Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Cracovia 12-12-2009 14:45

strona 2/5

6 grudnia 2009, 17:16 / niedziela
1. To czy będą kibice Sraxy, lub nie,to decyzja ma być podjęta chyba jutro. Na dzień dzisiejszy sami sobie są winni, obecnej sytuacji. Również nie ma co ich tak bronić, bo sami są chyba największymi kurwami w Polsce.
Na ostatni mecz z Śląskiem, ktory grali w Sosnowcu, nie wpuścili niepełnosprawnych kibiców Śląska. Tłumaczyli sie tym ,że nie można im zapewnić ochrony!!! Nie wiem jakim można być gnojem i skurwielem,żeby sadzić się na szalik lub czapkę niepełnosprawnego kibica przeciwnej drużyny. Dodam tylko,że Amica,tychże kibiców Śląska wpuściła do siebie.
2.Jeżeli chodzi o Ruch,to powodem,że nie zostali wpuszczeni, była przyczyna nie zapłacenia za bilety podczas ich wizyty w II lidze.Wówczas było ich z zgodami trochę więcej i za tą nadprogramową ilość mieli zapłacić. Te 1 dniowe spóźnienie na pewno nie było przyczyną że nie było ich u nas na wiosnę.
3.Prosiłbym aby nie mieszać tu kibiców Legii i jak znajdują się na różnych stadionach, bo jak wiadomo rzecz dotyczy się innej bajki i nie można tego przekładać na innych kibiców gości.
To tyle jeśli chodzi o różnych kibiców gości, którzy akurat w tym wątku się znaleźli.
Ja na mecze chodzę dla Lechii, jej kibicuje i chcę też jej zwycięstwa w tym meczu!!!
6 grudnia 2009, 17:42 / niedziela
Żordż - kto jak kto, ale kibice cracovii (specjalnie z małej litery) nie powinni liczyć na jakąkolwiek pomoc z naszej strony. Bez przesady, cracovia to ekipa bez żadnych zasad, teraz płaczą na forach jaka to Lechia jest be i ile by ich to nie przyjechało do Gdańska. Na wczorajszy mecz ze Śląskiem po mega przygotowaniach do Sosonowca przyjechało ich niecałe 800 sztuk, gdzie Sląsk chciał 2 tys. biletów (oczywiście nie dostał nic).
Zasady dotyczące biletów są znane we wszystkich klubach, to, że ktoś tego nie dopilnował to nie nasza wina.
6 grudnia 2009, 19:58 / niedziela
Przestańcie pierdolić, też nienawidzę sracovi ale mecz bez kibiców gości to nie to samo...
7 grudnia 2009, 13:03 / poniedziałek
odnośnik

Aejaejao!!!
7 grudnia 2009, 13:34 / poniedziałek
Kibiców Cracovii nie będzie na stadionie w Gdańsku.
Ich klub spóźnił się z złożeniem zapotrzebowania na bilety .
W terminie kiedy powinno być te zgłoszenie wysłane , MOSIR zgłosił do klubu zapytanie na ten temat,
Zgodnie z prawda została udzielona im odpowiedz że nie ma na ta chwile takiego zamówienia.
Wiec zaczęli remont drogi dojazdowej od strony ul.Smoluchowskiego.
Klub za bardzo nie miał wpływu na decyzje o zamknięciu sektora gości na ten mecz.
Piłka nożna dla Kibiców to oczywiste ale trzeba obiektywnie spojrzeć na sprawę.
My nasze zamówienia wysłaliśmy na początku sezonu do każdego klubu.
7 grudnia 2009, 14:21 / poniedziałek
Do Sosnowca 60km dupy nie ruszą, 300 sie ich pofatyguje co najwyżej, z tego prosty wniosek że do nas - 600km - to by w 30 najechali plus płetwonogi, szkoda płotu, żadna strata;)

Poza tym pewnie śp Jasiu by sobie nie życzył ich obecności na tym meczu;)

NIE PŁAKAŁEM PO WEJHERCIE PO CRACOVII TEŻ NIE BĘDĘ! :)

