Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Cracovia 12-12-2009 14:45

strona 3/5

11 grudnia 2009, 14:48 / piątek
Realnie to bedzie 1:0 lub 2:1. Cracovia nie jest nie do ogrania, Slask mial swoje szanse w poprzednim meczu. Kto pierwszy strzeli bramke i bedzie mial wyzszy komfort gry wygra. Mam nadzieje, ze nasi kopacze sie zmobilizuja i w ostatnim meczu przed przerwa zimowa dadza z siebie wszystko :) Zydki beda zmeczone po podrozy i mam wielka nadzieje, ze beda juz myslami na wakacjach, ktorych w tym roku praktycznie nie mieli.
11 grudnia 2009, 15:44 / piątek
Napewno pilkarze cracovii nie beda myslami na wakacjach na to nie ma wogole co liczyc,Lenczyk by z nimi pojechal jakby przeszli obok meczu.Napewno im na ambicje wjezdza przed meczem przypominając wynik 2-6 z poprzedniej rundy.Lenczyk to mistrz mobilizacji
11 grudnia 2009, 15:55 / piątek
Wszyscy pisza o Lenczyku, ze mistrz mobilizacji...owszem to dobry trener ale niech mi ktos powie, ze my mamy zlego trenera? Kafar jest bardzo mlody a mimo to zobaczcie co zrobil z Lechia przez ostatnie kilka miesiecy...przeciez my praktycznie w kazdym meczu panujemy w srodku pola. Lechia ma swoj styl i to niech Lenczyk boi sie tego co wymysli KAfar a nie odwrotnie. Bo to my zloilismy Srakse 6-2 i na bank jej grajkowie maja to w glowach a czasami jak za bardzo sie chce to nie wychodzi. Kafar mobilizowac na wazne mecze tez potrafi..patrz derby. I nie wierze, ze nasi grajkowie bardziej obawiaja sie Sraksy niz oni nas. Moze i Sraksa ma dobra serie ale Polonia Bytom tez miala...
11 grudnia 2009, 16:50 / piątek
ZWYCIĘSTWO w sobotę było by ładnym prezentem na koniec roku !!!!
11 grudnia 2009, 21:03 / piątek
Może ze sraxa ma tą serie ale to nie świadczy że maja forme z wisła cały mecz się bronili i co udała im sie 1 akcjia i z innymi druzynami moze sie nie bronili ale wygrywali skromnie po 1:0.Wystarczy szybko atakowac oni się pogubia.
11 grudnia 2009, 21:22 / piątek
Wisła z dużej litery!!!
11 grudnia 2009, 23:03 / piątek
STAWIAM , ŻE BĘDZIE 2 DO 1 DLA LECHI:)
11 grudnia 2009, 23:27 / piątek
1-0 dla Lesi :D

LG!
12 grudnia 2009, 00:04 / sobota
Jak nasi zaatakuja pejsow tak jak dzisiaj Pudzian zmiazdzyl Najmana to zwyciestwo mamy spacerkiem :D
12 grudnia 2009, 00:06 / sobota
Wlasnie chcialem to samo napisac ;ddd
12 grudnia 2009, 00:07 / sobota
Jutro na stoisku przed stadionem, będzie można zakupić szalik derbowy "poszukiwacze zaginionej...".
12 grudnia 2009, 07:30 / sobota
Mam nadzieję, że szal był jednorazowy.

Czyt. śledzie do < II ligi, unibeton czy jak tam zwał :)
12 grudnia 2009, 11:05 / sobota
Jakbyśmy drugi raz upokożyli sracovie to było by wspaniale . Także powtórka 6-2 mile widziana .
12 grudnia 2009, 15:11 / sobota
Coś jak narazie ozieble to wyglada....kibice extra ale Nasi Piłkarze cos ospale....Cracovia bardziej chyba prowadzi gre :( w przerwie zjebki!
12 grudnia 2009, 15:49 / sobota
Póki co Lechia gra straszną padakę. Oby w 2 połowie się obudzili, bo inaczej to przegrają.
12 grudnia 2009, 16:24 / sobota
Dawidowski !!!

