Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 06.11.09 godz 20

strona 2/5

5 listopada 2009, 20:00 / czwartek
lepiej w nowej kurtce niz z calą drewnianą chatką tak jak wy przychodzicie ;)
5 listopada 2009, 20:04 / czwartek
To ja tez .. :)
5 listopada 2009, 20:13 / czwartek
Zresztą, czy to źle, że rekomenduje artykuł Stowarzyszenia? Raczej lepiej, żeby namówić kolejnych kibiców do zakupu tego artykułu niż mieliby pójść i kupić kurtke gdzie indziej i kasa nie wpadłaby wtedy na ręce Stowarzyszenia. Tym bardziej, że po tym co wczoraj słyszałem to trochę dużo tej kasy potrzeba, a każdy sposób na nagonienie ludzi jest dobry ;)
5 listopada 2009, 20:29 / czwartek
Przekonałeś mnie - będę w kurtce.
5 listopada 2009, 20:43 / czwartek
Simek no właśnie ja tez zastanawiam sie nad zakupem polecanej przez Ciebie jakze fajnej kurtki. Wiec chciasłem Cie prosic abys po meczu napisał, czy dzieki nowej kurtce bylo Ci cieplo w tułów..? Po prostu szukam fajnej a zarazem cieplej kurtki bo zima ma byc sroga podobno... ;)
5 listopada 2009, 20:46 / czwartek
odnośnik
żal dupe ściska ;/
5 listopada 2009, 21:18 / czwartek
Co za idioci! Jak mozna pomylic Gdansk z Gdynia? Jak tam w Kielcach nie wiedza dokladnie gdzie jest Gdynia! Jakis alkoholik to pewnie pisal...
5 listopada 2009, 21:42 / czwartek
Byłem kiedyś w kielcach. Żeczywiście patologia totalna, brud smród i wielkie dziadostwo.
5 listopada 2009, 21:50 / czwartek
No to podobnie jak u żaboli...syf, kiła i mogiła...
5 listopada 2009, 22:07 / czwartek
odnośnik
A coz takiego Wisla zrobila??? To, ze pospiewali troszeczke w odpowiedzi na wrzuty brudasow z Polski B? No i bardzo dobrze. Niestety nie bedzie mnie na meczu jutro ale sam chetnie zaintonowal bym ta sama przyspiewke ktora Wiselka tak bardzo zdenerwowala panienki-kurewki z PZPN-u i (biorac pod uwage adekwatna wysokosc kary dla brudasow z korony ((czy jak ta kurewka sie tam wabi)) ) ich przydupasow z Kielc (przypomnijcie mi ... to gdzies w bok od Warszawy jest? ). Zastanawiem sie kto pierwszy sie spedalil .... PZPN czy Korona? I kto kogo jebie w dupe ? Korona -PZPN czy na odwrot? A moze tak na zmiane? Za petardy na Lechii ( o gwozdziach nie wspomne) mielibysmy zamkniety stadion do roku 2099, zarzad zaplacil by 700 miliardow euro kary, a kierownik druzymy bylby stracony przez sciecie na rynku w Parzyszczewie. Korona to frajerzy i kurwy z polski B. Chuj im w dupe ( no moze nie doslownie bo za dobrze by im sie zrobilo).
5 listopada 2009, 22:54 / czwartek
Zdaje się że Wisła dostała kare nie tylko za głupie przyśpiewki. Ciekawe coś byś powiedział gdyby Twojemu koledze albo komuś z rodziny ktoś sprzedał kosę a potem jacyś "kibice" śpiewali o tym na meczu. Równie dobrze ktoś może układać przyśpiewki o Duffo to też było by ok ? Zastanów się co piszesz.
Sorry Wiślaki nic do was nie mam poprostu głupota ludzka nie zna granic.
5 listopada 2009, 22:56 / czwartek
Jestes jebniety koles. Wyjebane mam w Twoje zdanie. Wystaw tylek Koronie .... moze Cie przeleca albo juz przelecieli i dlatego tak piszczysz
5 listopada 2009, 23:12 / czwartek
Szacunek dla zmarłego kibica powinien być zawsze i wszędzie, niezależnie od barw klubowych!
5 listopada 2009, 23:18 / czwartek
Moim zdaniem poprostu media się zerały i wielka afera o nic tak naprawde a 20tys to kurwa normlanie paranoja...Szacunek zmarłym szacunkiem ale inne kluby w przeszłości też obrażały zmarłych kibiców przeciwnej drużyny i nikt z tego wielkiego halo nie robił w mediach...wiadomo dla korony to wielka sprawa, tak samo dla każdego innego kibica by była gdyby obrażano zmarłęgo kibica jego klubu a tu poprostu media się obsrały bo nie mają o czym pisać...
5 listopada 2009, 23:29 / czwartek
ja mysle ze Bareja jest najblizej prawdy. Mozemy sie takze pozegnac z Baicem ktory za pare srebrnikow zostanie oddany w przerwie zimowej do Liverpoolu aby latac dziure po transferze Alonso
5 listopada 2009, 23:31 / czwartek
to nie tu mialo byc , natomiast jutro spodziewam sie wielu bramek cos jak 3-1, 4-2
6 listopada 2009, 00:32 / piątek
Bramkarze: Mateusz Bąk, Paweł Kapsa

