Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA W MEDIACH

strona 21/79

2 lutego 2013, 21:14 / sobota
Fajnym pomysłem jest ta alegoria, jednak ja nie do końca zgadzam sie z jej fabułą, a nawet z samą alegorią. Tzn. nie zgadzam sie z pomysłem Titanica jako "usobobienia" Lechii. Owszem Titanic, tytan, mocarz pasuje do naszego klubu, jednak statek Titanic i jego los, chyba nijak ma sie do Lechii.
Jednak pomimo wszystko "popłynę w tym temacie".

W zasadzie prawie wszyscy marynarze zwolnieni przez kapitana-armatora Puchara byli miernymi wilkami morskimi, wiekszość z nim dostawała choroby morskiej przy lekkim bujaniu, mechanik z Białorusi był jednoręki, hiszpański nawigator myślami był ciągle u wybrzeży Ibizy jednak każdy z nim ściągał wysoki kontrakt, nie dająa pasażerom komfortu podróży.
Dalej mamy starego pirata z drewnianą nogą, który nie na jednym morzu był, pił rum z angielskimi wilkami morskimi, ale teraz moze tylko opowiadać ciekawe przygody naszym rodzimym majtkom. Mamy też marynarza wręcz wychowanego w Łodzi, ale on nawet na próbny rejs nie został zaokrętowany.
Owszem zgadzam sie z obsadą Bobo w roli wodzireja imprezy na statku, złotoustego Dj-a. Gadkę ma dobrą, a i podczas jesiennych występów miał trochę przebojów, publika mogła się zachwycić, szczególnie mając w pamięci wczesniejszych DJów i ich kaszubskie pieśni ludowe oraz myśliwskie ballady.
Jednak każdy wie ze nie wszystkie przeboje były autorstwa DJ Bobo, a jego afrykańskiego solisty. Solista przyciągął swoim talentem cześć pasażerów, choć i była grupa, której nieodpowiadała jego barwa...oczywiscie głosu. Solista z Afryki prysnął jednak spiewać u tureckiego armatora, więc teraz główny soundmaster, musi coś wymyslić. I tu sie różnimy, bo ja mam cichą nadzieję, że coś tak ułozy, w końcu w swoim CV ma kilka przebojów z innymi.
Pewnie racją jest, że młodzi kadeci nie wyduszą z tego statku 25 węzłów i nie zaspiewają wieczorem tak pięknie, pasażerowie nie mogą sie czuć komfortowo, cześć z nich zrezygnuje z rejsów. Jednak taka wymiana pokoleń ma szanse i dlatego jestem umiarkowanym optymistą. Szczególnie, że wiosenne rejsy będą po spokojnych wodach, a jesli bedzie nami za bardzo bujało, wtedy trzeba bedzie uderzyć mocno w stronę kaowca i kapitana, że tak dalej "to se ne da".

W jednym sie w pełni zgadzamy, kapitan-armator Puchar kupił ów okręt nie z miłosci do morza, ale dla czystego zysku, wiedział ze port macierzysty wyda kasę na wybudowanie nowego pięknego górnego pokładu i wartosc tego statku automatycznie wzrośnie. Teraz gdy spada koniuktura na wycieczki morskie, chce opylić piękny okręt, nie ma zamiaru wydawać wiecej. Oby znalazł sie godny armator i kupi ten okręt, ten który płynie dalej...
Pozdro!
TYLKO LECHIA!
2 lutego 2013, 21:39 / sobota
@Cygnus x-1
super wpis miło się czytało :)
2 lutego 2013, 23:00 / sobota
Jak to kiedyś kolega WW napisał wy...dalaj
oby jak naj mniej takich typów jak ty
2 lutego 2013, 23:05 / sobota
GLG mozesz określić adresata ?

