Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Piast Gliwice- Lechia Gdańsk 30.10.09 godz 20

strona 4/4

31 października 2009, 13:04 / sobota
Ebeszka, mnie masz na mysli ? ktos Ty ?
31 października 2009, 13:04 / sobota
do LP wlasnie bedzie sprzedarz na szparke biletow???
31 października 2009, 13:20 / sobota
mon to nie jest takie proste z fan clubami. Chłopaki też muszą dojechac i są to dodatkowe koszty. Ze strony klubu kibice maja ZERO jakiegokolwiek wsparacia. Zbiórki, który robi Stowarzyszenie są zbiórkami na goszczenie zgód oraz na akcje charytatywne. Było potrzeba sporo zbiórek aby przygotowac gościnę Śląska i Wisły. Kwota którą uzbieraliśmy jednak nie była na tyle duża aby ów gościny przygotowac. Jak zwróciliście uwage robiliśmy wszelkiego rodzaju cegiełki. sporo pieniędzy dały osoby prywatne całkowicie bezinteresownie. W związku z tym, że z klubem obecnie nie ma żadnego dialogu rozpoczęliśmy poszukiwanie drobnych sponsorów, którzy mogą dofinansowywac wyjazdy. Do Gliwic znalazła się prywatna osoba (kibic), która dołożyła tyle ile mogła. Znajdziemy kilkanaście takich osób i myślę, że będzie dobrze.W związku z tym, żę w autokarach było około 30 wolnych miejsc, stowarzyszenie jest mocno w plecy z tym wyjazdem. Jest to w tej chwili naprawdę dla nas spory problem. Autokary kasują od kilometra a nie od uczestnika. Ceny zawsze są wyliczane od pełnego składu. Jeżeli wsród was jest osoba, która ma jakiekolwiek kontakty z przewoźnikami uprzejmie prosimy o pomoc. Powtórzę jeszcze raz. Wedle moich już długich obserwacji wynika, że u nas problemem w większości jest LENISTWO I BRAK PRZYWIĄZANIA DO LECHII. Jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena. Robiąc zapisy rozmawiam naprawdę z dużą ilościa osób, stąd takie moje zdanie. Mam nadzioję, że od wiosny ulegnie to poprawie, gdyż GORZEJ BYC JUŻ NIE MOŻE. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany wsparciem grupy wyjazdowej w Storzyszenie bardzo proszę o kontakt.
Zbiórek dofinansujących wyjazdów raczej nie będzie natomiast prawdopodobnie poprosimy w niedługim czasie o wsparcie przy wpłacaniu na nasze konto w takim właśnie celu. Jeżeli są wśrod was osoby prowadzące swoje firmy jesteśmy jak najbardziej zainteresowaniu współpracą. możemy zaoferowac reklamy na naszej stronie oraz na biletach wyjazdowych. Pozdrawiam

PS. dla zainteresowanych. W Gliwicach Lechia 101 osób + 152 Śląsk oraz kilka osób z Wisełki.
31 października 2009, 13:21 / sobota
MON czy TY kiedyś byłeś na wyjeżdzie?
31 października 2009, 13:47 / sobota
Jeżeli chodzi o fan cluby to Pruszcz też śmiga + wliczając do tego okoliczne wioski i osiedla np Rotmanka, Straszyn, Juszkowo itp, które liczone są osobno. Porównaj liczbe ludności Pruszcza czy Kartuz, a Gdańska, motywujcie ludzi z osiedla niech jadą. Na wiosne te statystyki muszą się zmienić.
31 października 2009, 13:51 / sobota
co sie tak kurwa mnie przyczepiłes?nie pisałem tego do ciebie.no byłem i co
31 października 2009, 14:01 / sobota
MON coś Tobie wytłumaczę.WOLNE MIASTO GDAŃSK ma ok 4oo tyś mieszkańców,weż od tego 2procent to jest 8000 kibiców,teraz widzisz gdzie są FC Sztum,Sierakowice,Starogard ,Tczew,Malbork,SkarszewyPszczułki pominołem napewno x miejscowości. Teraz wiesz gdzie jest FC!!Daje głowę że ci co jeżdżą to jest conajmiej 30 procent!!!CHWAŁA CHWALE WM.
31 października 2009, 14:02 / sobota
Pruszcz na prośbę osób decyzyjnych z tej miejscowości nie list liczony jako fan club. Z drugiej strony Kartuz i tak jeżdzi najwięcej. A zobacz ile ludzi mieszka w Kartuzach a ile w Pruszczu. Kartuzy z malutkiego fan clubu wyrosły na najaktywniejszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Gwoli informacji w Gliwicach
Kartuzy 7 osób
Pelplin 2 osoby
Tczew 2 osoby
A gdzie Starogard, Malbork???????????
31 października 2009, 14:08 / sobota
LP podaj jeszcze PS-ele!!
31 października 2009, 14:09 / sobota
ebeszka ty masz chyba najebane w glowie co ?
31 października 2009, 14:11 / sobota
Nostradamus ale TY jesteś bystryyyy!!!
31 października 2009, 14:13 / sobota
skrobaj ile wlezie Stary biedny wyjazdowiczu
31 października 2009, 14:29 / sobota
Ebeszka nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale po każdym meczu wyjazdowym w tej rundzie są podawane statystyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31 października 2009, 14:58 / sobota
Wyjazd zajebisty. Oczywiscie podziekowanie dla Slaska za doping i siateczki :D