obrońcy: Jacek Manuszewski, Hubert Wołąkiewicz, Sergejs Kożans, Marcin Kaczmarek.

pomocnicy : Paweł Nowak, Łukasz Surma, Marcin Pietrowski, Marko Bajić, Karol Piątek, Maciej Kowalczyk, Maciej Rogalski, Piotr Wiśniewski.

Napastnicy: Paweł Buzała, Andrzej Rybski, Ivans Lukjanovs, Jakub Zabłocki.

Nie wiem co Kafarski z tego wymyśli ale liczby przemawiają za ustawieniem
3-5-2 chyba że któryś z pomocników w chwili wyjścia na boisko zostanie przemianowany na bocznego obrońcę, lub też ManU zagra na tej pozycji, chociaż nie wiem czy to jest dla niego najlepsza z możliwości

zakładając 4-3-3
-------------------Kapsa/Bąk
???????-----Kożans----Wołąkiewicz----Kaczmarek
------Pietrowski/Piątek----Surma----Nowak/Piątek
------Zabłocki----Buzała/Rybski-----Lukjanovs

3-5-2
----------------------Kapsa/Bąk
-----------Kożans---Wołąkiewicz---Kaczmarek
----------Piątek/Bajic-------Surma----
-------Pietrowski--------------Kowalczyk/Wiśniewsk i
--------------------Nowak/Rybski
---------------Lukjanovs-----Zabłocki
6 listopada 2009, 05:54 / piątek
Zakładając 4-3-3 Pietrowski pewnie na prawej obronie, w pomocy Baić/Piątek.
6 listopada 2009, 11:06 / piątek
Tylko nie Bajic, facet jest teraz zupelnie bez formy. Zagral 2 czy 3 dobre mecze i to wszystko na co go bylo stać. Mysle ze ustawienie powinno byc takie jak w meczu z Lechem czyli z 3 napastnikami i pressing od polowy boiska. W Gliwicach przynioslo to skutek, a mysle ze Korona to podobny poziom jak Piast, wiec jestem dobrej mysli.
6 listopada 2009, 11:44 / piątek
Korona ma najgorsza obrone w lidze. Do tego brak Mijajlovica i Vukovica powoduje ze musimy im wklepac bramki. Z drugiej strony ataku nie maja slabego bo Edi jest w zyciowej formie i Wolakiewicz z Kozansem beda mieli sporo roboty. Kafar zapewne udzielil reprymendy zeby nie faulowac blisko pola karnego bo te Korona wykonuje dobrze. Mysle ze wyjdziemy ustawieniem 4-3-3 bo jakos innej mozliwosci nie widze gdy nie ma Mysony i Cvirika. Zastanawia mnie tylko wystawienie Buzaly od pierwszych minut bo mimo ze cos tam gra ale totalnie bez glowy .
Moja propozycja :

