Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Piast Gliwice- Lechia Gdańsk 30.10.09 godz 20

strona 3/4

30 października 2009, 21:54 / piątek
Kooniec

3 pkt jadą do Gdanska !!!

BRAVO LECHIA !!!!!
30 października 2009, 21:55 / piątek
PIOTR WIŚNIEWSKI-STARGARD GDAŃSKI I KONIEC TEMATU!!!!!!!!!!!!!1
30 października 2009, 21:58 / piątek
PIOTR WIŚNIEWSKI-STAROGARD GDAŃSKI[POPRZEDNI WPIS POMYŁKA]przepraszam!!!!!!!!!!!!!!
30 października 2009, 21:58 / piątek
2:0 !~! i 3 punkty ~!
Super Lechia Gdańsk :-)

Gratki :-)
30 października 2009, 22:01 / piątek
Wiśnia ma tego swojego prawego zakrętasa, pakuje jak 2 lata temu w 1 lidze:) martwi mnie co z Bąkiem....w meczu Korony z Wisłą ich lewy obrońca Mijajlovic dostał czerwień, więc z nami nie zagra, Vukovic chyba też..
30 października 2009, 22:08 / piątek
Malarczyk z Korony tez czerwona kartka :)))
30 października 2009, 22:10 / piątek
Brawo Kafar, brawo Wania, brawo Lechia, całemu teamowi należą się pochwały za ten MĄDRZE i skutecznie rozegrany mecz, zaczynam wierzyć, że górna połowa tabeli może być nasza, dotąd myślałem, że będziemy się plątać gdzieś między 8 a 10 miejscem na koniec sezonu, a możemy być wyżej.

Fajnie dziś zespół funkcjonował, rewelacyjny w odbiorze, nie gubiliśmy piłek przy wyprowadzaniu ich z obrony do pomocy, fajnie przesuwany był ciężar gry po odbiorze piłki do ataku. Wydaje się, że gramy dość ofenswnym ustawieniem (momentami 4-3-3) a drugi mecz z rzędu na zero z tyłu.

Piast wprawdzie osłabiony, ale takie sytuacje trzeba umieć wykorzystać! Trzecie zwycięstwo na wyjeździe!
30 października 2009, 22:14 / piątek
na pewno trzeba też pochwalic Kaczmarka obrońcę
30 października 2009, 22:14 / piątek
1 Polowa fajnie z sercem, a druga to jakby przespali poczatek i nadganiali tempo gry z minuty na minute, ale defacto druga polowa slabo. Na szczescie zdolali poukladac gre i skontrowac Piasta by wygrac 2-0 :)
30 października 2009, 22:18 / piątek
Bajic pierwsze celne podanie jak fair play oddawal pilke.I na tym sie skonczylo.Won do rezerw.

Brawo dla pozostalych.Swietny mecz Kaczmarka, Ivansa, Nowaka, także Zabłockiego.Oby Krzychu Bąk się szybko wykurował.
30 października 2009, 22:20 / piątek
yessss!!!! Zwycięstwo Lechijko tylko zwycięstwo!!!

Brawa! dla grajków, szczere pozdrowienia dla Krzysia Bąka (wracaj nam do zdrowia!!!)
cały zespół zasługuje na pochwałę! Nasi też byli słyszalni (Oooo nasz! i A my swoje...)

Ps. Piastowi gratuluje dopingu szczególnie w końcówce meczu, naprawde chłopaki dali radę.

