stworzyć.

Lukjanovs dzisiaj miał dzień konia, nie grał nic i zasługiwał na zmianę. Wiśniewski to samo. Facet przez 45 minut chyba ani razu dokładnie nie podał. Co piłka do niego to strata, spieprzony zalążek akcji i kontra. Co to jest napastnik pokazał Niedzielan. My takich nie mamy. Mamy pół napastnika Lukjanovsa, który bramki strzela ręką i kilku szybkich biegaczy, którym czasem uda się wykorzystać setkę, o ile pomoc im stworzy kilka. Samemu nie są w stanie zrobić nic, na tle obrońców kolejnych drużyn, z którymi gramy, po prostu nie istnieją.

Ale od samego Ivansa i tak bym się odpier....ł. Nawet mimo tego, że dzisiaj grał jak na swoje możliwości słabo, widziałem jego kilka dobrych zagrań. Ma przegląd pola i myśl w graniu przewyższającą większość naszych piłkarzy.

Pocieszające jest dla mnie to, że Kafar chyba zdaje sobie sprawę z tych wszystkich mankamentów, bo pokazywała go kamera jak solidnie klnął widząc co się dzieje na boisku.
17 października 2009, 00:51 / sobota
:):):) 3 pkt w chorzowie tak jak pisolem a 90% wpisów i napinki w nasza strona żenada szac. ze ktos sie odwos pojawił moze jakies 300 głow moze troche wiecej wy i my mieliscie szanse strzelic my wykorzystalismy jedna i wygralismy ale ta napinka wasza tutej jest bezsesowna brudasy niemcy itd :/ miolech lepsze zdanie owos niz o Arce ale po tych wpisach som juz nie wiem naRa zycza wygranje w kolejnych szpilach pyRsk
17 października 2009, 01:32 / sobota
Najlepsze pierwsze 45min w tym sezonie..i..pech/blad..zwal jak zwal..2 polowa strach przed 2:0 i zobaczylismy Lechie porownywalna z meczem z legla..ta "niespodzianka" Kafara..jezeli dobrze rozumiem to poza 2 napastnikami to Kaka na lewej obronie..Cwirek nie radzil sobie, ale Kaka nie ma walorow defensywnych i to cholernie bylo widac..gratulacje za 1sza polowe..zyczenia poprawienia 2giej i jedziemy z pyrami z amici w niedziele..tyle..no dobra..ILE MOZNA GRAC W 10CIU?!..(ROGAL..WIDZE CIEEEE) a raczej chcialbym widziec..nie ciagne tego dalej..do zobaczenia na T29 w niedziele..Czy wygrywasz czy nie..
17 października 2009, 01:58 / sobota
ruchchorzow.com.pl; wypowiedzi po meczu:
Tomasz Kafarski: Witając się z trenerem Waldkiem życzyliśmy sobie powodzenia. Uzgodniliśmy, że wygra lepszy. Dziś tak było, wygrał zespół lepszy o jedną bramkę. Moja drużyna do pewnego momentu grała fajnie, miała receptę niemal na wszysyko. Bramka nas wybiła, w drugiej połowie już to nie wyglądało jak należy. Wypada mi pogratulowac zwycięstwa i potwierdzić, że zwycięstwa i miejsce Ruchu w tabeli nie jest przypadkiem.

Paweł Buzała - Straciliśmy bramkę, a po tym gra się ciężko. Jak się dostaje bramkę do szatni, to zostaje to w głowach. Chcieliśmy jak najszybciej o tym zapomnieć, grać swoje, jednak nie udało nam się doprowadzić do groźnych sytuacji. Nie było ich, szkoda tych punktów.

Paweł Kapsa - Żal tych punktów, myślę, że w pierwszej połowie byliśmy równorzędnym partnerem, choć nie mieliśmy też 100% sytuacji. Z przebiegu meczu, Ruch grał o tą jedną bramkę lepiej. To właśnie bramka pod koniec pierwszej połowy zadecydowała o przebiegu spotkania.

