Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pytanie do zarządu. Co z kasami??

strona 1/2

11 listopada 2009, 18:22 / środa
To jest dramat, dzisiaj przychodzę o 13 15 na stadion i patrze a tu mega kolejka i tylko 3 kasy otwarte!! Co to jest?? Nie można otworzyc więcej kas?? To nie pierwszy raz się zdarza.
11 listopada 2009, 18:32 / środa
a co w tym dziwnego ? ja tez bym pierdolil prace w swieto ;] kto by chcial dzis pracowac w kasie..
11 listopada 2009, 18:38 / środa
ale nie chodzi o prace w swieto,tylko odkad pamietam to zawsze sa 2 góra 3 kasy otwarte
11 listopada 2009, 18:41 / środa
ja dzisiaj czekałem na bilet prawie 2h w kolejce i to już nie pierwszy raz. Jeden ojciec miał karnet i chciał dla syna kupic bilet ulgowy chciałem mu kupic a nie mogłem bo kobieta nie miała go w bazie danych. Czemu to tyle trwa wydawanie biletu??
11 listopada 2009, 18:58 / środa
To jest normalna masakra każdy mecz ta sama sytuacja. Po bilet na Arkę czekałem 3,5h na Odrę 3h na Zagłębie też 3h a tak ogólnie to zawsze co najmniej 2-2,5h w plecy normalna patologia żeby człowiek musiał brać prowiant i picie jak by jechał na biwak a idzie tylko po bilet masakra ;/
11 listopada 2009, 19:02 / środa
ja byłem o 10 i nie było nikogo w kolejce, a były tylko dwie kasy otwarte. Najlepiej iść pod koniec czasu i jeszcze marudzić...
11 listopada 2009, 19:10 / środa
ulg81 ty nie rozumiesz,ze ludzie maja dzien wolny od pracy,kazdy chce sie wyspac pobyc troche z rana z rodzina,niektorzy dojezdzaja spoza Gdanska,maja kawał drogi,róznie to bywa.To ze ty byłes o 10 rano to super,ale pomyśl czasem zanim cos napiszesz
11 listopada 2009, 19:12 / środa
Skoro nasz zarzad chce byc profesionalny,to niech tez profesionalnie postepuja z kibicami,bo to jest jawne walenie w chuja,i pokazanie ze maja w dupie kibica,chyba nie tak duzo kosztowalo by ich zatrudnienie jeszcze 3-4 kasjerek wiecej chociaz od tej 12 godziny.
11 listopada 2009, 19:13 / środa
ulg, a nie uważasz że zarząd mógłby się przyzwyczaic do tego że bezpośrednio przed spotkaniem jest największy tłok i uruchomic dodatkowe kasy? Ja mieszkam w Pruszczu, gdy zabieram bratanka na mecz również muszę marnowac 1.5-2 godziny by kupic bilet. Jeśli chciałbym przyjechac wcześniej to sytuacja byłaby identyczna: dojazd z Pruszcza na T29(25~40 min) kupno biletu(5~15) dojazd z powrotem(30 min.) dodatkowo podlicz koszty jakie musiałbym ponosic nie chcąc stac w kolejkach. Jeśli klub chce miec jak największą widownie powinni robic wszystko by to przebiegało jak najsprawniej
11 listopada 2009, 19:19 / środa
Ale czy kurwa kasy są otwarte tylko w dzień meczu ??? na huj marudzicie kupowac karnety i po sprawie
11 listopada 2009, 19:32 / środa
kup sobie karnet baranie to nie bedziesz miał problemu z czekaniem
11 listopada 2009, 19:34 / środa
Primo: nikt tu nie marudzi tylko wskazuje co źle funkcjonuje
Secundo: nie każdego stac na to by wyłożyc 160 zł/nie każdy może byc na wszystkich meczach
Tertio: owszem kasy są otwarte dosyc długo, ale swobodny do nich dostęp mają tylko
Gdańszczanie/osoby pracujące w Gdańsku. Nie każdego z poza Gdańska stac by pojechac po bilet w tygodniu, nie każdy może sobie pozwolic na 3 godzinną wyprawę
11 listopada 2009, 19:36 / środa
Po czwarte koledzy tez nie zawsze maja czas by za kogos bilet kupic.
MAmy ekstraklase a kas jest otwartych tyle samo co w A klasie co na meczu bylo 2 tys osob
11 listopada 2009, 19:37 / środa
ktos z poza gdanska moze zamówic bilet u swojego kordynatora fc. a jak ktos nie ma kasy na karnet to jest " praca za karnet"
11 listopada 2009, 19:38 / środa
mon to bardzo ciekawe co piszesz, teraz przyjedz do Pruszcza, do Redy do Straszyna i znajdź koordynatora FC. Pozdrawiam
11 listopada 2009, 19:39 / środa
a co to moja wina ze w tych miastach nie moga sie ogarnac?
11 listopada 2009, 19:41 / środa
A praca za karnet spoko tylko niewykonalna dla ludzi którzy pracują by utrzymac rodzinę.