PS: Z ta jakas jeb.ana "Koza" byla juz przesada :)
31 października 2009, 14:58 / sobota
Skończcie już PIERDOLIĆ, że tylko prawdziwi Kibice jeżdżą na wyjazdy bo mnie w końcu rozjebie od waszej TĘPOTY!!!!!!!!!!!! Ludzie mają RODZINY, PRACE i inne obowiązki, z którymi wy pewnie nie wiele macie wspólnego!!!!!! Nie każdy może poświęcić tyle czasu co inni dla LECHII!!!!!!!!!!!!!!!
31 października 2009, 15:03 / sobota
Panowie , mamy chyba nowego mlynarza ...?
31 października 2009, 15:04 / sobota
A w Chorzowie,Poznaniu, Łodzi,Warszawie,Zabrzu,Krakowie,Wrocławiu ludzie nie mają obowiązków??????????? U nas nie mają obowiązków tyle na wyjazdy zgodowe
31 października 2009, 15:07 / sobota
Oby mecz zgodowy z Wisla lub Slaskiem wypadl w piatek.Zobaczymy ilu jednorazowych fanatykow wynajdzie wtedy wolne
31 października 2009, 15:15 / sobota
Pewnie mają, każdy ma swoje priorytety i to każdego osobista sprawa jak i z kim spędza czas... Może i mogłoby jeździć więcej ludzi niż jeździ, ALE generalizowanie i mierzenie wszystkich jedną miara to chyba pomyłka... Mówienie że jeżdżą TYLKO PRAWDZIWI I WIERNI jest niesłuszne i irytujące!!! Chwała tym co jeżdżą!!!! Ja osobiście szczerze im zazdroszczę...
31 października 2009, 16:09 / sobota
Ja tego zupełnie nie rozumiem. Nikt nie oczekuje od nas aby pojawiać się na meczach wyjazdowych liczbie 1000+ ale bądźmy szczerzy że przy naszym potencjale (500 tys mieszkańców + FC) musimy zapełniać każdą klatkę w naszej ekstraklasie. Rozumiem że mecze w piątek z rywalami z Dolnego Śląska mogą być dużą przeszkodą ale liczba 400-500 miejsc to jest dużo patrząc na liczbę naszych kibiców wraz z fanklubami. Patrząc na inne ekipy nawet z I ligi to nasze statystyki wypadają blado choćby patrząc na wyjazdy takich klubów jak Ruch (2 tys w Bytomiu, 1,5 tys w Bełchatowie itp.) Górnik, Widzew, Wisła, Śląsk czy Kuchenkorz. Wstydem też jest że liczba zgód na naszych meczach wyjazdowych jest wyższa od naszej. Taki stan rzeczy jest wręcz nie do zaakceptowania.

