Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 25.11.2009 g.18:30

strona 10/13

26 listopada 2009, 10:47 / czwartek
kwitnesencją derbów była grobowa cisza jaka nastała po "szukamy was...." !

Derby pod każdym względem dla Lechii...ps. fajnie Kafar fruwał po wyjściu z autokaru :) No i co do gry to cały sezon napastnicy nie strzelili ani jedenj bramki a na derbach dwie...i jak tu kurwa nie kochać Lechii...
26 listopada 2009, 11:05 / czwartek
Te flagi na kijach jak staly pionowo to byla moc.
26 listopada 2009, 11:06 / czwartek
Cudowny mecz i cudowny dzień.
Pokazaliśmy klase na wszystkich frontach od boiska po trybuny.
Trójmiasto jest nasze.
Nawet mojej radości nie zmącił wczoraj marcin"ucho od śledzia"lachowicz który strzelił bramkę jak zwykle to w ich przypadku bywa po kontrowersyjnej sytuacji(wcześniejszy rzut wolny).
Brawo Lechia-Wielka Lechia
26 listopada 2009, 11:12 / czwartek
Najkrotszy ale najpiekniejszy.

Wyjazd zycia.
26 listopada 2009, 11:16 / czwartek
Nasze czyny za życia brzmią echem w wieczności. - Maximus, Gladiator

AVE LECHIA GDAŃSK !!!!
26 listopada 2009, 11:35 / czwartek
Tak Verde debiutująca, nie jest to jednorazówka, aczkolwiek jest to flaga na specjalne okazje, domyśl się na jakie:)

Aejaejao!!!
26 listopada 2009, 11:37 / czwartek
Tak się rodzi historia drodzy Panowie i Panie!Ten mecz ten wyjazd zapadnie mi w pamięci na długie długie lata!!!Pochód na stadion masakra race pod osłoną nocy tak właśnie swoją obecność zaznacza Szlachta z Gdańska!!!Wojownicy Lechii Gdańsk zniszczyli wroga zarówno na trybunach jaki na boisku!!!To była jedno wielkie zwycięstwo i kompromitacja chłopców z Gdyni szczególnie tych co polegli w walce z płotem!!!Nie ma się co oszukiwać jak tak dalej pójdzie Arka zejdzie do podziemia bo kompromitują się na każdym kroku!!!A feta na T29 była kwintesencją smaku zwycięstwa!!!Ivans miał łzy w oczach cieszył się jak dziecko!Wszyscy zawodnicy,trenerzy,kibice,wszyscy wczoraj zasłużyli na gromkie brawa!!!!Oby tak dalej Panowie!!!Pamiętajmy w jedności siła!!!!P.s.-Ktoś dobrze wspomniał że doping na przywitaniu był lepszy niż na meczu zgadzam się w 100 % dodam tylko od siebie że średnia wieku była dużo wyższa....:-)
26 listopada 2009, 12:00 / czwartek
Ja mam nadzieję że będzie to przełomowy mecz dla piłkarzy i dla nas kibiców.

Szanujmy się wzajemnie, nie wyzywajmy siebie ani piłkarzy przy byle okazji, bo trochę mam niesmak jak widziałem wczoraj tarmoszonego i przytulanego Buziego jak bohatera gdy sobie przypomnę bluzgi pod jego adresem i nie tylko oczywiście.

Niezadowolenie można wyrażać w inny sposób niekoniecznie obrażając bluzgami. Najemnicy najemnikami to nasi piłkarze którzy reprezentują nasz Klub. To samo tyczy się głośnych ostatnio nie przybijanych "piątek", nie róbmy tragedii gdy piłkarze nie mają ochoty podejść do płotu (przynajmniej nie depczą flag;) po przegranym czy zremisowanym meczu gdy sami są niezadowoleni, wg mnie wystarczy jak podziękują brawami wspólnie za doping a optymalnie byłoby jakby zaintonowali jakąś pieśń jak wczoraj to zrobili. "Piątki" najlepsze jak są spontaniczne jak wczoraj, a nie wymuszone gdy tego nie czują. Szczerze mówiąc to na miejscu Surmy czy Rogala to sam nie wiem czy bym podszedł, będąc oplutym czy jebanym przy każdej okazji nawet jak dobrze zagram.