Sprawa jest prosta, olac dwa dni przedsprzedaży i uruchomic 5 kas na jeden dzień przedsprzedaży i dzień meczu, to nie jest ani specjalnie skomplikowane ani wyjątkowo kosztowne

Ostatni Twój wpis zostawię bez komentarza nawet
11 listopada 2009, 19:54 / środa
Axel na kiego waflapierdolisz jak nie wiesz. Nie chodziles na A klase albo aidschaimer? Na A klase nie bylo biletow!!!!!!
11 listopada 2009, 20:06 / środa
po huj wtedy są te inne kasy?? Czemu kiedyś jak na mecze chodziło w 3lidze 5 tys.osób to nie było problemów żeby je otworzyc tylko teraz zarząd robi takie jaja. Założyłem ten temat po to żeby zarząd coś zrobił z tym bo to co dzisiaj było to zdarza sie za często. Później ludzie chodzą wkurwieni odchodząc z kwitkiem.
11 listopada 2009, 20:08 / środa
Co Wy jedziecie po tym "buziek" koles ma jak najbardziej racje a reszta sie pruje. Niektorzy moga byc na wszystkich meczach kupia sobie karnet, niektorzy nie maja kaski wiec ida na pojedyncze spotkania a reszcie która sie nasłucha wlasnie ile trzeba stac w kolejkch itp woli kupic sobie Orange Sport TV a wystarczy im zaproponowac internetową sprzedaz biletów i po klopocie i pewnie zamiast 5 tys jak dzis było by z 8 tys. Idziemy do przodu a nie sie cofamy.
Ps. nie piszcie ze jestem posiadaczem Tv Orange i nie zalezy Wam na takich kibicach itp bo na zachodzie głownie tak to funkcjonuje. To samo tyczy sie bramofurt od strony krytej.....porazka.
11 listopada 2009, 20:11 / środa
No powiem szczerze to sie ucieszyłem jak zobaczyłem te kolejki pod kasami na 30 min przed meczem ze ja juz bilet mam. Wina lezy po obu stronach ! PEwnie połowa z tych co sie wystała dzisiaj z1,5h to nastepnym razem przyjdize wczesniej albo kupi w przedsprzedazy. Zarzad pewnie chce przyzwyczaic kibiców do kupowania biletów wczeeniej albo kupna karnetów. ALbo najzwyczajneij w swiecie nie maja kolejnych kompów z drukarką :)