Ależ mamy szczęście !!!
12 grudnia 2009, 17:22 / sobota
Ciesza 3 pkty nic wiecej.... Naprawde szkoda slow... no i fajnie ze Dawidowski strzelil- to mu da kopa w okresie przygotowawczym

P.S Wczoraj napisali ze zostalo tylko 2 tys biletow....to chyba 4tys z 6 karnetowcow nie bylo na meczu z tego wynika....
12 grudnia 2009, 17:27 / sobota
Tak na szybko:
Udana zmiana za Piątka, Pietrowski wyraźnie ożywił grę. Cieszą 3 pkt, mimo słabej gry, suma szczęścia wychodzi na 0 więc to był rewanż za przegraną z Odrą. Brawo Dawidowski
12 grudnia 2009, 17:48 / sobota
cabaj chuj
12 grudnia 2009, 17:59 / sobota
brawo za akcję z 75 min. (zaczęło się od "przechwytu" Cvirika),
w 91 minucie ustała mi na kilka chwil akcja serca (słupek!),
ogólnie słabo, ale na Cracovię starczyło,
za Cabaja mamy Oscara :)
aby do wiosny...
Lechia Gdańsk!
12 grudnia 2009, 17:59 / sobota
To co zagraliśmy to mega padaka z naszej strony. Pierwsza polowa oprócz strzału Wani i Wiśni wiała straszną nudą. W drugiej Kafar jakieś sensowne zmiany przeprowadził i wygraliśmy a raczej wymęczyliśmy. Fajnie zagrał Pietrowski, no i snajper Dawidowski który upolował swój pierwszy strzał i od razu gol. Cieszą trzy punkciki ale styl gry pozostawia wiele do życzenia.
12 grudnia 2009, 18:00 / sobota
cabaj żyd
12 grudnia 2009, 18:09 / sobota
Widzieć padaczkę i dramat w wykonaniu Lechii przez ponad 70 minut - męczarnia.

Zobaczyć akcję "stadiony świata" - bezcenne i jak tu nie kochać Lechii? :-)
12 grudnia 2009, 18:16 / sobota
oprawa
odnośnik
12 grudnia 2009, 18:17 / sobota
gola, gola, strzel se cabaj gola.
12 grudnia 2009, 18:19 / sobota
Faktycznie dziś Lechia rozegrała słaby mecz, z przebiegu meczu ewidentnie wynikał remis bezbramkowy - jednak jedna kapitalna akcja wystarczyła do pokonania Craxy. W końcówce mieliśmy dużo szczęścia, ale najważniejsze, że udało się wygrać na Traugutta, co przychodziło nam jesienią z trudem. Jednak bardzo cieszy mnie gol Dawida, zamknął chyba już usta malkontentom - to bardzo ważne trafienie, teraz powinien uwierzyć w siebie i wiosną brylować w lidze.

Bardzo fajna oprawa.

PS. Kapitalne te przyśpiewki o Cabaju :).
12 grudnia 2009, 18:22 / sobota
Brawo Lechia! 3 pkt. nasze to najwazniejsze!
PS. O co chodzilo z Cabajem?
Pozdro.
12 grudnia 2009, 18:25 / sobota
o to, że jest chujem
12 grudnia 2009, 18:26 / sobota
i żydem.
12 grudnia 2009, 18:30 / sobota
i cwelem
12 grudnia 2009, 18:45 / sobota
Brawo Kapsel! 2 świetne interwencje w BARDZO WAŻNYCH MOMENTACH. Bez świrowania, pewnie i spokojnie. Ciekawe co na to Kro..;-)
Mecz koszmarny ale wygrany, a najśmieszniejsze, że padły w nim byc może: bramka kolejki(akcja cała) i interwencja kolejki:)
Aha, Buziego Broń Boże nie odpalać! Po prostu wpuszczać w 2-gich połowach i zakazać wchodzenia do szatni w przerwie, żeby za dużo nie analizował taktycznych spraw-niech się grzeje w przerwie podczas mini-magazynu, dziś to podziałało;-)
12 grudnia 2009, 18:51 / sobota
oprawa super,kapsel brawo,a cabaj miał ku..a strzelić.jednak jak nuda na murawie to zaraz coś się zapoda i już życie staje się piękniejsze.
12 grudnia 2009, 18:58 / sobota
Gracz meczu - Kapsa
Bramka - rewelacyjna (już nie pamiętam kiedy taką ładną bramke widziałem na T29)
Oprawa + krzyż - rewelacja!
Doping - słabo...

