Gdańsk: poniedziałek, 18 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - LECHIA, 25.11.2009 g.18:30

strona 9/13

25 listopada 2009, 23:51 / środa
Fiesta, fiesta, americana, Arka to kurwa, w dupe jebana

A my swojeeee!!!
25 listopada 2009, 23:52 / środa
najlepsza to była oprawa roku :)

kurwy przenosząc się na nowy stadion zmieniają barwy na żółto niebiskie :)))

śledzie matoły, zapierdalajcie do szkoły!!!!!

fiesta, fiesta, fiesta, americana, arka stara kurwa, w dupę jebana!!!
25 listopada 2009, 23:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 listopada 2009, 23:58 / środa
tu są fotki odnośnik
25 listopada 2009, 23:58 / środa
następnym razem klub mógłby postawić telebima na T29.
25 listopada 2009, 23:59 / środa
25 listopada 2009, 23:59 / środa
Scenka z marszu na SKM:

Kolejny raz kolumna sie zatrzymuje, ktos od nas zirytowany rzuca:

- co to, kurwa, droga krzyzowa?

I czyjas szybka riposta:

- tak, stacja 19, Lechia dojebała arce.
26 listopada 2009, 00:01 / czwartek
sledzied gdzie jestescie gorka nasza
Na wyjazdy My jeździemy, rabujemy i gwałcimy. Żadnej kurwie żyć nie damy, wszystkie wyruchamy
26 listopada 2009, 00:02 / czwartek
26 listopada 2009, 00:07 / czwartek
26 listopada 2009, 00:10 / czwartek
Nie przypierdalaj się już.
Kurwa jaki ja jestem szczesliwy, ta 4 wygrana z rzędu cieszy jak żadna inna!
Lechia Gdańsk!
26 listopada 2009, 00:13 / czwartek
26 listopada 2009, 00:16 / czwartek
26 listopada 2009, 00:19 / czwartek
ja pierdole jak za komuny.

moderator wyluzuj się.

TRÓJMIASTO JEST NASZE !!!
26 listopada 2009, 00:24 / czwartek
Widze ze moderator dziala :-)
Nie zycze nikomu smierci i tym bardziej nabijania sie z tego
Bez odbioru
26 listopada 2009, 00:26 / czwartek
Ma ktoś fote "udanej" oprawy sledzi?? Z kolorem Niebiskim??
26 listopada 2009, 00:28 / czwartek
Sa foty na ich stronach ale chyba celowo z Niebiskim zdjec nie ma :D
"Niebisko"-Żółte Pomorze :D

Lechia Pany!!!!!!
26 listopada 2009, 00:34 / czwartek
26 listopada 2009, 00:42 / czwartek
WIĘC CHODZ POMALUJ ICH SWIAT NA ŻÓŁTO I NA NIEBISKO!!!! PADŁEM BUAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!! NIE MA JAK NIEBISKI KOLOR!!!!!BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH!!!!!
26 listopada 2009, 00:45 / czwartek
odnośnik hehe :)
26 listopada 2009, 00:56 / czwartek
26 listopada 2009, 01:09 / czwartek
Zajebisty dzien! Kolejne derby dla Lechii! Widac, ze jestesmy lepsi od sledzi. Nasza gra wygladala bardzo dobrze. TAK DALEJ!
Kapsa- Ogolnie dobry mecz, choc przy bramce dla sledzi sie nie popisal.
Kozans- Napewno lepiej niz w ostatnim meczu z GKS-em.
Cvirik- Dobry wystep.
Kaczmarek- Ogolnie to nie popelnial, zadnych bledow tylko szkoda kartki i pauza na mecz w Bialymstoku.
Wolakiewicz- Swietnie spisal sie na boku obrony.
Nowak- Dawal rade :)
Surma- Asysta i jeden z najlepszych pilkarzy na boisku.
Piatek- Moim zdaniem podobnie jak Nowak.
Wisniewski- Najlepszy na boisku, nasz motor napedowy! Brawo Wisnia, oby tak dalej!
Zablocki- Za malo gral zeby go oceniac, no ale strzelil bramke to daje ogromny +!
Buzala- Napewno lepiej niz z Belchatowem, dotego zaliczyl asyste ladnym podaniem.
Lukjanovs- Wreeescie! myslalem, ze on dopiero strzeli w nastepnym sezonie. Mam nadzieje, ze sie odblokowal i teraz ze zdobywaniem goli bedzie mu latwiej.
Pietrowski- Gral jak gral, w tym meczu nic specjalnego.
Rogalski- Nie chce sie go czepiac, ale nic dzisiaj specjalnego nie zrobil.