Aejaejao!!!
7 grudnia 2009, 14:42 / poniedziałek
Słyszałem że jude i tak mają na żywo oglądać mecz.
7 grudnia 2009, 14:53 / poniedziałek
Z atmosfery ; )
7 grudnia 2009, 14:54 / poniedziałek
Nie ma co żałować , śledzie już się podniecali że dostają ponad 100 biletów i jadą zobaczyć oprawę za "kasę sponsorowaną".Nie kumam dokładnie co mieli na myśli (może sami składają race w domu itp.) Żydy to temat nie warty pisania.Pamiętam jak w Warszawie na reprezentacji dostali nieco i chłopak z Śląska odwiózł jednego żyda poszkodowanego autem do szpitala.Przyjechali po nim żydki i w ramach podziękowania dostał wpierdol...
7 grudnia 2009, 15:23 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 grudnia 2009, 15:39 / poniedziałek
Lechia z duze literu pasiasty cwelu!
Nie planowaliscie jechac na poczatku seznu i sie nie zorganizowaliscie, teraz po paru wygranych sie obudzili kibice sukcesu i placza parowy
7 grudnia 2009, 15:51 / poniedziałek
Jeżeli sprawa wygląda tak jak opisał KlimekLG (a nie ma powodów, żeby ściemniać) to wszystko jasne i nie ma co rozpaczać, że pasy nie wejdą. Zresztą jak napisał jacaraca za dużo by ich się nie najechało skoro po wielkiej mobilizacji nawet marnego tysiączka do Sosnowca nie uzbierali. Aha i zgodnie z żydowską propagandą Wisła to kibice sukcesów, eh szkoda słów.
7 grudnia 2009, 17:22 / poniedziałek
ale przecież oni mają "wyjebane w sosnowiec"...buahaha, zawsze każdego wpuszczamy i to jak najwięcej się da, a tu nagle "potęga" wyjazdowa coś sapie bo za późno się zgłosiła po bilety ...buaahaha nie moge z nich...
7 grudnia 2009, 17:44 / poniedziałek
Bo ta potęga wyjazdowa ma w wiosce na północ od Sopotu swoich frendów :) i pewnie było by więcej rybich głów na meczu niż tych, co to mikołaj ma do nich wstręt :)
Miałyby okazję rybie łby przyjechać wreszcie do miasta i ponapinać się że rządzą w Trójmieście hahahahahaha. A tu cały plan poszedł w p....du :) i trytko będzie musiał na kortach rysiowych solo zaśpiewać do kogo należy Trójmiasto ;)
7 grudnia 2009, 22:03 / poniedziałek
Mimo wszystko jednak chce sledziki na swieta w jakiej formie wyjebane
7 grudnia 2009, 22:16 / poniedziałek
Witam!
Ja za "sledziami" nie przepadam w zadnej formie... sledz jest przebity na wylot i smierdzi nie milosiernie, wot co!
Na pohybel pasom i innym frajerom z wioski rybackiej!!!
Pzdr Zolw z LechiiStanu
7 grudnia 2009, 22:41 / poniedziałek
Przepraszam ale wątek robi się tragiczny.
Co do naszego najbliższego przeciwnika. Cztery ostatnie mecze wygrane (w tym jeden z Wisłą!) W tej chwili nasz bezpośredni rywal w tabeli. Zapowiada się ciężki mecz i bardzo ważny dla układu tabeli. Ja przewiduje skromny remis. No chyba że Wania i s-ka znajdą sposób na ich obronę. W najbardziej pesymistycznym scenariuszu może się okazać że Cracovia w krótkim czasie zdobędzie wszystkie 3 korony TKWM. Oby nie.
7 grudnia 2009, 22:44 / poniedziałek
Napewno przewaga psychologiczna bedzie po naszej stronie.6 straconych bramek w poprzednim meczu musi zostac w pamieci pilkarzom craxy,żydy beda grały na remis,trzeba ich stłamsic od poczatku meczu,wgniesc ich w murawe ,bez żadnej kalkulacji tylko jazda z żydami od pierwszej minuty.Jesli ten warunek zostanie spełniony to obstawiam wysokie zwyciestwo Lechii i przełamanie złej passy w meczach na T29.Po tym meczu zydki beda miały kompleks Lechii,podobnie jak ich najwieksze dajki z śledziowni.Tak to widze
7 grudnia 2009, 22:53 / poniedziałek
Raczej przewaga psychologiczna bedzie po ich stronie. 4 mecze wygrane z rzędu, w tym derby Krk to jednak jest wiekszy kop motywacyjny, a w dodatku pewnie beda chcieli sie odkuc za te 6-2 w pierwszym meczu. Jednak jesli zaczniemy u siebie grac jak na wyjazdach to o wynik mozna byc spokojnym :)
7 grudnia 2009, 22:59 / poniedziałek
zydy w Gdansku nigdy nie beda mialy przewagi psychologicznej. wyjda na murawe i zobacza wysoki komin, od razu padna na kolana.