TYLKO LECHIA!!! 3 pkt !!!
30 października 2009, 22:21 / piątek
Krzysiu trzymaj się.Oby z kolanem nic nie było.Ale miałem 28 lat temu podobna kontuzje i niestety pół roku z głowy.Ale jeśli mógł stanąć na noge to tylko naderwanie.
30 października 2009, 22:22 / piątek
Żal... Nie chce się czytac już tych g.wien typu Rogalski won czy Bajic fe.
Skończcie już to bo akurat w tym meczu grali na dobrym poziomie, a grają dlatego, że Kafar widzi w nich potencjał i widocznie nie ma lepszych od nich, którzy mogli by wchodzi jako zmiana.
Mecz dobry, cały czas pressing.
Wg mnie na pochwałe zasługuije Pietrowski, który gra po raz drugi cały mecz i jak dla mnie nie popełnia błedów. Dziś widzieliśmy go na dwóch pozycjach. Kozans też dobry mecz, dobra asekuracja Kapsy.
W weekend będzie dobry humor.

Bravo Lechia!!!
30 października 2009, 22:24 / piątek
właśnie o to chodzi Olo, że im zespół bardziej ofensywnie ustawiony tym wyżej ustawiona obrona i przeciwnik mniej może zrobić. jak masz dobrych wykonawców do tego systemu to przesuwasz po prostu pole gry na połowę rywala. a rzadko się zdarza, żeby ktoś strzelił gola z 60 metrów. a nawet jak przejdą z piłką to i tak muszą przebiec całą połowę i w tym czasie obrońcy sześć razy ich dogonią....

nie przez przypadek w zeszłej kolejce w Gdyni, przez całą drugą połowę Franek tym swoim piskliwym głosem krzyczał "wyżej, wyżej!!!" i Arka nic nie mogła zrobić mimo przewagi jednego piłkarza. na pewno też pomogło, że śledzie to dno dna obecnie.

brawo mamy 18 punktów tyle co za Koali po całej jesieni męczarni. teraz trzeba pójść za ciosem i puknąć wykartkowaną Koronę, przejść w Pucharze Polski do ćwierćfinału, a zimą zastanowić się co dalej.
30 października 2009, 22:30 / piątek
Zaskoczył dziś in plus Wiśnia, skreślany przez sporo osób po ostatnich występach. Akcja, w której strzelił gola zrobiła na mnie wrażenie. Świetne wyjście przed obrońców, co najważniejsze - bycie szybszym z piłką przy nodze od goniących przeciwników, co jest trudną sztuką i z zimną krwią wykorzystanie sytuacji. Zachował się jak napastnik. BRAWO. Gdyby tylko tak w kratkę nie grał.

Po raz kolejny elegancko oglądało się Lukjanovsa. Jego zastawianie się i uwalnianie od obrońców z piłką przy nodze, to obrazek jakich mało w naszej lidze.

Na minus Buzi. Biega, kiwa, ale z wyłączonym totalnie myśleniem, bez pożytku, a wręcz szkodą dla drużyny.

Ilu "pewniaczków", miłośników teorii spiskowych straciło dziś pieniądze u buków. Takie zwycięstwo cieszy podwójnie.
30 października 2009, 22:41 / piątek
Brawo Panowie !
Lukjanovs pomimo, że znów nie strzelił bramki należą mu sie brawa za gre.
Tylko Buzała grał jak zawsze zbyt chaotycznie, moim zdaniem nie powinien grać w podstawowej 11.
Brawa dla Kapsy za czyste konto ( nawet jeśli nie miał dużo do roboty )
Wiśniewski nie grał długo, ale wykorzystał 100 procentową sytuacje.

Ogólnie widać postępy w grze i coraz dokładniejsze podania oraz szybkie odegrania. Brakuje tylko długich dokładnych podań na skrzydła.
Pozdrawiam!
30 października 2009, 22:42 / piątek
No i Kaka bardzo dobrze sie spisal w roli obroncy. Imponowal mi momentami.
Tak trzeba grac.
Brawo Lechia !!!
30 października 2009, 22:57 / piątek
"zaczynam wierzyć, że górna połowa tabeli może być nasza, dotąd myślałem, że będziemy się plątać gdzieś między 8 a 10 miejscem na koniec sezonu"

