Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 1/79

5 grudnia 2009, 13:00 / sobota
Dziś o godz 11.30 w TVN Turbo wyemitowany był program z cyklu „Między meczami – Kluby Ekstraklasy” w całości poświęcony Lechii. Był to premierowy odcinek, a w kolejnych dniach pewnie wyemitowane zostaną powtórki. Tym, którzy nie oglądali polecam, bo łezka się kręci, a i serce rośnie ;)
5 grudnia 2009, 13:16 / sobota
A wiesz kiedy można spodziewać się powtórki?
5 grudnia 2009, 13:20 / sobota
Najbliższa emisja programu: 05 grudnia, sobota, godz. 22:15
5 grudnia 2009, 17:28 / sobota
odnośnik

Proszę bardzo:D
5 grudnia 2009, 17:40 / sobota
Dziękuję
5 grudnia 2009, 20:31 / sobota
Bardzo ladny ten reportaz
5 grudnia 2009, 22:03 / sobota
ogladalem dzisiaj ten program i szczerze mowiac jestem troche zdziwiony tym, ze program byl obiektywny! I to na TVNie!! Szkoda ze program nie leci na bardziej popularnych stacjach bo przydalby sie kibicom w Polsce taki pozytywny aspekt o ich dzialaniach i dokonaniach.
5 grudnia 2009, 22:27 / sobota
Zablocki: Lukjanovs, ten z tylu, 10 meczy 1 bramka.

Hehe
5 grudnia 2009, 22:34 / sobota
Fajny reportaż. Szkoda, że tylko w TVN Turbo, a nie w głównym TVNie. Ale naprawdę fajny materiał.
5 grudnia 2009, 22:49 / sobota
powtórka w niedziele o 16.15 i poniedziałek 22.30, własnie widziałem zapowiedź.

TYLKO LECHIA!
6 grudnia 2009, 06:28 / niedziela
Bardzo obiektywnie przedstawiono klub i kibiców , jest też krótki wątek dotyczący nowego stadionu i jego wypełnienia :) Warto obejrzec , polecam.
6 grudnia 2009, 12:49 / niedziela
Niewiem czy ktos jeszcze to ogladal, ale dzis wlaczylem Orange Sport Info - i lecial program bodajze " Teraz mowia kibice" czy jakos tak, byl reportaz o derbach, najpierw o arce jacy sa zdolowani itp hehe a potem pokazali przyjazd autokaru do Gdanska i szalenstwo na T29 :) fajny program, az mnie dreszcze przeszly :)
6 grudnia 2009, 12:51 / niedziela
Kilkudniowa wizyta TVN Turbo w Gdańsku przebiegła na rozmowach z przedstawicielami klubu, obecności na treningach pierwszej drużyny oraz podczas meczu. Premiera odcinka poświęconego Lechii Gdańsk już w sobotę 5 grudnia o godz. 11.30. W kolejnych dniach emitowane będą powtórki programu.

Emisje programu

sobota (5.12) godz. 22.15*
niedziela (6.12) godz. 8.45, 16.15
poniedziałek (7.12) godz. 14.00, 22.30
wtorek (8.12) godz. 15.00
środa (9.12) godz.10.00
czwartek (10.12) godz. 17.00
piątek (11.12) godz.14.30
7 grudnia 2009, 12:12 / poniedziałek
2 lutego 2010, 14:32 / wtorek
08.02.2010 poniedziałek w Orange Sport dzień z Lechią Gdańsk
2 lutego 2010, 20:12 / wtorek
o której godz.ALBIN_BKS?
2 lutego 2010, 21:59 / wtorek
Dzień z Lechią w Orange Sport jest w sobotę 6 lutego.
2 lutego 2010, 22:32 / wtorek
Sobota 6 lutego odnośnik

Poniedziałek 8 lutego odnośnik

Fajnie ze bedzie mecz Lechia - Arka ale brakuje Arka - Lechia

pozdrawiam
2 lutego 2010, 23:05 / wtorek
z urywek co zobaczylem w tvg3 sroda o 17 bedzie emisja programu.
odnośnik
11 lutego 2010, 19:28 / czwartek
Znowu w TV dziś ;P (a dokładniej, tvn w faktach)
3 marca 2010, 19:07 / środa
Może to nie jest telewizja ale też media i to na świętojańskiej w Gdyni
3 marca 2010, 19:15 / środa
Może to nie jest telewizja ale też media i to na świętojańskiej w Gdyni
odnośnik
13 marca 2010, 11:15 / sobota
odnośnik
Uwaga, ogłaszamy konkurs. Albo raczej coś na jego kształt, bo w nagrodę można dostać tylko upierdliwą pracę i to za friko. W jakiejś tam niespecjalnie dalekiej przyszłości chcemy doprowadzić do tego, by każdy klub ekstraklasy miał na Weszło bloga prowadzonego przez kibica. Wiecie - "blog kibica Wisły - kliknij, blog kibica Piasta - klinij". I tak dalej. Byłoby to miejsce, w którym KAŻDY czytelnik znalazł coś bardzo subiektywnego na temat swojego klubu. Aby do tego doprowadzić, musimy wybrać najlepiej piszących kibiców. No i tu właśnie dochodzimy do zasad konkursu...

