Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Jagiellonia B. - Lechia Gdańsk 28.11.2009 17.00

strona 1/4

26 listopada 2009, 12:40 / czwartek
Euforia po wygranych derbach jest ale w sobote juz kolejny mecz. Ciezko bedzie o punkty z Bialegostoku tym bardziej, ze zagramy bez Kaczmarka. Moze do skladu wroci juz Myson. Remis mysle, bedzie dobrym wynikiem.
26 listopada 2009, 12:58 / czwartek
Po przelamaniu napadziorow, ja licze na 3pkt. Od wygranej z Legia, Jaga gra slabo. Bezbramkowe remisy z Zaglebiem i Sledziami, remisy po 1:1 z Korona i Polonia B., 5 bramek straconych z Ruchem.

Wygrali tylko u siebie ostanio 1:0 z nedznym Groclinem.

Jak przez caly mecz utrzymamy poziom z pierwszych 20 minut z Belchatowem to 3pkt sa Nasze.
26 listopada 2009, 13:02 / czwartek
Szkoda że po raz kolejny nie będzie Nam dane odwiedzić wschodnie kresy....jeśli chodzi o mecz to czeka piłkarzy trudne zadanie...wiadomo zmęczenie derbami kontuzje Zabłockiego kartki Kaczmarka ciekawe co zrobi Kafarski i kogo ustawi na boku obrony?Kto by to nie był to musi załatwić sobie podwójne płuca bo Grosicki nie odpuści a i środek pola musi zagrać skoncentrowany na 100 % bo stary lisek Frankowski będzie czekał na jakiś błąd w polu karnym.Jagiellonia wraca na własne śmieci po wycieczce na Śląsk i dotkliwiej porażce z Ruchem oraz remisem z Polonią Bytom....na pewno zagrają na 100 % swoich możliwości i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć 3 punkty gdyż potem mają wyjazd na Odrę a jak wiemy wyjazdy w przeciwieństwie do Nas nie są ich mocną stroną.Od początku trzeba zagrać agresywnie w środku doskoczyć do rywala odciąć od podań Grosickiego konsekwentnie zagęścić środek pola i grać swoje....Mam nadzieję że jedziemy tam po przynajmniej jeden punkt i że Ivans przebudził się na dobre...:-D
26 listopada 2009, 13:04 / czwartek
Zabłocki i Kaczmarek duze osłabienia ale mysle ze punkt w tym meczu bedzie nas cieszył.
26 listopada 2009, 13:09 / czwartek
Wanię będzie obserwował łotewski selekcjoner takze chłopak się zepnie na pewno. na lewej obronie może zagrać Hubert albo wróci Myson. bo Cvirik już zagrał na tej pozycji z Ruchem i widzieliśmy, ze kiepsko to wyglądało. każda opcja to jakaś strata bo Kaka wymiata na tej pozycji.

może być cieżko ze względu na to co pisałem w wątku o derbach: rozprężenie i kac po derbach plus (jednak jestem zwolennikiem teorii spiskowych) dług wobec Jagi z zeszłego sezonu. chociaż z Piastem też miała być zapłata a nie było.