PS: Teraz będziemy grać 3 mecze z rzędu u siebie (Korona, Bełchatów, Odra w PP), do Białegostoku nie pojedziemy kolejny raz (remont stadionu), potem czekają nas Derby Trójmiasta i przy ograniczonej liczbie biletów (500 max) na pewno klatkę zapełnimy bo znajdzie się w niej wielu okazjonalnych kibiców + pikniki. Potem już koniec rundy a pierwszą drużyną z jaką gramy będzie Odra, najdalszy wyjazd w sezonie a więc 120 zł będzie trzeba poswięcić. Mam nadzieje że zaczniecie oszczędzać (chociażby 30 zł miesięcznie = nic) i zapełnimy w całosci naszą klatkę nie licząc na ratunek ze strony Wisełki lub Śląska.

Do zobaczenia na GDAŃSK ON TOUR

AVE LECHIA
31 października 2009, 16:24 / sobota
L P te statystyki to sobie można za przeproszeniem wziąść wiesz gdzie (bez napiny].BIAŁO-ZIELONE Pozdrowienia!!!!
31 października 2009, 16:42 / sobota
Wszystkim, którzy tak jak ebeszka lekceważą potenciał FC proponuje aby zagłębili się w temacie; FC najlepszych Polskich ekip (Bulwy, Ruch, Widzew itp.) Ogarnijcie liczby, zobaczcie oficialne stronki, inicjatywy które podejmują.
Mam nieodzowne wrażenie,że wielu kibiców Lechii niedocenia znaczenia silnych i co wazniejsze dobrze zorganizowanych FC na współczesnej scenie kibicowskiej!
31 października 2009, 16:48 / sobota
GKA czy TY rozumiesz co piszę??
31 października 2009, 16:54 / sobota
Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę.
Do zobaczenia na kibicowskim szlaku!
Bez odbioru.
31 października 2009, 17:02 / sobota
Raczej się zobaczymy!!! TO jest ta liga!!
31 października 2009, 17:06 / sobota
mam nadzieje, ze na derby nie pojadą pikniki tudzież Ci, którzy nie byli na zadnym wyjeździe w tym sezonie

marzy mi się ta sama ekipa, która była w bytomiu czy chorzowie
31 października 2009, 17:11 / sobota
DziuchniLG czego Ty nie rozumiesz? "Wyjazd"(6km!!!) Ruchu do Bytomia tramwajem porównujesz do eskapad Lechii przez całą Polske? Na głowe upadłeś? Przypomnij sobie jak Lechia jeździła na takie "wyjazdy" do Sopotu. To jest główny problem, że dla nas 90% wyjazdów to 500km w jedną strone do przejechania, inni mają po 100 - 300, a to jest OGROMNA różnica. Jak jeździliśmy na wyjazdy <300km w 4, 3 lidze chyba wszyscy pamiętają. Zwróćcie uwagę co się dzieje, gdy nam się trafi jakiś bliższy, jak z hydrotworem, czy Elaną. 1000+ osób! Że do nas dobrze jeżdżą też nie jest argument, bo na jeden najdalszy, atrakcyjny wyjazd raz w sezonie można sie zmobilizować, gorzej jak trzeba tak jeździć zawsze.

Z Chorzowa do Bełchatowa masz 130 km. 1,5 godziny jazdy! Bliżej niż z Gdańska do Bydgoszczy. Troche inaczej niż 20 godzin w pociągu spędzić nie?
31 października 2009, 17:35 / sobota
ja jestem zdziwiony ze na meczu z Piastem nie bylo chlopakow z Nowego Targu,moze cos im sie przydarzylo?? bo przeciez oni regularnie przyjezdzaja do Gdanska na mecze jadac przez cala Polske a nie bylo ich o wiele blizej w Gliwicach,na wiosne byli i wspomagali Lechie w ostatnim meczu z Piastem...moze mieli jakas przygode na trasie,wie ktos cokolwiek na ten temat??
31 października 2009, 17:46 / sobota
Wariat to pewnie dlatego nie jezdzisz na wyjazdy fanatyku?
31 października 2009, 18:14 / sobota
do 1945 ty masz nie źle w głowie namieszane.Wielki wyjazdowy kibic który jest co do kibiców z rodzinami nastawiony sceptycznie.Zadam tobie pytanie masz rodzinę dziecko ????????????????????????????
31 października 2009, 18:15 / sobota
Na szczęście słabiutka runda wyjazdowa dobiegła końca.