Najlepiej piszących czytelników, a w przyszłości blogerów wybierać będziemy metodą głosowania. Jeśli więc uważasz, że twoje spojrzenie na twój klub jest wyjątkowe i warte uwagi innych - zapraszamy. Chcielibyśmy, aby w jednym miejscu można było przeczytać o każdym klubie ekstraklasy. Tylko pamiętajcie - blogowanie wymaga systematyczności trochę większej niż u Pawła Pęczaka na jego słynnym blogu "mam zły humor, walcie się":) No i jeszcze jedno - jeśli kilka osób powiedziało ci już, że przynudzasz, nie pisz. Prosimy, nie pisz! Albo napisz i nie wysyłaj, wmów sobie, że wysłałeś. Jesteśmy uczuleni na nudę.

Wybierać będziemy, po kolei, przedstawicieli dwóch klubów za jednym zamachem. Zaczynamy od LECHA POZNAŃ i LECHII GDAŃSK. Osoby kibicujące tym zespołom proszone są o przysłanie po tym weekendzie ligowym tekstów na adres kontakt@weszlo.pl z nazwą klubu w tytule maila. Objętość dowolna, ale jak będzie za długie, to nikomu się nie będzie chciało czytać - więc apelujemy o zdrowy rozsądek. Tematyka też dowolna - może być coś czysto aktualnego, a może być grzebanie w trupach. Teksty, które będą się do tego nadawały, wrzucimy na stronę i każdy z was będzie mógł oddać głos.

Podsumowując - jeśli wkurza cię to, co wypisuje się na temat twojego klubu na Weszło, możesz to zmienić.
13 marca 2010, 13:08 / sobota
Absolutnie świetna inicjatywa! Napisałem już kilka tekstów do gazet, ale do "Weszło" jeszcze nigdy. Chciałbym bardzo, aby to mój blog znalazł się w tym miejscu. Jestem bowiem z grupy docelowej frajerów piszących za friko, bo "weszło", to domyślam się jest całe za friko?

Na poważkę, to niech ktoś kto ma dobre piórko temat podejmie. Niech to zrobi ze4 świadomością duuużej odpowiedzialności, bo chociaż "Weszło" jest (póki co) dośc elitarne, to jednak sporo osob je czyta.
15 marca 2010, 15:00 / poniedziałek
CYTAT z wyżej: " . . . i jeszcze jedno - jeśli kilka osób powiedziało ci już, że przynudzasz, nie pisz. Prosimy, nie pisz! Albo napisz i nie wysyłaj, wmów sobie, że wysłałeś. . ."

no kurwa foch,
a jak te kilka osób się myliło ? ? ? ; )))))))))))))))))))
nie to nie, będę pisał tylko tutaj
15 marca 2010, 17:56 / poniedziałek
A czego się Verde spodziewasz? Toż chodzi o to by było "ciekawie". Przy tej lidze trzeba fajowych blogłów, a przy odrobinie szczęścia najbardziej zajmujący będzie blog z Wodzisławia, Bełchatowa lub Bytomia. A cymesem będą Kielce lub Lubin. :)
15 marca 2010, 19:26 / poniedziałek
Eljot

to widze ze sie pchasz na afisz to chyba powinienes zostac blogerem

jak dostaniesz jeszcze 5 glosoow poparcia to sie nie zastanawiaj
17 marca 2010, 15:02 / środa
17 marca 2010, 15:26 / środa
4 autor to chyba ... nasz ulubiony działacz :)

Mały cytat a w nim najlepsze to że to co mamy zawdzięczamy tylko IM kochanym działaczom. Ech szkoda gadać.

