Gdańsk: środa, 8 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Bukmacherka - nasze single, kupony, wartosciowe informacje.

strona 2/12

20 listopada 2009, 11:59 / piątek
Bialo-Zielony ...

Nie liczy się czy 25/15 czy 15/15 .

Tak naprawdę przy 25/15 możesz mieć stratę ,a przy 15/15 zysk ...

Kwestia dobrego stawkowania oraz kursów.

Dlatego może lepiej podawać budżet i podsumowanie po każdym typku ?

np:

budżet 5.000 :

typ A 2.20 : stawka 500 - wygrana

typ B 1.50 : stawka 500 -

typ C 2.00 : stawka 500 -

budżet 3.500
--------------------------------------

typ A 2.20 : - wygrana

typ B 1.50 : - przegrana

typ C 2.00 : - wygrana

budżet 5.600

coś w tym stylu ...

oczywiście to luźna propozycja ;)
20 listopada 2009, 13:16 / piątek
m85 - ja pisze o zakladach akumulowanych o kursie 2.0. Na poczatku tego watku byla rozmowa na ten temat oraz opisalem ja ja to gram.
Co do podsumowania i budzetu to mysle, ze kazdy moze stosowac wg uznania, ale warto jest kazdy typ podsumowac. Ja ogolnie stosuje stawkowanie w jedostakch budzetu od 1-10/10. Tutaj staram sie zawsze pisac za jaka kwote gram typ, zeby uswiadomic innym jak bardzo jestem przekonany o danym typie. I wszystkie typy ktore tu podaje sam obstawiam, gram swoimi pieniedzmi (nie bawie sie w typera teoretyka :) - pisze to bo trafiaja sie tacy, ktorzy dla zabawy ryzykuja pieniadze innych).

moje 3 grosze co do typow ktore przewinely sie w temacie.

Liverpool - Man City - Liverpool w dolku w jakim dawno nie byl. Slabe wyniki ciagna za soba napiecia i konflikty. Benitez grozi odejsciem (co w obecnej sytuacji chyba nie jest grozba :)) jezeli sprzedadza Toressa. Man City lepiej niz dobrze w tym sezonie, ale nierowno. I jedno duze ALE jak dla mnie, a jest nim... Liga Angileska :) W tej lidze ja nigdy nie patrze na kurs. Nie przekonuje mnie kurs 1.3 na City w meczu z Burnley i 1:3 w drugiej polowie i gonitwa za remisem. Tak samo 1.20 na United w meczu chyba tez przeciwko Burnley i 2:2.

Korona - Zaglebie - ja za bardzo nie lubie under/over, bo uwazam ze to loteria, ale kurs 1.40 na over1.5 to moim zdaniem prezencik.

Derby Krakowa - tu raczej nie powinno byc niespodzianki.

Derby Warszawy - tak jak pisze m85 - duzy znak zapytania. Legia oczywiscie lepsza, ale ich obrona bedzie lekko przemeblowana. Do tego w Poloni troszke sie uspokoilo na lini zarzad - pilkarze. No i efekt nowej miotly. Dla mnie osobiscie no bet.

Polonia B - Jaga - czekam i czekam na to przelamanie wyjazdowe Jagi (nie zebym im kibicowal, ale kazda seria musi sie kiedys skonczyc wiec czemu nie zarobic na tym :)). Polonia powinna byc dla nich troszke lzejszym przeciwnikiem
niz Ruch, ale tylko troszke. Do tego nie wiem na ta chwile jak Jaga wyglada kadrowo. Przed meczem z Ruchem bylo kilka przeziebien, ale czasu minelo sporo wiec moze byc ok.

Na koniec powiem, zebyscie sie za bardzo moimi przemysleniami na temat polskiej ligi nie sugerowali, bo podchodze do niej troche jak do hokeja :). Musi byc na prawde mocne info (jak Piast - Lechia) zebym zagral grubo.
20 listopada 2009, 13:33 / piątek
ok ;)

u mnie zawsze single - gram tylko ligę polską (ekstraklasa, I, II, III, IV + MESA)

bardzo rzadko leci coś innego .

czasami jak jest dobra informacja - zagram inne rzeczy.

tak jak dzisiaj Jastrzębie - Sosnowiec.

