Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 06.11.09 godz 20

strona 5/5

7 listopada 2009, 18:06 / sobota
Zeto , zobacz ile meczow w Plocku w tym sezonie rozegral Pęczak..Non stop problemy z kolanami i pachwinami.Ostatnio wrocil , strzelil samobojcza i po przerwie juz nie nie wyszedl.
7 listopada 2009, 18:13 / sobota
Zeto.
Lukjanovs i Kozans przeszli do Lechii za jakies 800tys zl. Wiec sila rzeczy Mikolajczak nie mogl kosztowac 10 razy mniej. To raz.
Druga sprawa:
Przychodzi pilkarz na testy, strzela na treningach, strzela na sparingach, umiejetnosci ma nieprzecietne, w poprzednim klubie strzelil 14 bramek w 15 meczach. Nie mozesz winic kogokolwiek o zatrudnienie Lukjanovsa. Inna sprawa to ocena jego dokonan po tych 13 kolejkach, tu jestem pewien ze jestesmy zgodni - NAPASTNIK MA STRZELAC GOLE I Z TEGO JEST ROZLICZANY.

Podobnie mieszane uczucia mozemy miec mowiac o Nowaku. Pierwsze 2 mecze SUPER, teraz tylko PRZECIETNIE.

Sprawa 3. Mowiac o nieskutecznosci naszych napastnikow kazdy wywleka odrazu Lukjanovsa. A ile bramek strzelili Rybski, Zablocki, Kowalczyk, Buzala?
7 listopada 2009, 18:19 / sobota
mialkus- kontuzji nie jesteś w stanie przewidzieć. A to jak teraz gra, zobacz co się dzieje w Płocku. Wierz mi, że w Lechii to byłby zupełnie inny Pęki.

samo zło- Ljukianovs kosztował dużą bańkę, Mikołajczak był do wzięcia za 100tys. Ljukianovs przychodził z ligi, o której w Polsce nic nie wiadomo. Mikołajczaka można było oglądać co tydzień, bo do Wągrowca nie jest zbyt daleko.

Inna sprawa, że transfer Ivansa, mimo wszystko oceniam pozytywnie. Tyle tylko, że dopiero od meczu z amicą, gra na swojej pozycji. Ivans nie nadaje się na napastnika!!!! To jest ofensywny pomocnik.
A napastnika w składzie nie mamy, dlatego nie dopierdalam się do Kowala, Buziego, Zabłockiego, Wiśni czy Ryby. To są zwykli kopacze, z umiejętnościami na conajwyżej obecną II ligę.
7 listopada 2009, 18:22 / sobota
"Kosiarz wyzej napisal ze jest potrzebny napastnik ktory ma kiwke jak Lukjanows, znajduje sie w polu karnym jak Zablocki i dochodzi do sytuacji jak Buzala.Jasne ale pokaz mi takiego napastnika w polskiej lidze.Jest moze ze trzech np Lewy z Lecha, Brozek, moze jeszcze Niedzielan i koniec."

Jest jeszcze Małecki, Nowak, Sotirović, Mięciel, Chinyama, Frankowski, Grosicki, Andradina, Rengifo, Podstawek. Nie wiem, czy są tak szybcy i wściekli jak Buzała, ale mają jedną zaletę - jak grają, to strzelają bramki. Nie zawsze, ale na 12 meczy kilka razy im sie zdarzy.

Ps. Nowak właśnie wjebał gola arce.
7 listopada 2009, 18:28 / sobota
Dzisiejszy mecz rezerw z Tczewem pokazal ile sa warci Kowalczyk , Rybski, czy Cwirik , ktory nawet nie wiem czy jest szybszy ode mnie.Na szczescie w czerwcu pozegnamy Rybe, Kowala , Buzale i jeszcze ze dwoch , trzech grajkow.
7 listopada 2009, 18:30 / sobota
Co to za pierdolenie! Mowicie tak jakby transfer Lujanovsa to nie wypał! Ja twierzdze ze to berdzo udany transfer Przeciez ten chłop robi cała gre na boisku Jest wszedzie obrona pomoc atak rozgrywa a wy kurwa piszecie ze nie strzela goli, no pewnie ze fajnie by było zeby jeszcze walił 3 bramki na mecz ale wtedy na pewno nie grał by w polskiej lidze.. Niech reszta druzyny gra tak jak on to bedzie mogł miec wtedy sytuacje do strzelania! typowego napastnika w tym meczu grał Buzała a Lukjanows grał bardziej na boku i schodzil do srodka. Gdyby tylko Buzala umial dostawiac noge bysmy spokojnie wygali a wtydy byscie pisali ze Buzla zajebisty i lepszy od Lukiego bo ma na a koncie jakies bramki! Napastnika jak i kazdego innego zawodnika nie rozlicza sie za bramki tylko za GRĘ za całokształt za to jaka robotę wykonuje dla druzyny a Lukjanovs robi ogromna! Wiec skonczcie z tym pierdoleniem ze napastnika rozlicza sie z bramek bo tak najprosciej kogos ocenic ale nie jest to ocena wymierna!
7 listopada 2009, 18:35 / sobota
Nagrywał ktoś mecz? albo ma adresik gdzie można obejrzeć w dobrej jakości?
Ps. na sport-video jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będzie ;)
7 listopada 2009, 18:42 / sobota
odnośnik