Lechia- krakowia 3-0
7 grudnia 2009, 23:16 / poniedziałek
Tak sobie wszedłem na to ich forum i zauważyłem że podobnie jak przed kilkoma miesiącami są bardzo pewni wygranej. Uważam za słuszne dac im pstryczka w nos.
Czuję w kościach że Wania strzeli dwie i Buzała dołoży trzecią. Ot takie przeczucie ;]
Trzy do zera i Lechia żegna frajera.
8 grudnia 2009, 11:04 / wtorek
Już w sobotę Lechia zagra swój ostatni mecz w tej rundzie. Na T29 zawita drużyna ,której piłkarze zostali upokorzenia porażką na swoim boisku z Lechią 2:6. Tym razem nie jest to już drużyna w której nie ma chęci walki. Ale też nie jest to ekipa ,której nie można pokonać. Powiem wręcz,że należy to zrobić!!!! Powtórzę to jeszcze raz. Sracovia nie powinna grać w Ekstra!!! Jej miejsce jest w dawnej II lidze!!! Niech nasi piłkarze pokażą sportową złość i ponownie pokarają Sraxę . Dzięki FOrestowi Sraxa zmienia swój styl gry.Ale trener przecież nie gra.Grają zawodnicy, a nasi piłkarsko na pewno są od nich lepsi!!! Do boju Lechio Gdańsk!!! Walczyć i jeszcze raz walczyć na boisku!!! Tylko zwycięstwo Lechio!!!
8 grudnia 2009, 11:14 / wtorek
jeśli do spotkania Kafar zmobilizuje dużynę jak do Derbów spina się automatycznie każdy piłkarz to ja jestem pewien że zmieciemy srakoje z powierzchni T29!!! 4:0
Będą fruwać jak popiół wulkaniczny i w szoku szukać źródła smrodu czyli swojej szatni i autokaru

Ciekawi mnie poziom rozprężenia zimowego? Czy co poniektórzy nie wyjdą potruchtać w blasku jupiterów przy códownym dopingu z głową w chmurach myśląc o cypryjskich plażach???

Na pewno dla niektórych będzie to pożegnanie i ostatni mecz z białozielonym proporcem na piersi- wam Panowie Dziękujemy i powodzenia w poszukiwaniu nowego pracodawcy.
Szatnię w zimowej przerwie należygruntownie przewietrzyć, wystawić długą listę transferową, pozbyć się słabych ogniw i wzmocnić drużynę świeżą krwią.
bo taka huśtawka -przegrana z odrą frajerski remis z koroną i jagą- z bólem serca do oglądania dla wielu,
walczyć panowie nie o 8 miejsce i premie o chwałę o BKS!!!!!!!!

DOOOOOOOOOOOOOO

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 grudnia 2009, 19:50 / wtorek
Tabela extraklasy powoli sie rozwarstwia, a my stoimy włąsnie nad tym uskokiem i jesli pokonamy sraxe to nie stracimy "kontaktu wzrokowego" z czołówką, a jeśli bedzie remis (porażki nie biorę pod uwagę) to pozostaniemy w czołowce tej dolnej części tabeli.
Stawiam na 2:1 dla nas!