Łukasz Surma - Od 40. minuty mecz się dla nas jakby skończył, pogubiliśmy się, czegoś zabrakło - koncentracji, sił. Druga połowa i ostatnie 5 minut pierwszej połowy w naszym wykonaniu były słabe. To druga wizyta na Cichej od mojego odejścia z Ruchu. Bardzo się cieszę, że tu jestem. Mam ogromny sentyment do tego klubu, życzę mu jak najlepiej, zawsze będzie on w moim sercu.
17 października 2009, 03:46 / sobota
A pisałem Ruch wam nie popuści... :)
Szacunek za pierwsza połowe, druga należała całkowicie do Ruchu.
17 października 2009, 03:48 / sobota
17 października 2009, 04:15 / sobota
17 października 2009, 08:16 / sobota
Mimo porażki nie ma co beczeć. Pierwsze 40 minut to momentami popis naszej gry, którą to komentatorzy C+ chcieli wpisywać do podręczników.
Później niestety dał o sobie znać przespany okres transferowy. Nie da się wygrać meczu bez lewego obrońcy czy prawo skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia w składzie. Wszyscy tu piszecie o Rogalu Bajiciu itp. Tylko kogo Kafar ma wystawiać zamiast nich jak w ME jeszcze większe "drewna"??? Zwróćcie uwagę na zmiany. Trener prawidłowo reaguje w przerwie ustawiając zespół jeszcze ofensywniej i co ??? Wiśnia najsłabszy na boisku, Buzi 1/10 Zabłockiego, a Bajić w środku nic nie poukładał.
Prawda jest, taka, że w tym sezonie nie gramy o nic. 8-12 miejsce z talentem Kafara taki skład nam gwarantuje. Dlatego skupmy się bardziej na jakości gry. Patrzmy na to jacy piłkarze muszą odejść w przyszłości, a jacy zostać w kontekście ciągłego rozwoju klubu. Nie ciśnieniujmy się tak bardzo na wynik, bo on wcale tu nie jest najważniejszy.
17 października 2009, 08:54 / sobota
Nareszcie w domu, po 27h :))

Fajnie nasi grali do straconej bramki, Kapsa bardzo dobry mecz jak na moje oko. Kilka sytuacji wybronił, pare dobrych wyjść też zanotował. Co jeszcze można powiedzieć, bramka do szatni i mecz jakby się skończył dla nas. Nie wiem czemu stanęliśmy..

A teraz uwaga do naszego dopingu. Ja rozumiem, gdyby ktoś był najebany, nieprzytomny ALE KURWA NA TRZEŹWO LUDZIE STOJĄ I SIĘ OPIERDALAJĄ! Mówi się "Wszyscy śpiewają" a połowa cicho. Dzięki dla wiślaków za wsparcie. Atmosfera podczas jazdy jak zawsze super :) Do zobaczenia na nast. wyjeździe!

Ps. do szanownego pana z Chorzowa udzielającego się na tym forum. Dla czego mówimy na was niemcy.. Któż to pod koniec meczu krzyczał do nas "Auf wiedershen" ? Masz swoją odpowiedź :))
17 października 2009, 09:15 / sobota
Nasz doping jak na długą podróż i warunki pogodowe był Dobry. Śpiewaliśmy całą pierwszą połowe gdy trybuny gospodarzy milczały.

Jesteśmy zawsze tam ! Gdzie nasza Lechia gra !
17 października 2009, 09:33 / sobota
Wielki szacun za nakręcanie wszystkich dla M. (biała czapka) i do fana Wisły z Częstochowy. Bez nich by było gorzej znacznie.
Smacznego żurka dzisiaj.
Ajeejajooo!
17 października 2009, 09:47 / sobota
Dobry wyjazd!! Szkoda wyniku, ale nie zawsze mozna wygrywac:)
Jeeeeestesmy chuj wie gdzie!!!!!!! Dobrze bawimy sie!!! Aeaooooo!!!!
"Tajny doping" , "Kropka za uchem....."
Tylko Lechia Gdańsk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 października 2009, 09:48 / sobota
najleprzy byl dziadek jak zegar nakrecal bramka z spalonego doping nasz dobry przez 1 polowe wagla niezabraknie Pozdro dla tczewa elo
17 października 2009, 10:23 / sobota
Poranna prasa aż huczy:

Terror w samolocie! Porwano 8 żurków i schabowego! ;)

Wyjazd do Niemiec jak najbardziej na plus. Może doping trochę niedomagał, ale w takich warunkach pogodowych ciężko byłoby coś więcej wykrzesać.

Mecz powinien zakończyć się remisem; niestety Ruch ma Niedzielana, a my nie mamy napastnika, który zdobywa bramki. Choć trzeba przyznać, że Wania z Zabłockim trochę namieszali pod bramką Niebieskich.
17 października 2009, 10:26 / sobota
Camel - dobrze się ukrywasz i mieszasz z tłumem na wyjazdach bo chyba po raz kolejny Cię nie spotkałem ;)... I nie pierdol że w prowadzenie dopingu sie nie mieszasz bo w Gdańsku drzesz się jak pojebany a na wyjazdy nie jeździsz !!!