Jak czegos nie ma na sport-video to sprawdzaj na allgoals i odwrotnie.
7 listopada 2009, 19:29 / sobota
dawno tak dobrze nie grali. Od lat w jednym meczu nie bylo tylu sytuacji na brame. Czasami nie wpada, tak sie zdarza. Troche farta i powinno byc 5:1. Dobry sklad na wyjscie oprocz Rogala. Kafar nie zmieniaj ! W tej chwili najlepsza, cala czarna robote robi Nowak. Zdecydowany lider. Iwan gra jak kiedys Szarmach, nawet podobny. Zajebisty talent. Buzi musi grac. Facet ma niesamowity talent do znajdywania sie w sytuacjach. Ze nie wchodzi ? Zacznie kurwa wchodzic, ale bez niego nie ma nawet polowy szans. Ryba nie nadaje sie na lige. Za mietki. Zazwczaj skacze metr od pilki. Tek zeby widzieli ze skoczyl. Bajiciowi zawsze ktos nasra do gownofilcow no i czlapie. W nalepszym meczu i tak byl najgorszy na boisku. Jak wszedl za Baka to lepiej bylo grac w 10tke. Na boisku trzeba zapierdalac. Ta ekipa to robi. Kafar wstaw Kowalczyka i masz pake ktora obrobi kazdego. Marnujesz czlowieka. Piatek sie wozi, a tu trzeba walczakow. Zostaw pana kapitana na lawie. Kapsa zdecydowanie. Ja bym dal Pietrowskiego na prawa obrone. Iwana do pomocy, Kowalczyka na srodek ataku. Ja pierdole jaka petarda !
7 listopada 2009, 20:03 / sobota
Witam!

Na meczu oczywiście byłem. Szkoda remisu, ale cieszy, że znowu walczyliśmy. :-) Szkoda, że nie udało się wygrać, mimo niewątpliwej przewagi. Niemniej jednak, od paru meczy, mamy naprawdę ciekawie grającą drużynę, któa, co istotne, atakuje.

Odnośnie dopingu wczoraj to faktycznie było nieźle, ale...

Mój kumpel zawsze stara się poderwać innych do dopingu. Mecz oglądamy na prostej. Wczoraj usiedliśmy na lewo od zwykłego sektora i okazało się, że zachęcenia kolegi nie podobają się grupce "kibiców" wyżej. Najpierw mu odpyskiwali, a w pewnym momencie jeden nawet się wyrwał w naszą stronę, choć inni go powstrzymali.

Do końca meczu jednak kumpel był co jakiś czas obiektem ich szydery. Czy tak być powinno? Dodam tylko, że kumpel nie bawił się w samodzielnego młynarza, ale próbował zmobilizować innych do dopingowania. Po meczu dani osobnicy szybko się zmyli...

Trafnie też ktoś zauważył, że moment po straconej bramce to nienajlepsza pora na pozdrawianie zgód. Wówczas szczególnie ważne jest wsparcie drużyny.

No i dodam, że faktycznie mało osób zostało na koniec. My z kumplem odeszliśmy jak piłkarze udali się do szatni.

Czy wygrywasz, czy nie...

Widzę też, że tramwajowa patologia nadal trwa? Cieszę się, że wczoraj wracałem do domu kolejką.