Bez takiego minimalizmu, najtrudniejsze mecze mamy za sobą, wszystko przed nami. Teraz u siebie Korona i Bełchatów, z Koroną nie wyobrażam sobie gry na remis, czy czegoś w tym rodzaju, powinnością jest ten mecz wygrać, jak i z Bełchatowem - gramy w końcu u siebie. Dalej Białystok, tu może być różnie, ale Cracovia u nas to muszą być 3pkt no i derby, gdzie każdy liczy i wierzy w zwycięstwo. Lechia jeśli nie da dupy, powinna spokojnie takie wyniki jak napisałem osiągnąć, a to oznaczałoby zajęcie po jesieni naprawdę wysokiego miejsca.
30 października 2009, 23:29 / piątek
"Ilu "pewniaczków", miłośników teorii spiskowych straciło dziś pieniądze u buków. Takie zwycięstwo cieszy podwójnie."
Gdy padła pierwsza brama, sobie pomyślałem "no to buki dziś skaczą z radości"

moja subiektywna ocena piłkarzy w 10 stopniowej skali:
Kapsa - 8. w sumie dużo do zrobienia nie miał ale nawet przy małej ilości można spierdzielic
K.Bąk - 9. Bramka na wielki plus, doliczyłem się zaledwie jednego błedu przed zejściem, bardzo dobry występ
Kożans - 8. w 100% spełniał powierzone mu zadania
Wołąkiewicz - 8. jak wyżej
Kaczmarek - 8. Skuteczny w obronie, groźny w ataku. Zdarzyło się kilka błędów ale biorąc pod uwagę że nie jest to jego nominalna pozycja to o nich zapominam
Pietrowski - 7. Bez fajerwerków ale i bez błędów. Pewny punkt drużyny
Surma - 9. Dobrze kontrolował przebieg gry na boisku, skutecznie kierował działaniami drużyny
Nowak - 6. Pan Paweł ma ostatnio zanik formy, bardzo dobre wystepy na początku sezonu, mam nadzieje że ta forma wróci. W meczu mnie niczym nie zachwycił ale widac ze się starał
Lukjanovs - 7. Dużo walki, ma ciąg do piłki ale jednak brak skuteczności robi się stresujący. Do czasu gdy strzeli drugiego gola nie dam mu więcej niż 7 ;]
Buzała - 5. Jak dla mnie jeździec bez głowy w tym meczu. Starał się walczył i marnował okazje
Zabłocki - 7. Piękne dogranie, które dało bramkę. Plus dużo zdrowia zostawionego na boisku. Wcześniej pisałem że z pana Jakuba nie będzie dużego pożytku. Ale chyba się myliłem, więcej takich występów a przekona pan wszystkich niedowiarków.
Bajic - 5. Zupełnie niewidoczny na boisku, mimo iż wcześniej go chwaliłem(po meczu z Groclinem) to teraz jestem rozczarowany
Rogalski - 6. Starał się, walczył. Jednak umiejętności nie takie.
Wiśniewski - grał za krótko by go ocenic. Wielkie brawa za bramkę, ale nic więcej nie jestem w stanie napisac

Drużyna - 7. Moim skromnym zdaniem było troszkę gorzej niż w meczu z Amicą/Lechem, szczególnie w drugiej połowie jakby się koncepcja posypała

Kafarski - 8. Brawa za odwagę i konsekwencje. Przy 0-1 wprowadza pan do gry dwójkę ofensywnych graczy(61 i 70 min.) niewielu by sięna to odważyło

Generalnie widac że drużynie bardziej leży system 4-3-3 niż forsowany wcześniej 4-5-1, mimo iż dwaj boczni napastnicy mają zadania defensywne jakoś ciekawiej to wygląda
30 października 2009, 23:32 / piątek
Piękni Lechijko tak macie grać. Naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu. Strasznie mi szkoda K.Bąka mam jednak nadzieje że szybko wyzdrowieje. Poza tym pod względem dopingu musze przyznać żę wyglądało to srednio (ile nas tam było???)

