Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Adamowicz persona non grata.

strona 2/2

9 października 2009, 07:39 / piątek
a ja zapytam sie tak jak grucha604:
Gdzie tu macie kolor zolty lub pomaranczowy ????
odnośnik
odnośnik
9 października 2009, 07:51 / piątek
Mi sie podoba.
Zobaczymy jak powstanie.
9 października 2009, 08:05 / piątek
Jedna strona to my kibice, a druga to władze miasta. Miasta, które ma obowiązek reprezentowac wszystkich obywateli Gdańska. Zarówno tych dla których biało-zielone barwy to swiętośc, jak i tych którym odpowiadają trybuny żółto-czerwone. A ile razy oni znajdą się na stadionie to sprawa wtórna, kazdy obywatel Gdańska wykłada około 1500 zł na ten projekt więc ma prawo się wypowiedziec. Ja wcale się nie dziwie Adamowiczowi jeśli chodzi o ostateczny wybór,(nawet teraz przelec sie po forach internetowych i zobacz jak najeżdżają na niego bo uległ "kibolom") ale mój głos w wyborach samorządowych PO straciła w chwili publikacji ankiety.
9 października 2009, 08:16 / piątek
dla mnie adamowicz już dawno został skreślony choć, paradoksalnie, żywsze kolory wybranego wariantu podobają mi sie bardziej.

Nie czarujmy się. Gdyby nie ingerencja Tuska przyklepałby bursztyn.
Dyskryminuje go jako Lechistę, Gdańszczanina sposób prowadzenia sprawy. Te dziwne, tendencyjne ankiety. Szczytem bezczelności było poniżenie najwierniejszych Lechistów- stwierdzenie, iż bedziemy stanowić tylko jakąś tam część publiki BA.

W żadnym innym mieście nie było problemów z kolorem trybun. W Gdyni nawet powstaje narodowy (do rugby) w śledziowych barwach. Wszędzie czują klimat miasta tylko nie u nas.

Na domiar złego wczoraj stwierdził w radiu, że pragnienie bieli i zieleni było pragnieniem tylko CZĘŚCI kibiców Lechii. Miał ku temu podstawy, wytłumaczenie- ankiedy w których głos mógł zabrać każdy, które i tak wykazały duży procent poparcia dla bieli i zieleni zważywszy na dobór respondentów i biało zielone propozycje (wyjatkowo zniechecajaco przedstawione). Sam doskonale wiedział jakie jest oczekiwanie znakomitej wiekszaści Lechistów.

Generalnie. Sama myśl by stadion nie był biało-zielony, sposób prowadzenie sprawy, poniżanie kibiców Lechii, umiejszanie Ich zasług, wprowadzanie w błąd opinii publicznej dyskryminuje go jako prezydenta Gdańska. Włożył nam sztylet w plecy w najmniej oczekiwanym momencie. Każdy kto odda na niego głos niech zastanowi się nad swą Lechijnością.
9 października 2009, 08:42 / piątek
Dla mnie obydwa były ok. Napewno będzie to lepiej wyglądalo w rzeczywistości.
9 października 2009, 09:41 / piątek
Ludzie, opamiętajcie się. Nawet na tym forum są podzielone zdania, a co dopiero w całym mieście. Adamowicz chciał dobrze dla wszystkich i po części znalazł kompromis.
Wszyscy wiemy i chcemy, żeby Lechia grała na tym stadionie, ale trzeba też zwrócić uwage na estetykę i całokształt tej budowli. Dla mnie jak tylko powstał szum wokół EURO2012 bardzo podobał się pomysł "bursztynka", ale po pokazaniu trybun "jagi" też chciałem zmian. Obecne trybuny pasują kolorystycznie do barw klubu, bo przecież są tam tylko odcienie zieleni to jeszcze pasują co całości stadionu. Chyba, że chcecie takie krzesełka jak na T29, 2 kolory i po sprawie, ale zrozumcie, że teraz tak się nie buduje stadionów.

Dla mnie obecny pomysł jest OK, a na żywo będzie pewnie jeszcze lepiej.
9 października 2009, 10:23 / piątek
Nie wiem czy jestem zbyt małym fanatykiem, ale mi sie te kolory podobają. Chętnie porozmawiam na ten temat z chętnymi w drodze do Chorzowa.
9 października 2009, 11:27 / piątek
Hejnał, a jak Cię znaleźć...??
Chyba, że to Ty zawsze nim wyjedziemy za rogatki Gdańska "grasz hejnał" (dla niezorientowanych - pijesz starogardzką z gwinta:) ??
pzdr.

A w temacie kolorów krzesełek powtórze za kimś wyżej, że chyba lepiej to wszystko wyjdzie na żywo, więc dywagacje pora skończyć.