Pozdrawiam!
7 listopada 2009, 20:37 / sobota
do Kafara

Chłopie widać, że potrafisz z piachu skręcić bicz.
Swoją wybitną inteligencją przewyższasz 99% polskiej trenerki, ten remis jest dla Ciebie słoną lekcją, wyciągniesz naukę bo teoria na kursach i praktyka na naszym ligowym potwórku to dwa odrębne światy. Pierdolenie na nudnych szkoleniach o farmazonach nie jest stratą czasu, tylko sceną na której możesz ustawić-zdominować swoich (przyszłych) przeciwników z ławki po drugiej stronie boiska.
Tak, prakyka charytatywnie za pół darmo, ale cenić się i zarabiać też trzeba.
Należy się podwyżka (w grudniu) jak plan założony(8 miejsce) będzie zrealizowany.
nigdy nie zatrudniaj się w arce, białymstoku i poloni szawa!!! to złodzieje.
Bądź jak +GÓRSKI+

-------------------------------------------------- ---------------------------------------
Bracia kibice

Istnieje inter=akcja między nami piłkarzami. Kibiców Lechii jest 300 piłkarzy 30, nie obrażajmy się na siebie, że nie podbiegliśmy do płota, że nie pojechaliście go Gliwic.... itp
=============================================
LECHIA moja miłość

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx
rusek zje małpe
7 listopada 2009, 20:38 / sobota
Gra momentami jest calkiem niezla, ale trzeba popracowac na treningach nad skutecznoscia. Co z tego, ze Buzi walczy jak nie wykorzystuje sytuacji - poczawszy od meczu z Odra. Moze lepiej go wstawic dopiero na mecz 25 XI? No i pod koniec spotkania brakowalo juz sil :/ Brakuje nam takiego Ediego czy Edsona, ktory zagrywalby do wychodzacego do przodu Ivansa... Wg mnie gra za bardzo z tylu. Jak on zaczyna akcje to jak ma strzelac gole?
7 listopada 2009, 20:50 / sobota
jeszcze jedno. Panie trener, nie zawsze trzeba zmieniac. Do pierwszej zmiany wszystko gralo. W 10 minutach 5 stuprocentowek. Kwestia czasu zeby cos wpadlo. Po co zmieniac ? 70 min wchodzi Wisnia i co ? Stanelo. A juz Bajic za Nowaka to pokaz ze pan czasami nie czuje meczu.
7 listopada 2009, 21:43 / sobota
Lesny Zwierzaku - nie zgodze sie z Toba co do Nowaka. On gra zupelnie przecietnie. Jak juz inni zauwazyli, pierwsze dwa mecze mial dobre, pozniej juz tylko przecietnie (ja powiem nawet, ze to rownia pochyla jest). Co do Twojego wczesniejszego posta, to wg mnie (jak to niektorzy "trendy" pisza: "IMO") liderem jest Surma. Ten gosc widzi duzo i kieruje gra. Drugi godny wyroznienia (za prace jaka robi) to Kaka.

To tyle. Cisne ogladac ruskiego szympansa, bo sianko na niego postawilem :). (dla rozrywki tylko, bo w boksie teraz, to nie bokser wygrywa, a pieniadze promotora - sorki za rozmywanie tematu).
7 listopada 2009, 22:29 / sobota
Nie mam pojęcia jak po takim meczu ktoś może chociaż wspomnieć o dobrym dopingu. Młyn chyba nie dobił nawet do setki dzieci, a łuki podłączały się do dopingu bardzo rzadko. Prosta powoli staje się drugą krytą, coraz więcej tam osób które przychodzą tylko i wyłącznie aby zobaczyć mecz.
Mam nadzieję że w końcu ktoś się tym zajmie i ogarnie bo powoli stajemy się jedną ze słabszych ekip w E-klasie pod względem dopingu.

Co do meczu:
Rogalski - Zaskoczył mnie pozytywnie. Kilka odbiorów. Kilka fajnych akcji ofensywnych. Winny straconej bramki moim zdaniem Wiśnia.

Kaczmarek - Kolejny bardzo dobry mecz

Nowak - Coraz słabiej. Bez determinacji i woli walki. Człapie sobie po boisku i trochę potruchta jak dostanie piłkę

Pietrowski - Tym razem trochę słabiej ale uważam że dalej powinien dostawać szansę

Lukjanovs - Wszystko OK, poza najważniejszym

Ogólnie gra nawet fajnie wyglądała. Szkoda niewykorzystanych okazji
8 listopada 2009, 08:57 / niedziela
Hej Bialo Zielony. Odpowiem dlaczego Nowak. Surma gra ok. Tyle ze Nowak jest trzy razy czesciej przy pilce. Jeden z jego atutow: potrafi przyjac trudne pilki a pozniej podaje tak ze sa latwe. On sie nie rzuca w oczy za to odwala czarna robote. Tak jak Maszczyk u Gorskiego. Moglo nie byc Dejny albo Kasperczaka - jakos bylo. Ale kiedy zabraklo Maszczyka - gra sie rozleciala. Tyle ze Gorski widzial to czego inni nie widzieli.
8 listopada 2009, 09:20 / niedziela
A Ja myśle ze Rybski lepiej by zagrał od Buzały ile on to miał akcji ???
dla mnie Buzała i Rogal do rezerw powinni być przesunieci bo Rogal tez dużo piłek traci za dużo . . .
8 listopada 2009, 09:39 / niedziela
,,bo jak wygrywa się 1:0 to trzeba grać jakby się właśnie przegrywało 0:1 !!!''

