Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Tomasz Dawidowski w Lechii!!! co sądzicie???

strona 1/3

13 listopada 2009, 09:22 / piątek
Szczerze mówiąc to miałem mieszane uczucia gdy dowiedziałem się o podpisaniu kontraktu z tym zawodnikiem.Jednak ku mojemu zdziwieniu na pucharowym meczu z Odrą zaprezentował się bardzo dobrze! Pomimo iz brak mu ogrania na tle naszych kopaczy wyglądał jak zawodnik z innej galaktyki.Grał niespełna kwadrans a wprowadził spore ożywienie na boisku.Sadze że w kolejnej rundzie bedzie grał już w pierwszej 11-ce .Bardzo ładnie wymieniał sie podaniami z Iwansem co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.Trzymajmy wiec kciuki aby Dawid poszedł w ślady Niedzielana i odbudował forme sprzed lat!!!
13 listopada 2009, 09:52 / piątek
No po tym kwadransie tez sobie duzo obiecuje na nastepne mecze! Moim marzeniem jest by zastapił Zabłockiego w pierwszje 11. Tylko nie wiadomo czy jest przygotowany na dłuzej niz połowe. Rzeczywiscie widziałem tez na rozgrzewce ze chłopak ma przyłożenie z prawej nogi, ciezko mu zabrac piłke i wogole kuma gre! Moze szybkosci torche brakuje ale grajac trojka napadziorów to nie on bedzie musiał biegac. JAk dla mnie moze sie okazac duzym wzmocnieniem nie tylko na boisku ale takze, a moze i przede wszystkim w szatni!!!

A my swojeeeeeeeee !
13 listopada 2009, 11:30 / piątek
No chyba że posmakuje jak smakuje hazard w Trójmiejskich lokalach hihi.
13 listopada 2009, 13:53 / piątek
Dawac Gienia Krola:) przeciez sam nie bedzie Tomek chodzil po kasynkach:) Poza tym, Gienio jest pusty:D a Tomek ma sianko:D zawsze pozyczy:)
13 listopada 2009, 18:49 / piątek
czy ktos wie co sie dzieje z Wojciechowskim? też by sie przydał. A podobno Swierczewski chciał u nas grac, to by było juz galaktikos:)))
13 listopada 2009, 19:23 / piątek
Jeszcze Radzio Tancerz Majdan i Tomasz Paczka Fajek Hajto!
13 listopada 2009, 20:53 / piątek
15 minut w jednym meczu to zamało żeby stwierdzić że Dawidowski będzie wzmocnieniem, odwróci niemoc strzelecką itp. itd. Ale zgodze się z Wielką Lechią (co za nick!!??) i Kurakiem że zaprezentował się obiecująco. Też miałem mieszane uczucia ale po wejściu Tomka zobaczyłem że jego wyszkolenie i technika odstaje od reszty naszych napadywaczy. Wiem. Zawsze tak grał ale u nas w ostanich latach nie było takich kopaczy. Mam tylko pytanie: kiedy kolejna kontuzja, operacja, rehabilitacja? Przez 5 sezonów problemy zdrowotne i nagle pstryk i koniec problemów?? Oby!!! Brawo dla młyna za wsparcie dla piłkarza, który wrócił po 11 latach, brawo dla Kafara i klubu, że dali mu szanse. To jest moja Lechia!
Ps. i do tych powyżej - Dawidowski nie jest gwiazdeczką typu Hajto, Świerczewski czy Majdan, on właśnie nie zrobił kariery (przez kontuzje) a mógł.
14 listopada 2009, 15:55 / sobota
no i zzz i broendby za Szczesnego w szybkiej pilce
14 listopada 2009, 19:42 / sobota
Dawidowski, w przeciwieństwie do wymienionych, ma 31 lat. Może więc jeszcze 2 lata pograć na bardzo wysokim poziomie, czego mu życzę.