I jak stwierdził buziek głosy Lechistów - Adamowicz (PO) stracił jak ogłosił na gdansk.pl tą przekłamaną ankietę, którą pokazał, że ma NAS - kibiców za idiotów!!!
9 października 2009, 11:42 / piątek
nim zaczniecie rzucac kamieniami w Adamowicza,przypomnijcie sobie co ten facet zrobil dla Lechii.dzieki komu jest oswietlenie?dzieki komu nie ma juz Sahary?kto wspieral Lechie w trudnych czasach?ten facet ma duze zaslugi dla klubu.a sprawa koloru krzeselek jest wtorna... jesli ten kolor bedzie wygladal estetczynie i komponowal sie z caloscia stadionu to o co ten halas?jakos tyle lat Lechia grala na stadionie Zolto-zielonym i nikomu to nie przeszkadzalo..:)A STADION byl malowany na te kolory na zjazd swiadkow jehowy w latach 80-tych chyba i przetrwal do 21 wieku... tak wiec i tak wszyscy w Polsce beda wiedzieli ze to stadion Lechii,bez wzgledu na to,ze krzeselka nie beda Bialo-zielone.od koloru krzeselek wazniejsza wedlug jest wedlug mnie cena biletow na nowy stadion.... mam nadzieje ze nie beda chcieli za szybko zwrotu kosztow na budowe stadionu i zrobia ceny dostosowane do kieszenie przecietnego kibica Lechii.pozdrawiam..
9 października 2009, 12:28 / piątek
Nie wychwalaj tak Adamowicza, bo w takim mieście jak Gdańsk i tak jest SKANDALICZNIE mało boisk, niejednokrotnie małe miasteczka mają porównywalną liczbę boisk co my. A modernizacja obiektu przy Traugutta to była konieczność, a i tak dochodziło do tego typu sytuacji, że gracze musieli trenować na stadionie żużlowym, MESA grywała w Kolbudach, etc.

Ja wciąż mam nadzieję, że pozostaniemy na Traugutta :).
9 października 2009, 13:40 / piątek
Z dobrze poinformowanego źródła wiem... (miałem wspaniały sen)... że pozostajemy na T29.

A tak na poważnie... ostatni mecz z Zagłębiem pokazał jakie istnieją możliwości zapełnienia ADAMOWICZ ARENA.

Takich "Zagłębi" jest w ekstraklasie 11.
12,13,14 jest czołówka krajowa. 15 śledzie. 16 Lechia.

Z powyższego wynika, że tylko 4 mecze w sezonie mogą (ewentualnie) zapełnić AA.
9 października 2009, 13:50 / piątek
larsen70 Budyń za to wspieranie dostał glosy wielu Lechistow.Nie bylo to jakies bezinteresowne wspieranie wynikajace z milosci do Lechii.Lechię dostrzegl kiedy zorientowal sie jaki potencjał wyborczy drzemie wśrod kibicow.Doczekał sie nawet swojej flagi!Więc juz dawno jesteśmy kwita.U mnie przejebał sobie ostatecznie stwierdzeniem,ze bezdomni też będa grali na tym stadionie.
9 października 2009, 15:13 / piątek
zadna arka kurwa nie bedzie grac na zadnej BA. A jak maja grac to ja sie odcinam od tego stadionu.

Skandalem na skale swiatowa jest kurwa ladowisko dla helikopterow ktore ma powstac na boisku przy zielonogorskiej. Fakt, ze dla szpitala, ale miejsca jest dosyc innego a nie boisko zabierac. Niech te kurwy w urzedzie sie ogarna i pomysla ze 99 % dzieci w 4 klasie podstawowki a niekiedy pozniej nie umie zrobic przewrotu w przod ani sklonu.
9 października 2009, 16:24 / piątek
Wy jestescie niektorzy uposledzeni.
1) Stadion nie jest Lechii tylko bedzie dzierzawiony przez Lechie.
2) Po drugie dla projektantów wazne sa walory estetyczne a te były by słabe gdybysmy mieli takie wyraziste barwy krzesełek jak na Traugutta i bursztynowy dach.
3) Czemu macie pretensje do Adamowicza? To ze wogole zmieniono projekt to i tak jest jego wielka zasługa (jak i Tuska i Lwow Połnocy) wiec placzki nie bardzo wiem o jakiego chuja macie pretensje. On od 5 ligi był z Lechią (co prawda miał w tym polityczne cele jak każdy) ale wiele dla Nas zrobił dajac kase wtedy gdy żaden powazny sponsor grosza dac nie chciał.
4) Nowy porjekt jest całkiem ok i nie bedzie tak mocno kontrastował z dachem
5) Czy płaczki które podnosza tutaj lament na stadion beda chodzić dla kszesełek i zeby sie przylansowac na zdjeciach czy dla drużyny... Kurwa jego mac !!!

