Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZAPISY NA MECZ DERBOWY

strona 1/1

17 listopada 2009, 11:25 / wtorek
Stowarzyszenie "Lwy Północy" w porozumieniu ze wszystkimi grupami kibiców Lechii Gdańsk, organizuje zapisy na mecz Arka - LECHIA GDAŃSK. Cena biletu na mecz wraz z okazjonalnymi gadżetami wynosi 80 zł. Zapisy odbywać się będą w czwartek 19 listopada oraz w piątek 20 listopada w salonie RED BOX przy ulicy Traugutta 29. Pierwszeństwo w zakupie biletów na mecz mają tylko i wyłącznie osoby, które mają w tej rundzie przynajmniej jeden wyjazd na mecz Lechii i znajdują się na oficjalnej liście wyjazdowej. Uprzejmie prosimy osoby, które do tej pory nie były na wyjeździe Lechii w tej rundzie o nie przychodzenie po bilety, gdyż nie zostaną zapisane. Jeżeli po sprzedaży „uprzywilejowanej” pozostaną bilety, zostaną one przekazane do wolnej sprzedaży oraz pojawi się oficjalny komunikat o sposobie ich dystrybucji. Nie będziemy poprzez fora udzielać żadnych informacji dotyczących gadżetów oraz ceny biletów. Osobom, które zapiszą się na mecz derbowy, zostaną udzielone szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania.
Godziny zapisów:
czwartek godz. 14-18
piątek godz. 14-18
17 listopada 2009, 11:51 / wtorek
Sprawiedliwie.

Aejaaaooo!!
17 listopada 2009, 12:15 / wtorek
Ja też uważam to za bardzo sprawiedliwe.
Mimo ,że w poprzednich latach udało się "troche" pojeździć to w tej rundzie nie zaliczyłem ani jednego wyjazdu to takie rozdysponowanie biletów jest jednym z lepszych posunięć Lwów:)
Kto jeździł zostanie nagrodzony. A kto nie to nawet niech się nie pcha po nie swoje:)
17 listopada 2009, 12:21 / wtorek
pieniążki na "wyjazd" już czekają!! :)))
17 listopada 2009, 12:50 / wtorek
To nie jest decyzja samych Lwów tylko grup kibiców (jak zawsze). Biletów jest i tak o około 230 za mało niż osób, które w tej rundzie były na wyjazdach. a więc od czwartku kto pierwszy ten lepszy.
17 listopada 2009, 13:59 / wtorek
Mecz pucharowy w Wągrowcu też się liczy czy tylko wyjazdy ligowe?
17 listopada 2009, 14:05 / wtorek
A co to PP to gorszy wyjazd? Była lista, więc nie wyobrażam sobie żeby tego wyjazdu nieuwzględniono (zresztą to niewiele ponad 40 os.)
17 listopada 2009, 14:37 / wtorek
Sprawiedliwe to jest, ale kurna, żeby nie zabrakło biletów. Jeden wyjazd to chyba mało, myślę, że na taki mecz - derby powinni mieć pierszeństwo ci po conajmniej dwóch wyjazdach. Ludzi z jednym wyjazdem jest dużo, a wiadomo, że nie cała pula pójdzie teraz bo są "bardziej uprzywilejowani".
Mam nadzieje, że jest więcej osób takich jak ja, że po pracy będzie gnało odrazu po bilet i wszystkich nie wykupią młodzi, którzy się urwali ze szkoły albo do niej nie poszli.
17 listopada 2009, 16:49 / wtorek
A wiesz kolego, że są to pierwsze derby na które są wogóle zapisy???? Było zebranie w bardzo szerokim gronie osób i taka decyzja została podjęta i nic już jej nie zmieni. I tak połowa ludzi odejdzie z kwitkiem
17 listopada 2009, 18:44 / wtorek
Nie ma co kaprysić,ale ja robotę kończę 0 16:30,plus dojaz do Gda to 17:30 a wtedy to już można się obsrać z biletem.
17 listopada 2009, 22:38 / wtorek
Widzisz Leźno. Kartuzy,Starogard.Pisz,Malbork, Mława,skarszewy,Pelplin i wiele innych miejscowości są zarejestrowanymi fan clubami i nie mają problemu z biletami. moze nauka nie pojdzie w las i się w końcu zarejestrujecie.
17 listopada 2009, 23:22 / wtorek
a jak bylem w 1989 na wyjezdzie to sie nie licze czy co? moge byc twojim tata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
17 listopada 2009, 23:27 / wtorek
LP mam pytanie ile lat miales w 1989?
18 listopada 2009, 09:50 / środa
mafio gda chuj wszystkich obchodzi gdzie ty byłes w 1998r Byles ciesz sie bo masz wspomienia jakies a czemu nie jezdzisz teraz?
Nie wazne kim byles wazne kim jestes!
18 listopada 2009, 10:45 / środa
Nie wiem czy to zadziała ale może warto powalczyć z klubem o to aby zaczęli w końcu wspomagać wyjazdy...Bo 50/60 czy 70zł to w skali "globalnej" pratycznie to samo co 110/120 zł ale w rzeczywistości jest inaczej. Jestem pewny, że klub który ma dobre liczby wyjazdowe nagle ma 2x droższe wyjazdy, jego liczba z miejsca spada o 50%. A co do derbów: LP ile wogóle biletów dostaliśmy?
18 listopada 2009, 20:14 / środa
Zapisy wedlug mnie to dobra i sprawiedliwa nagroda dla tych ktorzy poswiecaja swoj czas i jezdza za druzyna na dobre i na zle JA Przyjade na pewno tak jak ostatnio usciskac i pogratulowac zwyciestwa na T 29
19 listopada 2009, 16:35 / czwartek
6 dni i jazda z kurwami!
My wierzymy tylko w BKS!
19 listopada 2009, 18:54 / czwartek
mafio-gda co się wozisz z tym ile masz lat itp.Trzeba chodzic i jezdzic caly czas a nie wspominć przed kompem co sie robiło w 89r.Do wspominków sa okreslone tematy gdzie mozesz spisac swoje wspomnienia.Moim zdaniem zasada słuszna jezdzisz na wyjazdy masz mozliwośc kupienia biletu.