Epidemia w zespole gości. Ich trener mówi iż zagrają tym co mają . Spore osłabienia i 1.65 póki jeszcze się trzyma wchodzę ostrzej .
20 listopada 2009, 13:39 / piątek
''Na koniec powiem, zebyscie sie za bardzo moimi przemysleniami na temat polskiej ligi nie sugerowali, bo podchodze do niej troche jak do hokeja :). Musi byc na prawde mocne info (jak Piast - Lechia) zebym zagral grubo.''

i własnie jak sie nie myle podawalas i sam dokładnie widziałem ze chodzi po necie informacja ze 3 za 3 na Piasta kurs spadł az do 1,6 przed meczem z 2,20 to spory spadek , ludzie stawiali na piasta jak szło bo mysleli ze to pewny fix a tu zonk a buki tylko zacierały rece.

Apropo Liverpool - Man City do składu The Reds wracaja Gerard (ostatnio tylko 15 min.) , Torres i Glen Johnson.City chyba w optymalnym nawet z Robinho , moj typ X2 za 1,85 a tak po za tym Wisła , Barca , Real , Villareal , Lyon i prawdopodobnie Ślask
20 listopada 2009, 13:42 / piątek
Prievidza - Z. Moravce (Slowacja, 2 liga)
typ: 2
kurs: 2.45 (doxxbet) / 2.30 (bet365)

Previdza bliska bankructwa. Nie wiadomo czy dokoncza sezon. Na swojej stronie prosza o wplaty na konto :). Moravce to spadkowicz walczacy o powrot do najwyzszej ligi. Obecnie sa na drugim miejscu i traca 3 pkt do lidera. Previdza jest 8 na 11 zespolow. Nie mam informacji czy Previdza zalega pieniadze pilkarzom lub czy jacys odeszli z powodu niewyplacalnosci. Gram to 5/10 czyli za 50% mojej maksymalnej stawki na single. (oznacza to rowniez umiarkowana pewnosc co do typu).
20 listopada 2009, 13:45 / piątek
albin - ja podawalem x2 i napisalem, ze gralbym czyste 2, gdyby nie nasza skutecznosc. I pisalem o 3 za 3, nawet podawal to jeden z najlepszych polskich informatorow jakich znam. Napisalem mu, ze sie myli, ale bylo juz za pozno dla niego, wtropil grubo.
20 listopada 2009, 14:06 / piątek
a na dzis to mysle ze Jaga strzeli 1,55 i Arminia , odradzał bym Legie na kartoflisku kazdy wynik moze pasc do tego nowy trener zmobilizuje czarne koszule
20 listopada 2009, 15:15 / piątek
albin_bks
...do tego nowy trener zmobilizuje czarne koszule...

Jeśli to miałoby działać w ich przypadku, byliby już dawno "mistrzami jesieni" :)
20 listopada 2009, 15:37 / piątek
To fakt :). Ale nowy trener wymogl na Wojciechowskim wyplate zaleglych pieniedzy pilkarzom, co na pewno sprawi, ze beda chcieli mu sie odwdzieczyc dobra gra.
20 listopada 2009, 16:57 / piątek
Mam małą uwagę i oczywiście sam sie do niej też dostosuję, aby przy podawaniu kursów, zawsze uwzględniać i podawać również NASZ PartyLechia.
20 listopada 2009, 18:15 / piątek
Leotar Trebinje – Slavija Istocno Sarajevo
kurs: 11 (unibet)

Dostalem to jako FIX (ustawiony mecz). UWAGA!. Jezeli to zagracie to na prawde za drobne pieniadze, a wrzucilem to tylko dla smiechu i zeby przestrzec Was przed pomyslami np. kupowania fix'ow ze stron ktorych ostatnio mnostwo powstaje.
Panowie - jezeli mecz jest ustawiony to nikt nie informuje o tym na dzien przed meczem. Mam dwie osoby, ktore czasem podaja mi fixy. Sms przychodzi na pol godziny przed meczem. Ten typ wrzucil ktos z Bosni zagraniczne zamkniete forum. Zagralem za koncowke pieniedzy (ok. 60 zl) ktore mialem na koncie u buka tak zeby zrobic rowny rachunek jak sie wtopi :)
20 listopada 2009, 18:17 / piątek
Aaaa... jezeli nie podaje kursu z PartyLechia to znaczy, ze danego zdarzenia nie ma w ofercie (przynajmniej oddsportal mi go nie pokazuje)
20 listopada 2009, 18:45 / piątek
Moj dzisiejszy kupon:

Anderson G. - Waites S. 1
Thornton R. - Young D. 1
Cambuur - Emmen 1

kurs: 2.21 (centrebet)
kurs: 1.98 (partyLechia)
stawka: 800 zl.
20 listopada 2009, 19:16 / piątek
Ja dzis postawiłem 4 mecze
Korona -Zagłebie 1x kurs 1.33
Bytom -Jaga x2 handicap 0-1 kurs 1.20
Legia-polonia x2 handicap 0-1 kurs 1.71
Marseille-PSG 1x kurs 1.20
w sumie kurs 3.25 za 100zł
20 listopada 2009, 21:33 / piątek
Co do meczu Leotar Trebinje – Slavija Istocno Sarajevo, to coś w tym jest. Buki wycofują zakład, a u innych leci w dół.
20 listopada 2009, 22:01 / piątek
To tylko swiadczy o tym, ze mecz ten lata juz po roznych otwartych formach i ludzie masowo na 2 graja.
Ostatnio byl fix we wloskiej C1/B mecz: Cavese - Potenza. Cavese nie pokonane u siebie, Potenza na wyjezdzie bez zwyciestwa. I jeszcze oslabione i to mocno. Kurs na 1@1.90 - pieknie, idealny insider. Nagle przed samym meczem (mniej niz godzina) kurs na 2 zaczyna leciec, na betfair grube siano na 2. Napisalem esa do jednego makarona czy cos wie? Cisza.. Na msn z 3 zapytania od typerow dostalem czy cos wiem :D.. Wszyscy zawinieci. Zagralem 2 ale, ze srednia stawka, a nie podwojnym maksem jak gram fixy i siadlo 0:1.
20 listopada 2009, 22:07 / piątek
"m85
20 listopada 2009, 11:28 / piątek
Korona - Zagłębie over 1.5 1.40 - wygrana 3:3

Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok Draw No Bet 2 2.90 - anulowane 1:1

Legia - Polonia W. +1.5 2 1.65 - wygrana 1:1

Kurs na Jagiellonie z opcją DNB jest naprawdę ogromnie przesadzony i jest tutaj swego rodzaju value. (Draw No Bet = w przypadku remisu zwrot stawki) .

Spotkanie w Warszawie stoi pod wielkim znakiem zapytania , Polonia słaba ostatnio, ale właśnie w takich meczach często się zdarza, że słaba drużyna zdobywa pkt z teoretycznie mocniejszą ekipa. Do tego warto dodać taką ciekawostkę :

'Sędzią tego spotkania jest Pan Marcin Borski który pochodzi z Warszawy. Nie znam zapatrywań Pana Borskiego aczkolwiek są pewne podstawy by poczuć nieprzyjemny zapach wokół tego meczu. Marcin Borski swego czasu pracował na stanowisku pełnomocnika Zarządu KGHM Polska Miedź SA, czyli właściciela Zagłębia Lubin oraz jednocześnie sędziował mecze. Zagłębiu sędziował wówczas raz - zwycięstwo Lubinian po kontrowersyjnych decyzjach arbitra. Pan Borski naraził się też kibicom GKSu Katowice w 2005 roku sędziując mecz GKS z Odrą Wodzisław. Sędzia zabrał Gieksie zwycięstwo uznając wyrównującą bramkę Wosia w 90min po ewidentnym spalonym. Sędzia pokazał przy tym 9 żółtych i aż 4 czerwone kartki. Kibice nie wytrzymali i zaatakowali Borskiego i jego asystentów dlatego wynik zamieniono na walkower. Potem jeszcze trafił na listę Fryzjera.'