JŻS
12 grudnia 2009, 19:13 / sobota
no i mamy 6 lokatę. Moim skromnym zdaniem całkiem nieźle. Teraz należy dobrze przepracowac okres przygotowawczy, sprowadzic prawego obrońcę i można marzyc o pucharach ;] po 17 kolejkach tracimy do 3-go Lecha/Amiki tylko 6 pkt, wszystko jeszcze przed nami
12 grudnia 2009, 19:15 / sobota
dzisiaj jak zwykle piękna patriotyczna oprawa, wielki szacunek! Madar oscara nie dostaniemy bo my nie liżemy po tyłkach "c plusów" jak to dzisiaj na meczu we wronkach zrobili kibice lecha wywieszając szmate o treści: "nic o nas bez nas pozdrawiamy c+"..normalnie wazelina jak stąd do Zakopca i jak tu pieszczoszków poznańskich nie kochać za to..
12 grudnia 2009, 19:17 / sobota
Siedlecki dzisiaj pozwalał cracovii na rugby, robili co chcieli, bez uwag ze strony różowego kretyna a lech strzelił 1 bramkę z rożnego, gdzie pilka ustawiona była 10cm za kołem....
12 grudnia 2009, 19:20 / sobota
Kosiarz to nie jest wazelina a raczej szydera. Ich klub na galę wyznaczył między innymi przedstawicieli stowarzyszenia kibiców(bo są nominowanie w kategorii publiczności), C+ wysłał do klubu imienne zaproszenie dla wszystkich wskazanych przez klub ludzi oprócz przewodniczącego Wiary Lecha(w zxamian wybrałsobie jednego z trenerów). To tak gwoli wyjaśnienia
12 grudnia 2009, 19:21 / sobota
@kosiarz - "nic o nas bez nas pozdrawiamy c+" powiadasz? Ja to gdzies dzisiaj widzialem...
Co do Oscara - pal licho. Co to ma za znaczenie? Ale to wyzywanie Cabaja bylo zbyt dlugie. To raczej daje sile. Buczenie i gwizdy OK.
12 grudnia 2009, 19:23 / sobota
kosiarz zle zrozumiales przeslanie tego transu. Podobny trans na meczu w Bytomiu dzisiaj.
12 grudnia 2009, 19:31 / sobota
i identyczny u nas
12 grudnia 2009, 19:34 / sobota
chłopaki oświećcie mnie w takim razie..
12 grudnia 2009, 19:36 / sobota
..i wszystko jasne Buziek..dzięki:)
12 grudnia 2009, 19:38 / sobota
A ja mam tylko jedno marzenie na swieta: Zeby Dawid potrenował i było go stac zagrac cały mecz bo nie moge juz patrzec na tego wiatroroba Zabłockiego. Mowie to po wygranym meczu. Ten czlowiek jest tak skuteczny jak plastre na odchudzanie. JEdynie dobrze piłki wrzuca ze stałych fragmentó. Chociaz dzisiaj to chyba zamienic chciał je na strzały z milion metrów! A tak poza tym to baja bongo! Brawo dla Pietrowskiego za rozruszanie druzyny. Widac ze chłopak czuje nowoczesna gre! Beda z niego ludzie
12 grudnia 2009, 19:42 / sobota
Pamiętamy mord na narodzie!!!!!! to jest przesłanie tego co dfziś działo się na trybunach. A jutro......jutro rocznica kiedy ta czerwona kurwa wprowadziła stan wijenny...pamiętajcie o tym
12 grudnia 2009, 20:03 / sobota
Na ekstraklasa.tv można już oglądać bramkę Dawidowskiego:
odnośnik
12 grudnia 2009, 20:07 / sobota
Fajnie ze upamietniano Grudzień'70 '81.
Cabaj też nie miał lekkiego meczu....

Z naszej strony każdy wie, I połowa to padaka, zastanawiałem sie czy to moze jakies experymentalne ustawienia Kafara, ale to cofanie sie na własną połowę??!!... co to było????
II połowa w końcu normalna czyli Lechia ciśnie, sytuacji kilka było fajnie ze Dawid strzelił, szkoda ze później strzał Wani obronił Pacaj.....a ta 90 minuta to zawał.........

Happy end

TYLKO LECHIA!
ps.Pozdro dla wszystkich biało-zielonych braci, teraz 2,5 miesiaca Postu, jak ja to wytrzymam....
12 grudnia 2009, 20:21 / sobota
Cygnus x-1, napisales TYLKO LECHIA - tp piekne slowa , ale nie dobitne. Ja bym napisal i pisze: TYLKO WIELKA LECHIA!!!!!!!!!!!!!!
Bez napinki. Pozdrowka dla Ciebie i calej BIALO ZIELONEJ BRACI!!!!!!!!
TYLKO WIELKA LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!
12 grudnia 2009, 20:25 / sobota
LECHIA jest zawsze WIELKA!

Pozdro!
12 grudnia 2009, 20:55 / sobota
odnośnik

"Pamiętamy mord na Narodzie!"
12 grudnia 2009, 22:54 / sobota
Do Kuraka.
Normalnie znawca stulecia!!
Ciekawe czy po derbach też tu swoje mądrości pisałeś jak Kuba strzelił śledzią!!!!!!!!!!!!
A jeśli już to mega kaszane grał ostatnio Nowak!!!!!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.532