15 minut z Odrą było obiecujące, ale nie może nam zacierać prawdziwego obrazu tego meczu, a zwłaszcza obrazu przeciwnika - w półrezerwowym składzie, z zawodnikami ME. W ostatnim kwadransie mieliśmy więc więcej sytacji niż w niejednym meczu ligowym przez 90 minut, tak łatwo drugi raz już nie będzie. A z drugiej strony - świetnie się złożyło, że Dawid miał możliwość rozwinięcia skrzydeł już w tym meczu, mam nadzieję, że zamiast wizyt w kasynach będzie ciężko pracował na pierwszą "11" na wiosnę, bo wydaje mi się, że z Wanią mogą stworzyć bardzo ciekawą parę.
11 meczów w kadrze to może niedużo, ale pamiętajmy, że innych takich zawodników w Lechii w ogóle nie ma!
14 listopada 2009, 23:05 / sobota
Jak dlugo Dawidowski bedzie zdrowy tak Lechia bedzie miala z niego tylko pozytek. Tylko zdrowia zyczyc !
15 listopada 2009, 13:58 / niedziela
Miał kilka udanych zagrań, ale co z tego? Prześledzcie jego życiorys i pomyslcie choć przez chwilę. Mam tylko nadzieję, że zarząd nie jest tak naiwny jak większość tu piszących.
15 listopada 2009, 14:50 / niedziela
zzz liczy sie to jak TERAZ gra czy to co robil 2 lata temu?
15 listopada 2009, 16:13 / niedziela
Simek, czy uważasz, że jego ostatnie lata kariery są bez znaczenia, że nic nie mówia o nim jako człowieku w sensie podejscia (czyt.zaangażowania) do zawodu???
15 listopada 2009, 16:58 / niedziela
Liczy sie to ile czasu spedzil w gabinetach lekarskich czy to jak teraz gra i co moe wniesc do zespolu?!

Gowno mnie obchodzi ile on spedzil lat po lekarzach, jesli teraz prezentowac sie bedzie lepiej niz reszta pseudokopaczy typu Buzała czy Kowalczyk to ma grać i tyle, a nie że ma pilki podawac tylko dlatego ze ostatnie lata nie byly dla niego zbyt udane...
15 listopada 2009, 17:06 / niedziela
a nie przyszło ci do głowy, że może się spręzyć na te kilka spotkań i pokazać z bardzo dobrej strony, na co go na pewno stać (nie przeczę:)) po czym podpisać z Lechia 3 letni wysoki kontrakt (emeryturę) i......dalej chodzić po gabinetach????
15 listopada 2009, 17:11 / niedziela
Patrząc na to jak jest skonstruowana umowa obecnie to raczej wątpie w to aby ktokolwiek z klubu ryzykowałby takie coś. Dawidowski jest zawodnikiem na tu i teraz. Nie mowie ze bedzie stanowic o sile zespolu na przyszle lata bo ma juz 31 lat i perspektywicznym zawodnikiem nie jest, ale jesli jest lepszy od tych co sa teraz to ma grac i tyle i mnie nie obchodzi co z nim bylo przez ostatnie lata. To jest chyba jak najbardziej zrozumiale.
15 listopada 2009, 18:45 / niedziela
cieszy mnie że choć po części się zgadzamy. Teraz chyba rozumiesz me tonujące wszechobecne uwielbienie wpisy.
15 listopada 2009, 19:16 / niedziela
Pamiętam, że Wiśnia też co rusz po lekarzach latał, bo jest zawodnikiem kontuzjogennym dosyć, ale szczęśliwie (tfu tfu) kontuzje go omijają teraz ;) Niech grają najlepsi i Ci co mogą jakościowo najwięcej wnieść do zespołu i raczej nikomu do szczęścia więcej prócz 3 pkt w każdym meczu nie trzeba będzie :)
16 listopada 2009, 09:12 / poniedziałek
porównanie do Wiśni nietrafione. Najlepsi powinni grać, lecz przy podpisywaniu długoterminowych kontraktów patrzmy na przeszłość grajka!!!!
16 listopada 2009, 10:23 / poniedziałek
Spokojnie,w klubie nikt się nie zagapi przy podpisywaniu kontraktu z zawodnikiem po 30-tce,a szczególnie jeśli chodzi o Dawida.Narazie ma kontrakt do końca sezonu,jesli będzie przedłużany ta najwyżej na rok.Dawid przez ostatnie trzy miesiące trenował z pierwszą drużyną i to Kafar był najwieksym entuzjastom podpisania z nim umowy.Sugerował sie tym co prezentował Tomasz na treningach .Z tego co wiem to od dłuższego czasu wyleczony jest z kasyn,tak więc jeśli tylko bedą omijac go kontuzje może wiele dobrego wnieść do gry naszej drużyny!
16 listopada 2009, 11:03 / poniedziałek
Dawidowski jeśli pogra pół roku na poziomie powinien dostać kontrakt na kolejny sezon i zdecydowaną podwyżkę(zakładając że moje szacunki są słuszne i pensji podstawowej ma 6-9 tyś, a reszta to wejściówki i premie tak by strzelając 1 bramkę miesięcznie i grając 280-360 min miesięcznie zarabiać do 12-18 tyś), ale podwyżkę nie pensji, a właśnie wejściówek i premii, niech zarabia i 60 tyś ale niech to będą pieniądze za wyniki, nie za samo bycie.
16 listopada 2009, 16:39 / poniedziałek
Ja też myślę, że bezmyślnego zawierania kontraktów z zawodnikami po 30-tce nie będzie, pamiętajmy, że wszystkie kontrakty piłkarzy muszą być autoryzowane przez Kuchara, a on jest przeciwny budowaniu drużyny w oparciu o takich graczy.