Trytko- Ch... Ci w dupe!!!

Wrescie oprawa na wyjezdzie! Super sektorowka, flagi na kijach. Akcja z szalikami i czapkami.
Nie kumam tych idiotow ktorzy rzucali krzeselkami? I tak by nie dostali sie do sektora gosci. Co chcieli nabic pkt w lidze Chuliganow? Oprawa sledzi, bardzo smieszna i ja bym zglosil ja do konkursu: Ale o co chodzi?
Pozdrawiam!
TROJMIASTO JEST NASZE!!! TYLKO LECHIA GDANSK!
26 listopada 2009, 01:10 / czwartek
He Sukces cieszy ogromnie że udało się utrzeć nos tym kurwom szczególnie Trytko ten bałwan <lol>.

Nasza oprawa bardzo fajna i ogólnie wszystko jest zajebiste bo nadal Władamy Północą ;D

AVE LECHIA

PS: Najlepsze były komentarze sledzi na wp.pl że niby spali 300 naszych szalików... żal.pl jak kupili to spalili leszcze jebane ;)
26 listopada 2009, 01:17 / czwartek
...Trytko frajerze, Wachu na Ławie cie bierze....zajebisty mecz, zajebisty klimat, derby do końca życia zapamietam, wyjatkowe i szczegolne....
....galerianki, galerianki, galerianki :)

pozdrawiam

Tylko Lechia GdaŃsk ! ! !
26 listopada 2009, 01:19 / czwartek
26 listopada 2009, 01:22 / czwartek
Łuki Surma to profesor , wszystko widzi - te podanie do Wani pierwsza klasa . Prośba do działaczy nie śpijcie - Łuki musi zostać u nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 listopada 2009, 01:28 / czwartek
No więc dobra, małe sprostowanie do mojej subiektywnej oceny:

Wiśniewski zdecydowanie najlepszy na boisku(nie wiem może miałem coś na oczach, ale jak boga kocham oglądając na żywo nie widziałem go prawie wcale) bardzo duża rola przy pierwszej bramce. Generalnie się napracował, brawa dla niego

Wołąkiewicz grał na boku obrony i stąd pewnie jego troszkę słabszy niż za zwyczaj występ, jednak jak na pierwszy raz było całkiem dobrze i daje to nadzieję na dobry wynik w Białymstoku

Cvirik, powrót po kontuzji średnio udany, bez wielkich przewinień ale i bez fajerwerków.

I do ULG i SpalonyŻywcem bo czuję się wywołany do tablicy:
Nie wiem może jestem zboczony, może nienormalny ale ja cieszę się identycznie po każdym meczu wygranym przez Lechię. Bez znaczenia czy jest to zwycięstwo nad Arką, Jagiellonią, Amicą/Lechem czy nad Ordą Wodzisław. Gdy Lechia wygra jestem zawsze tak samo uradowany, gdy przegra lub zremisuje bez walki tak samo zatroskany. Gdy zremisuję po walce jestem pełen nadziei. Ot tak już mam.

A oceny graczy dokonuje po każdym meczu Lechii, zamieszczam tylko po zwycięstwach. To dlatego że po remisach lub porażkach wielu ludzi leczy kompleksy czy rekompensuje sobie zszargane nerwy na tym forum jadąc równo po kim się da.
Nie uważam również by taka ocena dotknęła któregokolwiek z zawodników bo staram się byc obiektywny w ocenianiu i po nikim nigdy nie jadę

Tyle od mnie. Z biało-zielonym pozdrowieniami
26 listopada 2009, 01:48 / czwartek
odnośnik Czapki z glow :) Co za idioci, pustaki.
26 listopada 2009, 01:55 / czwartek
latali po sklepach kupowali szaliki żeby mieć te TRZYSTA !! masakra, frajerzy do potęgi............ to się w głowie nie mieści :)
26 listopada 2009, 02:04 / czwartek
Nie wymagajcie od przyglupow ktorzy na swojej wlasnej fladze pisza niebiski czegos konstruktywnego i tworczego. ot idioci bez szkoly :)

ZŁODZIEJKI I GALERIANKI :D......!!!