TYLKO LECHIA!
3 lutego 2013, 03:32 / niedziela
Adresat Rafi.
LJN
3 lutego 2013, 03:45 / niedziela
Cygnus. Nie kojarzę Twojego nicku z konkretną osobą . Jesteś inteligentny i dobrze piszesz. Za inteligentny by nie widzieć pewnych rzeczy. Wniosek jest jeden , albo jesteś populistą dla którego internetowy byt nicka jest najważniejszy albo nie masz jaj. Naprawdę często cenię Twoją opinię i nieraz gdy chcę coś napisać czytam Twojego posta i nie ma po co. W tym wypadku ktoś się myli i to grubo. Mam nadzieję ,że ja.
I oby tak było !!! Inaczej swoim pierdoleniem nie pomagasz Lechii. Ja staram się zwrócić uwagę na zagrożenia! To nie jest przypierdalanie ani czarnowidztwo!
Naprawdę marzę by się okazało ,że stałem się pesymistą i że obecna strategia ma jakiś sens.Z przyjemnością odszczekam i przeproszę za bycie niedowiarkiem. Na dziś wątpie i to Ciebie uważam za osobę , która nie myśli o Lechii ,ale o tym by dobrze wypaść na forum
3 lutego 2013, 08:45 / niedziela
Edwin - chyba środek nocy nie sprzyja wyciąganiu odpowiednich wniosków. Pisałeś o merytorycznej krytyce, dlatego skusiłem sie na swoistą polemikę. Nie spodziewałem sie takiego oburzenia z Twojej strony, gdyż tak naprawde w wiekszosci mam ten sam pogląd. Temat Kuchara to jasna sprawa, jednak te pozbycie sie dobrych piłkarzy(?), chyba oprócz Traore za nikim nie płaczemy. Brak wzmocnień, to jasne, nie ma ich i to źle. Jednak stworzyła sie taka półroczna luka (gdyż w lidze coraz mniej zagadek), wiec mozna to wykorzystać stawiając na młodzież. Jednak zawsze zaznaczam, latem kiedy okaże sie ze młodzi są za słabi, należy porządnie sie wzmocnić. Zresztą nikt oprócz mnie nie wspomina o tym ze trzeba zatrzymać kluczowych graczy jak Surma, Brożek.

Zwolniła sie własnie pensja Andreu i licze ze jednak coś tam bedą działać. Moze to naiwne z mojej strony, ale ja dalej mysle ze jest sznasa na przyjscie latem Mili.
Dlatego brak porządnych wzmocnien teraz, nie traktuje jak poczatek apokalipsy, ale stan przejsciowy. Moze masz racje i to naiwne z mojej strony.
Ale... jedno mi nie pasuje. Jesli Kuchar faktycznie chce zarobić to nie moze zrujnować klubu, dlatego tymczasowe wydatki bedzie musiał ponosić.
Także ja, jak widzisz nie ma drastyczne innego poglądu na te tematy.

Wtyki o populizm traktuje jako żart, bo nie mam pojęcia co jest modne, a co nie na tym forum. Pisałem zawsze to co myslałem i nic sie nie zmieniło.

Co do mojej osoby, zawsze pisałem ze jestem tylko zwykłym kibicem, nie mam "kumatych" znajomych, bez bogatej przeszłosci kibicowskiej, aczkolwiek Lechię w sercu mam od najmłodszych lat.
Kiedys napisałeś fajną rzecz, ze wstajesz rano i często pierwszą sprawą o jakie pomyslisz jest Lechia, i Ona przewija sie przez głowę cały dzień.

Ja mam to samo :)

TYLKO LECHIA!
3 lutego 2013, 09:38 / niedziela
"Jednak zawsze zaznaczam, latem kiedy okaże sie ze młodzi są za słabi, należy porządnie sie wzmocnić"

Widzisz nawet w tym zdaniu nie piszesz "jeśli" ,tylko "kiedy" ...
3 lutego 2013, 10:43 / niedziela
Edwin czepiasz się słówek, oczywiste, że "jeśli" jest bardziej precyzyjne w tym kontekście, jakkolwiek "kiedy" oddaje ten sam sens wypowiedzi...
3 lutego 2013, 11:14 / niedziela
Powiem szczerze ze nie widzę różnicy. OK moze być "jeśli", dla mnie to to samo. Młodzi wykaża sie w tej rundzie. Czesc bedzie wzmocni drużyne, czesc okaże sie jeszcze za słaba. Wtedy należy te luki wypełnić najemnikami.