to słona lekcja dla całej Drużyny

,,bo jak sie przychodzi na T29 to się dopinguje''

co poniekórzy to meline sobie zrobili, najebane prosiaki meczu nie widzą wóde wnoszą i chlają
na chuj ta śmieszna ochrona do wyjebania obmacuje nas jak taką patologię wpuszczają i się dziwicie że doping porażka
poszczane chlory rałs von z T29!!! leczyć się do aa
8 listopada 2009, 11:12 / niedziela
zgadzam się z Tobą w zupełności zegar.
Kurwa wypierdalać najebusy i lansiarze, którym sie dopingować nie chce! To jest Lechia a nie zaden kurwa bełchatow czy inny wodzisław zeby przyjsc na mecz i ze znajomnymi pogadac a potem wpierdolic kielbaske! albo się najebac i nie moc ustac. Chcesz sie najebac to idz to zrob po meczu, opij zwycięstwo, zalej smutki po porażce!
TU SIĘ DOPINGUJE KURWA!
8 listopada 2009, 11:19 / niedziela
A co do samego meczu to zagralismy znow dobrze i nieskutecznie. Niedlugo bedzie mozna o Nas pisac "grają pięknie jak nigdy, przegrywają jak zawsze"
Indywidualnie skrytykować można tylko Rogala, który ponosi winę przy bramce. Z resztą w 1 połowie większość akcji korony także szła jego stroną, chłopak czasami wyglądał jak dziecko na karuzeli gdy jakiś zawodnik korony zaczynał nim kręcić..
Ponadto nie najlepiej Buzi, chociaż jestem pewien, że niedługo się przełamie, tak jak i reszta naszych napastników.
Na plus Pietrowski, Kozans i Kaczmarek. Szczególnie ten ostatni pokazuje, że na lewej obronie radzi sobie zajebiście. Wygrywa pojedynki główkowe z wyższymi zawodnikami, czysto wchdozi wślizgami, nie odpuszcza nigdy, prawdziwy walczak! tego się po Kaczmarku nie spodziewałem, ale brawo godnie zastepuje faceta z "największymi jajami" w Lechii Arka Mysonę
8 listopada 2009, 12:02 / niedziela
8 listopada 2009, 12:14 / niedziela
takiego znawcę futbolu aż miło poczytać:

oczywiście że Rogal ponosi winę przy bramce. nieważne, że dośrodkowującego zawodnika Korony odpuścił Wiśnia, ale niech to nikogo nie zmyli. wina Rogala i tyle. poza tym powinien przynajmniej pokryć zawodnika który strzelił bramkę. nie ma znaczenia, że to Nowak krył go na radar.

poza tym to że wczoraj nie poleciały z Rębiechowa samoloty bo była mgła to też wina Rogala. mógł coś zrobić na Boga!!!

Buzała na pewno się odbuduje. jako miejsce do tej odbudowy proponuję 2 ligę. do dziś nie mogę zrozumieć jak mogliśmy nie sprzedać takiego patałącha do Jagi, która dawała ponoć 900 tys zł.

co do wielkości jaj Mysony, zdania są podzielone: jego żona mówi, że są ok ale nasz informator w szatni twierdzi, że są posiadacze bardziej dorodnych, np. Kapsel, Bąku i czarny koń Ryba. ten ostatni zanotował znaczny progres i jaja znacznie mu urosły od kiedy przestał grać w lidze.
8 listopada 2009, 13:25 / niedziela
Co do meczu , zabrakło nam jakości w grze ( gry na jeden kontakt - kamyczek do gry Nowaka, łapali nas na spalonych aż miło .. ) jak i szczęścia - patrz Buzała, Zabłocki ( czytaj umiejętności).

Korona to nie kelnerzy - więc remis oddaje dzisiejszą wartość drużyny.
Nadal jestem pod wrażeniem Iwansa i Kaki - harują aż miło ...