A jak młodzieży bardzo zależy na kontakcie z piłkarzami to można zaczekać po meczu pod szatnią czy pojawić się na treningu.

Trochę nie na temat, ot taka dygresja, mam nadzieję że nie zrobi się z tego inny temat, bo teraz trzeba się cieszyć wczorajszą wygraną a wszystko inne "zostawić w tyle":)))

Aejaejao!!!
26 listopada 2009, 12:12 / czwartek
Jacaraca dobry wpis ale niektorzy go nie zrozumieja bo widza w naszym zespole Barcelone i mysla ze bedziemy wygrywac mecz za meczem.
26 listopada 2009, 12:19 / czwartek
Co za dzień wczoraj był, co za noc.. Nadal uśmiech na twarzy!
Piękne derby, piękne czwarte zwycięstwo ze śledziami. Po drugiej bramce ,aż się łezka w oku ze szczęscia zakręciła. Doping praktycznie bez przerw i to już dużo przed meczem! Pochód również wspaniały.
Tylko Lechia!
26 listopada 2009, 12:34 / czwartek
Księżyc na niebie Lechijka areczke jebie!!!!

Do ostatniego gwizdka mialem obawy!!! A potem euforia!!!!
26 listopada 2009, 12:51 / czwartek
Jak się pięknie dziś rano wstawało !!!
Na fotach widziałem dmuchaną lalkę na płocie i muszę stwierdzic ponownie , że brak własnej inwencji rybich głów jest coraz bardziej żenujący. Taką lalkę widziałem podczas wjazdu Lechijki na derby ( niesiona na czele pochodu z pikantnym dodatkiem ) i okrzykiem : ,,Cześc , cześc , cześc !!! Lechia wita wieś !!! I przed kurnikiem na ejsmonda ,, Janbud Gdynia ! Kurwa Świnia! " Wynik był wtedy 0:0. Nie pamiętam dokładnie 1994/95 rok. Pozdro wszystkim !!! Indianha John 3:16 .
26 listopada 2009, 13:15 / czwartek
ha, ha, ha, piękny dzisiaj dzień!
Śledzie zmiażdzeni pod każdym względem.
Nasz doping zajebisty - brawa dla osób prowadzących doping.
Podczas i po meczu wiele zabawnych przyśpiewek.
8 klas - 16 świadectw!!
Podstawówka wieczorowo!!
Księżyc na niebie i Lechia Areczkę j.. !!!
Wygraliście!!- do trzęsipłotów
Dziękujemy!! - do piłkarzy Arki po meczu
Jak śledzie zaśpiewali Trójmiasto jest nasze - my im na to Rumia, Reda, Wejherowo

Warrto żyć dla takich chwil..
26 listopada 2009, 13:18 / czwartek
hehe tak było John. to byl chyba mecz gdzie Darek Gladyś (powrotu do zdrowia zyczymy!) bronił rybie strzaly z paru metrow i wybronił remis 0-0. my chyba wtedy na samym dnie 2-ligowej tabeli, rybie łby parę miejsc wyżej. pamiętam, zemecz był rano (11 albo 12) i mnie strasznie kac męczyl.

a to rybie kopiowanie to sprawa znana i wałkowana od lat. buldogi na naszych flagach i szalikach, dopiero potem w Gdyni, kopia do tego stopnia że zrobili z tego herb rugby. powrot do szalików pasiaków, u nas chyba w 4 czy 5 lidze, dopiero po paru miesiąsach w Gdyni. itd itp....
26 listopada 2009, 13:44 / czwartek
odnośnik Kuba Zabłocki z dziura w kolanie
26 listopada 2009, 13:45 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 listopada 2009, 13:48 / czwartek
Po raz kolejny utarty nos tym rybim łbom :)
Do końca trzeba było drżeć o wynik, ale się udało!
Oby teraz chłopaki poszli za ciosem i dobry wynik przywieźli z Białegostoku :)