"Można zbudować solidny zespół. Lechia Gdańsk udowadnia, że do osiągnięcia 6. miejsca na półmetku Ekstraklasy i dobrze prosperującego klubu nie potrzeba głośnych transferów, znanego trenera i rozkapryszonych gwiazd. Tak naprawdę wystarczy tylko chcieć robić coś pożytecznego. I tu chwali się pracę zarządu. My, kibice gdańskiej Lechii możemy być dumni jako nieliczni w Polsce z pracy jaką wykonują nasi działacze. Bo chyba nie warto przypominać w jakim miejscu byliśmy jeszcze parę lat temu. A to, gdzie jesteśmy teraz możemy zawdzięczać tylko właśnie im. "
17 marca 2010, 15:44 / środa
Albo jakis jego przydupas. Nawet rozwazalem czy czegos nie napisac, mam na swoim koncie pare artykulow, nawet w jakims stopniu docenionych(nie w tematyce sportu, polityki itp.) i juz slyszalem, ze potrafie pisac ale... pisac dla Weszlo, takiego pilkarskiego "Faktu" to troche chujowo
17 marca 2010, 23:30 / środa
o rzesz ale propagandę gość zapodał :)
3 października 2010, 10:11 / niedziela
Dziś o godz 19 w magazynie Liga+Extra gościem będzie trener Lechii Gdańsk Tomasz Kafarski.
3 października 2010, 11:20 / niedziela
bedzie mozna to obejrzec na sopcast ? kilka razy mi sie to udalo, po prorstu po skonczonym meczu w niedziele nadal byl streaming i lecial caly magazyn, czy ktos ma informacje lub ma linka do samego programu ?
3 października 2010, 13:31 / niedziela
Powiem Ci tak:
odnośnik
polecam ta stronke tutaj masz linki do meczów i programów miedzy innymi zawsze jest do Ligi +(która jest nadawana w soboty) i Ligi + Extra(w niedziele po ostatnim meczu ligowym zazwyczaj transmitowanym przez C+)...
Dzisiaj jest ten problem że mecz ligowy transmitowany przez C+ jest nadawany o 14.50, a po meczu jest Liga Angielska Chelsea - Arsenal... Więc jeśli Public Sport nada mecz LA to zapewne będzie na sopie...
Jesli nie nada meczu LA to bedziesz musiał sprawdzać tą stronke od godziny 18.50...
3 października 2010, 14:01 / niedziela
Podrzuci mi ktoś link do wczorajszej ligi +? Strasznie zawinięty dziś jestem i nie ogarniam :)
3 października 2010, 14:06 / niedziela
www.allgoals.pl :)
3 października 2010, 14:11 / niedziela
Dzięki wielkie. ałkowicie. Zupełnie zapomniałem o tej stronie :)
3 października 2010, 14:53 / niedziela
Kurwa, kurwa! Człowiek chce sobie spokojnie ligę + obejrzeć, a tu "zarejestruj się". No to grzecznie wpisuję nick, maila, hasełko, zacieram ręcę i .... "czekaj na maila i aktywuj konto". Chuj pójdę na niedzielnego schabowego i jak wrócę to sobię ściagnę. KUPA! Żaden mail do mnie nie dotarł :(

Tak w ogóle to sam do końca nie wiem po co napisałem, ale stało się:) Zna ktoś może inne źródła?
3 października 2010, 15:05 / niedziela
3 października 2010, 15:12 / niedziela
Dobra robota :) Dzięki :)
3 października 2010, 16:14 / niedziela
W lidze + meczu Lechii z Legia poświecili 5 może 10 min a skrót z meczu został zatytułowany "Mecz rodem z filmu szpiegowskiego"... Komentarze ekspertów o tym meczu dopiero będą dziś o 19 gdyż wczoraj im się czas skończył
3 października 2010, 19:28 / niedziela
liga + odnośnik sopcast kanał nr 65059
4 października 2010, 15:47 / poniedziałek
Ma ktoś dojście do wczorajszej Ligi + ekstra? Z góry dzięki.
4 października 2010, 15:51 / poniedziałek
przeciez masz linka, wystarczy sie tam zalogowac i juz, ja dostalem emial aktywacyjny od razu, moze Twoj wyladaowal w spamie ?
4 października 2010, 15:58 / poniedziałek
Mam już aktywowane konto. Zapomniałem dodac, że wszyscy w mojej sieci mają to samo IP i muszę czekać, aż ktoś szanowny przestanie ściagać:( Ma ktoś na to jakiś sposób? Nie mówię oczywiście o wykupieniu konta:)
4 października 2010, 16:07 / poniedziałek
Barcelona z Gdańska odnośnik

Barcelona to sie chowa!
4 października 2010, 16:15 / poniedziałek
HaHaHaHa ciekawie napisane ;)
4 października 2010, 16:25 / poniedziałek
Ehh czego się nie robi, żeby obejrzeć Kafara w tv :) Wysłałem tego zasranego esemesa.
4 października 2010, 16:59 / poniedziałek
przez to mozna zasysac z rapidshare albo hotfile. najczesciej dziala, powodzenia :D

odnośnik
5 października 2010, 00:58 / wtorek
Oglądał ktoś Lige+ Ekstra? Dlaczego Kafarski nie wytrzymał w studiu do końca programu? Obraził się za ten tekst o fryzurze ala czeski hokeista? :>
 
1 2 3 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022