Natomiast w Kielcach dziurawe defensywy i tutaj możemy zobaczyć parę bramek. 1.40 na over 1.5 myślę, że jest dobrą propozycją . - wygrana 3:3"

planowo ...
20 listopada 2009, 22:14 / piątek
dobra robota m85 :)

Ten over to smiech na sali byl, jakis pijany oddsmaker kurs robil.
20 listopada 2009, 22:33 / piątek
to sie musze pochwalic....
Bielefeld v 1860 München 2 @ 5.75

Legia Warszawa v Polonia Warszawa X @ 7.00

kurs 40.25

1.00 USD 40.25 USD won

polonia postawiona jak przegrywala a monachium przy 0-0
szkoda tylko za za 1 dolarka.....
20 listopada 2009, 22:53 / piątek
davidg75 - brawo!!
Zeby jeszcze dodac wartosci (choc nie finansowej :D) Twojej wygranej powiem Ci, ze jeden typer ktory bierze pieniadze za swoje typy stawial w tym meczu (Bielefeld v 1860 München) wygrana gospodarzy min dwoma golami.
20 listopada 2009, 23:36 / piątek
Bars Kazan v Lada Toliati 1 @ 1.35

Salavat Ufa v Avangard Omsk >5.5 @ 1.95

10.00 USD 26.32 USD won
20 listopada 2009, 23:46 / piątek
No to dzisiejszy darts mnie powalil :)

Anderson G. - Waites S. 1 wynik 9:10 (-)
Thornton R. - Young D. 1 wynik 10:9 (+)
Cambuur - Emmen 1 wynik 1:0 (+)

Najgorsze jest to, ze z pol godziny zastanawialem sie czy postawic na zwyciestwo Andersona, czy na to, ze bedzie mial wiecej 180-tek niz Waites. I w 180-tkach Anderson wygral 11:3 :).
21 listopada 2009, 03:02 / sobota
Ja dzisiaj zobaczę i może znajdę jakieś fajne typy. Nie mniej nie jestem takim profesjonalistą jak Bialo Zielony :)
21 listopada 2009, 10:17 / sobota
polecam dzisiaj wschód, bo ostatnie kolejki w Rosji to zawsze profity ...

FC Moscow - Spartak Nachlik 1 1.50

Terek - Kuban Krasnodar X2 1.50

Terek - Kuban Krasnodar 2 2.50

Mam jeszcze świetny mecz ze Słowenii na 14.00, ale to później .
21 listopada 2009, 10:56 / sobota
Informacja dla tych, ktorzy robia kupon i chca wrzucic jako "pewniaka" Chelsea.
Chelsea dzisaj bez: Frank Lampard, Deco, Didier Drogba i Michael Ballack.
Oczywiscie nadal sa faworytem, ale chyba nie trzeba nikomu tlumaczyc ile znacza ci pilkarze dla gry zespolu.
21 listopada 2009, 11:33 / sobota
Gospodarze bez wiekszych osłabień natomiast goście nie radzą sobie z wirusem świńskiej grypy.

Oficjalne info:
''Sergio Garcia, Arturo Arzu, Sunny, Carlos Garcia i Nelson – wszyscy oni mają symptomy pozwalające wnioskować, że ich organizmy zostały zaatakowane przez wirusa, podczas gdy Augusto Nelson, Damia Abella, Juan de Dios Prados, Israel Bascon oraz Ricardo Soares znajdują się pod stałą obserwacją lekarzy, bowiem także w ich przypadku zachodzi prawdopodobieństwo zakażenia.

W tej sytuacji odwołano już całkowicie wczorajsze zajęcia treningowe, a działacze klubowi chcą wnioskować o przełożenie spotkania ligowego przeciwko Villarrealowi B, w obawie przed brakiem możliwości skompletowania pełnego składu z zawodników będących w kadrze pierwszej drużyny.''

na jutro Elche - Betis
Typ 1 2,75
21 listopada 2009, 11:34 / sobota
m85 - racja z ta Rosja

Terek - Kuban Krasnodar - mecz juz tylko u 3 bukow (betclic, nordicbet, betway). Kurs na 2 w betclic polecial z 3.80 na 2.70.
Terek problemy kadrowe, zagraja mlodzi.
21 listopada 2009, 12:11 / sobota
UTA Arad - Otopeni (rumunia)
typ: 1
kurs: 1.70 (Nordicbet)
kurs: 1.60 (PartyLechia)

Otopeni bez 8 zawodnikow. Dwoch obroncow opuscilo klub, 4 jest zawieszonych, 2 kontuzjowanych. Do kadry wlaczono 4 mlodych i dwoch z glebokiej rezerwy.
Stawka mniej niz srednia, bo w rumunii zdarza im sie mecze chyba nawet w czasie snu ustawiac :).
21 listopada 2009, 13:00 / sobota
Od wczoraj sie zastanawiam czy podac Wam ten typ. Ja go zagralem, wiec wrzuce.