ja, mimo panujących klimatów, mam tam jakiś sentyment do Jagi, pamiętam mecz w Pucharze Polski (?) na Bałtyku pod koniec lat 80. gdzie siedzieliśmy z przybyszami ze wschodu. paru naszych się spóźniło i przechodzili koło młyna Bałtyku który był wtedy na trybunce koło torów w okolicach linii środkowej i poza różnymi wyzwiskami (Jagiellonia PGR?) kadłuby nic im nie zrobiły. takie to były czasy. dziś by ich skatowali. Milicji też za dużo nie było chyba.
26 listopada 2009, 13:21 / czwartek
26 listopada 2009, 13:25 / czwartek
Ja mysle że mozemy wygrać Wisnia ma forme ,surma,nowak,wania zaczął strzelac ;] buzi moze cos strzeli ;p nie jest tak zle
26 listopada 2009, 13:26 / czwartek
Jeśli uda się wyeliminowac Frankowskiego i Grosickiego to ja jestem spokojny o zdobycz punktową, bez tej dwójki Jaga znaczy prawie tyle co nic. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie oglądając 3 mecze w tym sezonie.
Na bokach obrony zagrają zapewne Hubert na lewej oraz Rogalski na prawej mimo wielu gorzkich słów pod adresem Rogalskiego to jak na nowicjusza w Obronie gra całkiem nieźle i nie sądzę by Kafar w 3 dni znalazł kogoś lepszego, pomocy spodziewam się w takim kształcie Pietrowski/Piątek-Surma-Nowak, a w ataku Buzała i Lukjanovs oraz Wiśniewski
26 listopada 2009, 13:30 / czwartek
buziek,tylko bardzo Ciebie prosze,zebys w czasie Lechijnego meczu,nie klikal na Legijnym forum,bo pozniej niesprawiedliwie oceniasz pilkarzy :-)
Oczywiscie bez napinki.
26 listopada 2009, 13:36 / czwartek
Gramy dobrze na wyjazdach porażki z ruchem i legią czyli czołówka. Jaga jest do ogrania Licze na Ivana, Surme Nowaka Może Dawidowski zagrac dobry mecz
26 listopada 2009, 13:43 / czwartek
w czasie meczu(gdy nie jestem na wyjeździe czy na stadionie) zawsze siedzę przed telewizorem i staram się oceniac sprawiedliwie, a na legijnym forum "klikam" tylko w tym temacie który mnie interesuje tj. temacie dotyczącym wojny z ITI czy szerzej przeobrażeń ruchu kibicowskiego, zresztą podobnie czynię na forum Śląska, Wisły, Amiki/Lecha, a także Górnika Zabrze
26 listopada 2009, 13:46 / czwartek
a jeśli już przydarzy mi się nieprawidłowa ocena lub jak kto woli wtopa to staram się ją korygowac po drugim obejrzeniu zapisu meczu. Pozdrawiam
26 listopada 2009, 13:48 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 listopada 2009, 14:56 / czwartek
Kapsa
Wolakiewicz - Kozans - Cvirik - Mysona
Wisniewski - Piatek - Surma - Nowak
Lukjanovs - Buzala

MYsle ze takim zestawieniem wyjdziemy, Mysona chyba wroci na sobotni mecz bo ponoc mial grac juz ze szparka ale nie chcieli ryzykowac. Co do Kaczmarka to dobrze ze kartke dostal wczoraj niz mialby ja dostac w Bialymstoku i nie zagrac ze Sracovia. Nic sie nie stanie jak przegramy mecz z Jaga, wazne sa 3 punkty w ostatnim meczu ze sraksa bo bedziemy miec na koncie 25 pkt co daje juz spokojne utrzymanie patrzac na forme pozostalych zespolow. Co do JAgi to zagra prawdopodobnie bardzo oslabiona w pomocy :

"Po ostatnim meczu w Bytomiu do kontuzjowanych wcześniej Pawła Zawistowskiego, Michała Renusza i Andrzeja Niewulisa dołączyli Remigiusz Jezierski i Brazylijczyk Hermes. Jakby tego było mało, na wczorajszym treningu staw skokowy skręcił drugi z Brazylijczyków - Bruno."

Bez Hermesa i Bruno jest duza szansa na opanowanie srodka boiska bo co by nie patrzec Grosicki i Frankowski zyja z podan Bruno.
26 listopada 2009, 15:59 / czwartek
rundę jesienną rozpoczeliśmy zwycięstwem z srarką. Wierzę że mecz ostatniej jesiennej kolejki zamkniemy hepim endem ze zboczoną jagą!!!
26 listopada 2009, 16:02 / czwartek
a Zydzi?
26 listopada 2009, 16:04 / czwartek
żydki to już "wiosna" ;-)
26 listopada 2009, 16:05 / czwartek
Liczę na jakieś punkty w Białymstoku mimo osłabień (Kaczmarek, Kuba), oczywiście jesli Franek z Grosickim zagraja słaby mecz szanse są duże.
Ważne jest abyśmy nie dali sie zdominować w środku pola i należy odciąć napadziorów Jagi od podań, wtedy punkty bedą blisko....