Tak sie zastanawiam po co jest ta przedsprzedaz skoro przez dwa pełna dni sprzadaje sie tyle biletów co przez 2h w dniu meczu ?? Chyba ze te babki sa na etacie i nie maja co robic ;)
Mysle ze najlepszym rozwiazeniem to była by przedsprzedaz w kilkdziesieciu miejscach w Wojewodztwie. KAzdy sobie by wyskoczył na dzielnicy po bilecik wczesniej i nie było by sprawy. DObrze to kiedys funkcjonowało jak nie bylo tych durnych przepisów!
PS 2000 na Aklasie ?? :) Hmm chyba na forum albo w MEnagerzee:)
11 listopada 2009, 20:13 / środa
To jest jednak prawda z tym 4,5 tysiąca? Jak dla mnie było 7.000 minimum
11 listopada 2009, 20:16 / środa
KURAK: no moze i te 2000 w aklasie to przesada... ale jedno jest pewne... Ciebie w tej klasie rozrywkowej nie bylo napewno ...
11 listopada 2009, 20:23 / środa
ha, ha, marynara masz rację
kibice sukcesu się znaleźli nagle
kupcie sobie karnety, a nie płaczecie na forum jak baby
11 listopada 2009, 20:27 / środa
eFCLG nie chodzi o płakanie na forum,jestes za tępy żeby zrozumiec ten problem,bez odbioru
11 listopada 2009, 20:28 / środa
Mnie generalnie ten temat nie powinien obchodzic bo ja mam karnet i często jestem w Gdańsku więc i dla bratanka na tych kilka meczy kupie bilet. Ale ja w przeciwieństwie do niektórych nierozpłakanych, bardzo zaradnych i generalnie przezajebistych ludzi na tym forum potrafię myślec i wiem że gdy przysłowiowy Jan Kowalski przyjdzie na mecz, zobaczy dwustu osobową kolejkę to na następnym meczu już nie przyjdzie sprawdzic. W ten sposób frekwencja na Amice była 10k, na Zagłębiu 8k
11 listopada 2009, 20:43 / środa
I tym bardziej ze na stronch trojmiejskich i oficjalnych nie wazna jest atmosfera tylko zdjecie przedstawiające kolejke mysle ze nie przyciagają tym a wrecz przeciwnie. I nie jezdzijcie tak po sobie bo kibicujecie obok siebie a pozniej anonimowe sie droczycie.
11 listopada 2009, 21:01 / środa
eFCLG pierdolinij sie w głowe jeśli mnie nazywasz kibicem sukcesu. Jak bym nim był to nie chodził bym na takie mecze z Odrą która gra 3 składem. Wiele lat chodze na Lechie. Mieszkam w Sopocie i nie jest mi po drodze żeby w tygodniu podjechac i kupic bilet. Wyjechałem dzisiaj o 13 z Sopotu i chciałem jeszcze z kumplami po zakupie biletu pogadac przy piwie a bilet miałem już gdy mecz trwał.
Po co klub obniżył ceny biletów?? Żeby coraz więcej młodych wiedziało co to jest Lechia. A jak zobaczy to co dzisiaj się działo pod kasami to raczej nie będzie dobrze sie tego wspominał.
11 listopada 2009, 21:05 / środa
ja mam karnet i wkurza mnie to że muszę stać w kolejce do bramofurt, a ktoś kto ma bylet przechodzi bez kolejki. Skoro klubowi zależy na tym żeby sprzedawać więcej karnetów to niech jeszcze potem pójdzie na rękę i niech zrobią dodatkowe bramofurty dla posiadaczy karnetów (niech sobie stoją w kolejce ci co mają bilety)
11 listopada 2009, 21:08 / środa
Klub musi wprowadzić więcej kas i nie ma co się to nawzajem obrażac. ot cała filozofia, a tu robicie z tego temat dnia.
11 listopada 2009, 21:09 / środa
ja wchodziłem o 14:30 na stadion to kolejek nie bylo przy bramofurtach ;)
11 listopada 2009, 21:10 / środa
Panowie, Tomasze, "posypy", itd, są w życie pewne priorytety,
Przede wszystkim bilet można sobie kupić wcześniej