Zresztą, na razie to takie nasze "akademickie rozważania", dopiero liga pokaże co warte są te gadki.

TYLKO LECHIA!
3 lutego 2013, 12:30 / niedziela
Odpowiedź na felieton Edwina

odnośnik
3 lutego 2013, 13:15 / niedziela
Rati - powyższy tekst popełniony przeze mnie (nie wiem skąd ten autor w nagłówku) został wklejony przeze mnie w tym watku, więc nie ma sensu wrzucać odnośnik.

Traktuje to jako kontynuacje tematu podjętego przez Edwina, a nie forma pojedynku pogladów. Spodobała mi sie wymyślona forma i postanowiłem pociągnac temat.

TYLKO LECHIA!
3 lutego 2013, 15:39 / niedziela
"Zresztą, na razie to takie nasze "akademickie rozważania", dopiero liga pokaże co warte są te gadki."

Wcale nie liga. Już widać. Kto z młodych poza Łazajem i Kacprzyckim grał we wczorajszym sparingu? Jeśli Bobo ich nawet w sparingach nie ogrywa to o czym my w ogóle mówimy. Kadrę na obóz trzeba było uzupełnić bo by piłkarzy do treningów nie starczyło i tyle :) .

ps. z jednym się w pełni zgadzam, a o tym nie napisałem. Bardzo dobrze ,że odpalono tych wszystkich darmozjadów. Kolejnym krokiem powinno być jednak zastąpienie ich piłkarzami
3 lutego 2013, 15:50 / niedziela
@GLG już myślałem że o mnie chodzi

Pozdrawiam
3 lutego 2013, 16:38 / niedziela
Edwin,
Po pierwsze nie tylko Kacprzycki i Łazaj, bo z młodych zagrali jeszcze Zyska, Garbacik i Sobczak w bramce. Pomyliłeś się o ponad 100% - to dużo.
Sam do końca nie wiesz czego chcesz. Niejako zarzucasz, że młodzi nie grali, a z drugiej, że potrzebujemy piłkarzy, a z trzeciej strony, że odpalono darmozjadów.

Po pierwsze, jeżeli kupimy zawodników to młodym będzie jeszcze trudniej i beda mniej grać. Po drugie granica pomiędzy zakupionym piłkarzem, a darmozjadem często bywa płynna i nawet jak duzo zapłacisz to nie zawsze taki piłkarz dobrze gra, nawet jak obiektywnie jest dobrym zawodnikiem. Ostatni przykład bramek Bensona w Holandii. Zresztą dobrze zarabiających, a nie grających bylo w Lechii mnóstwo.

Przed momentem przeczytałem na onecie o nowym prezesie Legii, wkleję jego wypowiedź:
"– Zagraniczne kluby piłkarskie utrzymują wieloosobowe siatki łowców talentów. Latami obserwują rozwój dobrze rokujących zawodników w poszczególnych dzielnicach Londynu czy Lizbony. Mam uwierzyć, że wyślę swojego człowieka na Zachód, a on ściągnie mi piłkarski diament za pół ceny? To jakiś żart? – kpi Leśnodorski. – Już lepiej zagrać na Foreksie – dodaje. Dla niewtajemniczonych: Forex to bardzo ryzykowny rynek walutowy."

W pełni się z jego wypowiedzią zgadzam, to po pierwsze. Po drugie na świecie tendencją jest stawianie na wychowanków i ściąganie młodych juniorów. Nawet bogata Chelsea zaczyna stawiać na szkółkę i sciaganie dzieciakow.

