Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 25.11.2009 g.18:30

strona 5/13

24 listopada 2009, 21:41 / wtorek
Tak jest panowie; Pijmy za nasza Wielka Lechie!!!
A browar jest zawsze BIALO ZIELONY!!!
24 listopada 2009, 22:14 / wtorek
Derby Nasze! Trójmiasto Nasze! DAMY RADE! Musimy
Lechijko jazda z ku*****
No i
A MY SWOJE!
24 listopada 2009, 22:27 / wtorek
jesli Buzala znowu zajebie brame (albo dwie) szpArce to go naprawde pokocham!!!
24 listopada 2009, 23:02 / wtorek
jasnym i oczywistym jest ze wszyscy napastnicy zostana odeslani gdzies na koniec sezonu, nikt z nich nie jest snajperem , to sa tylko chlopcy i na wiosne napewno ktos sie poijawi , wiec Buzala moze tylko co co moze , druga linie mamy taka ze sama sobie radzi , wiec spokojnie damy rade , a atzk szum no i wania rozgrywa , nie mam obaw , wysoka gra i wygramy 0:2 , sa nas Tysiace!!!
24 listopada 2009, 23:04 / wtorek
Pamietajcie, tam gdzie zawsze o tej samej porze... :)
24 listopada 2009, 23:55 / wtorek
Daj im Boże jutro skuteczność bo reszta jest jako tako "ok"...
25 listopada 2009, 00:01 / środa
no to mecz juz dzisiaj...

Do zobaczenia na zbiorce...

TYLKO LECHIA !!
25 listopada 2009, 08:35 / środa
eh tak z ciekawości zajrzałem na to ich za przeproszeniem forum, wszyscy są przekonani zwycięstwa, mało tego, stawiają po trzy, cztery do zera :)) czyżby jakaś koperta poszła do sędziego?
:))

Ale niech się rybie łby nacieszą, bo dzisiaj to jedyna okazja, a wynik 0:1 !

do zobaczenia za te pare godzinek!!
25 listopada 2009, 09:15 / środa
@1945
Dlatego ukarana zostanie pycha śledzi i kolejny raz zwycięstwo przypadnie gdańskiej Lechii!!! ,a po zakończeniu meczu wspólnie z naszymi piłkarzami zaśpiewamy
"Zawsze nad wami, pierdolonymi śledziami,zawsze nad wami...."
Tylko BKS Lechia!!!
25 listopada 2009, 10:01 / środa
To juz dzis !

Pycha - debilstwo sledzi zostanie ukarane !

Juz mnie lecza ich komentarze, ich napinka - nienawidze sku****** !!!

INNEJ OPCJI NIZ ZWYCIESTWO NIE BIORE POD UWAGE !!!!

LECHIO MUSICIE WYGRAC !!!

Te gnoje zza sopotu lecza mnie swoja pycha, wszedzie widac ich komentarze jaka to arka piekna, z milionem kibicow - próbuja zrobic z nas złodzieji ( hahahahahha )

Boli ich ich przeszłosc - LECHIO WYGGRAC !!!

Ogladaliscie material Video przed derbowy na redbox.tv ?

Kuba Zabłocki pieknie odpowiedział!

jaki wynik derbów ?

4:0 dla Lechii !!! KONIEC !
25 listopada 2009, 10:14 / środa
orientuje sie ktos czy mozna bedzie gdzies obejrzec derby na necie? bo narazie nie moge nic znalezc:(
25 listopada 2009, 10:18 / środa
odnośnik

TYLKO LECHIA !!
25 listopada 2009, 10:20 / środa
odnośnik
ściągnij sopcasta i tam masz kanał do odpalenia. Ponadto są tam podane 3 strony na których mecz będzie leciał.

Już tylko parę godzin i wyruszamy! Do zobaczenia na zbiórce bracia!
25 listopada 2009, 10:26 / środa
dzisiaj nie kupisz, ty kurwo dzisiaj nie kupisz . . . . : )))))))))

J.A.S.K.
25 listopada 2009, 10:34 / środa
TEGO MECZU NIE KUPICIE!!
25 listopada 2009, 10:48 / środa
Cała prawda o arce
odnośnik
25 listopada 2009, 11:12 / środa
1,2,3..MAŁO!..czekam na zwyciestwo, tak na boisku jak i na trybunach..;]