T R O J M I A S T O J E S T N A S Z E !! !! !!
26 listopada 2009, 02:16 / czwartek
Jak pisza na oficjalnej to na T29 zgromadzilo sie ok. 2000 Lechistow!

TYLKO LECHIA B.K.S!
26 listopada 2009, 05:58 / czwartek
zobaczyć szczęśliwego Wanię - BEZCENNE!

Ivan po zdobytej bramce (w końcu!) cieszył się jak dziecko, a ja (MY) razem z nim :)
26 listopada 2009, 08:07 / czwartek
nie było na bank 2000 na T29. Byłem - widziałem. Było sporo mniej. Zresztą to bez znaczenia. Ci, co przyszli darli japy tak, że na żadnym meczu nie było lepszego dopingu. I głośniej i bez przerwy. Proponuję przed każdym meczem grać sparing z bezdomnymi, a potem od razu na płytę. Doping murowany.
26 listopada 2009, 08:28 / czwartek
Nie miałem jeszcze czasu czytać tego wątku, ale piękny mecz, piękne zwycięstwo, piękne 4-0 w ekstraklasowych derbach z Arką :)

Na pewno mnóstwo już o tym napisano, ale gole (i zwycięstwo) zapewniły nam dwa GENIALNE prostopadłe podania z którymi napastnicy wiedzieli co zrobić: pierwsze Wiśni do Buzały, drugie Surmy do Wani. I wreszcie gole napastników! Tak bardzo brakowało dobrych prostopadłych piłek w ataku, a tu proszę. Nie wiem tylko czy nasi zaczęli się coraz lepiej czuć w tym ustawieniu, czy też Arka takie błędy w obronie popełniła.
26 listopada 2009, 08:32 / czwartek
2 pasiaki w cenie jednego.
Teraz wiem, do kogo była skierowana ta promocja.
26 listopada 2009, 08:36 / czwartek
żółto niebiskie Pomorze, pierdoli śledzi jak może :)))

Debile dwa lata myśleli, jak odpowiedzieć na naszych 300!!!! Ciekawe ile im zajmie odpowiedź na Indianę???

A w niedzielę dobije ich Śląsk!!
26 listopada 2009, 08:38 / czwartek
Nowa, świecka tradycja.
26 listopada 2009, 08:41 / czwartek
odnośnik
Trzesiploty popsuli stadion Baltyku na ktorym goscili. Wstyd. Palenie nowiutenkich barw z Allegro to przejaw kompletnego frajerstwa tych kurew. Ciekawe czy powystawiali Pozytywy.
26 listopada 2009, 08:50 / czwartek
Trytko przygłupie, rządzi to huj w twojej dupie !!!
Derby Nasze !
26 listopada 2009, 09:02 / czwartek
po jakże radosnej nocnej zmianie w robocie (w gdyni) mogę powiedziec poraz N-ty:

ZAWSZE NAD WAMI PIERDOLONYMI ŚLEDZIAMI!!!!

ps. widzieć miny śledziuchów bezcenne! hahaha

Tylko LECHIA!
26 listopada 2009, 09:19 / czwartek
tak jest, dzień po jest najlepszy : )

odnośnik : ))))))))))))))))))))

cały stadion rysiu śpiewał . . . : )
przez cały czas, szukamy was a na ejsmonda nie ma, nie ma was . . . .
26 listopada 2009, 09:23 / czwartek
Dziś rano w pracy, mój kumpel mieszkający w Gdyni:

"Już nie długo wygramy derby. Jak tylko Jacek M. wyjdzie z pierdla" :))))

WŁADCY PÓŁNOCY! TYLKO LECHIA GDAŃSK!
26 listopada 2009, 09:37 / czwartek
26 listopada 2009, 09:46 / czwartek
KURWA ALE KAC!
26 listopada 2009, 10:02 / czwartek
Gratulacje z Grodu Kraka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zawsze nad śledziami Lechijko....
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk
26 listopada 2009, 10:20 / czwartek
Przemarsz z skm Redłowo i racowisko po drodze na dzień dobry,

Na meczu wszyscy jednakowe czapki i szale POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ arki, doping non stop!