Temat do usuniecia a propaganda polityczna to w dziale luzne gadki.
9 października 2009, 17:42 / piątek
tylko proszę panowie, nie przeinaczajcie teraz historii. A było tak: wpierw adamowicz twierdził, że sprawa jest zamknięta. Sytuacja uległa zmianie dopiero po interwencji Tuska. Gdyby nie owa interwenja mielibyśmy bursztynek!!!
Co do Lwów. Przy całym szacunku dla ich działalności odnoszę wrażenie, ze obyli się z prezydentem zbyt łagodnie.

Każdy szanujący się klub na świecie ma stadion w barwach swego klubu. Tym różnimy się od bezdomnych, ze walczymy o swoje. A wyzywanie od płaczków i sugestia chęci cyknięcia fotki świadczy tylko o autorze. Wnioskuję, że albo jest sledziem albo przydupasem prezydenta.
9 października 2009, 17:46 / piątek
jeszcze jedno- wcześniejze zasługi zostały już spłacone w postaci głosów.

Padły jeszcze bardzo mądre słowa o poziomie infrastruktury sportowej w Gdańsku. Podsumować ją można krótko- padaka.
9 października 2009, 19:44 / piątek
Właśnie zzz nie" przeinaczaj" historii. A prawda jest taka, że gdyby nie Adamowicz, (którego nie trawie za niewykorzystywanie potencjału miasta takiego jak Gdańsk) , to Lechia nigdy nie była by w tym miejscu co jest. Nikt nigdy nie zainwestowałby tu żadnych prawdziwych pieniędzy.
Bardzo fajna koncepcja krzesełek ( w rzeczywistości będą jeszcze ładniejsze), dlatego wyrazy uznania należą się Tuskowi, Lwom i Adamowiczowi. Płaczkom i "prawdziwym" zawsze pozostaną do wyboru rezerwy i wspomnienia o żólto- zielonych ławkach na T 29 !
9 października 2009, 19:49 / piątek
sęk w tym, że wybrano dokładnie zgniły kompromis. Można to było zrobić o wiele lepiej, a jest nijako.

Już sobie wyobrażam jak mnie będą razić te żółte krzesełka między białymi i zielonymi, które ktoś tam wepchnął tylko dlatego, żeby "piękni" nie poczuli się przegrani.
9 października 2009, 20:29 / piątek
przeciez tam nie ma zoltych krzeselek... chyba, ze osleplem ;] widac to na probkach kolorow, sa rozne odcienie zieleni
9 października 2009, 20:36 / piątek
tu widać zastosowane kolory w zatwiedzonej przez budynia wersji krzesełek
odnośnik

