Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - napis z krzesełek na stadionie w Letnicy

strona 1/2

9 października 2009, 12:08 / piątek
Jak wygląda kompromis wg ,,bursztynka'' każdy już wie.
Walczymy o napis bez kompromisu.

1.Zasadnicza sprawa: Jak ma wyglądać?
-musimy zrobić jeden projekt i go forsować
-przedstawiajcie swoje pomysły
- odnośnik oficjalny projekt napisu popierany przez prezydenta (wzór do przerobienia)
- gówniany napis proponowany przez Bieg2012 odnośnik

2.Drugorzędna sprawa: Kiedy ma się pojawić?
-wtedy kiedy pojawi się napis sopnora stadionu

3.Trzeciorzędna sprawa: Kto za to zapłaci?
-sponsor stadionu
9 października 2009, 13:16 / piątek
Na wczorajszej konferencji prasowej Prezydent Adamowicz publicznie zapowiedział, że kwestię napisu poruszy w przyszłym tygodniu na spotkaniu z przedstawicielami UEFA i postara się ich przekonać do napisu już na mistrzostwa.
9 października 2009, 13:26 / piątek
Przede wszystkim poczekajmy do "urealnienia" tła, na którym napis miałby zaistnieć, czyli do czasu zamontowania krzesełek.

Profanacją i obrazą byłoby wkomponowanie dumnego napisu LECHIA na "sraczkowatym" tle.
9 października 2009, 13:32 / piątek
Bylo juz o tym. UEFA nie zgadza sie na napis podczas mistrzostw. Napis bedzie zrobiony po euro, chyba, ze dogadaja sie, zeby jakos napis zaslonic na czas mistrzostw.
9 października 2009, 15:15 / piątek
Sraczkowate nie sraczkowate ja wiem, ze w realu wyjdzie to wiele lepiej niz na monitorze. To jest dobra zielen
9 października 2009, 16:29 / piątek
Mi tez sie podoba i sam projekt napisu tez jest całkiem fajny . Chyab ze u Gory LECHIA a na pierwszym pietrze GDAŃSK.
Mysle ze wielkiej szkody nie bedzie jak napis bedzie po mistrzostwach chociaz mozna by juz było wypromowac nazwe naszego klubu podczas mistrzostw. Moze wpadnie w oko jakiemus Abramowiczowi :)
9 października 2009, 17:15 / piątek
Moim zdaniem napis mógłby się pojawić częściowo przed euro, co prawda UEFA nie życzy sobie jakichkolwiek nawiązań do klubów, ale słowo GDAŃSK mogło by się znaleść na stadionie z powodzeniem, ewentualnie kiedyś wyżej by się dorobiło napis LECHIA. Uważam, że w miarę możliwoci np. herb Gdańska lub herb klubu także ciekawie by wyglądał na trybunach!
9 października 2009, 21:04 / piątek
zawsze można zrobic duży napis "Gdańsk" z jednej strony stadionu, a po euro na drugiej stronie wymienić krzeselka i zrobic "Lechia".
9 października 2009, 23:02 / piątek
9 października 2009, 23:16 / piątek
UEFA zabrania napisu? To dlaczego jest on na stadionie Szachtaru Donieck na którym również będzie Euro?
9 października 2009, 23:23 / piątek
Popcio nie wiem oczywiscie czy na 100% UEFA zabrania czy nie, ale do ME jest jeszcze 3 lata, wiec moze dlatego jest ten napis
na czas ME moga go zaslonic albo wymienic krzeselka
ludzie myslcie troche
9 października 2009, 23:31 / piątek
Zastanawiam sie czy nie zalozyc nowego tematy o nowym stadionie paranoja niemozna ogarnac wszystkiego w jednym
9 października 2009, 23:50 / piątek
skandimongstad zakładaj tematy, rozmywajcie mydłem bagno

po aferze krzesełkowo- bursztynowej, była hazardowa teraz jest stoczniowa!

jeśli ktoś chce zaszkodzić Lechii Gdańsk - spotka go surowa KARA
Tej siły nikt, nikt, nikt, nie pokona.

