Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
FORUM
Podstrony:

SKLEP Z PAMIĄTKAMI NA MECZ Z LECHEM

strona 1/1

1

23 października 2009, 14:42 / piątek
Jak powszechnie wiadomo stoiska z pamiątkami kibicowskimi nie ma już na stadionie od ostatniego meczu. Tak więc stoisko, na którym będzie można zakupic szaliki,vlepki,bluzy, czapki będzie znajdowało się przed kasami głównymi na T29. Sklepik będzie czynny tylko do rozpoczęcia meczu. Wszyscy Ci, którzy będą chcieli zaopatrzyc się w gadżety na stadionie, będą musieli uczynic to jeszcze przed wejściem na mecz. Pozdrawiam
23 października 2009, 20:44 / piątek
Witam, dlaczego nie można kupić pamiątek klubowych na stadionie???! chodzi mi o te ze stoisk przy bramo-furtach , w Jako. wiem można pokusić się o klubową kurteczkę lub koszulkę tylko cenowo trochę wysoko i brak tak bogatego wyboru jak od Lwów P. Zawsze w przerwie meczu podchodziłem a to wlepki nowe, a to czapeczka, a tu zonk!! Chciałbym aby można było kupować na stadionie od Lwów Północy.
Pozdrawiam
MALBORK ZAWSZE W BIAŁO ZIELONYM KOLORZE.
23 października 2009, 21:02 / piątek
L.P. kiedyś już pisał że klub podziękował już stoisku Lwów.
23 października 2009, 21:05 / piątek
Ok. dzięki za info, nie chcę dokładnie wnikać, ale to nieładnie!!! Widać Lwy za mało zrobiły dla klubu, ech szkoda gadać. pozdro
23 października 2009, 21:38 / piątek
Pewnie liczyl sie biznes pana K. oraz jego swity z Wrociłąwia. Dokladnie szkoda gadac!!!
25 października 2009, 06:56 / niedziela
Dziś na stoisku Stowarzyszenie, przed stadionem będzie można zakupić bilet na wtorkowy mecz PP, Bytovia- Wisła.

Cena biletu- 50zł.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.210