Oprawa i flaga Lechia Gdańsk Poszukiwacze Zaginonej arki sektorówka z mapą pomorskiego, zaznaczone fan cluby no i Indiana Jones z lassem nad tym wszystkim.
Jak zawsze mało naszych fot z kurnika, ale jest flagowisko i jedna raca u nas na sektorze, zajebisty efekt był jak większość flag na kijach wbiliśmy na płot i pięknie sie prezentowały wiejąc jedna koło drugiej, niestety jeszcze nie ma tych fot, mam nadzieje że ktoś to uchwycił.
Po meczu piłkarze podbiegli do nas i zaintonowali "kto wygra mecz?!", "trójmiasto jest nasze!"

Potem jeszcze nasi biegali kółeczka po meczu, "dziękujemy" itd, a jak arkowcy truchtali to zaczęła się szydera "oooaaaa arka najlepszy skład w Polsce ma....." "Trytko przygłupie, rządzi to kutas w twojej dupie", "Trytko pojebie Wachu na Ławie cie jebie", "dziękujemy" "chodźcie do nas" :)))

Śledzie trzęśli płotem i rzucali racami w nas, nie doleciały ale jedna była blisko flagi, potem ochrona gazowała, w sumie przypał bo monitoring,ochrona, 3 płoty, akcja pokazowa, trwała dość długo, 2połowa opóźniona huj wie czy stadionu im nie zamkną.
Jedna część ich oprawy była z błędem "całe pomorze w żółto-nieBIskim kolorze", konsternacja, i w końcu zdjęli to. Mieli jeszcze oprawę z mapą pomorza i coś tam wielka arka gdynia, haha.
Pod koniec spalili dużo naszych barw i powiedzmy sektorówka "trzystu" napis jakby z krwi i przekreślone BKS.

Powitanie na Traugutta, ponad tysiączek był, brawo dla piłkarzy!!! czekali z wyjściem na nas aż my z Gdynii wrócimy.
Śpiewy na krytej (przy okazji zobaczyłem jak ładnie sie zmieniła kryta:))) ), znowu piątki, tarmoszony Buzi itd.

Brawo dla wszystkich co byli na meczu, na T29 i wszystkich Lechistów, podziękowania dla naszych Ultrasów bo sporo roboty mieli chłopaki:)

Z nami flagi: Władcy Północy, debiutująca Poszukiwacze Zaginionej arki, FCLG, Honor, Gdańskie Lwy, WKS, Wielki Śląsk (wisiał w 1połowie), Czarni Słupsk, Lechia Karwiny, CHWM i Tczew

Aejaejao!!!
26 listopada 2009, 10:24 / czwartek
cytat z relacji na żywo z ekstraklasa.tv....

Wszyscy kojarzą zapewne popularny program rozrywkowy "Taniec z gwiazdami". Tym czasem piłkarze Arki zaliczają dziś innego rodzaju serial: "Taniec z Wiśniewskim". Żadnej rozrywki z tego jednak nie mają. Tym razem przy linii bocznej rumbę z pomocnikiem Lechii zaliczył Kowalski.
26 listopada 2009, 10:41 / czwartek
jacaraca napisał: " w naszym sektorzze flagi . . . debiutująca Poszukiwacze Zaginionej arki . . "

debiutująca ? ? ? ! ! ! o kurwa,
miałem nadzieję że to . . . jednorazówka,
żadnych arek w żadnym kontekście na swiętych barwach,
rybie, łby bezdomni, kiedyś to może to i cos było teraz . . . . wyjebane na nich
nie potrzebuję żadnych odnośników do tej patologii na naszym stadionie,
debiutujaca ? ? ? ktoś takich odnośników potrzebuje ? ? ? załamka
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013