Poza tym można sobie kupic tez karnet wcześniej
Kibice sukcesu gdzie byliście jak zwiedzaliśmy wioski w A-klasie?
Płaczki jesteście i tyle.
Każdy "ogarnięty" kibic zawsze sobie bilet załatwi, widocznie macie Lechię w d..
Jak nie macie nic do powiedzenia na Lechii, nie jeździcie na wyjazdy, nie jesteście w klimacie, to znajdźcie sobie pare minut w tygodniu aby łaskawie kupić sobie bilet
Musicie się przyzwyczaić, bo świat się zmienia, Lechia to niedługo będzie towar deficytowy i trudno dostępny
11 listopada 2009, 21:32 / środa
No właśnie -panie nie płaczek- świat się zmienia, a Ty opowiadasz się za brakiem zmian w Lechii. Lechia juz niedługo nie będzie towarem deficytowym, to pełne trybuny nim będzie.... no chyba że wierzysz w zapełnienie 44 tyś miejsc przy 3 otwartych kasach
11 listopada 2009, 21:34 / środa
odemnie tyle, wysłałem już maila do klubu w tej sprawie, wszystkim którym przeszkadza ta sytuacja polecam zrobic to samo. Kończe dyskusję bo zaczyna się licytacja kto jest lepszym kibicem, a nie co zrobic by na Lechię przychodziło jak najwięcej ludzi
11 listopada 2009, 21:44 / środa
taaa, pewnie, nie zapomnij na komendę jeszcze wyslać
11 listopada 2009, 21:45 / środa
eFCLG to że chce kupic bilet w dniu meczu nie znaczy że mam Lechię jak to określiłeś w d... . Lechia na takich meczach jak z Odrą nie wzbudza jakiegoś meega zainteresowania skoro na meczu było około 7tys. Ale czemu skoro klub ma do rozprowadzania w dniu meczu parę tys. biletów to są takie problemy i awantury pod kasami. Czemu My mamy takie problemy skoro Lechia gra w e-klasie ma wysoki budżet w porównaniu do innych i u nas są jaja a w innych klubach nie??!!
Wyobraź sobie co by sie działo pod kasami gdyby nagle dzisiaj wyszło słońce i by było +10'C, inni by ruszyli dupska z domów i miało by byc na stadionie 12 tys. kibiców. Nie chodzi mi o to żeby przywoływac skrajne przypadki a nie daj Boże na stadion przyszli by ludzie którzy wolą siedziec w domu w listopadowe popołudnie.
Chodzi mi o to że organizacja sprzedaży biletów jest do dupy i to sie ciągnie latami już.
I nie raz jest tak że w przedsprzedaży też trzeba czekac te parę godzin na bilet bo raczyli otworzyc tylko dwie kasy. Zarząd chce budowac Wielką Lechie a podstawowych spraw organizacyjnych nie potrafią ogarnąc.
11 listopada 2009, 21:46 / środa
A teraz powiem ci wprost pierdolnij się w głowę kretynie, jeśli nie umiesz rozmawiac jak człowiek to milcz, bez pozdrowień
11 listopada 2009, 21:55 / środa
buziek, kretyna to może gdzieś bliżej szukaj, w rodzinie, wśrod znajomych, może maila gdzies napisz w tej sprawie (ABW, KGP, nigdy więcej)? Może ktoś Cię wysłucha??
Tomasz - zgadzam się z Tobą, że sprzedaż biletów nie wygląda najlepiej, aczkolwiek jeżeli ktoś śledzi na bieżąco od kilku lat politykę klubu, to nie powinno go to dziwić. Na mecz Lechii trzeba sobie zasłużyć....
Bo dla wielu z nas to SENS ŻYCIA, a nie jakies popierdółki
11 listopada 2009, 22:09 / środa
ja poszukam kretyna, pewnie wśród znajomych kogoś znajdę.
Ale widze że ty nie masz problemu w znajdowaniu konfidentów, współpracowników policji, abw oraz towarzyszy z nigdy więcej wśród swoich, bo inaczej nie moge wytłumaczyc szukania wszędzie dookoła