Oby wiosna była lepsza, bo potencjał jest duży.
11000 na stadionie to nie są same wynalazki, z tych osób
powinno się znaleźć te 500 jeżdżących i nie chodzi o 40+
bo oni już swoje wyjeździli i jak pojadą na 1 lub 2 razy w rundzie to i tak dobrze.
Dla młodzieży szkolnej cena może być wysoka ale jak LP wspominał wielokrotnie jest to póki co nie do przeskoczenia.

Trzeba się nakręcać wzajemnie na osiedlach i miastach FC na wyjazdy Lechii.
W innych miastach mocnych kibicowsko liczbami biją nas o głowę ale tam tak samo ludzie się uczą i pracują no chyba że grzebią po hasiokach -) więc to słaba wymówka.

Fakt, że mają co najmniej 2 razy bliżej ale jakoś szczególnie w drugiej lidze mogliśmy jechać dobrymi liczbami, oby to wróciło już na wiosnę bo runda wyjazdowo zapowiada się bardzo fajnie (Wodzisław - warto jechać bo może w końcu spadną a dany stadion trzeba odwiedzić chociaż raz, potem Wrocław i Kraków - wiadomo, Lubin, Kielce i może już Poznań)

Dla przykładu wiosna 2008 - 2 liga
Piast Gliwice 800/900 osób - około 530 km
Jastrzębie 220 (w tym 40 Wisła) - 700 km
Legia 1/4PP - około 1000 (w tym 100 Wisłą) - środa !!! - 320 km
Odra Opole - 180 (ok 15 Śląsk) - 500 km
ŁKS Łomża - około 400 - 320 km
Warta Poznań - 600 - 320 km
GKS Katowice - 80 - 450 km
Śląsk - 500 - 480 km

można ???
Można !!!
Byle do wiosny - koniec płaczu, czas zacząć działać !!!
31 października 2009, 18:20 / sobota
Wariat dużo w tym racji..........
czasochłonne,kasochłonne,sam mam podziw dla tych co są na każdym wyjeździe....
31 października 2009, 18:23 / sobota
oj Bartosz Bartosz, w większą polemikę nie będę się wdawał. Ale.. jak komuś się nie chce ruszyć dupy na choćby jeden! wyjazd na Śląsk (były jak dobrze wiemy trzy takie wyjazdy!) to dlaczego ma go spotkać nagroda jaką są derby?

Tyle.
31 października 2009, 18:26 / sobota
wariat twój nick wszystko wyjaśnia ;) : Jak nie rozumiesz to może cię trochę olśnię: Jakos Lech nie ma problemu jeździć na każde wyjazdy swojego klubu w dobrej liczbie. Jeżeli dla ciebie kilometry mają znaczenie to twój problem i widać że jestes "wiernym kibicem" Lechijki. Podać ci więcej przykładów?? Kibicie Zagłębie Lubin jakąs też umieją jeździć na wyjazdy a też ogólnie mają daleko. Pokazali to chociażby u nas gdzie było ich około 450 osób + 150 Śledzi. A sledzie podobnie jak my mają żenującą srednio wyjazdową. Zastanawia mnie jednak zaskakująco dobre liczby FC Arki na wyjazdach (szczególnie Tczew). U nas szacun dla Kartuz ale reszta to chyba jakas pomyłka. Uważam że Lechia musi się nauczyć jeszcze jeździć na dalsze wyjazdy bo naprawdę co do ich organizacji itp. jestesmy daleko w tyle.

W rundzie wiosennej zagramy dużo bliższych wyjazdów więc argument "kilometrowy" przestanie mieć racje bytu. Trzeba także powiedzieć że wyjazdy tę będą rozgrywane na stadionach na których nie ma remontów a sektory gosci mają duża pojemnosć (Korona 770, Bełchatów 650, Zagłębie 600) więc musimy się pokazać w dużej liczbie a by się osmieszyć. O meczach zgodowych nie wspominam bo na nie jedzie każdy w celach gastronomicznych a nie w celu dopingu itp. Sam piknik.

