Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 19/79

4 czerwca 2012, 02:13 / poniedziałek
Moze nie calkiem pasuje do tego watku, ale dzis ogladajac film 'Mniejsze Niebo' Janusza Morgensterna z 1980 z Romanem Wilhelmim w roli glownej natknelem sie w dramtaycznym finale na ...
akcja dzieje sie na woclawski dworcu - ogladac od 17:30
odnośnik
7 czerwca 2012, 18:04 / czwartek
1 lipca 2012, 07:49 / niedziela
Łukasz Surma o Euro: odnośnik
27 lipca 2012, 19:20 / piątek
7 lat "w podróży", czyli jak Lechia Gdańsk z prochu powstała
odnośnik
7 sierpnia 2012, 22:46 / wtorek
O przygotowaniach odnośnik
10 sierpnia 2012, 10:46 / piątek
Muszę przyznać, że plakat w centrum miasta Gdyni - "Piłkarska ekstraklasa tylko w Gdańsku" na plus ;)
10 sierpnia 2012, 13:57 / piątek
podobna historia w szkockiej stolicy

odnośnik
17 sierpnia 2012, 23:45 / piątek
Nowy, fejsbukowy profil Lechii:
odnośnik
31 sierpnia 2012, 07:02 / piątek
odnośnik - wywiad z Łukaszem Surmą
7 września 2012, 18:30 / piątek
Długi, ale bardzo ciekawy wywiad z Surmą: odnośnik
7 września 2012, 19:06 / piątek
Mimo ze długi wywiad ale dosc ciekawy, ale szczególnie zwróciłem uwagę na ten fragment odnosnie przygotowania fizycznego.

"Na przykład Prejuce Nakoulma. Zasługą Adama Nawałki jest, że on potrafił ileś meczów pod rząd rozegrać na wysokim poziomie. To świadczy o dobrym ułożeniu treningu pod jego potrzeby. Nakoulma jest zawodnikiem szybkościowym i potrzebuje innego planu treningowego niż większość kolegów. Gdyby prowadził go ktoś inny, a znam paru takich szkoleniowców, gwarantuję panu, że za miesiąc, półtora byłby w dużo słabszej formie. "

Ciekawe do kogo pije? :-)

TYLKO LECHIA!
8 września 2012, 08:56 / sobota
cala prawda w tym artykule o treningach w Polsce. Statyczny trening,zamiast dynamiczzny. W Hiszpanii wszystko sie wykonuje w pelnym biegu a unas nie. Stad i roznica w poziomie lig.no ale takich mamy trenerow.
12 września 2012, 21:31 / środa
Panowie nie bede zakladal nowego watku,
wiecie jaki ma tutul dokumentu o reprezentacji za engela w koreii 2002,ostatnio lecial na canal + sport
dzieki za odp
13 września 2012, 10:52 / czwartek
GW pisze również, że Lechia Gdańsk zamierza poprzeć w wyborach Grzegorza Latę.

- Od poparcia do samego głosowania jeszcze daleka droga. To suwerenna, nie wiem czym spowodowana decyzja działaczy Lechii, na którą nie mam wpływu - opowiada zakłopotany Radosław Michalski. Były reprezentant Polski miał być symbolem zmian w nieskorych do rewolucji strukturach terenowych. Nie jest tajemnicą, że w wyborach chce poprzeć byłego kolegę z boiska Romana Koseckiego, który jest nieformalnym kandydatem Donalda Tuska często oglądającego meczach Lechii.

(...)

Jeśli Lechia rzeczywiście poparła obecnego prezesa, mocno skomplikuje to strategię Ekstraklasy SA, która przy okazji wyborów chciała całkowicie uniezależnić się od PZPN, zabierając mu kluczowe dla rozgrywek departamenty (m.in. sprawy licencyjne oraz odwołania przy sprawach dyscyplinarnych). Chce przede wszystkim wprowadzić do nowego zarządu związanych z klubami menedżerów, którzy zmieniliby fatalny obraz związku.
13 września 2012, 10:54 / czwartek
@up

wyprzedziłeś mnie.