TYLKO LECHIA!
8 grudnia 2009, 21:23 / wtorek
Mam nadzieje ze z okazji rocznicy wprowadzneia Stanu Wojennego przypomnimy sie czerwonej zarazie.
a tu Kazik na ta okazje
odnośnik
9 grudnia 2009, 19:33 / środa
chris3707
6 grudnia 2009, 17:16 / niedziela

Prosiłbym aby nie mieszać tu kibiców Legii i jak znajdują się na różnych stadionach, bo jak wiadomo rzecz dotyczy się innej bajki i nie można tego przekładać na innych kibiców gości.
__________________________________________________ _________________
Rzecz w tym, że nawet trzeba to przekładać na inncy kibiców gości, bo na cały problem wypadało by spojrzeć z nieco szerszej perspektywy. Nie o te 2 dni się przeież rozchodzi, lecz o bezmyślne (a może raczej celowe i złośliwe) trzymanie się absurdalnego regulaminu. Na wiosnę Legii też nie wpuszczą, bo klub nie zamówi biletów lub nie dostarczy listy imiennej?

Klimek napisał: "W terminie kiedy powinno być te zgłoszenie wysłane , MOSIR zgłosił do klubu zapytanie na ten temat, Zgodnie z prawda została udzielona im odpowiedz że nie ma na ta chwile takiego zamówienia. Wiec zaczęli remont drogi dojazdowej od strony ul.Smoluchowskiego. Klub za bardzo nie miał wpływu na decyzje o zamknięciu sektora gości na ten mecz."

Klub odpowiedział zgodnie z prawdą, że zamówienia nie ma, ale trzeba być ćwierćinteligentem żeby sądzić, że takie nie przyjdzie wcale. I nie ważne czy przyjechało by ich 300 czy 30, możliwość obejrzenia meczu powinni mieć. Po co się samemu oszukiwać? Postawmy sprawe jasno- klubowi spóźnione zamówienie było bardzo na rękę i natychmiast wykorzystali okazję by gości nie wpuścić, a teraz w celu rozmycia sprawy przerzucają winę na MOSIR. Zresztą sytuacja analogiczna jak przed rokiem, gdy mieliśmy jechać do bezdomnych. Tam też przed samym meczem rozpoczęto remont chodnika.
A jakiś idiota potrafi jeszcze zarządowi przyklasnąć i go za te działanie pochwalić.
Popatrzmy na swoje wyjazdy- ze świeczką szukać takich, na których wszyscy mieli bilety i byli na listach. Było dopisywanie w drodze czy pod stadionem i wtedy żaden mon540 nie protestował i nie wytykał, że nie umiemy kupić biletu w odpowiednim terminie, albo że to jest niezgodne z przepisami. Rozumiem, że dopóki problem dotyczy żydków to jest ok? Tylko pamiętaj przygłupie - dzisiaj oni, jutro my. I jeśli będzie przyzwolenie na takie przekręty, to niedługo będzimy mogli pojechać 2 razy na sezon- do Krakowa i Wrocławia, bo na każdym innym stadionie w polsce przed meczem z Lechią będą remonty ulicy/ chodnika/ dojazdu / podjazdu/ malowanie płotu / wymiana krzesełek etc.
9 grudnia 2009, 20:19 / środa
Czyli wojna ?! Za błędy nie naszego zarządu. Mimo iż wiem że brak kibiców gości jest im na rękę. Bo to i oszczędnośc na ochronie i brak kar za okrzyki antysemickie(swoją drogą paranoja że krzyknąc "jazda z kurwami" wolno, a "jazda z Żydami" juz nie) Na meczu zaczynamy "jebac zarząd" wywieszamy transy "piłka nożna dla kibiców" przykujemy się do bram stadionu z okrzykiem "nikt nie wejdzie bez pasiaków". A to dlatego że nasz klub postanowił zaoszczędzic kilkadziesiąt tyś zł przed oknem transferowym wykorzystując to że Cracovia zjebała sprawę. Nawet na ich forum nikt nie pisze takich bredni, wszyscy wiedzą że 99% winy leży po stronie krakowskiej.
Tyle, a na inwektywy nie odpowiadam.
9 grudnia 2009, 20:26 / środa
i jeszcze mały PS uprzedzając wszelkie napinki:
Tak zaliczyłem kilka(dwa czy trzy razy) niedojazdów bo ktoś sobie wymyślił że dziś nie wpuści kibiców
Tak wszedłem raz bez biletu
Tak dopisywałem się ze dwa razy na listę w drodze