wczesniejszy post by kit na stronce 1 ;-)
9 października 2009, 20:44 / piątek
tomas 73 tylko, ze niestety polowa nie czyta wcale wczesniejszych postow lub najzwyczajniej nie rozumie tego co czyta :(
9 października 2009, 20:50 / piątek
przez 100lat użytkowania stadionu na Letnicy kolor krzesełek zmieni się jeszcze ze 28 razy...najważniejsze jest, że moja Lechia będzie miała nowy dom i nie będzie problemów typu "mecz podwyższonego ryzyka", liga mistrzów czy europejska, bo cała europa będzie go nam zazdrościć..
poza tym powiem jeszcze coś..jak po 89 Lechia spadła do 2 ligi moj ojciec powiedział, że jak za e-klasy nie zrobili oświetlenia(tak jak na Baltyku) to już nie zrobią, chyba, że za 20lat..
po 20 latach marzeń o drużynie e-klasowej, o wyższym jak 11 miejsce w lidze, mam Lechie w czubie tabeli, nowy piekny stadion, dwa boczne boiska, podgrzewana murawę, komplet na każdym meczu..
i powiem wam malkontenci tyle, że sam jestem zwolennikiem bialo-zielonych barw w nowym miejscu i wiem, ze takie będą ale nie moge nie zauważyć tego, jakie z was pieszczochy..chcielibyście od razu pałaców..spokojnie!
na kolanach do Częstochowy, za to co jest, bo jeśli ktoś by mi powiedział, co zobaczę za te 20 lat w Gdańsku w 90r to wyśmiałbym go na całego..bo nikt w bajki nie wierzy..to co się dzieje przez ostatnie 3 lata wymaga poklasku i pomocy, nie macie prawa narzekać, widac że wiekszość z was chowana jest w wolnej Polsce i smaku betonowej płyty pod dupą nie znacie..proponuje sie opamietać i poczekac na efekty..
9 października 2009, 22:23 / piątek
Czytam tak sobie te bzdury które wypisują bęcwały typu (pozwolę sobie dla porządku wymienić) butthead, broendby, konfucjusz, vid 11, zegar, Rettever. Jeśli kogoś pominąłem - ę pardę. Nawet bym się nie odzywał, bo z bęcwałami się nie dyskutuje, gdyby nie wpis jeden post powyżej kolegi Kosiarza - najbardziej trzeźwy chyba i rozsądny w tym niepotrzebnym zupełnie wątku - dołączę sięęę.
A teraz ad rem: Już Adamowicz trzęsie gaciami bo się boi porażki po utracie waszych zasranych sześciu czy siedmiu głosów - bo więcej kibiców Lechii nie zmieni poglądy polityczne. Kim wy szanowni Panowie mieniący się kibicami Lechii jesteście ? Jakie macie prawo oceniać (mało tego - mieszać z błotem) ludzi o zasługach, autorytecie, którym do pięt nie dorównacie choćbyście te swoje pseudonimy do sześcianu popodnosili. Jakie wy zasługi dla Lechii macie, co żeście dla niej zrobili ? Dziwię się że jeszcze nikt bardziej stanowczo tego nie wyraził więc to zrobię - jesteście bandą ( o ile kilkuosobowy klub frustratów można już nazwać bandą) żałosnych cherlaków (fizycznie pewnie też, więc tym sposobem leczycie swoje kompleksy wobec silniejszych i przystojniejszych kolegów).
Przyjmijcie do swojej żałosnej świadomości - o ile jeszcze ją posiadacie, uwaga użyję teraz sformułowania wykraczającego ponad świadomość absolwentów klas szkoły podstawowej - znanej jednak już ludziom wykształconym od zarania dziejów niemalże: "PACTA SUND SERVANDA" - od razu wyjaśnienie dla niekumatych w języku Ovidiusza - znaczy to ni mniej ni więcej tylko to że że zawartych umów należy dotrzymywać.
Przyjmijcie do waszej żałosnej świadomości że stowarzyszenie "LWY PÓŁNOCY" działając w imieniu WSZYSTKICH kibiców klubu LECHIA GDAŃSK zawarła porozumienie formalno prawne z Prezydentem Miasta Gdańska (występującego w roli organu administracyjnego). Jeśli się mylę co do formy niech mnie ktoś z biegłych w prawie poprawi. I tyle i aż tyle.
Jest jeszcze drugi wątek. Jak się czują nasi koledzy - których w niepisanej formie ale jednak uznajemy za reprezentantów kibiców Lechii ? Koledzy którzy poświęcili tyle czasu i energii aby wywalczyć te kolory? Kilku frustratów wszczyna awanturę na forum - w imię czego. Pewnie awantura wszczęta przez - już nie wiem jak ich określić, wiem że są aktywni na forum w innych tematach, piszą może o czymś innym rozsądnie - jednak po udziale w takiej bezsensownej awanturze - można o nich powiedzieć - "bo to źli ludzie są". I żeby nie było nieporozumienia - nie w sensie grzechu doczesnego - ale mam nadzieję że koledzy kibice zrozumieją że kompromis znaczy że ja ci coś i ty mi coś.

PS. uprzedzając ewentualne kontrteksty - nigdy nie byłem i nie przewiduję być wielbicielem czy wyborcą P. Adamowicza.
9 października 2009, 23:25 / piątek
Podpisuję się pod postami Kosiarza i Boczniaka. Szczególnie pod tym drugim ponieważ jest to "konkretny" post jakich już długo na tym forum nie było
9 października 2009, 23:42 / piątek
A ja nie i nie chodzi mi o krzesełka, bo uważam ze więcej uzyskac sie nie dało.
Chodzi mi o podejście Adamowicza zanim Tusk zainterweniował: na mojego maila UM Gdańska odpisał ze sprawa jest już zamknięta(to samo zresztą uslyszałem od rzecznika BIEG-u). Czyli pan Adamowicz kłamał, a ja lubie miec uczciwych polityków, a gdyby takich nie było to przynajmniej tych którzy nie kłamiąmi w zywe oczy
chodzi mi o jego późniejsze zachowanie: a to napomknięcie ze dzisiejsi kibiece będą stanowili niewielką częsc klientów stadionu. Czy manipulacje głosami osób ankietowanych na gdansk.pl.