TYLKO LECHIA!
27 listopada 2009, 12:56 / piątek
Ja jestem pewien zwyciestwa nad Jagiellonia w sobote. Prawdopodobnie jedna bramka i po walce ale damy rade. Zobaczycie ;p
27 listopada 2009, 13:12 / piątek
Problem w tym ze Grosicki z Frankowskim rzadko graja slaby mecz :) inna sprawa ze Jaga to druzyna wlasnego boiska. O ile sie nie myle na wyjezdzie w tym sezonie jeszcze nie wygrali procz PP ze szpara. Remis jest do osiagniecia poniewaz Jaga bedzie oslabiona mocno w pomocy. Z drugiej strony nasi praktycznie nie mieli odpoczynku po derbach a z tego co wiem sa mocno poobijani dlatego mysle ze remis w tym meczu bedzie bardzo dobrym wynikiem. Mam tylko nadzieje, ze nawet gdyby nasi przegrali to nikt nie bedzie znowu strzelal z pizdy ze ten zagral tak a tamten tak. Pilkarze potrzebuja wsparcia. Moze malo punktow zdobywaja na wlasnym boisku bo czuja mocna presje ze strony kibicow i przez to maja troche miekkie nogi. PRzyznam ze sam kilka razy sie wkurwialem na jednego czy drugiego grajka ale nie mozna od naszych wymagac kazdego wygranego meczu bo Barcelona nie jestesmy.JA i tak jestem zajebiscie zadowolony z tego co LEchia prezentuje bo kto by powiedzial jeszcze kilka lat temu ze beda teraz tak wysoko, ze taki zawodnik jak Surma bedzie gral w Lechii. Jest niesamowity progress w porownaniu z poprzednim sezonem, na wyjazadach gramy co by nie mowic rewelacyjnie, szkoda straconych punktow u siebie z kilkoma druzynami ale nie ma co marudzic tylko trzeba naszych odpowiednio wspomoc a to napewno im pomoze i na T29 bedziemy ogladac wiecej wygranych.
I tak na boczku...cos czuje ze po tej kolejce szpara ladnie poleci w tabeli w dol i bede srac w gacie w przerwie zimowej :)
27 listopada 2009, 13:30 / piątek
Jaga gra bardzo dobrze u siebie, my z kolei na wyjazdach. Ciekawe spotkanie się szykuje, obie drużyny osłabione. Brak Bruno to naprawdę duży cios dla gospodarzy, bo Zabłockiego i Kaczmarka Kafarowi uda się zastąpić. Myślę, że szansę powinien dostać Dawidowski od pierwszej minuty.

Szczerze powiedziawszy obstawiałbym remis i z tego wyniku byłbym zadowolony.
27 listopada 2009, 13:35 / piątek
Ja będę zadowolony jeśli w najbliższych dwóch meczach nasi kopacze zdobędą minimum 3 pkt, a jeśli stanie się to już w sobotę to będę pełen optymizmu. Po tym meczu nasi piłkarze mają prawie dwa tygodnie na odbudowę sił i mam nadzieję że mając taką perspektywę dadzą z siebie maksimum
0 pkt. nie dobrze - 1 pkt lepiej - 3 najlepiej ;]
27 listopada 2009, 13:48 / piątek
widzieliście co za cyrk jest u buka? o ja pierdole...
28 listopada 2009, 00:15 / sobota
Ja tam przed tym meczem jestem pełen wiary. Derby podbudowały piłkarzy, Lechia jest druga w tabeli wyjazdowej. Dobry mecz sie szykuje, licze na punkty.
28 listopada 2009, 01:16 / sobota
Buziek dla tego jestś kopaczem kibicowskim
Jesteś zadowolony z porażki Lechii (3punkty 2 mecze to 1 przegrana!!!)
Wyrażasz się brzydko nazywając piłkarzy Lechii kopaczami (tak se nazywaj kopaczy Ogniwa NIE, Lechistów!!!)
cyt.: (0 pkt. nie dobrze - 1 pkt lepiej - 3 najlepiej ;])

Zegar: 0=źle 1=źle 2=źle 3=źle 4=źle 6=dobrze

Po tym meczu nasi piłkarze mają prawie dwa tygodnie na odbudowę sił ...
...
rozjebałeś
28 listopada 2009, 01:58 / sobota
Tylko 3 punkty Lechijko!
Z jagą będzie ciężko ale musimy wygrać!
A potem pukniemy żydków i spokojna zima przed nami ; )
28 listopada 2009, 10:35 / sobota
Szkoda ze maja remont i bez kibiców ;[
28 listopada 2009, 11:37 / sobota
Dobry kurs na Lechie jest, na expekcie 4,85zł może warto obstawić.... Na Śląsk też dobry 2,7zł
28 listopada 2009, 12:41 / sobota
to jest smieszne
w Bialymstoku od x czasu maja remont klatki?
28 listopada 2009, 12:44 / sobota
jest jakas stronka na necie gdzie obejrze meczyk?z gory dzieki.Z bialo ziolonym pozdrowieniem
28 listopada 2009, 13:03 / sobota
www.meczyki.pl
28 listopada 2009, 13:28 / sobota
odnośnik

A co do meczu to wierze że Lechia wygra.Na wyjazdach gramy bardzo dobrze więc wygrana jest jak najbardziej możliwa.