MFK Petrzalka - Slovan Bratislava
kurs: 1.73 (Coral)
kurs: 1.60 (partyLechia)

Oba kluby naleza do tego samego czlowieka, a Slovan potrzebuje punktow. Nie wiem co sobie wymyslil wlasciciel, ale raczej nie zwyciezy duch sportowej rywalizacji.
21 listopada 2009, 13:01 / sobota
na 14.00 :

Słowenia :

Olimpija - Drava 1 1.50

Zespół gości zagra bardzo młodym składem. ŻADEN zawodnik z pierwszego zespołu, którzy występowali do tej pory nie zagra w zespole przyjezdnych. Zawodnicy nie otrzymują wynagrodzeń, wczoraj spotkali się z prezesem, który obiecał im wypłaty. W następnym tygodniu będą kontynuować treningi, jednak dzisiaj zagrają juniorzy .
21 listopada 2009, 13:08 / sobota
Potwierdzam typ m85, ja sie zalapalem na kurs 1.55 na William Hill.
21 listopada 2009, 13:26 / sobota
Wlasnie kolejny buk (juz czwarty) zlikwidowal moje konto pod pretekstem zlamania regulaminu :). Nie lubia wygrywajacych, oj nie lubia. Razem ich ogramy Panowie :).
21 listopada 2009, 14:01 / sobota
"m85
21 listopada 2009, 10:17 / sobota
polecam dzisiaj wschód, bo ostatnie kolejki w Rosji to zawsze profity ...

FC Moscow - Spartak Nachlik 1 1.50 - przegrana 0:2

Terek - Kuban Krasnodar X2 1.50 - wygrana 0:1

Terek - Kuban Krasnodar 2 2.50 - wygrana 0:1

Mam jeszcze świetny mecz ze Słowenii na 14.00, ale to później ."
21 listopada 2009, 14:05 / sobota
Wklejam moje "wypociny" może ktoś skorzysta? ;-)

Zakład kombi PAS Giannina - Olympiakos Pireus (1X2) Olympiakos Pireus ? Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 (1X2) Borussia Dortmund ?
Manchester United - Everton FC (1X2) Manchester United ?
Girondins Bordeaux - Valenciennes FC (1X2) Girondins Bordeaux ?
Grenoble Foot 38 - Olympique Lyon (1X2) Olympique Lyon ?
Real Madryt - Racing Santander (1X2) Real Madryt ?

AKO 8,27

2009-11-21 13:04 Zakład kombi FC Schalke 04 - Hannover 96 (1X2) FC Schalke
Lech Poznań - Ruch Chorzów (Teren neutralny) (1X2) Lech Poznań ?
Sunderland - Arsenal FC (1X2) Arsenal FC

AKO 3,94
21 listopada 2009, 14:14 / sobota
nie tracisz siana na tym likwidowaniu?
21 listopada 2009, 14:50 / sobota
Kase za kazdym razem wyplacili. Dzisiaj to byl mybet. Przyslali maila, ze mam sie zalogowac i wyplacic pieniadze, zeby mogli deaktywowac moje konto.
21 listopada 2009, 15:16 / sobota
dania główne :

Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław 1 1.50

Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów : both to score 1.70

Lech Poznań - Ruch Chorzów under 3.5 1.20
21 listopada 2009, 20:10 / sobota
Prievidza - Z. Moravce (Slowacja, 2 liga)
kurs: 2.45 (doxxbet) / 2.30 (bet365)

Previdza bliska bankructwa. Nie wiadomo czy dokoncza sezon. Na swojej stronie prosza o wplaty na konto :). Moravce to spadkowicz walczacy o powrot do najwyzszej ligi. Obecnie sa na drugim miejscu i traca 3 pkt do lidera. Previdza jest 8 na 11 zespolow. Nie mam informacji czy Previdza zalega pieniadze pilkarzom lub czy jacys odeszli z powodu niewyplacalnosci. Gram to 5/10 czyli za 50% mojej maksymalnej stawki na single. (oznacza to rowniez umiarkowana pewnosc co do typu).

WYNIK 0:2

Ladny kursik ustrzelony.