Jednocześnie pragnę odpowiedziec na głosy "gdyby nie Adamowicz to Lechia byłaby..." byłaby albo i nie, prezydent nie dawał swoich prywatnych pieniędzy a wspierał klub, klub jako jeden z wielu "brand-ow" miasta. Jestem absolutnie pewny ze każda inna osoba na stanowisku prezydenta wsparłaby klub w ten sam sposób

kończąc: Adamowicz dla mnie zachował się bardzo nieelegancko i dlatego stracił mój głos. Gdyby od początku(od chwili powstania stadionu) przedstawił wersje żółto-czerwoną i potrafił ją opisac czymś więcej niż estetyką np większymi wpływami z tytułu sprzedaży prawa do nazwy stadionu(lub jakimkolwiek innym racjonalnym argumentem) to ja mógłbym to przełknąc(wiadomo kasa miasta najważniejsza).
9 października 2009, 23:45 / piątek
Ogolnie tez sie podpisuje pod tym ale mysle ze troszke by trzeba było wyluzowac z az tak mocnym obrazaniem "nicków"... Niektórzy maja co prawda nierówno pod sufitem a zeby tak po paru postach oceniac...
10 października 2009, 00:24 / sobota
tow. boczniak
obraziłeś po raz kolejny kibiców Lechii:

..bęcwały, jesteście bandą żałosnych cherlaków, zasranych sześciu o żałosnej świadomości, Kilku frustratów...

Twoja retoryka pasuje do R.Michalskiego i niedorzecznika bieg2012, a takich szkodników my likwidujemy

jakbyś był inteligentnym człowiekiem i poznał pojęcie ,,ekonomii skali'' to każdy z tego forum jest tysiącem, każdy tysiąc to dziesięć tysięcy

mamy w dupie czy czy jakiś prezydent czegoś trzęsie czymś w gaciach, ile głosów stracił, czemu jest antylechistą?

Wara od Stoważyszenia Lwy Północy

My wierzymy tylko w BKS
10 października 2009, 00:54 / sobota
Boczniak,to co napisales,to zalatuje mi mowa ''Gadajacych Glow''.
Ble,ble,ble........
Zaczynasz :''.....szanowni Panowie....'',zeby zaraz pisac,ze ''jestescie banda''.
Ciekawe :-)
Jesli chodzi o Adamowicza,jego zaslugi,to jest tak samo,jak z tym kompromisem :Ja Wam cos dam,ale Wy tez musicie cos dac-czytaj glosy wyborcze.
Wiec przestan mi pierdolic o zaslugach,a tym bardziej o autorytecie.
Kazdy polityk,to jebany klamca,wiec jaki to moze byc autorytet?!
10 października 2009, 03:29 / sobota
a ja sie podpisuje pod tym ostatnim zdaniem Czarnego :)
10 października 2009, 08:34 / sobota
Co do przeinaczania historii- owszem pomógł, ale i bez niego by poszło. Może nie tak szybko ale by poszło.

I jeszcze raz- wszystko co robił robił dla poparcia wyborczego. Zapłate więc dostał. Ostatnimi poczynaniami wsadził Nam nóż w plecy. Nie ma sensu powtórnie wymieniać działań, ktorymi doprowadził do sytuacji gdzie o kolorze (niby) Naszego stadionu decydowali śledzie!! Czemuż to na forach miejskich, ogólnopolskich nie dyskutuje się o stadionach we Wrocławiu, Poznaniu tylko o Naszym? On do tego doprowadził swym działaniem.

Pluł Nam w twarz a wy udajecie, że deszcz padał???!!! Kurwa, nie wierzę, że to piszą Lechiści. Mam tylko nadzieję, raczej pewność, że to tylko sezonowicze bo w przeciwnym razie niewiele w przyszłości zostanie z Lechijnej charakterności.
10 października 2009, 10:08 / sobota
A ja mysle ze to ze sa krzesełka w takim a nie innym kolorze niektrzy wykorzystuja do propagowania swoich pogladów politycznych. MAm jedno pytanie do tych oponentów Adamowicza: Co on miał kurwa zrobic ??? Pomalowac te krzesełak własnorecznie? Przeciez jest duzo lepiej niz było i jeszcze bedzie napis Lechii po mistrzostwach a moze i przed. A co Wy myslicie ze on sie da pokroic za jakies krzesełka ?? Pewnie jak by to od niego zalezało to by je sam poprzenosił z Traugutta na Letnice tylko niktórzy nie rozumieja ze jest kilka stron tego problemu i trzeba gdzies znalesc kompromis! A niktórzy pierdola o nożu w plecach - A LP przeciez sie zgodziło na taki wariant i to było oficjalne stanowisku kibiców wiec jak komus cos nie pasuje to mogł sam isc na spotkanie i przedstawic swoj pomysł.

Kurwa wyluzujcie, jak komus zalezy na krzesełkach to niech smiga do innego wątku i robi projekt napisu. - sam nie wiem po ki chuj zagladam w ten watek ale niektórzy mnie porażaja i nie moge przejsc obojętni obok tego.

A moze poszycie dachowe tez ma być biało zielone? Tez bym chciał ... tylko projekt był inny. Ale jak powstał to wszyscy piali z zachwytu ze mamy (bedziemy miec) najładniejszy stadion w Polsce a teraz oczywiscie natura Polaka wychodzi z butów i bedzie wiecznie narzekanie aż do usranej smierci!

