Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Bukmacher Lechii - www.partylechia.com

strona 1/3

17 listopada 2009, 12:40 / wtorek
odnośnik - news na oficjalnej

www.partylechia.com - strona bukmachera

Ja wpłaciłem pieniądze pół godziny temu, ciekawe czy załapałem się do tej pierwszej 40stki.
Sam bukmacher wygląda dość dobrze, zapewne dlatego, ze to filia cenionego partybets.
Fajne zaklady na mecze Lechii można znaleźć ;)
17 listopada 2009, 12:48 / wtorek
Donald nie będzie z tego zadowolony :)
17 listopada 2009, 13:39 / wtorek
działa Wam link do rejestracji ?
17 listopada 2009, 13:39 / wtorek
tak:)
17 listopada 2009, 13:51 / wtorek
odnośnik

Hahahaha:))))

Aejaejao!!!
17 listopada 2009, 15:27 / wtorek
kurwa, a mi nie działa, co jest do chuja?
17 listopada 2009, 15:35 / wtorek
Dobry ruch z tym zakładem bukmacherskim. Jeżeli tylko dobierać będą dobre kursy to myślę, że jak najbardziej się to utrzyma i będzie to korzystne dla klubu.

No i oczywiście jeżeli wtopi kupon to nie musimy być do końca tacy smutni, bo walnie przyczyniamy się do wzrostu budżetu Lechii :)
17 listopada 2009, 16:34 / wtorek
Do tej pory grałem u innego bukmachera internetowego (Betclic), od dziś oczywiście postanowiłem przerzucić się na LechiaParty i oto moje pierwsze spostrzeżenia po zarejestrowaniu się i wpłacie paru groszy na początek na konto.

- generalnie super mega pomysł! W myśl zasady "co w rodzinie to nie zginie" rzeczywiście z mniejszym bólem serca będę przyjmował do wiadomości, że znów przegrałem kupon :)

- ładny design biało-zielony

- szkoda, że strona jest częściowo polska, częściowo angielska, a nie w pełni w wersji polskiej

- brak waluty pln (dostępne są euro, $ i funt)
- może nie odkryłem jeszcze szerszych zasobów tej strony, ale póki co widzę, że najodleglejsze zakłady są na dzień następny (na jutro). Na Betclicu można obstawiać mecze na kilka dni do przodu i mieć cały tydzień z góry obstawiony dzień po dniu.

Generalnie widać, że całość merytorycznie (zasoby) i technicznie trochę odstaje od kolosów typu betclic, bwin, czy betathome. Ale za pomysł 5+. Miejmy nadzieję, ze wypali. Brawo!
17 listopada 2009, 16:48 / wtorek
Oczywiście masz racje z tym , że na minus jest brak plnów i strasznie wolno odpisujący support
Ale np. zakłady na kolejne dni obstawiać można, trzeba tylko trochę poklikać i poszukać :) Też się z tym męczyłem, ale już ok.
Poza tym na plus za bardzo szybkie rozliczanie zakładów.
Szkoda tylko, że nie mogę znaleźć nigdzie informacji o obrocie bonusem. Wie ktoś może ile razy i po jakim kursie?
17 listopada 2009, 17:22 / wtorek
Aby wypłacić premię, musisz postawić co najmniej jej pięciokrotną wartość przy szansie wygranej równej co najmniej 2.0.

czyli bonus musisz obrocic 5 razy o minimalne ako 2,0
17 listopada 2009, 17:45 / wtorek
Uuu to sobie wymyślili kurs.. Ja zazwyczaj gram single więc ciężko kurs ponad 2,0 wyciągnąć. Zazwyczaj jest coś koło 1,5 (bet 365, bah)
17 listopada 2009, 17:54 / wtorek
Dlatego ja prawie nigdy bonusow nie biore (przynajmniej tych powitalnych).

