Gdańsk: poniedziałek, 18 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 25.11.2009 g.18:30

strona 12/13

28 listopada 2009, 19:32 / sobota
kosiarz ,możesz i masz kontakt do mnie ze strony lub www.ssdservice.pl , jazda z kurewskimi psami , dość samowolek w imie pseudo prawa . Widziałem ich chamstwo i ezczelność pdczas naszych wizyt w meczach wyjazdowych . Jebać psy w kamizelkach z pałami na zewnątrz .
29 listopada 2009, 16:57 / niedziela
Kosiarz ja też to widziałem z ziomkiem z Siedlc,i tak nas to wkurwiło że mam tego psa ryj przed oczami ciągle,jak coś możesz na nas liczyć.JEBAĆ PSIARNIĘ!
29 listopada 2009, 19:27 / niedziela
Jebac psiarnie podajcie ich na psiarnie...pokolenie jp hehe
29 listopada 2009, 20:18 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 listopada 2009, 20:50 / niedziela
peuek proszę Cię, nie strasz ludzi!
29 listopada 2009, 20:52 / niedziela
jak dla mnie przeginka
30 listopada 2009, 10:47 / poniedziałek
śledzie osiągają własnie apogeum swojej głupoty

odnośnik

napis głosi - nigdy nie będziesz sam, dostępna oficjalnie w sklepiku (jakby ktoś reflektował)
30 listopada 2009, 11:40 / poniedziałek
Fajnie będzie trafić kogoś z taką szmatą
30 listopada 2009, 12:11 / poniedziałek
o kurwa,

patole, zaskakują co dnia,
wczoraj na ten przykład rwali na pamiątki siedziska ze stadionu Bałtyku, chyba widzieli w telewizji że inni tak robią na pożegnanie WŁASNYCH stadionów i . . . . usłyszała żaba że konie kują
dzisiaj ta "czerwona" szmata,
są jakieś granice ?
co będzie jutro ?
30 listopada 2009, 13:18 / poniedziałek
nie wierze, to juz jest poziom dna
no ale debil nie wie ze jest debil
30 listopada 2009, 14:13 / poniedziałek
Jeżeli ktoś na meczu w Gdyni wywiesza flagi o takim przesłaniu:

odnośnik

Po czym projektuje i wystawia na sprzedaż koszulki z Che, to musi być niezłym kretynem. Dobrze ktoś, jednak napisał. Debil nawet nie wie, że debil.
30 listopada 2009, 14:55 / poniedziałek
Myśle że nienawiść zalała im mózg. Nienawiść do nas i kompleksy wobec nas. Do tego dochodzi głupota i to głęboko posunięta : ) Skoro my mamy przekreślonego che, to one na złość ? nam zrobiły sobie koszulki z zbrodniarzem i terrorystą.
30 listopada 2009, 16:16 / poniedziałek
Hahaha to się śledzie popisały! Frajerska akcja, zresztą która to już w ostatnim czasie... A wydawało mi się, że już bardziej pogrążyć się nie mogą! Jaki to człowiek naiwny jest!
30 listopada 2009, 19:03 / poniedziałek
odnośnik

Nasza derbowa oprawa została uznana jako oprawa kolejki (jedna z dwóch).
1 grudnia 2009, 18:39 / wtorek
nie wiem czy bylo
relaca z derbow na Redboxie, masa wywiadow
Kozans szybko ogarnal jezyk polski
odnośnik
1 grudnia 2009, 20:38 / wtorek
Szutowicz powinien zostać rzecznikiem prasowym Lechii.
1 grudnia 2009, 23:06 / wtorek
yyyyyyyyyyy zamarłem...gdzie są granice debilizmu????