Teraz napiszę o wielkim potencjale jaki ma Lechia i jaką ja widzę drogę dla tego klubu, aby stał się dla nas wielki. To jest położenie geograficzne i brak konkurencji w okolicy. Naturalną strefą wpływu są co najmniej województwa pomorskie, warmińsko-mazurskie, duża część kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, a nawet fragmenty wielkopolskiego. Na tym terenie Lechia nie powinna przepuścić żadnego talentu. To jest naszego klubu naturalny zasób, a powinniśmy ze swoimi wpływami wpływać dalej.

Moim zdaniem dopiero ostatnio mniej lub bardziej świadomie zdano sobie z tego sprawę, przeanalizujcie sobie teraz skąd pochodzą młodzi zabrani przez Kaczmarka? Ostatni nabytek Garbacik z Kętrzyna, Kacprzycki - Kołobrzeg, inni i na szybko co pamiętam: Tczew, Sztum, Chojnice, Kaliska itp. miejscowości. Między innymi dla tego pisałem, że podoba mi się kadra zawodników na oboz, wystarczy, że z nich wypali 2,3 i już jesteśmy do przodu. (To się ruszyło od przyjscia KLaczmarka w pierwszym zespole i w jego okolicach, w zeszłym sezonie młoda ekstraklasa była chyba w okolicach ostatniego miejsca, teraz grajac młodymi jesteśmy już bliżej czołowki, w końcu zaczyna się rozkręcać program bialo zielona pryszłość z lotosem. Mam wybierać, 30-50 tys. miesiecznie na jakiegoś zagranicznego piłkarzyka, to wolę to wydawać (mądrze) na akademie)

Taka polityka mi się podoba, ale wiem że wcześniej tego nie było w takim zakresie jakim należy i popelniano za dużo błedów i trudno o efekty od razu.
Nigdy nie powinna się już powtórzyć sytuacja, że taka jak z Wszołkiem, czy z tym że Sledzie zdobyły MP juniorów starszych (polowa tej drużyny od małego powinna być u nas np. taki Szwoch, który pochodzi z moich rodzinnych okolic).

Pierwsza w Polsce takie coś ogarnęła Legia, teraz sie zapytam czy im się to opłaciło? Rybus, Borysiuk, Wolski sprzedani za gruba kasę. Są Kosecki, Furman, Łukasik i pewnie z 10 kolejnych których nie pamiętam, którzy grają i się sprzedają.

sorry za chaos w tym wpisie, pisany na szybko, ale mniej wiecej wiadomo o co chodzi:)
3 lutego 2013, 17:28 / niedziela
Rezerwowy bramkarz , który i tak nie zagra w lidze. Zyska , który był w kadrze już na jesieni i Garbacik, który doszedł z zewnątrz. Do tego grali dość krótko.
Legia , o której piszesz ściąga też Ljuboje , Brzyskiego czy Bereszynskiego i wtedy młodzi mają się od kogo uczyć...
Sorry Lem mi się już nie chce :) Wygraliście :) Oby wygrała też Lechia!
Szkoda ,tylko ,że nie można tego wątku przewinąć pół roku do przodu...
4 lutego 2013, 00:30 / poniedziałek
Wanciak , samozwańczy policjant z lechia.net, który jest też decydentem co można ,a co nie.Kasuje wpisy ,które mu nie odpowiadają i w ogóle wygląda na wielbiciela czerwonych. Który to?

ps.to jest jakiś komunistyczny cenzor, do tego kompletny przygłup
4 lutego 2013, 00:56 / poniedziałek
By była jasność :) , chodzi mi tylko o wiedzę , który z nicków na forum ma psią mentalność, o nic więcej. Mam zamiar występować tu tylko w roli widza, ale to jednak ciekawe, wiedzieć kto kibic ,a kto pies
4 lutego 2013, 07:20 / poniedziałek
Edwin: masz wybór, nie pisz na forum lechia.net, pisz tutaj, chyba żaden pies tu nie węszy z moderatorami :-)
4 lutego 2013, 07:22 / poniedziałek
"Mam zamiar występować tu tylko w roli widza" - mam nadzieje, ze jednak zmienisz zdanie, bo fajnie jest podyskutować na forum, czy poczytać Twoje opinię (przecież nie zawsze muszę sie z nimi zgadzać). Nie zagladałem wczoraj popołudniu do kompa, wiec nie wiem o co Ci poszło z tymi z lechia.net, ale żebym wiedział ile zamieszania wprowadzę pisząc kontynuacje do Titanica, to dałbym sobie spokój.
Nie rozumiem też częsci komentarzy pod felietonem, niektórzy wylewają osobiste żale, zamiast cos sensownie napisać.
Edwin, szkoda ze tak wyszło, myślałem, ze fajnie pociągniemy dyskusje, a tu.....nevermind!
Głowa do góry!