Poszedl zakladzik:

Republika Południowej Afryki v Jamajka 1 @ 1.60
Luxembourg [U21] v Italy [U21] 2 @ 1.30
17 listopada 2009, 18:37 / wtorek
Chętnie bym sie zarejestrował... tyle, że coś opcja zakładania kont nie trybi...
17 listopada 2009, 18:41 / wtorek
Simek - sprawdz czy nie masz zablokowanych wyskakujacych okienek.
17 listopada 2009, 18:41 / wtorek
Jak się rejestrujesz to wyskakuje Ci nowe okno, więc musisz "odblokowac wyskakujące okienka"
17 listopada 2009, 18:42 / wtorek
tez mialem problem a probowalem na trzech przegladarkach.. pokombinuj z haslem i loginem bo jakas dziwna walidacje pol chyba maja ustawiona:/ Mi po pewnym czasie sie udalo zalozyc konto
17 listopada 2009, 18:46 / wtorek
Z hasłem jest taki problem, że musi się ono składać z
- co najmniej 5 znaków
- musi zawierać co najmniej jedną cyfrę
- musi się składać zarówno z wielkich jak i małych liter
17 listopada 2009, 18:50 / wtorek
cholera, czy ktoś na forum lechia.gda.pl, nie gra u buków?:)
17 listopada 2009, 18:52 / wtorek
olo.gda - na pewno, ale widze, ze sporo osob gra. Moze trzasne w luznych gadkach temacik o tym, mozna by sie powymieniac jakims info.
17 listopada 2009, 18:57 / wtorek
Z tymi okienkami to moglbym przypuszczac tak pod Firefoxem, bo mam Ad-block Plus zainstalowane, ale w IE8 chyba nie powinno tak być, no ale spróbuje to wyłączyć jakoś i może się uda :)
17 listopada 2009, 19:01 / wtorek
Simek - w IE to jest. Na dole okna po prawej stronie masz ustawienia zabezpieczen (Internet) i obok tego wyskakuje Ci malutka ikona z zakazem "wjazdu" za kazdym razem jak okienko probuje wyskoczyc. Do tego jest krotki sygnal dzwiekowy (a raczej pisk).
17 listopada 2009, 19:05 / wtorek
Szata graficzna ładnie sie prezentuje , menu nie za ciekawe , oferta dośc dobra kursy takze jesnak zostane na swoim buku
17 listopada 2009, 19:06 / wtorek
No już mam, w Firefoxie to już rozpracowałem :) trzeba było strone w opcjach AdBP ustawic strone w wyjatkach i pozwolic na otwieranie okienek :)

Tylko teraz mam inny problem :) cokolwiek wpisze w rejestracji w okienku login pokazuje mi ze zajete :) juz nawet przecwiczylem kilkusekundowe slepe naparzanie w klawiature pod wplywem 'emocji' :)
17 listopada 2009, 19:07 / wtorek
Witam

Jestem przedstawicielem firmy PartyGaming i mam nadzieje, ze strona PartyLechia wszystkim sie spodoba. W razie jakichs problemow, wnioskow, pomyslow, sugeruje wpisywanie ich w tym watku, w razie mozliwosci sprobuje pomoc. Oczywiscie strona bedzie caly czas sie zmieniala, bedziemy dodawali kolejne promocje i mozliwosci tylko dla Was, organizowali turnieje itd.

W razie drobnych niedociagniec, prosilbym o wyrozumialosc. Chcielismy wystartowac jeszcze w rundzie jesiennej i to na szczescie sie udalo. Mozliwosc prowadzenia konta w PLN juz wkrotce powinna byc dostepna.
17 listopada 2009, 19:09 / wtorek
Ja nie gram :) ze trzy razy w życiu zagrałem w STSie z marnym skutkiem. Lepszy jest poker,lub owoce w miejscu bliskim każdemu Lechiście :)
Ale sama akcja z tym bukiem Lechii fajna, jak ktoś lubi grać..niech gra z pożytkiem dla Lechii. Lechia polisa i Lechia mobile to pewnie był niewypał,ale te gierki mogą się przyjąć.
Biało Zielony - no ja generalnie nie gram, nie lubię niezdrowych emocji związanych z patrzniem na wyniki przez pryzmat kuponu, i tak nasi piłkarze przyprawiają czasem o zawał serca :)
To ja mam pytanie kiedy pojawi się lista pierwszych 40 ,którzy się zarejestrowali, wpłacili pieniądze i postawili zakład ?
17 listopada 2009, 19:13 / wtorek
ok, ogarnąłem już ;) odświeżyłem strone i jest już ok. Tyle, że badak wszystkie kombinacje na nick Simek zajęte...ale co innego weszło bez problemu :)

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
17 listopada 2009, 19:17 / wtorek
olo.gda - ja Lechie stawiam nie za czesto (jak i cala polska lige). Tak jak pisal broendby gram glownie single z tym ze, ja dodatkowo gram mecze o ktorych wiadomo, ze jedna ze stron jest oslabiona (tzw. insidery).