A co do buka to trochę śmiech na sali.Żeby się nie przejechali na tym ci co obstawiają zwycięstwo gospodarzy :)
28 listopada 2009, 15:33 / sobota
kopacz - człowiek który kopie, nie wiem co widzisz w tym obraźliwego? Polecam Ci słownik. Po za tym w moim prywatnym odczuciu w Polsce nie ma piłkarzy z prawdziwego zdarzenia(taki który chce zapierdalac na maksa by osiągnąc jak najwięcej, dla którego nie są priorytetem pieniądze, a jest nim jak najlepszy wynik, jak najwyższe osiągniecia. Zresztą nie tylko w naszym kraju brakuje prawdziwych piłkarzy, pieniądze to choroba która zniszczyła ten sport)
A 3 pkt w dwóch meczach będzie bardzo dobrze w kontekście reszty sezonu, oczywiście że 6 byłoby najlepiej lecz należy brac poprawkę na okoliczności z jakimi mamy do czynienia:
-3 mecz w ciągu 8 dni
-Jagiellonia jest niezwykle groźna na własnym terenie
-Brak naszego wsparcia w Białymstoku
-Rozprężenie wśród naszym piłkarzy po wygranych derbach + ich wiedza że ewentualna porażka będzie im zapomniana

Oczywiście że w każdym meczu należy walczyc o wygraną, ale ja jestem z gruntu realistą. W wypełnieniu zadania na koniec sezonu(górna połowa tabeli) wystarczą 3 pkt w tych dwóch meczach i wiedzą o tym równie dobrze piłkarze jak i sztab szkoleniowy

ps. Zanim zaczniesz kogoś pouczac naucz się poprawnej polszczyzny gdyż kaleczysz język
28 listopada 2009, 15:35 / sobota
Nadzieja ze po dzisiejszym meczu bedziemy mogli krzyknac.."mamy lidera, Lechijko mamy lidera"..co prawda dotyczy to tylko tabeli wyjazdowej ale zawsze to powod do dumy..;) Tylko cos widze wlasnie ze "public sport - transmisja niepewna"..nadzieja ze nie bedzie trzeba sluchac meczu w radiu..

Jestem dobrej mysli po tym co mozna bylo zaobserwowac w meczach z arka i poczatku z belchatowem..;]
28 listopada 2009, 16:15 / sobota
Wyjściowa 11-stka: Paweł Kapsa, Hubert Wołąkiewicz, Siergiejs Kozans, Peter Cvirik, Arkadiusz Mysona, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Karol Piątek, Ivans Lukjanovs, Maciej Kowalczyk, Piotr Wiśniewski.

Rezerwowi: Mateusz Bąk, Jacek Manuszewski, Maciej Rogalski, Andrzej Rybski, Marcin Pietrowski, Paweł Buzała, Tomasz Dawidowski.

Dobry skład! Jazda z kurwami.
28 listopada 2009, 16:32 / sobota
Jazda z ruskami!!!! Lechijko jazda z ruskami!!!!
28 listopada 2009, 16:46 / sobota
Tylko zwycięstwo Lechijko! Ivans i Kowal dziś po brameczce i Lechia wygrywa 2-1!
jazda z kurwami !
28 listopada 2009, 16:59 / sobota
Na Sopcascie Channel - 80248 jak cos.
28 listopada 2009, 17:23 / sobota
Co teraz Kapsa odjebał!!!!! Dobrze, że ci z brudnegostoku nie wykorzystali takiego prezentu:)
28 listopada 2009, 17:24 / sobota
na razie LEchia nie gra ciekawie a przed chwila Kapsa mial duzo szczescia gdy wypuscil wydawalo sie latwa pilke
28 listopada 2009, 17:24 / sobota
Hmmm słabo jak narazie kiedy to Lechia miała zawsze początki mocne...a tu Kapsa jeszcze takie marne piłki na raty chwyta eh... :]
28 listopada 2009, 17:26 / sobota
ZACZNIJCIE STRZELAĆ NA TĄ BRAMKĘ ZZA POLA KARNEGO DO KURWY NĘDZY
28 listopada 2009, 17:28 / sobota
płaczki idzcie sie przejsc z psem
28 listopada 2009, 17:33 / sobota
Ma ktos jakis link do transmisji ?!
28 listopada 2009, 17:36 / sobota
Sopcast Channel - 80248
28 listopada 2009, 17:36 / sobota
28 listopada 2009, 17:37 / sobota
Zobacz kilka postów wyżej

Cholera jak dobra akcja wychodzi to nie ma nikogo kto by ją wykończył.Grosickiemu coś faul nie wyszedł hahahah
28 listopada 2009, 17:40 / sobota
Jak narazie "0" strzałów Lechii ogólnie Jaga tez bez szału ale totalnie defensywnie gra zespół gdzie skład ma ofensywny :/
28 listopada 2009, 17:40 / sobota
28 listopada 2009, 17:42 / sobota
kurwa Wania
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023