Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

W niedzielę hit jesieni: RC Lechia v Budowlani!

strona 1/1

1

8 października 2009, 16:43 / czwartek
W niedzielę hit jesieni: Lechia v Budowlani!

W szóstej serii gier Ekstraligi czeka polskich kibiców prawdziwy hit jesieni. W Gdańsku dojdzie do starcia dwóch niepokonanych dotychczas drużyn.

W niedzielę Lechia zagra z łódzkimi Budowlanymi i zapewne zechce się zrewanżować za porażkę poniesioną w półfinale ostatniego championatu. Jednak pomimo atutu własnego boiska i wielu gwiazd w składzie gospodarzy pomorscy kibice nie są pewni wygranej, bowiem forma obrońców tytułu wydaje się ciągle rosnąć i zapewne wybierają się oni do Gdańska z myślą o kolejnym zwycięstwie. Ależ szykują się emocje! Tradycyjnie ciekawie będzie także na innych boiskach. O niezwykle ważne punkty toczyć się będzie walka na boiskach w Krakowie, Poznaniu i Gdyni. Zapraszamy na trybuny gwarantując nieustępliwą walkę o każdą piłkę!

RC Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź
godz. 13.00
11 październik
wstęp 5zł

myślę, że w związku z dłuższą przerwa w graniu naszych kopaczy warto zobaczyć coś innego :)
9 października 2009, 18:43 / piątek
9 października 2009, 20:16 / piątek
Z Budo trzeba pokazac cos wiecej niz z Arka.

OGIEN LECHIA !!!!!
11 października 2009, 15:29 / niedziela
19-14 dla Lechii, piekna ostatnia akcja !

OGIEN LECHIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 października 2009, 11:02 / poniedziałek
Mecz wygrany - najwazniejsze - troche denerwuje mnie opinia, że to szczescie itd.
pozwole sobie zacytowac wpis ktory ukazal sie po meczy z Arka
"Wypowiedzi Stachury i tego kreta z Arki sa poprostu smieszne.. Tacy ludzie, znajacy sie na rzeczy a takie zalosne komentarze. Jak kurwa jeden zawodnik moze wygrac mecz ja bym zadal pytanie, bo z tego co mi wiadomo cala druzyna pracuje na to aby kopacz mial okazje to karnego i gdyby cala druzyna nie wypracowala akcji to Juri by nie mial nawet szansy kopac. Jakos jak w zeszlym sezonie gralismy z Arka i mielismy 8 czy 9 karnych i wykorzystalismy 1! to kurwa jakos Arka mowila co innego po meczu. Do tego mielismy dwa karne w ostatnich dwoch minutach i obu kopacz nie wykorzystal...A teraz mamy swietnego kopacza i to wykorzytujemy."
14 października 2009, 14:39 / środa
Skrót meczu + wywiady = odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011