Niech zgadnę. Następna oprawa na derby bedzie z mużynem:)))
2 grudnia 2009, 00:57 / środa
Jeśli ma byc z muŻynem to koniecznie z nieBIskim ;))
2 grudnia 2009, 12:13 / środa
godło arki: "NIEBISKI MUŻYN a w zębach ŚLEDŹ" hahahaha republika bananowa, pierdolnąć ze śmiechu mało:))
2 grudnia 2009, 14:32 / środa
a pod godlem napis "Czcze Che"
2 grudnia 2009, 15:17 / środa
A w pomorskim bez zmiany - LECHIA PANY!!!
2 grudnia 2009, 20:54 / środa
2 grudnia 2009, 21:31 / środa
Simek - czepiasz sie. Ja znam historie tej biednej kaszubki. Jej ojcem jest rybakiem z pucka z dziada pradziada (kuter WŁA-103). Matka natomiast to rodowita gdynianka, prawnuczka E. Kwiatkowskiego (E nie od Eugeniusza tylko od estakady - czyli polularnie dzisiaj zwana tirowka). Ta biedna dziewczyna, jak widac na zdjeciu bardzo jeszcze slaba, chciala przypodobac sie gdynskim trzesiplotom i przesadzila z solarium zarzywajac wczesniej leki, po ktorych na dzialanie slonca nie powinna byc wystawiona. A Ty tu od razu sugerujesz, ze nasi honorowi sasiedzi z za miedzy murzynow na meczach maja?
2 grudnia 2009, 21:52 / środa
No patrz Biało Zielony , a ja myślałem , ze ona wraz z dwoma osobami obok to delegacja z Bytomia , daleka rodzina Baracka szóstego, dlatego tez wywieszaja czarna flage , zeby zaznaczyc swoją obecnosc .Nie sądze , ze jest rodem z Pucka , szaliki pewnie z wymiany.
2 grudnia 2009, 21:59 / środa
z tego co się orientuje to ów małp... upss , czarno skóra "kobieta" jest mieszkanką Oliwy dokładniej Oliwskiego Zoo , z pewnym źródeł słyszałem że mieszka w alej Małp , oczywiście nic nie potwierdzam oficjalnie info telefoniczne , prawdą jest iż ojciec ów "kobiety" rybakiem który będąc w misji znalazł ją na opuszczonej wyspie , jeśli ktoś potwierdza to dajcie znać . PDK.
2 grudnia 2009, 22:08 / środa
nie ma to jak glupi,rasistowski komentarz,co?mam nadzieje,ze wypisujecie te glupoty bo za duzo wypiliscie.nie chce mi sie wierzyc,ze pisza to kibice klubu z miasta,ktore zawsze walczylo o wolnosc i tolerancje....zal czytac te pseudo-zartobliwe wpisy....a teraz mozecie po mnie jechac....:)
2 grudnia 2009, 22:19 / środa
larsen, wiesz co?
2 grudnia 2009, 22:22 / środa
A ja wiem skąd ona się wzięła!
odnośnik
2 grudnia 2009, 23:29 / środa
Larsen sory, ale ja gejow nigdy tolerowal nie bede wiec chyba o inna tolerancje walczylismy. Z tego tez powodu nie bede po Tobie jezdzil. Toleruje jedynie jezdzenie po mlodych "BIALYCH" kobietach.

A dla tego czegos na zdjeciu proponuje darmowa koszulke z che.
3 grudnia 2009, 01:59 / czwartek
Nie starjcie sie byc wiekszymi rasistami anizeli jestescie.
Zostawcie "rodzynki" bo jedynie wstyd.
3 grudnia 2009, 02:03 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 grudnia 2009, 09:09 / czwartek
Nie mieszajcie WOLNOSCI SLOWA z glupota !
3 grudnia 2009, 09:23 / czwartek
widać ze powoli konczy sie runda jesienna i zaczyna sie piłkarska posucha, bo pojawiają sie juz "ogórkowe" wątki o d... Maryni.
Proponuje tym którzy tak się boją tej fanki śledzi, zebrać silną grupę i bohaterskim uderzeniem z zaskoczenia przemalować ją na biało.
A tak poważnie to kompromitujecie Lechijne forum , tego typu wpisami.
Bez obrazy.

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2009, 09:51 / czwartek
gdyby dala to bym nie pogardzil ale barw w zyciu bym jej nie dal
3 grudnia 2009, 19:49 / czwartek
to to ara gra pierwszy mecz z kibicami w kwietniu
3 grudnia 2009, 20:03 / czwartek
oskar_15 - zaintrygowałeś mnie swoim wpisem, proszę - rozwiń temat...