A wpłaciliscie po 1000 zł na konto na rzecz stadionu ?
10 października 2009, 10:41 / sobota
Dlaczego w innych miastach nie ma tego typu dyskusji? Stadiony będą miały krzesełka w barwach lokalnych klubów, i tyle. A kibiców Lechii Adamowicz chciał wydymać (no offence, ostro napisane, ale taka jest prawda) - naprawdę nie jesteście zażenowani tym, że proponował, by Arka grała w Gdańsku? Że robił wszystko, by krzesełka były bursztynowe? Że szkalował fanów z Pomorza mówiąc, że stadion zapełnią ludzie z Olsztyna? Nie wspomnę o tej żałosnej ankiecie.

Ja już wcześniej pisałem, że wolałbym, by pieniądze z BA poszły np. na budowę jakiegoś centrum badawczo-rozwojowego (w porozumieniu, i przy udziale lokalnych przedsiębiorstw). Z tego typu placówki miasto by czerpało pełnymi garściami, umożliwiłoby napływ naukowców, ludzi biznesu do Gdańska, ale my wolimy mieć igrzyska. No, ale to tak nawiasem.

No i sprawa najważniejsza. Do cholery, przecież to Lechia Gdańsk ma asa w rękawie. To Adamowiczowi zależy, byśmy tam grali (a nie odwrotnie) - bo w przeciwnym razie Baltic Arena będzie - jak już ktoś wcześniej wspominał - Stadionem X-lecia, a sam prezydent miasta zapisze się bardzo niechlubnie w pamięci gdańszczan. Co by zrobił, jakby Lechia została na Traugutta? Sprowadził Arkę do Gdańska? Wykładał kasę na Gedanię, by ta wywalczyła awans do wyższych lig?
10 października 2009, 12:41 / sobota
z Gedania może byc problem...niebiesko-biało-czerwone krzesełka zupełnie popsuły by wygląd stadionu:)
10 października 2009, 13:05 / sobota
KURAK
10 października 2009, 10:08 / sobota
A ja mysle ze to ze sa krzesełka w takim a nie innym kolorze niektrzy wykorzystuja do propagowania swoich pogladów politycznych. MAm jedno pytanie do tych oponentów Adamowicza: Co on miał kurwa zrobic ??? Pomalowac te krzesełak własnorecznie? Przeciez jest duzo lepiej niz było i jeszcze bedzie napis Lechii po mistrzostwach a moze i przed. A co Wy myslicie ze on sie da pokroic za jakies krzesełka ?? Pewnie jak by to od niego zalezało to by je sam poprzenosił z Traugutta na Letnice tylko niktórzy nie rozumieja ze jest kilka stron tego problemu i trzeba gdzies znalesc kompromis! A niktórzy pierdola o nożu w plecach - A LP przeciez sie zgodziło na taki wariant i to było oficjalne stanowisku kibiców wiec jak komus cos nie pasuje to mogł sam isc na spotkanie i przedstawic swoj pomysł.
===============================

A ja myślę, że pierdolisz głupoty. Wszędzie stadiony buduje się w oparciu o istniejące kluby. Tylko nie kurwa w Gdańssku!!!! Tutaj banda frajerów, postanowiła sobie postawić pomnik i wymyśliła "bursztynek". C
Czy spece od marketingu w UM nie mogli pomyśleć o innej nazwie????

Inna rzecz, że będąc uczestnikiem rozmów między LP a BIEG-iem 2012 miałem wrażenie, że w Gdańsku buduje się centrum handlowe, a nie stadion na ME2012. Argumentem na to, żeby Lechia grała w tym hipermarkecie miał być dla nas PUB (na 200 osób), który mógłby być Biało- Zielony!!!!!!!!! Żenada!!!!!
===============================================

Kurwa wyluzujcie, jak komus zalezy na krzesełkach to niech smiga do innego wątku i robi projekt napisu. - sam nie wiem po ki chuj zagladam w ten watek ale niektórzy mnie porażaja i nie moge przejsc obojętni obok tego.
=========================================

Jebie mnie to, jakie będą krzesełka. Mam nadzieję, że Lechia się postawi tym kreaturom i będzie grać na T29, a nie w jakimś hipermarkecie.
=========================================

A moze poszycie dachowe tez ma być biało zielone? Tez bym chciał ... tylko projekt był inny. Ale jak powstał to wszyscy piali z zachwytu ze mamy (bedziemy miec) najładniejszy stadion w Polsce a teraz oczywiscie natura Polaka wychodzi z butów i bedzie wiecznie narzekanie aż do usranej smierci!
=========================================

Ja osobiście nie piałem, bo nie przekonuje mnie ten projekt. Sam stadion będzie miał wiele wad, jak chociażby zbyt łagodne nachylenie trubun, brak miejsc na flagi itp.
=========================================

A wpłaciliscie po 1000 zł na konto na rzecz stadionu ?
==================================

Nie wiem jak ty, ale ja wpłaciłem. I to mam wrażenie, że znacznie większą kwotę niż 1 000zł. adamowicz nie buduje tego stadionu z prywatnych pieniędzy, ale z podatków które wszyscy płacimy.
No a skoro płacimy, mamy prawo wymagać.
Czyż nie?????