Kapsa
Pietrowski - Kozans - Wolokiewicz - Kaczmarek
Wisniewski - Piatek - Surma - Nowak
Lukjanovs - Zablocki

ale bardziej prawdopodobne jest ze bedzie ustawienie 4-3-3

Kapsa
Pietrowski - Kozans - Wolokiewicz - Kaczmarek
Bajic - Surma - Nowak
Wisniewski - Zablocki - Lukjanovs
6 listopada 2009, 12:09 / piątek
Kapsa
Pietrowski - Kozans - Wolokiewicz - Kaczmarek
Bajic - Surma - Nowak
Wisniewski - Zablocki - Lukjanovs

to mi odpowiada tylko ze ze za Bajic-a Wisnia do pomocy a kowal do ataku w miejsce wisni gramy u siebie i musimy napierac na bramke
6 listopada 2009, 12:45 / piątek
mam nadzieje ze dzis Lechia walnie kilka bramek już dawno nie było 3 goli.
Liczę na 3:0 lub 3:1 jesli nie prześpimy pierwszej połowy.
No i oby nie było żadnych kartek, Kaczmarek ma już 3...

Tylko Lechia!
6 listopada 2009, 12:55 / piątek
Albin: zamiast Wiśni Kowalczyk a Wiśnia na końcówkę razem z Buzim i Piątkiem.
6 listopada 2009, 13:56 / piątek
Powinno być dobrze, bo z drużynami korupcyjnymi nieźle Lechii idzie w tej rundzie - zwycięstwa z Arką i Zagłębiem, remis z Lechem. Tak więc dziś z Koroną i później z Jagiellonią powinno być razem 6 pkt.
6 listopada 2009, 14:21 / piątek
z laczka i do przodu
6 listopada 2009, 14:34 / piątek
tako rzecze Kiełb z Korony: "Lechiści mają swoje problemy przed meczem z Koroną. Aż trudno uwierzyć, ale do tej pory napastnicy „biało-zielonych” zdobyli jedną bramką i to po ewidentnym faulu Ivansa Lukjanovsa.

- Nie wiedziałem o tym. Szczerze mówiąc wygląda to katastrofalnie. Trzeba jednak pamiętać, że to może być mylące. Oni także myślą, że Koronie bramki strzela się z wielką łatwością, bo do tej pory straciliśmy najwięcej goli ze wszystkich zespołów. W następnym meczu możemy spokojnie zagrać na zero z tyłu. Do tego uda nam się strzelić kilka bramek i będziemy wracać z Gdańska z podniesionymi głowami."

odnośnik
6 listopada 2009, 14:58 / piątek
mam nadzieję, ze ten kielb to skrzydlowy, albo boczny obronca i dostanie dzis taką porcję bluzgów od prostej, ze mu psycha siądzie. ; )
6 listopada 2009, 15:02 / piątek
Sektor Prosta przyjął zlecenie :) Chciałbym także wspomnieć o słabej psychice takich zawodników jak m.in. Wachowicz czy Lewandowski ;]
6 listopada 2009, 15:04 / piątek
broendby- w jakim temacie bys sie nie wypowiadal to tylko zlo i agresja.
Znajdz dziewczyne, troche sportu i bedzie git:))
6 listopada 2009, 15:15 / piątek
Pomocnik,napastnik
6 listopada 2009, 15:26 / piątek
Mam pytanko do osob bedacych w temacie.Czy jest mozliwosc zarezerwowania biletu na mecz telefonicznie lub kupna go przez kogos innego?Nie jestem z Gdańska i nie mam mozliwosci kupienia biletu w godzinach otwarcia kas.W bazie danych klubu sa juz moje dane i zdjecie.