-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Leotar Trebinje – Slavija Istocno Sarajevo
kurs: 11 (unibet)

Dostalem to jako FIX (ustawiony mecz). UWAGA!. Jezeli to zagracie to na prawde za drobne pieniadze, a wrzucilem to tylko dla smiechu i zeby przestrzec Was przed pomyslami np. kupowania fix'ow ze stron ktorych ostatnio mnostwo powstaje.
Panowie - jezeli mecz jest ustawiony to nikt nie informuje o tym na dzien przed meczem. Mam dwie osoby, ktore czasem podaja mi fixy. Sms przychodzi na pol godziny przed meczem. Ten typ wrzucil ktos z Bosni zagraniczne zamkniete forum. Zagralem za koncowke pieniedzy (ok. 60 zl) ktore mialem na koncie u buka tak zeby zrobic rowny rachunek jak sie wtopi :)

WYNIK 2:1

Sedzia mial podobno pomagac gosciom. Niezla pomoc - dwie czerwone kartki dla gosci i karny dla przeciwnika w 90 min :D

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------

Otopeni bez 8 zawodnikow. Dwoch obroncow opuscilo klub, 4 jest zawieszonych, 2 kontuzjowanych. Do kadry wlaczono 4 mlodych i dwoch z glebokiej rezerwy.
Stawka mniej niz srednia, bo w rumunii zdarza im sie mecze chyba nawet w czasie snu ustawiac :).

WYNIK 1:0

-------------------------------------------------- ---------------------------------------------

m85:
"na 14.00 :

Słowenia :

Olimpija - Drava 1 1.50

Zespół gości zagra bardzo młodym składem. ŻADEN zawodnik z pierwszego zespołu, którzy występowali do tej pory nie zagra w zespole przyjezdnych. Zawodnicy nie otrzymują wynagrodzeń, wczoraj spotkali się z prezesem, który obiecał im wypłaty. W następnym tygodniu będą kontynuować treningi, jednak dzisiaj zagrają juniorzy ."

3:0

Jak potwierdzalem bardzo dobre info i pewne sianko. Warto bylo wejsc grubiej :)

No to przyznac sie Panowie, ktory sie nie bal zaryzykowac naszych typkow i troszke mu skapnelo na sobotnie wariacje? :)
21 listopada 2009, 20:29 / sobota
Warto bylo Was posluchac. W przyszosci skorzystam. Zagralem inaczej. Moze teraz zbiore pare chujow ale zagralem Lechia - Belchatow 2. Kurs Bwin 2,6 za 200 euro. Mieszane uczucia. Lechia przegrywa ja wygrywam siano. Czuje ze tak dlugo jak Ivan bedzie naszym napadziorem bede trafial kupon. A propos trafilem Lechijke po raz piaty. Dzieki Wania.
21 listopada 2009, 21:44 / sobota
Nie ma co chuji wbijac, bo kazdy gra wg wlasnego uznania. Ja nie gram przeciwko Lechii, ale mowi sie, ze w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty.
Nawiazujac jednak do dzisiejszego zenujacego meczu i naszej skutecznosci to dla tych wszystkich ktorzy nie maja problemu stawiac przeciwko Lechii (a do tego na arke) proponuje zastanowic sie nad zakladem z partyLechia ktora druzyna strzeli wiecej goli w sezonie. Kurs na Lechie byl 1.30 wiec na fujarke widze tu duze value niestety.
21 listopada 2009, 22:35 / sobota
Witam.
Mnie uczucie do Lechii też powstrzymuje przed zakładami z udziałem naszej drużyny.
Postawiłem na Betsson.com 110 euro (Man U -1, Chelsea-1, Real M-1) co dało mi 233euro!!!
Pozdrawiam Biało-Zieloną brać zarażoną "bukmacherką"!!!
21 listopada 2009, 23:00 / sobota
Moj typ na jutro Wisla-Cracovia 0. Kurs bwin 4.5. Zaryzykuje 100 euro. Patrzac na tabele miazdzaca przewaga Wiselki ale ... Cracovia w ostatniej kolejce wygrana w Wawie. Byc moze poczatek zlapania wiatru w zagle. Wisla przegrana. Mala nerwowka w klubie. Zwolnienia dyscyplinarne , a wiec lekkie zamieszanie. Po za tym mecz nie na Reymonta ale w Sosnowcu wiec przewaga swojego boiska odpada. No i najwazniejsze ... derby maja swoje prawa. Moze wysoko nie ryzykowac ale pare groszy warto.
21 listopada 2009, 23:24 / sobota