Tryko przygłupie rządzi to chuj w twojej dupie !!!
26 listopada 2009, 13:48 / czwartek
Super mecz,doping również.Dziekuję piłkarzom za to co zrobili na boisku i po za też.
Zobaczyć radosną twarz Wani po strzelonej bramce,i spuszczone głowy grajków szpArki, nie mówiąc o rybich łbach na trybunach,: rzecz bezcenna!!!
Dlatego ci co nie jeździli na wyjazdy, niech teraz żałują.Ci natomiast co jeżdżą na wyjazdy zostali w jakiś sposób nagrodzeni.
I na koniec super cięty riposty pod adresem śledzi, jak rownież zajebista szydera z graczy szpArki, którzy byli na rozruchu pomeczowym, przy już pustym stadionie. Ciekawe czy im to jakoś na psychę nie wpłynie przed spotkaniem z Śląskiem???
"Zawsze nad wami pierdolonym śledziami,zawsze nad wami....."
26 listopada 2009, 13:56 / czwartek
wkoncu ktos wykorzystal mój pomsł co do hasla na szalach iczapach oraz sektorówie zawsze służe pomoca
26 listopada 2009, 14:02 / czwartek
Do Johna wygralismy wtedy a lalka to także moj pomysł kupiłem ją w sex shopie kase dał HUGO potem zginela od polewaczki
26 listopada 2009, 14:39 / czwartek
fil71.71 , powinieneś zgłosic plagiat :)) żółto nie bi ska szparka -kopiarka
26 listopada 2009, 14:43 / czwartek
fil71.71- a mowia ze internet jest anonimowy.
26 listopada 2009, 15:02 / czwartek
nasza byla ładniejsza nadmuchana i miała wibrator w ......tam gdzie sledzie lubią
26 listopada 2009, 15:08 / czwartek
Fil71.71 - czy nie miales wtedy kupic "murzynki"?
26 listopada 2009, 15:32 / czwartek
Chlopie coja sie napociłem żeby wytlumaczyć ladnej pani ze potrzebuje lale na mecz miala byc czarna i klecząca lecz niemieli
26 listopada 2009, 15:35 / czwartek
Chlopie coja sie napociłem żeby wytlumaczyć ladnej pani ze potrzebuje lale na mecz miala byc czarna i klecząca lecz niemieli
26 listopada 2009, 15:38 / czwartek
Jacaraca, generalnie to 1945% racji tylko pamiętaj, że Ci którzy obrażają naszych piłkarzy (nie mówiąc już o opluwaniu) nie mają nic wspólnego, z tymi którzy wczoraj byli w Gdynii i na T29. Tam nie było sfrustrowanych pikników, których zadowala tylko zwycięstwo 5-0 lub wyższe. Tam byli w większości ludzie , którym zależy na Lechii i będą z Nią na dobre i złe.

I jak pisze Jacaraca, szanujmy siebie i piłkarzy, tylko tak można zbudować Wielką Lechię!
26 listopada 2009, 16:10 / czwartek
MELANŻ ŻYCIA , DO TERAZ U NAS TRWA FETA :D
26 listopada 2009, 16:12 / czwartek
26 listopada 2009, 16:20 / czwartek
FLAGOWISKO: odnośnik
26 listopada 2009, 16:23 / czwartek
26 listopada 2009, 16:27 / czwartek
Jacaraca proszę:
odnośnik
odnośnik
26 listopada 2009, 17:05 / czwartek
odnośnik
No i znowu tzw. DUPA :))
26 listopada 2009, 17:45 / czwartek
Te Flagi zatkniete na sztorc na plocie zrobily na mnie naprawde duze wrazenie i przebily chocby i cale flagowisko.
Wygladaly tak majestatycznie, powaznie, dumnie powiewaly niczym choragwie, choragwie Wladcow Polnocy!
Swietny motyw.
26 listopada 2009, 18:12 / czwartek
Wszystko pięknie :) Wszystkim piłkarzom należą się graty. Buzała chociażby nie strzelał cały sezon nie możemy go sprzedawać to jest "Derby Man" :) Wiśnia najlepszy na boisku pięknie, profesor Surma podania. W końcu odblokowali się napadziory Zabłocki dobry szkoda przez tych zajebanych śledzi kontuzja, Wania nie gorszy !! Całej reszcie nalezy się wielak krata piwa po tym meczu wygrywając 4 raz z tymi szmaciarzami. Hhahhaha ciekawe jak tam prostuTrytko !!