właśnie też to na tej wybiórczej przeczytałem..
niby nie rzetelne źródło, ale jednak obawy są
1 października 2012, 11:08 / poniedziałek
Jak mnie drażnią te cymbały z magazynu T-ME na polsacie a zwłaszcza pseudoekspert
Dziekanowski kurwa ciekawe czy oni oglądają te mecze czy już im w krew weszło krytykowanie ,że to niby Amica grała słabo a nie my dobrze i jeszcze sędzia im pomógł a o Lechii ani jednego dobrego słowa ,to samo ma Kowalczyk jak jest w studiu tylko Legia to Legia tamto
Jedyny program poświęcony naszej lidze a trzeba znosić takich baranów co leczą kompleksy
1 października 2012, 11:19 / poniedziałek
Jedyny?
1 października 2012, 11:31 / poniedziałek
Sorry może nie jedyny ale jeden z niewielu tak obszernie poświęcony naszej lidze
a c+ nie mam, co nie zmienia faktu że jak ktoś się podejmuje prowadzenia takiego programu to powinien być w miarę bezstronny albo przynajmniej nie okazywać tego na każdym kroku
1 października 2012, 22:43 / poniedziałek
"powinien być w miarę bezstronny"- a jaki program tv jest bezstronny?
1 października 2012, 23:05 / poniedziałek
To dobrze,że nie masz C+ - bo tam to dopiero wszyscy oprócz Legii Wisły Lecha są "be"
2 października 2012, 17:29 / wtorek
Wywiady pomeczowe:
odnośnik -Kaniecki
odnośnik - Surma
odnośnik - Wilk
3 października 2012, 16:27 / środa
W niedzielnym meczu T-Mobile Ekstraklasy, gdańska Lechia pokonała Lecha Poznań 2:0. Ktoś naiwny być może autorstwo zwycięstwa przypisałby strzelcom bramek: Piotrowi Wiśniewskiemu, Razackowi Traore, względnie rozgrywającemu dobry mecz Mateuszowi Machajowi. Tymczasem ojcem sukcesu jest zupełnie kto inny.

odnośnik
3 października 2012, 16:55 / środa
Tytuł : Kafarski znów odlatuje!
NIE KURWA -TEN BUFON JUŻ DAWNO ODLECIAŁ I JEST NA MARSIE !
Zaraz się okaże że młodzi to też dzięki niemu są tak blisko pierwszego składu i to on ich wprowadził.
11 października 2012, 15:48 / czwartek
20 listopada 2012, 13:59 / wtorek
26 listopada 2012, 15:09 / poniedziałek
wywiad ze Sławomirem Wojciechowksim, miedzy innymi o Lechii, Traore i wychowankach: odnośnik
26 listopada 2012, 17:44 / poniedziałek
Cztery setki Łukasza Surmy - zapraszam do lektury.
odnośnik
5 grudnia 2012, 00:08 / środa
dzisiaj w magazynie piłkarskim w TVP 1 puścili migawki z jakieś imprezy dla dzieci, w której lechiści brali udział. Deleu wypowiadał się również na ten temat. Duka po polsku dużo lepiej niz Obraniak czy Perguis
5 grudnia 2012, 11:05 / środa
wywiad z Pawłem Nowakiem odnośnik
5 grudnia 2012, 16:17 / środa
Deleu póki co drugi w głosowaniu na bramkę kolejki. Możemy mu pomóc?

odnośnik
5 grudnia 2012, 16:51 / środa
Duchu, raczej nie. Bo to portal wydawcy gówna wyborczego.
5 grudnia 2012, 18:33 / środa
Ups. Przegapiłem ten fakt.
7 grudnia 2012, 00:59 / piątek
dzisiaj w Magazynie Sportowym po głównym wydaniu Wiadomości przedstawiając ostatnią kolejkę ekstraklasy wskazano na mecz we Wrocławiu jak i Zabrzu, gdzie , cytuję: " dojdzie do spotkania dwóch rewelacji sezonu: Górnika i Lechii Gdańsk"
7 grudnia 2012, 06:29 / piątek
Bobo, Dawid, Lwy Polnocy... - gratulacje!