Nie, nie uważam że jest to wielkie skurwysyństwo ze strony naszego zarządu, ot zwykłe cwaniactwo i brak dobrej woli
9 grudnia 2009, 21:26 / środa
Panowie! Ten wątek jak widac jest wątkiem wiecznym i na razie poza spontanami przeważnie po bramkach zdobytych przez naszych grajków prawie nic się w tej kwestii nie zmieniło. Do czego zmierzam ? Otóż nie tylko wg. mnie , najlepszy doping był na ostatnich derbach. Dlaczego by tego nie powtórzyc i pokazac pasiastym parówom kto tu naprawdę jest mocny. Zrodził sie pomysł , by ci którzy posiadają akcesoria Poszukiwaczy Zaginionej ( zwłaszcza czapki ).....czyli elita będąca na derbach , a zasiadający zazwyczaj na Prostej , w sobotę skupili sie przy płocie oddzielającym Prostą od Zegara . Wtedy wspólnie ,,w kupie"można zbudowac konkretną miazgę. I nie ma ch.... ( jak powiedział chłop wyciągając jaja z sieczkarni ) będzie doping , że hej! Taka mobilizacja jest wskazana chociażby z uwagi na to z kim gramy i kto ich dopingiem będzie wspierał !!! Podaj dalej ! Pozdro
9 grudnia 2009, 21:31 / środa
buziek,
Ciekawe.. wyśmiewasz i szydzisz (swój własny!) pomysł wojny z zarządem. Mi generalnie do otwartej walki z klubem daleko. Ale niepokoi mnie to, że metodą małych kroczków coraz bardziej oddala się od kibiców. Tak jak jeszcze niedawno klub i kibice stanowili jedno, tak teraz nasze drogi się coraz bardziej rozchodzą. I w pełnie zgadzam się, że wina leży po stronie obrzezańców. Ale wystarczyłaby odrobina dobrej woli, a mecz by obejżeli. A przy obecnym zachowaniu równamy poziomem do bezdomnych. A nawet na tym forum trafiają się przypadki gamoni popierających takie praktyki. Jak dalej będziemy zmierzali w tym kierunku to ruch kibicowski w Polsce wymrze sam, zżarty od środka. I żaden walter nawet nie musi przykładać do tego ręki.

