Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Arka Gdynia - LECHIA, 25.11.2009 g.18:30

strona 4/13

23 listopada 2009, 18:49 / poniedziałek
Trytko chyba jeszcze nie wytrzezwiał od ostatnich derbów
23 listopada 2009, 20:25 / poniedziałek
jeszcze dwa dni...mam nadzieje ze Lechia bedzie walczyc przez 90 minut i ze napastnicy zagraja w koncu skutecznie.mamy lepszy sklad od przekretarki.fajnie byloby wygrac czwarte derby pod rzad ale jak bedzie remis po walce to tez zle nie bedzie..szkoda ze nie zagramy w pelnym skladzie,ale przy walce od pierwszej minuty,przy nie cofaniu nogi jestem dziwnie spokojny o wynik...aha,mam nadzieje ze Bajicia nie bedzie nawet w rezerwie.niech pogra w ME a w przerwie zimowej trzeba go pozegnac.Lechio -wynik wazny,ale najwazniejsza jest WALKA i AMBICJA.nie zawiedz nas kibicow........TYLKO LECHIA GDANSK
23 listopada 2009, 20:32 / poniedziałek
W teorii Buzała jest mocny:

"(...)Mam dać z siebie wszystko i pomóc drużynie. Nie można narzekać tylko głowa w dół i trzeba zapierniczać."

Zobaczymy jak bedzie w praktyce! :)
23 listopada 2009, 20:32 / poniedziałek
Bo to oni sa gospodarzami, chodz przyznam ze tez mi sie to niespodobalo :)
23 listopada 2009, 20:36 / poniedziałek
23 listopada 2009, 20:48 / poniedziałek
Denerwuje mnie Buzala ktory tylko umie gadac, gadac i gadac ze to i tamto. Czlowieku zacznij cos robic!!!! Mam nadzieje, ze w derbach z arka sie odblokujesz!
Ten Trytko jest jakis przyjebany! Od dawna juz go nie lubie bo mnie denerwuje swoja twarza itp. ale no bez przesady, jak sie nie zna to niech nie gada. Nie dosc, ze wygrywamy 3 mecze derbowe z 3 w Ekstraklasie wiec rzadzimy pilkarsko a nie bede wspominal ze kibicowsko!
Drogi Przemyslawie, popatrz na trybuny arki i walnij sie w glowe, moze wtedy sie obudzisz i powiesz... co tak tu pusto? Burak...

a tak w ogole to jak mozna postawic logo swinskiej arki przy nazwiskach trenera i zawodnikow Lechii?
odnośnik
23 listopada 2009, 21:09 / poniedziałek
Co do taktyki mysle ze za napastników zawsze moze strzelic ktos inny jak to juz sie działo w tym sezonie , ale co z obrona ??? Pasieka napewno zwroci uwage na to ze nasza prawa obrona to najszłabsze ogniwo Rogal sobie nie radzi na tej pozycji mam nadzieje ze Kafar cos wymysli , napad Wania - Dawid - Zabłocki a nasza gwiazda na ławke moze uda mu sie wejsc jako Joker a i jeszcze jedno , Bajic - z takim zaangazowaniem to do rezerw
23 listopada 2009, 21:32 / poniedziałek
Po raz kolejny klub z gdyni chciał pokazać jak fantastycznie ma opanowany marketing sportowy. Przed zeszłym derbami na konferencji piłkarze arki wyskoczyli w strojach piknikowych ale za to dziś to i trener Kafarski i piłkarze Lechii mieli "szyldy" arki. Brawo! Zabrakło jeszcze po herbie na czole każdego z uczestników ...
23 listopada 2009, 23:05 / poniedziałek
23 listopada 2009, 23:25 / poniedziałek
Hahahah ale o co chodzi? I do tego jeszcze te zdjecie z morda jak z patologicznej rodziny :)
O co mu chodzi? Jak przegraja to arka bedzie rzadzila? W czym? Pilkarsko NIE!,Kibicowsko NIE! i wiadomo chuligansko NIE! wiec powtarzam O CO MU CHODZI?
Mamy rozkminke na kolejny tydzien :)
23 listopada 2009, 23:29 / poniedziałek
Dobrze on jest obłąkany co?
23 listopada 2009, 23:35 / poniedziałek
Oni rzadza miedzy soba w szatni po meczu w spocone pupy:) :D
23 listopada 2009, 23:41 / poniedziałek
W gemini maja gej party:)
24 listopada 2009, 00:10 / wtorek
odnośnik
Mam nadzieje, ze po meczu bedzie taka atmosfera jak przed rokiem :)
24 listopada 2009, 00:52 / wtorek
Marzy mi sie aby po wygranym meczu Lechii, zawodnicy podeszli do nas i odspiewali z nami Trojmiasto jest nasze, lub cos innego zapodali np.Nie pokonana-nasza Lechijka kochana!. A po meczu feta na T29!
24 listopada 2009, 01:08 / wtorek
odnośnik
Przemyslaw Trytko, Zmien chlopie dilera!
24 listopada 2009, 01:21 / wtorek
Trzeba wygrać ze śledziami nie ma innej opcji. szpARKA za bardzo się napina i rzuca na nas i musi ponieść za to odpowiedzialność czyli baty. Mam nadzieje że nasza ekipa w Gdyni zaprezentuje dobrą jakość dopingu i zepnie się aby pokazać tym kurwą z wioski rybackiej kto rządzi w trójmieście