Mnie osobiście wkurwia, że znów, za nie swoje pieniądze ktoś się dorabia i buduje dla siebie "bezpieczną przystań" na zakończenie politycznej kariery. Bo to że polegnie w wyborach, jest dla mnie oczywiste.
10 października 2009, 13:05 / sobota
Najbardziej śmieszą mnie wpisy obrażonych wyborców. Wy naprawdę wierzycie w to co piszecie ? Naprawdę wydaje się Wam, że możecie zaszkodzić Adamowiczowi w starciu np. z takim Jaworskim ? Jeśli tak to gratuluje dobrego samopoczucia :)

Cieszmy się z tego co mamy, a mamy dużo więcej niż można się było spodziewać.
Wybór operatora stadionu, to będzie dopiero problem.
10 października 2009, 13:32 / sobota
marys- ja na szczęście nie jestem "obrażonym" wyborcą ;-)

A co do samych wyborów i szans w nich, to zauważ że adamowicz został odpalony przez peło. Dlatego też, peło zapewne wystawi kogoś innego do walki o fotel Prezydenta, a adamowicz wystartuje raczej jako niezrzeszony.
10 października 2009, 13:43 / sobota
marys a mnie śmieszy taki koleś bez kręgosłupa jak ty:))
Jestes (niby) Lechistą, prawda??? Koleś robi z ciebie durnia a ty stajesz w jego obronie. Albo bierzesz za to pieniadze i jesteś......albo robisz to dla satysfakcji, za darmo, i jesteś (sam sobie dopisz).
11 października 2009, 20:44 / niedziela
A ja mysle ze widzicie tylko jeden koniec tego kija.

Po pierwsze trzeba sobie jasno powiedziec ze stadion powstaje nie dlatego ze Panstwo chce wyjebac 700 mln zł na Lechie tylko dlatego by zrobic Euro. To ze stadion po ME nie bedzie stał pusty było jednym z warunków by Gdańsk wygrał prawo organizacji tych mistrzostw. I ja jestem tego zdania ze ze darowanem koniowi w zęby sie zbytnio zagladac nie powinno.

Do Zeto : A z czego ty chcesz kurwa utrzymac kolosa na 40 tys osob ?? Z przychodów z dnia meczu ?? Musi byc cała otaoczka z pubami sklepami i innymi duperelami , łacznie ze sprzedaniem nazwy. Sponsoring piłkarski juz pomału w Polsce wymiera. Teraz wkładanie kasy w klub jest inwestycja !!!
I powiem szczerze czy krzesełka beda jasno zielone czy ciemo zielone czy bedzie napis czy nie ,to i tak bede chodził bo chodze na Lechie nawet jakbym miał siedziec(stac) na krzesełku w kolorze rzadkiej sraki.
29 października 2009, 18:49 / czwartek
bursztynowy szkodnik z magistratu - malowany lechista

po raz kolejny działa na niekożyść LECHII GDAŃSK

,,Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, podpisał zarządzenie, które weszło w życie 1 października 2009 roku, znacznie zwiększając opłaty gdańskiego klubu za korzystanie z boisk przy ul. Traugutta''
29 października 2009, 18:54 / czwartek
zegar, sprawdzałeś, czy prawo go przypdkiem do tego nie zmusiło?
29 października 2009, 19:08 / czwartek
OlOGDA masz rację- to prawo zemsty odnośnik a dla mnie to czyste sqrwysyństwo !

Godzina treningu bez oświetlenia kosztuje 1,5 tys. zł plus VAT, a z oświetleniem 2,5 tys. plus VAT. Wreszcie trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią to odpowiednio 250 zł plus VAT za godzinę i 400 zł plus VAT za godzinę. Za rozegranie meczu bez oświetlenia na bocznym boisku trawiastym gdański klub płaci 8 tys. zł plus VAT, a na boisku ze sztuczną trawą 800 zł plus VAT.

A to jeszcze nie koniec opłat. Wynajęcie całego stadionu z amfiteatrem i zapleczem socjalnym na dobę to koszt 30 tysięcy złotych, a sali konferencyjnej 80 zł plus VAT za godzinę.