A My swoje

!!!! LECHIA GDaŃSK !!!
10 października 2009, 18:51 / sobota
proponuję zacząć merytoryczną dyskusję
i nie czekać na napis podany na tacy
moim zdaniem napis nie powinien mieć nic wspólnego z bursztynem.
czcionka średniowieczna nawiązuje do 1000 letniej historii Gnańska
każdą można uprościć lub przestylizować odnośnik
10 października 2009, 19:05 / sobota
ma ktoś, albo wie skąd pobrac obcny projekt krzesełek w wersji krzesełka.doc ?
10 października 2009, 19:10 / sobota
Proponuje nazwe w esperanto lub lacinie.
Zamiast gotyku egipskie hieroglify...ewentualnie chinskie.
10 października 2009, 19:15 / sobota
...a wszystko podparte dwola lwami,z boku natomiast proporczyk klubowy, a za nim herb Gdanska.
10 października 2009, 20:19 / sobota
napis proponowany przez bieg całkowicie nie trafiony. Nie dosć że brzydki to ginie gdzies u góry. Powinien być ciemnozielony w dolnych sektorach.
11 października 2009, 14:52 / niedziela
Ja nie o czcionce tylko o miejscu. Moim zdaniem napisy powinny być za bramkami na najniższym poziomie trybun. Są tam 3 sektory, czyli w sam raz na dwie literki na sektor, po jednej stronie Lechia, a po drugiej Gdańsk
11 października 2009, 15:29 / niedziela
ja też nie widziałem nigdzie tak brzydkiego napisu jak zrobił to bieg
nie spotkałem się z przykładem, żeby był umieszczony na 2. piętrze
odnośnik
11 października 2009, 18:33 / niedziela
Panowie. Napis ma byc napisem. Wszystkie czcionki, ktore wkleil zegar sa ochydnie chujowe. Poza jedna ostatnia oficjalna czcionka Lechii S.A.

To jest czcionka wykorzystana do celow promocyjnych klubu i dla mnie jest jasne, ze to ta czcinka ma sie znalezc na krzeselkach.

BIEG zaznaczyl po prostu, ze tam bedzie napis, nie bawil sie prawdopodobnie w zadne wyszukane efekty, bo to nie jest w tej chwili sporem.

Dajmy spokoj z jakimis lwami herbami i innymi duperelami

JEDEN KONKRETNY NAPIS LECHIA GDANSK w dolnych partiach stadionu zalatwi sprawe. Grafiki na krzeselkach sa tak chujowe, ze sie w pale nie miesci.
11 października 2009, 18:38 / niedziela
Zegarek już tu Cię kiedyś Pilsner pytał o to,a ja to po Nim powtórzę... jak to jest,że BIEG ma chujowe projekty,a Ty masz dramatycznie chujowe ? Pamietam,że na początku któregoś wątku o BA zrobiłeś mega fajny projekt krzesełek to od tamtej pory... chujostwo straszne :) A ten napis,który dałeś teraz... nie no nie idzie określić tego słowami. Tylko nie traktuj tego jako osobistej wycieczki i nie pisz mi jakoś specjalnie agresywnie :)
11 października 2009, 18:50 / niedziela
hehe zegar ponioslo cie jak huj :D
11 października 2009, 20:06 / niedziela
zgadzam się z wami kupa wyszła śliczna
11 października 2009, 20:22 / niedziela
do każdego masz pretensje, że wszystko hujowe, a sam nawet nie pofatygujesz się żeby pokolorować poszczególne foteliki tylko wjebiesz napis w jakiejś pizdowatej czcionce i pełen zachwytu jesteś... ja pierdole...
11 października 2009, 20:53 / niedziela
Oby ta cała Kałtyk Arena nam się czkawką nie odbijała... wole żebysmy grali na T 29 i tyle w temacie!!!
11 października 2009, 21:05 / niedziela
nie ms się co sugerować ilością sektorów. Ktoś wcześniej wkleił przykład "Espanyolu". Nieźle to wyglądało. Może coś w tym stylu??
11 października 2009, 21:07 / niedziela
Vertigo
może sprowokowałem Cię i mi się wkońcu udało.
bronisz napisu projektu biegu?
Ale wielkie dzięki, że masz coś do powiedzenia w tym temacie.
weź sam kredki i pomaluj swój świat jak Ci się podoba jak starczy Ci czasu to zrób napis maluj krzesełka
Nie zrobisz! nie masz pomysłu? nie umiesz? masz wbite ? czy z gdyni jesteś?