WŁADCY PÓŁNOCY, PRAWDZIWI WŁADCY PÓŁNOCY!
25 listopada 2009, 11:22 / środa
Zawsze nad wami-pierdolonymi śledziami!
25 listopada 2009, 11:48 / środa
Czy któryś z kolegów orientuje się, czy jest jakaś transmisja radiowa derbów?
25 listopada 2009, 11:53 / środa
25 listopada 2009, 11:54 / środa
i na radio gdańsk też będzie (ja zawsze zresztą)...
25 listopada 2009, 12:36 / środa
Jeszcze chwilka i ma meczyk czas jechać....
25 listopada 2009, 12:50 / środa
w jakiej knajpie konkretnie w srodmiesciu mozna ogladnac mecz?...
pub kolo rudego kota"kadra "czy jakos tak?
bar nad motlawa kiedys chyba"zuzlowy"?
irish pub?
ktos wie konkretnie?dosc pilne...
25 listopada 2009, 13:03 / środa
Polecam Libero na Orunii u wiernego Lechisty z Tczewa P. Chociaż dzisiaj lokal może pękać w szwach...
25 listopada 2009, 13:04 / środa
Gdyby nie brak Mysony i K.Baka o wynik bym byl w 100% spokojny...o ile Kaczmarek na lewej stronie sobie radzi bardzo dobrze to Rogal na drugiej czasami sie miota ale nie winmy go bo gra na tej pozycji z przypadku i probuje latac dziure. Wielka szkoda tych dwoch oslabien bo przez to tracimy bardzo duzo w ofensywie...Juz widze jak Kaczmarek by gral w pomocy i by krecil Kowalskim jak tyczka. Piatek po kontuzji widac ze jeszcze nie do konca w formie i mozemy miec problemy. Jest takie jedno przyslowie, slow dokladnie nie znam ale jak cos nie idzie przez dlugi czas to wkoncu realizuje sie to w bardzo waznym momencie...oby
bylo tak z naszymi napastnikami i dzisiaj cos strzelili.

Wedlug mnie tak powinnismy zagrac:

Kapsa
Rogalski - Kozans - Wolakiewicz - Kaczmarek
Pietrowski - Piatek - Surma - Nowak
Zablocki - Lukjanovs
25 listopada 2009, 13:06 / środa
Bistro na Chełmie. tylko tez pewnie bedzie ciezko z miejscówka :)
25 listopada 2009, 13:23 / środa
Rozumiem że Max dzisiaj normalnie funkcjonuje i będzie można obejrzeć tam mecz?
Bo ja niestety mam dziś od 17 do 19 zajęcia na Polibudzie i muszę na nich być, więc liczę na to że będę mógł obejrzeć chociaż 2 połowę w Maxie
25 listopada 2009, 13:28 / środa
RUSZAMY !!!
LECHIA GDAŃSK !!!
25 listopada 2009, 13:30 / środa
Czy w przypadku wygranej Lechii będzie jakaś feta na Traugutta?
25 listopada 2009, 14:19 / środa
libero i bistro to wiem;-)
ale nie zdaze na dzielnice i musze cos znalezc w glownym...
ktos wie czy wszyscy na sopcascie ogladaja?;-)
25 listopada 2009, 14:50 / środa
no na sopcascie najlepiej...miejmy nadzieje ze nasi grajkowie beda gryzli trawe i wywiaza 3 pkt z miasta tuz za Sopotem...i po raz kolejny zaspiewamy TRÓJMIASTO JEST NASZE !!!
25 listopada 2009, 15:43 / środa
Rosnie goraczka..

Przed chwila wracałem z wrzeszcza do Matarnii i na złotej karczmie przetrzepali mi samochod... Gliniarz prowokowal że to przez szaliki na szybach, a jak wysiadłem w polarze Lechii to juz wogole sie zaczeło..

HWDP

Chwile potem ruszyło ze szkółki policyjnej z 15 transporterów z psiakami na sygnałach na Gdynie.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !

NIE MACIE PRAWA TEGO PRZEGRAC !!!
25 listopada 2009, 16:48 / środa
Panowie, dajcie jakiś konkretny link.
Dzięki
25 listopada 2009, 16:52 / środa
Wyżej miałeś link , wrzucam jeszcze raz
odnośnik

Na jakim kanale w tv puszczają mecz ?
25 listopada 2009, 16:57 / środa
Na Orange Sport.
25 listopada 2009, 17:02 / środa
Lechijko jazda z kurwami !!!!!
25 listopada 2009, 17:10 / środa
mecz zobaczysz również w nowootwartej "Casablance" we Wrzeszczu przy dworcu PKP (ul.Lendziona 15)
25 listopada 2009, 17:13 / środa
Wyjściowy skład Lechii: Paweł Kapsa, Peter Cvirik, Siergiejs Kozans, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kaczmarek, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Karol Piątek, Paweł Buzała, Piotr Wiśniewski, Jakub Zabłocki.
25 listopada 2009, 17:14 / środa
Na oficjalnej stronie Lechii podano skład na derby. Dziwi mnie brak Lukjanovsa...