Niemniej Dawidowski to nie jest taki przeciętny ligowy piłkarz więc jeszcze niejeden sezon może pograć z pożytkiem dla nas wszystkich.
16 listopada 2009, 21:54 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 listopada 2009, 21:59 / poniedziałek
16 listopada 2009, 22:00 / poniedziałek
16 listopada 2009, 22:06 / poniedziałek
16 listopada 2009, 22:17 / poniedziałek
16 listopada 2009, 22:19 / poniedziałek
16 listopada 2009, 22:23 / poniedziałek
17 listopada 2009, 00:09 / wtorek
Jak tu nie klnac?!
Czy to jest watek o Smolarku,czy o Dawidowskim?!
Jestescie niereformowalni !
17 listopada 2009, 11:50 / wtorek
trzeba dac sie mu pokazac,stworzy swietny duet z Lukjanovs'em,przynajmniej bedzie mu kto mial podawac pilki a z tego posypia sie bramki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
17 listopada 2009, 16:14 / wtorek
sądzę, że Tomek Dawidowski to pirat drogowy :)
20 listopada 2009, 14:27 / piątek
nie wiem na ile to prawda, ale słyszałem, że jeden z łotyszy/litwinów na treningu ostro wszedł w nogi Dawidowskiemu i ten pojechał na badania
21 listopada 2009, 21:25 / sobota
jak Wam się podobała gra idola???
21 listopada 2009, 21:31 / sobota
Szczerze mówiąc to dzisiaj nie błyszczał...Inna sprawa że nie dostawał żadnych podań bo cała drużyna piach grała...Mimo,o wszystko rozczarował mnie...
21 listopada 2009, 21:32 / sobota
zzz wielu po jego kwadransie ze słabiutka Odrą upatrywalo w nim naszego zbawcy w napadzie.Na tle mocniejszego dzis rywala,wyglądalo to jak wyglądało....
21 listopada 2009, 21:35 / sobota
Panowie bez przesady. On zagral dwa razy po 15 minut po kilku latach wlasciwie bez gry o stawke. Nie popadajmy w skrajnosci. Nie uznajemy go za zbawce, ale tez go nie skreslajmy.
21 listopada 2009, 21:39 / sobota
Dzisiaj pol godziny gral ;)

Jednak z komentarzem bym sie powstrzymal. Ocenianie kogos kto zagral po 5 latach kontuzji 45 minut zagral raczej nie przystoi nawet.
22 listopada 2009, 13:03 / niedziela
Mógł zostać bohaterem gdyby zaraz po wejściu strzelił brameczkę a tak w moje ocenie przedreptał drugą polowe meczu.
22 listopada 2009, 14:07 / niedziela
biegał dużo tyle że nic tego nie wynikało. Widze, że większości opadły klapki z oczu:))
22 listopada 2009, 14:24 / niedziela
Na prawdziwe oceny przyjdzie czas WIOSNĄ, jak Dawidowski przepracuje okres przygotowawczy. Ja mu życzę jak najlepiej.
22 listopada 2009, 14:27 / niedziela
zzz, gratuluje oceny zawodnika widząc go ledwie 45 minut w 2 meczach....
22 listopada 2009, 19:00 / niedziela
Ja mam zupełnie inne odczucie.
Wczoraj wyglądało to tak jakby inni zawodnicy Lechii nie widzieli na boisku Dawidowskiego...
22 listopada 2009, 21:12 / niedziela
Tomek jest pilkarzem przewyzszajacym wszystkich naszych.