Kibicowsko zajebiście !!! Feta na T29 była kwintesencją radość wszystkich wszyscy uśmiechnięci no kurwa :):) Oprawa i te flagi na sztorc poezja !!! Wyglądało to jak płynący okręt Władców Północy z sztandarami i barwami biało-zielonej armii !!! Zielon-Biało-zielono się mieni....... to Władcy Północy są :D:D !! Aha no i oczywiście oprawa roku "niebiska" ciekawe czy jak ją robili zauważyli błąd w ogóle no i ten dywan aż dziwne że same pasiaki czyżby zamówienie hurtowe ??:)

Panowie DZIEKUJĘ BOGU ŻE JESTEM LECHISTĄ !!
26 listopada 2009, 18:26 / czwartek
LImak te pasiaki byly w Jako przeciez 2 w cenie 1 wiec kupowali ile weszlo.

odnośnik
odnośnik

W Trójmieście bez zmiany! LECHIA PANY!
26 listopada 2009, 18:44 / czwartek
niechce bronic sledzi ale skonczcie pisac ze kupowali szaliki , jezdza na szaliki i tyle a taki szalik to nic trudnego skroic.
26 listopada 2009, 18:51 / czwartek
Nie żebym tu się jakoś wymądrzał czy napinał ale dziś gadałem z typiek z gdyni (którego znam bardzo dobrze) i sam się przyznał mi, że troche szalików i czapek mieli kupionych...Oczywiście nikt nigdy do czegoś takiego się publicznie nie przyzna, wiadomo...
26 listopada 2009, 18:54 / czwartek
mon540 pewnie cie skroili skoro wiesz hehe
26 listopada 2009, 18:55 / czwartek
26 listopada 2009, 18:57 / czwartek
Dzięki Żordż, wiem że trochę wybrzydzam ale cały czas brakuje mi foty całego sektora i tych husarskich flag, bo naprawde było to przepiękne:)

Aejaejao!!!
26 listopada 2009, 19:30 / czwartek
odnośnik Kilka fotek z sektora ;)
26 listopada 2009, 20:08 / czwartek
Mon540,
a wlasnie ze sie mylisz. Na pewno część trafili ale patrząc na ten ich dywan to... no weźmy to zdjęcie:
odnośnik

Drugi szal od lewej - nówka sztuka. Dalej szalik Śląska i Chłopcy z Reymonta to samo!Pasiaki, uwalone, ale jak gdyby tak specjalnie, a to ktos nadepnął, a to upadł gdy nieśli dywan.... Widać że celowa robota
Jak widzisz większośc aż "śmierdzi nowością"

odnośnik
Czapki to samo, Ta biała na zielonym tle nowiutka, to samo czapka Śląska a także u góre widac że czapki raczej nie były używane zbyt długo. A prawde mówiąc to w ogóle.

Żółto-nieBIskie pastuchy po raz kolejny udowodniły, że farmazon, łgarstwo, kit i ściema to ich jedyna broń. Tym bardziej cieszy kolejna wygrana z tymi pokurczami :)

A z naszej strony, wspaniała zabawa, niesamowita atmosfera i genialna szydera, brawa dla chłopaków, którzy na poczekaniu wymyślali szydercze teksty i cięte riposty!!!

Cały stadion Rysiu spiewał a on górkę wam zajebał!!! :))))

Wrzuty na Trytke po meczu przerosły jednak wszystko!!!!
Pzdr i oby więcej takich bezcennych chwil!!
26 listopada 2009, 20:19 / czwartek
99% szalikow sa nowe! Co to za problem je wybrudzic i spalic? A z tymi czapkami to ich porombalo. Mogli jeszcze powiesic reczniki, bryloki, zeszyty itp.
26 listopada 2009, 20:23 / czwartek
26 listopada 2009, 22:00 / czwartek
odnośnik

popatrzcie na to zdjęcie! te kurwy palą koszulki Celticu haha.
co za banda idiotów zza Sopotu, żeby, jeszcze widać, że zdrapywali logo sponsora Celticu
26 listopada 2009, 22:08 / czwartek
Mozliwe ze maja kose z Celticem. Chodza gloski ze nie lubia sie jak pies z kotem
26 listopada 2009, 22:10 / czwartek
Tak sektorówka prezentowała się w TV...
odnośnik
26 listopada 2009, 22:13 / czwartek
Całe szczęście,że nikt nie wpadł na pomysł,zeby wyprodukować tornistry w barwach Lechii !
Kuuuurwa,razem z kredkami,to by były dopiero pochodnie :-)
26 listopada 2009, 22:15 / czwartek
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022