AVE LECHIA
24 listopada 2009, 02:24 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2009, 07:27 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 listopada 2009, 08:26 / wtorek
to wiadomo nie od dzis, że ten cały trytko jest nieźle popierdolony, no cóż, też bym się frustrował gdybym przegrał derby 3 razy pod rząd :)) jutro ten skurwiel zobaczy jak Lechia wygrywa!

Do zobaczenia na zbiórce!
24 listopada 2009, 08:37 / wtorek
odnośnik

moze warto sie wybrac ??

ja bede....

TYLKO LECHIA !!
24 listopada 2009, 09:58 / wtorek
Z tego ma wynikać, że oni trenują AŻ półtorej godziny dziennie.
K_wa zajebią się na śmierć.
24 listopada 2009, 10:27 / wtorek
Pytanie odnosnie transmijsi derbów..wiaodmo że nie każdy bedzie mogł jechac jechac do Gdyni wiec moze ktos co s wie o transmisji meczu ?? Widziałem ze jest na orange sport ale to powinno byc chyba na normalnym kanale canal + ?? Pozdrawiam
24 listopada 2009, 10:35 / wtorek
LGrumiafc, grają w środę potem w sobotę, normalnie trenuja 2 razy. Jeszcze inaczej trenują Ci, którzy siedzą na ławie.
24 listopada 2009, 11:41 / wtorek
mazi nieprawda, nie dalej jak miesiąc temu był wywiad z kaczmarkiem a w nim słowa "Żona jest generalnie zadowolona, znikam z domu na 2 godziny, a tak jestem do jej dyspozycji. Co innego gdy jedziemyh na wyjazd bo to 2-3 dni" oni trenują po 1.5 godziny dziennie. Ale nawet zakładając że trenują dwa razy to 3 godziny pracy też nie jest jakimś wielkim wysiłkiem. Gdy grałem w rugby zaraz po tym jak DębicaLincer Pruszcz spadło do drugiej ligi, to wracając po kontuzji trenowałem po 6-7 godzin(bieganie, skoki, siłownia, basen oraz zajęcia z piłką), a najlepsi w drużynie seniorów(Ci których było stac by utrzymywac się tylko ze sportu) trenowali średnio po 5 godzin. Mój brat który teraz wraca do gry po dwóch latach przerwy, grając w Czarnych Pruszcz zasuwa po 3 godziny dziennie, a oprócz tego pracuje jeszcze zarobkowo
24 listopada 2009, 12:31 / wtorek
rozjebal mnie komentarz jakiegos goscia na weszlo pod tym linkiem z trytka...:

"Ostatnio trytko nie grzeje ławy. Teraz ławę grzeje wachu"