Nie jest tajemnicą, że prezydentowi Adamowiczowi i działaczom Lechii jest coraz bardziej nie po drodze. Prezydent poczuł się dotknięty, że gdański klub powołał spółkę akcyjną, bez udziału miasta. Zresztą nie tak dawno Paweł Adamowicz pogroził palcem, żeby Lechia nie była taka pewna, że będzie zarządzać na budowanym stadionie w Letnicy.
29 października 2009, 19:15 / czwartek
zegar, spokojniej trochę, miasto daje poprzez ZKM i MOSiR kasę, z której będzie można poniesc te opłaty,w ten sposób de facto udostępnia stadion za darmo, co jest nie tak, skoro znaleli taki mechanizm finansowania prywatnej spółki akcyjnej? że niby ZKM się reklamuje, pozyskuje nowych klientów dzięki sponsorowaniu Lechii? Bzdura, kto nie musi i nie chce korzystać z tramwaju - ten nie będzie tego robił. Widziałeś, żeby PKP kogoś sponsorowało? Nie ma ekonomicznego uzasadnienia dla takiego sponsoringu, prawda?
Ten "sponsoring" od ZKM to jest właśnie kasa od miasta (mieszkańców miasta) dla Lechii i nie przesadzajmy z marudzeniem.
29 października 2009, 19:22 / czwartek
olo! co to w takim razie za sponsoring?? to jest sponsoring dla miasta nie dla Lechii!po co te tłuste miliony, ktorych i tak nikt nie zobaczy..to tak jak byś podpisał kontrakt z barceloną na 10melonów a oni dali by ci równowartość w wielbłądach..które sami wychodowali za kasę z poprzedniego transferu..niech dadzą żywa gotowę na napastnika! to będzie numer!
29 października 2009, 19:40 / czwartek
dlatego nazywam to "sponsoringiem"

Ludzie, to nie jest tak zupełnie normalne, że sponsorują nas: Saur Neptun, Energa, ZKM i MOSiR. O ile dwie pierwsze zapewne za pomocą polityków i jeszcze można to nazywać sponsorowaniem nastawionym na wspieranie wizerunku marki (przyjmijmy, że rynek energii jest otwarty i Energa musi zabiegać o klientów, chociaż nawet jesli tak jest to na pewno nie musi o nich zabiegać na T29), dwie ostatnie ewidentnie za sprawą prezydenta, który nie chce brać od klubu kasy za stadion, ale jakąś musi brać, bo klub stał się prywatnym podmiotem działającym w formie spółki akcyjnej i nie można majątku miasta udostępniać mu za darmo.
29 października 2009, 19:57 / czwartek
BKS - nazwa zobowiazuje rzad RP do finansowania klubu :)

najlepiej, zeby wszystko bylo za darmo :)
29 października 2009, 20:50 / czwartek
nie za darmo..tylko po to, że temu środowisku potrzeba bodźca..i to takiego co pozwoli uciec z naszej szarej codzienności, po to, zeby wracając z jakiejkolwiek ciężkiej roboty każdy na pomorzu wiedział, że jak pójdzie na Lechie to tak jak by do Paryża pojechał..po to..i po to, żeby zniknęły durne tematy typu jak zapełnić nowy stadion..po to..bo każdy lechista marzy o takiej chwili ze zadzwoni kiedyś do kumpla z Krakowa albo z Dortmundu i powie mu, słuchaj stary przykra sprawa ze dostaliscie dzisiaj "trójke", ale uwierz mi, to i tak najniższy wymiar kary..
29 października 2009, 21:15 / czwartek
KURAK: A ja mysle ze widzicie tylko jeden koniec tego kija.

----------------

Lepiej widzieć jeden koniec niż niż majaczyć.

KURAK: Po pierwsze trzeba sobie jasno powiedziec ze stadion powstaje nie dlatego ze Panstwo chce wyjebac 700 mln zł na Lechie tylko dlatego by zrobic Euro.

----------------

przejrzyj na oczy bo masz mgliste pojęcie o fundatorach tego stadionu

dotychczas wydano na budowę 687 mln zł i te koszty nie uwzględniają kosztów parkingu, elektroniki "partner technologiczny" najbliższej drogi dojazdowej

stadion jest finansowany przez GDAŃSZCZAN przy współudziale państwa

Gdańsk (przy 687 mln zł) daje 543 mln
państwo 144 mln

daje to koszt na głowę Gdańszczanina 1513 zł na głowę Polaka 3.8 zł

tutaj niema prezentów to Gdańsk buduje BA

jeśli masz jeszcze jakieś obiekcje to stadion narodowy w 100% finansowany przez skarb państwa wg ostatnich danych to 1900 mln zł
25 stycznia 2010, 15:33 / poniedziałek
w obliczu nadchodzących wyborów samorządowych odnośnik
25 stycznia 2010, 16:46 / poniedziałek
no dobrze miki ale o co chodzi ?
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.459