W każdym razie do przodu BKS

AVE LECHIA
30 października 2009, 23:38 / piątek
Piękny mecz brawo dla każdego grajka pokazali klasę Lukjanovs aka Antylopa :)
Lechia Gdańsk!
31 października 2009, 01:45 / sobota
A oco chodzi? bo jestem pijany; milej ...no , to znaczy Wesolych Świąt, Aaaaaaaaaaaaaaa
31 października 2009, 01:52 / sobota
No i w pizdu; WYGRALI!!!!!!!!!!!!!! i caly misterny plan nie wpizdu bo WYyyyyyyygrraaaaaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii, oby zawsze nie wpizduuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!
TYLKO BKSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!
31 października 2009, 08:02 / sobota
W tym sezonie Lechia to przede wszystkim drużyna!!! Po drugie drużyna która ma trenera!!! Ot takie znalazłem różnice co do poprzedniego sezonu. Te dwie różnice przekładają się na zdobycz punktową która jest taka sama jak w poprzednim sezonie w 17 kolejce gdzie Lechia legitymowała się 18 pkt. w bramkach 15-26. Co dalej? Myślę że ważny będzie spokój i wiara w Kafara bo to że będą jeszcze wpadki jest nieuniknione ale patrząc na Lechię widać gołym okiem że drużyna ma swój styl i ja to kupuję. Co do meczu bardziej konkretnie to zauważyłbym dobrą grę Kożansa (duży plus za akcję po której Smektała mógłby doprowadzić do remisu) i niezłą postawę Pietrowskiego który grał na boku obrony po zejściu K.Bąka. In minus to postawa Buzały który z kazdym meczem traci na wartości i nie rokuje na przyszłość. Najlepszy w Gliwicach - Kafarski. Pozdro
31 października 2009, 08:06 / sobota
KOcham to forum, tych naszych trenerów DEBILÓW!!! Bajic jest słaby tak? No rewelacją nie jest, ale to defensywny pomocnik i jakoś nie pękam ze strachu kiedy jest przy piłce( przynajmniej jest przyzoicie wyszkolony technicznie). A jak ktoś uważa, że Piątek jest lepszy to....(odejmijcie 2 bramki z Arka i przypomnij sobie jego słabe i dobre mecze)....to powodzenia trenerzy!!! Co do Rogala, ok zgodze się nie jest to super zawodnik....ale czy drodzy trenerzy wiedzą ilu jest skrzydłowych lewonożnych na poziomie przeciętniaka ekstraklasy ???? NO pytam. NIEWIELU MATOŁY. Zrozumcie, że on kurwa jest w 18 meczowej bo nie mamy w tej chwili lepszych zawodników typowo skrzydłowych. Pozdrawiam i nie chciałem nikogo urazić to też wkurwić w ten sobotni poranek :) Ave Lechia
31 października 2009, 08:11 / sobota
Karolku nie unoś sie bo to brzydko tak jechac po swoich...co do Rogala to czy był sens przedluzac z nim kontrakt nie lepiej było poszukac kogos nowego? Bo jak dla mnie nie nadaje sie on do Ekstraklasy...juz wole akcje Mysony na falnce niz tego papidraka a co do Baijca to jak kolega powyzej pisał jest wyszkolony technicznie ale nic poza tym...kazde piłka to zwolnienie akcji a ponadto lubi brzydko faulowac...ogolnie oboje jak dla mnie drewna 1ligowe.
31 października 2009, 08:18 / sobota
debile, matoły - niedorób emocjonalny ? ?

co do Bajicia - nic nie usprawiedliwia jego obecności na boisku,nietracenie głupio piłek to niewiele wobec aury apatii która go otacza, znikomych walorów defensywnych, ofensywnych i każdych innnych, przede wszystkim . . . pasownosci do tego zespołu, zresztą, mniejsza o to

