Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2009-10-16 godz. 20:00

strona 4/4

17 października 2009, 12:25 / sobota
dla mnie sprawa jest jasna. obojętnie jakiego trenera ma Lechia i obojętnie jakich zawodników, jeżeli będa markować grę to stracą kibiców. niestety, jeśli wychodzi się na boisko z myślą-coś tam pogramy albo jakoś to będzie bądź ktoś coś ustrzeli, to będziemy oglądać szmirę taka jaką prezentują od meczu z odrą w.. najbardziej mnie zastanawia fakt, że władze klubu milczą po każdym meczu, nie mają swojego zdania, czy jak? ten klub staje sie bezpłciowy, na niczym nikomu nie zależy, nikt o nic nie gra(bo co to znaczy gramy o 8miejsce?), tylko wypełnia kontrakty i szczerzy się do lepszego jutra. mi się taka gra nie podoba, bo nie daje kibicom nadzieji na lepszą jakośc gry, na jakąś zmianę, na drapieżność na punkty, bramki itd. ja się zastanawiam jakie futbolowe wychowanie odebrali ci ludzie co reprezentują Lechię a przechodza obok meczu, ktoś ich nauczył grać z zębem, agresywnie i z wolą zwycięstwa?(czcze gadki przed meczem o ofensywnej grze darujcie sobie panowie!), przecież oni nawet przechodza obok premii meczowych!oni w ogole nie walczą! wysilają się jedynie na derby i kilka meczy z wyżej notowanym rywalem na własnym boisku. czasem myślę, że lepiej by było żeby Gdańsk leżał na śląsku, bo wtedy derby mielibyśmy co druga kolejkę...czy naprawdę gdański piłkarz upadł tak nisko, do poziomu malkontenta, żeby robić w Gdańsku drugi wodzislaw? tylko panowie piłkarze to nie ten klimat i nie ci kibice i nie te ambicje...dlatego proponuje, żeby mimo wszystko Zarząd klubu zabrał w koncu glos, bo co innego miejsce w tabeli, co innego wyniki, a co innego zaangażowanie na boisku, którego jest brak.
17 października 2009, 12:29 / sobota
Dzis najsłabsi na boisku w naszej druzynie Rogal Wisnia i stadndardowo Bajic. Myson waracaj !!!
17 października 2009, 12:42 / sobota
Brak Mysony faktycznie widoczny , pod koniec pierwsze połowy jak zaczęli wjeżdzać prawą stroną to niestety skończyło się na bramce (chociaż była to chyba trzecia podobna akcja i można było jakoś zareagować ) ... jednym słowem brak zastępców , może wprowadzać w końcu powoli młodych , bo pieniędzy podobno nie ma w przeciwieństwie do utalentowanej młodzieży.
17 października 2009, 13:21 / sobota
do sztabu trenerskiego dokoptowałbym jakąś fajną psycholożkę.
Widać, że Kafar potrafi sklecić i zmobilizować drużynę do boju, ale jakby pozostały grzechy z lig niższych u Niego i piłkarzy.

W świadomości nie mają zapisanogo ,,kodu zwycięscy''. Podporządkowują się drużynom z góry tabeli. Nie potrafią biegać z ,,dzidą bojową'' w plecach, dogonić murzyna, tylko kładą łeb na pieniek. Selekcję zimową należałoby przeprowadzić pod kątem psycho-fizycznym.
Niektórzy jak mi się wydaje wychodzą na boisko, żeby nie przegrać a gra w ekstraklasie jest dla nich zaszczytem i życiowym sukcesem. To nie jest profesjonalne podejście do piłki nożnej jak któryś grajek stwierdził że załamała ich bramka i w szatni płakali czekając na 2. połowę!

tak, tak świetnie technicznie wyszkolony piłkarz zawodowy z mentalnością fajtera zabójcy jest wart kilkanaście mejlonów, wiec pozostaje lepienie talentów w glinie i kucie w bucie

wyjazd do Gliwic nie liczy się, Czy liczy się podwójnie?

WSZYSCY NA PŁOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 października 2009, 13:24 / sobota
Lukjanovs kompletnie nic nie gra od początku. Niby musi się wstrzelić tylko kiedy??? nie ma już czasu na "fory" od trenera. już chyba Kowalczyk by coś ustrzelił wczoraj. Przede wszystkim brakuje "armat" i to z prawdziwego zdarzenia!! Gra dwoma napastnikami, kiedy ich faktycznie nie ma nic nie daje. Ale z tubylcami krainy podziemnych pomarańczy musi być zwycięstwo!! Kowalczyk od pierwszej minuty.