PS.
Różne są metody wyrażania swojej dezaprobaty. Jeżeli przychodzi Ci do głowy przykuwanie się do bram to mi nasuwa się pytanie czy ty przypadkiem nie masz czegoś wspólnego z greenpeace'em? ;-)
9 grudnia 2009, 21:47 / środa
nie mam nic wspólnego z Greenpeace, nawet nie wiem do końca czym oprócz wyłudzania łapówek od przedsiębiorców się ta organizacja zajmuje. Co zaś przykuwania się do bram to po prostu wymieniłem jedne równie durny(przynajmniej dla mnie) jak i wywieszanie transparentów protestacyjnych pomysł
Skoro nie walka z zarządem to jakiś inny pomysł na wymuszenie braku takich decyzji w przyszłości? Lechia jest obecnie nastawiona na maksymalny zysk i nie sądzę by w najbliższych latach miało się to zmieniac.
9 grudnia 2009, 21:48 / środa
w skrócie... idzie drugie ITI (tfu tfu tfu)
9 grudnia 2009, 22:09 / środa
ale macie problem,ze nie bedzie kibicow craxy.po to sa przepisy,zeby ich przestrzegac:) nie zdazyli z zamowieniem,ich strata.najgorsza strata,ze nie bedzie mozna pokrzyczec o baraku? :) bo nie bedzie mial kto sluchac?:) ja chodze na Lechie dla Lechii.to czy sa kibice gosci,czy ich nie ma nie jest dla mnie wazne:) dawno juz wyroslem z krzyczenia mniej lub bardziej "dowcipnych" okrzykow:) mieli czas na zlozenie zamowienia,nie wywiazali sie wiec zostaje im ogladanie meczy na sopcascie :) do zobaczenia na meczu :)
9 grudnia 2009, 22:12 / środa
Obawiam się Simek że jeśli Legia przegra swoją wojnę(wojna się rozstrzygnie w pierwszej rundzie następnego sezonu, jeśli ITI zdoła zapełnic przynajmniej 15000 tyś miejsc bez SKLW to znaczy że ci drudzy przegrali) to my będziemy następni. Co gorsze widzę że nasze stowarzyszenie jest równie nieprzygotowane na taką możliwośc jak i SKLW. Moim skromnym zdaniem jeśli LP mają się liczyc w przyszłych rozmowach czy to z klubem czy z policją czy wreszcie z miastem powinny powiększyc liczbe członków do co najmniej dwóch~trzech tyś. Jeśli nie pełnoprawnych członków to przynajmniej sformalizowanych sympatyków.
9 grudnia 2009, 22:54 / środa
Qrwa bedziecie pisac o jebanym ITI czy o meczu?!? nie zlozyli w terminie zamowienia to nie bedzie kibicow gosci i tyle w temacie. MAja za swoje jak sa jebanymi lajzami to ich wina a nie dopierdalacie sie do zarzadu jak nie macie kurwa zielonego pojecia o czym piszecie. JAk zwykle fala pseudo znawcow na forum i zamiast wypowiadac sie na temat watku to pierdolicie glupoty.
9 grudnia 2009, 22:54 / środa
JOHN 3-16 napisał:
Zrodził sie pomysł , by ci którzy posiadają akcesoria Poszukiwaczy Zaginionej ( zwłaszcza czapki ).....czyli elita będąca na derbach , a zasiadający zazwyczaj na Prostej , w sobotę skupili sie przy płocie oddzielającym Prostą od Zegara . Wtedy wspólnie ,,w kupie"można zbudowac konkretną miazgę.
Popieram w 1945%
Kilkakrotnie ktoś, kiedyś, gdzieś pisał:
"...im więcej wyjazdów tym dalej od młyna" - coś w tym jest !
ale chciałbym wam powiedzieć co ostatnio mi się śniło.
Otóż ! Jesteśmy sobie na naszej nowej arenie, stadion pęka w szwach a młyn stanowią bywalcy T29 ! Chyba nie muszę pisać dalej jakie było to wrarzenie...! Każdego dnia od tamtego czasu, zamykając oczy, proszę żeby jeszcze raz mi się to przyśniło !
Dlatego myślę, że ten pomysł jest trafiony !
Cała Lechia zawsze razem ! ...to czemu nie "wyjazdowicze" hmm ???
Czy nie było by wspaniale....?!
P.S. JOHN 3-16 do zobaczenia poznam Cię po czapce...
10 grudnia 2009, 10:40 / czwartek
Towarzysze ,towarzyszki patrzac na rosnaca w sile nasza partie, i grono wielbicieli ktorzy zgodnie z duchem partii oraz wytyczona droga kieruja sie ku sukcesom ,licze na to ze wspolnie zgodnie z ustanowionymi zasadami ktorych musimy sie trzymac.. "po to sa zasady .. " bedziemy zwalczac kazda probe nie podporzadkowania sie linii partii..

Model ktory budujemy, nastawiony jest na maxymalny zysk .. wiadomo nasz Plan 5 letni jest wdrazany dzieki waszej pomocy ...

cieszymy sie ze mozecie nas wspomoc finansowo nie dostajac nic w zamian ,i stosujac sie do kazdych naszych zalecen !!!

Pamietajcie .. PARTIA RZADZI ,PARTIA RADZI PARTIA NIGDY CIE NIE ZDRADZI ..

WIELKI CZARNY CH.. W D.... KONFIDENTOM I PRZYDUPASOM PILKARZYKOW I ZARZADU
10 grudnia 2009, 16:08 / czwartek
Malo osob wypowiada sie na temat tego meczu wiec moze ja sprobuje...
Ciekawe jest jak sklad zestawi Kafar na ten mecz bo jak wiadomo niektorzy wracaja do skladu.
Wedlug mnie zagramy w taki sposob:

Kapsa
Wolakiewicz - Kozans - Cvirik - Mysona
Piatek - Surma - Kaczmarek
Lukjanovs - Zablocki - Nowak

W obwodzie zostaje Rogalski , Dawidowski , Buzala , Wisniewski , Kowalczyk , Pietrowski, Rybski , MAnuszewski , Bajic, Baczek.