Wyjściowy skład Lechii: Paweł Kapsa, Peter Cvirik, Siergiejs Kozans, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kaczmarek, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Karol Piątek, Paweł Buzała, Piotr Wiśniewski, Jakub Zabłocki.

Rezerwowi: Mateusz Bąk, Jacek Manuszewski, Maciej Rogalski, Marcin Pietrowski, Andrzej Rybski, Ivans Lukjanovs, Tomasz Dawidowski.

[URL="<lgp_link url="http://www.lechia.pl/24042"]Źródło[/URL]">
25 listopada 2009, 17:15 / środa
Dziwi fakt ze Cvirik bo tak dlugiej nieobecnosci na boisku wychodzi na derby w wyjsciowym skladzie. Tak samo brak Ivansa a jest Buzala. Mam nadzieje, ze Kafar wie co robi.
25 listopada 2009, 17:17 / środa
cvirek na boku obrony znowu......kurwa kurwa:( z ruchem przeciez pokazal ze on sobie nie radzi na tej pozycji,po co kafar wystawia tego drewniaka na boku obrony znowu,wolalbym rogala z boku obrony:(
25 listopada 2009, 17:20 / środa
Posyp ja tez cienko to widze z Cvirikiem na prawej obronie bo to katastrofa. Teraz widac brak Mysony i Baka. Szkoda, ze akurat tak trafilo na derby ze tak dwoch waznych dla nas zawodnikow wypadlo z gry ale co zrobic..w tej sytuacji Kafar wyjscia nie ma niestety. Ivans moze wejsc na podmeczonych sledzi ale zeby nie bylo juz wtedy po meczu.
25 listopada 2009, 17:20 / środa
No faktycznie Cvirik nie ejst najlepszym wyjsciem na mecz derbowy...ale nie wiem czego sie czepiacie Buzaly...[?] Jak strzelal gole w derbach byl ulubiencem a teraz jest najgorszym pilkarzem...Pomyslcie czasem o czym piszecie
25 listopada 2009, 17:24 / środa
A kto pisze ze jest najgorszym pilkarzem? poprostu Buzi ostatnio marnie sie prezentuje a Ivans z ataku najlepiej i to troche dziwi. Szkoda ze nie ma Ivansa bo obroncy szparki sa wolni a on mogl to wykorzystac ze swoja dobra szybkoscia.
25 listopada 2009, 17:26 / środa
Ale jest Zabłocki i może w końcu trafi z metra do praktycznie pustej bramki? :D
25 listopada 2009, 17:32 / środa
Ciekawe jak wy byscie grali?? Kazdemu zdarza sie jakis kiks...a do do Ivansa i Buzały...Osobiście wole Buzałe.On przynajmniej cos na tym boisku robi,biega walczy...
25 listopada 2009, 17:33 / środa
- Arka rządzi nawet po przegranych meczach. Mam więc nadzieję, że teraz wygramy i Arka dalej będzie rządzić. Odważnie zapowiada Przemysław Trytko.
- Powinna się bać, bo trzy razy dostała lanie - odpowiada Maciej Rogalski.
;-]
odnośnik

RadioGol przez internet i jazda z kurwami, Lechijko jazda z kurwami....
25 listopada 2009, 17:36 / środa
MAciek ale Buzala jest bardzo podobnym napastnikiem do Zablockiego. Ivans sie od nich rozni i szybkoscia i lepszym strzalem. I nie wmawiaj ze Ivans nie walczy bo koles ma werwe ale i tez poki co pecha. Poza tym potrafi bardzo dobrze dograc czego i Zablocki i Buzala nie posiadaja. Moze i Buzi cos ustrzeli ale oby nie wyszedl na boisko z mysla ze skoro sledziom bramy pakowal to i teraz za wszelka cene musi bo to go zgubi.
25 listopada 2009, 17:43 / środa
No kazdy z nas ma swoja racje...Ale i tak najwazniejsze jest aby Nasi grajkowie wyszli i pokazali kto rzadzi w Trojmiescie...Kibice tez sie pewnie o to postaraja;)
A MY SWOJE!!!!
25 listopada 2009, 18:04 / środa
moze ktos podac linka do meczu
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.371