odnośnik
7 grudnia 2012, 06:40 / piątek
To jest jakas kpina chyba z niektórymi którzy dostali medale za zasługi :/
7 grudnia 2012, 15:36 / piątek
odnośnik Deleu i jego gość
10 grudnia 2012, 15:58 / poniedziałek
W gazecie "W sieci" jest wzmianka o Lechii tzn. o ostatniej oprawie.. Jeszcze raz graty dla Ultrasów.
14 grudnia 2012, 20:07 / piątek
to spadkobierczyni "Uważam Rze" ?
14 grudnia 2012, 20:43 / piątek
Można tak powiedzieć, ponieważ cześć redakcji jest ze starego składu z "Urze".
Jakby co to odnośnik ma być następcą starego "Urze"..
14 grudnia 2012, 21:37 / piątek
Kurwa, skromny facet....z naciskiem na "kurwa".
17 grudnia 2012, 19:33 / poniedziałek
W dzisiejszym DB w dodatku Sport ukazał się wywiad z Marcinem Pietrowskim vel...
Prowadzący wywiad dziennikarz poruszył sprawy związane z tematem pracy dyplomowej a także nawiązał do etymologii jego pseudonimów. Wykazał się zatem rzetelnością dziennikarską. Generalnie Marcin wykręcił się z Kwadratowej i Kamikadze , czego, wydaje mi się, nie powinniśmy mieć mu specjalnie za złe. Nam też zależy na dobrej opinii o Lechii a jej jakże ważnym składnikiem są piłkarze i to na dodatek wychowankowie. I dobrze, że prasa pisze o piłkarzach. Ja wprawdzie do nowego Kwadratu niegdy nie chodzilem, ale widziałem kibica, który z wielką troską o dobro drużyny wygarnął mu te jego wizyty na spotkaniu z kibicami. No i tę czynną gotowość obrony tych słów. On mnie przekonał. Co ważniejsze przekonał chyba samego Marcina, że nie tak należy się "higienicznie odżywiać" . I to mi starczy. Mam nadzieję, że to przeszłość, do ktorej nie warto będzie już wracać.
22 grudnia 2012, 10:07 / sobota
tak do poczytania z przymrużeniem oka :
odnośnik
niech on lepiej już się na temat Lechii nie wypowiada
22 grudnia 2012, 13:54 / sobota
To nie pierwszy tego typu "występ" lewaka- lokalnego celebryty. Informacje czerpie prawdopodobnie z gw, typowy medialny "autorytet" spraw stadionowych (dużo "widział", ale nie wiadomo gdzie). Nienawiścią do pogardzanych przez niego mitycznych "kiboli" kipi gorzej niż cały stadion razem wziętych na derbach. Szkoda na niego prądu...
29 grudnia 2012, 10:45 / sobota
takie tam wypociny na onecie o kibicach i fragment o Lechii
"Dostaje się też najmłodszym. Kilka lat temu do szkoły podstawowej w Redzie wtargnęli mężczyźni z zasłoniętymi twarzami i zaatakowali siedmioletnich chłopców, a także kibicujących im rodziców. Wszyscy byli fanami Lechii, wszystkim próbowano zerwać z rąk klubowe opaski."
Tak się zastanawiam, czy pod szyldem wolność prasy można bezkarnie pisać dowolne bzdury.
Cały artykół "Gniew Kibica"
odnośnik
29 grudnia 2012, 15:29 / sobota
Tu natomiast piszą w pozytywnym tonie o śp. Dawidzie i kibicach Lechii.
odnośnik
7 stycznia 2013, 17:53 / poniedziałek
15 stycznia 2013, 12:22 / wtorek
Macie Canal+ Sport ??
Dzisiaj w programie "Witamy w klubie".... LECHIA GDAŃSK! Początek o 20:15.
16 stycznia 2013, 08:54 / środa
dość fajnie to wyglądało, widać, że Bobo lubi porządzić nie tylko w pierwszym zespole.
dobra muza w szatni, a Razackowi z połamanym karkiem zamarzył sie Madrid ;)
16 stycznia 2013, 12:40 / środa
Można gdzieś obejrzeć ten odcinek? Jak ktoś znajdzie niech wrzuci link
17 stycznia 2013, 11:06 / czwartek
1 ..... 17 18 19 20 21 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.555