jeszcze raz bez pozdrowień
11 listopada 2009, 22:12 / środa
uwierz mi że ja też mam Lechie w sercu, ale jak widze jak niektórzy Lechiści sie wyzywają, puszczają im nerwy i w ogóle to zadaje sobie pytanie czy da się tego uniknac i co jest przyczyną?
11 listopada 2009, 22:13 / środa
to po co dyskutujecie z tym łbem ??? z takimi pajacami dyskusja konczy sie zawsze wyzwiskami a temat sie rozmywa
11 listopada 2009, 22:21 / środa
sprawa z kasami i sposobem rozprowadzania biletów zawiera się w jednym zdaniu: koniec ze sprzedażą kilku biletow jednej osobie! wtedy problemy przestają istnieć, dzisiaj to była totalna chryja..od kas odeszlo z kwitkiem masa ludzi..to jest natychmiast do poprawy!
11 listopada 2009, 22:25 / środa
buziek - wśród swoich?? ha, ha, ha, ale nie miałes na mysli siebie?
Ty nie jesteś "swój " chłop, sorry
Tomasz - przyczyna jest bardzo prozaiczna - i to od wielu lat
Wszyscy mają pretensje i swoje żale o różne rzeczy, ale NIKT z nich/was nic nie robi aby to zmienić. Dlatego też, do czasu kiedy takie osoby się mocniej nie zaangażują w Lechię, to nie będa miały nic do powiedzenia, nie będą miały np. szans na bilety na najbliższe derby w Gdyni, itd., itd. Kibice sukcesu wyrastają jak grzyby po deszczu, ciekawe gdzie byli i co robili jak tułaliśmy się po Korzeniewach, Siwiałkach, Marezach czy Dziemianach i zrzucaliśmy sie po parę dyszek, aby piłkarze Lechii mieli kilka piłek do treningu?
Swoje zdanie i dziurę w d... ma każdy, ale jak trzeba coś zrobić to już nie ma chętnych. To my ten klub odbudowaliśmy, a tu nagle nie chce sie komus kupić wczesniej karnetu, albu podjechać sobie w tygodniu po bilet i kupic go bez kolejki.
Sorry, trochę pokory Panowie. Albo nie, może lepiej gdzieś maila trza wysłać..
11 listopada 2009, 22:27 / środa
To co dzis zobaczylem to tragedia. Od razu dodam ze i a klasa nie jest mi obca, ale zaczynam sobie zastanawiac pytanie czy ludzie z Lechii daja sobie rade. Obserwuje to co sie dzieje na roznych plaszczyznach i widze, ze niejest rozowo. Lechia jest mistrzem PR dla mnie. Rzadne to wytlumaczenie, ze swieto. To stacje benzynowe powinny byc dzis zamkniete ? Stac po bilet do 60 minuty, nie mowie ze takbylo w moim przypadku, ale tak bylo to cos niemozliwego. Za 200 % stawke to masa ludzi by sie znalazlo do pracy. A zaplacic, to chyba Lechia jest w stanie. To raptem wplywy z kilku biletow. Jezeli mamy byc operatorem BA to trzeba sie wziac ostro w garsc bo czasem wychodza komiczne sytuacje.
11 listopada 2009, 22:42 / środa
kosiarz "koniec ze sprzedażą kilku biletow jednej osobie" zgadzam się ale tylko w dniu meczu!!!!bo w pozostałe dni przedmeczowe taki zakaz byłby bez sensu. Bo sam kupowałem bilet w poniedz. dla 2 osób, przyjechałem z Rumi, i to co zastałem dziś przed kasami to spodziewałem się takiego widoku. Tak więc,jak ktoś chce i może to nie powinien czekac na ostatnią chwilę, bo jak będzie przeciwnik następnym razem bardziej renomowany, to i 5 kas nie da obsłużyć zbyt dużej liczy osób.
11 listopada 2009, 22:43 / środa
Oj Panie Marynara zdziwił sie by Pan.
Byłem na ostatnim meczu gdy upadała Lechia/Polonia na meczu z Ceramika Opoczno (wiem ze wielu sie nie przyznaje do tego tworu ale skoro tak to skad sie wzieło 6 tys na meczu z Lechem sezon wczesniej ?) gdzie było w sumie ze 100 osob i byłem na A-klasie gdzie było na pierwszych meczach z max 200 osob. Pamietam dwustronicowy biuletyn meczowy od meczu z ORłem Trąbki Wielkie!