Ps.Co by nie bylo mam bilet a na derby ,a wyjazdy za Lechią zaliczalem juz na poczatku lat 80.Pozdrawiam
19 listopada 2009, 19:03 / czwartek
Zapisy planowe na dzień jutrzejszy, ze względu na zejście całej puli biletów zostają odwołane.
Do zobaczenia na środowej zbiórce.
19 listopada 2009, 19:51 / czwartek
ile w ogóle dostaliśmy biletów?
19 listopada 2009, 19:59 / czwartek
No własnie ile było biletów...?

a ja liczyłem ze jeszcze się załapie <lol2>
19 listopada 2009, 22:33 / czwartek
Nie będziemy poprzez fora udzielać żadnych informacji dotyczących gadżetów oraz ceny biletów. Osobom, które zapiszą się na mecz derbowy, zostaną udzielone szczegółowe odpowiedzi na zadane pytania.
Byłeś na zapisach trzeba bylo zapytac. Każda jedna osoba, która dziś zadała pytanie otrzymała na nie odpowiedź.
19 listopada 2009, 23:18 / czwartek
Coraz mniej biletów na derby !!! odnośnik odnośnik
19 listopada 2009, 23:25 / czwartek
coraz mniej ? ? hehe, spójrz na wpis sprzed 4 godzin
20 listopada 2009, 08:41 / piątek
Koledze chodziło o kibiców Arki, oj, nie zabłysnąłeś.
20 listopada 2009, 10:16 / piątek
a co nas obchodza jacyś "inni" kibice????/
20 listopada 2009, 10:27 / piątek
Zegar, a co Pan robił w "damskiej ubikacji" ? :) :) :)

-------------------------------------------------- -------------
K..., ja nawet w tym kiblu mecz oberzę <embarassed>
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023