;-D
24 listopada 2009, 13:03 / wtorek
Panowie spokojnie, jest koniec sezonu, treningi wchodza w ostateczna faze. Co wy sile, czy kondycje chcecie robic teraz ? Teraz jest tylko podtrzymanie formy, bo nic juz nie zrobisz. Mikrocykl treningowy jest planowany na caly sezon i tego sie trzeba trzymac. Kto powiedzial ze trenujacpo 6 h bedziesz lepszy? Chcialbys dzien po meczu i dzien przed meczem zapieprzac po 5-6 h ?
24 listopada 2009, 14:51 / wtorek
zasada jest prosta trenujesz więcej-masz lepsze wyniki(chociaż oczywiście zdarzają się wyjątki, wszystko zależy od tego jak trener poukłada cykl treningowy), a trening to nie tylko trening siłowy czy wytrzymałościowy. Można poprawiac przesówanie formacji, ulepszac strzały z daleka czy wpajac taktykę. To nie wymaga wielkich sił.
24 listopada 2009, 15:01 / wtorek
"zasada jest prosta trenujesz więcej-masz lepsze wyniki"

- niestety to nie jest prawda. trenujesz za duzo, masz duzo gorsze wyniki niz jesli trenujesz lekko za malo
24 listopada 2009, 17:52 / wtorek
A ja sobie właśnie odwiedziłem stronę naszych przyjaciół zza miedzy i wyczytałem coś takiego w relacji z wyjazdu na Piasta:

"W Wodzisławiu obie grupy dzieliło 20 minut na korzyść PKS-u. Mieli oni zatem czas na zwiedzanie miasta oraz trafienie pod stadion, co jak się okazało było dla nich sporym wyzwaniem. Na szczęście wszyscy trafili, choć na początku nieliczni wylądowali pod wejściem dla miejscowych. Wchodzenie na stadion zakończyło się w 10 minucie, ale jakoś to przeboleliśmy. Dojechały do nas jeszcze dwa auta, jedno z Cracovii, drugie w połączonych siłach Polonii oraz FC Hel. Szkoda, że ochrona nie pozwoliła na wejście właśnie dwóm osobom z półwyspu, gdyż nie mieli oni dowodów osobistych. Pięć osób zatem wróciło do Bytomia, a na sektorze pozostało 21 kibiców, liczących na dobre spotkanie naszej Arki.

a w zakładce wyjazdy już coś takiego:
"Do Wodzisławia na mecz Piast Gliwice – ARKA GDYNIA(...)Frekwencja na tym wyjeździe to 46 osób w tym 14 Polonii Bytom i jedna osoba z Cracovii. Doping jak na naszą liczbę był bardzo dobry. Na meczu spokój. Po wygranym pojedynku przez Arkę 1-2, większość z nas udaję się na imprezę do Bytomia. W Gdyni meldujemy się w niedzielne popołudnie. Wielkie dzięki dla Polonii za gościnę."

Tak się zastanawiam jak można byc aż tak zakłamanym by na swojej własnej stronie pisac dwie sprzeczne relacje, z których ta która powisi dłużej będzie tam zachowana? Jeśli jest na tym forum ktoś kto może mi udzielic odpowiedzi na to pytanie to będę wdzięczny
24 listopada 2009, 17:57 / wtorek
i żeby nie było że to sobie wymyśliłem:
odnośnik pierwsza relacja
odnośnik druga
24 listopada 2009, 18:09 / wtorek
Zobacz sobie na date zamieszczenia.
24 listopada 2009, 18:10 / wtorek
ups, zwracam honor w takim razie
24 listopada 2009, 18:11 / wtorek
buziek zajmij się lepiej Lechią, a nie przypierdalaniem się na siłę do bezdomnych.
Jeżeli nie zauważyłeś jedna relacja jest z poprzedniego sezonu, a druga z obecnego.
24 listopada 2009, 18:14 / wtorek
broendby pozwolisz że ze swoim czasem będę robił co mi się podoba czy nie bardzo? może mam zacząc Ci się tłumaczyc co i kiedy robię. Jak zapewne zauważyłeś mój post wyżej nie zauważyłem daty, wiec grzecznie proszę odpierdol się