TYLKO LECHIA!
4 lutego 2013, 09:57 / poniedziałek
odnośnik

Panowie to jest tylko internet :)
4 lutego 2013, 10:35 / poniedziałek
Kaczmarek: Brożek zrobił skok jakościowy od jesieni

- Nie lubię oceniać zawodników indywidualnie. Skok jakościowy od jesieni zrobił Piotrek Brożek. To zupełnie inny piłkarz, mobilny, szybki, skuteczny w powietrzu, błyszczał w ataku i obronie - ocenia trener Lechii Gdańsk, Bogusław Kaczmarek po ostatnim sparingu z Worsklą Połtawa.

odnośnik
4 lutego 2013, 13:27 / poniedziałek
Cygnus nie mam do Ciebie żadnych pretensji. Nie zgadzam się z treścią , ale tekst napisany świetnie! Też cenię wymianę poglądów z Tobą. Powinieneś zastanowić się nad przystąpieniem do LP. Mi się życie tak poukładało ,że musiałem zrezygnować, ale kontakt przy okazji meczów i nie tylko nadal mam, więc jakbyś się zdecydował to nieraz byłaby okazja pogadać na żywo. Poza tym spotkasz tam wielu ciekawych rozmówców :)
Wracając do Lechia.net to problemem nie był Twój artykół ,tylko pewien redaktor, człowiek, którego nie znam ,na oczy nie widziałem i poznawać nie chcę. Zamiast odnieść się do treści zaczął kierować jakieś prywatne wrzuty do mnie. W stylu ,że on jest redaktorem i tylko on ma prawo pisać o Lechii. Gdy mu odpowiedziałem co na ten temat myślę ,pokasował moje oraz innych użytkowników wpisy . Oczywiście te dla niego nieprzychylne. Na koniec skomentował ,że to nie miejsce na prywatne wyrzuty :D . Nie do wiary po prostu. Wniosek taki ,że żeby niektórzy ludzie koncentrowali się na treści chyba musiałbym zmienić nicka.
Chciałbym podkreślić ,że Dario właściciel Lechia.net nie ma ze sprawą nic wspólnego . Zawsze zachowywał się wobec mnie w porządku dlatego z mojej strony nie ma tematu. Z resztą to jego strona i niech sam sobie dobiera współpracowników, mi nic do tego.
4 lutego 2013, 13:35 / poniedziałek
Edwin wczoraj wieczorem czytałem ten artykuł Cygnusa i przy okazji komentarze, i widziałem post o którym mówisz ( nie pamiętam dokładnie słowo w słowo ), ten o tym prawie do pisania.

Z tego co kojarzę, to napisałeś do gościa, że czemu ma pretensje skoro sam pisze teksty, a on odpowiedział, że jako jest w redakcji, ma do tego niejaki obowiązek.

w dupie mam wasze internetowe fochy, ale piszesz trochę, jakby ktoś Ci czegoś zabraniał, a tak nie było
4 lutego 2013, 18:03 / poniedziałek
edwin piszesz felietony i taki błąd? artykół? :)
4 lutego 2013, 18:19 / poniedziałek
'zresztą' :-)
4 lutego 2013, 19:15 / poniedziałek
Ale obciach :) ,każdemu się może zdarzyć :)
4 lutego 2013, 19:32 / poniedziałek
Trochę beka wątek Lechia w mediach, a omawiana jest polemika 2 kibiców, którzy napisali mini felieton na stronie bądź co bądź kibicowskiej.
4 lutego 2013, 20:35 / poniedziałek
Edwin- jesli chodzi o marynistyke (wymysliles temat) to wiesz co grozilo za defetyzm (to uprawiasz) ?
W pierwszym przypadku wywalenie ze staku w pierwszym porcie......natomiast w dzialaniach wojennych czapa.