UWAGA, UWAGA zabiliśmy bramkę po stałym : ))))))))))))))))

na wyjazdach zdobyliśmy tyle pktów co onegdaj w rozgrywkach centralnych przez kilka rund sie nie udawało

i kto powie że są rzeczy niemożliwe ?
31 października 2009, 08:57 / sobota
ile wpisów a na wyjazd to sie nie chciało kurwa jechac? pozdrowienia dla tych co byli:-)
31 października 2009, 09:09 / sobota
Denerwuje mnie trochę fakt, że niektórzy dziennikarze próbują umniejszyć sukces Lechijki, pisząc o osłabieniach czy szpitalu u Piastunek. Gówno prawda ! Taki mecz jest jeszcze trudniej wygrać, co pokazał ostatnio Real Madryt z jakimiś 3 ligowymi amatorami czy Fujarka z trzecią drużyną junioro-rugbystów WHU.
Malo tego jestem niezwykle zbudowany, grą jaką zaprezentowała Lechia na takim klepisku. Boisko nadawało się tylko do "walenia lag" na napastników, a my konsekwentnie króciutko piłeczkę od nóżki do nóżki. Brawo !
Co do zawodników :
Buzi- z Ciebie raczej już piłkarza nie będzie. Nie dlatego, że masz słabe umiejętności piłkarskie tylko dlatego, że inteligencji piłkarskiej nie masz wcale. Tego wytrenować się nie da.
Bajić - byłbyś gwiazdą światowego formatu gdybyś grał w piłkę 40 lat temu. Mimo dobrego wyszkolenia technicznego, bez walorów motorycznych wyżej Piasta nie podskoczysz.
Rogal - Jeżdżenie po nim to głupota. Przypominam, że jest to prawonożny zawodnik, przemianowany na siłę z napastnika na skrzydłowego i lepszego od niego w kadrze nie posiadamy. Tak grał jako napastnik odnośnik 2`10'' Polecam :)
31 października 2009, 09:57 / sobota
mon540, nie spinaj się bo Ci żyłka pierd.o..nie.
Pierwszy wyjazd, że po powrocie musisz odrazu wejść i pokazać, że byłeś w Gliwicach przez to, że nawrzucasz innym?
31 października 2009, 10:00 / sobota
SUPER LECHIAAAAA!!!!!!!!!!
Brawo!!!!!
Z Wrocławia 152 osoby w Gliwicach wspierały Lechijkę, fajnie było się znowu spotkać. Do następnego....
31 października 2009, 10:04 / sobota
nie martw sie o moje wyjazdy baranie zebys ty tylko jezdził tak jak ja jezdze.
31 października 2009, 10:11 / sobota
Skąd możesz wiedzieć jak jeżdżę, a wyobraź sobie, że jeżdżę.
Zarzucasz innym, że co kur.wa nie było komu jechać. Nie wszyscy maja czas. Tobie za to powinni czyścić buty bo wspierałeś Lechie.
Napisz co sądzisz o meczu lub samym wyjeździe, a nie dodajesz sam sobie chwały.
I bez napinki bo to nie jest potrzebne w końcu jesteśmy po tej samej stronie barykady.
31 października 2009, 10:38 / sobota
Dzieci j/w:D
Co do meczu, brawo KAFAR vel PEPE GUARDIOLA :) Jestem dumny, ze mamy takiego trenera, nowa jakosc, brak powielania schematow, eksperymenty, ODWAGA! jak dla mnie jezeli dalej bedzie mial jaja, bedzie sie rozwijal przy pomocy glowy a nie podpatrywania polskiej mysli szkoleniowej to za 10 lat a moze szybciej bedzie selekcjonerem kadry:) moze ponioslo mnie troche:) ale uwielbiam ludzi myslacych, oby wiecej takich jak on w polskiej pilce a odbijemy sie od dna:) 3mam kciuki:)
Co do pilkarzy- zrobili to co trener kazal:)
CZY WIERZYCIE W DUCHY?:)
31 października 2009, 10:47 / sobota
Przepraszam za debilów, ale ludzie skoro Kafar widzi Rogala czy Bajica to ja wierze, ze w tej chwili Lechia nie ma lepszych od nich. I tyle w temacie. Ja np nie lubie bardziej innego zawodnika- pana Nowaka... Tylko nie mówcie, że dużo biega bo nic z tego nie wynika. Dużo strat, bezsensownych podań. Jego nikt sie nie czepia, chociaż dla mnie to najsłabsze ogniwo, ale co z tego. Skoro Kafar go wystawia tzn, że nie mamy lepszego.