Do zobaczenia na biało-zielonym szlaku

AVE LECHIA
31 października 2009, 18:27 / sobota
PAnowie każdy z was ma tu trochę racji,ale główną przyczyną tak słabych wyjazdów są po prostu pieniądze i tyle,chęci są bardzo duże próba nakręcenia jakiegoś grosiwa jeszcze większa. TAk jest w Leźnie przynajmniej,nie wiem jak w innych Fc.
31 października 2009, 18:45 / sobota
DzichniLG-sam jesteś pomyłką!Szacunek należy się każdej 1 osobie z FC,która jeździ!!!Pomyśl,że do normalnych kosztów każdy musi dołożyć ok 20zł i z 2-3-4 godz. więcej na dojazd na zbiórkę i powrót do domu.Poza tym zachwycasz się liczbami wyjazdowymi tczewskiej Arki.A wiesz ile oni płacą??Na Arkę często wchodzą na sam dowód,a wyjazdy mają po 15-30zł.Niestety Nasz Klub nie docenia FC i przez lata dsłownie"kładł lachę" na kibiców Lechii z poza Gdańska.Teraz się to trochę zmieniło(bilety w Gda o 30% taniej),ale lat zaniedbań nie da się tak szybko naprawić/
Fakt,że statystyka wyjazdowa jest kompletnym zaskoczeniem.Nr 1-Kartuzy( 15472 mieszkańców),nr 2-Pelplin(8336 mieszkańców).Moim zdaniem dla chłopaków z tych malutkich miejscowości należą się ogromne słowa szacunku!!!
I pytanie co się dzieje z Sarogardem Gd.(48313 mieszkańców),Malborkiem(38950),Tczewem(60279)????
31 października 2009, 18:46 / sobota
O co wam w ogóle chodzi ? Chcieliście jeździć swoim 50 osobowym " prawdziwym" składem, to jeździcie wiec ocb ? Żałuje tylko że Lwy Północy zamiast łączyć próbują dzielić kibiców. Dopóki będą takie odczucia kibiców, dopóty będą takie wyjazdy. Ot cała prawda !
31 października 2009, 19:00 / sobota
w jaki sposób niby LP dzieli kibiców marys?
31 października 2009, 19:02 / sobota
Niby w jaki sposob dziela?
31 października 2009, 19:04 / sobota
DziuchniLG jeśli mówisz o wyjazdach Zagłębia Lubin to wiedz że oni mają umowę z klubem: brak burd na stadionie = połowa kosztów wyjazdowych pokrywa klub(jeśli się nie myle tak to brzmi)

Pytasz o FC Arki wyjzad na Polonię Bytom:
Tczew: koszt 35zł.*
Wejcherowo: koszt 42 zł*

Mogę się mylic ale nie o więcej niż 15 zł
I masz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Jeśli mamy zwiększyc liczby na wyjzadach potrzeba dofinansowania, klub nie chce wspomagac kibiców w tej sprawie. Trzeba sobie poradzic samotnie, moim zdaniem zbiórka przed meczem byłaby najskuteczniejsza. W 3 mecze u siebie, które zostały nam do wyjazdu na Odrę udałoby się zebrac sporo pieniędzy. Po Odrze byłyby kolejne dwa mecze u siebie(Groclin/Polonia i Legia) i na Zagłębie by starczyło.
Oczywiście nie liczę wyjazdów na Arkę bo tutaj będzie komplet, ani do braci z Wrocławia i Krakowa bo o te wyjazdy również jestem spokojny.