Licze na 3 pkt chociaz bedzie bardzo ciezko.
10 grudnia 2009, 19:24 / czwartek
i bardzo dobrze :) odnośnik
10 grudnia 2009, 19:37 / czwartek
Ciekawe jak Wy byście stękali, jakby nie wpuścili Was?! Ale w sumie szkoda słów!!! Większość z Was "wyjazd" zna tylko z cudzych opowieści. KIBICE SUKCESU
10 grudnia 2009, 19:52 / czwartek
Cracovia nie przysłała listy i kij im w oko.
Zasady, są chu....., ale każdy klub i kibic je zna.
Jak ktoś od nich tego nie dopilnował to trudno.
Kibicom z prawie każdej ekipy chętnie można by pomóc, ale nie Cracovii!!!
Nie pamiętcie juz jak ich stowarzyszenie wysłało pismo do PZPN z prośbą o ukaranie Lechii, za to, iż niby to Rogalski przydeptał barwy Arki przed meczem Cracovia - Lechia w Krk?? A Ty kolego z góry nie pisz, że Ci, którzy nie płaczą na forum, bo Cracovia nie wejdzie na mecz, to nie jeżdzą na wyjazdy, bo się grubo mylisz. Ekipa z gorszej strony Błoń nie jest godna naszego szacunku ani pomocy.
To totalne dno i metr mułu, gnoje bez honoru i tyle.
10 grudnia 2009, 19:55 / czwartek
Olaboga nie będzie Krakowi ! Nie będzie można bluzgać przez 90 % meczu. Skandal nad skandale !!!! I co my teraz "prawdziwi" zrobimy ???! W ramach protestu proponuje nie iść do młyna. Jak zarząd zobaczy, że młyn liczy 100 osób to wtedy na pewno wymięknie. Wojna !
10 grudnia 2009, 20:45 / czwartek
_Duce_: Brawa dla Ciebie za normalny, obiektywny wpis, bez względu na barwy i animozje. Święta racja, w tych ciężkich dla kibiców czasach trzeba się wspomagać bez znaczenia czy to Ruch, Lech, Arka, Lechia czy Widzew. Nikt też nie wymaga od Lechii jakiś ukłonów w stronę Pasów, bo wiadomo jaki panuje klimat na linii Lechia-KSC, ale chodzi o jakiekolwiek zasady, a tutaj 95 % się cieszy, że Pasy nie wejdą, bo to pedały i mają zgodę z rybimi łbami i, że zasady są jasne bo jest napisane 14 dni, a oni o 2 dni się spóźnili. Tragedia... zapędy w złą stronę Panowie. Sami niszczymy swoją zajebistą scenę kibicowską. A akurat do Gdańska Pasy przyjechały by dobrą liczbą i nie porównywał bym tego z ich wyjazdami do Sosnowca. Pozdrawiam jeżdżących.
10 grudnia 2009, 20:54 / czwartek
To 14 dni to naprawde jest tak malo czasu aby bilety zamowic i potrzebowac na to az 16 dni? Bez napinki
10 grudnia 2009, 21:53 / czwartek
Cracovia gra bez Matusiaka...

Hmm.. tylko czy to jest oslabienie :) ?
10 grudnia 2009, 22:32 / czwartek
moim skromnym zdaniem jest i to spore. Mimo iż Matusiak nie strzelał zbyt wiele goli to wiązał swoją osobą dwójkę obrońców(przynajmniej w meczu z Wisłą i Śląskiem które oglądałem). No i ma zwykłego farta, z głupiego kopnięcia wpada mu czasem bramka(patrz gol z Piastem)
10 grudnia 2009, 22:57 / czwartek
odnośnik

Nie ma takiej opcji, żebyśmy nie wygrali z drużyną bez napastników.
10 grudnia 2009, 23:33 / czwartek
Ad1

Pamietaj ze nasi napastnicy nie strzelali.. a punkty jednak zdobywalismy:) Wole byc pozytywnie zaskoczony - niz odwrotnie.
10 grudnia 2009, 23:55 / czwartek
Ad1 z Odrą też nie było opcji przegrać, bo to Odra... i 0-2 w plecy.
11 grudnia 2009, 13:19 / piątek
Nasz drugi mecz miedzypaństwowy w tym sezonie,obstawiam wynik Polska-Izrael 3:0
MARSZ MARSZ MARSZ DO BOJU MARSZ,ZWYCIESTWO CZEKA NAS !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.461