P.S Co sie stalo z Buzim... Pamietacie runde wiosenna sezonu 2007/2008? Strzelał jak na zawołanie, kiwał każdego byłem pewien że sobie poradzi w Ekstraklasie i nagle sie cos skonczylo w nim, a szkoda.
31 października 2009, 10:51 / sobota
- karol

Biegal.. kiwal.. Ale jakich on mial przeciwnikow w 2 lidzE? na przeciw niego stal jakis Berenszatjn czy " Jestem drewalem".. To Buzala na szybkosc ich bral..

ale nie teraz..

Buzala nie nadaje sie do gry w ekstraklasie.. on tylko biega ';]
31 października 2009, 11:12 / sobota
W pierwszej polowie grali fajnie, w drugiej do 70 minuty to byla tragedia. Szczesliwie nic Piastowi nie wpadlo. Ogolnie dobry mecz ale z Lechem, mimo remisu, zagrali duzo lepiej. To chyba kwestia boiska i wiekszego wsparcia naszych. Poszczegolni zawodnicy zostana zapewne ocenieni w grudniu przez trenera i zarzad. Mozna tylko miec nadzieje, ze w przerwie sypna kasa na jakies wzmocnienia. Na dobra sprawe w kazdej formacji przydalby sie zawodnik, do ataku to nawet ze dwoch, przz czym wtedy przynajmniej dwoch trzebaby sie pozbyc. Z Korona tylko 3 punkty.
31 października 2009, 11:14 / sobota
Wielkie podziękowania dla Braci z Wrocławia za WSPARCIE NAS I ZA PIASTY ( PYSZNE PIWKO )!!! WIELKIE DZIĘKI !!!
31 października 2009, 11:33 / sobota
Oprawa i my w Gliwicach odnośnik

mecz odnośnik
31 października 2009, 12:01 / sobota
teraz czeka nas mecz z kielcami...w pierwszym meczu zagramy chyba obroną z Mankiem i Hubertem a na boku zagra Kaczmarek i....(?), to jest po prostu niesamowity niefart ale i tragedia..współczuje Kafarowi i chłopakom bo tak rozsypanej formacji to nie pamiętam, co mecz to inne zestawienie, te punkty tym bardziej trzeba szanować..licze na to że z Krzychem będzie dobrze..w każdym razie trzymaj się!
31 października 2009, 12:03 / sobota
Z Gdańska około 100 osób + 152 WKS i klika osób z Wisełki za co wielie dzięki dla naszych braci.

Ktoś wyżej napisał, że mało ludzi jeżdzi z braku czasu itp. Mamy razem ze śledziami najgorsze polożenie geograficzne i stąd ceny wyjazdów. Osobiście myślę, że jest to główny powód ogromnego kryzysu wyjazdowego jaki nas dotknął. Brak czasu jest totalną bzdurą!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzewa w piątek potrafi jechac 2000 do Zabrza. Nas potrafiło jechac w środę do Warszawy 1000 osób. 2 główne powody wg moich obserwacji to w pierwszej kolejności LENISTWI I BRAK PRZYWIĄZANIA DO KLUBU, natomiast potem są finanse.
Ogromny szacunek dla tych którzy są z Lechią na dobre i na złe na kibicowskim wyjazdowym szlaku. Cioeszę się, że pieniądze i czas mają powtarzające się osoby. Pozdrawiam i zapraszam jak największą ilośc kibiców na następne meczy wyjazdowe.