Reasumując mam nadzieję że Lwy wymyślą coś lepszego niż kwesta lub też zdecydują się poprosic 11 000 ludzi na T29 o to by 300~500(Ci którzy mogą i którym się chce) mogło nas godnie reprezentowac.
31 października 2009, 19:19 / sobota
marys weź wytłumacz o co Ci chodzi?
31 października 2009, 19:24 / sobota
pierwsza sprawa to odleglości, które zmuszaja do planowania dwudniowego wyjazdu i jak ktoś słusznie zauważył Gdańsk nie leży w centrum Polski jak Łódź, gdzie wszędzie jest pół drogi bliżej i nie leży też na śląsku gdzie można sobie zaplanowac nawet 3 wyjazdy w ciągu dnia i przypiąć sobie z tej okazji Order Prawdziwego Kibica.
druga sprawa i dla mnie równie ważna to to, że jako młody klub ekstraklasy dopiero docieramy się ze wszystkim a juz chcemy dorównac zaprawionym w bojach(dosłownie i nie) ligowych i europejskich kibicom innych ekip...czy to aby nie za wcześnie na głosy krytyki? chcecie ludzi zniechęcić albo doprowadzić do sytuacji, że kiedyś będzie się na wyjazd jeździlo 100 osób 100-ma autami a nie 3 autobusami? albo, że na wyjeździe nikt do kolegi gęby nie otworzy?
chłopaki spokojnie!przeciez nic od razu nie da rady zrobić a wszystko przyjdzie z czasem. moze lepiej odkladać juz dzisiaj na przyszłoroczne wyjazdy, może wyznaczyc grupę osób, która to zorganizuje bardziej marketingowo? początki były niezłe, szczególnie przed zeszlorocznym wyjazdem do Wodzislawia, mam na mysli plakaty w różnych częściach miasta.
Taką drużynę trzeba sobie zbudować nie histerią na forum ale czasem, odpowiednim marketingiem, dobrymi kontaktami z przewoźnikami, stałą porą wyjazdu, stałym miejscem wyjazdu, stałym punktem sprzedaży biletów, każdy potencjalny chętny na pamięć musi znać wszystkie sprawy związane z wyjazdem. sami widzicie, że żądając profesjonalnej ekipy zawodnikow, sami mamy kłopoty z profesjonalnym zorganizowaniem się, to samo dotyczy również i mnie, ale mając komplet informacji dużo wcześniej, dużo latwiej jest coś zaplanować.
31 października 2009, 19:52 / sobota
Dosyć PIERDOLENIA!,robota czeka!!!
31 października 2009, 20:15 / sobota
Kurwa! Lechia wygrywa mecz na wyjeżdzie, gra napawa optymizmem, a tu płacz, smęcenie (nie w temacie), zresztą w innych tematach także płacze - jak nie mało ludzi na wyjeżdzie, to doping do dupy, jak nie bilety za drogie to kiełbasa na stadionie niedopieczona.........kurwa byle marudzic i sie licytowac kto jest bardziej zajebistym kibicem.

TYLKO LECHIA!
31 października 2009, 21:00 / sobota
A prawda jest taka, że kto jeździ - ten nie pierdoli. I na nic nie narzeka. Jakoś na wyjeździe nikt na nic nie narzeka, tylko po prostu jedzie na mecz i się dobrze bawi. Dlaczego więc na forum tyle narzekań?
A dzielenie kibiców przypisałbym bardziej tym, którzy o tym najwięcej polemizują na forum. Nie było nigdy podziału i nie będzie, z czymś takim spotykam się tylko tutaj, jeszcze od nikogo nie usłyszałem że ktoś jest gorszym kibicem czy lepszym. CZEGOŚ TAKIEGO NIE MA! A to że "prawdziwy kibic jeździ na wyjazdy", to jakieś kłamstwo? Prawda sama w sobie.. Kto poświęca swój czas i kocha klub, to kibic z krwi i kości, prawdziwy, nie podrabiany przed kumplami czy dziewczyną, nie zapełniający wolny czas, nie taki od humoru - tylko pewny i konkretny, chętny do pomocy, aktywny. Nikt kto siebie uważa za kibica Lechii nie płakałby na forum, że go szef nie puszcza, czy że nie ma kasy i boli go, że on nie ma zniżki a inni mają, że kurwa kiełbasa jest za 10 zł a u nas za 6 zł a my jeździmy w 300 na drugi koniec Polski kiedy Ruch do Bytomia jedzie w pare tysięcy. Same narzekania. ZRÓBCIE COŚ WKOŃCU, a nie klikacie w klawiature, zapewne wtedy i wam i przy okazji innym kibicom byłoby "lepiej"..

..nie mówiąc już o tym, że większość pewnie po takiej krytyce jebnęłaby zapałem i wszystkimi sprawami o ściane.. ciekawe na jakim poziomie wtedy byłaby nasza LECHIA, liczby wyjazdowe, akcje charytatywne, organizacja, oprawy, pamiątki i można tak w kółko i w kółko...

Konstruktywna krytyka nigdy nie jest zła.. ale czasem, to nawet na porządną krytyke nie wygląda..

POZDROWIENIA
2 listopada 2009, 13:17 / poniedziałek
Szkoda Krzysia, mam nadzieje, że szybciej zagra niż dopiero za miesiąc...
2 listopada 2009, 14:06 / poniedziałek
Ma ktos jakies foty z klatki?
2 listopada 2009, 16:00 / poniedziałek
2 listopada 2009, 19:57 / poniedziałek
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023