fan-Lechii - na wisienkach nie da sie zarobic :). Kazda maszyna jest programowana na tzw. procent zwrotu, najczesciej jest tak, ze na kazdy 1000 zl wrzucone, oddaje 700 wiec to co ktos przed Toba stracil, mozesz fartem wygrac, ale nie liczylbym na to :).
17 listopada 2009, 19:22 / wtorek
ale ja doskonale o tym wiem :) tyle,że jak mam przegrać to wole z drinkiem w ręku w miłym towarzystwie,niż z kuponem w ręku i brzydką dziewczyną w STSie. Chodzi o miło spedzony czas :)
17 listopada 2009, 19:22 / wtorek
Broendby: mysle, ze w czwartek wszyscy zwyciezcy moga spodziewac sie maili z informacja badz na temat biletow (gdzie odebrac), badz na temat koszulek (beda to kody do internetowego, bardzo dobrze wyposazonego sklepu).
17 listopada 2009, 19:25 / wtorek
Jakos mi sie caly engine tej strony znajomy wydal, sprawdzalem nawet przed rejestracja czy juz u nich konta nie mam (tzn w partybet.com). I juz wiem. To jest to samo co gamebookers.com, ta sama firma. Nie wiem czy kazda z nich ma oddzielne procedury itd, bo jezeli nie to na zbyt wysokie stawki sobie nie pogramy. W sobote chcialem w gamebookers postawic kupon aku @ 2.0 za 450 zl to mi obcieli go do jakis 220. No ale zawsze jest gdzie cos przegrac z usmiechem na twarzy, bo w koncu cos dla klubu skapnie.
17 listopada 2009, 19:32 / wtorek
Bialo-Zielony: Gamebookers rowniez nalezy do firmy PartyGaming. Co do limitow, o ktorych piszesz - limity obowiazuja tylko nowych klientow i tylko na samym poczatku. To ogranicza ryzyko, by ktos nie zalozyl konta tylko po to, by zagrac raz na podejrzany mecz za bardzo duze pieniadze. Zapewniam cie, ze zaklad za 450 zlotych nie jest zadnym problemem, za 1000 czy za 2000 tez nie. Malo tego - PartyGaming to firma notowana na londynskiej gieldzie, z poteznym kapitalem i nie istnieja zadne gorne limity wygranej. Jesli uda ci sie wygrac 3 000 000 euro, masz gwarancje, ze te pieniadze do Ciebie trafia.
17 listopada 2009, 19:59 / wtorek
PartyLechia - nie podwazam Waszej wiarygodnosci i wyplacalnosci. Ale jakie moze byc "podejrzane spotkanie" na kuponie z aku @ 2.0 skladajacym sie z 3 meczy? Fakt faktem niedawno zarejestrowalem sie na gamebookers, postawilem moze z 3-4 zaklady wiec moze to limit nowego gracza. Ale nie powiesz mi (mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko takiej formie, w koncu jestesmy wsrod kibicow, a nie urzedasow), ze nie limitujecie graczy z wysokim yield'em, bo w to nie uwierze.
17 listopada 2009, 20:30 / wtorek
PartyLechia:
czemu przy niektórych zakładach dostaję te punkty PB a przy innych nie? Od czego to zależy? Bo w regulaminie tego nie widzę póki co
17 listopada 2009, 20:47 / wtorek
Bialo-Zielony: Limity sa ogolnie dostepne (kazdy moze sprawdzic swoj indywidualny limit) i zwiekszaja sie wraz z kolejnymi zawieranymi zakladami. Dla stalych klientow nie sa najmniejszym utrudnieniem. Pozdrawiam.
17 listopada 2009, 20:58 / wtorek
broendby: zaskoczyles mnie, nie jestem ekspertem w tej sprawie, ale sprobuje sie dowiedziec. Z grubsza - liczba PB zalezy od wartosci dokonywanych zakladow. Zdecydowanie najszybciej punkty lojalnosciowe przybywaja w czasie gry w pokera.
17 listopada 2009, 23:14 / wtorek
partyLechia kim ty jesteś że tak sie tutaj wozisz. dzisiaj sie zarejestrowałes i od razu ostra bajera. jak zaistniejesz wśrud biało -zielonej braci to sie dopiero wypowiadaj
17 listopada 2009, 23:35 / wtorek
domino33

Jeżeli nie czytasz wszystkich wypowiedzi od początku to nie udzielaj się...:)
18 listopada 2009, 09:07 / środa
domino33, Ty za to sie wypowiadaj jak zaistniejesz wśród braci ortografów!
Dobry jesteś, hehe:D