Bardzo bym chciał żeby zdobył bramke w derbach - ale wiadomo że teraz on tylko próbuje grac , a jego prawdziwa wartosc poznamy dopiero na wiosne. Dajcie mu czas - bedzie dobrze.
27 marca 2010, 00:12 / sobota
konri
22 listopada 2009, 14:24 / niedziela
Na prawdziwe oceny przyjdzie czas WIOSNĄ, jak Dawidowski przepracuje okres przygotowawczy. Ja mu życzę jak najlepiej.

-------------------------------------------------- --------------------------------------

No i w mojej ocenie to wiosną nasz najlepszy gracz. Już z Craxą dał świetną zmianę. Ze Śląskiem miał udział przy pierwszej bramce, a drugą wypracował wywalczając karnego. Wyeliminował z gry w rewanżu PP Marcelo i Głowackiego, trafił do siatki we wtorek. Dziś wypracował karnego. Po co to piszę? Głownie dlatego, że już czytałem narzekania na niego, że łapie kartki.

Wszyscy widzieliśmy jak wyglądała nasza gra w ofensywie bez Dawidowskiego, który wygrywał starcia z Asitzem czy Kumbevem. Dawid zasuwa w każdym meczu, nieustannie wywiera pressing na rywalach, obija ich (nawet z Marcelo wygrywał starcia fizczyne) - nieuniknione jest więc, że czasem zobaczy żółtą kartkę. A niektórzy już go kaleką nazywali.
27 marca 2010, 00:24 / sobota
Jako wysuniety napastnik jest aktualnie w naszym zespole niezastapiony.Silny,szybki,sprawiajacy duzo kłopotów najlepszym obrońcom w naszej lidze.Naprawde jest w duzym gazie.Ile jest wart dla zespołu najlepiej było widac dzis w 2 połowie,kiedy nie było go juz na boisku.
27 marca 2010, 00:45 / sobota
Dawidowski bluzga sędziego, Dawidowski bezsensownie wybija piłkę po gwizdku, Dawidowski przeszkadza w wybiciu piłki, za to są jego żółte kartki.
27 marca 2010, 01:36 / sobota
to, że jest dobrym zawodnikiem nie upoważnia go do łapania głupich kartek bo tak niestety trzeba to nazwać - wcześniej za podważanie decyzji sędziego dzisiaj za grę po gwizdku. takie gwiazdorskie zachowania powodują oslabianie zespołu. miejmy nadzieje, że sie ogarnie chłopak albo ktoś mu to wyklaruje, czego sobie i wam życzę. pozdrawiam
27 marca 2010, 07:21 / sobota
Dawid wczoraj??? Dr Jekyll&Mr. Hyde. I tyle w temacie.
27 marca 2010, 09:23 / sobota
ile znaczy dla nszej drużyny było widać w 2 połowie gdy go zabrakło...w pierwszej nie mógł sobie z nim poradzić Inaki Astiz czyli jak na nasza ligę nie byle kto. Hiszpan na pewno odetchnął gdy okazało się, że Dawida zabraknie w drugiej połowie.

radzę się nacieszyć jego widokiem w biało-zielonej koszulce bo Tomek ma kontrakt jedynie do czerwca, prawie najniższą pensję w drużynie, która ledwo starcza na frytki, a zainteresowanie ze strony klubów które lepiej płacą w naszej lidze już ponoć jest...taki piłkarz będzie do wzięcia za darmo.

aż się boję co będzie gdy Dawid zagra przeciw nam i bedzie go musiał kryć taki Krzysiu Bąk ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.238