A MY SWOJEE...
6 listopada 2009, 15:29 / piątek
Kiełb - rezerwa.
Ediego nie wypada - kary.
Pozostaje Gajtkowski - dobry typ do bluzgów
6 listopada 2009, 15:32 / piątek
można kupic przez kogoś innego, nie dalej jak wczoraj kupowałem dla brata ;]
6 listopada 2009, 15:34 / piątek
Pilsner: juz dawno szukac nie muszę. nie ma zła, nie ma agresji, to nie ma Lechii. A tak na poważnie to nie podoba mi się ten Zahavi, nie podoba mi się takie gadanie niejakiego Kiełba. a także parę innych rzeczy.Ale nie wypowiadam się "negatywnie" w każdym temacie, akurat jestem bardzo zadowolony z Naszej gry i mam nadzieję, że dziś dopingiem pomożemy piłkarzom wygrać ten mecz. !
6 listopada 2009, 15:36 / piątek
Jak dziś Kaczmarek dostanie żółtą kartkę to ile spotkań będzie musiał pauzować ? Jedno?
6 listopada 2009, 15:52 / piątek
jedno
6 listopada 2009, 15:54 / piątek
ja wygwizdać to Gajtkowskiego..to przecież on spieprzył rakiem z Lechii przed zeszłym sezonem...
6 listopada 2009, 15:59 / piątek
Moim zdaniem Buzała nie nadaje się do podstawowej 11. Już lepiej wstawić Wiśnie albo Rybskiego. Ale ogólnie myśle że będzie ok i wygramy 3-1 :P ( przewiduje. że będzie dużo bramek ).
Pozdrawiam ;p
6 listopada 2009, 16:18 / piątek
Ja najchętniej widziałbym w ataku rybę,lukianovsa, i zabłockiego,buzała nie nadaje się do podstawowej 11stki...
6 listopada 2009, 16:37 / piątek
Buzi na przekór wszystkim sceptykom dziś brameczkę załaduje. Może chłopak nie ma umiejętności, ale wole walki posiada wielką, on zawsze chce ,ale czasem im bardziej się chce tym mniej wychodzi.. Miejmy nadzieję, że dziś chłopak wreszcie rozegra dobry mecz.
6 listopada 2009, 16:41 / piątek
dokładnie! niech sobie Buzi przypomni jak strzelał gole Wiśle, Legii czy bezdomnym!
6 listopada 2009, 16:43 / piątek
4:0

nie pić za dużo, żeby doping był w 2. połowie!!!
Doping ma być jak na Derbach. na cały ryj.
mało ludzi będzie

widzimy się w młynie

Jesteśmy zawsze tam...
6 listopada 2009, 16:46 / piątek
i kryta też
6 listopada 2009, 16:48 / piątek
A kartki z ligi i PP to się łączą w jakiś sposób? w sensie,że jak Kaczmarek dostanie dziś żółtą to w PP nie zagra? W ogolę kiedy jest ten ten PP z Odrą? Tak czy inaczej,żeby tak sobie obliczyli z tymi kartkami,żeby przypadkiem mu pauza z kurwiskami nie wypadła. Niech tłuczę po kolnach korone.
6 listopada 2009, 16:52 / piątek
fan wiedze o przepisach to masz jak działacz pzpnu;)
ale zajwke na trenerke też
6 listopada 2009, 18:42 / piątek
Myślałem, że dziś będzie na 0 z tyłu a tu na głównej stronie info, że jednak nie będzie tak dobrze. Za K.Bąka nasz pracowity mistrz techniki Rogal... Obawiam się, że jak i na tej pozycji mu dziś nie pójdzie, to w środe zastąpi Kapse, bo grać przecież musi... Na bramce w sumie biegać nie trzeba...
6 listopada 2009, 19:01 / piątek
A Rogalski to nie był przypadkiem napastnik? no nic zobaczymy może odkryje w sobie talent defensora, narazie trzymam za niego i za pozostałą dziesiątkę kciuki. Pora jechac
6 listopada 2009, 19:42 / piątek
macie jakiś link do transmisji meczu dla emigracji?
6 listopada 2009, 19:55 / piątek
Tymczasowo tysz poza krajem. Masz tu linka.

odnośnik
6 listopada 2009, 20:13 / piątek
oglada ktos moze na sopcast'cie ? bo mi sie laduje normalnie ale czarny obraz i nie wiem czy tylko u mnie czy to jakas szersza lipa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.503