I jeszcze jedno ja do nikogo się nie przypierdalam na siłę napisałem co mnie zdziwiło i tyle
24 listopada 2009, 18:15 / wtorek
buziek , brak słów ale Ty bystry jesteś
24 listopada 2009, 18:17 / wtorek
Buziek czy ty kurwa dzieciaku zdrowy na umyśle jesteś ? Przestań nas kompromitować ! Nikogo normalnego od dłuższego czasu ten klubik nie interesuje więc wyp... z tymi swoimi linkami i przemyśleniami kompleksiarzu !
24 listopada 2009, 18:20 / wtorek
primo dzieciaku to mów do swojego syna jeśli takowego masz, secundo ja nie mam kompleksu ani Arki, ani Legii ani żadnego innego klubu, trieto wypierdalac możesz Ty jeśli lubisz, a odemnie proszę trzy chuje obok.

I do całej reszty jeśli chcecie się dalej powyżywac na osobie która przeoczyła datę to proszę, jednak takimi postami pokazujecie swóją i tylko swoją słabośc. Bez pozdrowień dla takich ludzi
24 listopada 2009, 18:22 / wtorek
i jeszcze jeden ps. Jeśli czujesz się skompromitowany przez przeoczenie daty, nawet tak głupie z mojej strony, to masz bardzo niskie poczucie własnej wartości, jeśli chcesz możesz o tym dalej napisac
24 listopada 2009, 18:24 / wtorek
nikt nie chce się na Tobie wyżywać za przeoczenie daty. Po prostu nie rozumiem po jaką cholerę przeglądacie strony bezdomnych i tak zagłębiacie się w ich treści. Nie lepiej w tym czasie zrobić coś dla Lechii?
ps. i nie pisz do mnie odpierdol się.
24 listopada 2009, 18:27 / wtorek
Broendby a cóź ja miałbym zrobic dla Lechii w czasie 9 minutowej przerwy w trasie ? a przeglądając strony kibiców każdego kolejnego rywala Lechii, zawsze sprawdzam relacje z wyjazdów do klubów które lubię. Tyle odemnie, a za odpierdol przepraszam ale mam zwyczaj odpowiadac atakiem na atak
24 listopada 2009, 19:08 / wtorek
Trytko ma poczucie humoru :-)
24 listopada 2009, 19:12 / wtorek
uuuuaahhh! gorączka derbowa rośnie hehehe..to mi sie podoba,. niepodoba mi sie natomiast, że areczka jest taka pewna siebie, czuje robotę psychola czyżewskiego i myślę że sędzia będzie musial byc bardzo konsekwentny, bo oni zrobią wszystko żeby nawet w 8 wygrać.
24 listopada 2009, 19:14 / wtorek
cytat z owej relacji śledzi :

"... Ich doping słaby, raz nas zbluzgali, raz ktoś krzyknął „Lechia Gdańsk”, generalnie Piast to leszcze..."
24 listopada 2009, 19:17 / wtorek
generalnie Lechia -arka 3-0
24 listopada 2009, 19:30 / wtorek
nie ma Bajica w 18 meczowej!! pierwsza fantastyczna wiadomość dotycząca jutrzejszego meczu
24 listopada 2009, 19:37 / wtorek
Liczę na to że Rogal będzie jak betonowa zapora, a Trytko będzie fruwal po trawie kiedy spróbuje minąć Sierjożę..
24 listopada 2009, 19:38 / wtorek
1945- Taka mala rzecz a jak moze uszczesliwic. Ide sie najebac!!
24 listopada 2009, 19:55 / wtorek
Może fizjonomia nie pozwala mu wystąpić w derbach :]
24 listopada 2009, 20:55 / wtorek
Moze. Kto wie moze zlapal kontuzje w czasie gdy jeden kibic po meczu z Belchatowem sprawdzal czy nie umie biegac czy po prostu mu sie nie chce co spowodowalo kontuzje. Gdybac sobie mozemy ale ja i tak pije. Za jego zdrowie oczywiscie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.520