Jesteś jeszcze rozgoryczony bo siedziska nie są żółto-czerwone?
11 października 2009, 21:52 / niedziela
jak będzie trzeba to się te krzesełka powyrywa i tyle będzie!!! Co wy jesteście "januszki duposiadki" że musicie mieć krzesełka. Ja na meczu siedzieć nie mam zamiaru.
16 grudnia 2009, 07:51 / środa
to teraz czy PGE zasponsoruje napis Lechia Gdańsk ???

a czy oni mają w kontrakcie wogóle napis z krzesełek?
16 grudnia 2009, 10:32 / środa
No własnie ciekawe co teraz z napisem "Lechia Gdańsk"?
Uważam, ze póki PGE bedzie starało sie przejąć Energę, bedzie tez skłonne do rozmów na temat napisu (Energa jest w koncu sponsorem Lechii). Po ewentualnym przejeciu Energi, mogą juz nie być tacy skłonni...

TYLKO LECHIA!
16 grudnia 2009, 12:49 / środa
Krowa wywrotowa - gratuluje inteligencji.
w domu se wyrywaj krzesełka :D

Moge Ci zagwarantowac ze jak wyrwiesz tam krzeselko- mozesz byc tam wtedy ostatni raz :D

ehh.. to jest wlasnie bolaczka Polakow.. prostactwo przez które Polska piłka jest w tym miejscu gdzie jest, daleko za murzynami - i na wiejskich stadionach :F

Ps.

Napisu na krzeselkach nie bedzie- bo sa zamowione w dwoch kolorach, wiec nie da sie tego ulozyc w napis.
16 grudnia 2009, 15:04 / środa
Boldi z tego co piszesz i jak piszesz wnioskuję, że jesteś albo z Biegu2012 albo ze skygównocośtamsciper formu.
Powiem tak - wypad do siebie.

P.S. Jakby co to jak dla mnie można z dwóch kolorów zrobić napis.
16 grudnia 2009, 15:10 / środa
Boldi - albo jesteś gdańszczaninem, albo gumką od kaleson z wiochy na północ od Sopotu - zdecyduj się.
Gdańszczanie (Lechiści) są oportunistami, czy tego chcesz, czy nie i niech tak pozostanie.
Nic o nas bez nas - kwestia koloru krzesełek na BA jest tego najlepszym przykładem.

Do zakończenia EURO2012 w tym temacie raczej nic się nie zmieni, ale po...

Pytania:
Jaki wpływ na "wystrój" stadionu bedzie miał operator?
Kto będzie operatorem?

Jeżeli operator będzie miał możliwość wymiany krzesełek, to już nieźle.
Jeżeli operatorem będzie Lechia lub np... PGE to jeszcze lepiej.

Dlaczego PGE? Ano - "na chłopski rozum" - dlaczego nie zrekompensować sobie po części poniesionych nakładów za nazwę stadionu?
Pozostaje pytanie, czy spółka skarbu państwa może być takim operatorem?
Jeżeli tak, to może PGE będzie chciał dołożyć np. swoje logo na trybunach, a wtedy... ponownie wróci temat napisu LECHIA GDAŃSK.

NIC O NASZYM NOWYM DOMU BEZ NAS.
16 grudnia 2009, 15:42 / środa
bolid , bolid czy jak tam masz chuj ci w dupe pokemonie.
16 grudnia 2009, 16:03 / środa
Marek M - Gdańszczanie i Lechiści są oportunistami ?? Oj pojechałeś :)
16 grudnia 2009, 16:35 / środa
@MarekM

Jak chcesz sobie robić nowy dom na letnicy to nara. Nasz dom jest na t29, zawsze był i zawsze będzie. A letnica będzie (przynajmniej dla mnie) miejscem w którym Lechia będzie grała swoje mecze za 1,5 roku.
16 grudnia 2009, 16:54 / środa
j/w 100% poparcia
16 grudnia 2009, 17:12 / środa
Kufel - czyż oportunizmem nie jest naginanie przez nas pewnych zasad w dążeniu do celu? - przykład krzesełek. Czy nie naginamy niektórych przepisów obowiązującego prawa? - np. krzyż z rac. Na każdym kroku coś, gdzieś, kiedyś naginamy/bedziemy naginać w dążeniu do ustalonego celu.

Vid11 - dopóki nie nauczysz się czytać ze zrozumieniem i będziesz starał się „po swojemu” interpretować czyjeś wypowiedzi, proszę, nie udzielaj się publicznie. Przy okazji... T29 piszemy WIELKĄ literą.
16 grudnia 2009, 18:33 / środa
A czy przypadkiem oportunista nie nagina WŁASNYCH ZASAD, żeby uzyskać korzystny rezultat?