Czyżby śledzie zrezygnowały z gry w ekstraklasie i skoncentrują się tylko na sparingach z kibicami?
3 grudnia 2009, 20:04 / czwartek
"W związku z tym samym meczem na Lechię Gdańsk została nałożona kara finansowa w wysokości 4 tys. zł za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych, z których dwa zostały rzucone w kierunku płyty boiska."

Przeoczyłem coś podczas pobytu w klatce na derbach? Z tego co widzialem to byla 1 raca podczas flagowiska i raczej nie widzialem aby fruwala, a w naszym kierunku 4 polecialy...
3 grudnia 2009, 20:16 / czwartek
simek nic nie przeoczyłeś, ten debil obserwator, czy delegat jeden chuj jak go zwał. policzył nam race które doleciały do nas na sektor.ot i cała tajemnica liczby mnogiej rac. A śledziuchy chyba rzeczywiście zagrają dopiero w kwietniu z udziałem publiczności .Zresztą i tak nie mają swego stadionu to co za różnica:) odnośnik
3 grudnia 2009, 20:20 / czwartek
ogólnie to się zastanawiam, czy oni zamkną korty na 3 mecze, czy poczekają aż arka wybuduje Bałtykowi stadion
3 grudnia 2009, 21:08 / czwartek
Możliwe że będą grali w Bydgoszczy cały rok. Jak się ekstraklasa nie zgodzi rozgrywać meczy na sztucznej murawie to będą grali na Zawiszy. odnośnik
3 grudnia 2009, 21:16 / czwartek
Nie tylko Ekstraklasa lecz też kluby które w niej grają muszą się zgodzić na to aby Śledzie grały na sztucznej murawie ;)
4 grudnia 2009, 12:21 / piątek
odnośnik

Aejaejao!!!
4 grudnia 2009, 16:05 / piątek
Ulg Leszek i Wagon, poproszę Was ok kontakt water_man@interia.pl.Dziekuję.
4 grudnia 2009, 16:13 / piątek
Leźno z Lechią jeżeli mogę prosić o kontakt to również liczę na Ciebie.
4 grudnia 2009, 17:41 / piątek
kosiarz a oni probowali ten gaz czy dziala czy jak ?
4 grudnia 2009, 18:40 / piątek
antyczerwony jesli to mial byc zart to wyjatkowo niestosowny... kosiarz, trzymaj sie bracie, oby sprawiedliwosc byla po Twojej stronie!
4 grudnia 2009, 20:24 / piątek
Gdynianin - 3 grudnia 2009, 19:39:00 - host-81-190-7-211.gdynia.mm.pl
Brawo Arkowcy, nie ma to jak "inteligentna" grupa kibiców. Bezmuzgi !!!

Heheh, nie ma to jak po sobie jechać:) Wpis z forum pod informacją o karze dla Arki:)))))
4 grudnia 2009, 23:09 / piątek
tak jest trzymaj sie z chamstwem i pospólstwem trzeba krótko. Stałeś biedaku spokojnie bez agresji z różańcem w ręku no dusza człowiek a tu jakiś zomol ,gbur gazem do ciebie może różaniec chciał ci skroić
4 grudnia 2009, 23:25 / piątek
Skoro takie ciekawostki piszesz to pewnie doskonale widziales to zdarzenie?

Oj, czyzby jednak nie? ... To po jakiego grzyba piszesz takie bzdety? A moze to Ty jestes tym milicjantem? Tyle pytan a odpowiedz zawsze taka sama...
4 grudnia 2009, 23:45 / piątek
Te antyczerwony jak byłeś przy tym i wiesz że Kosiarz sprowokował zajście to zapierdalaj na psy i złóż odpowiednie doniesienie, a jak nie byłeś to oszczędź nam swoich durnowatych wywodów. Bo primo nikomu nie chce się tego czytac, secundo pierdolisz jak potrzaskany
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.329