TYLKO LECHIA!!!
17 października 2009, 13:34 / sobota
Oprawa meczu z Ruchem odnośnik
17 października 2009, 14:01 / sobota
patrzac na gre ruchu szkoda ze dzialacze Lechii przed sezonemnie zdecydowali sie wydac pol bańki za brzyskiego.
17 października 2009, 14:21 / sobota
Smoku Brzyski Brzyskim ale Niedzielan był do wzięcia za "czapkę gruszek" tylko wystarczyło mu złożyć propozycje. Widocznie w klubie uznano, że mamy lepszych piłkarzy. Nie wnikam.
Co do walki i zaangażowania zastrzeżeń nie mam. Grali o zwycięstwo i to mi się podoba. Z takimi brakami kadrowymi i tak zmarnowanym oknem transferowym bezpieczne utrzymanie to szczyt naszych możliwości.
17 października 2009, 14:23 / sobota
kiko zgadzam sie. a tak to jestesmy skazani na "popisy" rogalskiego. tej druzynie brakuje jakosci jednak o utrzymanie jestem spokojny.
17 października 2009, 14:35 / sobota
jakości wam w drużynie brakuje? Niedzielan wam potrzebny? do czego...żeby ta drużyna wychodzila co mecz na boisko z połowa takiego nastawienia jak na derby, albo na Cracovie mielibyśmy dzisiaj 8pkt więcej. Im brakuje charakteru a nie umiejetności, a na to jest sposób jeden, odsunąć od koryta albo wstrząsnąć, bo miejsce 6 czy 8 czy 11 to dla nich bez znaczenia..po prostu nie są profesjonalistami. Juz przed meczem Fornalik zauważył, że po 2(!) kolejce Lechia spuściła z tonu...miał racje, a nam wypada zapytać czy to taki żart ze strony kopaczy, żeby wygrać 2 mecze i spocząć na laurach, liga jak wiem to 30 kolejek. To troche dziwna sytuacja kiedy wyrabiasz...7%normy a potem obniżasz loty. Ale właśnie tak usposobieni z roku na rok (przyzwyczajeni) sa nasi grajkowie. Dlatego uważam, że skoro piłkarze nie mają jaj to powinin je miec Zarząd.
17 października 2009, 14:54 / sobota
kosiarz z calym szacunkiem ale nie uwazam by umiejetnosci naszych grajkow byly duze.
17 października 2009, 14:56 / sobota
kosiarz z calym szacunkiem ale nie wydaje mi sie by nasze grajki mialy przesadne umiejetnosci.
17 października 2009, 14:59 / sobota
sorki za te same wpisy
17 października 2009, 15:43 / sobota
kurwa sie bala nas potem alfons ja tam obserwowal
17 października 2009, 18:06 / sobota
Mariola:)
17 października 2009, 18:47 / sobota
A tak na marginesie. Bylem przekonany ze za wnoszenie alkoholu na stadion, grozi co najwyzej jego konfiskata, ale przeczytalem ze mozna dostac do 2 tys grzywny to do tego jeszcze zakaz stadionowy. Niewiedza moze kosztowac:)
17 października 2009, 21:57 / sobota
Wyjazd jak najbardziej na + tylko liczba nie powala na kolana zabawa w autokarach pozytywna pozdrowiena dla autokaru w ktorym unosil sie zapach "FIOLKOW" no i wkretka z telefonem.
17 października 2009, 23:30 / sobota
Pisał już ktoś, czy nie? Nie chce mi się wracać. To co odjebał Bąk w 4 minucie zasługuje na piłkarską nagrodę Darwina. Zamiast napierdalać na bramę... hmmm nie dokończę. Nauka na przyszłość Krzysiu: jeszcze nie ten poziom, to tylko nasze krajowe podwórko, nie Barca.

P.S. To jest Lechia, tu trzeba zapierdalać.
17 października 2009, 23:31 / sobota
Bąk? nie Nowak przypadkiem ? A jeśli Bąk to przypomnij mi sytuacje ;]
17 października 2009, 23:36 / sobota
Nowak
18 października 2009, 08:26 / niedziela
to byl zapach jak nic a przerabianie piosenek na wagiel i halde??akcja z tel byla bekowa ehehhehe pozdro dla oriona
18 października 2009, 09:05 / niedziela
Po takim meczu część piłkarzy powinna przejść na wcześniejszą emeryture. A właściwie rentę.
Doping z naszej strony na poziomie wdy lipusz.
18 października 2009, 12:00 / niedziela
Duża galeria meczowa odnośnik
18 października 2009, 12:31 / niedziela
jechali kolonas spowrotem i nie zatrzymali sie
18 października 2009, 12:48 / niedziela
a co chciałes buzi?pierwszy twój wyjazd czy co ze sie tak podniecasz nad wszystkim?
18 października 2009, 14:52 / niedziela
chyba twój takie fakty tego wyjazdu
18 października 2009, 15:20 / niedziela
no i co z tego że jechali obok i sie niezatrymali. kim oni som żeby sie nimi przejmować. chuj z piłkarzami Lechijko jestesmy z wami
18 października 2009, 16:30 / niedziela
wypijcie sobie po żurku i się uspokójcie!
18 października 2009, 18:22 / niedziela
Chlać wóde na T29 to wszyscy ale jechać na wyjazd to już kurwa nikt...
18 października 2009, 21:10 / niedziela
Problem mamy taki, że były 2 tygodnie przerwy a nasi piłkarze byli duuużo słabsi fizycznie od Ruchu. I to jest problem Kafara, być może nawet jego błąd. Obym się mylił, bo jeśli jesteśmy słabi fizycznie, to będzie dobrze, jak w ostatnich 5 meczach rundy zdobędziemy 3 punkty.

