Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

bany za bluzganie zawodnikow i Lechii

strona 1/1

22 listopada 2009, 18:11 / niedziela
proponuje powypierdalac ludzi, ktorzy w jednym zdaniu lacza wyrazy takiej jak "Lechia", "kurwy", "cwele", "dałny(?!?!)" itp. moge zrozumiec zlosc po przegranym meczu ale jak macie zamiar rzucac kurwami na naszych zawodnikow tudziez przypierdalac sie do ich wygladu zewnetrznego to proponuje forum.arkowcy.pl. tam znajdziecie wielu kolegow majacych podobne potrzeby
22 listopada 2009, 19:09 / niedziela
Zablokować gruchę, za nie szanowanie języka ojczystego.
22 listopada 2009, 19:11 / niedziela
Bez dyskusji i bez ostrzezen napisze jeden z drugim i z miejsca ban
24 listopada 2009, 10:18 / wtorek
Bardzo dobry pomysł. Bezkarnie obrażać każdy może. Skoro KlimekLG nazywa naszych piłkarzy pizdami i tchórzami, to do czego to prowadzi ? Można napisać, że ktoś tam jest słaby i się nie nadaje, ale za wyzywanie od pedałów należy się ban i wpierdol...
24 listopada 2009, 10:35 / wtorek
Grucha, a czy określenia w rodzaju "ofermy" i "cieniasy", "słabeusze" są do przyjęcia. Jest jak jest i żadna krytyka (nawet absolutnie słuszna) niczego nie zmieni, bo z trabanta być może da się od biedy zrobić mercedesa, ale z Buzały Ronaldo - na to nie ma najmniejszych szans. Mam nadzieję, że w zimowym okresie transferowym nasi działacze wyciągną odpowiednie wnioski, nie pożałują grosza i w końcu zatrudnią odpowiednie biomaszyny sportowe, które podniosą znacząco jakość gry i dadzą wreszcie Lechii zwycięstwa i sukcesy, na które z upragnieniem tak czekamy.
Co do obrażania naszych piłkarzy w sposób, o którym pisze grucha, to absolutnie racja. Na tym forum nie powinno mieć to miejsce. Nie jest czymś kulturalny, do przyjęcia w cywilizowanym społeczeństwie takie zachowanie, jak np. obrażanie niepełnosprawnych za ich kalectwo.
24 listopada 2009, 13:15 / wtorek
castrop
Trabant jest z plastiku i ciężko będzie, nawet od biedy.
24 listopada 2009, 14:12 / wtorek
castorp : twoja ironia jest po prostu wspaniala ;] krytyka tak ale w jakichs ramach. nie jest to chyba trudno zrozumiec, choc moze niektorzy moga miec z tym problem.
24 listopada 2009, 18:18 / wtorek
Tak ja mam problem!!!!!Bo jak widzę naszego nadwornego piłkarza Rogala i jego umiejętności to tylko takie słowa mi do głowy przychodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co ty jakiś obrońca moralności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 listopada 2009, 18:24 / wtorek
Ale w przeciwieństwie do tych małolatów co tu na forum wyzywają piłkarzy ja jade Rogala na stadionie .I dalej mam zamiar go jechac.
24 listopada 2009, 19:15 / wtorek
zawsze można przyjąć umownie formę "grzecznościwą" dla określenia gry piłkarza Lechii w ostatnim meczu. Ale wyzywać jak psa spod budki z piwem, lepiej nie..w takim wypadku jestem za banem:)
24 listopada 2009, 20:06 / wtorek
mimwis - no to weź od razu jedź na Kafara przecież to on go wstawia.
24 listopada 2009, 20:16 / wtorek
Najlatwiej bluzgac na forum albo w tlumie. Ciekawe, ze jak sa jakies spotkania w cztery oczy to malo kto jest na tyle odwazny by powiedziec Ty cieniasie ( nie mowic juz np Ty "kur.o") Jak ktos chce, to zawsze moze sobie raz pojsc na kryta podejsc do trenera, pilkarzy po meczu - spojrzec im w twarz - i powiedziec to co lezy na watrobie. Nikt nie wymaga od kazdego jakiejs szczegolnej erudycji, ale jest tyle pieknych co dosadnych okreslen w naszym jezyku... Czasami zastanawiam sie czy tu nie wchodzi jakas V kolumna by niektorym namieszac w ich łepetynach. Bluzgi zostawcie dla swoich wrogow. Ale wiadomo - kazdy zrobi jak zechce. Mamy - na szczescie - wolnosc slowa.
24 listopada 2009, 20:25 / wtorek
cruz
24 listopada 2009, 20:16 / wtorek
...Mamy - na szczescie - wolnosc slowa.

Czy jesteś tego pewien ?
24 listopada 2009, 20:53 / wtorek
cruz
24 listopada 2009, 20:16 / wtorek
nie mowic juz np Ty "kur.o"
___________________________________________
Popieram! To, że rogal się na boisku zwyczajnie opierdala, nie upoważnia nikogo do wyzywania go od drobiu.
Rogal nie daj się!

Heil Lechia!!
24 listopada 2009, 22:58 / wtorek
Ok, ale napisanie, ze ktos sie opierdala a nazwanie go kurwa jest jednak pewna roznica...
25 listopada 2009, 15:35 / środa
Piłka nożna jest najpotezniejsza dziedzina życia na globie wiec zanim cos napiszecie to pomyslcie
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036