Aejaejao!!!
18 listopada 2009, 09:45 / środa
domino 33 ale błysnąłeś nie ma co :))
18 listopada 2009, 10:06 / środa
No to mnie brazylijczycy załatwili.. mieli w 4 secie 23-22 i z czarnuchami z kuby przejebali 23-25 :|
18 listopada 2009, 10:44 / środa
nie obstawiałem od Euro 2008 ale chyba teraz się skusze :D
18 listopada 2009, 10:47 / środa
domino33 i jego poczucie humoru :)... ja je lubie, ale wiem, ze moze denerwowac :D.

broendby - z mojego zakladu tez pewnie z dwie kopiejki na Lechie poszly.. poludniowa afryka cisnela wczoraj oslabiona jamajke i cisnela, ale nic nie wsypala.
Tak to juz bywa.

Tak swoja droga to ciekawy jestem jaki procent naszych przegranych idzie na Lechie i czy jest to warte np. roznicy kursu. Wiadomo, ze kursy na zdarzenie moga bardzo sie roznic pomiedzy bukami. Wiec jezeli mam zagrac w PartyLechia.com za 1000 zl po kursie 1.95 zamiast u innego buka po kursie 2.05 tracac 100 zl z ewentualnej wygranej, a w przypadku przegranej na Lechie ma pojsc np. 10 czy 20 zl to dla mnie jest to po prostu kolejny buk u ktorego bede gral tylko jak oddsportal mi pokaze, ze tam moj singiel lub kupon ma najwyzszy kurs.
18 listopada 2009, 11:25 / środa
Generalnie to kursy nie są najgorsze i jeśli klub otrzymuje z zysków udział nie mniejszy niż 30%(mam nadzieję że klub i Partygaming to potwierdzą) to mogę olac bet-at-home i unibet, by grac tutaj
Wczoraj ugrałem pierwsze 23 euro, 2 single udupione jeden wszedł ratując sytuację ;]

Po jakim czasie znikają limity? Oraz kiedy dokładnie będzie możliwe obstawianie w PLN ?
18 listopada 2009, 11:25 / środa
Ja mam takie pytanie to do PartyLechia: otóż teraz mam konto na GB, i nie będzie problemu jeśli wypłacę stamtąd całą kasę i założę konto na PartyLechia? To jest w sumie ten sam buk więc nie wiem jak na to patrzycie ;]
18 listopada 2009, 11:30 / środa
PartLechia proszę o kontakt , nie na główny mail ,ale do Ciebie .

Proponuję współpracę - szczegóły opiszę na maila .
18 listopada 2009, 11:41 / środa
buziek - nie ma jednego buka z tylko dobrymi czy tylko slabymi kursami. A juz na aku to rozstrzal jest duzy (3 zdarzenia na kuponie, ktory ma miec @2.0 - kursy od 1,74 - 2,25 u roznych bukow) Do tego kursy sie zmieniaja. W zaleznosci ile zakladow na dane zdarzenie dany buk przyjmie obniza/podwyzsza kurs (plus oczywiscie inne czynniki). Jak sie duzo gra to kazde 0.05 robi roznice. Kiedys myslalem, ze tak nie jest. Teraz mam konta u ponad 20 bukow, a jak trzeba to jeszcze sie czasem rejestruje u nowych.
Podsumowujac jedyne co moze mnie przekonac do czestszego stawiania na PartyLechia.com to solidny % dla klubu.
18 listopada 2009, 11:54 / środa
Witam,

Lechia otrzymuje ZDECYDOWANIE wiekszy procent od zyskow niz wspomniane przez was 30 procent, a do tego otrzymala wsparcie finansowe. Jednoczesnie ewentualne straty, jakie moze kazdy bukmacher, bierze na siebie PartyGaming. Nie ma wiec mozliwosci, by puscic klub w skarpetkach:)
18 listopada 2009, 11:56 / środa
Zeby nie byc goloslownym moj kupon z wczoraj:
Hank T. - Poerschke L. 2, Kamke T. - Arnaboldi A. 1, Webster M. - Dobromyslova A. 1, Cibona - Buducnost 1.
Ja zagralem w betklass przy @2,05, a partybet, gamebookers wiec i nasze PartyLechia mialo @1,84 czyli przy kuponie za 1000 zl strata ponad 200 zl.
Przy tym partybet i gamebookers (a wiec i PartyLechia) maja takie same stawki na kazde zdarzenie, wiec to po prostu dwie rozne witryny z kursami od tych samych oddsmaker'ow.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229