Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechista - dziś na mieście pierwszy numer

strona 1/1

23 października 2009, 09:34 / piątek
23 października 2009, 12:03 / piątek
Brawa dla klubu, widoczna ofensywa medialna w ostatnich dniach(program na OrangeSport, teraz gazeta) powinna zacząc procentowac juz niedługo.
23 października 2009, 12:14 / piątek
Szkoda tylko, że tak krótko była rozdawana na mieście. Ja przejechałem się po Wrzeszczu ok 11.45 i już nigdzie nie było kolporterów Lechisty. W tej sytuacji pozostaje tylko czekać na poniedziałkową publikację w necie.
23 października 2009, 12:14 / piątek
Ostatnio jeszcze w radio eska słyszałem: "My wierzymy..." widac że klub stara się pozyskiwac jak najwięcej kibiców
23 października 2009, 13:18 / piątek
Co do tego programu na Orange Sport, to chyba redakcja lechia.gda.pl nie do końca zrozumiała o co chodzi. Z newsu możnaby pomyśleć, że robią program poświęcony tylko Lechii, coś jak "Legia - stawka większa niż mecz" na nsport, tymczasem jest to 15 minutowy przerywnik, nazywa się "Dziennik Klubów" i podają w nim newsy ze wszystkich klubów. Wczoraj było raptem 5 min o tramwaju Lechii, reszta o Ruchu i Polonii W.
24 października 2009, 17:36 / sobota
Słowa uznania dla władz klubu. Lechijka zrobiła już drugi krok do przodu w tym tygodniu (krok pierwszy-podpisanie umowy ze sportfive). Brakowało czegoś takiego, promującego Lechię, dostępnego nie tylko dla najwierniejszych kibiców. Jak dalej będziemy się rozwijać w takim tępie to dołączymy do polskiej czołówki dużo szybciej niż się tego spodziewałem.
Tak trzymać !!!
Pozdro z Zaspy :~)
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.496