Kafar próbuje i to z niezłym skutkiem sklecić wszystko do kupy , niemniej tak krawiec kraje jak mu materii staje .
8 listopada 2009, 14:32 / niedziela
maćko- a wytłumaczysz mi, gdzie i po jaką cholerę był rogal, w czasie gdy po jego skrzydle zapierdalała kontra??

Zrobił dokładnie to, co robi od czasu przyjścia do Lechii- markował grę.

Fakt, że udział Wiśni przy tej bramce, jest przeogromy. I niestety, jest to już kolejna bramka, jaką tracimy po jego głupich kiwkach.
8 listopada 2009, 14:48 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2009, 14:53 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2009, 15:29 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2009, 16:42 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2009, 17:30 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 listopada 2009, 20:52 / niedziela
odnośnik Kto wychodzi ten wychodzi ...ja stoję w tej grupce widocznej na zdjęciu ..... Pozdrawiam
8 listopada 2009, 21:43 / niedziela
Zybi71, jeśli 71 to Twój rocznik to... Chłopie cała Polka Cię widzi gdzieś tam w tej grupce i wie, że TY zostałeś żeby podziękować ....piłkarzom. Zybi71 gdyby nie ty Lechia by nie istniała, zawstydziłeś Turbodymomena...
8 listopada 2009, 21:48 / niedziela
zybi szacun dla ciebie,jakbys nie dał tej foty to bym nieuwierzył :(
8 listopada 2009, 22:19 / niedziela
Szczesny!!!Co???
Ty ...
8 listopada 2009, 22:20 / niedziela
Saruman wyjąłeś mi to z ust ;]
8 listopada 2009, 22:23 / niedziela
Ten człowiek kwalifikuje sie na wpierdol... przeciez to jest jawne oskarzenie nas o kupowanie meczów... jak ma dowod to niech go przedstawi albo niech sie kurwa zamknie, bo tego pierdolenia juz sluchac sie nie da...
8 listopada 2009, 22:32 / niedziela
szczesny zlozyl w Lechii latem c.v. i napisal w nim, ze moze byc byle kim bo chce pracowac w Lechii. ale uslyszal ze debile pracuja w brudnych koszulach i go tu nikt nie chce dlatego teraz pierdoli tak na nasz klub.

odnośnik
8 listopada 2009, 22:45 / niedziela
a co takiego ten frajer powiedział?
8 listopada 2009, 23:53 / niedziela
Czy dla Was Szczesny,to jakis autorytet,ze co tydzien oczekujecie z jego ust pochwal o Lechii ?
Dajcie spokoj,to zwykla parowa,ktora sprzedawala sie za srebrniki,grajac,gdzie popadnie.

Mnie natomiast zniesmaczylo zachowanie ochrony.
Przedemna na stadion wchodzil pan Roman Korynt,a kolesie z ochrony tak Go trzepali,ze bylo widac na twarzy pana Romana wielkie rozczarowanie.
Cos tam im tlumaczyl,a oni wogole nie sluchali,tylko macali Go jeszcze bardziej.Pozniej widzialem,jak szedl w strone krytej i nie ukrywal zazenowania.
Wiem,zaraz ktos powie,ze ochrona nie musi znac pana Korynta-zgadzam sie,ale niesmak pozostal,bo to troszke siara,zeby tylu ochraniarzy tam stalo i zaden nie przerwal tej szopki,ktora robil nadgorliwy ochroniarz.
9 listopada 2009, 00:19 / poniedziałek
Właśnie skończyłem oglądac zapis tego meczu i jestem szczerze zdumiony tym którzy cisną na Rogalskiego. W tym akurat meczu starał się jak mógł, a przy bramce zdecydowanie większa wina leży po stronie Wiśni.
Ale nie o tym chciałem napisac, Kaczmarek moim zdaniem nie powinien wracac do pomocy, na obronie radzi sobie zdecydowanie lepiej niz w drugiej linii. Chociaż z drugiej strony Mysona również nie jest słaby i jeśliby dało się wykorzystac potencjał jednego z nich na prawej stronie to mielibyśmy załataną lukę po Bąku
9 listopada 2009, 00:25 / poniedziałek
Dokladnie Czarny68 tez widzialem pana Romana dosc wkurwionego !!! i mysle ze taka sytucja nie powinna miec w ogole miejsca !
9 listopada 2009, 01:43 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 listopada 2009, 09:13 / poniedziałek
Wpisy,ktore zostaly usuniete,byly poprostu pisane nie na temat,w tym i Twoj .
9 listopada 2009, 21:23 / poniedziałek
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027