Co wybierasz?
4 lutego 2013, 21:19 / poniedziałek
To nie defetyzm. Zwrócenie uwagi na luki w załodze przed wypłynięciem (startem ligi). Po starcie bym tego nie napisał ,bo byłoby to całkiem bez sensu. Wtedy miałbyś rację. Titaniciem też nie była Lechia , a sposób jej prowadzenia. Alegoria jak widać całkiem nie trafiona , bo zamiast zwracać uwage na temat to ją od niego odwraca.
Swoją drogą widać ,że sezon ogórkowy kwitnie...
4 lutego 2013, 21:25 / poniedziałek
Jak mogę Cię prosić to już nie zadawaj tak "przemyślanych" pytań i nie wywołuj mnie do odpowiedzi , bo jak pisałem z mojej strony temat skończony. Masz skład jaki masz i się ciesz jak widzisz powody.
Trzymać kciuki i zdzierać gardło będę nawet za samych juniorów, tyle że pogadamy za pół roku
5 lutego 2013, 06:07 / wtorek
Psy szczekaja (ujadaja, wyja, płacza), karawana jedzie dalej.
5 lutego 2013, 08:44 / wtorek
Edwin jakis czas temu myślałem o wstąpieniu w szeregi LP. Niestety nieprzewidywalnosc czasowa mojej pracy, powoduje ze ciężko mi cos zaplanować na przód, o tzw.dniach roboczych nie wspomnę (wczoraj ciśnienie podniosła mi informacje ze pierwszy mecz w Gdańsku gramy w poniedziałek- znowu czeka mnie kombinowanie). Porzuciłem wiec ten pomysł, a bierne członkostwo to nie to o co chodzi. Wiem, ze tym co napisałem wzbudze ironiczny uśmiech wśród członków LP, ale naprawde szanuje to co robią, bo wymaga to od nich masę wyrzeczeń.
Nie widze jednak problemu, aby przed którymś meczem spotkać się na "odprawie meczowej" i pogadać.
No dobra, Duce ma racje ze trochę zjechaliśmy z tematu wątku, więc pora tu zakonczyć.

TYLKO LECHIA!
23 lutego 2013, 10:18 / sobota
odnośnik

Rasialdo ma wielkie marzenia..

Myślę, że stać nas na miejsce w pierwszej trójce po sezonie. Skłamałbym, gdybym powiedział, że cieszyłbym się z szóstej pozycji na koniec sezonu.
26 lutego 2013, 16:14 / wtorek
Bardzo dobre wieści na temat rozwoju programu biało-zielona przyszłość z Lotosem:

odnośnik

Podoba mi się to, że mamy zamiar wbicia się do Świecia, ale też w tereny gdzie podobno kręcą się Śledzie typu Kościerzyna, Kartuzy.

Tylko żeby ludzie w to zaangażowani byli odpowiedni. BTW, Kafara zatrudnił Lotos.
5 marca 2013, 16:27 / wtorek
odnośnik

Ciekawe, czy skończy się na pogrożeniu palcem, dostaną po kieszeniach czy zostaną odsunięci? Dodatkowo za mecz z Pogonią upomniałbym Ryśka.
5 marca 2013, 16:43 / wtorek
Janicki, Wiśnia i Machaj.
5 marca 2013, 17:21 / wtorek
Kaczmarek!!!
5 marca 2013, 17:21 / wtorek
Jarek jest teraz moim ulubionym celebrytą odnośnik
10 marca 2013, 12:38 / niedziela
wywiad z P WIśniewskim: odnośnik
"Do dziś nie pokazałem swoich prawdziwych możliwości
12 marca 2013, 13:34 / wtorek
Dobry pomysł.