P.S. Pozdrawiam dwóch innych młyniarzy ;/.

P.S.2. Szacun Mazur :).
17 października 2009, 10:29 / sobota
fakt, akcja "Żurek" nawiązując do tego zajazdu, ODLOTOWA :)))
17 października 2009, 10:41 / sobota
I tak vlepka na radiowozie:))
17 października 2009, 10:50 / sobota
misiek77: 8 żurków, 2 schabowe o dwóch piwach już nie wspomne, nie no dawno się tak nie uśmiałem i ta zrozpaczona pani ze strażakiem w autokarze.
17 października 2009, 10:57 / sobota
Nic tu nasze wpisy nie pomogą tak dlugo jak dlugo zarząd nie jest w stanie zrozumiec ,że nic się nie zrobi jeśli w składzie ma się :
-kilku zawodników I ligowych Wiśnia,Ćvirik,Ryba, Buzała,ManU,Vania
-kilku II Kowalczyk...
-jednego B-klasowego Rogalskiego
a do EA nadaje sie paru na czele z Surmą i Hubertem i Bąkiem K. i Piątek

ogolnie poprawa widoczna gołym okiem bo czlowiek przed meczem zastanawia się jaki bedzie wynik (w którą srtonę) bo za koali to byla kwestia w jakich rozmiarach nas rozjebią głownie na wyjeździe...

Kafar ladnie prowadzi grużynę grają widowiskowo,krótko piłeczką ale tylko przez częsc meczu i tu wychodzi ogranie Ekstraklasowe ...ktorego brakuje wiekszości...ok są tacy co przychodzą czasem z III i szaleją w I ligach czy EA ale mają predyspozycje ale u w/w naszych zawodnikow po za paroma takich predyspozycji nie widzę .....
A co do dopingu to po raz kolejny nasi przebijają się i są słyszalni na obcych stadionach przy pełnych trybunach przeciwników, widac grupa wyjazdowa się ksztaltuje... BRAVO
17 października 2009, 11:01 / sobota
sorki zapomniełem o Arku Mysonie ot :) ale to przez wkurw....
17 października 2009, 11:18 / sobota
fotki z meczu
odnośnik
17 października 2009, 11:23 / sobota
-To pan zrobił
- Ale ja jestem kierowcą

;)

A ta dziwka na stacji taka brzydka że patrzyć się na nia nie dało :D Głupia Ukrainka :) I jeszcze facet ? chcący zapłacic za paliwo i teksty do niego że dzisiaj tankowanie za darmo były przekonujące i pojechał za darmo :) Aż dziwne że nie było kamer na dystrybutornie.
17 października 2009, 11:23 / sobota
Sila ofensywna zespolu najwyrazniej jest niewystarczajaca. Do zimy jednak nic sie z tym nie zrobi. Mozna tylko miec nadzieje, ze zarzad ma jakis pomysl.
17 października 2009, 11:25 / sobota
Ta w Radomsku rozumiem :d

Jak to było.. 50zł/osoba a przy 20 osobach 30zł od łebka? :))
Taka promocja jesienno-zimowa.
17 października 2009, 11:39 / sobota
1945 " K.S Ruch Chorzów 14 krotni mistrzowie POLSKI !?!?! CZY NIEMIEC ?!?!? poczytaj historie jak nie wiesz :)
17 października 2009, 11:48 / sobota
możecie być nawet 100krotnymi mistrzami izraela w rzucami granatami do uciekających żydzewiaków - gówno mnie to obchodzi

ps. nie macie swojego forum? wypierdalaj zatem.
17 października 2009, 11:51 / sobota
rzucaniu*
17 października 2009, 12:03 / sobota
I tak byl najlpeszy ten typ co zatankowal i spierdolil ze stacji :)
17 października 2009, 12:16 / sobota
Ty ruchkoenigshuette masz dwie opcje. Pierwsza to naucz sie polskiego bo Twego zjebano hanysowo-niemieckiego pierdolenia tu nikt nie rozumie ,a druga (mysle, ze latwiejsza) po prostu wypierdalaj stad i idz sie prezyc na jakis hasiok. Pa pa brudasie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.220