WYNIK 1:0

2009-11-21 16:00 UTA Arad - CS Otopeni 1X2 UTA Arad UTA Arad 1.65

Zagrałem za 50 ( zagraj ile Ci nie będzie zal) wygrana 82,50
-------------------------------------------------- ------------------------
Wtopa na
Legia-Polonia 1 1,40
Wisła- Cracovia 1 1,30
Kurs łączny 1,82
Mówi się, że derby rządzą się swoimi prawami, ale sądzę, że goście sa na tyle słabi aby nie zepsuc kuponu.
Jednak derby, rządzą się swoimi prawami.
22 listopada 2009, 00:17 / niedziela
m85
21 listopada 2009, 13:01 / sobota
na 14.00 :

Słowenia :

Olimpija - Drava 1 1.50 - wygrana 3:0

m85
21 listopada 2009, 15:16 / sobota

Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław 1 1.50 - wygrana 4:0

Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów : both to score 1.70 - przegrana 0:2

Lech Poznań - Ruch Chorzów under 3.5 1.20 - przegrana 3:1

a na jutro w PL :

Wisła - Cracovia : dwa razy równe stawki :

HT/FT : X/1 4.00
HT/FT : 2/1 25.00
22 listopada 2009, 04:57 / niedziela
Panowie, prosze o wyrozumialosc, ale jutro troszke pospie dluzej. Komp jednak zostaje wlaczony wiec jak tylko cos zejdzie to wrzuce po przebudzeniu.
Teraz jeszcze z nocy dla ciekawostki i na mala stawke znow info o FIXie (czyli jedyny typ, ktory wczoraj mi nie wszedl :D... moze warto zagrac odwrotnie niz typer podaje :)).

Vico Equense - Isola Liri 1
Liga wloska C2C

Jezeli typ jest na jeden i ktos chce sie rozerwac za drobniaki to warto zagrac 2/1, X/1 i dokladny wynik 1:0. Wlosi czesto ustawiaja mecze w niskich ligach (w wysokich tez, ale Juve odcierpialo za to), tylko ze info zawsze ciezko dostepne wiec w tym meczu tez nie ufam gosciowi, ktory podal do tej pory kilka swoich analiz. Gramy za drobne.
22 listopada 2009, 05:00 / niedziela
trampi - szkoda, ze Olimpiji od m85 nie zagrales grubiej, ale tez nie mialem jak Wam dac znac, ze to cos na prawde mocnego. Problem jest taki, ze to nasze forum mozna czytac nawet bez logowania, a niestety zasada na zamknietych forach jest taka, ze nie rozdaje sie infa. Ja i tak Wam dalem typy z zamknietych, ale te ktore sam wrzucilem wiec mam do nich prawo :).
22 listopada 2009, 05:04 / niedziela
Jeszcze co do mojego wpisu o lidze wloskiej na jutro. Mecz zaczyna sie o 14:30 wiec do tej godziny pewnie moja kolezanka wspoldzielaca lozko mnie pewnie obudzi wiec wstrzymajcie sie z graniem. Zobaczymy przed meczem jakie beda ruchy i moze uda sie cos online, albo na live ugrac.
22 listopada 2009, 05:14 / niedziela
Liga wloska juz wycieta u wszystkich bukow. Co jednak bedzie sie dzialo.
22 listopada 2009, 08:22 / niedziela
BiaIo Zielony, jak mnie zaczną z buków wyrzucać, to będę grał grubiej :)
22 listopada 2009, 09:20 / niedziela
BiaIo Zielony
22 listopada 2009, 05:00 / niedziela
trampi - szkoda, ze Olimpiji od m85 nie zagrales grubiej, ale tez nie mialem jak Wam dac znac, ze to cos na prawde mocnego. Problem jest taki, ze to nasze forum mozna czytac nawet bez logowania, a niestety zasada na zamknietych forach jest taka, ze nie rozdaje sie infa. Ja i tak Wam dalem typy z zamknietych, ale te ktore sam wrzucilem wiec mam do nich prawo :).

To może mała "przeprowadzka", np Lechianet lub coś innego ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.317