odnośnik
12 marca 2013, 13:54 / wtorek
Nawet bardzo dobry. Swoją drogą jak już jesteśmy w klimatach włoskich to Udinese nie bedzie z nami grało latem sparingu w Gdańsku w ramach rozliczeń za Wojtusia?
12 marca 2013, 15:24 / wtorek
miało do niego dojsc w ciagu roku - coś tam słyszałem o sierpniu.
13 marca 2013, 08:05 / środa
Z dedykacją tym którzy tak chętnie "wysyłali" go do Dortmundu, zamiast na obóz w Turcji. Prawda jest taka ze wielce prawdopodobne jest to, ze Lechia nic z tego nie bedzie miała, ani jego bramek, ani porządnych pieniedzy za transfer.

odnośnik

TYLKO LECHIA!
13 marca 2013, 08:35 / środa
Kolego Cygnus x1 jeżeli "Mały" odejdzie z Lechii to będzie to tylko i wyłacznie wina klubu.
13 marca 2013, 09:38 / środa
Byc moze masz racje (nie wiem), ale to nie zmieni faktu ze bedzie to strata dla nas. Strata, której jeszcze mozna zapobiec. A kto bedzie ewentualnie winny...zdania pewnie bedą podzielone i prawdy nie dowiemy sie szybko. Niestety widząc obecną sytuacje (Skrzecz nie jest w szerokiej kadrze zespołu) można wywnioskować, ze nie ma porozumienia miedzy stronami (ojciec-klub), a to nie jest dobre ani dla Lechii ani dla samego piłkarza.

TYLKO LECHIA!
13 marca 2013, 10:17 / środa
Na spotkaniu z zarządem ta sprawa była dość dokładnie przedstawiona przez prezesa. Trzeba było się pofatygować to byście mieli jaśniejszy obraz co do przyszłości Skrzecza w Lechii. Lepiej wyciągać wnioski po przeczytaniu artykułu niż poznać obraz sprawy obu stron. Lepiej pierdolić dla samego pierdolenia.
13 marca 2013, 10:19 / środa
Dla Lechii napewno nie, ale czy dla Skrzecza też nie?
13 marca 2013, 10:48 / środa
LGPG - termin spotkania nie był ustalany ze mną :) i niestety nie mogłem być, nie bede Ci przedstawiał tu zwolnienia z tego terminu, wiec mozesz sobie darowac uwagi. Niestety ale to Ty nic nie wniosłeś do tematu, oprócz pierdolenia dla samego pierdolenia.
Jesli miałbys trochę dobrej woli, mógłbyś w dwóch trzech zdaniach napisać na ten temat jesli byłeś, a pierdolić w stylu "trzeba było być, a ja wiem ale nie powiem" W końcu to forum kibiców Lechii, a miejsce styku warczących na siebie nawzajem napinaczy.
Pozdrawiam

TYLKO LECHIA!
13 marca 2013, 10:50 / środa
Odpowiem tak w klubie myślą że jak ktoś jest wychowankiem to będzie grał za czapkę śliwek i proponuje się wychowankowi ( jego rodzicom )groszowy kontrakt.
Ten sam klub ściąga 15 czy 16 latka o takich samych umiejętnościach a nie jednokrotnie gorszych i płaci za jego wyszkolenie oferuje kilkanaście razy większy kontrakt a jak przedstawiasz argumenty że tak być nie powinno to robią z ciebie oszołoma odsuwają chłopaka od treningów z ME czy seniorami i dają do zrozumienia że jak podpisze to będzie dalej się rozwijał.
Wychowankowie w Lechii zawsze mieli pod górkę przykładem jest Duda który musi walczyć o swoje
Dlatego powtarzam jak „ Mały” odejdzie to będzie to wina klubu choć Ja jestem dobrej myśli.
1 ..... 19 20 21 22 23 ..... 79
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025