Gdyby zapadło pozwolenie na ułożenie z krzesełek napisu LECHIA GDAŃSK, pod warunkiem, że krzesełka będą koloru.. żółto-nieBISkiego.. i zgodzilibyśmy się na to - wtedy bylibyśmy oportunistami.

Ten akcent rybich łbów trochę ostry, ale chociaż sprawę stawia jasno :))
Napis po EŁRO będzie, to pewne jak kac po sylwestrze. Wywalczymy to jeśli będzie trzeba i to na naszych zasadach!
16 grudnia 2009, 18:41 / środa
hehe broendby blysneles buehehe

wez sie lepiej juz nie dawaj dymac staremu bo ci szkodzi
16 grudnia 2009, 19:41 / środa
zawsze znajdzie się jakiś dywersant, na każdym wątku...o krzesełkach było juz gadane, że mianowicie na euro napisu nie będzie, będzie po mistrzostwach..to wrócmy do tematu po mistrzostwach...
16 grudnia 2009, 19:43 / środa
ad Boldi

że tak zacytuję

"to jest wlasnie bolaczka Polakow.. prostactwo"

to już nie było błyśnięcie, to już jest lśnienie blaskiem jutrzenki jaśniejącej... :)))

szalom
16 grudnia 2009, 23:20 / środa
Boldi ,,ehh.. to jest wlasnie bolaczka Polakow.. prostactwo ,,
a w waszym narodzie jakie macie bolączki??? obamę i murem odgradzcie się od Palesyny

zarząd wystosował pismo gratulacyjne do PGE
Lwy Północy w porozumieniu ze wszystkimi stowarzyszeniami Kibiców Lechii Gdańsk też powinny takiego choćby mejla przesłać i napomknąć zapytanie jak oni zapatrują się w temacie swojego logo z krzesełek i napisu Lechia Gdańsk.
16 grudnia 2009, 23:52 / środa
ja az nie wierze...

CZY TO JEST AZ TAK TRUDNO ZROZUMIEC ?!?!

CZEMU NIBY WEDLUG PGE MIALBY BYC TAM NAPIS O LECHII !!!

Chociaz bardzo bym tego chcial, nie jest to prywatny stadion Lechii - tylko miejski stadion GDAŃSKA wydzierżawiony na 5lat ! dla firmy PGE , ktora moze go wypozyczac kazdemu!! K A Z D E M U !!!

to ze Lechi abedzi etam grala to jest poprostu sila rzeczy, bo stadion staje w naszym miescie- to kto by mial n anim grac - arka ?

Zeby cos takiego powstalo nei wystarczy tylko inicjatywa LP, tu potrzeba wiele, wiele wiecej.
16 grudnia 2009, 23:55 / środa
poza tym, nawet jakby mial byc ten napi - to co - po jednej stronie ? Wyglada to nieetycznie i nawet brzydko - jak juz powinno byc z jednej strony wielki LECHIA z drugiej wielkie GDANSK - inna opcja raczej nie podchodzi
16 grudnia 2009, 23:55 / środa
PGE nic nikomu nie bedzie dzierzawic ;] myslisz pojecia... dzierzawi operator stadionu, ktorego jeszcze nie wybrano. PGE ma tylko prawa do nazwy, loga na elewacji, reklam w paru miejscach na stadionie i loz(y?).
17 grudnia 2009, 00:09 / czwartek
Ja mam nadzieję (bardzo złudna i niemożliwą do spełnienia), że w Letnicy będziemy grali z Wisłą, Legią, Amiką czy śledziami, oraz mecze w pucharach, a resztę na Traugutta.
17 grudnia 2009, 00:18 / czwartek
a mnie się wpisy Boldiego podobają :) są takie "nieetyczne" w stylu żółto - nieBISkich

ps tylko powinny trafić do działu Luźne gadki - uśmiechnijmy się!!!
17 grudnia 2009, 03:31 / czwartek
Nie chcę być złym prorokiem. Ale coś mi się zdaje, że teraz jest cichutko, a ostatecznie, równie cichcem ułożą jakieś PGE. Potem będą pitolić, że zmienić nic już nie można, bo koszta będą wysokie a i tak stadion był x-razy droższy niż początkowo planowano (tu akurat na 100 procent racja, przecież każdy swoje musi ukraść, w tym ów tłumaczący się).
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021