To że wyprowadzamy w 2 połowie jeden z nielicznych ataków i męczymy się przy tym niemiosiernie (podanie nie w tempo, podanie w piętę, podanie z 2 metrów z taką siłą z jaką wypadałoby odegrać na 10 m) to właśnie efekt braku siły, w tym samym czasie Ruch wyprowadza atak płynnie, kombinacyjnie i celniej podaje.

Druga rzecz to forma niektórych piłkarzy - Rogal, Nowak, Cvirik, Wiśnia, Bajic - jak się przegrywa 0-1 to trzeba szarpać!
Problem mamy niestety z zawodnikami pretendującymi do miana napastników (Zabłocki, Buzała), ale o tym piszę w odrębnym wątku (Lukjanovs).

Z ten mecz pochwały należą się tylko Pawłowi Kapsie.

Gol z minimalnego spalonego, ale to bez znaczenia - Ruch był znacznie lepszy i zasłużył na zwycięstwo.
19 października 2009, 07:53 / poniedziałek
19 października 2009, 07:57 / poniedziałek
Pseudokibice w rękach policji
niedziela, 18 październik 2009

ImageRozgrywki piłkarskie, które odbywały się w miniony piątek przyciagnęły także pseudokibiców, dla których najważniejszy nie jest mecz a możliwość wszczęcia bójek, popełnienia rozbojów czy znieważenia policjantów. W ręce stróżów prawa wpadli dwaj 19-latkowie z Pomorza oraz pseudokibice wrocławskiego klubu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Łęczycy zatrzymali czterech młodych mężczyzn jadących na mecz do Chorzowa, którzy napadli na 16-latka. Okazało się, że sprowokowała ich …czapka. 16 października około 15.00 w ulicę, przy której znajduje się budynek łęczyckiej komendy wjechały dwa samochody kia i mitsubishi na pomorskich tablicach rejestracyjnych. Z pojazdów wysiadło czterech młodych mężczyzn. Jeden z nich podbiegł do stojącego w pobliżu 16-latka następnie uderzył go i zabrał czapkę. Kolega napastnika dodatkowo popchnął pokrzywdzonego. Całą tą sytuację zobaczyli kryminalni z łęczyckiej policji i natychmiast zareagowali. Mimo tego, że grupa mężczyzn rozbiegła się po osiedlu szybko zostali zatrzymani i rozliczeni w komendzie. Dwóch 19-latków z Gdańska trafiło do policyjnego aresztu a następnie usłyszało zarzut rozboju za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Odzyskano przy nich skradzioną czapkę sympatyka chorzowskiej drużyny z logo tego klubu. Prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny. Dodatkową karą zapewne był także fakt, że przez swoje zachowanie na mecz Lechii Gdańsk nie dojechali. Pozostałe osoby zostały przesłuchane w charakterze świadków i także ze sporym opóźnieniem wyruszyły w dalszą podróż.
Z kolei dwaj pseudokibice ze Śląska odpowiedzą za znieważenie policjantów. 16 października około 18.50 przed bramą stadionu przy ulicy Czyżewskiego w Bełchatowie kilku kibiców Śląska Wrocław zaczęło obrzucać wyzwiskami umundurowanych policjantów, którzy zabezpieczali ład i porządek podczas meczu. Padło wiele wulgarnych słów, pseudokibice m.in. pluli w kierunku funkcjonariuszy. Zatrzymanych zostało dwóch najbardziej agresywnych. Okazali się nimi 23-letni mieszkaniec Kłocka oraz 33-letni wrocławianin. Obaj byli nietrzeźwi. Badanie wykazało w ich organizmach po blisko 1,5 promila alkoholu. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Nastepnego dnia usłyszeli zarzuty znieważenia funkcjonariuszy. Przyznali się do tego i dobrowolnie poddali karze 4 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata oraz grzywnie w wysokości 800 złotych.
19 października 2009, 08:12 / poniedziałek
Abstrahując o zawartość tej notatki, ja mam pytanie o definicję pseudokibica,
czy np. kibic, który chodzi na mecze tego samego dnia, którego okrada państwo ukrywając swoje dochody i nie płacąc podatków (czytaj: łamie prawo, okrada społeczeństwo), jest pseudokibicem?
19 października 2009, 10:41 / poniedziałek
ucho, z jakiej strony jest ten artykuł?
19 października 2009, 10:45 / poniedziałek
a sorry, nie zauważyłem linku.
20 października 2009, 10:10 / wtorek
Ruch - Lechia 1-0
M.E Lechia - Ruch 0-2
nic wiecej nie trzeba pisac :):):) można zamknac temat :):):)
20 października 2009, 10:12 / wtorek
do kopalni na 23h zmiane
20 października 2009, 10:27 / wtorek
te ruch! ostatnia wasza wizyta w Gdańsku zakonczyła sie 2:0 (chyba musisz sie dowartosciowac tymi wpisami), wiec lepiej posłuchaj kolegi wyzej i jazda do fedrowania albo na hasiok.

Tylko LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.079