PS. ciekawe ilu kibiców którzy do tej pory nie obejrzało żadnego meczu wyjazdowego na stadionie rywala, znajdzię czas i pieniądze aby obejrzec derby w Gdynii
31 października 2009, 12:13 / sobota
Chłopaki jest mi wstyd za Gliwice!!Może nie dojechała ekipa autokarowa??Wyglądało to żałośnie ,gdyby nie ŚLĄSK to NAS by nie bylo!!Czy naprawdę nie ma kto jeżdzić?Jak lub MY jak jeżdziliśmy to nie było dobyb tel .kom a tymbardziej internetu ale zawsze spotykaliśmy sie tam.... i jechaliśmy do ...i tam zaczynał sie wyjazd obojetnie czy na zachód od tej wioski czy na połódnie!!!Teraz jeden z drugim mądralą się spyta dlaczego nie jeżdzę!!Bo jak ja jeżdziłem to wiekszość z WAS było w majtkach u WASZEGO OJCA przypuszczam że też LECHISTY!!!!!!A drugie nie stać mne!!
31 października 2009, 12:17 / sobota
ebeszka

Możesz jaśniej, o co kaman ??
31 października 2009, 12:22 / sobota
Ja mam SZACUN dla tych co byli,ale NASZA frekfęcja na żadnym wyjeżdzie nie oszołamia!!
31 października 2009, 12:30 / sobota
Z wyjazdami, jak z młynem na T29... kto ma być ten będzie...
Dla jednych i drugich SZACUNEK.
31 października 2009, 12:37 / sobota
Marku M po Twoich wpisach nie powiem że czytam ale .....nie byłeś nigdzie
31 października 2009, 12:46 / sobota
a co jest z fan clubami ?sa aby być ? troche tych fc z kazdego fc po 10 osób i setka wiecej do wyjazdu.
31 października 2009, 12:53 / sobota
LP - Sęk w tym że Ci których stac to są ludzie którzy pracują(oczywiście nie wliczam ludzi zamożnych, których stac na 400 zł miesięcznych wydatków na wyjzady) i im ciężko się urwac z pracy więcej niż 2-3 razy/runde. Zaś dla tych którzy nie pracują i mogliby jechac, często nie stac bo 120 zł to nie jest mało(tym bardziej że to nie są jedyne koszty). Może należałoby pomyślec o zbiórkach(o ile miasto zgodzi się na takie kwestowanie) przed meczem na wsparcie wyjzadów, ja sam bym chętnie wrzucił 5-10 czy nawet 20 zł do puchy, a myślę że takich jak ja znalazłoby się więcej. W myśl zasady: ja nie mogę ale innemu pomogę i przynajmniej w ten sposób wesprę Lechię. To powinno pomóc w zwiększeniu liczby wyjzadowiczów. Zakładając że 1000 osób wrzuci po 5 zł to przy 200 wyjzadowiczach obniży to cenę ze 120 na 95 zł

Jeśli podejmiecie taką decyzję i potrzeba by wam było ludzi, którzy staliby z puchami to ja jestem do dyspozycji, napiszcie tutaj o zapotrzebowaniu a ja napewno się zgłoszę
31 października 2009, 12:56 / sobota
MON pijesz do mnie??
31 października 2009, 13:02 / sobota
pytasz o FC to ci powiem z od nas z Gdańska mało ludzi każdy ma powód by się jakoś tłumaczyć nie mógł pojechać ale to zostawmy to nie o to chodzi ale powiem tak chłopaki z FC KARTUZY SA ZAWSZE I WIELKI SZACUN DLA NICH !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029