Sam z wałsne pieniadze co tydzien rozwieszałem plakaty o nastepnym meczu (raz dostałem za to mandat) wiec mi nie pierdol o kibicach skcesu w moim kontekscie! BO sie pytam gdzie jest te 7 tysiecy które było na Wisle a których nie było dzisiaj!

I Panie Marynara załozyłbym sie ze to Ciebie tam nie było!

Pozdro
11 listopada 2009, 22:54 / środa
Tylko mnie tez zastanawia: Po ki chuj sa komunikaty klubu! Ze dzis sprzedaz biletów do 14 było wiadomo wczesniej ! Czemu kazdy mysli ze jakos to bedzie i na pewno beda sprzedawac pozniej i przychodzi o 14,40! i mysli ze z pocałowaniem reki dostanie bilet serpentynke i kiełbaske!

Niedociagniecia ze strony klubu sa widoczne (pisac maile ile wlezie- moze chociaz jedna kasa nam przybedzie!) ale zrobcie cos ze swojej strony! JAk nie kupic karnetu, to kupic bilet w przedsprzedazy albo przyjsc chociaz 2h wczesniej!

Najlepiej jest narzekac!
11 listopada 2009, 22:59 / środa
Dla mnie to jest poaranoja co się dzieje, sytuacja rozbijała się z tego co wiem o brak KOMPUTERÓW I DRUKAREK- a to mnie trochę śmieszy, że klub z aspiracjami do pucharów europejskich w niedalekiej przysżłości nie ma siana na wyposażenie kas biletowych!!

Kolejną sprawą jest, że po prostu NIE WIDZĘ ani sobie nie wyobrażam organizacji meczu na ponad 40tys. na Arenie Bałtyckiej, skoro teraz są takie ogromne problemy ze zwykłym rozprowadzaniem biletów, myślićie, że wtedy z miejsca sprzedanych zopstanie 90% karnetów? wątpię, a większa publika będzie tylko i wyłącznie na wybranych meczach!! Ale skoro zarządowi nie zależy na wpływach (Ci co nie kupili dziś biletu pewnie poszli do domu) to nie zarobi na kolejne drukarki!

PS Byłem na meczu Interu, z godzinę może półtorej przed meczem, a kupienie biletu zajeło mi dosłownie 10minut od czasu stanięcia w kolejce!! Na meczu było 50tys ludzi! Można? Jeśli się chce to można!!
11 listopada 2009, 23:17 / środa
bialo_zielony z tym interem podales dobry przyklad :) przy okazji komunii kuzyna we Włoszech zawitalem na San Siro na meczu Milan - Juve i rowniez mimo ze ludzi w kolejce do kupienia biletu bylo sporo to bodajze 10 - 15 minut i na oko jakies 400 głow bylo juz zaopatrzone w wejsciowki. I jedyne co musialem podac to imie nazwisko bez zadnego zdjecia, nic... dlatego jestesmy defecto daleko w tyle i jesli Lechia pragnie byc klubem na miare Europy, to musi ogarnac sprawy organizacyjne.

Żeby nie było... mam karnet
12 listopada 2009, 00:28 / czwartek
sam jestem za opcja karnetow itd ale to co dzis klub Odjebal to JEST SKANDAL !!!!! kolejki jak po mieso za komuny !! 2 kasy otwarte przy nizszych cenach biletow !!!!

prezesie .dyrektorze ,kasejrko ,sprzataczko .krystyno z gazowni do roboty nie osmieszajcie sie
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021